صفحه 836 از 1968 نخست ... 33673678682683383483583683783883984688693613361836 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,351 به 8,360 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

کدوم خدمت را به سهامداران کردین.شما که در خدمت ارباب اعتصام بودین.شما باید زمستان 90 که همه را تشویق به سهامداری میکردین تا بیچاره شن تشویق به فروش میکردین.با تشویق جناب عالی به نگهداری سهم و خیال بافی صدرای 4 دلاری همه را اغفال کردین و آقای اعتصام و دار و دستش هم با خیال راحت ما بقی سهم را خالی کردن.قنبری خوب شما را شناخته بود.واقعا دست مریزاد داشت.
    شما با سهامداران صدرا موندین که احساساتشون را کنترل کنین.چون اعتصام نمیسدونست که واکنش سهامداران چه خواهد بود.مثل بقیه مردم ایران که غیر قابل پیش بینی هستن.شما با لباس میش موندین که ادای آدم خوبه را بازی کنین و اگه نیاز شد اون احساسات را کنترل کنین که خوب وقتی تعداد کمی برای اعتراض اومدن یه نفس راحتی ارباب اعتصام کشید.
    امروزه همه صدرا را میشناسن.میدونن که چقدر خطرناکه و ریسک داره.اما زمستون 90 به این گونه خطرناک نبود و شما موفق شدین خیلی ها را اغفال کنین.
    در مورد طیب:ایشون هم تا حدودی در اتفاقات گذشته مقصرن و حداقل در 2 مورد باید شفاف باشن
    1)در اولین فرصت ممکن چهره خودشون را نشون بذن که سو تفاهمات از بین بره.وگرنه ابهامات زیادی باقی خواهد ماند
    2)رسما بابت حمایت ها و جانبداری هایی که در مقطعی از زمان از شیخ حمید داشتن عذر خواهی کنن.
    و سخن آخر اینکه من بشخصه به آدم های جدیدی که به صدرا اومدن هنوز اعتماد ندارم .هیچ قضاوتی فعلا نمیتونم بکنن.با گذشت زمان میشه قضاوت کرد.همینطور که با گذشت زمان چهره واقعی شیخ حمید رو شد.مهره ای که تاریخ مصرفش دیگه تموم شده و با سیاست انگلیسی (از یه طرف اگه سهم بیاد پایین میگه من هشدار دادم و از یه طرف اگه بره بالا میگه گفتم چند دلار ارزش داره)سعی میکنه دست و پا بزنه و خودشو نگه داره اما خودش هم میدونه که دیگه مهره سوختس.حداقل برای سهامدارای قدیمی صدرا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام :
    بله دوست عزیز حتما بنده باید به شما راه رفتن یاد می دادم که یاد ندادم یا نوسانگیری که الان آدم خوبی بودم! کوتاهی بنده را ببخشید.اشتباه کردم تا توی مجلس و خدمت نمایندگان مجلس و چندین وزارت خانه و دفتر ریاست جمهوری و دفتر مقام معظم رهبری برای دفاع از شما رفتم . صبر کنین این قائله نوسانگیری آقایان تمام شود سپس بیایید بگویید که من بودم که به شما گفتم بفروشید . یا آیدی ها دروغین خودتان را که حاضر نیستید رخ نمایان کنید را به بنده نسبت دهید و چقدر هم ابزار دینداری برای کوبیدن بنده مناسب است . شما می فرمایید من با اسم رستم دستان می نویسم !
    پس حتما نمی توانید ایشان را بیابید ! پس بهتر است طیب بزرگوار را به من و همگان نشان دهید تا شاید فردا یا روزهای بعد خدا را چه دیدید : خواستید بفرمایید من طیب بودم .نه تورا بخدا خجالت نکش نفرمایید ایشان در پس پرده فرمانروای مقتدر امروز همین شاید و فقط شاید فراری فردا بنده باشم .امیدوارم اینطور نشود.البته بنده به طیب شکی ندارم و فقط خواستم از اتفاقات آینده جلو گیری کنم .شاید فرداها طیبی نباشد ویا نخواهد که این نسبت را تکذیب کند .ومن الله توفیق .

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

سوالی از آقای طیب دارم:بیشتر سهامدارای صدرا شما را رهبر معنوی خودشون میدونن.آیا تصمیمی برای کنار زدن پرده ها و نشون دادن سیمای خودتون ندارین؟
    و آیا قبول دارین که حمایت های شما از حمید احمدی فر در مقطعی از زمان اشتباه بوده؟ و چه تضمینی وجود داره که از شخصیت مشابه ایشون در حال یا آینده حمایت نکنین که باعث اشتباه تعدادی از سهامداران رنج کشیده نشه؟

