صفحه 855 از 1968 نخست ... 35575580584585285385485585685785886590595513551855 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,541 به 8,550 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    اسی جون باز که داری اشتب میکنی!!! زکی به این آی کیو... بهتره سهم صدرات رو با سهام صندوق پاداش تعویض کنی شاید که از این مخمصه بتونی خودت را نجات بدهی... اینطوری میخوای تو این قطاری که با هم همسفریم آخر ایستگاه پیاده بشی... مگه قبلآ تو پیام خصوصی بهت نگفته بودم که همتون رو تو این مسیر یکی یکی پیاده میکنند....نکردند؟؟؟ با این آی کیو و حافظه ای که تو داری... نرسیده به مقصد نهایی در ادمه این مسیر تو را از قطار پیاده که چه عرض کنم پرتت میکنند و میندازنت ببرون .... (شوخی) چند ماه پیش اگه یادت باشه تو تالار همسایه اسم مهد مهد و... و... را یادآور شدی و من هم پس از تایید حرفهات بهت گفتم که سومیش من بودم... نگفتم؟؟؟ تو پیام خصوصی هم ازم پرسیدی که تو کارگزاری آ... فعالم؟؟ من هم حرفت رو تایید کردم... نکردم؟؟؟ از آی کیو که بگذریم!!! آخه این چه حافظه ایه که تو داری؟؟؟ اما جهت اطلاعت بهت بگم که من کم و بیش تو تالار کرج هم سر میزنم و این رفیق فابت رو گهگاهی می بینم و با هم سلام و علیک هم داریم و تا حدودی آمار خرید و فروشهای اون رو نه تنها در صدرا بلکه در کل سهمهای بازار دارم و میدونم که تو این ماه خریدهایی در صدرا داشته ولی تعدادش بالا نبوده... و این رو هم میدونم که خودش و گروهش که جبهه سوم را تشکیل میدهند فعلآ در انتظار قطعی شدن تو افق نشسته و دست به ماشه خرید هستند... کل اعضای این گروه خصوصآ برادران ... در انتظار چراغ سبز رفیقت که لیدرشون محسوب میشه نشستند تا خرید اصلی خودشون را همزمان با قطعی شدن خبر شروع کنند و اگه ورود کنند!! قطعآ همزمان با ورودشان در روند معاملات آتی صدرا تاثیر گذار خواهد بود و این طبیعیه که خود به خود رقابت برای خرید صدرا بیشتر و بیشتر شده و قیمت سهم هم با افزایش تقاضا بالا میره... این گروه تا اونجایی که من آمارشون رو دارم بطور تقریبی بین 30 تا 33 میلیون سهم صدرا را فریز کرده و در اختیار دارند و توانایی خرید 7 میلیون سهم دیگر را دارند و شیوه معاملاتشون هم در هنگام ورود از نوع گاوی بوده و معمولآ از سر خط خرید میکنند و در کمین قیمت پایین نمینشینند و برای خرید تعداد بالا رنج هم میکشند... خوب از این حرفها که بگذریم همانطور که دیشب بهت یادآور شدم طبق پیش بینی معاملان امروز صدرا جالب و دیدنی بود و روند پرشتابی را رو به بالا داشت.... در حقیقت میشه گفت که امروز اولین روز رقابت در خرید بین دو جبهه اول و دوم مذکور شروع شده و حجم معاملات هم نسبت به دیروز 3 برابر شده بود که گواه این واقعیت است... و پیشبینی میکنم که در هفته های آتی این حجم خرید از این هفته بیشتر هم شود...یا علی.
    درود بر شما: از اینکه من ساده یا ببو گلابی هستم شکی درش نیست چون 5 سال فقط این آسانسور را نگاه کردم.2-ولی سعی میکنم محکم بشینم که از قطار بیرونم نیاندازند کاملا حق با شما میباشد خیلیها در این 3 ماه فروختند و جالبه در این چند روز اخیر با من تماس گرفتند و گفتند که خالی کردند جالبه کسانی به من زنگ میزنند که اصلا من آنها را نمیشناسم ولی انگاری گاو پیشانی سفید صدرا من شدم.4-در این چند روز متوجه شدم کسی یا کسانی سهم را جمع کردند و صدایش را در نمی آورند.ولی در کل با شما کاملا موافق هستم و اینکه در تالار همسایه مسدود شدی چون احساس خطر کردند.برای همین به جناب حمید ب گفتم مواظب خصوصی هم باش.ولی از اینکه گفتی اشتب میکنم نمیدانم منظورت چیست؟بهر حال موفق باشی خیلی باهات حال میکنم ایول....الان یادم افتاد برای چی میگی اشتب میکنم آخه پیر شدم و کم حافظه راست میگی فقط رفیق فاب خودم باش.قضیه مردن درسته
    ویرایش توسط اسماعیل : 2015/03/05 در ساعت 13:35

