صفحه 427 از 1970 نخست ... 3273774174244254264274284294304374775279271427 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,261 به 4,270 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام

شما فکر می کنید صدرا چند باز خواهد شد ؟؟ قطعا" خیلی ها خیلی خیلی بیش از 20 درصد در زیانند

مطمئن باشید صدرا با گزارشاتی که خواهد داد ، طوری خواهد شد که آرزو خواهید کرد سهم دیگری داشتید و آن را می توانستید بفروشید تا سرمایتان این همه دچار ضرر نگردد

فاذر به سود دهی رسیده وضعیتش اینه

فاراک وضعیتش اینه

صدرا که عددی نیست جلوی اینها

همین بهتر بسته است

صدرا شده لیدر بازار

الان که نیست وضعیت اینه وای به حال این که بخواد بیاد

همین بهتر که کلا" صدرا را از لیست نمادها حذف کنند که اینقدر دردسر ساز برای بورس و طرفداران بورس نشه

شما هم وقت گیر آوردی تو این بازار که همه اعصاب ندارند دم از صدرا میزنی!!!!!!!!!

صدرا دو زار هم ارزش نداره ، حالا برو خوش باش که سهمت بسته است وگرنه الان زیر 100 تومان بود
    کف قیمتی صدرا همون 145 تومنی بود که قبل از بسته شدن نماد دید
    پارسال هم قبل از مجمع صحبت از تارگت 50 تومنی و 80 تومنی و 100 تومنی بود
    ولی سهم در عرض 2 ماه تقریبا 2 برابر شد
    تازه در شرایطی که قبل از رسیدن به 285 تومن،تعدیل منفی هم داد
    از 98 ریال به 75 ریال
    صدرا یه چیز رو نشون داده
    اینکه همیشه بعد از رسیدن به کف 145 تومنی یک حرکت شارپ و قوی داشته
    یک بار از 145 تا 420
    و یک بار از 145 تا 285
    پس منتظر مجمع سالانه و همچنین سود امسال سهم خواهیم ماند

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز : گر صبر کنی ز قوره حلوا سازم . نوسانگیرها را گفتم در زیان هستند وگرنه که شما می دانید بنده روشی غیر از روش مرسوم بازار دارم .صد البته اگر چند تا از آیدی هام را بدم و بری پیش بینی هایم را ببینی . خواهی دید در اکثر سهام هایم بیش از 20 درصد در سود هستم .و صد البته بنده فقط صدرا نگه می دارم اونم چون می دانم از همه سهم ها بهتر است وبعنوان مثال مثل این سیمانی ها یک کوره و یک زمین گود نداره که با یک کوه خاک هم پر نمی شوند و هزار برابر ارزش دارایی هاشون دارن معامله می شوند . و من الله توفیق .

همین که گفتین خوبه

زمان همه چیز را اثبات خواهد کرد

بعد از اینکه صدرا گزارشش رو داد با هم این نوشته را میاریم بالا و اونوقت شما خودت متوجه خواهی شد که کی داره طرفداریه الکی میکنه

در ضمن شما فکر کردی فقط خودت تو سودی که ادعات میشه؟

شما از کجا سود بقیه رو میدونی که این حرف رو میزنی؟

بعد از اینکه گزارششو داد برید دوباره تجمع کنید تو مجمعشش

بورس با هیچکس شوخی نداره

سهمهای عالی دیگه وضعیتش اینه اونوقت صدرا که ول معطله

این طرفدارهای صدرا هم خیلی باحالن

همچین دفاع میکنن انگار سهمشون چقدر ارزش داره

شما دیگه اینو به من نگو که چندین ساله تو بورسم

اونهایی که قدیمیهای بورسن از صدرا متنفرند

خب معلومه همین جوونها که اینطوری فکر می کنند

سهمی با این همه زیان انباشته و این وضعیت تاسف بار که سهامدارهاش میخوان کفن پوش به مجمعش برن آخه دفاع کردن داره برادر من؟

