صفحه 551 از 1970 نخست ... 5145150154154854955055155255355456160165110511551 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,501 به 5,510 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    درود بر شما به دوستان پیشنهاد شما را می گویم شاید همین کار را کردیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    دوستان گرانقدر
    درود بر شما
    نوشته زیر را در سایت همسایه خطاب به یکی از کابران نوشتم. اگر موافق هستید مسیر را اینگونه که در زیر نوشته شده طی کنیم. باید از چرخیدن های بیهوده به دور خود پرهیز کنیم. اگر قرار است طوماری امضاء شود بهتر است خود امضاء کردن طومار موضوع و دلیل گردهم آیی سهامداران در یکی از مکان های انتخابی زیر باشد. یک گردهم آیی مسالمت آمیز برای امضاء طومار در برای یکی از نهاد های ذیربط . نوشته را بخوانید سپس به ادامه گفتگو خواهیم پرداخت

گاهي راه حل هايي که از سوي دوستان داده مي شود ، کمي نسنجيده است.
    با تغييرات کوچکي ميتوان آن را بهبود بخشيد.
    خواندم که يکي از گراميان نوشته بود ، آگهي اي چاپ مي شود که سهامداران تماس بگيرند و قرار بگذارند براي امضاء طومار و باقي ماجرا ...
    نميدانم چرا بايد لقمه رو دور سر بچرخانيم و سپس در دهان بگذاريم.
    ساده ترين راه از نظر بنده اين است که متن طومار در فضاي مجازي پس از تدوين و اصلاح به تاييد دوستان برسد ، هم زمان پتيشني تهيه ميکنيم و از دوستان درخواست ميکنيم اينترنتي امضاء کنند.
    پس از تهيه طومار و تاييد آن ، دوستاني که در تهران هستند زحمت آماده سازي آن را روي پارچه يا هر چه صلاح ميدانند ، بکشند. مرحله بعدي ، گذاشتن قرار براي امضاء طومار است.
    با يک تفاوت اساسي ...
    براي امضاء طومار گردهم آيي اي برنامه ريزي شود که سهامداران از شهرستان ها و تهران و ... در تاريخي مشخص که بتوان هماهنگي لازم را انجام داد در يکي از مکان هاي :
    1-سازمان بورس
    2-مجلس شوراي اسلامي
    3-دفتر مقام معظم رهبري
    4-سازمان بازرسي کل کشور
    5-....
    و يا هر جايي که دوستان پيشنهاد بدهند و خرد جمعي آن را بپذيرد ، سهامداران گرد هم بيايند و طومار را امضاء کنند.
    اين يک تير است با دو نشان. هم طومار نوشته و امضاء شده و هم سهامداران گردهم آيي مسالمت آميزي در برابر يکي مکان هاي بالا براي رساندن صدايشان به گوش مسئولين انجام داده اند.
    سپس طومار را به هرجا که دوستان گمان ميکنند تاثير گذار است ارسال ميکنيم و پيگيري ها انجام مي شود.

اينکه يک بار طومار امضاء شود و يک بار براي پيگيري فرستاده شود و اگر نتيجه اي نداد گردهم آيي شکل بگيرد کار سنجيده اي نيست. اين روش تنها زمان را ميکشد و دوستان را سرخورده ميکند.
    اگر دوستان موافق هستند با اين تغييرات کوچک بهروري کار را بالا ببريم ، بفرمايند تا ادامه را راه با اين روش بينديشيم.
    با سپاس

