صفحه 631 از 1970 نخست ... 13153158162162862963063163263363464168173111311631 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,301 به 6,310 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 15 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi_1979 نمایش پست ها
    حرفهای شما بسیار عالی بود دوست عزیز بارها هم گفته ام از اینکه اشتباه کردیم و نتیجه تصمیم گیری را به یک مشت آدم.... در صدرا دادیم خوب اشتباه بوده اما الان منتظر بهبود و معجزه در صدرا نیستم چون اصلا معجزه ایی در صدرا وجود ندارد صدرا اگر در همین یکماه اخیر هم با قیمت حتی 120 تومان باز کرده بود الان با بازدهی اخیر بازار با فروشش می شد به راحتی و مثل این بود که 200 تومان فروخته شود پس منتظر شفا و معجزه و غیر واقع بین بودن در صدرا بسیار سم است
    دوست عزیز! حالا که نزدیک شفای این بیمار است شما آیه یاس میخوانید...؟ قراردادهای صدرا رو شده دیگه جای حاشا نیست ضمن اینکه تازه جو تجهیزاتیها رو به مثبت میل کرده و باقی داستان.... اندکی صبر ..... شنبه هم روز خداست.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amir184 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 53 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir184 نمایش پست ها
    دوست عزیز! حالا که نزدیک شفای این بیمار است شما آیه یاس میخوانید...؟ قراردادهای صدرا رو شده دیگه جای حاشا نیست ضمن اینکه تازه جو تجهیزاتیها رو به مثبت میل کرده و باقی داستان.... اندکی صبر ..... شنبه هم روز خداست.
    با سلام
    آقای صالحی درست میگه.مگه صدرا از قراردادهای قبلی غیر از زیان چیزی شناسایی کرده.با این قرارداد جدید بیشتر زیان شناسایی میکنه.کسی که سهم را 400 خریده و آرزوی قیمتهای اینچنینی را داره حتی اگر 400 بفروشه بنظرت شفا میگیره.من معتقد به صعود سهم هستم ولی نه در حدی که افرادی که 400 خریدن شفا بگیرند.دلیل صعود را هم قبلا گفتم

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 15 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_or51 نمایش پست ها
    با سلام
    آقای صالحی درست میگه.مگه صدرا از قراردادهای قبلی غیر از زیان چیزی شناسایی کرده.با این قرارداد جدید بیشتر زیان شناسایی میکنه.کسی که سهم را 400 خریده و آرزوی قیمتهای اینچنینی را داره حتی اگر 400 بفروشه بنظرت شفا میگیره.من معتقد به صعود سهم هستم ولی نه در حدی که افرادی که 400 خریدن شفا بگیرند.دلیل صعود را هم قبلا گفتم
    شب خوش
    دوست عزیز من صحبتی از قیمت نکردم، گفتم صدرا میخواد بعد از 8 ماه توقف روندی انشاا... مثبت رو ببینه .... ضمنا اگر صدرا میخواد توی بورس بمونه و انحلال شرکت هم فقط در حد حرفه ، پس باید خرید و فروش بشه و این گریزناپذیره ، بهترین حالت بازشدن حدود 280 تومان ( میانگین 2 سال گذشته ) و بعد از فروش دستکم 100میلیون سهمی توسط سهامداران خسته و متضرر ، روند صعودی برای فتح قله هایی که شایسته صدرا باشد آغاز شود.

موفق باشید.

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید amir184 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی بی خیال آواتار ها
    تشکر شده 220 بار در 41 ارسال
    سلام به دوستان صدرایی

در جواب دوستمون صالحی باید عرض کنم که اونجور که شما فکر میکنی هم نیست.من قبل از خرید سهم صدرا با دوستی که با شرکت صدرا همکاری دارن در قسمت کشتی سازی برا خرید سهم مشاوره گرفتم و دوستم گفت

این سهم رو نخر که یک گروه مافیایی توش فعال هستن که همه چیز رو برا خودشون و هیچ چیز بهتون نمیرسه.من چون شهرمون به بوشهر نزدیکه بعضی وقتا اخر هفته میریم بوشهر و 2 بار هم به اتفاق دوستم از مجموعه صدرا و بعضی پروژه هاش رو هم دیدم و مطئن شدم که سهم ارزشمندیه بخاطر همین هم خریدمش.

