صفحه 590 از 1970 نخست ... 9049054058058758858959059159259360064069010901590 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,891 به 5,900 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز دیگر بورس هیچ شرکتی را از بورس اخراج نمی کند که باعث شود دیگر هیچ معامله ای بر روی آن انجام نشود بلکه به فرابورس انتقال می دهد .و اما در مورد تجمع هم باید خدمتتان عرض کنم الان در فشرده ترین زمان رایزنی قرار داریم و همانطور هم که قبلا گفتم همین امروز پنج شنبه به گفته مهندس اعتصام یک جلسه صبح با بورس داشته است و یک جلسه هم با قرارگاه دارد و ساعت دو بعد از ظهر هم قرار است با وزارت نفت داشته باشدو مهندس به ما گفته است در صورتیکه پس از جلسه با وزارت امکان داشته باشد (البته قرار شده است این جلسه توافقی بین مهندس اعتصام و شخص......... با هم تصمیم گیری کنند و نتیجه را به ما هم اطلاع دهند)یک جلسه را هم با ما خواهد داشت تا یک نامه یک صفحه ای با نظر افراد حاضر (اجازه دهید افراد شرکت کننده را فعلا نگویم)جهت ارائه مستقیم به مقام معظم رهبری آماده و ارسال کنیم .ضمنا در صورتیکه به نتیجه مطلوبی نرسیم نه تنها تجمع می کنیم بلکه در یک اقدام همه جانبه و با گرفتن رای همه سهامداران حقیقی و کذاشتن مجمع و تعیین نماینده از جانب خودمان و ایجاد دفتری در ساختمان تهران صدرا در اولین قدم و سپس رسیدگی به تمام اسناد شرکت و قراردادها و ایجاد صندوق برای خریدن سهام سهامدارنیکه قصد خروج از سهم را دارند تا مقدار سهام حقیقی را حفظ کنیم و اقداماتی که همه ما در تصمیم گیری آن به نسبت سهم شریک باشیم و غیره (ما 34.07درصد هستیم)................و مطمئن باشید هرگز اجازه نخواهیم داد حقمان پیمال شود .خدا با ماست نگران نباشید اما تلاش کنید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحي
    نقل قول نوشته اصلی توسط dandy71
    درود:

10 مهر جلسه تخلفات صدرا در سازمان بورس.تخلف محرز شده و مدیران صدرا روز 10 مهر به سازمان فراخوانده شده اند.کمیته تخلفات روز 10 مهر جلسه در خصوص صدرا دارد و علاوه بر حمایت از سهم در زمان بازگشائی اگر در جلسه 10 مهر تخلف نهائی شود آنوقت چهره مدیران صدرا و قرارگاه دیدن دارد. از همین حالا به تکاپو افتاده اند و حاضر به حمایت شده اند.
    پ.ن:
    دوست عزیز وقتی آقای اعتصام مدیر عامل صدرا میگوید ما هر روز از صرافی قیمت دلار میگیریم و از ضرافی دلار میخریم چه معنی دارد.
    دوست گلم خبر موثق موثق دارم كه خاتم دوست داره و تصميم دارد كه صدرا را از بورس بيارد بيرون يك ريال هم قرار نيست بالاي 70 نميدهد با بورس هم به نتيجه نرسيدند

گزارش 91 هم بالاي 30 تومان زيان است كه ساختگي ساختگي است نماد را هم بدون گزارش. 7 ماه است كه بستند

خود اعتصام به من گفت كه ما نميتوانيم گزارش بدهيم و دوست داريم از بورس برويم بيرون

حالا بشينيد بگوييد كه خصدرا چي است

مشكل ما در خصدرا اين است كه به جز يك عده اي كم همانند دندي و چندتا دوست ديگر بقيه سرشان را كردند توي برف

ميبينم روزي را كه خصدرا بعد از يك سال از بورس اخراج شود و دوستان اهشان به هوا برود
    ديشب داشتم فكر ميكردم ايا راهي ديگر وجود داشت كه اعتصام در حال سهامداران و ضربه زدن به سهامدارن نكرده كه اين اقا در ظلم به سهامداران نكرده باشد هر روز مصاحبه كه سهم ما اشغال است بدهكاريم و غيره حالا هم تصميم دارند از بورس اخراج بشود

