صفحه 864 از 1968 نخست ... 36476481485486186286386486586686787491496413641864 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,631 به 8,640 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عصر دوستان به خیر...

آخرین کندل نمودار شمعی در صدرا مماس با مویینگر 20 روزه!!!! این سیگنال میتونه به این معنی باشه که خیلی ها بالطبع از سهم خارج شده و خواهند شد... بنابراین معمولی ترین اتفاقی که طی روزهای آینده خواهد افتاد مخالف پیدا کردن سهمه!!! و از دیروز تو تالار همسایه این مخالفتها آهسته آهسته در حال شکل گیری است... چرا؟؟؟ چون بزودی طیف وسیعی از بازار و سهامداران را جا خواهند گذاشت!!! اونهایی که فروختند!! برای دوئل با روند خواهند آمد و این طبیعیه که فضای تاپیک صدرا در سایر تالارها با رسیدن به خط روند متشنج بشه!!! ولی به مرور و با گذشت زمان و نیز با قوی تر شدن احتمال توافق بازار به این نتیجه میرسه که مشکلاتی که در طی این چندین سال گذشته افت سهم را منجر شده اند !! در حال اتمام است و پس از قطعی شدن خبر توافق شروع به اصلاح قیمتی خواهد کرد البته از نوع متفاوت با نوسانات سفته بازانه سالهای گذشته!!! که این اصلاح قیمتی آخرین برگشت بزرگ سهم خواهد بود و در قالب موج 3 بزرگ رخ خواهد داد...در این موج قیمت میتونه به محدوده های بسیار بالایی نفوذ کنه !! این موج میتونه خیلی هم زمان بر باشه!! البته از لحاظ قیمتی اهداف سهم در انتهای این موج برای بازار چندان قابل هضم نیست و شاید بهتر باشه که بیشتر وارد این جزئیات نشده و ذهن دوستان را با اهداف دور مشوش نکنم!! حقیقتآ خودمم هم نمیدونم چه اتفاق بنیادی قوی در آینده میتونه رخ ده که این اهدافی را که در نمودارهایم میبینم به واقعیت تبدیل بشه!!! شاید این به معنای یک افزایش سرمایه چند صد درصدی در آینده باشه!! و شاید هم اتفاق دیگری باشه که فعلآ همه ما از آن بی خیریم!!! بگذریم...

اما تو بازه کوتاه مدت(40 روزه و یا کمتر) اولین هدف سهم بعد از عبور از سطح 220 سطح 265 تا 275 خواهد بود که در هفته های آینده قیمت به آهستگی به این سطح نزدیک خواهد شد... و پس از رسیدن به این محدوده قیمتی! مدتی شاهد رکود معاملاتی و اصلاح قیمت تا سطوح 220 الی 215 خواهیم بود... اما بعد از آن به مرور شاهد شکست این خط روند 5 ساله خواهیم بود که تازه روند های بزرگ سهم از آنجا آغاز خواهد شد... یا حق
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/05/28 در ساعت 15:41

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

نقل شده از کاربر رضا مجیدی در تالار گفتمان

با عرض سلام
    پیشاپیش با عرض شرمندگی که بدلیل حجم انبوه کاری امکان حضور به مانند قدیم دیگر برایم میسر نیست و مجبور شدم با تاخیر جواب شما را بدهم و عذر خواهی از بابت اینکه سعی کرده ام بسیار مختصر توضیح دهم.

دوست گرامی گزارش تازه منتشر شده همان گزارش قبلی است که در تاریخ 15-08-93 منتشر شده بود تنها تفاوت در این است که حسابرسی شده و اعداد نسبت به قبل در برخی زمینه ها تغییر کرده و به دلیل آنکه حسابرسی شده می باشد حالا می
    توان با اطمینان بیشتری نسبت به هر آنچه قبلا بعد از تاریخ 15-08-93 بیان کرده ام تاکید کرد-

تنها ذکر یک نکته حائز اهمیت است :

بر اساس گزارش تازه منتشر شده :

تمام سود 123 ریالی ایجاد شده بطور تمام و کمال از ناحیه فعالیت هایی -غیر از فعالیت اصلی شرکت ایجاد شده و بطور خاص از ناحیه تسعیر ارز این سود 123 ریالی بدست آمده .

