صفحه 534 از 1970 نخست ... 3443448452453153253353453553653754458463410341534 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,331 به 5,340 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی فشارکی آواتار ها
    تشکر شده 162 بار در 66 ارسال

.......

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    سلام قربان .....................ای بابا مرد شمشیر از روبسته همیشگی صدرا و خبر خوب ؟!!!!!!!!!!!!!!!!

خب .................مثل اینکه دست بدست هم دهیم تا کنیم صدرا آباد ..................... ولکن .......................

التماس دعا
    من همیشه حقایق مینوسم چه خوب باشه چه بد
    تمام نوشته هام در سایت ها هستش

التماس دعا

1خبر خوب برای سهامدارای صدرا دارم

فعلا در سایت به صورت رسمی نمی تونم بگم

به سایت همسایه 1سر بزنید
    ویرایش توسط فشارکی : 2012/08/10 در ساعت 22:42 دلیل: ........

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید فشارکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز فکر کنم خسته شده باشید . پس می رویم سراغ نتیجه .یادتون هست مهر اقتصاد ایرانیان بیش از ده درصد سهم را بامیانگین 1700ريال جمع کرد و در 4200ريال سهم را چگونه به همان حقیقی ها فروخت تا الان عده ای نام اشتباه محض یا خطای شخصی یا تقصیر خودم بود را بر خودشان بگذارند .ومن الله توفیق .

سلام بر دوست وبرادر بزرگوارم

باید ببینیم حاجی میخاد چه نتیجه ای از این نبش قبر ها بگیره

واما نتیجه گیری بنده l-)

صدرا در بورس ماندنی خواهد بود ......................... حفظکم الله

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,322 بار در 2,623 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فشارکی نمایش پست ها
    من همیشه حقایق مینوسم چه خوب باشه چه بد
    تمام نوشته هام در سایت ها هستش

التماس دعا

خب تمامی نوشته ها رو که مستفیذ شدیم حالا یه خبر خوب اونم تو مسنجر ؟!!!!!!!!!!!!! حالا اینم اگه مثل نوشته های قبلی شما بود ونه در مسنجر قابل تقدیر بود چراکه بد وخوب یکجا نوشته

شده و کاملا قابل تحسین میشد

البته بنده برای هر نوشته ای که در چارچوب ادبیات نوشتاری مرقوم شود احترام میگزارم وهمچنین بر نوشته های شما .....................

دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین

به علی شناختم من بخدا قسم خدارا

بازهم ملتمس دعا

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,322 بار در 2,623 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز فکر کنم خسته شده باشید . پس می رویم سراغ نتیجه .یادتون هست مهر اقتصاد ایرانیان بیش از ده درصد سهم را بامیانگین 1700ريال جمع کرد و در 4200ريال سهم را چگونه به همان حقیقی ها فروخت تا الان عده ای نام اشتباه محض یا خطای شخصی یا تقصیر خودم بود را بر خودشان بگذارند .ومن الله توفیق .

سلام حاجی

خب حالا این نتیجه گیری بنفع صدراست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا قرار بود همه چی بنفع صدرا باشه ............................مثل اینکه این نتیجه گیری از نوع ...م .........................ع .............................ک ....................و ....................س

صدرا باید برگردد به خانه اصلی خودش

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی فشارکی آواتار ها
    تشکر شده 162 بار در 66 ارسال
    خب تمامی نوشته ها رو که مستفیذ شدیم حالا یه خبر خوب اونم تو مسنجر ؟!!!!!!!!!!!!! حالا اینم اگه مثل نوشته های قبلی شما بود ونه در مسنجر قابل تقدیر بود چراکه بد وخوب یکجا نوشته

شده و کاملا قابل تحسین میشد

البته بنده برای هر نوشته ای که در چارچوب ادبیات نوشتاری مرقوم شود احترام میگزارم وهمچنین بر نوشته های شما .....................

دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین

به علی شناختم من بخدا قسم خدارا

بازهم ملتمس دعا
    به خیلی از دوستان در مسنجر دلیل اینکه نمیشه در سایت زد گفتم
    اونجا در خدمت دوستان هستم

باتشکر

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید فشارکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    سلام حاجی

خب حالا این نتیجه گیری بنفع صدراست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا قرار بود همه چی بنفع صدرا باشه ............................مثل اینکه این نتیجه گیری از نوع ...م .........................ع .............................ک ....................و ....................س

صدرا باید برگردد به خانه اصلی خودش

با سلام خدمت جناب آقای طیب عزیز و حاج حمید و دوستان محترم

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان و سروران عزیز

من از کار حاج حمید سر گیجه گرفتم و در این شرایط که دوستان باید خود را آماده و سر حال برای نمایندگی از طرف سهامداران بنمایند.

حاج حمید ما هم دنبال گذشته ها میگردد .از شما این کارها بعید است .شما برای نمایندگی ما و توافق در قیمت مناسب انتخاب شدید.

