صفحه 489 از 1968 نخست ... 3894394794864874884894904914924995395899891489 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,881 به 4,890 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز گفتی یادم انداختی و وادار شدم بگم که بنده عادت دارم یکجوری لااقل با یک بهانه ای سالی یکبار برم غسال خانه زل بزنم به مرده در حال شستن و اینو هم به کار شناسی که امروز باهاش صحبت کردیم گفتم و اضافه کردم اگر اینجا هستم برای زیان نیست چون ذات بورس سود و زیان است ولی برای این است که مظلوم نباشم و برای اینست که باید هر زیانی به سال خودش برگردد و حساب سازها پاسخگوی عمل خود باشند و آنها که دیروز حساب سازی کردند امروز پاسخگو باشند و آنها که امروز حساب سازی می کنند بدانند فردا باید پاسخ دهند .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط majidsa نمایش پست ها
    خوندن این متن کمتر از 2 دقیقه وقت میگیره

بخون و لذت ببر

یاد من هم باش....

اومد پيشم حالش خيلي عجيب بود فهميدم با بقيه فرق ميکنه

گفت :حاج آقا يه سوال دارم که خيلي جوابش برام مهمه

گفتم :چشم اگه جوابشو بدونم خوشحال ميشم بتونم کمکتون کنم

گفت: من رفتني ام!

گفتم: يعني چي؟

گفت: دارم ميميرم

گفتم: دکتر ديگه اي رفتی، خارج از کشور؟

گفت: نه همه اتفاق نظر دارن، گفتن خارج هم کاري نميشه کرد.

گفتم: خدا کريمه، انشاله که بهت سلامتي ميده

با تعجب نگاه کرد و گفت: اگه من بميرم یعنی خدا کريم نيست؟

فهميدم آدم فهميده ايه و نميشه گل ماليد سرش

گفتم: راست ميگي، حالا سوالت چيه؟

گفت: من از وقتي فهميدم دارم ميميرم خيلي ناراحت شدم از خونه بيرون نميومدم

کارم شده بود تو اتاق موندن و غصه خوردن

تا اينکه يه روز به خودم گفتم تا کي منتظر مرگ باشم

خلاصه يه روز صبح از خونه زدم بيرون مثل همه شروع به کار کردم

اما با مردم فرق داشتم، چون من قرار بود برم و انگار اين حال منو کسي نداشت

خيلي مهربون شدم، ديگه رفتاراي غلط مردم خيلي اذيتم نميکرد

با خودم ميگفتم بذار دلشون خوش باشه که سر من کلاه گذاشتن

آخه من رفتني ام و اونا انگار موندنی

سرتونو درد نيارم من کار ميکردم اما حرص نداشتم

بين مردم بودم اما بهشون ظلم نميکردم و دوستشون داشتم

ماشين عروس که ميديم از ته دل شاد ميشدم و دعا ميکردم

گدا که ميديدم از ته دل غصه ميخوردم و بدون اينکه حساب کتاب کنم کمک ميکردم

مثل پير مردا برای همه جوونا آرزوي خوشبختي ميکردم

الغرض اينکه اين ماجرا منو آدم خوبي کرد و مهربون شدم

حالا سوالم اينه که من به خاطر مرگ خوب شدم و آيا خدا اين خوب شدن منو

قبول ميکنه؟

گفتم: بله، اونجور که میدونم و به نظرم ميرسه آدما تا دم رفتن خوب شدنشون
    واسه خدا عزيزه

آرام آرام خدا حافظي کرد و تشکر، وقتی داشت ميرفت گفتم: راستي نگفتي چقدر وقت داري؟

گفت: معلوم نيست بين يک روز تا چند هزار روز!!!

يه چرتکه انداختم ديدم منم تقريبا همين قدرا وقت دارم. با تعجب گفتم: مگه
    بيماريت چيه؟

گفت: بيمار نيستم!