به عبارتی دیگر:

شرکت از فعالیت اصلی خود که زیر سایه هزینه های مالی انجام داده است- مجددا زیانی برابر 253 ریال -برای هرسهم ایجاد کرده ولی چون از طرف دیگر به مدد تسعیر ارز و سایر فعالیت های غیر مرتبط با فعالیت اصلی 376 ریال سود به ازائ هر سهم ایجاد کرده -این سود ایجاد شده نه تنها زیان 253 ریالی را از بین برده بلکه در نهایت سود 123 ریالی در آخر نمایان کرده است. و به همین دلیل است که شما در ظاهر و آشکار زیانی که اتفاقا مربوط به فعالیت اصلی شرکت می باشد را نمیبینید و صد البته همانطور که عرض کردم بخش اعظم و اصلی و قابل توجه سود 376 ریالی مربوط به تسعیر ارز می باشد.

ناگفته نماند این زیان پنهانی 253 ریالی در مقابل زیان های کاملا مشهود و عریان سال های قبل بسیار کمتر است.و این بسیار نکته مثبتی است که نباید به سادگی از کنار آن گذشت.و در ضمن ایجاد سود از هر ناحیه باشد برای هر شرکتی ارزشمند هست-مشروط به آنکه ایجاد آن مستمر باشد و در ثانی با ایجاد این سود ها پتانسیل های مهم تر شرکت که می تواند در آینده ایجاد شود تحت الشعاع قرار نگیرند!!!

اما در مورد ارزش گذاری قیمت سهم هم بارها قبلا عرض کرده ام تمایلی به ارائه آن نه فقط برای صدرا که برای هیچ سهم دیگری هم ندارم.-گرچه روش هایی برای آن در متون مختلف ذکر شده اما به نظر حقیر با در نظر گرفتن آن روش ها - بیشتر امریست شخصی که باتوجه به ریسک پذیری و بازده مورد انتظار تک تک افراد و مدت زمانیکه هر فردی می تواند و می خواهد سرمایه گذاری کند -می تواند فرق کند.

در آخر مجددا از تمام دوستانیکه در پیام خصوصی سوالاتی داشته اند ولی پاسخی از طرف بنده به دلیل مشغله بسیار دریافت نکرده اند عذر خواهی می کنم.و حقیقتا امکان حضور همانند قبل به هیچ عنوان برایم مقدور نیست.درضمن یکی و دو خط هم در تاپیک های بعدی ذیل نوشته های جناب sss1000 به منظور شفافیت بیشتر خواهم نوشت.

در این روز تعطیل در کنار خانواده اوقات همگی خوش و زیبا باد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده است:

Banned

نقل شده از کاربر رضا مجیدی در تالار گفتمان

با سلام خدمت شما و سایر دوستان

1- دوست گرامی-مبلغ افزایش قراردادها که شما در تاپیک های قبلی بولد کرده اید به هیچ عنوان مورد تازه و جدیدی نبوده و نیست-تمام این افزایش ها عینا با همین اعداد اعلامی شما -قبلا در گزارش 8 ماه قبل به تاریخ 15-08-93 رسما منتشر شده بود -بنابراین سایر دوستان تصور نکنند اتفاق جدیدی در مبلغ قراردادها به تازگی ا افتاده است.گرچه اعلام این افزایش در قراردادها در تاریخ15-08-93 امری بسیاربسیار میمون و ارزشمند بوده و هست.اما ارقام جدیدی نیست.

2- دوست گرامی -یک شرکت را فقط با بخشی از پروزه های سودده اش تحلیل نمی کنند بلکه تمام پروزه ها در کنار هم باید قرار بگیرند -شما بخش گل و سودده شرکت را بولد کرده اید بدون آنکه به سایر پروژه ها که به شدت زیان ده هستند کوچکترین اشاره ای ننموده اید. بخصوص به هزینه های مالی شرکت که به راستی فاجعه بار است.

در ضمن جدول ارائه شده توسط شما در بالا در بعضی موارد اشتباه می باشد.
    الف-ستون مبلغ قرار دادهای شما صحیح است.
    ب-ستون درآمدهای شناسایی شده -تک تک اعداد اعلامی شما کاملا غلط است -اعدادیکه شما در ستون درآمد های شناسایی شده نوشته اید -در محاسبات شما از تفریق 2 ستون دیگر بدست آمده است -در صورتیکه برای شناسایی درآمد های شناسایی شده باید در همان صفحه 50 یادداشت های توضیحی -درآمد سنوات قبل باضافه درآمد سال جاری شود (بطور مثال برای فاز 13 این عدد حدود 667 میلیارد تومان می باشد که از جمع دو عدد 6083051 میلیون ریال و 589973 میلیون ریال بدست می آید).

