صفحه 961 از 1968 نخست ... 4618619119519589599609619629639649711011106114611961 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,601 به 9,610 از 19674

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 6,708 بار در 1,505 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

بالاخره برا این شرکت ، بازار گردان رسمی در چهارچوبهای قانونی معیین شد؟
    ویرایش توسط shahin : 2020/11/28 در ساعت 18:04

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 458 بار در 73 ارسال

درود بر شما ودوستاناین اولین پستم در انجمن هست
    امیدوارم برای هممون برکت بیاره،اشتباه بزرگی بودنفروختن در روزی که 588میلیون حجم خورد.به شخصه سرمایم فقط در صدرا 50%افت کرد.
    تالارهم که فیلتر شد،البته 2،3ماهی هست اینجارو میخونم ولی حوصله عضو شدن نداشتم و از طرفی اینجا خیلی کم رمق هست.
    درهرحال امیدوارم بازار وصدرا جبران مافات کنند(پایش سهم تالار)برقرارباشید.

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید پایش سهام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,287 بار در 2,614 ارسال

عرض سلام وادب واحترام خدمت همه دوستان و سروران گرامی

از الطاف همه شما بزرگواران نسبت به بنده بی نهایت سپاسگزارم

برادر بزرگوارم جناب دکتر پورنیکدست عزیز زبان بنده نسبت به الطاف حضرتعالی الکن است و با همین زبان الکن از خداوند مهربان بهترین ها را برای شما و خانواده محترمتان خواهانم

خانم بیل فایل عزیز شرمنده شما بزرگوار شدم که نتوستم اوامرتان را به موقع طبق وظیفه انجام دهم به بزرگواریتان ببخشید

از مدیریت محترم نسبت به تایید نام کاربری بنده سپاسگزارم و از گام هایی که در جهت ارتقاء دانش برمیدارند کمال تشکر را دارم

بازهم از اینکه نتونستم بموقع کنار شما بزرگواران باشم عذرخواهی میکنم ..............عفو فرمایید .

در مقطع فعلی کیفیت این سایت خوب است امیدوارم نهایت استفاده را ببریم .

واما صدرا

تقریبا به آخرای اتمام پروژه های قدیمی رسیده ایم وسود این پروژه ها باید شناسایی بشه

صدرا با توجه به ارائه بموقع گزارشات و سایر رتبه بندی ها دیگه به بازار بالا رفتنش قطعیت پیدا میکنه

ارائه قرار دادهای جدید درکدال خوبه ولی مابقی قراردادها هم باید در کدال قرار بگیره و بتبع این مهم سودهای این قراردادهای جدید مشخص بشه

این موضع از نظر بنده خیلی مهم است مخصوصا در رابطه با حق کلیم ها

هزینه های واقعی در زمان انعقاد قرار مشخص میشود ولی در اثر گذشت زمان وعدم پرداخت بموقع حقوق پیمانکار از جانب کارفرما موجب شناسایی هزینه های برآوردی جدیدی میشود که این مهم قیمت اولیه انعقاد قرارداد را زیر علامت سوال برده و بتبع ان قیمت تغییر میپذیرد .

واما در مورد شرکت های زیر مجموعه شرکت صدرا باتوجه به اتمام پروژه ها و قراردادهای جدید دگرگونی بزرگی در زیر مجموعه ها میتونه اتفاق بیفته و پتانسیل های این زیر مجموعه ها مشخص بشه مخصوصا شرکت فن اوری اب های عمیق و شرکت پژوهش صنعت نفت صدرا ساحل ..............نفت کاو ژرف؟!!!!!!