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حمید احمدی فر شده سردار!!!!!!!!!!!!!!1 فکر نمیکنم از هر لحاظ نگاه میکنم. حالا برای چی سردار؟؟؟

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

اسی جون شما ببو گلابی نیستی.... شما یه چیزی شبیه هلو میمونی و خوراک سفته بازها.... خیلی دلم میخواد به درد دلهات گوش بدم و داستان را از اول اول با هم یه مروری کنیم تا شما بتوانی بهتر به افرادی که بهشون اعتماد کرده بودی و با این اعتماد خوشباورانه تبدیل شده بودی به یک آسانسورچی که فقط ناظر بالا و پایین رفتن آنسانسوره ....اما مثل مسافرهای آسانسور تو طبقات مختلف پیاده و سوار نمیشه.... اما ... اما فعلآ نمیتونم.... بدلیل اینکه رسالت خیلی مهمتری دارم که اول باید آن را انجام دهم بعد شاید بشه یه چیزهایی را رودرو و نه تو این تالار عمومی واست یکی یکی شرح دهم... البته رسالت و هدف اصلی من آگاه کردن دوستان صاف و صادقی چون شما و سایر دوستان قدیمی که هنوز سهمشون رو نفرختند است و نه چیز دیگه... ولی فعلآ نمیشه هر حرفی رو تو این تالار زد و اگه خوب بشینی به این موضوع فکر کنی.... این حق رو به من خواهی داد... دفعه پیش خدائیش هم موهام داشت سفید می شد تا به شما و سایر دوستان ماهیت اصلی پروفسور و طیب و ... را رونمایی کنم!! و قبول کن همون وقتها هم مطالبی را که براتون مینوشتم شاید برای شما و دیگران هضمش زیاد آسان نبود... بگذریم ... من اطلاعات زیادی از شرکت و اتفاقاتی که الان اونجا در حال اتفاق افتادنه دارم!!! و زمانش برسه این اطلاعات ذی قیمت را به سمع شما خواهم رساند ولی فعلآ کمی زوده... اما حالا که به قول خودت ما با هم رفیق فاب شدیم دلم نیومد که اینطوری مثل هلو رهات کنم و شما هم یک روزی مانند رفتگان از صدرا توسط این نامردها خورده بشی ... پس خوب هواست رو جمع کن که چی میگم... چون دیگه نه تکرارش میکنم و نه به سئوالت پاسخ میدهم.... یک عدد بهت میدهم نه قیمته و نه .... اما خیلی خیلی مهمه و یادت نره که یه گوشه دفتری جایی یادادشت کنی که فردای روزگار فراموشش نکنی.... 7161 .... حالا یه وقت ننشینی واسه خودت فلسفه بیافی و بگی قیمت آینده صدراست و یا مثلا ای پی اس سال آینده صدرا و... و... نه اینها نیست و تنها یک کد هست همین... زمانش که فرا برسه خودم بهت یادآوری میکنم باشه هلو جان؟؟؟؟ نه میگم بخر و نه میگم بفروش.... فقط میگم صبور باش تا وقتش برسه....یا علی
    شب خوش
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/03/08 در ساعت 00:08

