صفحه 886 از 1970 نخست ... 38678683687688388488588688788888989693698613861886 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,851 به 8,860 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

سلام دوست عزیز و ممنون از الطاف محبت آمیز شما....

الان مدتی میشه که ازدحام مشتریان در کارگزاری ما به مراتب بیشتر از یک ماه گذشته شده و واسه همینه که فرصت کمتری واسه فروم نویسی دارم و ارتباطم با دوستان تلگرامی و شما نیز کمتر شده ببخشید دیگه... اما خوشبختانه صدرا را همچنان زیر نظر دارم و بعد از مشغله کاری هر روز بعد از ظهری کمی روی معاملات اون مطالعه میکنم... تو این ده روز گذشته هم بحمدالله نوسان تپلی داد و هر کسی شناسایی سود کرد و فروخت سود خوبی به جیب زد من هم در قیمت 275 یه تعداد کمی داشتم(خرید 160 و 164) و فروختم خوش به حال اونهایی که بالاتر فروختند و سود بیشتری بردند... دوست گرامی با اینکه میدونم ازم ممکنه برنجی ولی به نظر من هنوز صدرا داره فرصت فروش میده و نباید از این فرصتها غافل موند... اگه معاملات صدرا را تو این چند روز گذشته با دقت رصد کرده باشی متوجه میشی که فقط با شایعات و اخبار کذب و معاملات صوری و دو طرفه زدن یک حقیقی به یک حقوقی و بلعکس قیمت را بالا کشیدند ... همین امروز را کافی بود با دقت بیشتری رصد میکردی تا همه چی را متوجه میشدی... اول صبح یه دستور خرید حدودی 100 هزارتایی در قیمت 170 چینده بودند که از قبل مچ بود حالا چرا تا آخر وقت این دستور حذف نمیشد؟ دلیلش خیلی ساده است تعمدآ اون دستور را کامل مچ نکرده بودند و به همین دلیل دستور تا لحظات پایانی بازار باقی میمونه! تا اولآ خریدارها زمانیکه چشمشون به این اوردر بیفتد بیشتر ترغیب به خرید شوند و به جای اینکه مثلآ زیر قیمت 250 دستور خرید دهند قیمت خرید خود را بالاتر آورده و با 170 دستور بالا تنظیم کرده و 10 تومنی پایین تر می نشستند... و ثانیآ فروشنده ها نیز دستور فروش در قیمت پایینتر ننشیند... ولی خوب بعضی از فروشندگان هم براحتی به اونها میفروختند... از طرفی دو تا معامله خرید و فروش حقیقی و حقوقی 7 میلیونی هم دو طرفه زدند تا دم خروس را فعلآ پنهان کنند و قیمت پایانی را مثبت نشان دهند تا عوام در داغی بازار متوجه داستان شیرین بنداز بنداز صدرای گوگولی توسط این آقایون نشوند.... الان هم ممکنه توی تالارهای دیگه یه جو مثبت راه انداخته تا دیگرانی که این سهم را به هر دلیل تو این چند روز گذشته در قیمت بالا خریدند و اطلاع کمی از روندش دارند و هنوز سهم رو تو سبدشون دارند! یه وقت ترس ورشون نداره و خروج کنند!! و بازی این آقایون نیمه تمام باقی بمونه!! پس شما بهتره کمی هوشیار باشی و ذهنت رو اسیر این جو سازیها