صفحه 869 از 1970 نخست ... 36976981985986686786886987087187287991996913691869 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,681 به 8,690 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

سلام...

قصدم این بود که فعلا چیزی ننویسم تا معاملات هفته بعد تمام بشه!! اما گویا بعضی دارن تحلیلهای جاودیی میکنند!! و حرف از ریزش تا قیمت 160 را به میان می آورند!! سهم رو ازدست دادند منتظر عجایب هستند!! این وسط یه عده هم جو زده میشند .... حاج طیب واقعی عزیز این نموداری که شما ارائه کردید به روز نیست و مربوط به دو هفته پیش است نه هفته گذشته!!! ضمنآ در همین نمودار شما کاملآ مشهوده که محدوده حمایتی 190 - 188 چقدر قوی و شکست ناپذیره!!! که اگه غیر از این بود!! تو این یک ماه گذشته با چندین بار برخورد با خط حمایت می بایست شکسته میشد!! من تو چند تا پست قبل هم نظرم رو در مورد احتمالات هفته های آینده گفتم که البته نخواستم فروشنده ها پشیمون بشوند!! چون اون کسانیکه به روند اعتقادی ندارند بهتره همین فردا و روزهای آینده بفروشن تا اینکه تو قیمتهای بالا اذیت کنند... یا حق

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

اگر خبر خوب بیاد بشدت بالا میرود.افرادی هستند که بالای 2میل سهم دارند و به اینده اش خوش بین هستند.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 292 بار در 67 ارسال

واقعا این تحلیل شما توهین به شعور مخاطبینه....هرکس سر سوزنی تکنیکال بلد باشه خط حمایت رو واضح میبینه....حداقل یه نموداری بزار که اون خط روند رو نداشته باشه با یه الگو دیگه بگو تا 160 میریزه...

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید saeed1133 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام دوستان...

خریدهای زیر پوستی که از 10 روز پیش در صدرا آهسته و پیوسته داره توسط گروه... انجام میشه در نمودار و اکثر اندیکاتورها مشهوده...صدرا رو زیاد بررسی کردم یه سری مطالب در مورد جنس ساختار صعودی این روند شکل یافته قرار بود در موردش صحبت بشه که بحث مفصلی است!! و فکر نکنم تا حالا جایی عنوان شده باشه .... اما نه الان! باشه برای زمانی که گزارش حسابرسی شده 12 ماهه سال 93 در کدال درج بشه! بعد در موردش مفصل بخث خواهیم کرد....شاید دوستان حرف من رو یه مقدار غریب بدونند!! ولی به نظرم میشه مباحث جدیدی رو علاوه بر تکنیکال و فاندامنتال به عنوان یه نظریه وارد سهمی چون صدرا کرد!!! تکنیکال فقط میتونه حدود قیمت و حدود زمان رو مشخص کنه اونم بستگی به تکنیکالیست داره که چه مقدرا تبحر داشته باشه!! و ضریب خطاش چه مقدرا باشه!! در مورد بنیاد سهم هم چند سالی میشه که تو همه تالارها زیاد بحث شده و فاند قوی سهم قابل انکار نیست اما ... بگذریم
    روند معاملات صدرا تو این هفته از بعد تکنیکال در سطوح پر اصطکاکی قرار گرفته که به لحاظ چسبندگی با این سطوح فعلآ سهم قدرت لازم و میلی به جهش ندارد!! و مماس با خط حمایت قوی خود در حرکت هست! شاید به همین دلیله که فرشندگان مردد دچار خستگی و ترس مضاعف گشته و عجولانه و در قیمت محدوده کف قیمتی(188 الی 200) دست به فروش بزنند!! از این مرحله به بعد هر کسی فروخت برای ورود مجدد مجبوره که در قیمت بالاتری خرید کنه!!! در هفته گذشته اگه بازار را به دقت رصد کرده باشید خیلی از سهمها کفهای محکم و تاریخی چندین ساله خود را شکستند به جز صدرا!!! صدرایی که هفته گذشته در بدترین شرایط بازار خط حمایت و کف قیمتش شکسته نشد!! بعد از این هم نخواهد شکست... الان هم بیشتر اون کسانی باید نگران باشند که سهم رو فروختند به هوای خرید مجدد و یا درکمین خرید در قیمتهای پایین تر نشستند...یا حق

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

بسم الله الرمن الرحیم

اگر توافق بشه که میشه !
    نرخ دلار افت باید بکنه که می کنه !
    در نتیجه سهامهایی که با بالا رفتن نرخ دلار تجدید ارزیابی کردن و قیمت بالا بردن !