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    باسلام:
    خدمت آقای کعبی عزیز ساكن کرج رنک پوست سبزه و قد حدودا 170 سانتیمتر لاغر اندام ، اگر نیاز است باقی مشخصات شما را ذكر کنم مثل شماره تلفن منزل یا تلفن همراه و غیره ، دوست عزیز می بینید که دنیای مجازی خیلی هم مجازی نیست ! از این همه لطف شما به بنده بی نهایت سپاسگزارم ! در تایید فرمایشات شما باید عرض کنم بله آن دوست که نامش را نمی نویسم : همان کسیکه در بانک تجارت کارمند بودند و مشكل لگن پیدا کرده بودند را دیدم و ایشان فرمودند شما چه حرفهایی پشت سر بنده زده اید و البته کاملا تحت تاثیر سخنان شما بودند ! در هر صورت بنده برعكس شما نمی دانم شما از چه روی مرا با چنین القابی خطاب می نمایید . آیا من دارای مشكل روحی و روانی هستم که چنین مطالبی نوشته ام ؟
    اشكالی ندارد به مواردی که عنوان نموده اید پاسخ می دهم !
    1- در مورد توهین ها :دوست عزیز در ادبیات هر سخنی نشان دهنده شخصیت گوینده است و بنده بر اساس نوع تربیت خودم سخن می گویم و صد البته شما و هركس دیگری نیز چنین است !
    2-در مورد نماینده بودنم برای سهامداران صدرا : هم اكنون بنده 379 امضا با نام و نام خانوادگی دارم که توسط دارنده حدود 117 میلیون سهم امضا شده است .و از شما نامی در لیست بنده نیست که بخواهد به اجبار باشد و یادم هست که شما از طریق اینترنت چه اصراری بر درج نامتان در لیست داشتید و اكنون همان مكاتبه شما در ایمیل بنده محفوظ است
    3- در ادامه بنده فقط توهین مكرر از شما می بینم و نه یک حرف حساب .
    4-در مورد مهندس اعتصام و اینكه به ایشان پیشنهاد سكوت داده باشم ! شدیدا تكذیب می کنم ! و مهندس اعتصام هم هرگز دست رد به سینه بنده نزده است . بلكه همیشه با احترام و سخاوتمندی تمام به بنده پاسخگو بودند واین موضوع هم از منش و رفتار والای ایشان بوده است .
    5-در مورد اینكه می فرمایید بنده شایعه کرده بودم می خواهیم از سهم حمایت کنیم دروغ است ! چون شایعه نبوده است و حمایت کردیم و از 680 ريال تا 3747 قیمت را بالا بردیم و آنهم نه با سفته بازی ، بلكه با سپانیر و قرارگاه خاتم و همه دست اندركاران و مقامات کشوری تماس گرفتیم . حتی با ریاست جمهوری و دفتر مقام معظم رهبری و برخی نمایندگان مجلس و فرمانده سپاه و نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بیش از هفت وزیر مانند وزیر نفت و وزیر دارایی و غیره را در جریان امر قرار دادیم و در همین تایپیک و خبر ساعت نه شب از آقای و من الله توفیق توسط ریاست محترم مجلس نامبرده شد . که البته شاید تشابه اسمی ای هم اتفاق افتاده بود . و تا چهار شنبه 93/03/07 پیش هم بنده بودم که هر بار سهم به زیر 1800ريال می آمد بدنبال افرادی می گشتم که سهم را حمایت کند . بعنوان مثال در یک نوبت دكتر محمدی سهامدار یک درصد زحمت کشیده و به درخواست بنده و آنهم با خواهش و تمنا تعداد یک میلیون و هشتصد هزار سهم صدرا را فقط به دلیل اجابت درخواست بنده و از روی کمک به شما دوستان عزیز خریداری نمودند و اكنون 16میلیون و هشتصد هزار سهم دارند .والبته مورد بسیار زیاد است که از حوصله شما خارج است .انشاالله شما از این به بعد بخوبی آنرا مدیریت خواهید نمود
    6- در مورد ملاقات شما با مهندس اعتصام و اینكه ایشان به شما چنین مطلبی گفته باشد ! بنده در آنجا نبودم ولی بی گمان این موضوع صحت ندارد ! چون چنین موضوعی نبوده است و اینكه بنده ایشان را دروغگو خطاب کرده باشم : آیا شما یا برخی از دوستان شما نبودید که به بنده می فرمودید که مهندس اعتصام نگویم و به او احترام نگذارم و فقط اسم از او ببرم بدون مهندس ! آیا بنده به حرف شما گوش دادم !هرگز چنین کاری نكردم .
    7- در مورد چند آیدی بودن بنده : بله دوست عزیز بنده بیش از صد بار خدمتتان عرض کردم بنده در تالار گفتمان بورس چندین آیدی داشتم و دارم که همگی از پر طرفدارترین آیدی ها هستند ! ولی در مورد هیچ سهمی با دو آیدی هرگز ننوشته ام ! بجز آنكه بعد از مسدود شدن همین نام کاربر که الان شما بنده را به آن می شناسید نام آیدی سیب سرخ را برگزیدم که آنهم توسط شما مسدود شد و دلیل آنهم این بوده است که پس از آنهمه سخنان شبانه که شما در گوش بنده نجوا فرمودید : بنده حاضر نشدم هیچ خبری را قبل از درج در تالار به شما بگویم .و خودم نیز از هیچ خبری سو استفاده نكردم .و شد آنچه که الان شما تا این اندازه مطالب پایینی به بنده لطف دارید.
    8- در مورد اینكه شما می فرمایید چهار نام کاربری از بنده می شناسید ! از محالات است که شما چنین ذكاوتی داشته باشید ! زیرا آقای hooh محترم را شما بخوبی می شنایید و ایشان همان وحید و همان سهران و همان کسی هستند که متاسفانه تمام زندگی خودش را برای شما گفته است و شما با نام کاربری ...... و سرمایه گذار 67 و غیره گاهی تمسخر می نمایید و گاهی بر او دلسوزی می کنید و طرح دوستی می ریزید .آیا شما نبودید که خبر فوت مرا در تالار درج کردید و در همان شب دكتر محمدی سراسیمه به بنده زنگ زد تا جویای حال من شود ! آیا شما نبودید که خبر تولد بچه پنجم بنده را در تالار درج کردید ! در حالیکه بنده تنها دو فرزند دارم !آیا چندین شوخی بی مزه دیگر را شما در تالار بر علیه بنده درج نكردید ؟ حالا شما آقایید و بنده ...........
