صفحه 366 از 1968 نخست ... 2663163563633643653663673683693764164668661366 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,651 به 3,660 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    چندي قبل ديدم كه آيدي هايي صحبت از گزارش وضعيت صدرا براي خوراك رسانه اي براي شبكه هاي خارجي ضد نظام و مخالف با سپاه شدند
    اميدوارم قبل از اقدام شيطنت آميز بعضي يا از روي استيصال سهامداران اين شركت ،كه متاسفانه نه تنها مرتبط با عملكرد اقتصادي سپاه و گروه وابسته به مهر ((ع-ر)كه بار اول روي سهم سفته بازي كرد )مي شود كه همچنين مرتبط با آبروي نظام هم ميشود، دوستان پاسدار خود اين مديريت را تصحيح كنند يا جابه جا
    البته متاسفانه ما عادت كرديم كه يك مشكل ايجاد گردد بعد تكذيب و.... كنيم
    اميدوارم اين بار اين گونه نباشد

عضو عادی
    تشکر شده 213 بار در 60 ارسال
    سلام
    دوستانی که با صنعت نفت آشنایی ندارند خیال پردازی نکنند.پروژه های پارس جنوبی همه درگیر مشکلات فراوانی هستند به خصوص فازهایی که دست سپاه است.پیمانکاران نفتی با سوء مدیریت ،تحریم و بی پولی دست و پنجه نرم میکنند.با ادامه این وضع پروژه های پارس جنوبی و کلا نفت و گاز سالها طول میکشه که به بهره برداری برسند آن هم با هزینه های غیر قابل پیش بینی.از من به شما نصیحت تا از بین رفتن ریسک صنعت نفت از شرکتهای مرتبط خارج شید.

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایمان صالح از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zafar3000 نمایش پست ها
    جناب اكبري اين حرف شما كه فقط سهامداران تازه وارد در اين سهم هستند كاملا غلط است چون در صورت راستگويي تعدادي از آيدي هايي كه سابقه طولاني هم در فروم نويسي دارند گرفتار اين سهم هستند حالا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    1-سهمي كه در پارس جنوبي كار مي كند و رهبر عنايت ويژه اي به رشد آن منطقه دارند
    2- سهمي كه رييس هيات مديره آن در حال حاضر وزير نفت است كه كاملا مرتبط با صنعت اين شركت است
    3-سهامدار عمده سهم شركت خاتم الانبيا سپاه است كه بزرگترين وقوي ترين پيمانكار حال حاضر ايران است و تا قبل از تجربه صدرا اينگونه به من شخصا اثبات شده بود كه بدنبال منافع فردي وگروهي نبوده اند
    4-سهمي كه حجم قرارداد هاي سالانه اجرايي آن بالاتر از 5 برابر سرمايه آن است با حاشيه سود حداقل 17 تا 20 درصد كه به لحاظ هزينه هاي مالي سنگين حداقل حاشيه سود را اگر بگيريم بايد 10 تا 12 درصد سود سازي داشته باشد
    5-سهمي كه داراي دارايي هاي با ارزش ملي وغير ملي فراوان است كه براي ثبت آنها فقط نياز به پيگيري دلسوزانه است حتي براي كسي كه پشتوانه ندارد قابل حل است چه برسد به دارندگان پشتوانه هاي بالا
    6-سهمي كه در صورت پرداخت طلب هايش كه 3 برابر سرمايه اش است به راحتي منفجر خواهد شد
    7-و........
    دوستان از من وارد تر بيش تر به بنياد محكم اين سهم پرداخته اند اما مشكل اين سهم نشان دادن آن به شكل شركتي بي بته است (لاشه گنديده) توسط مديريت حاكم بر اين سهم .............علت: يا عامدا بدنبال ضايع كردن حق سهامداران جز هستند كه اين نوعي دزدي است يا به علت جهالت فكر مي كنند اگر شركت را بدون سود وورشكسته وبدبخت وگدا نشان بدهند مي توانند حمايت هاي بيشتري دريافت كنند ويا طلب كاران به حق شركت را دور بزنند ويا.....
    تنها راهكار گزارش كردن عملكرد غلط اين مديريت به مسوولين بالاتر است تا شايد تغييري در اين نحوه مديريت صورت گيرد
    دروغ گويي اين قدر در اين شركت نهادينه شده كه با وجود مردود دانسته شدن گزارش سود 6 ماهه بازهم ارسال مي گردد
    این هم نظر شماست ولی غلط بودن نظر را گذشت زمان معلوم می کند چون بهترین تجربه گذشت زمان است با تشکر