اما نکته ای دیگر که جهت شفافیت مطالب ارائه شده بسیار حائز اهمیت است :

دوستان آگاه باشند که کلمه (درآمد) در حسابداری با آنچه مردم عادی در جملات روزمره بکار می برند بسیار متفاوت هست -در ذهن مردم عادی درآمد و سود یک معنی را میدهند بنابراین وقتی از فردی سوال می کنیم -درآمد سالانه ات چقدر است؟

در جواب سود بدست آمده در سال را بیان می کند.

اما در حسابداری درآمد یک پروزه یعنی: (پولیکه کلا به خاطر پروژه می گیریم)

و بعد از آن باید برای پیدا شدن سود پروژه -هزینه هایی که تا به حال کرده ایم را کسر کنیم. آنچه از این تفاوت بدست می آید سود پروژه می باشد.پس بین دو کلمه ( درآمد و سود )در مبحث حسابداری تفاوت از زمین تا آسمان است.

پس دوستان آگاه باشند برای تصمیم گیری به این نکته توجه کنند که :

آنچه که مهم است -سود پروژه هاست -نه درآمد پروژه ها!!!!

مثلا همین شرکت صدرا در قسمت فعالیت کشتی سازی در گزارش پیش رو اعلام کرده :

درآمد سه فروند یدک کش چند منظوره شمال 87 میلیارد تومان بوده است ولی نه تنها بابت این فعالیت سودی کسب نکرده که به عکس حدود 44 میلیارد تومان هم ضرر کرده است.

بیش از این وقت دوستان را نمیگیرم و شب بر همگی خوش .و خداحافظ.

شاد و پیروز باشید

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال

رستم دستان ساسان حاج حمید واقعی ....هنوز جایگزین نکردید فکر کنم!!!طمع نکنید
    راه حل صدرا: استخدام وکيل و حسابرس داخلي توسط سهامداران جز (به نمایندگی دکتر پارسا)و شفافسازي حسابداری و قراردادهاي صدرا است

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rezastok از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

بسم الله الرمن الرحیم

گول نخور در صدرا خبری نیست !
    با توجه به خبر برکناری چوبدار و دارودسته !
    و قطعی شدن نرخ یورو در قیمتهای فعلی و نزدیک شدن به گزارش 12 ماهه و اعلام زیانهای جدید !
    طیب و دارو دسته در حال رساندن مقدار صدرا در سبد از پنج درصد به درصدهای پایین تر هستند .

بزودی طیب با چند تا فحش و نا سزا به مدیران و غیره از خودش رفع مسئولیت می کند !
    و می گوید من که گفتم نهایتا پنج درصد سبدتان صدرا باشد .
    دزدی مدیران به طیب که ربطی ندارد !

طیب یک کارشناس برجسته است و بر اساس متغیرات به نتیجه سود صدرا رسیده بوده است !
    حالا که مدیران دزد هستند ! گناه طیب چیست ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezastok نمایش پست ها
    رستم دستان ساسان حاج حمید واقعی ....هنوز جایگزین نکردید فکر کنم!!!طمع نکنید

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال

تو اسم خودت را گذاشتی طیب واقعی!!!!!!!!!!1 طیب تالار همسایه تا بحال ندیدم 2 جور حرف بزنه شاید و شاید نوسان بگیره که من مطمئن نیستم ولی همیشه در این چند سال یک جور حرف زده . اما شما در این چند ماه ..................... خودت نوشته های قبلیت رابخوان

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

بعد ظهر دوستان به خیر...