نکنی و اگه نظر من را میخوای بهتره در اولین فرصت حتی با ضرر خروج کنی... من سه تا تارگت را تا پایان اسفند توی نمودارم واسه صدرا محتمل میدونم که اویش 200 و دومیش هم 170 تومنه... اما سومیش را فعلآ نمیگم چون اولآ نمیخوام زیاد اینجا جو منفی بدهم و روی روحیه شما تاثیر منفی بزارم و دوم اینکه هنوز توش موندم و کمی شک دارم و تا دلیلش دقیقآ واسم مشخص نشه اینجا عنوان نمیکنم تا خدای ناکرده کسی را به اشتباه نیندازم شاید یک دلیلش گزارشی باشه که بزودی در کدال قراره ارسال بشه مانند سال گذشته اگه یادتون باشه! دقیقآ دو روز بعد از اینکه صدرا قیمت 275 و بالاتر را روی تابلو دید اون گزارش کذایی و افتضاح در کدال نشست و سهم ریخت... و شاید دلیلش چیز دیگه ای باشه! نمیدونم فقط این رو میتونم به شما بگم که قبلآ یه سری از افراد را در قالب یک گروه (سوم) اینجا ذکر کرده بودم(رجوع شود به پستهای قبلیم) گروهی موسوم به تالار کرجی ها به لیدری سرمایه گذار... من آمار دقیق خرید و فروش چند تن از اعضای اصلی اونها را مرتب از سپرده گذاری میگیرم و تا حدودی بر خرید و فروش روزانه آنها اشراف دارم. این افراد از 4 روز گذشته یعنی دقیقآ از روز بیستم بهمن ماه خروج پله ای خودشون را استارت زدند و تو این مدت کوتاه تا توانستند فروختند و از آنجائیکه من آمار دقیق خرید تک تک این افراد را دارم میتونم بگم به طور تقریبی تا امروز توانستند تا یک سوم صدرای توی سبدشون خروج کنند و هنوز دو سوم سهمشون باقی مونده و هر لحظه آماده شلیک ... پس مانند دفعه قبل اگه یادتون باشه! و هشدار خروج آنها را تو رنج قیمتی 230 الی 275 دادم! الان هم دارم هشداری دیگر اما جدی تر از قبلی در رابطه با خروج این افراد به شما میدهم... قبلآ هم مکررآ گفته بودم که این گروه بر قوائد بازی صدرا کاملآ مسلط هستند و شاید هم به رانت اطلاعاتی وصل باشند! پس خیلی مراقب باشید که ایندفعه هم مانند دفعات قبل سهم بالا خریدتون رو دستتون باد نکنه و یه روزی مجبور نشید زیر قیمت خریدتان بفروشید... یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط سنگر تک درخت نمایش پست ها
    من هم هفته گذشته یه تعداد کم 300 تومن خریدم یعنی بهم انداختند؟ دوستان خواهشآ اینقدر نمک به زخم ما خریداران نپاشید کاش استاد عزیزمون i177177 یه تحلیلی از آینده صدرا واسمون می نوشتند و ما را راهنمایی میکردند تو تلگرام هم تازگی ها چیزی ننوشته با اینکه ایشان در نوشتن توی تالار و فروم نویسی تنبلی میکنه اما من همیشه از نوشته هاشون استفادم رو میبردم به نظرم این بار صدرا تو میان مدت به قیمت 1000 برسه دوستان و اساتید نظری ندارند؟
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2016/02/13 در ساعت 18:23