پس باید :

تحمل آثار کاهش قیمت دلار را داشته باشند .

یا اینکه دلار پایین نیاد یا خیلی پایین نیاد :

اگر دلار همینجا بمونه و توافق بشه : رشد بورس بسیار عالی خواهد شد ولی اگر نرخ دلار پایین بیاد !

باید ببینیم چقدر پایین می آید .

چون این بخش بحث برای فاذریون خوشآیند نیست پس : بی خیال این بخش می شویم .

اما اگر قیمت دلار پایین بیاد = بالا رفتن ارزش ريال است ----> نتیجه اینکه مسکنی ها که با دلار کار ندارند مورد اقبال قرار خواهند گرفت .

و سایر گروه های بدون تاثیر از دلار .تغییر چندانی نخواهند کرد .

در هر حال به نظر من سهام با پی بر ای 3 تا چهار بهترین گزینه این بازار است .

هر چند که خودم فاذر و صدرای قابل توجهی دارم . اما این باعث نمی شود که تحلیل بدون پشتوانه علمی بنویسم .

یا خیال پردازی کنم .

در هر حال به نظر من افت قیمت دلار برای صدرا خیلی خوب است = در نتیجه توافق برای صدرا خوب است ، چون نرخ دلار پایین می آید .

اگر نرخ دلار ثابت بماند = نتیجه می شود که صدرا خیلی رشد نکند .

اگر توافق نشه و دلار پایین بیاد = صدرا یکه تاز خواهد شد .

به نظر من اگر توافق نشه یا خارجی ها را در صنعت نفت و گاز راه ندیم و نرخ دلار پایین بیاد برای صدرا خیلی خوبتر از همه گزینه ها است .

پر سود باشید .

عضو فعال

ببخشید شما در کدام سیاره تشریف دارین؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم الله الرمن الرحیم
    اگر توافق بشه که میشه !
    نرخ دلار افت باید بکنه که می کنه !
    در نتیجه سهامهایی که با بالا رفتن نرخ دلار تجدید ارزیابی کردن و قیمت بالا بردن !

پس باید :

تحمل آثار کاهش قیمت دلار را داشته باشند .

یا اینکه دلار پایین نیاد یا خیلی پایین نیاد :

اگر دلار همینجا بمونه و توافق بشه : رشد بورس بسیار عالی خواهد شد ولی اگر نرخ دلار پایین بیاد !

باید ببینیم چقدر پایین می آید .

چون این بخش بحث برای فاذریون خوشآیند نیست پس : بی خیال این بخش می شویم .

اما اگر قیمت دلار پایین بیاد = بالا رفتن ارزش ريال است ----> نتیجه اینکه مسکنی ها که با دلار کار ندارند مورد اقبال قرار خواهند گرفت .

و سایر گروه های بدون تاثیر از دلار .تغییر چندانی نخواهند کرد .

در هر حال به نظر من سهام با پی بر ای 3 تا چهار بهترین گزینه این بازار است .

هر چند که خودم فاذر و صدرای قابل توجهی دارم . اما این باعث نمی شود که تحلیل بدون پشتوانه علمی بنویسم .

یا خیال پردازی کنم .

در هر حال به نظر من افت قیمت دلار برای صدرا خیلی خوب است = در نتیجه توافق برای صدرا خوب است ، چون نرخ دلار پایین می آید .

اگر نرخ دلار ثابت بماند = نتیجه می شود که صدرا خیلی رشد نکند .

اگر توافق نشه و دلار پایین بیاد = صدرا یکه تاز خواهد شد .