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 112 بار در 40 ارسال

اسی جون شما ببو گلابی نیستی.... شما یه چیزی شبیه هلو میمونی و خوراک سفته بازها.... خیلی دلم میخواد به درد دلهات گوش بدم و داستان را از اول اول با هم یه مروری کنیم تا شما بتوانی بهتر به افرادی که بهشون اعتماد کرده بودی و با این اعتماد خوشباورانه تبدیل شده بودی به یک آسانسورچی که فقط ناظر بالا و پایین رفتن آنسانسوره ....اما مثل مسافرهای آسانسور تو طبقات مختلف پیاده و سوار نمیشه.... اما ... اما فعلآ نمیتونم.... بدلیل اینکه رسالت خیلی مهمتری دارم که اول باید آن را انجام دهم بعد شاید بشه یه چیزهایی را رودرو و نه تو این تالار عمومی واست یکی یکی شرح دهم... البته رسالت و هدف اصلی من آگاه کردن دوستان صاف و صادقی چون شما و سایر دوستان قدیمی که هنوز سهمشون رو نفرختند است و نه چیز دیگه... ولی فعلآ نمیشه هر حرفی رو تو این تالار زد و اگه خوب بشینی به این موضوع فکر کنی.... این حق رو به من خواهی داد... دفعه پیش خدائیش هم موهام داشت سفید می شد تا به شما و سایر دوستان ماهیت اصلی پروفسور و طیب و ... را رونمایی کنم!! و قبول کن همون وقتها هم مطالبی را که براتون مینوشتم شاید برای شما و دیگران هضمش زیاد آسان نبود... بگذریم ... من اطلاعات زیادی از شرکت و اتفاقاتی که الان اونجا در حال اتفاق افتادنه دارم!!! و زمانش برسه این اطلاعات ذی قیمت را به سمع شما خواهم رساند ولی فعلآ کمی زوده... اما حالا که به قول خودت ما با هم رفیق فاب شدیم دلم نیومد که اینطوری مثل هلو رهات کنم و شما هم یک روزی مانند رفتگان از صدرا توسط این نامردها خورده بشی ... پس خوب هواست رو جمع کن که چی میگم... چون دیگه نه تکرارش میکنم و نه به سئوالت پاسخ میدهم.... یک عدد بهت میدهم نه قیمته و نه .... اما خیلی خیلی مهمه و یادت نره که یه گوشه دفتری جایی یادادشت کنی که فردای روزگار فراموشش نکنی.... 7161 .... حالا یه وقت ننشینی واسه خودت فلسفه بیافی و بگی قیمت آینده صدراست و یا مثلا ای پی اس سال آینده صدرا و... و... نه اینها نیست و تنها یک کد هست همین... زمانش که فرا برسه خودم بهت یادآوری میکنم باشه هلو جان؟؟؟؟ نه میگم بخر و نه میگم بفروش.... فقط میگم صبور باش تا وقتش برسه....یا علی
    شب خوش
    سلام
    احتمالا 20 سوالی طرح کردین
    شاید افزایش سرمایه باشه

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید eversi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام...

20 سئوالی نیست... واقعیتی است که فعلآ از نظرها پنهان شده .. اما به زودی در معرض دید همگان در میاد... درست شبیه معاملات امروز صدرا که با واقعیات نمودارها کمی در تناقضه. و جور در نمیاد ... با اینکه حجم معاملات در ظاهر و در مقایسه با روزهای گذشته بالا بود اما واقعی نبود... یعنی بیشتر حجم را برای شکستن حمایت دو طرفه زدند.... فرض کنیم در قیمت زیر 195 و در رنج بین 195 تا 183 ابتدا برای خرید نشستند... بعد با خودشان مچ کردند و به تک خریداران خرد هم تعدادی فروختند..... با این ترفند حمایت را براحتی شکستند و احتمال داره قیمت تا 170 هم پایین رود.... تا در این روزهای حساس و آخر سال که خیلی ها پول لازم هستند سهم خود را در این قیمتهای مفت تقدیم آنها کنند .... شبیه همین اتفاق را دیروز و امروز در گازلوله شاهد بودیم. بازار توافقی است دیگه و هزار راه دررو و دوز و کلک برای بالا و پایین کردن سهم دارد.... اسی کجاست؟؟؟ امیدوارم امروز طعمه آنها نشده باشد....یا علی.
    [ QUOTE=eversi;594205]
    شاید افزایش سرمایه باشه[/QUOTE]