گفتم: پس چي؟

گفت: فهميدم مردنيم، رفتم دکتر گفتم: ميتونيد کاري کنيد که نميرم گفتن:
    نه گفتم: خارج چي؟ و باز گفتند : نه! خلاصه حاجي

مارفتني هستيم وقتش فرقي داره مگه؟ باز خنديد و رفت و دل منو با خودش برد

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز لطفا به دوستان دیگر و در تالارهای دیگر اطلاع رسانی کنید .آقا وحید لحظاتی پیش خبر از مصاحبه تلویزیونی مهندس اعتصام در شبکه جام جم ساعت 20:45 را داد .و من الله توفیق .

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....از اون صداهاو نعره ها...اشک و نفرینو شکایت از هم پاشیدن خاناوده و تباه شدن سرمایه....فقط 5 نفر جمع شدند....
    ....جماعت سینه چاک و هل من مبارز طلب تو پستوی خونه ها و پشت دکمه های کیبورد پنهان شدن و گاهی از ترس سرشونو بیرون میارن و صدایی ازشون بیرون میاد....
    ...افراد ترسو و بزدل که وقتی سهم رو میخریدن دستشون میلرزید و الان هم در صفر مطلق نیستی و تباهی همون رعشه رو دارند ولی حاضر نیستند سرشونو از لاک مرگشون بیرون بیارن و یکبار هم که شده نشون بدن که وجودی دارن و نیمچه غیرتی....
    ...یکی امتحان داره...یکی شهرستانه ....یکی بچه هاش گلاب برو شده اون یکی کارمنده ...کاش میمردید...که این حالتون از مرگ بدتره..[-

دكي عزيز خوبي نماز روزه قبول

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    باز هم یک پروژه جدید

خبرگزاری پانا : 55 هزار تن سازه دریایی 6 فاز میدان گازی پارس جنوبی و میدان نفتی رشادت با استفاده از توان متخصصان داخلی در جزیره صدرا (در بوشهر) ساخته می شود.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از وزارت نفت ،مدیر کارخانه فراساحل شرکت صدرا (شرکت صنعتی دریایی ایران) تصریح کرد: هم اکنون 12 سکو و هشت جکت فازهای پارس جنوبی هر جکت به وزن حدود 1900 تن در یارد این شرکت در حال ساخت است، ضمن آنکه ساخت دو جکت این فازها نیز به تازگی تمام شده است.

محمد لیراوی از پایان ساخت و بارگیری دو سکوی میدان نفتی رشادت در سایت جزیره صدرا خبر داد و افزود: یک سکوی فرآوری به وزن 6 هزار تن و یک سکوی مسکونی به وزن دو هزار و 400 تن در این سایت در دست ساخت است.

وی افزود: ساخت دو سکوی سرچاهی فازهای 17 و 18، چهار سکوی فازهای 22 تا 24، چهار سکوی فاز13، دو سکوی میدان رشادت، دو جکت فازهای 22 تا 24 از دیگر پروژه های در حال ساخت در شرکت صدرا است ضمن آن که شرکت صدرا عملیات نصب و راه اندازی این سازه ها را برعهده دارد.

مدیر کارخانه فراساحل شرکت صدرا از فعالیت دو هزار و 500 نفر نیروی انسانی در بخش فراساحل فازهای پارس جنوبی و یک هزار نفر در بخش کشتی سازی این شرکت خبر داد و افزود: بیش از 90 درصد نیروهای شاغل در شرکت صدرا در بوشهر بومی هستند.

لیراوی با بیان این که شرکت صدرا در ساخت 6 فاز از فازهای در حال بهره برداری پارس جنوبی حضور داشته است، افزود: بخش فراساحل فازهای 1، 4و5، 6 تا 8 پارس جنوبی از سوی این شرکت انجام شده و 4 فاز دیگر (فازهای 2 و 3 و فازهای 9 و 10) از سوی شرکت توتال و شرکت تاسیسات دریایی انجام شده است.

