صفحه 853 از 1968 نخست ... 35375380384385085185285385485585686390395313531853 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,521 به 8,530 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 41 بار در 13 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

هشدار جدی به سهامداران مظلوم صدرا

روز موعود(20 اسفند) نزدیک است و همانگونه که در پستهای قبلی خود اشاره کرده بودم صدرا در این قیمتهای مفت دست نیافتنی خواهد بود. دوستان و هم رزمان قدیمی مراقب باشند و سهم خود را در قیمتهای کنونی از کف ندهند! حجم اعظم خرید امروز صدرا توسط گروه ما انجام گردید و فردا نیز به امید حق خرید خوبی را در این نماد انجام خواهیم داد. سردار حاج حمید امروز رسمآ از مقام خود(فرماندهی کل قوا در جبهه صدرا) استعفا نموده و این وظیفه خطیر را به این حقیر تحویل دادند. پرسود باشید و من الله توفیق.

حجم عظیم؟!!!!!!!!
    شما به این می گید حجم عظیم !!!!!
    کل معاملات امروز صدرا 43 میلیون تومان است و رقمی نیست
    .
    طبق گفته ی شما قسمتی از اینو خریدید
    حالا میگیم 30 میلیون
    اونم برای یک گروه چند نفره ؟؟؟؟!!!!
    ویرایش توسط hamid b : 2015/03/03 در ساعت 18:09

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid b نمایش پست ها

حجم عظیم؟!!!!!!!!
    شما به این می گید حجم عظیم !!!!!
    کل معاملات امروز صدرا 43 میلیون تومان است و رقمی نیست
    .
    طبق گفته ی شما قسمتی از اینو خریدید
    حالا میگیم 30 میلیون
    اونم برای یک گروه چند نفره ؟؟؟؟!!!!
    استاد عزیز
    این شرکت چیکار میکنه ؟

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    استاد عزیز
    این شرکت چیکار میکنه ؟
    سلام و عرض ادب
    http://www.sadra.ir/
    درباره شرکت صنعتی دریایی صدرا

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid b از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid b نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    http://www.sadra.ir/
    درباره شرکت صنعتی دریایی صدرا
    استاد عزیز هر چی دیدم آهن بود و فلز
    پس اونطور که من توبازارم و می دونم قیمت آهن می یاد پایین باید قیمت این تیر آهناش و کشتیش بیاد پایین درسته ؟
    من اگر می بودم تور مجازی گردشگری جزیره گردشگری و تفریحی می زدم
    این تیر آهن ها رو هم می فرستادم جای دیگه
    مردم میامدن تو جزیره حال می کردن و دریا رو هم آلوده نمی کردم
    وای با چه سرعتی با اون جرثقیل ها میشه چند تا پروژه مثل پدیده تو کیش کنار دریا زد
    تیرآهناش هست فقط بتون ریزی می خواد و کلی شغل گردشگری ایجاد میشه
    مغازه هاشم گرون می فروختم
    البته ببخشید من شاید اشتباه می کنم

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

بی خیال بابا این حاج حمید درب و داغون را خیلی بزرگش کردی.... سردار کیه؟؟؟ فرمانده کدومه؟؟؟

راستی رفیق این دوتا پستی را که چند شب پیش اینجا نوشتم نمیدونید چرا پاکش کردند؟؟ متاسفانه ناظر این تالار هم مثل تالار همسایه برخوردش با کاربران سلیقه ای است!!! من که نه توهینی به کسی کردم و نه از الفاظ رکیک استفاده کردم اما چرا پستهام رو حذف کردند خدا میدونه!!! فکر کنم اگه چند پست دیگه تو این تاپیک بزنم مسدودم هم کنند... اما اگه ناظر محترم بدونه که نام کاربری اصلی من در تالار بورکس چی است!!! شاید برخورد متفاوتی رو از ایشون شاهد باشیم!!! من اگه تو این تالار با آیدی جدید و گمنام مطلب میزنم فقط و فق هدفم و طرف مخاطبم سهامداران قدیمی صدرا است و نه چیز دیگه... والا دیگه انگیزه قبل رو ندارم که همزمان تو چند تالار بنویسم... بگذریم خریداران امروز صدرا به نظر میاد خیلی هوشمند و با برنامه دارند خرید میکنند.... الان اگه دقت کرده باشید سه روزه که همزمان با خریدهاشون یکی دوتا قیمت منفی هم دو طرفه میزنند تا فروشنده سهمش رو عرضه کنه و اگه فروشنده با دقت بیشتری معاملات امروز صدرا رو رصد میکرد!! همه چی دستگیرش میشد... امیدوارم که شما دوست عزیز (جناب طیب واقعی) که به اذعان خودتان خریدار پرحجم امروز بودید از این ترفند ناجوانمردانه جهت ترغیب فروشنده استفاده نکرده باشید!!! گرچه اگه هم کار شما بوده !! حرفی نیست و هر کسی حق خرید و فرشش و شیوه معاملاتش واسه خودش محفوظه... اما نمودارهای هفتگی صدرا را که الان مشاهده میکنم در rsi و BOP و mfi سیگنال خرید کاملآ مشهوده و حاکی از خریداران پرقدرتی رو نوید میده!!! و خدا میدونه که این خریداران دقیقآ از چه طیفی هستند!!! یا حق.
    نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