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    درود بر شما به دوستان پیشنهاد شما را می گویم شاید همین کار را کردیم .و من الله توفیق .
    درود بر شما
    بهتر است همین کار انجام شود. به جز این باشد ، هم وقت تلف کردن است و هم بسیاری از سهامداران بدبین و سرخورده خواهند شد.
    اگر قرار است زمان و مکانی برای امضاء طومار گذاشته شود ، چرا نباید این طومار نویسی و امضاء خودش یک تجمع و گردهم آیی مسالمت آمیز نباشد ؟!!!!
    نباید بیهوده زمان و پول و وقت سهامداران را هزینه کرد . این کار موجب فرسایش میشود و در ادامه کار بازخواهند ماند.
    اگر قرار است از شهرستان کسی برای امضاء طومار بیاید ، بهتر است همان دفعه که میاید در گردهم آیی اعتراضی و مسالمت آمیز سهامداران صدرا هم شرکت کند و سپس طوماری که متن آن پیشتر در اینترنت بصورت پتیشن توسط سهامداران تصویب شده را حضورا نیز امضاء نمایند.
    نباید کاری کرد که یک جنگ فرسایشی و به زیان سهامداران شکل بگیرد.
    نامدیران که پشت میزهایشان در زیر باد کولر گازی ( که وصف آن را سجاد خان قبلا گفته اند ) نشسته اند و عین خیالشان هم نیست.
    باید با تصمیمات سنجیده انسجام سهامداران را به حداکثر رساند. هر تصمیمی که این انسجام و پتانسیل را از بین ببرد مشکوک و مردود است.
    پیروز باشید

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز طریقه نقل قول کردن از سایتی در سایت دیگر که البته راه برنامه نویسی آن به این شکل است .ابتدا مطلب را کپی کرده و در محل پاسخگویی درج نمایید سپس فرمان quoteو بک اسلش به همراه دو گیومه یا در واقع دستور ([quote/]) در دوطرف نقل قول قرار دهید و در دستور اول مقابل فرمان علامت مساوی و سپس نام شخص مورد نظر را وارد نمایید . نتیجه کار پس از ارسال ایجاد نقل قول خواهد بود و یا می توانید یکی از پستهای همان سایت را نقل و بزنید سپس نام از داخل گیومه تغییر دهید و همچنین مطلب مورد نظر را داخل آن بجای مطلب قبلی درج کنید .البته راههای دیگری هم هست .خب حالا کارمان کشیده به یاد دادن برنامه نویسی تا شاید دوستان را مجاب کنیم .و صد البته که تاکنون بنده با بیش از 300 نفر از سهامداران صدرا دیدار داشته ام شما هم یکی از آنها بفرمایید پا جلو بگذارید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-b نمایش پست ها
    حميد اگر تو اين سايت يه نام كاربري ديگه نداشت كه نميتوست نوشته من اينجا رو تو سايت بورسي نقل قول كنه!!!
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/15 در ساعت 11:39

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز اگر پستهای قبلی بنده را مطالعه فرمایید : بنده خدمتتان عرض کردم که در جلسه در حضور دکتر صالحی و فرمانده خاتم و جناب خواجه علی گفتم بنده سهامم را دور سر مقام معظم رهبری می چرخانم و دور سر شما و برگه آنرا پاره می کنم و به زمین می ریزم و حاضرم بخاطر اینکه کشوری مثل قطر نتواند از کشورم فقط از یک حوضه نفتی روزانه 500 هزار بشکه نفت از مملکتم بدزدد تمام دارایی خودم را بدهم و فدای سر رهبر عزیز ولی شما کاری برای این جماعتی کنید که به نان شب خود محتاج هستند. ضمنا بنده گربه نیستم و شما سعی بفرمایید مصداق کافر همه را به کیش خود می پندارد نباشید .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط a222 نمایش پست ها
    هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره.همین آقا حمیدی که اینقدر لی لی به لالاش میزارید و بیخودی گنده اش کردید چند روز دیگه حق و حقوقش رو میگیره و میره کنار.این آقا اگه به صدرای10دلاری سال 94 اعتقاد داره دیگه چرا حالا داره به آب و آتیش میزنه که سهامش رو 200تومن ازش بخرن؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/15 در ساعت 11:32

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    دوستان گرانقدر
    درود بر شما
    نوشته زیر را در سایت همسایه خطاب به یکی از کابران نوشتم. اگر موافق هستید مسیر را اینگونه که در زیر نوشته شده طی کنیم. باید از چرخیدن های بیهوده به دور خود پرهیز کنیم. اگر قرار است طوماری امضاء شود بهتر است خود امضاء کردن طومار موضوع و دلیل گردهم آیی سهامداران در یکی از مکان های انتخابی زیر باشد. یک گردهم آیی مسالمت آمیز برای امضاء طومار در برای یکی از نهاد های ذیربط . نوشته را بخوانید سپس به ادامه گفتگو خواهیم پرداخت