اما ما سعي و تلاشمانرا با كمك دوستان ميكنيم و اين اجازه را به انها نميدهيم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    من شخصا انتظار هیچگونه حمایتی از سهام صدرا توسط خاتم و سهامدار عمده به واسطه فشار مدیران بورس را ندارم و از انتخابی که کردم و این سهم را

خریدم دچار هیچگونه اشتباهی نشدم ،فقط انتظار شفاف سازی اسناد و رسیدگی به تخلفات و حتی پس از شفاف سازی و پرداخت تمام بدهی ها ،در صورت

رسیدگی درست و عدالت واقعی ،در حال حاضر نیز پس از پرداخت کلیه دیون ها بیش از چندین برابر سرمایه اولیه دارایی نقدی و اموال و تجهیزات و ماشین آلات

و املاک و...دارد که ارزش آنها نیاز به حمایت با منت و التماس سهامداران جهت حمایت از سهم در روز بازگشایی ندارد .

مدیران بورس اگر ترسی از خاتم و صدرا ندارند به تخلفات صدرا به صورت علنی رسیدگی نمایند و سهامداران نیز با نمایندگانی که انتخاب میکنند حضور داشته باشند .

دوستان محترم در صورت بازگشایی و خرید در قیمت پایین مگر چقدر میخواهی از بازار رشد شده بگیری ؟ مگر همه میتوانند این کار بکنند ؟ شاید 5 درصد توان داشته

باشند .ولی با اتحاد و پیگیری اساسی تمامی سهامداران میتوانیم حق خودمان ار بگیریم و نیازی هم به حمایت های دیگران نداشته باشیم.مطمعن باشید درصورت

شفاف سازی و رسیدگی به تخلفات صدرا از گزارشات گرفته تا پنهان کاریها ،سود و قیمت صدرا به رقمی می رسد که با هیچ سهام دیگری قابل مقایسه نگردد و

از رشدی که بازار خواهد داشت فراتر نیز خواهد رفت.فقط با اتحاد میان سهامداران می توان به این هدف رسید.والسلام.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز دیگر بورس هیچ شرکتی را از بورس اخراج نمی کند که باعث شود دیگر هیچ معامله ای بر روی آن انجام نشود بلکه به فرابورس انتقال می دهد .و اما در مورد تجمع هم باید خدمتتان عرض کنم الان در فشرده ترین زمان رایزنی قرار داریم و همانطور هم که قبلا گفتم همین امروز پنج شنبه به گفته مهندس اعتصام یک جلسه صبح با بورس داشته است و یک جلسه هم با قرارگاه دارد و ساعت دو بعد از ظهر هم قرار است با وزارت نفت داشته باشدو مهندس به ما گفته است در صورتیکه پس از جلسه با وزارت امکان داشته باشد (البته قرار شده است این جلسه توافقی بین مهندس اعتصام و شخص......... با هم تصمیم گیری کنند و نتیجه را به ما هم اطلاع دهند)یک جلسه را هم با ما خواهد داشت تا یک نامه یک صفحه ای با نظر افراد حاضر (اجازه دهید افراد شرکت کننده را فعلا نگویم)جهت ارائه مستقیم به مقام معظم رهبری آماده و ارسال کنیم .ضمنا در صورتیکه به نتیجه مطلوبی نرسیم نه تنها تجمع می کنیم بلکه در یک اقدام همه جانبه و با گرفتن رای همه سهامداران حقیقی و کذاشتن مجمع و تعیین نماینده از جانب خودمان و ایجاد دفتری در ساختمان تهران صدرا در اولین قدم و سپس رسیدگی به تمام اسناد شرکت و قراردادها و ایجاد صندوق برای خریدن سهام سهامدارنیکه قصد خروج از سهم را دارند تا مقدار سهام حقیقی را حفظ کنیم و اقداماتی که همه ما در تصمیم گیری آن به نسبت سهم شریک باشیم و غیره (ما 34.07درصد هستیم)................و مطمئن باشید هرگز اجازه نخواهیم داد حقمان پیمال شود .خدا با ماست نگران نباشید اما تلاش کنید .و من الله توفیق .
    اقا حمید نمیدونم چرا دوست نداری اعتراضی برای شرکت خصدرا شود سری قبل هم که قرار بود جلسه باشد خود شما گفتید نه ما یه یک نتایج خوبی رسیدیم و تجمعی نیاز نیست از ان تاریخ 40 روز میگذرد نتیجه برای ما پولمان است که 7 ماه است قفل شده و بازار پایه فرابورس با اخراج هیچ تفاوتی نمیکند و اینگونه بگم که خیلی خیلی بدتر است و از بدتر این است که این کار حتمی شده است