هشدار جدی به سهامداران مظلوم صدرا

روز موعود(20 اسفند) نزدیک است و همانگونه که در پستهای قبلی خود اشاره کرده بودم صدرا در این قیمتهای مفت دست نیافتنی خواهد بود. دوستان و هم رزمان قدیمی مراقب باشند و سهم خود را در قیمتهای کنونی از کف ندهند! حجم اعظم خرید امروز صدرا توسط گروه ما انجام گردید و فردا نیز به امید حق خرید خوبی را در این نماد انجام خواهیم داد. سردار حاج حمید امروز رسمآ از مقام خود(فرماندهی کل قوا در جبهه صدرا) استعفا نموده و این وظیفه خطیر را به این حقیر تحویل دادند. پرسود باشید و من الله توفیق.
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/03/03 در ساعت 18:55

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    بی خیال بابا این حاج حمید درب و داغون را خیلی بزرگش کردی.... سردار کیه؟؟؟ فرمانده کدومه؟؟؟

راستی رفیق این دوتا پستی را که چند شب پیش اینجا نوشتم نمیدونید چرا پاکش کردند؟؟ متاسفانه ناظر این تالار هم مثل تالار همسایه برخوردش با کاربران سلیقه ای است!!! من که نه توهینی به کسی کردم و نه از الفاظ رکیک استفاده کردم اما چرا پستهام رو حذف کردند خدا میدونه!!! فکر کنم اگه چند پست دیگه تو این تاپیک بزنم مسدودم هم کنند... اما اگه ناظر محترم بدونه که نام کاربری اصلی من در تالار بورکس چی است!!! شاید برخورد متفاوتی رو از ایشون شاهد باشیم!!! من اگه تو این تالار با آیدی جدید و گمنام مطلب میزنم فقط و فق هدفم و طرف مخاطبم سهامداران قدیمی صدرا است و نه چیز دیگه... والا دیگه انگیزه قبل رو ندارم که همزمان تو چند تالار بنویسم... بگذریم خریداران امروز صدرا به نظر میاد خیلی هوشمند و با برنامه دارند خرید میکنند.... الان اگه دقت کرده باشید سه روزه که همزمان با خریدهاشون یکی دوتا قیمت منفی هم دو طرفه میزنند تا فروشنده سهمش رو عرضه کنه و اگه فروشنده با دقت بیشتری معاملات امروز صدرا رو رصد میکرد!! همه چی دستگیرش میشد... امیدوارم که شما دوست عزیز (جناب طیب واقعی) که به اذعان خودتان خریدار پرحجم امروز بودید از این ترفند ناجوانمردانه جهت ترغیب فروشنده استفاده نکرده باشید!!! گرچه اگه هم کار شما بوده !! حرفی نیست و هر کسی حق خرید و فرشش و شیوه معاملاتش واسه خودش محفوظه... اما نمودارهای هفتگی صدرا را که الان مشاهده میکنم در rsi و BOP و mfi سیگنال خرید کاملآ مشهوده و حاکی از خریداران پرقدرتی رو نوید میده!!! و خدا میدونه که این خریداران دقیقآ از چه طیفی هستند!!! یا حق.
    درود بر شما اینجا دیدمت خوشحال شدم به زی زی گلو هم بگو بیاد اینجا و مطلب بزنید تا ما استفاده کنیم.تالار همسایه که دروغگو و عوام فریبی در صدرا موج میزند.البته نوسانگیرها این دفعه حالشان گرفته میشود.راستی برادران نیا... باز هم سهم میخرند که بلوکه کنند؟به امید خدا چند تا گردن گلفت بیاد سهم را جمع کنه و از این جنگولک بازیها راحت بشیم.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام و عرض ادب

