صفحه 957 از 1970 نخست ... 4578579079479549559569579589599609671007105714571957 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,561 به 9,570 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار خرد نمایش پست ها
    سلام عرض ادب خدمت سرکارخانم بل
    وقتی صفش رو برداشتن دیگه وقت فروش نیست
    با سلام و احترام
    راستش چیزی که باعث دلسردی و تصمیمات احساسی میشه نگرانی از اینده و بی ثباتی اقتصادیه. کاش شرایط کمی با ثبات تر بود. هر آنچه را که می شد ۴ ماه پیش با مبلغی بخریم الان باید با سه برابر قیمت بخریم و وقتی کل داراییمون سهامه می بینیم که فاصله امون تا هدف روز به روز بیشتر میشه و دوست داریم این فاصله رو کمتر کنیم...
    مطمئنم که ته این قصه خوب و خوش تموم میشه ولی کسی برنده است که برای حوایج ضروری مثل خرید خونه نیازی به فروش سهم نداره و می تونه صبر کنه. دلم میخواد این نکته رو هم بگم که صدرا بهترین سهم سبد من بوده تا الان و سودی که ازش بردم قابل مقایسه با بقیه سهمهام نیست (لازمه باز هم تشکر کنم از جناب طیب که با دلگرمی دادنهاشون و اشاره به پتانسیلهای صدرا باعث شدن نگهش دارم و نفروشمش) امیدوارم رو به تعادل بره، اخبار خوشش باعث رشد مجدد و چشمگیرش بشه و کام ما و تمام کسانی رو که در قیمتهای نزدیک ۱۰۰۰ خریدن و الان در ضرر قابل ملاحظه ای هستند شیرین کنه
    ممنون از راهنمایی جنابعالی
    ویرایش توسط belle fille : 2020/11/23 در ساعت 21:09

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 167 بار در 40 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط belle fille نمایش پست ها
    سلام
    همه چیز یه روزی تموم میشه و عمر هیچ چیز همیشگی نیست. این عصبانیت شما کی تموم میشه؟ با تکرار حرفهای ناراحت کننده به کسانی که مغموم و ناامیدند لذت می برید؟ اگه خوشحالتون می کنه، خوب ادامه بدید. خوشحالم که یک نفر از این جمع حال خوبی داره. علاوه بر این فکر می کنم شما دیگه صدرا ندارید برای همین باید خیلی خوشحالتر باشید

پ.ن. کاش صفش برداشته میشد بتونیم لااقل یه مقدار (همه اش رو نه) بفروشیم و تبدیلش کنیم به سهمهای دیگه. هر چند در شرایط فعلی و یک روز مثبت یک روز منفی بازار نمیشه از نتیجه این تصمیم هم مطمئن بود
    اخرش خوشحال یا عصبانی؟
    تکرار حرفهای نارحت کننده؟
    من که عین عوصتاد دارم حرفهای انگیزشی انفجاری برایتان پست میکنم
    شما باید خوشحال باشید عوصتادتون اومده همین روزهاس شانتاژها رو شروع کند و خشتک دران لایکهارو شروع کنید به مدت پنج سال در روند نزولی کیفورتان کند
    شرکت در روند سعودی پرقدرتمندی قرار دارد
    هرکس بعداز خواندن دو سه پست من نتواند بفهمد داستان چیه بهش اجازه میدم بعداز این همه پست که گذاشتم همچنان علامت سئوال بالاسرش بچرخد
    راحت باش

سی درصد نوسان از شپنا گرفتم و امروز خروج کردم شرکت خاورمیانه و دنیا همچنان قفل در صف فروش
    با تشکر از مدیران صدیق و شریف انفجار ابی گازی
    ویرایش توسط Silverplus : 2020/11/24 در ساعت 10:42

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Silverplus از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Silverplus نمایش پست ها
    اخرش خوشحال یا عصبانی؟
    تکرار حرفهای نارحت کننده؟
    من که عین عوصتاد دارم حرفهای انگیزشی انفجاری برایتان پست میکنم
    شما باید خوشحال باشید عوصتادتون اومده همین روزهاس شانتاژها رو شروع کند و خشتک دران لایکهارو شروع کنید به مدت پنج سال در روند نزولی کیفورتان کند
    شرکت در روند سعودی پرقدرتمندی قرار دارد
    هرکس بعداز خواندن دو سه پست من نتواند بفهمد داستان چیه بهش اجازه میدم بعداز این همه پست که گذاشتم همچنان علامت سئوال بالاسرش بچرخد
    راحت باش

