صفحه 996 از 1968 نخست ... 4968969469869939949959969979989991006104610961496 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,951 به 9,960 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 229 بار در 33 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

سلام
    خدمت دوستان عزیز وبا حال تالار گفتمان عرض ادب میکنم
    انشالله همگی پرسود باشید
    کماکان با صدرا و صدارییان هستیم
    ارادت

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید نسیم حیات... از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

#معنای_زندگی

فیلسوفی یونانی بنام دکتر #پاپادروس ، در پایان کلاس درسش با این پرسش سخنرانی خود را به پایان رساند :
    آیا کسی پرسشى دارد؟
    یکی از شاگردانش به نام “رابرت فولگام” نویسندۀ مشهور در بین حضار بود و پرسید: جناب آقای دکتر پاپادروس،” #معنی_زندگی” چیست؟
    بعضی از دانش‌جویان خندیدند!
    اما پاپادروس، دانش‌جویان خودرا به سکوت دعوت کرد، سپس کیف بغلی خود را از جیبش درآورد، داخل آن را گشت و آینۀ گرد و کوچکی را بیرون آورد و گفت:
    موقعی که بچه بودم جنگ بود، ما بسیار فقیر بودیم و در یک روستای دورافتاده زندگی می‌کردیم ، روزی در کنار جاده چند تکه آینۀ شکسته، از لاشه یک موتورسیکلت آلمانی پیدا کردم. بزرگترین تکۀ آن را برداشتم و با ساییدن آن به سنگ، گِردش کردم.
    همین آینه‌ای که حالا در دست من است و ملاحظه می‌کنید. سپس به‌عنوان یک اسباب‌بازی شروع کردم به بازی با آن و بازتاباندن نور خورشید به هر سوراخ و سنبه و درز و شکاف کمد و صندوقخانه و تاریکترین جاهایی که نور خورشید به آنها نمی‌رسید. از اینکه با کمک این آینه می‌توانستم ظلمانی‌ترین نقاط در اجسام و مکان‌های مختلف را نورانی کنم به‌قدری شیفته و مجذوب شده بودم که وصفش مشکل است.
    در واقع، بازتاباندن نور به تاریکترین نقاط اطرافم، بازی روزانۀ من شده بود. آینه را نگه داشتم و در دوران بعدیِ زندگی نیز هر وقت که بیکار می‌شدم آن را از جیبم در می‌آوردم و به بازی همیشگی خود ادامه می‌دادم.
    بزرگ که شدم دریافتم این کار یک بازی کودکانه نبود، بلکه استعاره‌ای بر کارهایی بود که احتمال داشت بتوانم در زندگی خود انجام دهم.
    بعدها دریافتم که من، خود نور و یا منبع آن نیستم، بلکه نور و به عبارت دیگر، حقیقت، درک و دانش جایی دیگر است و تنها در صورتی تاریکترین نقاط عالم را نورانی خواهد کرد که من بازتابش دهم.
    من تکه‌ای از آینه‌ای هستم که از طرح و شکل واقعی آن آگاهى چندان درستی ندارم. با وجود این، هرچه که هستم، می‌توانم نور را به تاریکترین نقاط عالم، به سیاهترین نقاط ذهن انسانها منعکس کنم و سبب تغییر بعضی چیزها در برخی از انسانها گردم. شاید دیگران نیز متوجه این کار شوند و همین کار را انجام دهند. به‌طور دقیق این همان چیزی است که من به دنبال آن هستم. این معنی زندگی من است.
    دکتر پس از پایان درس، آینه را به دقت دوباره در دست گرفت و به کمک ستونی از نور آفتاب که از پنجره به داخل سالن می‌تابید، پرتویی از آن را به صورتم و به دستهایم که روی صندلی به هم گره خورده بودند، تاباند و گفت :
    به جایی که تاریک و ظلمانی است، نور ببریم.
    به جایی که امید نیست، امید ببریم.
    به جایی که دروغ هست، راستی ببریم.
    به جایی که ظلم هست، عدالت ببریم.
    به جایی که کدورت هست، مهر ببریم .
    به جایی که جنگ هست، صلح و انسانیت ببریم .
    و ….
    این ساده ترین و قابل فهم ترین معنای زندگیست.
    شب همگی خوش
    تحفه ای خدمت دوستان

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید نسیم حیات... از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pournikdast آواتار ها
    تشکر شده 4,257 بار در 459 ارسال

اینم به عشق تکنیکالر؛ ساعت 5 و نیم صبح؛ که یه وقت نگه دکتر همیشه خوابه؛ جاش توی رختخوابه!