    9- اما آقایانی که نام بردید بجز حمید 13 که متاسفانه در خاطرم نیست را بنده کاملا می شناسم و حاضرم با حضور شما و همین آقایان (دندی, کدبان بستان,خصدرا, رامین آرتی)به هر محضر خانه که بفرمایید برویم و ایشان در مورد بنده و شما اظهار نظر بكنند و پای نوشته خودشان را امضا نموده و به تایید محضر برسانیم و سپس در اینجا به معرض دید همگان قرار دهیم و ببینیم که این القابی که به بنده عطا فرموده اید مناسب کیست ؟ و حالا خطاب به دیگر دوستان عزیز بنده حمید احمدی فر هستم و همه شما بنده را می شناسید و دهها نامه بنده در همین تالارها را با امضا و توضیحات به دفتر مقام معظم رهبری و دفتر ریاست جمهوری و دهها فكس به بورس و جلسات متعدد با مدیران بورس را دیده اید و تعدادی از آنها را جناب پارسای عزیز به تازگی بالا آورده است ولی چگونه است که حاضرید بپذیرید ! افرادی با کپی برداری از نوشتهای بنده خودشان را بجای بنده جا بزنند و بارها تكذیب بنده را نپذیرید . آیا بنده تا این اندازه کوته فكرم ؟ آیا شما 379 نفر مرا دیده اید و فقط جناب کعبی هوشمند ! بر چنین رازی واقف شده اند .
    در پایان از طیب عزیز و دوست داشتنی به دلیل اینكه به خودم اجازه دادم بگویم ایشان هستم پوزش می طلبم . خدا می داند که تا چه اندازه از دست ............ ناراحت بودم و از این طریق خواستم بگویم که نمی شود هركسی که پنهان است را بفرمایید بنده است و گناهان آنها را پای بنده بگذارید! صد البته طیب عزیز هم تا کنون هیچ مشكلی با بنده نداشته است و امیدوارم از این به بعد هم همین گونه باشد .فقط یک تذكر : لطفا در صدرا به دلیل وجود سهامداران خسته مانع از نوسانگیری شوید .
    ضمنا تنها گناه بنده اینست که از نوسانگیر براعت جسته ام و بارها در گذشته همه دوستان را از این کار منع کرده ام ولی آقایان یک نوسانگیر قهار را برای جا زدن بجای بنده طراحی نموده اند .
    از یکی از دوستان عزیزخواهشمند هستم لطف نموده و این مطلب را در تالار گفتمان درج نمایید .
    و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سرمایه گزار 67
    این فرد معلوم الحال و دو رو که اسمش را نمی آورم و ماهیت منافقش الانه بر همگان آشكار و عیان شده است! از وقتی که قدم نحسش را در صدرا و در این تالار حدودآ از 3/5 سال پیش گذاشت, و خصوصآ از زمانی که خودش را آن هم زورچپانی نماینده مدعی العموم سهامدارن جا زد و با مدیران صدرا ارتباط مستمری داشت هیچکس از سهامداران خیری از صدرا ندید. خدا لعنتش کند ... فقط بلد بود با مغلطه گوئی از صدرای 10 دلاری دم بزند و با وعده وعیدهای پوچ و سر خرمن, سر سهامداران ناآگاه را شیره مالیده تا بلكه به نیات شوم خودش برسد. قبلآ که بنده نیز در چند جلسه پیش مجمع, به همراه ایشان شركت میکردم, شاید تحت تاثیر ظاهر فریبنده او قرار میگرفتم اما کم کم به رفتار دو گانه اش بسیار شک کرده و بلاخره خوب شناختمش و ماهیت دروغگویش را در همین تالار رو کردم. حالا که دیگه الحمدالله همه این فرد مریض و روانی را شناخته اند و نیازی به توضیح بیشتر نیست. حتی دوست, هم خدمتی و همكار چندین ساله اش وحید خان هم کاملآ او را شناخته و به پستی و دور روئی و نیز بوقلمون صفتی او اعتراف کرد. اگر چه متاسفانه بعضی از کاربران مدیر سابق شركت صدرا: آقای اعتصام را مكررآ دروغگو و... خطاب کرده و می کنند اما انصافآ آنگونه که فكر میکنند نمیباشد. بنده با ایشان چندین بار ملاقات داشته ام و چندین و چند بار هم تلفنی به او زنگ میزدم که حقیقتآ اینطور نبوده است. البته شاید بنده نیز هم گاهی از روی ناآگاهی ایشان را دروغگو میپنداشتم اما اعتراف میکنم که در مورد ایشان اشتباه میکردم. یادمه همین فرد مریض یکبار توی تالار شایعه کرده بود که ما میخواهیم سهم را حمایت کنیم و ببریم بالا اما اعتصام مانع کار ما میشود و قصدش تخریب و پایین کشیدن بیشتر سهم است و .... چند روز بعد بنده یک وقت ملاقات با اعتصام گرفتم و هنگامی که با اعتصام یک دیدار و گفتگوی نیم ساعته داشتم از روی کنجكاوی از ایشان پرسیدم: آخر چرا شما اجازه حمایت از سهم را نمیدهید؟ و... ایشان در پاسخ گفتند: که " آقای ... به بنده میگوید که ما با کد به کد کردن سهم را میبریم بالا و شما سكوت کنید و تا میتوانید از بالا رفتن قیمت صدرا حمایت کنید و ... اما من چگونه نسبت به این اقدام فریبكارانه سكوت کرده و بی تفاوت باشم؟ حالا گیریم سهم را کشیدید بالا و فروختید و شما رفتید, اما تكلیف خریداران جدید چه میشود؟ گناه ضرر و زیان این خریدارن تازه وارد بر گردن چه کسی است؟ اگر من در برابر اقدام شما سكوت کنم! در حقیقت در برابر این گناه شریک شما خواهم بود." و دهها مورد دیگر که اگر برای دوستان بخواهم تک تک آنها را شرح دهم! از حوصله همگی خارج است. سهامداران قبلی از جمله کاربرانی چون : دندی, کدبان بستان,خصدرا, رامین آرتی, حمید 13 و ... خیلی های دیگه که در جلسات پیش مجمع با بنده حضور داشتند او را بخوبی مشناختند. تو همین تالار با 10 تا آیدی مطلب میزند که به خیال خودش کسی تشخیص نمیدهد اما بنده حداقل با 4 نام کاربری او آشنا هستم.
    [/COLOR]
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/04 در ساعت 01:44