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 81 بار در 18 ارسال
    البته موارد بالا براي سهامداران گرفتار مثل خود من است وگرنه آنها كه براي تفريح سر به اين تاپيك مي زنند و خيال بافي مي كنند را شامل نمي شود
    با سلام. من قبل از عيد، 80 هزار تا سهم صدرا به 148 تومان خريدم. بنظر شما تا سهم باز شد، بفروشم؟

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    وزیر نفت گفت: سال 91 شاهد تحرک و پویایی صنعت نفت خواهیم بود.

رستم قاسمی در بازدید از فازهای مختلف پارس جنوبی اظهار داشت: دسترسی به برنامه تکمیل فازهای 35 ماهه پارس جنوبی حتماً شدنی است و همه باید تلاش مضاعف کنند و از تمام امکانات موجود به نحو مطلوب بهره ببرند.

وی با تقدیر از مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس افزود: مهندس سوری و مسئولان مالی وزارت نفت تلاشهای زیادی در تامین منابع مالی پروژهها انجام دادهاند که لازم است مورد تقدیر ویژه قرار بگیرند.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: با تلاشی که انجام میشود انشاالله در سال 91 نیز مشکل تامین منابع مالی نخواهیم داشت.

قاسمی با تاکید بر لزوم انجام کار بیشتر و بهتر توسط پیمانکاران تصریح کرد: ما حتی حاضریم به پیمانکاران پول بیشتری بپردازیم تا دست پیمانکاران برای تامین کالا و انجام کار باز باشد و توقع ما در مقابل فقط این است که کار مطابق برنامه پیش رود.

وی اضافه کرد: اعتقاد دارم وضعیت ما نسبت به چند سال پیش فرق کرده و با وجود نیروی انسانی قوی و متخصص، ما میتوانیم حتی در زمان کمتر هم به نتیجه لازم برسیم.

وزیر نفت یادآور شد: در سال تولید ملی برای تحقق خواستههای مقام معظم رهبری در وزارت نفت، ما این سال را سال تحرک و پویایی قرار میدهیم تا تولید ملی تحقق یابد.

قاسمی گفت: برای میادین مشترک برنامههای مفصل و ویژه پیشبینی کردهایم و منابع مورد نیاز این میادین را هم دیدهایم.

این مسئول در پایان اذعان داشت: با وجود تحریمهای بینالمللی مسیر توسعه و رشد صنعت نفت متوقف نمیشود و با تمام توان برای فتح قلههای بلند حرکت میکنیم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    خب دوستان من بعد از مردود شدن صورت جريان وجوه نقد صدرا رفتم و جريانهاي ورودي و خروجيشو بررسي كردم ....اگه يادتون باشه چند بار گفته بودم حسابدار صدرا خيلي كار بلده و به همين راحتي مو لاي درزش نميره و بازم گفته بودم كه گزارش صدرا از فيلتر مراكز قدرت عبور ميكنه تا رو كدال بياد.....ايرادهايي در صورت جريان وجوه نقد بود اما من بعيد ميدونم خود مسئولاي شركت و مخصوصا حسابدارش اين ايرادارو متوجه نشده باشن...جريانهاي ورودي و خروجي با ترازنامه و صورت سودو زيان نميخونه و من احساس ميكنم اينا با هماهنگي قبلي اين سوتيارو تو گزارش گنجوندن....همه چي مبتديانه تنظيم شده و واقعا بعيده از زير دست حسابدار شركت در رفته باشه...اينا عمدا گزارش مردود دست حسابرس فرستادن ......معلوم نيست چه جوري ميخان مهره هاشونو بچينن....ولي در كل اتفاق مهمي تو بورس بوده.....موضوع ازون چيزي كه فك ميكردم پيچيده تره
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    من احساس ميكنم دروغگوييهاي اينا به جاهاي باريك رسيده بوده و ميخان خيلي آرومو بي سرو صدا موضوع رو فيصله بدن بره.....حالا كه بازرسا بهشون گير دادن ميتونن با يه سري شفاف سازي نظر بازرسارو جلب كنن و آبرومندانه مديراي شركتو تبرئه كنن....ولي شما فك كنيد اگه كار به بازرسي كل كشور ميرسيد چه اتفاقي ميفتاد؟ بلافاصله بعد از شكايت سهامدار جزء كه يه جورايي پاي بازرسي رو وسط آوردن اينا به تكاپو افتادن و سريع نماد بسته شد.....بيايم با خودمون اينجوري فك كنيم مگه تا الان گزارش صدرا ايراد نداشته؟چرا تا الان نماد بسته نشده؟من همين تناقضا رو تو گزارشاي قبليم ديدم ولي خيلي راحت گزارش قبول ميشد.....شايد در آينده نزديك اخباري از تغيير مدير عامل بشنويد كه اگه شنيديد تعجب نكنيد.....وجه نقدي در حسابها گم هست كه آدم تعجب ميكنه....448 ميليارد تومن پيش دريافت كجا رفته؟تازه اگه 448 رو درست گفته باشن...من بعيد ميدونم پيش دريافت زير 900 ميليارد بوده باشه .....معلوم نيست اين پولا كجا رفته