حاج حمید محترم صدرا اگر 5000 تا 5 میلیون میلیارد دلار هم ارزش داشته باشد مال خود آقایان و برای کسانی که اعتقاد دارند و حاضر به

فروش در هیچ قیمتی نیستند.ما از شما و سایر نمایندگان انتظار داریم در اولین فرصت سهم با قیمت مناسب بازگشایی گردد .این سهم به اندازه

هر 1000 سهمش 1000 کیلو هم طلا در آینده داشته باشد شخص من نمی خواهم و سهامداران دیگر فروشنده هم همینطور می باشد.لطفا و لطفا

که به عنوان نماینده ما انتخاب شدی و حتی اگر گزینشی هم باشد فقط برای توافق در قیمت مناسب در اولین زمان ممکن بازگشایی شود وپس از آن هزاران

و هزار جلسه بگذارید و ارزش آن را به هزاران هزار تومان هم برسانید و مال خود آقایون.والسلام.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز آنها که بنده را قبول نداشتن از اول هم قبول نداشتن و آنها که قبول داشتن از قبل سهامدار صدرا بودند .ولی باید بگم تا 30 ای 40 ساعت آینده خبر هم اندیشی را به عرض شما خواهم رساند . ضمنا اکثرا شما به بنده زمانی توجه کردید که سهم به زیر 170تومان رسیده بود ولی یک موضوع را به اطلاع شما برسانم همیشه برند ه بازار آنهایی هستند که یا پول پر قدرتی دارند یا اطلاعات قوی و در صورت داشتن هردو که عالی می شود .و بدانید زمانی که باید از بورس می ترسیدید نترسیدید چون نگذاشتن که بترسید و حالا که باید به بورس امیدوار باشید ناامید هستید چون نمی گذارند که امید وار باشید و هر دو بخاطر اینست که سود باید به جیب زورمندان برود .اکثر حقوقی ها با ادعای حمایت از بازار دارند سهامها را جمع می کنند و شما فکر می کنید اینها پولشان را از کدام راه بدست آورده اند که بین شما تقسیم کنند. و من الله توفیق .

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    درود:
    من الان اومدم و نبش قبر های حاج حمید رو دیدم و تعجب کردم.منظورش هم هر چی هست به درد مانمیخوره.سایپا هم 2 سال پیش تومعامله عمده تا 760 هم رفت تومچینگ با تامین اجتمائی و بعد زیان 3% داد و تو 480 با بهمن تموم کرد .الان هم سایپا 100 تومنه.از این مثال ها زیاده ولی به کاز ما نمیآد مثل همین پستها .انگار حاج حمید نوستالجیک شده و دلش برای اون روزها تنگ شده.تمرکز وبرنامه جلسه باید بازگشائی با حمایت در قیمت توافقی برای فروش باشه.با پول بلوکه شده داریم فرثت های سرمایه گزاری در بخش های مهم رو از دست میدیم و ارزش پولمون هم داره کم میشه.اگه قرار باشه سهم بخرم میرم پکویر میخرم که تا آخر سال 80 تومن سود میسازه و قیمتش 160 هست یا کچینی و...که 60-70 میده و دارا رو 210 معامله میشه و یاشیران و اصفهان و غیره.توتجهیزات هم گفتم فاذز اختمالا تا 60 تومن میسازه و 170 معامله میشه.
    مگه پول با پول فرق میکنه.چرا باید چشمامون روببندیم و تعصب داشته باشیم. مگه ناموسه .بازار هم که بازار سابق نیست.مپنا 400 شده 160 و سایپا 350 شده 100 و .....
    از این موقعیت برای بازگشائی سهم باید استفاده کرد .خدا کنه این صدرا از بورس بره بیرون تا خیال همه راحت بشه چون با بیرون رفتن از بورس سهم رو هم مجبورن بهتر بخرن.مد نظر ما بازگشائی سریع با حمایت به توان 3.3 ساله سهامدارا با توهم بعضی ها خصوصا توفرومها بدبخت شدن .دیگه توهم نزنید .

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    دوست محترم حاج حمید عزیز

هیچ کسی دوست نداره بازنده از بازار که چه عرض کنم در هیچ میدانی بازنده خارج شود فقط حق مردم را رعایت کنیم و حقی از مردم بر گردن مان نباشد

بزرگترین پیروزی خواهد بود دوست محترم شما و نمایندگان محترم و سازمان بورس و نماینده خاتم (شخصا بخاطر این همه پنهان کاری در ....نخواهم بخشید)

در روز جلسه اگر بتوانید در بهترین و بالاترین قیمتی که فکر میکنید به توافق برسید و کل سهم را خاتم بگیرد و سریعا بازگشایی شود و سهامداران از شر این سهم

راحت شوند بهترین آرزو ها را برای شما و خانواده محترم تان و سایر نمایندگان خواهند داشت.دوست عزیز سهامدارانی هستند که با کمترین تعداد ممکن و همین

حداقل سرمایه و امثال این بسیار زیاد است در مشکلات شدید مالی قرار دارند و نمی توانند در انتظار بازی های متخلفان مدیران صدرا بمانند .

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ضمنا بحث قبول داشتن و یا نداشتن شخص و یا اشخاصی از طرف من و یا امثال من دیگه نیست .به هر تقدیر شما و چند نفر دیگر انتخاب

و قبول زحمت کردید که از حق و حقوق سهامداران حقیقی دفاع نمایید واولین و 99 درصد خواسته سهامداران توافق در قیمت مناسب در اولین

زمان ممکن بازگشایی و در آن قیمت حمایت گردد.پس از آن تصمیم فروش و عدم فروش با خود سهامدار است و جای هیچ گله ایی نیز نخواهد ماند

ضمن تقدیر و تشکر از شما و سایر نمایندگان محترم ،خواهشمندیم به اولین خواسته سهامداران توجه ویژه ایی گردد و مانع از تفرقه و مشکلات دیگر گردید.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)