خوب امروز هم میبینم که دو باره یه عده ریختن تو تایپک صدرا و دارن منحرف میکنند!! دوستان صدرایی دقت کنند توسط عده ای تمام تلاش واسه جمع آوری و پس گرفتن سهم فروخته شده خود داره انجام میگیره!!! قبلآ هم گفتم زیاد معاملات رو دنبال نکنید بازار فریب میده امروز حتی حجم 200000 تا را هم پر نکرد که بخشی از آن هم مربوط به معاملات مچ شده دیروز بود!!! امروز بازم یه کاری کردند که عده قلیلی زیر 200 سهمشون رو بفروشن!! فریب جوسازیها رو نخورید خریدهای گسترده ای که چهارشنبه هفته گذشته رو سهم تو بدترین بازار ممکن صورت گرفت خودش گواه همه چیز است...
    شاخص تا اواخر این ماه اصلاح خوبی خواهد داشت که بیشتر اصلاح زمانیست و دقیقا همین بازه فرصتی است برای خرید صدرا .. خیال من واسه همین از صدرا راحته!! صدرا تو این مدت با شاخص بالا نیومد که حالا نگرانش باشیم!! باید نگران سهمهایی بود که شاخص سازند ... البته در کوتاه مدت مثلا فردا شاخص باز نیمچه مثبتی بخوره!! صدرا هم مثبت تر خواهد شد و این طبیعیه ولی به این معنا نیست بازار بریزه صدرا هم روندی همگرا خواهد داشت کما اینکه روند صدرا کاملا معکوس خواهد بود ...صدرا هم اکنون در نقطه امنی آرام گرفته و پایینی ندارد....یا حق

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

بسم الله الرحمن الرحیم

یه آیه شریفه در قرآن هست که ترجمه قسمتی از آن را برای شما مینوسم!

گوش دارند ولی نمیشنوند!

چشم دارند اما نمیبینند!

عقل دارند ولی ذره ای تفکر نمیکنند و...

این مصداق شماست!

لیاقت امثال شما همین افراد هستند!
    شما بهتر است به امثال طیب و شایان و فرامرز اقتدا کنید که باز هم مثل همیشه گول بخورید و بعد بیایید در تاپیک صدرا گریه و زاری راه بیندازید! این افراد جملات دروغ و حقیقت را با هم می آمیزند و به خورد شما ها میدهند به این عمل آنها تلبیس هم میگویند!

پرسود باشید
    و من الله توفیق
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسماعیل نمایش پست ها
    تو اسم خودت را گذاشتی طیب واقعی!!!!!!!!!!1 طیب تالار همسایه تا بحال ندیدم 2 جور حرف بزنه شاید و شاید نوسان بگیره که من مطمئن نیستم ولی همیشه در این چند سال یک جور حرف زده . اما شما در این چند ماه ..................... خودت نوشته های قبلیت رابخوان
    ویرایش توسط طیب واقعی : 2015/05/30 در ساعت 17:45

عضو جدید
    تشکر شده 13 بار در 5 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

هشدار جدی به سهامداران مظلوم صدرا

روز موعود(20 اسفند) نزدیک است و همانگونه که در پستهای قبلی خود اشاره کرده بودم صدرا در این قیمتهای مفت دست نیافتنی خواهد بود. دوستان و هم رزمان قدیمی مراقب باشند و سهم خود را در قیمتهای کنونی از کف ندهند! حجم اعظم خرید امروز صدرا توسط گروه ما انجام گردید و فردا نیز به امید حق خرید خوبی را در این نماد انجام خواهیم داد. سردار حاج حمید امروز رسمآ از مقام خود(فرماندهی کل قوا در جبهه صدرا) استعفا نموده و این وظیفه خطیر را به این حقیر تحویل دادند. پرسود باشید و من الله توفیق.
    جناب طیب واقعی جملات بالا فقط یک نمونه از پستهای شماست!!!!متاسفم!!!!

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال

من خرداد سال89 اولین مرحله خریدم از صدرا بود.در ان زمان نه جناب طیب را میشناختم و نه با این سایتها آشنا بودم ولی حرف من اینه شما نوشته های چند سال اخیر جناب طیب را ببین همیشه گفته شرکت صدرا استراتژیک میباشد و غیره ولی شما آذر 93 عضو شده ای خودت ببین این چند ماه چند جور حرف زدی.من خودم از جناب طیب زمانی دلگیر شدم که میدیدم شایان به بعضی افراد مثل همین دوستمان177 177 فحاشی و توهین میکند و متاسفانه جناب طیب از شایان حمایت میکرد.حتی زمانی که همه از شایان تعریف و تمجید میکردند در خصوصی به طیب گفتم شایان دارد از صدرا نوسان میگیرد که البته باور نکرد.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)