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

راستی تا یادم نرفته بگم که امروز رفته بودم به تالار کرج تا یه اطلاعاتی از گروه سوم که احتمال میدادم به صدرا هنوز ورود جدی نکرده کسب کنم.... بطور تصادفی دوست اسی(سرمایه گذار و یکی دوتا از دوستانش ) را دیدم و فرصت را غنیمت دونستم تا از صدرا سئوالاتی ازش کنم.... ازش پرسیدم آیا شما امروز خرید داشتید؟؟؟ در جواب گفت خیلی کم 12000 تا و یکی دوتا از دوستانم حدودآ 20000 تا خریدند.... باز ازش پرسیدم منتظر خبر قطعی توافق هستی تا برای خرید سنگین وارد بشی؟؟؟ گفت: توافق حتمی است و من به دوستانم سیگنال ورود داده ام تا از فردا مرحله ای ورود کنند... باز ازش سئوال کردم که دلیلت چیست؟؟؟؟ پاسخ مضحکی داد و گفت: در مذاکرات قبلی(سال گذشته) که بین 7 کشور انجام شد و در مدت زمان تقریبی 7 ماه و 7 روز بطول انجامید(777)!!!! اما نتیجه ای حاصل نگردید و ادامه مذاکرات بعدی تا 7 ماه 7 روز آینده تمدید گردید.... پرسیدم چه نتیجه ای میخوای از این واقعه بگیری ؟؟ گفت یعنی اینکه در تیرماه سال 94 توافق نهائی صورت خواهد گرفت ولی آنطور که از خبرها شنیده میشود توافق اولیه در اوایل فروردین ماه حتمی است.... او بهترین فرصت ورود را در صدرا و حتی دیگر سهمهای بازار امروز و فردا و شنبه دانسته و اضافه کرد که ممکن است از یکشنبه هفته آینده اکثر سهمهای بازار در صف خرید قفل شوند و شاید نتوان مانند این دو روز باقیمانده پیش رو سهم ارزان خرید.... خوب این هم حرفی است که این آقا زده و البته قابل تامل اما من اعتقاد دارم که صدرا هم جهت با سهمهای دیگر بازار نبوده و نیست و هر دم ساز دیگری می نوازد.... یا علی.
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/03/11 در ساعت 00:25

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 112 بار در 40 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

هشدار جدی به سهامداران مظلوم صدرا

روز موعود(20 اسفند) نزدیک است و همانگونه که در پستهای قبلی خود اشاره کرده بودم صدرا در این قیمتهای مفت دست نیافتنی خواهد بود. دوستان و هم رزمان قدیمی مراقب باشند و سهم خود را در قیمتهای کنونی از کف ندهند! حجم اعظم خرید امروز صدرا توسط گروه ما انجام گردید و فردا نیز به امید حق خرید خوبی را در این نماد انجام خواهیم داد. سردار حاج حمید امروز رسمآ از مقام خود(فرماندهی کل قوا در جبهه صدرا) استعفا نموده و این وظیفه خطیر را به این حقیر تحویل دادند. پرسود باشید و من الله توفیق.
    0
    20اسفند هم مثل بقیه تاریخ هایی که تو این 7سال وعده داده بودن دوستان. رسید و خبری نشد
    احتمالا هنوز نمیدونن صدرا یعنی چی
    اینقدر اساتید ورانتی های اومدن دست خالی رفتن

عضو فعال

با سلام...

20 سئوالی نیست... واقعیتی است که فعلآ از نظرها پنهان شده .. اما به زودی در معرض دید همگان در میاد... درست شبیه معاملات امروز صدرا که با واقعیات نمودارها کمی در تناقضه. و جور در نمیاد ... با اینکه حجم معاملات در ظاهر و در مقایسه با روزهای گذشته بالا بود اما واقعی نبود... یعنی بیشتر حجم را برای شکستن حمایت دو طرفه زدند.... فرض کنیم در قیمت زیر 195 و در رنج بین 195 تا 183 ابتدا برای خرید نشستند... بعد با خودشان مچ کردند و به تک خریداران خرد هم تعدادی فروختند..... با این ترفند حمایت را براحتی شکستند و احتمال داره قیمت تا 170 هم پایین رود.... تا در این روزهای حساس و آخر سال که خیلی ها پول لازم هستند سهم خود را در این قیمتهای مفت تقدیم آنها کنند .... شبیه همین اتفاق را دیروز و امروز در گازلوله شاهد بودیم. بازار توافقی است دیگه و هزار راه دررو و دوز و کلک برای بالا و پایین کردن سهم دارد.... اسی کجاست؟؟؟ امیدوارم امروز طعمه آنها نشده باشد....یا علی.
    [ QUOTE=eversi;594205]
    شاید افزایش سرمایه باشه
    [/QUOTE]