موارد مشروطی حسابرس مستقل تغییرات زیادی خواهد داشت به امید خدا

همیشه سلامت و موفق باشید

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب نمایش پست ها
    عرض سلام وادب واحترام خدمت همه دوستان و سروران گرامی

از الطاف همه شما بزرگواران نسبت به بنده بی نهایت سپاسگزارم

برادر بزرگوارم جناب دکتر پورنیکدست عزیز زبان بنده نسبت به الطاف حضرتعالی الکن است و با همین زبان الکن از خداوند مهربان بهترین ها را برای شما و خانواده محترمتان خواهانم

خانم بیل فایل عزیز شرمنده شما بزرگوار شدم که نتوستم اوامرتان را به موقع طبق وظیفه انجام دهم به بزرگواریتان ببخشید

از مدیریت محترم نسبت به تایید نام کاربری بنده سپاسگزارم و از گام هایی که در جهت ارتقاء دانش برمیدارند کمال تشکر را دارم

بازهم از اینکه نتونستم بموقع کنار شما بزرگواران باشم عذرخواهی میکنم ..............عفو فرمایید .

در مقطع فعلی کیفیت این سایت خوب است امیدوارم نهایت استفاده را ببریم .

واما صدرا

تقریبا به آخرای اتمام پروژه های قدیمی رسیده ایم وسود این پروژه ها باید شناسایی بشه

صدرا با توجه به ارائه بموقع گزارشات و سایر رتبه بندی ها دیگه به بازار بالا رفتنش قطعیت پیدا میکنه

ارائه قرار دادهای جدید درکدال خوبه ولی مابقی قراردادها هم باید در کدال قرار بگیره و بتبع این مهم سودهای این قراردادهای جدید مشخص بشه

این موضع از نظر بنده خیلی مهم است مخصوصا در رابطه با حق کلیم ها

هزینه های واقعی در زمان انعقاد قرار مشخص میشود ولی در اثر گذشت زمان وعدم پرداخت بموقع حقوق پیمانکار از جانب کارفرما موجب شناسایی هزینه های برآوردی جدیدی میشود که این مهم قیمت اولیه انعقاد قرارداد را زیر علامت سوال برده و بتبع ان قیمت تغییر میپذیرد .

واما در مورد شرکت های زیر مجموعه شرکت صدرا باتوجه به اتمام پروژه ها و قراردادهای جدید دگرگونی بزرگی در زیر مجموعه ها میتونه اتفاق بیفته و پتانسیل های این زیر مجموعه ها مشخص بشه مخصوصا شرکت فن اوری اب های عمیق و شرکت پژوهش صنعت نفت صدرا ساحل ..............نفت کاو ژرف؟!!!!!!

موارد مشروطی حسابرس مستقل تغییرات زیادی خواهد داشت به امید خدا

همیشه سلامت و موفق باشید
    سلام و عرض ادب و خوش آمد

ان شاءالله هدف خصدرا را پله ای کجاها می بینید؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

7. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و خوش آمد

ان شاءالله هدف خصدرا را پله ای کجاها می بینید؟

عرض سلام وادب و احترام خدمت جناب سروش عزیز

اهداف قیمتی با نگرش فنی نسبت به مقاطع زمانی فرق داره ودر تعیین این زمان یعنی تحلیل پریود زمانی معمولا با خطا مواجه هستیم ولی نمیتونیم نادیده بگیریم بنده اهداف کلی را از منظر فنی خدمتتون عرض میکنم هدف اول قیمتی محدوده 720الی 780تومان و هدف دومی محدوده قیمتی 1000تومان و سومی 1270تومان و اخری پر شدن گپ قیمتی تارگت تاریخی یعنی محدوده 5هزار تومان

تاکیدا عرض میکنم برای بنده مقادیر تغییرات بنیادی مهم است چون باور دارم هر نوع تغییر در ارزش ها از فاند نشئت میگیرد .

اجازه فرمایید گزارش 6ماهه حسابرسی نشده و شده ارائه بشه و نسبت به مقادیر تغییرات بنیادی اهداف قیمتی بنیادی را مشخص کنیم .

