صفحه 835 از 1968 نخست ... 33573578582583283383483583683783884588593513351835 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,341 به 8,350 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

باسلام:
    آقای عزیز .آقای محترم . دوست گرامی .بنده را همه هم دیده اند و همه می شناسند !بنده هیچ کدام از افرادی که با شما جنگ دارند نیستم .بلکه فکر می کردم تمام انسانها بدون رد خور انسانهای ..........بماند .به همین خاطر بخشی از عمر و پولم را خرج دوندگی برای شما در صدرا کردم . حالا هم فقط یک تذکر دادم آنهم از روی دلسوزی که فردا همین شما نیایید بگوید من این سهم چاق کنی را انجام دادم و شما متضرر شدید .یکبار دیگر عرض می کنم من از صدرا خارج شدم و حتی یک سهم هم ندارم و نه با صدرا و نه صدرا داران کاری ندارم .خواهشمندم اگر از بابت تلاشهایم تشکر نمی کنید توهین هم نفرمایید .آن شما و آن صدرا و آن سهم شما . مختارید هر چه می خواهید انجام دهید .زمان همه چیز را به شما نشان خواهد داد .امیدوارم روزی صدرای ده دلاری را ببینید و از ریا و دروغگویی ریا کاران با خبر شوید . زمستان به پایان خواهد رسید و رو سیاهی به زغال خواهد ماند .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط SSS1000 نمایش پست ها
    جناب آقای رستم دستان (البته همه اینجا می دونن که شما حمید احمدی فر هستی)

حداقل از سن و سالت خجالت بکش............................................ ....

ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/03 در ساعت 15:32

عضو فعال
    تشکر شده 1,112 بار در 322 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    هدف میان مدت صدرا600می باشد
    ولیکن حیف که اسم سهم اجازه خرید را نمی دهد!!
    محسن جان
    ظاهراً روي 360 مقاومت داره . نظر شما دراين خصوص چيه؟

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,389 بار در 9,290 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmir نمایش پست ها
    محسن جان
    ظاهراً روي 360 مقاومت داره . نظر شما دراين خصوص چيه؟
    سد420تومانی معروف سدمقاومتی سهم می باشد
    که برای عبوراز ان محرک جدید می خواهد
    درهرصورت پیشنهاد به خرید یافروش این سهم ندارم
    ................................................
    بنده یک سهم صدرا درسبد خود ندارم

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده است:

باسلام :
    بله دوست عزیز حتما بنده باید به شما راه رفتن یاد می دادم که یاد ندادم یا نوسانگیری که الان آدم خوبی بودم! کوتاهی بنده را ببخشید.اشتباه کردم تا توی مجلس و خدمت نمایندگان مجلس و چندین وزارت خانه و دفتر ریاست جمهوری و دفتر مقام معظم رهبری برای دفاع از شما رفتم . صبر کنین این قائله نوسانگیری آقایان تمام شود سپس بیایید بگویید که من بودم که به شما گفتم بفروشید . یا آیدی ها دروغین خودتان را که حاضر نیستید رخ نمایان کنید را به بنده نسبت دهید و چقدر هم ابزار دینداری برای کوبیدن بنده مناسب است . شما می فرمایید من با اسم رستم دستان می نویسم !
    پس حتما نمی توانید ایشان را بیابید ! پس بهتر است طیب بزرگوار را به من و همگان نشان دهید تا شاید فردا یا روزهای بعد خدا را چه دیدید : خواستید بفرمایید من طیب بودم .نه تورا بخدا خجالت نکش نفرمایید ایشان در پس پرده فرمانروای مقتدر امروز همین شاید و فقط شاید فراری فردا بنده باشم .امیدوارم اینطور نشود.البته بنده به طیب شکی ندارم و فقط خواستم از اتفاقات آینده جلو گیری کنم .شاید فرداها طیبی نباشد ویا نخواهد که این نسبت را تکذیب کند .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط provo نمایش پست ها
    حضرت عالی اگه یک هزارم درصد به صدرای 10 دلاری و وعده های سرخرمن سال 94 خودتون اعتقاد داشتین یه سهم صدرا هم حاضر بفروش نبودین.من اصلا نمیگم این آدم هایی که تازه اومدن تو صدرا نوسان گیر نیستن یا هستن.اون چیزی که مشخصه سابقه آدم هاست که در مورد شما خیلی مشخصه.شما کسی بودین که صدها نفر را اغفال کردین.من 3 ساله تمومه تمامه پست های صدرا را زیر نظر دارم .فقط به خاطر این که شخصیت آدم ها را بشناسم.تو این همه کاربری که اومدن و رفتن کثیف تر از جنابعالی ندیدم که از در پیر و پیغمبر هم وارد میشه.درست مثل اربابات.
    اما خوشبختانه حداقل برای سهامدارای قدیمی صدرا دیگه حنات رنگی نداره.در واقع تو یه مهره سوخته اعتصامی که دیگه اون کارایی قبل هم نداره.
    من همیشه با تصمیم خودم خرید و فروش کردم اما در مورد صدرا نتیجه ای که گرفتم این که هر موقع حضرت عالی گفتین باید صدرا بخریم یا نگه داریم درست موقع فروشه و هرموقع هم گفتیم فروختم موقع خریده.
    از همه کاربرای جدیدی که پست های شیخ حمید!!!را میخونن خواهش میکنم سابقه زمستان 90تا حالای ایشون را با خوندن پست هاش در نظر بگیرن.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/03 در ساعت 16:14