درود بر شما :اینکه دیروز دو طرفه معامله کردند کاملا صحیح میباشد و خیلی تابلو بود.چون میتوانست سر خط فروش بگذاره .در مورد طعمه نه عزیز جان هنوز ایستاده ام .الان حدود 4 ماه یک کار پیدا کردم و دیگر با بورس کاری ندارم ولی یک نگرانی بزرگی دارم که شما نیز بدان اشاره کردید یعنی ساز مخالف یا جداگانه صدرا از بازار.توافق حتما صورت میگیرد و تمام سهم های بازار رشد میکند اما صدرا معلوم نیست همین مسئله مرا نگران میکند.جالبه یکی از کاربران معروف سایت کناری اعتقاد دارد برای رشد صدرا نیاز به توجه بازار نمیباشد!!!!! اگر پول نیاد سمت سهم پس باد هوا میخواهد باعث رشد این لجن متعفن بشود.

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام... اسی جان قیمت را معمولآ عرضه و تقاضا تعیین میکنه و فاکتورهای دیگه در روند سازی یک سهم کمتر دخیل هستند...اینکه بعضی میگویند در صدرا بازیگره که قیمت را کنترل میکنه همه شعر و داستانه و تو این حرفها رو جدی نگیر... گاهآ در هر مقطعی از زمان هر گروهی که قویتر ظاهر میشه چه در لباس خریدار و چه در لباس فروشنده نقش بازیگر اصلی را ایفا میکنه!!! فرض کنید فردا خود شما خریدار یک میلیون سهم صدرا باشید و مجبورید هر طور که شده سهم را تو یک روز بخرید!!! خوب تو اون روز خاص شما نقش بازیگر اصلی را پیدا میکنید!! و تقاضا میره بالا و اگه عرضه چندانی نباشه! مجبورید قیمت خریدتان را بالا ببرید و ناچارآ قیمت هم صعود میکنه. .. مثلآ در این چند روز اخیر هم سفته بازها که حالا دیگه خودت بهتر اونها را میشناسی با دو طرفه زدن رنج منفی میکشیدند!!! و از طرفی دیگه هم خیلی ها که پول لازم بودند اقدام به عرضه سهم خود کردند! از اون طرف ههم خریدارها به علت ترس کلی بازار از ریزش بیشتر و بیشتر عقب نشینی کرده و این سبب شد که عرضه بر تقاضا غلبه کنه و قیمت هم به تبعیت از کفه سنگینتر یعنی عرضه سقوط کرد..... اما شاید هفته آینده نحوه معاملات صدرا با این هفته ای که گذشت کمی متفاوت باشه! به استثناء شنبه و یک شنبه که شاید هنوز کفه عرضه از کفه تقاضا سنگینتر باشه !!! اما روزهای بعد از آن به دلیل انقباضی شدن بازار و نیز ورود گروه سوم به گود رقابت خریداران صدرا احتمال داره که توازن کفه ها را به هم بریزه و تقاضا را ناگهانی بالا ببره!!! از طرفی دیگه هر کسی هم تو این مدت اخیر پول لازم بود!! سهمش را فروخته و یه فاتحه هم بر ضرر در فروشش خوانده و رفته و شاید دیگر فروشنده پول لازمی موجود نباشه!!! خوب در این حالت تقاضا آهسته آهسته بالا میره و عرضه ها نیز هی کم و کمتر میشه! و قیمت هم به تبعیت از تقاضا بالا میره!!! و یه وقت دیدی تو یه روزی که همه سهمها صف خرید بستند!! صدرا از جا بکنه و تو همون روز قیمت 20% هم رشد کنه!!! صدرا را تو این روزهای منفی بازار که فعلآ کسی طرفش نمیره نیگاه نکن!!! صدرا خریداران بلقوه زیادی داره که برای خریدش دندان تیز کرده اند!!! و با قطعی شدن خبر توافق هسته ای ظهور کرده و هجوم میآورند برای خرید... پس نگرانی شما تو این روزهای آخر سال هم میشه گفت طبیغیه و هم تا حدود زیادی بی مورد... دو گروه اول تا اونجایی که من اطلاع دارم حدودآ 80% خریدهاشون را تکمیل کردند و همانطور که شاهد هستی از 3 روز گذشته سهم داغ کن ها و بوقچی های هر دو گروه تو تالار همسایه فعال شده و حضورشون پررنگ گشته!! یکی از سود 160 تومانی امسال دم میزنه!! و دیگری بر قیمت 700 تومانی صدرا در چند ماه آینده سلام میکند !!!و یکی هم دادش از طرح دعاوی و شکایت علیه مدیران شرکت گوش فلک را کر کرده در حالیکه خودش در غیبت کبری به سر میبرد و از شکایت هم هیچ خبری نیست!!! در هفته های گذشته دم از فروش سهم صدرای خود در صفر قیمتی می زد در حالیکه روزهای بعدش دیگری را متهم به شکستن مهمترین حمایت صدرا (220) میکند.... بله اسی جان این داستانها را بشنو ولی باور نکن و کسی که به این مزخرفات بها بده به نظر من حقشه که تا ابد الدهر به این رندان سواری بده و هی ضرر کنه و باز هم اضرر دهی چنین کسی ادامه دار باشه!!! این احمقها که هنوز که هنوزه از این سفته بازها دفاع میکنند باید هم ضرر کنند و با ضررشون سود اونها رو تضمین کنند... اما شما هوشیار باش ... شما با اون احمقها باید خیلی متفاوت باشی که اگه نباشی!!! در ردیف همون افراد دسته بندی میشی یعنی سهم رو 350 و 300 و 290 و 270 از اونها میخری و در نهایت زیر 200 تومان به اونها پس میدهی!!! و یه روزی هم تاسفش رو میخوری.... شما و یه تعداد اندک سهامداران قدیمی باقیمونده باید مثل سابق صبور بوده و به این چرندیاتی که استاد اعظم به خورد بعضی ها تو تالار همسایه میده اصلآ و ابدا بها ندهی!!! جدآ که خیلی عجیبه!!! حافظه آدمها حقایق تلخ گذشته را که هی تکرار و تکرار شده چقدر زود فراموش میکنه!!! باز هم بهت یاد آوری میکنم که توافق که بشه 50% رشد صدرا کلید میخوره و سهم شروع به رشد میکنه چه سود بسازه و چه باز هم مثل سابق زیان انباشت کنه!!! اونش زیاد مهم نیست ...و اگه تواق نشه که تو همین محدوده قیمتی بازی میکنه و شاید چند درصدی بشتر نزول کنه اما فاتحه کل بازار را باید خواند... یا علی