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 88 بار در 29 ارسال

جناب i77177
    اگر امکان داره تحلیلتون رو از چارت سهم هم بزارید چون من فکر میکنم داستان متفاوت با قبل هست. سناریوهارو هم تو صفحات قبل نشون دادم.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Hossein esmaeili از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 144 بار در 49 ارسال

البته جسارت به استاد عزیز i177177 نباشه اما من هم امیدوارم که این دفعه داستان متفاوت با قبل باشه هر چند پیش بینی های استاد در روندهای قبلی صدرا کاملآ دقیق بود ولی اگه پیش بینی ایشان این بار هم دقیق در بیاد من یکی کلی ضرر می کنم از قبل این سهم را تو سبد داشتم و هفته اخیر هم در قیمت 300 اضافه کردم اگر به قیمتهای قبلی برگرده پولم تو صدرا نصف میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein esmaeili نمایش پست ها
    جناب i77177
    اگر امکان داره تحلیلتون رو از چارت سهم هم بزارید چون من فکر میکنم داستان متفاوت با قبل هست. سناریوهارو هم تو صفحات قبل نشون دادم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سنگر تک درخت از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 30 بار در 12 ارسال

يك نكته اي كه در فرومهاي بورسي و خصوصآ در تالار بغلی(تالار گفتمان بورس) زیاد ديده ميشود و به نظرم بزرگترين آفت سايتهاي بورسي است و بيشترين ضربه را به سهامداران از اين ناحيه ميزند اينكه:
    هر كسي مثلا از سهمي مانند صدرا كه سهامدار حقيقي و جزء فراواني دارد؛ تعريف و تمجيد كند و آمار و گزارشات غير واقعي ارائه دهد و قيمتهاي روياي و نجومي (1000 و 30000)بدهد و تحليل هايي باب ميل و خوشايند سهامداران بدهد، محبوب قلبها خواهد شد و همه آن را دوست دارند و ده ها تشكر پاي پست آن ميزنند.
    اما اگر شخصي واقعيات سهم را بازگو و آمار دقيق و زواياي پنهان سهم را بگويد و براي جلوگيري از ضرر بيشتر سهامداران هشدارهايي ارائه دهد، همه ناراحت ميشوند و دشمن خوني آن شخص خواهند شد.
    چرا هميشه ما دوست داريم، كه شخصي مثلا از سهم ما بد نگويد و واقعيات سهم را هر چند بر خلاف ميل ما باشد را نگويد و فقط منتظر تحليل هاي رويايي و به به ديگران هستيم؟

البته جسارت به استاد عزیز i177177 نباشه اما من هم امیدوارم که این دفعه داستان متفاوت با قبل باشه هر چند پیش بینی های استاد در روندهای قبلی صدرا کاملآ دقیق بود ولی اگه پیش بینی ایشان این بار هم دقیق در بیاد من یکی کلی ضرر می کنم از قبل این سهم را تو سبد داشتم و هفته اخیر هم در قیمت 300 اضافه کردم اگر به قیمتهای قبلی برگرده پولم تو صدرا نصف میشود

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید الاغ سوار بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,020 بار در 701 ارسال

صدرا در قیمت بالای 250 داره فرصت فروش خوبی میدهد به نظرم تو این رنج قیمتی سهمتان را بفروشید با حداقل ضرر خارج میشوید اکنون کل سهمای بازار در حال اصلاح قیمتی هستند صدرا که جای خود دارد تصمیم با خودتان

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کریشنا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال

اگر کسی با گفته های تالارهای بورسی خرید و فروش کند.همون بهتر که ضرر کند.تو دنیای واقعی به کسی نمیتونی اعتماد کنی چه برسه به اینکه در دنیای مجازی.تالارها فقط برای سرگرمی و تفریح خوبند.پس الکی کسی رو بت نکنید

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 144 بار در 49 ارسال

سپاس فراوان از راهنمایی به موقع شما

بنده تعدادی را اول صبح با 260 مچ کردم و فروختم و یه تعداد دیگر را هم در لحظات پایانی در قیمت 257 و 258 دادم رفت و در کل با سود خارج شدم به جز تعداد کمی که هفته گذشته 300 خرید داشتم با ضرر فروختم اما میانگین فروشم با سود بود

نقل قول نوشته اصلی توسط کریشنا نمایش پست ها
    صدرا در قیمت بالای 250 داره فرصت فروش خوبی میدهد به نظرم تو این رنج قیمتی سهمتان را بفروشید با حداقل ضرر خارج میشوید اکنون کل سهمای بازار در حال اصلاح قیمتی هستند صدرا که جای خود دارد تصمیم با خودتان

عضو عادی
    تشکر شده 58 بار در 23 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و ممنون از الطاف محبت آمیز شما....