سی درصد نوسان از شپنا گرفتم و امروز خروج کردم شرکت خاورمیانه و دنیا همچنان قفل در صف فروش
    با تشکر از مدیران صدیق و شریف انفجار ابی گازی
    سلام
    اگه تا الان شک داشتم که برداشتهای نادرستون از مطالبی که میخونید دلیل این رفتارهاتونه با خوندن جمله اولتون کاملا مطمئن شدم.
    نمیشه ادم از یک موضوعی عصبانی و از موضوع دیگه ای خوشحال باشه؟ مثل این می مونه که از محبوب القلوب بودن هم کلاسیتون عصبانی باشید و اخر ترم از اینکه کسانی که جزوه ایشون رو خوندن،نمره های خوبی نگرفتن به شدت خوشحال باشید. اسم اولی حسادت و اسم دومی نداشتن حس همدلیه.
    موضوع به همین سادگیه و منظور من کاملا متفاوت از برداشت جنابعالی بود. راه چاره ای هم نیست جز اینکه روشهای دیگه برداشت و درک مطالب رو امتحان کنید. واقعا از صمیم دل میخوام کاربر محترمی که ای دی جناب طیب رو انتخاب کردن، خودشون باشن و باز برامون بنویسن. ادب، متانت، مهربانی، همدلی، خیرخواهی و خیلی خصوصیات اخلاقی خوبشونه که باعث محبوبیتشون شده. شک ندارم که ایشون با اعتقاد کامل در مورد صدرا نوشتن هیچ عدم صداقت و قصد سواستفاده ای در تعریفهاشون از صدرا نبود. همین یک دلیل کافیه که صدرا اگر به 100 تومان هم برسه از ایشون دلخور نباشیم و همچنان دوستشون داشته باشیم.
    همه چی پول نیست جناب سولو. حتی اگه در شپنا و سایر سهمها 100 درصد سود ببرید، تا وقتی که نخواین با انسانهای دیگه از سر مهربانی، درک ناراحتیشون و کمک بهشون برای کم کردن آلامشون رفتار کنید تبدیل به یک تحلیلگر حرفه ای واقعی نمی شید.
    بحث تمام. موفق باشید.
    ویرایش توسط belle fille : 2020/11/24 در ساعت 12:04

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 850 بار در 151 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط belle fille نمایش پست ها
    سلام
    اگه تا الان شک داشتم که برداشتهای نادرستون از مطالبی که میخونید دلیل این رفتارهاتونه با خوندن جمله اولتون کاملا مطمئن شدم.
    نمیشه ادم از یک موضوعی عصبانی و از موضوع دیگه ای خوشحال باشه؟ مثل این می مونه که از محبوب القلوب بودن هم کلاسیتون عصبانی باشید و اخر ترم از اینکه کسانی که جزوه ایشون رو خوندن،نمره های خوبی نگرفتن به شدت خوشحال باشید. اسم اولی حسادت و اسم دومی نداشتن حس همدلیه.
    موضوع به همین سادگیه و منظور من کاملا متفاوت از برداشت جنابعالی بود. راه چاره ای هم نیست جز اینکه روشهای دیگه برداشت و درک مطالب رو امتحان کنید. واقعا از صمیم دل میخوام کاربر محترمی که ای دی جناب طیب رو انتخاب کردن، خودشون باشن و باز برامون بنویسن. ادب، متانت، مهربانی، همدلی، خیرخواهی و خیلی خصوصیات اخلاقی خوبشونه که باعث محبوبیتشون شده. شک ندارم که ایشون با اعتقاد کامل در مورد صدرا نوشتن هیچ عدم صداقت و قصد سواستفاده ای در تعریفهاشون از صدرا نبود. همین یک دلیل کافیه که صدرا اگر به 100 تومان هم برسه از ایشون دلخور نباشیم و همچنان دوستشون داشته باشیم.
    همه چی پول نیست جناب سولو. حتی اگه در شپنا و سایر سهمها 100 درصد سود ببرید، تا وقتی که نخواین با انسانهای دیگه از سر مهربانی، درک ناراحتیشون و کمک بهشون برای کم کردن آلامشون رفتار کنید تبدیل به یک تحلیلگر حرفه ای واقعی نمی شید.
    بحث تمام. موفق باشید.
    باسلام