دفاع از چی میکنید؟

از گزارشهای به موقعش؟

از سودش؟

از مدیر عاملش

از حرکات سهامدار عمده اش؟

از شفاف سازیهاش؟

شما بگویید صدرا چی داره و از چیش حمایت می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    روزي كه بازار داشت ا اس پ رو با پي به اي 3 ميفروخت گفتم فاتحه بازار خوندست صدرا تعطيله تو اين بازار سهم با پي به اي 4 يا 3 نمي خرند تازه همين پي به اي 3 يا 4 قبل مجمع هست حالا شما ها دلتون به صدرا خوشه
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال
    خلاصه مصاحبه امروز مالمیر:
    صدرا تاکنون اطلاعات مورد نظر را ارائه نکرده است و تخلف نموده است و تا تکمیل اطلاعات نماد شرکت باز نمیشود.
    صدرا باید ذخایری را در صورتهای مالی منعکس میکرد که این اتفاق نیافتاده و همچنین برگشت هایی از فروش بود که نیاورده و باعث مردود شدن گزارش ان از سودی حسابرس شده.
    افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی باید در سوداوری شرکت تاثیر داشته باشد و قیمت تئوریک بعد از افزایش زیر 100تومان نباشد وگرنه مجوز داده نخواهد شد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز اول یک منطقی در صحبت شما دیدم گفتم پاسخ شما را بدهم ولی حالا در صحبت شما بقض می بینم و شاید هم این بقض صحیح باشه چون بازار خیلی منفی است ولی نظر بنده این است که پست بنده را سال 94 بیاری بالا و تا آن وقت صبر کن خواهی دید هیچ سهمی آنقدر بازدهی نخواهد داشت .ادعا هم نکردم و اگر شما سهم عالی می شناسی که از صدرا عالی تر است خب برو ان سهم را بخر .بنده با این نام فقط در مورد صدرا صحبت می کنم . و من الله توفیق .

همین که گفتین خوبه

بعد از اینکه صدرا گزارشش رو داد با هم این نوشته را میاریم بالا و اونوقت شما خودت متوجه خواهی شد که کی داره طرفداریه الکی میکنه

بورس با هیچکس شوخی نداره

سهمی با این همه زیان انباشته و این وضعیت تاسف بار که سهامدارهاش میخوان کفن پوش به مجمعش برن آخه دفاع کردن داره برادر من؟

دفاع از چی میکنید؟

از گزارشهای به موقعش؟

از سودش؟

از مدیر عاملش

از شفاف سازیهاش؟

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,322 بار در 2,623 ارسال
    همین که گفتین خوبه

بورس با هیچکس شوخی نداره

دفاع از چی میکنید؟

از گزارشهای به موقعش؟

از سودش؟

از مدیر عاملش

از شفاف سازیهاش؟

سلام اقا بابک

به کجا چنین شتابان ؟!!!!!!!!!!!

باباک جان اینکه صدرا تا به حال گزارشاتش شفاف نبوده و همه جوره دستکاری شده برای همه مردم مثل روز روشنه

واما فرمودید همه قدیمی های بورس از صدرا متنفرند در کلیت درسته و دلیلش هم همین شفاف نبودن گزارشات صدرا و تناقض گویی های مدیر عاملش بوده و............

واما همه موارد مذکور دال بر بی ارزش بودن صدرا نیست

چرا؟

چون اگه گزارشات دستکاری نشده یه روزی بده اونوقت معلوم خواهد شد که چرا از صدرا دفاع میکردیم و دلایل بنیادی و تحولات درونی را چرا گوشزد میکردیم

بابک عزیز فرع اصل رو زیر علامت سوال نمیبره

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز بنده برای نظر شما ارزش زیادی قائل هستم ولی می شود بفرمایید الان کجای بورس دارد با ساز شما می رقصد .و حتما می دانید این بازار که شاخص ساختگی آن کمترین منفی را ثبت می کند ولی امثال بنده که نرم افزار لازم را در اختیار داریم . شاهد آن هستیم شاخص حقیقی در همین عدد در شش ماه پیش تا کنون تقییری ندارد ولی با محاسبات قبلی خود بورس اکنون بیش از سه هزار واحد منفی است . بله درست فهمیدین شاخص 27000 شش ماه پیش با محاسبات قبلی 13200 بود و الان شاخص 27000 مساوی 10100 است .حالا شما به بنده توضیح دهید که کدام نوسانگیر توانسته در این شش ماه کمتر از بیست درصد دارای خود را از دست دهد و صد البته تمام نوسانگیرهایی که بنده می شناسم بیش از بیست درصد در زیان هستند .ضمنا صدرا فعلا باز نمی کند یا در حقیقت نمی تواند باز شود چون پاسخ صحیحی به پرسشها نداده است . از پاسخ متفکرانه شما کمال تشکر را خواهم داشت . و من الله توفیق .
    با سلام ..هر کی به حد ضرر ها عمل کرده الان تو سوده ...
    نه تو ضرر 20 درصد...