الان مدتی میشه که ازدحام مشتریان در کارگزاری ما به مراتب بیشتر از یک ماه گذشته شده و واسه همینه که فرصت کمتری واسه فروم نویسی دارم و ارتباطم با دوستان تلگرامی و شما نیز کمتر شده ببخشید دیگه... اما خوشبختانه صدرا را همچنان زیر نظر دارم و بعد از مشغله کاری هر روز بعد از ظهری کمی روی معاملات اون مطالعه میکنم... تو این ده روز گذشته هم بحمدالله نوسان تپلی داد و هر کسی شناسایی سود کرد و فروخت سود خوبی به جیب زد من هم در قیمت 275 یه تعداد کمی داشتم(خرید 160 و 164) و فروختم خوش به حال اونهایی که بالاتر فروختند و سود بیشتری بردند... دوست گرامی با اینکه میدونم ازم ممکنه برنجی ولی به نظر من هنوز صدرا داره فرصت فروش میده و نباید از این فرصتها غافل موند... اگه معاملات صدرا را تو این چند روز گذشته با دقت رصد کرده باشی متوجه میشی که فقط با شایعات و اخبار کذب و معاملات صوری و دو طرفه زدن یک حقیقی به یک حقوقی و بلعکس قیمت را بالا کشیدند ... همین امروز را کافی بود با دقت بیشتری رصد میکردی تا همه چی را متوجه میشدی... اول صبح یه دستور خرید حدودی 100 هزارتایی در قیمت 170 چینده بودند که از قبل مچ بود حالا چرا تا آخر وقت این دستور حذف نمیشد؟ دلیلش خیلی ساده است تعمدآ اون دستور را کامل مچ نکرده بودند و به همین دلیل دستور تا لحظات پایانی بازار باقی میمونه! تا اولآ خریدارها زمانیکه چشمشون به این اوردر بیفتد بیشتر ترغیب به خرید شوند و به جای اینکه مثلآ زیر قیمت 250 دستور خرید دهند قیمت خرید خود را بالاتر آورده و با 170 دستور بالا تنظیم کرده و 10 تومنی پایین تر می نشستند... و ثانیآ فروشنده ها نیز دستور فروش در قیمت پایینتر ننشیند... ولی خوب بعضی از فروشندگان هم براحتی به اونها میفروختند... از طرفی دو تا معامله خرید و فروش حقیقی و حقوقی 7 میلیونی هم دو طرفه زدند تا دم خروس را فعلآ پنهان کنند و قیمت پایانی را مثبت نشان دهند تا عوام در داغی بازار متوجه داستان شیرین بنداز بنداز صدرای گوگولی توسط این آقایون نشوند.... الان هم ممکنه توی تالارهای دیگه یه جو مثبت راه انداخته تا دیگرانی که این سهم را به هر دلیل تو این چند روز گذشته در قیمت بالا خریدند و اطلاع کمی از روندش دارند و هنوز سهم رو تو سبدشون دارند! یه وقت ترس ورشون نداره و خروج کنند!! و بازی این آقایون نیمه تمام باقی بمونه!! پس شما بهتره کمی هوشیار باشی و ذهنت رو اسیر این جو سازیها نکنی و اگه نظر من را میخوای بهتره در اولین فرصت حتی با ضرر خروج کنی... من سه تا تارگت را تا پایان اسفند توی نمودارم واسه صدرا محتمل میدونم که اویش 200 و دومیش هم 170 تومنه... اما سومیش را فعلآ نمیگم چون اولآ نمیخوام زیاد اینجا جو منفی بدهم و روی روحیه شما تاثیر منفی بزارم و دوم اینکه هنوز توش موندم و کمی شک دارم و تا دلیلش دقیقآ واسم مشخص نشه اینجا عنوان نمیکنم تا خدای ناکرده کسی را به اشتباه نیندازم شاید یک دلیلش گزارشی باشه که بزودی در کدال قراره ارسال بشه مانند سال گذشته اگه یادتون باشه! دقیقآ دو روز بعد از اینکه صدرا قیمت 275 و بالاتر را روی تابلو دید اون گزارش کذایی و افتضاح در کدال نشست و سهم ریخت... و شاید دلیلش چیز دیگه ای باشه! نمیدونم فقط این رو میتونم به شما بگم که قبلآ یه سری از افراد را در قالب یک گروه (سوم) اینجا ذکر کرده بودم(رجوع شود به پستهای قبلیم) گروهی موسوم به تالار کرجی ها به لیدری سرمایه گذار... من آمار دقیق خرید و فروش چند تن از اعضای اصلی اونها را مرتب از سپرده گذاری میگیرم و تا حدودی بر خرید و فروش روزانه آنها اشراف دارم. این افراد از 4 روز گذشته یعنی دقیقآ از روز بیستم بهمن ماه خروج پله ای خودشون را استارت زدند و تو این مدت کوتاه تا توانستند فروختند و از آنجائیکه من آمار دقیق خرید تک تک این افراد را دارم میتونم بگم به طور تقریبی تا امروز توانستند تا یک سوم صدرای توی سبدشون خروج کنند و هنوز دو سوم سهمشون باقی مونده و هر لحظه آماده شلیک ... پس مانند دفعه قبل اگه یادتون باشه! و هشدار خروج آنها را تو رنج قیمتی 230 الی 275 دادم! الان هم دارم هشداری دیگر اما جدی تر از قبلی در رابطه با خروج این افراد به شما میدهم... قبلآ هم مکررآ گفته بودم که این گروه بر قوائد بازی صدرا کاملآ مسلط هستند و شاید هم به رانت اطلاعاتی وصل باشند! پس خیلی مراقب باشید که ایندفعه هم مانند دفعات قبل سهم بالا خریدتون رو دستتون باد نکنه و یه روزی مجبور نشید زیر قیمت خریدتان بفروشید... یا حق
    با سلام