بر پایه این گزارش، شرکت صدرا علاوه بر پروژه های یاد شده در ساخت 930 کیلومتر از خط لوله اتیلن غرب، با قطر 12 تا 16 اینچ مشارکت دارد. این خط لوله وظیفه تامین خوراک چند واحد پتروشیمی را به عهده دارد.

ساخت بخش اصلی پالایشگاه 360 هزار بشکه ای ستاره خلیج فارس که وظیفه تبدیل میعانات گازی به بنزین را بر عهده دارد نیز از سوی شرکت صدرا انجام می شود؛ ضمن آنکه این شرکت مذاکره هایی با هدف نوسازی، ترمیم خطوط دریایی، کابل های فیبرنوری خطوط لوله انتقال نفت و گاز با برخی شرکت های نفتی انجام شده است که بر اساس آن 20 جکت و عرشه نوسازی و بازسازی خواهد شد.

به گفته، محمد علی نظارت، مدیرعامل شرکت فناوری آبهای عمیق مجموعه ارزش قراردادهای این شرکت با صنعت نفت 2.5 میلیارد دلار است و شرکت صدرا هم اکنون برای عقد قراردادهای به ارزش دو میلیارد دلار با بخش های مختلف صنعت نفت نیز در حال مذاکره است. عمده طرف های قرارداد این شرکت بخش های فعال در زمینه فراساحل صنعت نفت، از جمله شرکت نفت و گاز پارس و فلات قاره است.

4 مرداد ماه 91
    http://www.pana.ir/NSite/FullStory/News/?Id=326088

---------------
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عریز مصاحبه را که حتما دیدید .حالا بفرمایید نظر شما چیست .آیا بنده حق ندارم که تحت هیچ شرایطی از هیچ سخنی تاثیر نمی گیرم و به تحقیقات خودم و دیده های خودم اطمینان دارم و تا هر زمان تنها به راهی قدم می گذارم که به آن اعتقاد پیدا کرده باشم ؟ آخه بنده وقتی بچه بودم خیلی داستانهای شنگول ومنگول - شنل قرمزی - خروس و روباه -روزی عقابی ز سر سنگ به هوا خاست و غیره را خواندم تا هیچ وقت گول هیچ کسی را نخورم و حتی گول خودم را هم مثل آقا عقابه نخورم و البته باقی حرف را نمی شود گفت شاید اگر قدری در آن داستانها تامل کنید از مشکلات سر راه هم خبری بدست آوردید .و من الله توفیق .

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما لطف دارید ولی بنده معتقد هستم هر چه که انجام داده یا می دهم وظیفه ام است و همه ما باید نسبت به هم احساس و ظیفه کنیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط rezastok نمایش پست ها
    تمام سهامداران حقیقی صدرا مدیون زحمات hamid672003 هستند.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 170 بار در 51 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....از اون صداهاو نعره ها...اشک و نفرینو شکایت از هم پاشیدن خاناوده و تباه شدن سرمایه....فقط 5 نفر جمع شدند....
    ....جماعت سینه چاک و هل من مبارز طلب تو پستوی خونه ها و پشت دکمه های کیبورد پنهان شدن و گاهی از ترس سرشونو بیرون میارن و صدایی ازشون بیرون میاد....
    ...افراد ترسو و بزدل که وقتی سهم رو میخریدن دستشون میلرزید و الان هم در صفر مطلق نیستی و تباهی همون رعشه رو دارند ولی حاضر نیستند سرشونو از لاک مرگشون بیرون بیارن و یکبار هم که شده نشون بدن که وجودی دارن و نیمچه غیرتی....
    ...یکی امتحان داره...یکی شهرستانه ....یکی بچه هاش گلاب برو شده اون یکی کارمنده ...کاش میمردید...که این حالتون از مرگ بدتره..[-
    دکتر مهربان عزیز
    به خدا قسم میخورم اگر تهران بودم حتما با دوستان میامدم
    ولی خواهش میکنم تا توان دارید از حقوق سهامداران جز دفاع کنید