خانم بلفی بنده مطمعن شدم که جناب طیب خودشان هستن ان شاء الله هرچه زودتر تصمیم بگیرن بنویسن. طیب جان ارادت خاص.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ali1230 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 167 بار در 40 ارسال

باشه
    سهم در روند سعودی پرقدرتمندی قرار دارد و فروشنده پشیمان میشود تکدانه گیر نمیاید
    این هم شانتاژ انگیزشی مثبت از سر مهربانی که درد ضررها فراموشتان شود

اولین بار بود شنیدم در بورس سیگنال و تحلیل دو نوع داریم یکی از سر مهربانی و یکی از سر نامهربانی و اونی که از سر مهربانی هست همیشه درست و سود ده هست (حتی اگه هشتاد درصد به مدت پنج سال در ضرر باشی) اما اون یکی نیست

بزودی گزارشات به موقع ارتقا به انفجار ابی گازی

فکر کنم سوژه جدید پیدا کرده ام

ستاره دار(3) دودو آواتار ها
    تشکر شده 5,139 بار در 1,167 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bikaraneh نمایش پست ها
    درود
    دودو جان میشه نام کاربری تالار گفتمانت را معرفی کنی؟!
    ارادت
    سلام عزیز
    ۹۹۱۲-۳b

ارادت

هر وقت اینجا را میبینم حسرت ساعاتی را که با تالار بورس داشتیم بیشتر میخورم تاپیک صدرایی که تقریبا هر روز 15-20صفحه ورق میخورد و همه چی توش پیدا میشد
    چقدر با تکنیکالر حال میکردم یک انسان خیلی خاص باهوش دانشمند خوش سخن نکته سنج و ... خدا حفظش کنه

صدرا هم به قول معروف به دمش رسیده فکر نکنم چیز زیادی به روز موعود مانده باشه
    ✓✓✓امضا را ویرایش کردم و شش ماه به تاریخ موعود اضافه کردم!
    ✓✓✓ مثلاً مذاکره کردیم اما جنگ میشود! البته جنگی محدود با هدف از بین بردن تاسیسات هسته ای ج.ا با مشارکت اسراییل آمریکا و احتمالا شرکای غربی و چراغ سبز روسیه و چین! این اتفاق بنظرم تا قبل از دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد✓✓✓

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دودو نمایش پست ها
    سلام عزیز
    ۹۹۱۲-۳b

ارادت

هر وقت اینجا را میبینم حسرت ساعاتی را که با تالار بورس داشتیم بیشتر میخورم تاپیک صدرایی که تقریبا هر روز 15-20صفحه ورق میخورد و همه چی توش پیدا میشد
    چقدر با تکنیکالر حال میکردم یک انسان خیلی خاص باهوش دانشمند خوش سخن نکته سنج و ... خدا حفظش کنه

صدرا هم به قول معروف به دمش رسیده فکر نکنم چیز زیادی به روز موعود مانده باشه
    درود
    البته چنین آیدی را بخاطر ندارم مگر اینکه نیاز به رمز گشایی داشته باشه
    به هر حال از حضور و علم شما همانند سایر دوستان استفاده میکنیم.
    ارادت

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,765 بار در 1,525 ارسال

بلایی که بر سر شرکتهایی از قبیل صدرا و روند ساخت سکوهای پارس جنوبی آوردند اثبات کرد :

کرم درخت از خود درخته .

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,463 بار در 1,717 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    چطور یک عده می‌توانند پیش از بازگشایی سرخطی بزنند؟

خوب نگاه کن درست نیست! ۴۹۳۶ درسته!!!!
    احتمالا دیروز منفی ۵ بوده پر نشده اوپن بوده ولی اشتباه

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط TARGET نمایش پست ها
    خوب نگاه کن درست نیست! ۴۹۳۶ درسته!!!!
    احتمالا دیروز منفی ۵ بوده پر نشده اوپن بوده ولی اشتباه
    ۱۰ میلیون روی عدد ۴۹۷۱ گذاشته اند.
    معنی این چه می‌تواند باشد؟
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/11/25 در ساعت 08:55
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

19. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 25 مهمان ها)

1. MHMN