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید pournikdast از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 248 بار در 40 ارسال

سلام دوستان عرض ادب همیشه در چیزای مبهم استرس وجود دارد جایی که با نداشتن اطلاعات کافی مارا توی یک گوشه گیر می آرند و هر بلایی خودشان بخواهند سر ما می آرند بدون اینکه جیک بزنیم مثل یک مسئله حقوقی گیج کنده .حالا بحث صدرا است همیشه سهامدار را گیج و مبهم نگه داشته نذاشته یک آب خوش از گلوش پایین بره .حالا فقط باید سهامدار می تونه متکی به تکنیکال باشه چون تنها راه درسته اون نشان میده اینا که از دادن اطلاعات درست به سهامدار دریغ می کنند که استرسش ناراحتی ش کم شود
    پ ن : جایی که واردات خودرو به خودرو ساز می دهند تو از اقتصاد و رانت چی می دونی!!!!
    پ ن : تکنیکالر میشه مرا به سوی صدرا ۱۶ تومان نمی خواهم به ۵ تومان سوق بدهی

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید rad6303 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,714 بار در 1,506 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rad6303 نمایش پست ها
    سلام دوستان عرض ادب همیشه در چیزای مبهم استرس وجود دارد جایی که با نداشتن اطلاعات کافی مارا توی یک گوشه گیر می آرند و هر بلایی خودشان بخواهند سر ما می آرند بدون اینکه جیک بزنیم مثل یک مسئله حقوقی گیج کنده .حالا بحث صدرا است همیشه سهامدار را گیج و مبهم نگه داشته نذاشته یک آب خوش از گلوش پایین بره .حالا فقط باید سهامدار می تونه متکی به تکنیکال باشه چون تنها راه درسته اون نشان میده اینا که از دادن اطلاعات درست به سهامدار دریغ می کنند که استرسش ناراحتی ش کم شود
    پ ن : جایی که واردات خودرو به خودرو ساز می دهند تو از اقتصاد و رانت چی می دونی!!!!
    پ ن : تکنیکالر میشه مرا به سوی صدرا ۱۶ تومان نمی خواهم به ۵ تومان سوق بدهی

[FONT=Arial Black]صدرا یک شرکت فوق العاده سیاسی است . بدون شک روی آن برنامه های بلند مدت داشته اند که در گذشته کسی از زمان دقیق اجرای برنامه های آن مطلع نبود.
    چند معادله بود با چندین مجهول و متغییر .

بر اساس متغییر های فوندامنتالی مثل درصد پیشرفت کار و ...، سهام این شرکت را می خریدیم نتیجه عکس می گرفتیم. سکو نصب می کرد ، بلافاصله همزمان با تبلیغات سلحشورانه تلوزیونی یک عده مریض را مامور ریزش شدید قیمت این شرکت می کردند .
    جنگ روانی وحشتناکی روی این شرکت راه انداخته بودند.

در افق پیش رو ، چشم اندازهایی از مسیر نمایان شده . الان چشم های تیزبین این مقاصد را به خوبی میتوانند بینند.
    پیشنهاد می شود افرادی که در این مدت طولانی این مسیر و شیبهای سخت را تحمل کرده اند و شاهد به قله رسیدن دیگران بوده اند ، سهامشان را مفت تقدیم به آفتاب بالانس زنندگان روی طنابهای رانت نکنند.