به نظر من اگر توافق نشه یا خارجی ها را در صنعت نفت و گاز راه ندیم و نرخ دلار پایین بیاد برای صدرا خیلی خوبتر از همه گزینه ها است .

پر سود باشید .

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پیشرفت ساخت سکوهای فاز ١٣ بیش از ٧٠ درصد است

رئیس هیئت مدیره شرکت صدرا پیشرفت ساخت سکوهای فاز ١٣ را بیش از ٧٠ درصد اعلام کرد و گفت: سکوی A‌ فاز ١٣ تا پایان امسال نصب می‌شود

قباد چوبدار با اشاره به اولویتهای تعیین شده در بخش عملیات ساخت و راه‌اندازی سازه‌های دریایی فاز ١٣ پارس جنوبی، گفت: با توجه به نصب نهایی سکوی A فاز ١٣ تا پایان امسال، پیش بینی می‌کنیم گاز تولیدی این پروژه از مخزن مشترک تا نیمه نخست سال ٩٥ وارد شبکه سراسری گاز شود.

وی با اشاره به نصب هر چهار جکت فاز ١٣، افزود: پیشرفت ساخت سکوهای این فاز هم اینک به بیش از ٧٠ درصد رسیده و ١٠٠ درصد از کالاهای این بخش سفارش گذاری و خریداری شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت صدرا با بیان این‌که سکوی آخر فاز ١٣ نیز ٦ ماه بعد از نصب اولین سکوی این فاز نصب می شود، یادآور شود: ماموریت صدرا در این حوزه ساخت چهار سکوی دریایی به ظرفیت تولید ٥٠٠ میلیون فوت مکعب گاز است.

وی گفت: لوله‌‌گذاری بخش دریایی این پروژه نیز هم اینک از پیشرفت ٧٠ درصدی برخوردار بوده و مراحل مربوط به نصب آن در شرف انجام است.

فاز ١٣ پارس جنوبی دارای ٢ خط لوله اصلی ٣٢ اینچ برای انتقال گاز از سکوهای اصلی به بخش در مجموع به طول ٢٦٠ کیلومتر به همراه دو رشته خط ٤,٥ اینچ برای تزریق MEG (متیل اتیل گلایکول) است.

همچنین دو رشته خط ١٨ اینچی برای انتقال گاز از سکوهای اقماری به خروجی سکوهای اصلی در مجموع به طول ١٤ کیلومتر به همراه دو رشته خط لوله ٤.٥ اینچی تزریق MEG (متیل اتیل گلایکول) ساخته می شود.

براساس برنامه، در طرح توسعه فاز ١٣ حفاری ٣٨ حلقه چاه تولیدی در نظر گرفته شده است به‌گونه‌ای که اکنون پیشرفت بخش حفاری آن به بیش از ٥٠ درصد رسیده است؛ این طرح گازی شامل دو بخش خشکی و فراساحل است که توسط کنسرسیومی متشکل از شرکتهای پتروپایدار ایرانیان، صدرا و مپنا به صورت قرارداد EPC درحال اجراست.

هدف از طرح توسعه فاز ١٣ پارس‌ جنوبی تولید روزانه ٥٠ میلیون مترمکعب گاز طبیعی شیرین، ٨٠ هزار بشکه میعانات گازی، ٤٠٠ تن گوگرد، سالانه ١,١میلیون تن گاز مایع و یک میلیون تن گاز اتان به منظور تامین خوراک صنایع پتروشیمی است.

http://nasimonline.ir/detail/News/1007663/7382

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شب به خیر دوستان...

چند روز پیش توی تالار حافظ دوستی که سهامدار صدرا بود و از عزیزی دل خیلی پری داشت!! از رویاهاش تعریف می کرد و می گفت:

ب
    چه هایی که سهام صدرا دارن لطفآ بگویند تو سناریوهای قیمتی مختلف صدرا چیکار میکنن:این از من...