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام :
    بفرمایید دوستان عزیز اینهم یکی دیگه !
    اصلا آقا بجای اینکه شما چند روز دیگر ادعا کنید من الان اعلام می کنم من طیب هستم ! شما طیب را بیاور تا ببینی !شما الان دارید با طیب صحبت می کنید .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrpadin نمایش پست ها
    واقعاً که بعضی از ماها چقدر حقیر هستیم!
    حتّی نمی تونیم ببینیم رفقامون و همفکرامون و همکارامون یه سودی تو این بازار داغون ببرند!
    به نظر من سایت تالار بورس جای بسیار مناسبی برای روانشناسان اجتماعی است که به مطالعه رفتار اجتماعی ایرانیان بپردازند.
    تا یک سهمی را داریم به به و چه چه میکنیم و تا میفروشیم اه اه و پیف پیف راه میندازیم.
    بعد هم میگیم چرا دولت فلان و بهمان نکرد و چرا صالح آبادی ...
    بابا کرم درخت از خودشه!
    ضمناً آقای احمدی فر لطفاً پهلوانان ایرانی را بدنام نکنید. کاری نکنید که وقتی اسم رستم دستان به گوشمان خورد به جای اینکه یاد دلاوری های این پهلوان بیفتیم، چهره ی حقیر شما به ذهنمان بیاید.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    کاهش قیمت طیب ! تو هم شدی حمید . آن دیندار متظاهر ؟
    خدایا بدادم برس طیب هم شد نوسانگیر .تا حالا دنبال رستم دستان بودم تا ثابت کنم من نیستم؟ ار این به بعد باید بگردم دنبال طیب ؟
    خدایا چه گناهی کردم به خلق الله فکر کردم و از جیب هزینه کردم ؟فکر می کردم کار مجانی مالیات ندارد !
    نمی دانم باید بنویسم : صدرا طبق فاند محکوک به صعود است ، یا بنویسم پر سود باشید !
    یا همان ومن الله توفیق . خدایا بدادم برس .
    خداییییییییییییییییییاااا ااااااااااااااااااااااااا اا
    ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

معاملات کاملا احساسی بود ونشوندهنده کاهش قیمتی محسوس در هفته اتی
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/03 در ساعت 16:34

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز جور در آمدنش را از من بپرسید ! چطور جور در آمد که جشن بگیرید و کیک تقسیم کنید و بگویید که می خواهید بخرید .ولی جور در نمی آید که آن آیدی معرفتان قبل از طیب گرامیتان تشویقات را به جهت خواسته شما آغاز نماید ! نه اصلا جور در نمی آید و شما توانایی به اشتباه انداختن افکار عمومی را ندارید ! اصلا نداریید! ای کاش به آن حس خودم که می گفت پشت آنهمه تمنای شما برای شرکت در جلسه منظوری است ، اعتماد می کردم (البته این تمنا را افرادی مانند طیب و پارسا انجام ندادند و همین از همه شک برانگیز تر بود ). ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط mm34 نمایش پست ها
    برخی دوستان تزشون این هست که فقط باید به سود خود اندیشید و هر 1 ریال حکم سربازی را برایشان دارد...بنظر دوستان فردی با چنین تفکری! اگر قصد فروش داشته باشد،ان هم تعداد بالا،ان هم در بازار توافقی که به اعتراف خودشون ! فروش کار سختی هست قبل از فروش مدام جار میزند که من میخواهم بفروشم؟،تناقض اشکاریست....متاسفانه!

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوستان عزیز و تمام صدرا داران اگر از بنده در تالارهای خودتان نامی نبرید و خودتان بدنبال جنجال نباشید ! از این ببعد هیچ مطلبی در مورد صدرا نخواهم نوشت . فقط به همین شرط که نخواهید از نام بنده سو استفاده کرده یا گناهی را به گردن بنده بیاندازید . در پایان یادی از کدبان باستان عزیز می کنم که مثل یک مرد آمد در تالار حافظ بنر خودش را چسباند و ساعتی ایستاد و از همه عذر خواهی کرد و فرمودند دیگر حضور نخواهند داشت وای کاش من هم همان روز دست از تلاش بر می داشتم.ومن الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/03 در ساعت 17:06

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,389 بار در 9,290 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    کاهش قیمت طیب ! تو هم شدی حمید . آن دیندار متظاهر ؟
    خدایا بدادم برس طیب هم شد نوسانگیر .تا حالا دنبال رستم دستان بودم تا ثابت کنم من نیستم؟ ار این به بعد باید بگردم دنبال طیب ؟
    خدایا چه گناهی کردم به خلق الله فکر کردم و از جیب هزینه کردم ؟فکر می کردم کار مجانی مالیات ندارد !
    نمی دانم باید بنویسم : صدرا طبق فاند محکوک به صعود است ، یا بنویسم پر سود باشید !
    یا همان ومن الله توفیق . خدایا بدادم برس .
    خداییییییییییییییییییاااا ااااااااااااااااااااااااا اا
    ومن الله توفیق .

:-s
    ویرایش توسط mohsen ho : 2014/06/03 در ساعت 17:08

باسلام:
    دوست عزیز متاسفانه به قول خودشان .....................و اکنون بنده در آن تالار عضو نیستم . ولی تمام کارهای ............. خودشان را به پای بنده می گذارند .از شما هم پوزش می طلبم .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    :-s

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)