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    خدمت آقای کعبی عزیز ساكن کرج رنک پوست سبزه و قد حدودا 170 سانتیمتر لاغر اندام ، اگر نیاز است باقی مشخصات شما را ذكر کنم مثل شماره تلفن منزل یا تلفن همراه و غیره ، دوست عزیز می بینید که دنیای مجازی خیلی هم مجازی نیست ! از این همه لطف شما به بنده بی نهایت سپاسگزارم ! در تایید فرمایشات شما باید عرض کنم بله آن دوست که نامش را نمی نویسم : همان کسیکه در بانک تجارت کارمند بودند و مشكل لگن پیدا کرده بودند را دیدم و ایشان فرمودند شما چه حرفهایی پشت سر بنده زده اید و البته کاملا تحت تاثیر سخنان شما بودند ! در هر صورت بنده برعكس شما نمی دانم شما از چه روی مرا با چنین القابی خطاب می نمایید . آیا من دارای مشكل روحی و روانی هستم که چنین مطالبی نوشته ام ؟
    اشكالی ندارد به مواردی که عنوان نموده اید پاسخ می دهم !
    1- در مورد توهین ها :دوست عزیز در ادبیات هر سخنی نشان دهنده شخصیت گوینده است و بنده بر اساس نوع تربیت خودم سخن می گویم و صد البته شما و هركس دیگری نیز چنین است !
    2-در مورد نماینده بودنم برای سهامداران صدرا : هم اكنون بنده 379 امضا با نام و نام خانوادگی دارم که توسط دارنده حدود 117 میلیون سهم امضا شده است .و از شما نامی در لیست بنده نیست که بخواهد به اجبار باشد و یادم هست که شما از طریق اینترنت چه اصراری بر درج نامتان در لیست داشتید و اكنون همان مكاتبه شما در ایمیل بنده محفوظ است
    3- در ادامه بنده فقط توهین مكرر از شما می بینم و نه یک حرف حساب .
    4-در مورد مهندس اعتصام و اینكه به ایشان پیشنهاد سكوت داده باشم ! شدیدا تكذیب می کنم ! و مهندس اعتصام هم هرگز دست رد به سینه بنده نزده است . بلكه همیشه با احترام و سخاوتمندی تمام به بنده پاسخگو بودند واین موضوع هم از منش و رفتار والای ایشان بوده است .
    5-در مورد اینكه می فرمایید بنده شایعه کرده بودم می خواهیم از سهم حمایت کنیم دروغ است ! چون شایعه نبوده است و حمایت کردیم و از 680 ريال تا 3747 قیمت را بالا بردیم و آنهم نه با سفته بازی ، بلكه با سپانیر و قرارگاه خاتم و همه دست اندركاران و مقامات کشوری تماس گرفتیم . حتی با ریاست جمهوری و دفتر مقام معظم رهبری و برخی نمایندگان مجلس و فرمانده سپاه و نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بیش از هفت وزیر مانند وزیر نفت و وزیر دارایی و غیره را در جریان امر قرار دادیم و در همین تایپیک و خبر ساعت نه شب از آقای و من الله توفیق توسط ریاست محترم مجلس نامبرده شد . که البته شاید تشابه اسمی ای هم اتفاق افتاده بود . و تا چهار شنبه 93/03/07 پیش هم بنده بودم که هر بار سهم به زیر 1800ريال می آمد بدنبال افرادی می گشتم که سهم را حمایت کند . بعنوان مثال در یک نوبت دكتر محمدی سهامدار یک درصد زحمت کشیده و به درخواست بنده و آنهم با خواهش و تمنا تعداد یک میلیون و هشتصد هزار سهم صدرا را فقط به دلیل اجابت درخواست بنده و از روی کمک به شما دوستان عزیز خریداری نمودند و اكنون 16میلیون و هشتصد هزار سهم دارند .والبته مورد بسیار زیاد است که از حوصله شما خارج است .انشاالله شما از این به بعد بخوبی آنرا مدیریت خواهید نمود
    6- در مورد ملاقات شما با مهندس اعتصام و اینكه ایشان به شما چنین مطلبی گفته باشد ! بنده در آنجا نبودم ولی بی گمان این موضوع صحت ندارد ! چون چنین موضوعی نبوده است و اینكه بنده ایشان را دروغگو خطاب کرده باشم : آیا شما یا برخی از دوستان شما نبودید که به بنده می فرمودید که مهندس اعتصام نگویم و به او احترام نگذارم و فقط اسم از او ببرم بدون مهندس ! آیا بنده به حرف شما گوش دادم !هرگز چنین کاری نكردم .
    7- در مورد چند آیدی بودن بنده : بله دوست عزیز بنده بیش از صد بار خدمتتان عرض کردم بنده در تالار گفتمان بورس چندین آیدی داشتم و دارم که همگی از پر طرفدارترین آیدی ها هستند ! ولی در مورد هیچ سهمی با دو آیدی هرگز ننوشته ام ! بجز آنكه بعد از مسدود شدن همین نام کاربر که الان شما بنده را به آن می شناسید نام آیدی سیب سرخ را برگزیدم که آنهم توسط شما مسدود شد و دلیل آنهم این بوده است که پس از آنهمه سخنان شبانه که شما در گوش بنده نجوا فرمودید : بنده حاضر نشدم هیچ خبری را قبل از درج در تالار به شما بگویم .و خودم نیز از هیچ خبری سو استفاده نكردم .و شد آنچه که الان شما تا این اندازه مطالب پایینی به بنده لطف دارید.
    8- در مورد اینكه شما می فرمایید چهار نام کاربری از بنده می شناسید ! از محالات است که شما چنین ذكاوتی داشته باشید ! زیرا آقای hooh محترم را شما بخوبی می شنایید و ایشان همان وحید و همان سهران و همان کسی هستند که متاسفانه تمام زندگی خودش را برای شما گفته است و شما با نام کاربری ...... و سرمایه گذار 67 و غیره گاهی تمسخر می نمایید و گاهی بر او دلسوزی می کنید و طرح دوستی می ریزید .آیا شما نبودید که خبر فوت مرا در تالار درج کردید و در همان شب دكتر محمدی سراسیمه به بنده زنگ زد تا جویای حال من شود ! آیا شما نبودید که خبر تولد بچه پنجم بنده را در تالار درج کردید ! در حالیکه بنده تنها دو فرزند دارم !آیا چندین شوخی بی مزه دیگر را شما در تالار بر علیه بنده درج نكردید ؟ حالا شما آقایید و بنده ...........
    9- اما آقایانی که نام بردید بجز حمید 13 که متاسفانه در خاطرم نیست را بنده کاملا می شناسم و حاضرم با حضور شما و همین آقایان (دندی, کدبان بستان,خصدرا, رامین آرتی)به هر محضر خانه که بفرمایید برویم و ایشان در مورد بنده و شما اظهار نظر بكنند و پای نوشته خودشان را امضا نموده و به تایید محضر برسانیم و سپس در اینجا به معرض دید همگان قرار دهیم و ببینیم که این القابی که به بنده عطا فرموده اید مناسب کیست ؟ و حالا خطاب به دیگر دوستان عزیز بنده حمید احمدی فر هستم و همه شما بنده را می شناسید و دهها نامه بنده در همین تالارها را با امضا و توضیحات به دفتر مقام معظم رهبری و دفتر ریاست جمهوری و دهها فكس به بورس و جلسات متعدد با مدیران بورس را دیده اید و تعدادی از آنها را جناب پارسای عزیز به تازگی بالا آورده است ولی چگونه است که حاضرید بپذیرید ! افرادی با کپی برداری از نوشتهای بنده خودشان را بجای بنده جا بزنند و بارها تكذیب بنده را نپذیرید . آیا بنده تا این اندازه کوته فكرم ؟ آیا شما 379 نفر مرا دیده اید و فقط جناب کعبی هوشمند ! بر چنین رازی واقف شده اند .
    در پایان از طیب عزیز و دوست داشتنی به دلیل اینكه به خودم اجازه دادم بگویم ایشان هستم پوزش می طلبم . خدا می داند که تا چه اندازه از دست ............ ناراحت بودم و از این طریق خواستم بگویم که نمی شود هركسی که پنهان است را بفرمایید بنده است و گناهان آنها را پای بنده بگذارید! صد البته طیب عزیز هم تا کنون هیچ مشكلی با بنده نداشته است و امیدوارم از این به بعد هم همین گونه باشد .فقط یک تذكر : لطفا در صدرا به دلیل وجود سهامداران خسته مانع از نوسانگیری شوید .
    ضمنا تنها گناه بنده اینست که از نوسانگیر براعت جسته ام و بارها در گذشته همه دوستان را از این کار منع کرده ام ولی آقایان یک نوسانگیر قهار را برای جا زدن بجای بنده طراحی نموده اند .
    از یکی از دوستان عزیزخواهشمند هستم لطف نموده و این مطلب را در تالار گفتمان درج نمایید .
    و من الله توفیق .