درود بر شما :اینکه دیروز دو طرفه معامله کردند کاملا صحیح میباشد و خیلی تابلو بود.چون میتوانست سر خط فروش بگذاره .در مورد طعمه نه عزیز جان هنوز ایستاده ام .الان حدود 4 ماه یک کار پیدا کردم و دیگر با بورس کاری ندارم ولی یک نگرانی بزرگی دارم که شما نیز بدان اشاره کردید یعنی ساز مخالف یا جداگانه صدرا از بازار.توافق حتما صورت میگیرد و تمام سهم های بازار رشد میکند اما صدرا معلوم نیست همین مسئله مرا نگران میکند.جالبه یکی از کاربران معروف سایت کناری اعتقاد دارد برای رشد صدرا نیاز به توجه بازار نمیباشد!!!!! اگر پول نیاد سمت سهم پس باد هوا میخواهد باعث رشد این لجن متعفن بشود.[/QUOTE]
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/03/13 در ساعت 19:33

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

درود بر سهامداران مظلوم صدرا

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

قابل توجه سهامداران مظلوم و صبور صدرا که بازیچه دستان این سفته بازان دروغگو قرار نگرفته و هنوز سهامداری میکنند....

1- صدرا محکوم به صعود است اما با آرامش و صبر.

2- سهامدار صدرا باید میزان تحملش بیشتر از سرمایه اش باشد.

3- سهام صدرا فروشی نیست پس قیمت تابلو فرقی ندارد.

4- سهام صدرا در زمان کنونی خریدنی است... قیمت هر چه پایین تر بهتر, پس گول سفته بازان را نخورید و سهم خود را مفت نفروشید.

5- این حقیر نیز در زمان لازم و به موقع از سهم خویش با دستورهای خرید میلیونی حمایت خواهم نمود.

ومن الله توفیق

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)