کد به کد هفت میلیون سهم چیزی در حدود 2میلیارد تومن باشه کارمزدش بالای 20میلیونه پس درنتیجه یا خیلی احمق تشریف دارن یا خودشون کارگزاری دارن که درصد نمیدن

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سامان ب از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(3)
    تشکر شده 3,884 بار در 729 ارسال

يك ضرب المثل قديمی مي گه :
    گشتيم نبود نگرد نيست
    حالا ربطش به صدرا: آقا چه قدر نشستيم حساب كرديم كه با قراردادهای آنچناني كه صدرا بسته اين مي شود و آن می شود آيا شد؟ فقط بهانه پشت بهانه و متاسفانه فقط باعث گير افتادن سهامدار ها با خواب و خيال سود های واقعی كه غيب مي شود چقدر دوستان زيادي اين سهم را تكنيكال بررسي كردند و گفتند الان تمام ميشه نزولش فردا تمام می شه نزولش، اين صعود موج ال است و مي رسد به آنجا كه حق اين سهم است اما چه شد فقط نوسان گيري بود كه روي اين سهم تا الان بهترين جواب را داده است و نه تحليل با زحمت الان هم اگر هزار تا خبر فاندامنتال و تكنيكال بگذاريد كه اين سهم می خواهد بتركد و از اين حرف ها در كت من يكی نمی رود چرا ؟
    چون در اين سهم سهامدار عمده تصمیم ساز اصلیست و تا سهامدار عمده تصميم نگيرد هيچ تحليلي جواب نمی دهد
    واقعا اين سهم بدترين سهم براي روی اعصاب آدم بودن است

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اوشنوس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,020 بار در 701 ارسال

صدرا هر بالا قیمتی که زد فقط فرصت فروشه و چه فرصتهای فروش خوبی امروز داد این همه سهم خوب تو این بازاره آنوقت یه عده بازار را ول کردند و چسبیدند به صدرا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)