برای اینکه در انتقال متن فرمایشات جناب سرمایه گذار 67 انتقال یابد . بنده مطلب ایشان را در پایین مطالب خودم آورده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط سرمایه گزار 67 نمایش ارسال ها
    این فرد معلوم الحال و دو رو که اسمش را نمی آورم و ماهیت منافقش الانه بر همگان آشکار و عیان شده است! از وقتی که قدم نحسش را در صدرا و در این تالار حدودآ از 3/5 سال پیش گذاشت, و خصوصآ از زمانی که خودش را آن هم زورچپانی نماینده مدعی العموم سهامدارن جا زد و با مدیران صدرا ارتباط مستمری داشت هیچکس از سهامداران خیری از صدرا ندید. خدا لعنتش کند ... فقط بلد بود با مغلطه گوئی از صدرای 10 دلاری دم بزند و با وعده وعیدهای پوچ و سر خرمن, سر سهامداران ناآگاه را شیره مالیده تا بلکه به نیات شوم خودش برسد. قبلآ که بنده نیز در چند جلسه پیش مجمع, به همراه ایشان شرکت میکردم, شاید تحت تاثیر ظاهر فریبنده او قرار میگرفتم اما کم کم به رفتار دو گانه اش بسیار شک کرده و بلاخره خوب شناختمش و ماهیت دروغگویش را در همین تالار رو کردم. حالا که دیگه الحمدالله همه این فرد مریض و روانی را شناخته اند و نیازی به توضیح بیشتر نیست. حتی دوست, هم خدمتی و همکار چندین ساله اش وحید خان هم کاملآ او را شناخته و به پستی و دور روئی و نیز بوقلمون صفتی او اعتراف کرد. اگر چه متاسفانه بعضی از کاربران مدیر سابق شرکت صدرا: آقای اعتصام را مکررآ دروغگو و... خطاب کرده و می کنند اما انصافآ آنگونه که فکر میکنند نمیباشد. بنده با ایشان چندین بار ملاقات داشته ام و چندین و چند بار هم تلفنی به او زنگ میزدم که حقیقتآ اینطور نبوده است. البته شاید بنده نیز هم گاهی از روی ناآگاهی ایشان را دروغگو میپنداشتم اما اعتراف میکنم که در مورد ایشان اشتباه میکردم. یادمه همین فرد مریض یکبار توی تالار شایعه کرده بود که ما میخواهیم سهم را حمایت کنیم و ببریم بالا اما اعتصام مانع کار ما میشود و قصدش تخریب و پایین کشیدن بیشتر سهم است و .... چند روز بعد بنده یک وقت ملاقات با اعتصام گرفتم و هنگامی که با اعتصام یک دیدار و گفتگوی نیم ساعته داشتم از روی کنجکاوی از ایشان پرسیدم: آخر چرا شما اجازه حمایت از سهم را نمیدهید؟ و... ایشان در پاسخ گفتند: که " آقای ... به بنده میگوید که ما با کد به کد کردن سهم را میبریم بالا و شما سکوت کنید و تا میتوانید از بالا رفتن قیمت صدرا حمایت کنید و ... اما من چگونه نسبت به این اقدام فریبکارانه سکوت کرده و بی تفاوت باشم؟ حالا گیریم سهم را کشیدید بالا و فروختید و شما رفتید, اما تکلیف خریداران جدید چه میشود؟ گناه ضرر و زیان این خریدارن تازه وارد بر گردن چه کسی است؟ اگر من در برابر اقدام شما سکوت کنم! در حقیقت در برابر این گناه شریک شما خواهم بود." و دهها مورد دیگر که اگر برای دوستان بخواهم تک تک آنها را شرح دهم! از حوصله همگی خارج است. سهامداران قبلی از جمله کاربرانی چون : دندی, کدبان بستان,خصدرا, رامین آرتی, حمید 13 و ... خیلی های دیگه که در جلسات پیش مجمع با بنده حضور داشتند او را بخوبی مشناختند. تو همین تالار با 10 تا آیدی مطلب میزند که به خیال خودش کسی تشخیص نمیدهد اما بنده حداقل با 4 نام کاربری او آشنا هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط سرمایه گزار 67 نمایش پست ها
    این فرد معلوم الحال و دو رو که اسمش را نمی آورم و ماهیت منافقش الانه بر همگان آشکار و عیان شده است! از وقتی که قدم نحسش را در صدرا و در این تالار حدودآ از 3/5 سال پیش گذاشت, و خصوصآ از زمانی که خودش را آن هم زورچپانی نماینده مدعی العموم سهامدارن جا زد و با مدیران صدرا ارتباط مستمری داشت هیچکس از سهامداران خیری از صدرا ندید. خدا لعنتش کند ... فقط بلد بود با مغلطه گوئی از صدرای 10 دلاری دم بزند و با وعده وعیدهای پوچ و سر خرمن, سر سهامداران ناآگاه را شیره مالیده تا بلکه به نیات شوم خودش برسد. قبلآ که بنده نیز در چند جلسه پیش مجمع, به همراه ایشان شرکت میکردم, شاید تحت تاثیر ظاهر فریبنده او قرار میگرفتم اما کم کم به رفتار دو گانه اش بسیار شک کرده و بلاخره خوب شناختمش و ماهیت دروغگویش را در همین تالار رو کردم. حالا که دیگه الحمدالله همه این فرد مریض و روانی را شناخته اند و نیازی به توضیح بیشتر نیست. حتی دوست, هم خدمتی و همکار چندین ساله اش وحید خان هم کاملآ او را شناخته و به پستی و دور روئی و نیز بوقلمون صفتی او اعتراف کرد. اگر چه متاسفانه بعضی از کاربران مدیر سابق شرکت صدرا: آقای اعتصام را مکررآ دروغگو و... خطاب کرده و می کنند اما انصافآ آنگونه که فکر میکنند نمیباشد. بنده با ایشان چندین بار ملاقات داشته ام و چندین و چند بار هم تلفنی به او زنگ میزدم که حقیقتآ اینطور نبوده است. البته شاید بنده نیز هم گاهی از روی ناآگاهی ایشان را دروغگو میپنداشتم اما اعتراف میکنم که در مورد ایشان اشتباه میکردم. یادمه همین فرد مریض یکبار توی تالار شایعه کرده بود که ما میخواهیم سهم را حمایت کنیم و ببریم بالا اما اعتصام مانع کار ما میشود و قصدش تخریب و پایین کشیدن بیشتر سهم است و .... چند روز بعد بنده یک وقت ملاقات با اعتصام گرفتم و هنگامی که با اعتصام یک دیدار و گفتگوی نیم ساعته داشتم از روی کنجکاوی از ایشان پرسیدم: آخر چرا شما اجازه حمایت از سهم را نمیدهید؟ و... ایشان در پاسخ گفتند: که " آقای ... به بنده میگوید که ما با کد به کد کردن سهم را میبریم بالا و شما سکوت کنید و تا میتوانید از بالا رفتن قیمت صدرا حمایت کنید و ... اما من چگونه نسبت به این اقدام فریبکارانه سکوت کرده و بی تفاوت باشم؟ حالا گیریم سهم را کشیدید بالا و فروختید و شما رفتید, اما تکلیف خریداران جدید چه میشود؟ گناه ضرر و زیان این خریدارن تازه وارد بر گردن چه کسی است؟ اگر من در برابر اقدام شما سکوت کنم! در حقیقت در برابر این گناه شریک شما خواهم بود." و دهها مورد دیگر که اگر برای دوستان بخواهم تک تک آنها را شرح دهم! از حوصله همگی خارج است. سهامداران قبلی از جمله کاربرانی چون : دندی, کدبان بستان,خصدرا, رامین آرتی, حمید 13 و ... خیلی های دیگه که در جلسات پیش مجمع با بنده حضور داشتند او را بخوبی مشناختند. تو همین تالار با 10 تا آیدی مطلب میزند که به خیال خودش کسی تشخیص نمیدهد اما بنده حداقل با 4 نام کاربری او آشنا هستم.