تو فکر میکنی پروسس اداری یک ماه است یا چند ساله که میگویید اگر به نتیجه نرسیم یک اقدامی میکنیم 4سال پیش گنجی به تخلفات اداری شکایت شده حالا بعد از 4 سال تازه به نتیجه رسیدند دوستان وقت تلف کردن است خودمونم گول نزنید اگر اینگونه نشد اینگونه میشود

ما قرار تجمع را 15 مهر ساعت 8 صبح روبروی شرکت صدرا گزاشتیم تمام دوستان هم در پیغام خصوصی اعلام امادگی کردند سری قبل هم اشتباه کردیم که بدون دلیل و وعده وعید این کار را نکردیم و دیگر این اشتباه را نمیکنیم

اقا حمید شما کاری به تجمع سهامداران نداشته باش شما کار خودتان را انجام بده ما هم کار خودمان را ببینمی کدام زودتر به نتیجه میرسیم با اطمینان میگم اگر دونفر باشیم بهتر است و زودتر به نتیجه میرسیم

و من الله توفیق
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز خدا را شکر و بحمدالله و به دلیل دعاهای شما ، همین الان از نتایج جلسه باخبر شدم ولی نمی توانم شرح آنرا بیان کنم ولی می توانم خدمتتان عرض کنم قرار شده است هفته آینده سهام صدرا باز شود و حمایت در صورت افت قیمت انجام شود و در صورتیکه جو بازار منجر به رشد شود هم مورد استقبال و دلخواه همه باشد و ضمنا یک تغییر رویه نیز صورت گرفته است و آن اینست که رویکرد بسمت حفظ صدرا دربورس و در عرصه صنعت نفت باشد .و خبر دیگر اینکه یک مجمع فوق العاده گذاشته شود و در آن ..............تصمیمات لازم گرفته شود .و من الله توفیق .

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز خدا را شکر و بحمدالله و به دلیل دعاهای شما ، همین الان از نتایج جلسه باخبر شدم ولی نمی توانم شرح آنرا بیان کنم ولی می توانم خدمتتان عرض کنم قرار شده است هفته آینده سهام صدرا باز شود و حمایت در صورت افت قیمت انجام شود و در صورتیکه جو بازار منجر به رشد شود هم مورد استقبال و دلخواه همه باشد و ضمنا یک تغییر رویه نیز صورت گرفته است و آن اینست که رویکرد بسمت حفظ صدرا دربورس و در عرصه صنعت نفت باشد .و خبر دیگر اینکه یک مجمع فوق العاده گذاشته شود و در آن ..............تصمیمات لازم گرفته شود .و من الله توفیق .
    حمایت در صورت افت قیمت یعنی چی؟!! یعنی مثلاً اگر زیر 100 باز شد حمایت کنند یا در قیمت بسته شدن؟!!!

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    اقا حمید اگر از اعتصام شنیدی ............ حرفی توش نیست از این وعدها خیلی داده

قرار جلسه 15 مهر یعنی شنبه این هفته نه هفته اینده اقا حمید مگر نمیگویی هفته اینده باز میکند جلسه ما هفته بعدش است هر زمان که باز کرد که باز نمیکند دلمونا خوش میکنید

دوستان دلتونا خوش نکنید از این هفتها خیلی بوده و تنها و تنها برای فرصت گرفتن است و اینگونه که پیش میره انشاالله به عمر من که ..............
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده ضمن تشکر از فعالیت شما باید خدمتتان عرض کنم بنده هرگز با هیچ فعالیتی مخالفت نکرده ام و همیشه گفته ام هر کس هر اقدام موثری برای احقاق حقمان انجام دهد می تواند روی حضور بنده هم حساب کند و اگر تا تاریخ تجمع شما ما به نتیجه لازم نرسیده بودیم ، حتما روی حضور بنده هم حساب کنید . بنده این مطلب را گفتم که دیگر در مورد بنده شک نکنید .و همچنین بدانید بنده حتی در صورتیکه صدرا در قیمت مناسبی باز شود باز هم پیگیر تخلفات صدرا خواهم بود .در مورد پست پایین شما هم بگویم بله موافق هستم در صورتیکه تلاشمان جواب نداد بنده هم پشت سر شما هستم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    اقا حمید نمیدونم چرا دوست نداری اعتراضی برای شرکت خصدرا شود سری قبل هم که قرار بود جلسه باشد خود شما گفتید نه ما یه یک نتایج خوبی رسیدیم و تجمعی نیاز نیست از ان تاریخ 40 روز میگذرد نتیجه برای ما پولمان است که 7 ماه است قفل شده و بازار پایه فرابورس با اخراج هیچ تفاوتی نمیکند و اینگونه بگم که خیلی خیلی بدتر است و از بدتر این است که این کار حتمی شده است