گاهي راه حل هايي که از سوي دوستان داده مي شود ، کمي نسنجيده است.
    با تغييرات کوچکي ميتوان آن را بهبود بخشيد.
    خواندم که يکي از گراميان نوشته بود ، آگهي اي چاپ مي شود که سهامداران تماس بگيرند و قرار بگذارند براي امضاء طومار و باقي ماجرا ...
    نميدانم چرا بايد لقمه رو دور سر بچرخانيم و سپس در دهان بگذاريم.
    ساده ترين راه از نظر بنده اين است که متن طومار در فضاي مجازي پس از تدوين و اصلاح به تاييد دوستان برسد ، هم زمان پتيشني تهيه ميکنيم و از دوستان درخواست ميکنيم اينترنتي امضاء کنند.
    پس از تهيه طومار و تاييد آن ، دوستاني که در تهران هستند زحمت آماده سازي آن را روي پارچه يا هر چه صلاح ميدانند ، بکشند. مرحله بعدي ، گذاشتن قرار براي امضاء طومار است.
    با يک تفاوت اساسي ...
    براي امضاء طومار گردهم آيي اي برنامه ريزي شود که سهامداران از شهرستان ها و تهران و ... در تاريخي مشخص که بتوان هماهنگي لازم را انجام داد در يکي از مکان هاي :
    1-سازمان بورس
    2-مجلس شوراي اسلامي
    3-دفتر مقام معظم رهبري
    4-سازمان بازرسي کل کشور
    5-....
    و يا هر جايي که دوستان پيشنهاد بدهند و خرد جمعي آن را بپذيرد ، سهامداران گرد هم بيايند و طومار را امضاء کنند.
    اين يک تير است با دو نشان. هم طومار نوشته و امضاء شده و هم سهامداران گردهم آيي مسالمت آميزي در برابر يکي مکان هاي بالا براي رساندن صدايشان به گوش مسئولين انجام داده اند.
    سپس طومار را به هرجا که دوستان گمان ميکنند تاثير گذار است ارسال ميکنيم و پيگيري ها انجام مي شود.

اينکه يک بار طومار امضاء شود و يک بار براي پيگيري فرستاده شود و اگر نتيجه اي نداد گردهم آيي شکل بگيرد کار سنجيده اي نيست. اين روش تنها زمان را ميکشد و دوستان را سرخورده ميکند.
    اگر دوستان موافق هستند با اين تغييرات کوچک بهروري کار را بالا ببريم ، بفرمايند تا ادامه را راه با اين روش بينديشيم.
    با سپاس
    درود:
    دوست عزیز فکر نکن که همه سهامداران مثل من وشما پشتسیستم مینشیند و فروم ها را میخوانند.اکثرا حتی با اینتر نت آشنائی ندارند چه با فرومها. خودم شخصا وقتی اول صبح به کارگزاریها میرفتم به عده زیادی یاد دادم چطور صفحه تی اس اس را بیاورند و آنها از اینترنت صفحه سهام ومعاملات را میشناسند.دوستان تحصیل کرده ایهم دارم که فرومها را نمیخوانند و آن را سم برای خرید و فروش میدانند.روزنامه دنیای اقتصاد در همه کارگزاریها و شرکتها و.....قرار میدهند.اگر فکر میکنی بیراهه میروم شما 1 هفته در تمام فرومها اعلام طومار کن و بنده با 2 بار آگهی 10 برابر شما سهامدار حاضر میکنم با برگه سهم.
    صدرا حدود 24000 سهامدار دارد .چند نفر در فرومها مینویسند و تا حالا که بیش از 1 ماه از موضوع گذشته اعلام وجود کرده اند؟از آقای سرمایه گزار بپرسید چند نفر از دوستانشان که صدرا دارند فرومها را میخوانند یا ای دی دارند ؟ در فرومها حد اکثر 100 نفر را میتوانید پیدا کنید. بقیه کجا هستند ؟