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال

این نوشته رو چند روز پیش تو بورکس نوشتم

http://talarebourse.bourex.info/view...asc&start=3740

یعنی این صدرا با بودن در بازار پایه اش چند تا تکنیکالیسته مایه دار ( یا اینکه حق الزحمه ای میگیرن برای چند سرمایه دار بزرگ اما بصورت متحد!!!)چنان رو سهم حرفه ای کار میکنن که من تعجب میکنم..من اصلا حرفه ای نیستم ولی درک اینو کامل دارم که با معاملات سهمی بتونم بگم کیا رو این سهمن و هدفشون چیه..البته نه هر سهمی سهم های خاص!!! نه غدیر و پارسانو ... سهم خاص مثل صدرا و چندتای دیگه

صدرا دست تکنیکالیست های حرفه ایه ...

ببینید دارن چیکار میکنن.6 نوع حالت نموداری داره که دارن تو این نوعش کار میکنن

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 86 بار در 17 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط provo نمایش پست ها
    سوالی از آقای طیب دارم:بیشتر سهامدارای صدرا شما را رهبر معنوی خودشون میدونن.آیا تصمیمی برای کنار زدن پرده ها و نشون دادن سیمای خودتون ندارین؟
    و آیا قبول دارین که حمایت های شما از حمید احمدی فر در مقطعی از زمان اشتباه بوده؟ و چه تضمینی وجود داره که از شخصیت مشابه ایشون در حال یا آینده حمایت نکنین که باعث اشتباه تعدادی از سهامداران رنج کشیده نشه؟
    سلام دوست عزیز
    در جلسه اخیر سهامدارن حقیقی به اطلاع رسونده شد که طیب خان در مجمع امسال حاضر می شوند و در مورد سوال دوم هم بهتر توی تالار بورس از خودشون بپرسید!

باسلام:
    خدمت تمام دوستان عزیز ! و همچنین طیب عزیز که از اول برای من طیب بودی و هنوز هم هستی و برای اینکه این خاطره طیب بودن شما برایم همیشه بصورت یک خاطره خوش باقی بماند از این به بعد تحت هیچ شرایطی به صدرا باز نخواهم گشت . و این مطلب را تنها بعنوان یک خدا حافظی خدمتتان عرض می کنم !
    طیب جان بنده نیز یک داستان بلد هستم و آنرا برای شما عرض می کنم !
    روزی گنجشکی از بد حادثه به تور صیاد گرفتار شد . وچون امکان رهایی وی نبود به ناچار لب به سخن گشود . و به صیاد به دروغ می گوید می دانی که دروغ برای حفظ جان و حیثیت و اجب است ولی خوشبختانه شما این موضوع را متوجه نشدی) .
    گنجشک به صیاد می گوید : می بینی که من جز مشتی پر و پوست نیستم و اگر رهایم کنی سه پند و راز به تو می آموزم که تورا ثروت فراوان آورد .
    صیاد که خیلی از این معامله پر منفعت خوشحال شده بود سریعا مشت خودش را گشود و گنجشک را آزاد کرد .
    گنجشک بر شاخه درخت نشست و گفت .اول آنکه در شکم من یک مروارید است به بزرگی یک تخم مرغ ! و تو آنرا از دست دادی .
    صیاد از فرط نا راحتی به شیون افتاد و تا ساعتی گریست و سپس نگاهی کرد بر شاخه و دید گنجشک همچنان بر شاخه باقی است .
    سپس صیاد به گنجشک گفت :از راز اول که هیچ سودی جز حسرت نیافتم .به من بگو دو راز دیگر را ؟
    گنجشک به صیاد می گوید : مگر من در مشت تو نبودم ! چگونه نفهمیدی که وجود چنین مرواریدی در شکم من محال است !
    آیا گفتن دو پند دیگر برای فردی مثل تو سودی دارد که من خودم را خسته گفتن آن دو کنم !