تو فکر میکنی پروسس اداری یک ماه است یا چند ساله که میگویید اگر به نتیجه نرسیم یک اقدامی میکنیم 4سال پیش گنجی به تخلفات اداری شکایت شده حالا بعد از 4 سال تازه به نتیجه رسیدند دوستان وقت تلف کردن است خودمونم گول نزنید اگر اینگونه نشد اینگونه میشود

ما قرار تجمع را 15 مهر ساعت 8 صبح روبروی شرکت صدرا گزاشتیم تمام دوستان هم در پیغام خصوصی اعلام امادگی کردند سری قبل هم اشتباه کردیم که بدون دلیل و وعده وعید این کار را نکردیم و دیگر این اشتباه را نمیکنیم

اقا حمید شما کاری به تجمع سهامداران نداشته باش شما کار خودتان را انجام بده ما هم کار خودمان را ببینمی کدام زودتر به نتیجه میرسیم با اطمینان میگم اگر دونفر باشیم بهتر است و زودتر به نتیجه میرسیم

و من الله توفیق
    اقا حمید اگر از اعتصام شنیدی ............ حرفی توش نیست از این وعدها خیلی داده

قرار جلسه 15 مهر یعنی شنبه این هفته نه هفته اینده اقا حمید مگر نمیگویی هفته اینده باز میکند جلسه ما هفته بعدش است هر زمان که باز کرد که باز نمیکند دلمونا خوش میکنید

دوستان دلتونا خوش نکنید از این هفتها خیلی بوده و تنها و تنها برای فرصت گرفتن است و اینگونه که پیش میره انشاالله به عمر من که ..............

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
    حمایت در صورت افت قیمت یعنی چی؟!! یعنی مثلاً اگر زیر 100 باز شد حمایت کنند یا در قیمت بسته شدن؟!!!
    نه خیر 70 تومان که این را 7 ماه پیش هم قرار بر این بوده

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز این مبلغ را که می فرمایید فراموش کنید و به قیمت بالاتر از قیمت بسته شدن فکر کنید چون این قیمت را بنده پرسیدم و فرمودند هرگز چنین قیمتی مد نظر شان نیست و قویا تکذیب می کنند ولی قیمتی ندادند تا با جو بازار سهم امکان رشد داشته باشد . یک نکته را هم بگویم طومارهای ما (امضا های شما عزیزان) توانسته باعث ایجاد حمایت از صدرا شود و دقیقا این اتفاقات خوب برای حمایت از سهامداران حقیقی در حال انجام است .ضمنا به دلیل تغییر رویکرد به سمت مثبت ، جلسه امروز ما با مهندس و ................ انجام نمی شود و به هفته آینده موکول شد و قرار بر تشکیل جلسه فوق العاده هر چه زودتر شد. و من الله توفیق .

نه خیر 70 تومان که این را 7 ماه پیش هم قرار بر این بوده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    بهترین قیمتی که حداقل سهامداران حال حاضر با رضایت از سهم خارج شوند و تا حدودی از ضررهای خود را جبران کنند و تعدادی نیز سود کم و متوسط ببرند

و بماند که تعدادی در ضرر خواهند بود که باید به آن نیز فکر کنند چون حقشان پایمال شده است .بازگشایی در قیمت 280 تومان است و حمایت پس از آن

تا حدود 320 تومان است و نگهداری در این حدود جهت جمع آوری از سهامداران حقیقی که حاضر به فروش و خروج از صدرا هستند .شاید مرهمی باشد و دعای

خیری نیز به دنبال داشته باشد و از نفرین و آه بیشماری خلاص شوند و با رضایت از سهامداران جمع کنند.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)