صدرا1000:یه خونه 300 متری تو فرشته،یه لکسوز،کمک به بنیاد امور بیماریهای خاص،کمک به چند تا آدم نیازمند که تو نظرم هستن!درمان رایگان عزیزی
    صدرا 800:یه خونه 200 متری تو شهرک غرب،یه مورانو 2010،،کمک به بنیاد امور بیماریهای خاص،کمک به چند تا آدم نیازمند که تو نظرم هستن تقبل کمک هزینه درمان عزیزی!
    صدرا 500 :یه خونه 100 متری تو سعادت آباد،یه مزدا 3 جدید،2014،،کمک به بنیاد امور بیماریهای خاص،کمک به چند تا آدم نیازمند که تو نظرم هستن... تقبل کمک هزینه درمان عزیزی!
    صدرا 400 :یه خونه 80 متری تو پیروزی،یه پزو 405،جدید،2014،،کمک به بنیاد امور بیماریهای خاص،کمک به چند تا آدم نیازمند که تو نظرم هستن بی تفاوت نسبت به عزیزی!
    صدرا 300 ،فروش خانه 45 متری در جنوب شهر،فروش سایر اقلام اضافی از جمله ماشین و اساس خانه غیر ضروری،درخواست کمک از بنیاد امور بیماریهای بورس،طلب کمک از چند تا آدم درست و حسابی که تو نظرم هستن!نفرین بر عزیزی و چوبدار
    صدرا 100 :مراجعه به کمیته امداد ،فروش الباقی لوازم منزل،دستفروشی تو چند تا خیابون شلوغ که تو نظرم هستن!مجروح کردن عزیزی و چوبدار
    صدرا 50 :بالا رفتن از خانه های فرشته شهرک غرب و سعادت آباد،دستبرد به چند طلا فروشی که تو نظرم هستش! طرح ترور عزیزی و چوبدار ،!سیگار!فضا!کراک!زندان!سابق ! ترک بازار !طرد از اجتماع!عدم حضور در تالار بورس!..........
    .
    .
    خدارو شکر کارمون به بالارفتن از خونه مردم نرسید!
    داریم میریم جاهای خوش آب و هوا!...

ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/06/19 در ساعت 22:43

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

صبح به خیر دوستان..

واسه جمع کردن تنها 100000 سهم قیمت 5% پرید!!! با این حساب برای خرید و جمع کردن یک میلیون سهم قیمت تا کجا باید جهش کنه!!! هفته گذشته خدمت دوستان عرض کرده بودم که از این مرحله به بعد هر کسی فروخت برای ورود مجدد مجبوره که در قیمت بالاتری خرید کنه!!! همچنین متذکر شده بودم الان هم بیشتر اون کسانی باید نگران باشند که سهم رو فروختند به هوای خرید مجدد و در کمین خرید در قیمتهای پایین تر نشستند!! نه اونهایی که هم اکنون سهامدار بوده و سهامداری میکنند!!! تا به اینجا که سهامداری با صدرا بر خلاف دیگر سهمهای بازار ضرر چندانی به سهامدارنش وارد نکرده!! یقین بدانید که بعد از این هم ضرر نخواهد رساند!! به دلیل اینکه فعلآ در محدوده کف قیمتی قرار گرفته!! الان دوستی از تالار حافظ بهم زنگ زد و گفت که امروز قصد خرید 200000 سهم را داشته اما وقتی به کارگزارش دستور را داده! کارگزار بهش گفته: اگه عجله واسه این خریدت داری!! باید تا قیمت 220 الی 225 رنج بکشی!! از ما گفتن ...یا حق

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

هفته گذشته یه نفر که خوب میشناسمش از کارگزاری پارس نمودگر 100000 تا سهمش را در قیمت 2095 ریال خیلی راحت فروخت!!! حالا همون فرد در قیمت 2075 ریال نشسته واسه خرید مجدد!! فروشش البته که خیلی راحت بود!! چونکه یه لقمه چپ خریداران قدر گروه... بود!! اما خریدش به همون راحتی ها که فکر میکنه نیست!!! چه راحت و آسون نوسانگیران در صدرا یکی یکی بلعیده میشوند... یا حق

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)