حالا حکایت آن مروارید است و آن یازده میلیون سهم مفت .
    بنده که از حضور بدون هر گونه مخفی کاری و کار صادقانه و هزینه از جیب سودی نجستم و زیان بسیار زیادی هم به خودم زدم !
    امیدوارم شما با حضور بدون حضورتان صادقانه به سهامداران زجر کشیده صدرا خدمت نمایید !
    در پایان بنده از تمام دوستان عزیز برای همیشه با کوله باری از زیان خدا حافظی می نمایم !
    در حالیکه برای شما آرزوی ثروت و شادی و کامیابی زیاد دارم .
    و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    حکایت اموزنده وبسیار زیبا

روزی یکنفر روحانی میره یه روستاییکه اهالیش خدارو نمیشناختند وبا راهنمایی ها و تعلیم وتربیت ان اهالی به اسلام روی میاورند ومومن میشوند و کار بجایی میرسه که روحانی دستور میده که میتونید با کفش هم نماز بخونید واین موضوع بگوش یه شیخ پر ادعا میرسه ومیره به اون روستا .............................

اون شیخ پر ادعا و ............. به روحانی میگه مرد حسابی اینکارا چیه داری میکنی ............. مگه باکفش هم میشه نماز خوند واویلا.......... ال میشه و بل میشه و اعتبار ......... از دست میره ووووووووووو

روحانی میگه .............. آقای پر ادعا ............. بنده اهالی این روستارو که خداشناس نبودند وووووووو به اسلام اورده ام و نماز خونشون کرده ام ........ وحالا این شما و این هم اهالی روستا ببینم میتونی کفشاشونو شما در بیارید؟

صرف ادعا نمیشه ................

آقای محترم وقتیکه باقاطعیت تمام میگن که سهام 11میلیونی بشما مفت هدیه کرده ایم با نوسانگیری ؟!!!!! حالا نمیتونی با قاطعیت تمام در مقابل اینا وایستی و بعدا هم ادعا داری که نماز با کفش نمیشه و اعتبار از دست میره .....................

خب ............... آقای ب.................. وقتیکه اعلام میکنند شما با 30میلیون سهم داری نوسانگیری میکنی ........چرا با قاطعیت تمام جلو مدعیان نمی ایستی و انتظار داری که اهالی روستا در این مقطع بدون کفش نماز بخونند ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقایی که دنبال یه پا معیوب میگردی ؟!!!!!!!!!

آقاییکه فک میکنی بنده هیچ جا حضور ندارم ..................... بانام طیب هیچ کجایی حضور نداشته ام ......... وشاید هم نخواهم داشت ......ولی در هر جاییکه لازم باشه خواهم بود بدون نام طیب

اقا نشسته تو جلسه اخیر بدوستانش میگه ........!!نگاه کن ببین یه پا معیوب میتونی ببینی ......!!!!!!!

خلاصه .............. در مقاطعی میشه با کفش هم نماز خوند

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 81 بار در 18 ارسال

باسلام خدمت این دوست گرامی و دیگر دوستان

بعضی ها میگویند: انقلاب اسلامی برای ما چه کرد؟ در پاسخ گفته می شود: شما برای انقلاب چه کردید؟

اینکه شما به حمید خان می فرمایید: کدوم خدمت را به سهامداران کردین، این سوال پیش می آید که شما چه خدمتی به سهامداران کردید؟

بنده به نوبه ی خود، شرمنده ام از زحماتی که دیگر دوستان من جمله جناب حمید خان برای صدرا کشیدند.

من از تاریخی که عضو این سایت شدم، سهامدار صدرا بودم و پیگیریهای حمیدخان را شاهد بودم. جمع آوری طومار و ... که در زمان خودش مرحمی بر زخم سهامداران بود.

این بی انصافیست که زحمات ایشان فراموش شود و با نسبتهای ناروایی که از زبان یک فرد متضرر (که خودش مسئول خرید صدرایش بوده) بیان می شود، نسبت به ایشان بد بین شویم. مطمئنا هر کس دیگر که پیگیری حقوق سهامداران صدرا را میکرد، مورد اتهام شما واقع می شد.

البته ناگفته نماند؛ اینکه ایشان خرید و فروش سهام صدرا یشان را در این فروم نوشتند، از نظر بنده کار شایسته ای نبود.

در پایان از زحمات همه دوستان (حمید خان، بهنام خان، طیب عزیز و ....) که اطلاعات خودشان را به رایگان در اختیار ما می گذارند، تشکر می کنم و با خواندن مطالبشان چهره ای بر جای گذاشته اند، که نیازی به دیدن چهره ی واقعی ایشان ندارم (در بیان تقاضایی که از طیب خان دارید).