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    ما بايد چه كسي را ببينيم تا به اينها حالي كنيم كه اين پول بي زبانب كه دست نامديريت دز...شركت افتاده سود كوتاه مدت هم اگر به آن تعلق مي گرفت بايد اين شركت نزديك 7درصد از اين پول سود سازي مي داشت يعني چيزي در حدود 30 ميليارد تومان يا 20تومان به ازا هر سهم
    نه 15 ميليارد تومان معادل 10 تومان
    دز....كه شاخ ودم ندارد
    نكنه خرج بالارفتن قيمت سكه و واردات ماشين هاي خارجي و.........شده باشد كه از اين حضرات با اين گزارش ها بعيد نيست
    http://khatam.com/?part=menu&inc=menu&id=99
    سايت خاتم :بدون نياز به اسم وفاميل لطفا نظرات خود را در مورد سهم قرار دهيد شايد خدا خواست فرجي شد

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ما بايد چه كسي را ببينيم تا به اينها حالي كنيم كه اين پول بي زبانب كه دست نامديريت دز...شركت افتاده سود كوتاه مدت هم اگر به آن تعلق مي گرفت بايد اين شركت نزديك 7درصد از اين پول سود سازي مي داشت يعني چيزي در حدود 30 ميليارد تومان يا 20تومان به ازا هر سهم
    نه 15 ميليارد تومان معادل 10 تومان
    دز....كه شاخ ودم ندارد
    نكنه خرج بالارفتن قيمت سكه و واردات ماشين هاي خارجي و.........شده باشد كه از اين حضرات با اين گزارش ها بعيد نيست
    http://khatam.com/?part=menu&inc=menu&id=99
    سايت خاتم :بدون نياز به اسم وفاميل لطفا نظرات خود را در مورد سهم قرار دهيد شايد خدا خواست فرجي شد
    تو اين مملكت ماها هيچ كاري نميتونيم بكنيم...يكم صبر كنيد ببينيد به قول جناب طيب چه خوابي ديدن......احتمال ميدم اخبار خوشي به صدراييا برسه

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    فکر ما از صبح تا شب حتی در خواب مشغول پرسه زنی است از این طرف به آن طرف می رود و بر می گردد و هزار جور طرح و نقشه خیالی می کشد . معمولآ خود ما به پرسه زنی ها و خیال بافی های فکر توجه نداریم.تا بحال ما در فعالیت ذهن حضور نداشته ایم .آنرا به حال خودش رها کرده ایم تا هر چقدر که دلش بخواهد ولگردی کند.ما باید آگاه باشیم به اینکه ذهن دارد چه می کند؟

چون خیالی در دلت آمد نشست --- هر کجا که می گریزی با تو هست

هر خیالی را خیالی می خورد ---- فکر فکر دگر را می چرد

تو نتانی کز خیالی وا رهی ---- یا بخسبی تا از آن بیرون جهی

از درون خود این آوازها --- منع کن تا کشف گردد رازها --( مولانا )

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)