حاج اسماعیل عزیز بنده از اون شکارچی بزرگ اطلاعی ندارم و دقیقآ نمیدانم در صدرا حضور دارند یا خیر!!! اگرچه با او مخالف بودم اما تحلیلهای ایشان را که معمولا دقیق است میپسندم... و با نظر ایشان که راجع پروفسور عالیقدر شایان فرمودند هم عقیده بودم. استدلال بسیار دقیقی بود خصوصآ اون آیه شریفه قران را که به گفته هاشون مزین کرده بودند!! برام جالب بود .... البته من هم از قدیما با پروفسور دورادور یک آشنایی نسبی داشته و از وضع زندگی بغرنج و اسف بار ایشان تا حدودی مطلع هستم و نمیخوام تو این تاپیک این موضوع را بازش کنم... قبلآ اگه یادتون باشه تو پستهای قبلیم در تالار همسایه یه اشاره ی هم به او و مشکلات زندگی اش ... کرده بودم و همچنین اشاره کرده بودم که این جور نون در آوردنها که بواسطه فریب و تحمیق دیگران باشه عاقبتش همین میشه که الان توش بدجوری گرفتاره... کسب نون حلال تو این دور و زمونه اگرچه سخت به نظر میاد!! اما حداقلش آثار خوبش اینه که در دام اعتیاد و... مسائل بزه دیگه گرفتار نمیشی.... من این تاپیک رو انتخاب کردم تا این بار حرفهام رو تمام و کمال به سمع سهامدارن عزیز و صادقی چون شما و دیگران برسونم... کم کم شاهد این خواهید بود که این تاپیک یه یه چیزی شبیه سریال لیانگ شامپو مبدل خواهد شد و همه مسدودی ها, اخراجی ها, فراری ها و... به مرور به این تاپیک کوچ خواهند کرد تا افرادی مثل .... از سادگی و خوشباوری شما دوستان عزیز سوء اسفاده نکنند... یا علی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسماعیل نمایش پست ها
    درود بر شما اینجا دیدمت خوشحال شدم به زی زی گلو هم بگو بیاد اینجا و مطلب بزنید تا ما استفاده کنیم.تالار همسایه که دروغگو و عوام فریبی در صدرا موج میزند.البته نوسانگیرها این دفعه حالشان گرفته میشود.راستی برادران نیا... باز هم سهم میخرند که بلوکه کنند؟به امید خدا چند تا گردن گلفت بیاد سهم را جمع کنه و از این جنگولک بازیها راحت بشیم.

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خریداران اصلی فعلی صدرا هم اکنون در سه جبهه مخالف یکدیگر حضور دارند.... دو جبهه اصلی که اسم نمیبرم از فریزکنندگان و دپو کننندگان سهم هستند ولی جبهه سوم که بر همگان تا حدود زیادی ماهیت آنها آشکار شده اقدام به نوسانگیری میکنند... با دو الی سه کد سهم صدرا را در ظاهر خرید و به دیگران این القا را میکنند که هرگز فروشنده نبوده و نیستند و در حال افزودن سهم خود میباشند... اما از طریق کدهای متعدد دیگری که دارند و از کارگزاریهای مختلف پس از داغ کردن سهم اقدام به فروش در قیمتهای بالا میکنند.... این گروه را که فکر کنم دیگه همه میشناسید معمولآ با آیدی های متعدد در تالار همسایه حضور مستمری دارند... البته چند روزی میشه که بنا به مصلحتی حضورشان کم رنگ شده .... فعلآ در حال خرید میباشند. این باشه تا بعد که اگه لازم شد اسم حقیقی تک تک این آقایون را هم در این تاپیک افشا خواهم نمود... حداقل 6 تای آنها که به نام استاد و... ا زاونها نام برده میشه نام و نام خانوادگی شون را میشناسم.....و اگه لازم شد در وقت مناسب اقدامات قانونی و لازم را با هماهنگی دوستان انجام خواهیم داد... یا علی.
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/03/03 در ساعت 20:58

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    خریداران اصلی فعلی صدرا هم اکنون در سه جبهه مخالف یکدیگر حضور دارند.... دو جبهه اصلی که اسم نمیبرم از فری زکنندگان و دپو کننندگان سهم هستند ولی جبهه سهم که بر همگان تا حدود زیادی ماهیت آنها آشکار شده اقدام به نوسانگیری میکنند... با دو الی سه کد سهم صدرا را در ظاهر خرید و به دیگران این القا را میکنند که هرگز فروشنده نبوده و نیستند و در حال افزودن سهم خود میباشند... اما از طریق کدهای متعدد دیگری که دارند و از کارگزاریهای مختلف پس از داغ کردن سهم اقدام به فروش در قیمتهای بالا میکنند.... این گروه را که فکر کنم دیگه همه میشناسید معمولآ با آیدی های متعدد در تالار همسایه حضور مستمری دارند... البته چند روزی میشه که بنا به مصلحتی حضورشان کم رنگ شده .... فعلآ در حال خرید میباشند. این باشه تا بعد که اگه لازم شد اسم حقیقی تک تک این آقایون را هم در این تاپیک افشا خواهم نمود... حداقل 6 تای آنها که به نام استاد و... ا زاونها نام برده میشه نام و نام خانوادگی شون را میشناسم.....و اگه لازم شد در وقت مناسب اقدامات قانونی و لازم را با هماهنگی دوستان انجام خواهیم داد... یا علی.

این عمل خوب هست اما
    قطعا باید کسانی شما را از متولیان سایت راهنمایی کرده باشند یا اینکه شما از خود..................
    در صورت پیگیری ها این عواقب بدی برای ..... خواهد داشت

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid b از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال

جناب حمید خان سلام: امروز در تالار همسایه عرض کردم که در خصوصی هم صحبت نکنید چون دسترسی دارند.جالبه خودشون رو به نفهمی هم میزنند.راستی من حاجی نیستم و دل خوشی از حاجیها ندارم البته نمیتوان به همه تعمیم داد ولی اکثر حاجیها دروغگو هستند.

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)