نقل قول نوشته اصلی توسط provo نمایش پست ها
    کدوم خدمت را به سهامداران کردین.شما که در خدمت ارباب اعتصام بودین.شما باید زمستان 90 که همه را تشویق به سهامداری میکردین تا بیچاره شن تشویق به فروش میکردین.با تشویق جناب عالی به نگهداری سهم و خیال بافی صدرای 4 دلاری همه را اغفال کردین و آقای اعتصام و دار و دستش هم با خیال راحت ما بقی سهم را خالی کردن.قنبری خوب شما را شناخته بود.واقعا دست مریزاد داشت.
    شما با سهامداران صدرا موندین که احساساتشون را کنترل کنین.چون اعتصام نمیسدونست که واکنش سهامداران چه خواهد بود.مثل بقیه مردم ایران که غیر قابل پیش بینی هستن.شما با لباس میش موندین که ادای آدم خوبه را بازی کنین و اگه نیاز شد اون احساسات را کنترل کنین که خوب وقتی تعداد کمی برای اعتراض اومدن یه نفس راحتی ارباب اعتصام کشید.
    امروزه همه صدرا را میشناسن.میدونن که چقدر خطرناکه و ریسک داره.اما زمستون 90 به این گونه خطرناک نبود و شما موفق شدین خیلی ها را اغفال کنین.
    در مورد طیب:ایشون هم تا حدودی در اتفاقات گذشته مقصرن و حداقل در 2 مورد باید شفاف باشن
    1)در اولین فرصت ممکن چهره خودشون را نشون بذن که سو تفاهمات از بین بره.وگرنه ابهامات زیادی باقی خواهد ماند
    2)رسما بابت حمایت ها و جانبداری هایی که در مقطعی از زمان از شیخ حمید داشتن عذر خواهی کنن.
    و سخن آخر اینکه من بشخصه به آدم های جدیدی که به صدرا اومدن هنوز اعتماد ندارم .هیچ قضاوتی فعلا نمیتونم بکنن.با گذشت زمان میشه قضاوت کرد.همینطور که با گذشت زمان چهره واقعی شیخ حمید رو شد.مهره ای که تاریخ مصرفش دیگه تموم شده و با سیاست انگلیسی (از یه طرف اگه سهم بیاد پایین میگه من هشدار دادم و از یه طرف اگه بره بالا میگه گفتم چند دلار ارزش داره)سعی میکنه دست و پا بزنه و خودشو نگه داره اما خودش هم میدونه که دیگه مهره سوختس.حداقل برای سهامدارای قدیمی صدرا.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Tavakkol از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

دوست گرامی بنده تا حالا هیچ کاری برای سهامدارای صدرا نکردم.ولی هیچ کسی هم گول نزذم یا مودبانه تر بگم ترغیب نکردم بیاد صدرا بخره.اینجور مثال بزنم که یه آدمی چند نفر را انداخته تو چاه.من هم یکی از اون آدم ها که افتادم تو چاه(هرچند من خودم را مسئول افتادم به این چاه میدونم ونه کسی دیگرو).حالا همون آدمی که یکی از بانی های گیرافتادن این آئم ها بوده هر روز از یه دری وارد مبشه و یه جر حرف میزنه.یه روز میگه خریدم .یه روز میگه فروختم.یه روز میگه برا همیشه رفتم.آخه کدوم عقل سلیمی قبول میکنه که آدمی که اعتقاد داره سهم یسال 94 میشه 4دلار بیاد حالا یه سال مونده به وعده پوچش بگه سهم رو این قیمت ها یعنس سفته بازی!!!زمستان 90 که دلار نصف ایت قیمت بود و سهم 170 تومان و شما کلی تشویق به سهامداری میکردی سهم سفته بازی نبود.حالا سفته بازی شده.اصلا تا حالا چند درصد حرفات درست از آب در اومده که به این اعتماد کرد.
    دوست گرامی ما رفتیم ته چاه و خودمون مقصریم اما نباید به آدمی که خواسته یا نا خواسته باعث این کار شده اعتماد کنیم.
    تنها جمله ای که میتونم در وصف اعمال ایشون بگم این که:
    ما را به خیر تو امید نیست آزار مرسان.
    ایشون چند بار خداحافظی کردن اما هر بار به چند روز نمیکشه که در راستای منافعش توبه میشکنه و یادش میره چی گفته.
    کل حرف من اینه که از یه سوراخ نباید ذو بار گزیده شد.بنده هیچ توصیه به خرید و فروش سهم ندارم اما هرکسی میخواد سهم بخره یا بفروشه اول خودش بره تحقیق کنه و بعد هم اگه به این آیدی ها دلش را خوش میکنه حداقل سابقه چند ساله نوشته هاشون را در نظر بگیره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tavakkol نمایش پست ها
    باسلام خدمت این دوست گرامی و دیگر دوستان

بعضی ها میگویند: انقلاب اسلامی برای ما چه کرد؟ در پاسخ گفته می شود: شما برای انقلاب چه کردید؟

اینکه شما به حمید خان می فرمایید: کدوم خدمت را به سهامداران کردین، این سوال پیش می آید که شما چه خدمتی به سهامداران کردید؟

بنده به نوبه ی خود، شرمنده ام از زحماتی که دیگر دوستان من جمله جناب حمید خان برای صدرا کشیدند.

من از تاریخی که عضو این سایت شدم، سهامدار صدرا بودم و پیگیریهای حمیدخان را شاهد بودم. جمع آوری طومار و ... که در زمان خودش مرحمی بر زخم سهامداران بود.

این بی انصافیست که زحمات ایشان فراموش شود و با نسبتهای ناروایی که از زبان یک فرد متضرر (که خودش مسئول خرید صدرایش بوده) بیان می شود، نسبت به ایشان بد بین شویم. مطمئنا هر کس دیگر که پیگیری حقوق سهامداران صدرا را میکرد، مورد اتهام شما واقع می شد.

البته ناگفته نماند؛ اینکه ایشان خرید و فروش سهام صدرا یشان را در این فروم نوشتند، از نظر بنده کار شایسته ای نبود.

در پایان از زحمات همه دوستان (حمید خان، بهنام خان، طیب عزیز و ....) که اطلاعات خودشان را به رایگان در اختیار ما می گذارند، تشکر می کنم و با خواندن مطالبشان چهره ای بر جای گذاشته اند، که نیازی به دیدن چهره ی واقعی ایشان ندارم (در بیان تقاضایی که از طیب خان دارید).

عضو عادی

از اینکه در پست قبلی چند غلط تایپی داشتم عذر میخوام.متاسفانه کامپیوترم یه کم مشکل داره.
    دوستانی که مدت زمان زیادی نوشته های تالارهای مختلف در زمینه بورس را میخونن مطلع هستن که خیلی از این اساتید و کسانی که از در پیر و پیغمبر وارد میشن در نهایت در راستای منافع خودشون مینویسند و خیلی نمیشه به حرفاشون اعتماد کرد.حتی در بسیاری از موارد باید عکس اون را انجام داد.

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)