بازار دو ماه پیش الارم خروج داده شما تازه منفی امروز می بیند ..برید تو تاپیک چی چرا الارم های نزول رو میبیند ..

در ضمن هر کی زرنگ بوده از گروه پترو بالای 30 درصد نوسان مثبت گرفته ...ببینم این صدرا چه می کنه ..

در ضمن بینادی به این سهم اعتقاد ندارم وگرنه سهام افتابه سازی هم با سفته بازی نوسان توپی میده...

همین صدرا با سفته بازی رفت رو 400 خیلی ها رو به خاک سیاه نشوند..البته سهام مثل صدرا زیادن ...

امیدوارم اونقدر بسته بمونه تا گروه تجهیزات وقتی قیمتش دو برابر شد بازش کنن...

بازم سهامدارهای صدرا برنده نخواهند بود ..فکر نکن صدرا میشه 300 فاراک میشه 90.....قرار بر رشد باشه باهم میرن بالا ...فعلا که همگروههاش دارن با مخ میرن پایین..

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,961 بار در 19,068 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    خلاصه مصاحبه امروز مالمیر:
    صدرا تاکنون اطلاعات مورد نظر را ارائه نکرده است و تخلف نموده است و تا تکمیل اطلاعات نماد شرکت باز نمیشود.
    صدرا باید ذخایری را در صورتهای مالی منعکس میکرد که این اتفاق نیافتاده و همچنین برگشت هایی از فروش بود که نیاورده و باعث مردود شدن گزارش ان از سودی حسابرس شده.
    افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی باید در سوداوری شرکت تاثیر داشته باشد و قیمت تئوریک بعد از افزایش زیر 100تومان نباشد وگرنه مجوز داده نخواهد شد.

این بورس رو امثال این مالمیر هاااااااااااااااااااا به این روز انداختن ................................این از عرضه های بی حاشون تو بازار منفی سهمی مثل شبندر رو میارن عرضه میکنن.............. اون از گیر دادن به انواع شرکت ها و شفاف سازی های مسخرشون ... .......... و این هم از اثرات اصرار بر کاهش پی به ای بازار و بعضی گروه ها................ این ها فک میکنن سود سهام باید در حد اوراق مشارکت باشه .................. پدر بازار رو در اوردن .......
    دیگه فکر ریسک سرمایه و اون چیز ها رو نمیکنن ........................بابا بازار بورس تو ایران ریسکش بیشتر از جاهای دیگست نباید پی به ای سهم ها خیلی پایین بیاد ..............
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/06/25 در ساعت 11:25
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فری زبل نمایش پست ها
    اون موقع که شما دنبال سازا میگشتید خیلی گنجشک روزیا رو همین سهمی که شما میگی 3 ساله هیچی نداده و هیچی نداره گین گرفتیم
    از 50 تا 420 بگیر و از 145 تا 270
    خیلی حال میکنم بدونم بعد باز شدن صدرا اونایی که به این سهم اعتقاد نداشتن بردن یا کسایی که نقد شدن وموندن تو بازار
    فعلا منفیا رو هر روز میشمریم ببینیم چند چندیم
    هرچند که 2 روز بازار مثبت میشه همه میان با اسمایل بغل میگن سهمه رقصید واسمون
    داداش گل تو حتوکا نظر دادی اون شد تو قثابت نظر دادی اون شد
    صدرا رو بی خیال شو بزار ما با همین سهممون خوش باشیم
    زیانم اعلام کنه اقلا میدونیم سرمایمون سر جاشه و هر روز منفی نمیخوریم
    جناب فری به نظرم لازم نیست شما به خودتون زحمت بدید وثابت کنید که بنده همه حرفهام اشتباه هست وبیایید چند تا تحلیل از بنده رو بگید اونم بعد گذشت چند مدت از تحلیل ..