خصوصا اونهایی که اخیرا روی قیمت 1000 خریداری کرده اند ، خیلی عالی خواهد شد سهام خرید شده را فریز کنند و داغ پس گرفتن سهام در این قیمتها را به دل بازیگر بگذارند.
    لطفا تحت تاثیر اردرهای ترس و کد به کدهای این میمونهای روی طنابهای رانت قرار نگیرید.
    خوشبختانه تعداد شکارچی های بازار اینقدر زیاد شده که دیگر حاشیه امنی برای این آفتاب بالانس زنندگان وجود ندارد.[
    /FONT]
    ویرایش توسط shahin : 2020/12/04 در ساعت 12:14

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,204 بار در 1,237 ارسال

دیروز با یه نابغه ای داشتیم در مورد بورس حرف میزدیم
    گفت سیگنال رانتی دارم گفته وغدیر دو ساله میشه ۱۳۵۰۰۰تومن !!!
    کاری به این ندارم
    داشتم به این فکر میکردم الان تخم مرغ و وغدیر یه قیمتن پس تخم مرغم میشه دونه ای ۱۳۵۰۰۰ تومن ??
    دو ساله فاسد میشه؟؟؟

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید م-ع از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

آقا آرین سلام
    چیشد هم گروه ، هم کانالو یهویی پاک کردی؟!
    ارادت

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نسیم حیات... از ایشان تشکر کرده اند:

عرض ادب
    یه بررسی کلی باید بشه دقیق نمیشه گفت تا نظر دوستان چی باشه اگر اعلام کنن ممنون میشم
    ولی شخصاَ به گروه خودرو اصلا امید برای رشد خوب ندارم ....صدرا بهتر رشد میکنه
    برای کسی که دائم تحلیل نمیکنه و نوسان نمیگیره صدرا از نظر من بهتره ولی برای نوسان گیر گمون کنم بهتره از سهم 5درصدی و مثلا گروه خودرو استفاده بکنه
    حتی حداقل رو بگیریم 2000تومن برای صدرا برای اوج بازار میشه 300درصد سود بقیه شون باید چند بشن با اون همه شناوری که دارن و مارکتشون چند باید بشه؟؟
    صدرا 2000تومن میشه مارکت حدود 50همت که عدد معقولیه انصافا
    کاری به مدیر و سهامدار عمده صدرا و گزارشاتش و... ندارم 50 همت خوبه برای صدرا
    و اینکه
    مشکل الان قیمت سهما و عدد شاخص و بورس و چارت نیست ......همه شون اوکیه
    مشکل از نظر من وقت باقی مونده هست
    اگر فرض رو بر این بزاریم که مثل سالهای پیش جلو میریم که یعنی تو بهترین حالت تا حدود یک ماه مونده به انتخابات وقت داریم (اخر خرداد انتخاباته)که البته جناب تکنیکالر تا اخر فروردین رو گفتن یعنی 2ماه زودتر
    مشکل دوم ریسک درگیری و تنش منطقه ای هست بین ایران و سایر کشورا
    اوضاع از اون چیزی که فکر میکنیم بدتره الان همه دارن میگن خبری نمیشه مثل این چند سال اخیر ولی مثلا خود بازار رو هم همه میگفتن با این همه حمایت دولت و حرف بورس و پالایش و فلان و 50 میلیون سهامدار بورسو نمیزارن بریزه و والا شورش میشه و چه میدونم فلان میشه در حالی که شد و اب از ابم تکون نخورد
    خلاصه راستش چشمم هر روز به قیمت نفت و طلا هست که در صورتی که رشد شارپ کوتاه مدت داشته باشن اگر سهم داشتم نقد کنم
    در اخر شاید بنده کاملا در اشتباه هستم قطعیتی وجود نداره هر طور فکر میکنید به صلاحه عمل کنید فقط پرسیدید نظر شخصی خودمو عرض کردم

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم حیات... نمایش پست ها
    آقا آرین سلام
    چیشد هم گروه ، هم کانالو یهویی پاک کردی؟!
    ارادت
    سلام
    گروه به هر دلیل استقبال نشد و ادرس اینجا رو دادیم که دوستان تشریف بیارن
    کانالم چرا دروغ بگم راستش یکی از تو فامیل بدجوری اعصابمو ریخت بهم از خیر ثوابش گذشتم نه دنبال عضو و ...بودم نه دنبال چیز دیگه
    عطاش رو به لقاش بخشیدم
    اعصاب و خیال خودمم راحت کردم

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)