این نوشته های بنده بهیچوجهی ملاک خرید و فروش قرار نگیرد چون اشتباهات بنده کم نیست

ارادت

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

یا الله

سلام علیکم

قدم رنجه فرمودین حاج طیب دل من یهودی حقیقتآ واست تنگ شده بود هر چند میدونم چشم دیدن من رو نداری!

تو تالار گفتمان خوب از دستم راحت شده بودی و نفس راحت میکشیدی!!

لطفآ بنده رو هم تو جمع گوگولی تون ملحوظ کنید!

فقط الآن اینجا جای آخوند و شابندری قوچانی و هووو کمه تا بسات و سور و سات و منقل و سیخ و سنگ فراهم بشه و با همدیگه بریم تو فضای کهکشان راه شیری

تارگت های خفن رو لطفآ زودتر بدین تا فضا رفتن ما رو سهل تر و آسون تر کنه حاجی ... نظر شخصی

اهداف قیمتی با نگرش فنی نسبت به مقاطع زمانی فرق داره ودر تعیین این زمان یعنی تحلیل پریود زمانی معمولا با خطا مواجه هستیم ولی نمیتونیم نادیده بگیریم بنده اهداف کلی را از منظر فنی خدمتتون عرض میکنم هدف اول قیمتی محدوده 720الی 780تومان و هدف دومی محدوده قیمتی 1000تومان و سومی 1270تومان و اخری پر شدن گپ قیمتی تارگت تاریخی یعنی محدوده 5هزار تومان

تاکیدا عرض میکنم برای بنده مقادیر تغییرات بنیادی مهم است چون باور دارم هر نوع تغییر در ارزش ها از فاند نشئت میگیرد .

اجازه فرمایید گزارش 6ماهه حسابرسی نشده و شده ارائه بشه و نسبت به مقادیر تغییرات بنیادی اهداف قیمتی بنیادی را مشخص کنیم .

این نوشته های بنده بهیچوجهی ملاک خرید و فروش قرار نگیرد چون اشتباهات بنده کم نیست

ارادت

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,055 بار در 451 ارسال

ارادت
    سلام و عرض ادب

استاد خودتون هستید یا به قول جناب تکنیکالر نفر دیگه پشت فرمون نشسته...اخه 720ت هم شد هدف
    هدف اول همون پیک نیک خودم1500 ت

پ.ن:غرض فقط عرض ارادت بود

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mojk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

از جناب بهنام بزرگوار از بابت تحلیل های خوبشان و همچنین از اینکه عرض بنده را خدمت دوستان رسوندند بی نهایت سپاسگزارم

از خداوند مهربان سلامتی و موفقیت برایشان خواهانم

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

یا الله

سلام علیکم

صدرا گل هستش! صدا ماه هستش و خیلی هم نازنین!

اما دوستان یه نیم نگاهی هم به سهمای دیگه بازار داشته باشند! تا مداقل از نوسانات و سودهای بازار نفعی ببرند! اسم نمیبرم! باید یاد بگیریم همه فرصتهای موجود در این بازار بهره کافی رو ببریم...

یاد بگیریم که هر سهمی مثل دوست دختر میمونه و باید لب رو که گرفتی رهاش کنی بره والا میره تو پاچه مون! اما صدرای آتیش پاره کمی داستانش با دوست دخترهای دیگه فرق میکنه! کافیه فقط یک بار لب رو ازش بگیری تا واسه سالها اسیرش بشی! نظر شخصی

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,708 بار در 1,505 ارسال

وقت بخیر ، یه چیزی متوجه شدید؟
    از موقعی که تالار بورس بسته شده ، بورس سقوط کرده و نمی تونه کمر راست کنه.

عکس این قضیه هم می تونه صادق باشه؟

در اینصورت مسئولان به جای وعده توخالی بهتره پلمب تالار بورس رو باز کنند.

ضمنا این طیب خان به نظر کمی تا قسمتی تکنیکالیست نشده ؟

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)