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حسام از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز شما لطف دارید ولی بنده معتقد هستم هر چه که انجام داده یا می دهم وظیفه ام است و همه ما باید نسبت به هم احساس و ظیفه کنیم .و من الله توفیق .
    آقای hamid672003
    بنده به سهم خودم از شما تشکر میکنم که پیگیر حقوق سهامداران جز هستی
    خدا به شما و به زندگیتان برکت بده و من به این ماه مبارک برایتان دعا میکنم
    و خواهش میکنم هر کاری از دستتان بر میاد برای سهامداران جز انجام بدید

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید حسام از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط kadban bastan در سایت تالار بورس
    اعتصام استرس بسیار فراوانی داشت. اعتماد به نفس پایین و آگاه بودن به پوچ گویی هایی که داشت ، موجب شده بود هر چند ثانیه صدایش را صاف کند. صورتش حسابی عرق کرده بود و نگرانی از چهره و صدایش معلوم بود.
    دوستانی که شماره اعتصام را دارند ، با وی تماس بگیرند و بگویند ، مصاحبه تکان دهنده و تاثیر گذاری بود. کلی ذوق کردیم و مایه غرور ملی مان به جوشش آمد.
    فقط نفهمیدیم میان این همه غرور ملی ، سرمایه های ما کجا رفت ؟ آیا به برادران کشور دوست و مسلمان ونزوئلا در غالب کشتی افراماکس ، هبه شد ؟
    براستی اگر این کشتی را مجانی می ساختید و کادو می دادید ، زیان شرکت کمتر از 142 تومان نمی شد ؟!!!!

مصاحبه ای که امشب دیدم آنهم در شبکه جهانی جام جم ، بزرگترین توهینی بود که می شد به سهامداران صدرا بشود.
    به زبان ساده 30 هزار سهامدار زیان دیده صدرا را هیچ انگاشتند و سرمایه ما را مانند پل انسانی برای رد شدن از روی مین تحریم ها استفاده کردند.
    دست آخر هم آمدند و در برابر دوربین ، پُز کشتی سازی دادند !!!
    درست مانند این است که طرف زن و فرزندش را به فاحشگی بگمارد و پول در بیاورد و از پول آن لباس نو بپوشد و برود عروسی و بگوید ببینید من چقدر خوش تیپ و پولدارم !!! و درست در همان لحظه ناموسش کنار دیگری تن فروشی میکند !
    نمایش سیاه بازی ای که امشب اعتصام و دار و دسته اش برابر چشم میلیون ها بیننده ، در آوردند ، درست مانند همین داستان است.
    از محل بیچاره کردن و به خاک نشاندن عده ای انسان دیگر ، خودشان را بزک کردند و مانند دلقک در برابر دوربین نمایش بازی کردند.
    مهدی اعتصام میدانم اینجا را میخوانی .
    خودت از عرقی که در برابر دوربین روی صورتت نشسته بود و از آنهمه نیرنگ و پنهان کاری ای که نشان دادی شرم کن.
    قیافه ات مانند کودکی شده بود که با شلوار و خشتک پر از کثافت ، مقابل تخته سیاه ایستاده بود و با تقلب درس پس میداد.
    از این همه کثافت کاری و فریب شرم کن. تو پدر یک خانواده هستی. مدیر یک شرکت بزرگ هستی اما ابعاد رفتار و منش تو از یک نوجوان بی تجربه و پر رو فراتر نیست.
    بدون شرح !

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حسام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    دکتر مهربان عزیز
    از زحمات شما و حمید و سایرین تشکر می کنم. قبول کن که نصف روز برای هماهنگی و تهیه بلیط و آمدن از مشهد زمان کافی نیست. اگر من الان به شما بگویم فردا شب بیایید مشهد می توانید حتی بلیط تهیه کنید.
    هرچند قبول دارم
    گر عشق حرم باشد سهل است بیابانها
    به هر حال برای جلسات بعدی سعی می کنم حداقل در یک جلسه حاضر شوم. و من اله التوفیق

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)