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز : باتوجه به اینکه هر کس کوچکترین حرفی موافق بنده بزند به او می گویند .این خود حمید است ! پس می توان گفت حمید برای خودش دارد می نویسد . بنده بیش از 300 سهامدار می شناسم که در این فروم نمی نویسند ولی این فروم را مطالعه می کنند و از آنجمله افرادی که با داشتن میلیونی سهم حتی عضو این سایتها هم نیستند .یکی از سهامداران که خود و خانواده اش بیست میلیون صدرا دارد تاکنون حتی عضو هم نشده است ولی تمام تالارها را مطالعه می نماید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط armin777 نمایش پست ها
    درود:
    دوست عزیز فکر نکن که همه سهامداران مثل من وشما پشتسیستم مینشیند و فروم ها را میخوانند.اکثرا حتی با اینتر نت آشنائی ندارند چه با فرومها. خودم شخصا وقتی اول صبح به کارگزاریها میرفتم به عده زیادی یاد دادم چطور صفحه تی اس اس را بیاورند و آنها از اینترنت صفحه سهام ومعاملات را میشناسند.دوستان تحصیل کرده ایهم دارم که فرومها را نمیخوانند و آن را سم برای خرید و فروش میدانند.روزنامه دنیای اقتصاد در همه کارگزاریها و شرکتها و.....قرار میدهند.اگر فکر میکنی بیراهه میروم شما 1 هفته در تمام فرومها اعلام طومار کن و بنده با 2 بار آگهی 10 برابر شما سهامدار حاضر میکنم با برگه سهم.
    صدرا حدود 24000 سهامدار دارد .چند نفر در فرومها مینویسند و تا حالا که بیش از 1 ماه از موضوع گذشته اعلام وجود کرده اند؟از آقای سرمایه گزار بپرسید چند نفر از دوستانشان که صدرا دارند فرومها را میخوانند یا ای دی دارند ؟ در فرومها حد اکثر 100 نفر را میتوانید پیدا کنید. بقیه کجا هستند ؟

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin777 نمایش پست ها
    درود:
    درود بر شما
    مهمتر از اینکه چگونه برای طومار نویسی فراخوان داده شود ، این است که برای سهامداران مشخص شود که طومار نویسی در یک تجمع مسالمت آمیز در برابر یکی از نهاد های ذیربط انجام می شود.
    من هیچگاه آگهی دادن را نفی نکردم. صرفا عرض کردم این طومار نویسی باید در دل همان تجمع باشد نه پس و پیش از آن .
    نظر شما چیست ؟
    پیروز باشید

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 32 بار در 8 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokouhi نمایش پست ها
    احتمالاً شما در ایران زندگی نمی کنید، هر چند شما خودتان استاد هستید
    نگرفتی مطلب رو منظور من از خودم ...................... هستم استاد نبود

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید HASHT PA از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز تلاش می نماییم متن طومار هم در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار و ترجیحا دنیای اقتصاد درج شود و همچنین در این تالار هم انشاالله درج خواهیم کرد .ضمنا آخرین نتیجه که با دوستان بر سر آن بحث کردیم اینست که طبق قانون حداقل بیست درصد سهامداران را جمع کنیم و یک درخواست کلی برای مجمع فوق العاده به منظور تعیین هیت مدیره بدهیم که لااقل یک نفر از خودمان را به هیئت مدیره معرفی کنیم .و من الله توفیق .

درود بر شما
    مهمتر از اینکه چگونه برای طومار نویسی فراخوان داده شود ، این است که برای سهامداران مشخص شود که طومار نویسی در یک تجمع مسالمت آمیز در برابر یکی از نهاد های ذیربط انجام می شود.
    من هیچگاه آگهی دادن را نفی نکردم. صرفا عرض کردم این طومار نویسی باید در دل همان تجمع باشد نه پس و پیش از آن .
    نظر شما چیست ؟
    پیروز باشید

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    درود بر شما
    نظر شما چیست ؟
    پیروز باشید
    درود:
    کاملا با نظر شما موافقم.در تاریخ تعییئشده برای امضای طومار چون حتما از مکانهای دور و نزدیک هم تشریف میآورند بهترین کاز امضای طومار و در همان روز مشخص تجمعی هم با حضور حداکثری داشته باشیم.
    در اینکه امضای طومار و تجمع در یک روز باشد پیشنهاد بسیار خوبی است.همانطور که قبلا هم گفتم با همفکری و انتقاد مفید و نه تخریبی بهترین و درسترین زاهکار ها را با همدلی میتوانیم انجام دهیم.باتشکر از شما

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)