اینجا تاپیک چی چرا هست که تمام پستهای بنده اونجا موجود هست ...هر کی اونجا رو ببینه پی میبره بنده چیزی از تحلیل بلد نیستم وفقط داریم برا خودم میبافم ..

تاپیک شما در همین سایت وهم بورکس موجوده وسوابق سهام پیشنهادی شما...

وبه نظرم اصلا کار زیبایی نیست این حرکت...بر بار دوم دارم این حرکت رو از شما می بینم ...

دوستی فرمودن صدرا اله ...نظرش رو گفت...بنده هم گفتم صدرا بله...نظرم رو گفتم..

ایا نظر بنده چون خلاف نظر ایشون بود باید شما اینطوری برخورد میکردی...

سعی کنیم تحمل نظرات دیگران رو داشته باشیم...وگرنه صدرا بخواد 1000 هم باز بشه مطمئن باشید از دست من کاری بنخواهد اومد وبا حرف من صدرا نمیاد 100 باز بشه...

حرف من وشما در بورس هیچ تاثیری نداره بیخود خودتون رو اذیت نکنید..فقط یک نظر گفتم همین..

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز مطالبی را فرمودید که خب بنده انتظار شنیدن همین ها را از شما دارم و لاغیر و صد البته که می فرمایید در سود هستید و انتظار بنده هم از شما همین است و برایتان خوشحالم . و البته چون بنده با این نام در مورد سهام های دیگر نظر نمی دهم خب انتظار هم نداشته باشید در موردشان صحبت کنم و فقط به صورت کلی بازار و روند بازار خدمتتان عرض می کنم .و بعنوان مثال در مورد سایپا گفته بودم که چه در انتظارش است و خب حالا هم می بینید که درست گفتم و در مورد قندیها که هنوز تا پایان کارشان باقی است و همینطور ...............بگذریم . بنده روی هر سهمی بیش از یک سال فکر می کنم و با پولی کمتر از سه سال متروکه کار نمی کنم .با سهام آفتابه سازی هم کار ندارم چون خودتان می دانید که از سهام های بی بنیاد خوش نمی آید و فقط به فکر سود نیستم .ضمنا بنده هیچوقت به دنبال امید و آرزو نیستم ولی برای تحقق امید و آرزو تلاش می کنم و این یعنی امید واقعی و آن که شما فرمودید یعنی امید واهی .در مورد فارک هم اگر یادتان باشد در 205 تومان گفتم که بنده در 756ريال خارج شدم ودیگر وارد نمی شوم . در مورد صدرا هم گفته بودم در 48000ريال خارج شدم و اکنون در ......................فلان وارد شدم .موفق باشید و خواهید دید که چگونه موفق خواهم شد (با تلاش) .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    با سلام ..هر کی به حد ضرر ها عمل کرده الان تو سوده ...
    نه تو ضرر 20 درصد...

بازار دو ماه پیش الارم خروج داده شما تازه منفی امروز می بیند ..برید تو تاپیک چی چرا الارم های نزول رو میبیند ..

در ضمن هر کی زرنگ بوده از گروه پترو بالای 30 درصد نوسان مثبت گرفته ...ببینم این صدرا چه می کنه ..

در ضمن بینادی به این سهم اعتقاد ندارم وگرنه سهام افتابه سازی هم با سفته بازی نوسان توپی میده...

همین صدرا با سفته بازی رفت رو 400 خیلی ها رو به خاک سیاه نشوند..البته سهام مثل صدرا زیادن ...

امیدوارم اونقدر بسته بمونه تا گروه تجهیزات وقتی قیمتش دو برابر شد بازش کنن...

بازم سهامدارهای صدرا برنده نخواهند بود ..فکر نکن صدرا میشه 300 فاراک میشه 90.....قرار بر رشد باشه باهم میرن بالا ...فعلا که همگروههاش دارن با مخ میرن پایین..

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 36 مهمان ها)

1. General