دوستانم خداییش برید مجموعه صدرا رو ببینید شما هم مثل حمید خان و من میگید هر سهم صدرا چند دلار می ارزه.فقط باید با هم همدل باشیم و دست این گروه مافیایی را رو کنیم.در ضمن اون گروه مافیایی همون مدیران شرکت میباشند البته بجز اعتصام چون اون فقط بهش خط میدن و خودش اونقدر هم ذاتش خراب نیست.

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بی خیال از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    کامنت های گوناگون دو روز اخیر در بورس نیوز :

یاهو-فروش صدرا ممنوع
    خبر امد که خبری در راه است ؟؟؟
    افزایش سنگین سرمایه در صدرا 400درصد

صدرا با 400 درصد افزايش سرمايه در واقع
    6،000،000،000سهم مي شود.
    درواقع زيان 3330ريال هرسهم زيان انباشته ميشود830ريال زيان انباشته براي هر سهم
    با انجام كشتي هاي افراماكوس وپروژه هاي پارس جنوبي و... دريافت مزد پروژه ودادن تمام وام ها در كل تا آخر سال مي شود 110 تومان سود براي هرسهم با توجه سرمايه جديد ضمنا به هرحال دكتر براي انتخابات باج بايد بده با اين اوصاف مي شود 250 تومان براي هرسهم براي 92 اونوقت با پي بر اي 10
    قيمت هرسهم بايد شود 2500 تومان حالا هر كي خواست بفروشد.

250 تومان تو یکی بخر 10برابر سود کن خیالاتی

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=79426
    ================================================== ====================

دوستان هر روز حقوقیها خالی می کردند بازار فقط سفته بازیست کسی سرمایه گذاری نمی کند بی اعتمادی در بازار هست مواظب پولتان باشید
    صدرا بی اعتماد کرده بازار را ..وقتی مسولین صدرا حاضر به شفاف سازی نیستند از کدام شرکت باید انتظار داشت
    وقتی صداری 150 میلیارد تومانی ..
    قرادداد 15 هزار میلیارد تومانی می گیرد یعنی بیش از 100برابر سرمایه اش
    وزیان اعلام می کند و حاضر به شفاف سازی نمی شود فاتح این بورس خوانده شده

باسلام
    دوستان من نمی دانم قضیه صدرا چه ربطی به اینجا دارد

از این که صدرا در حق سهام دارنش ظلم کرده شکی نیست و افکار عمومی را هم .......کرده باز شکی نیست
    ولی هر مطلبی جائی دارد

باعرض سلام
    درد سهام داران صدرا بیشتر از نالهایشان است

مجمع را یادتان نرود
    به قول وزیر نفت ما خود کفا شده ایم
    سهام داران صدرا در مجمع هیچ توجیهی را قبول نکنید .حق گرفتنیست

چرا هر سایتی را باز می کنیم فقط صحبت صدرا است درخیابان راه می رویم می گویند صدرا
    صدراداران ببخشید ما هم ناراحت شما هستیم و می دانیم با اعتماد شما بازی شد
    بروید مجمع وحقتان را بگیرید .
    ولی اینجا جای صدرا نیست یکم بیشتر دقت کنید انشاالله که به حقتان می رسید

دوستان
    مجمع صدرا یادتان نرود
    مجمع صدرا یادتان نرود
    اگر حق تان را می خواهید بیاید مجمع وگر نه شرکت را منحل می کنند
    مسولین صدرا می خواهند در سال حمایت از سرمایه ایرانی زیان اعلام کنند
    صدرا با بیش از 12هزار میلیارد تومان برای سال 91 زیان درست کرده
    مواظب باشید حقتان پایمال نشود

فقط شرکت های تجهیزاتی.مدیریت پروژه های نیروگاهی ( مپنا ) حرکتش رو شروع کرده.

با سلام
    صدرا يعني نماد افتخار پارس جنوبي. پيمانكار نمونه پارس جنوبي.
    ورشكستگي صدرا، شكست صدرا، اخراج صدرا از بورس يعني شكست پارس جنوبي، بي نتيجه بودن فعاليتهاي پارس جنوبي، عدم توانايي ما ايرانيان در كارهاي بزرگ، حباب هاي كاذب در بورس، بي اعتمادي سهامدار هاي حقيقي به بورس، بازي بزرگان براي غارت سرمايه حقيقي ها.
    اگر شما مسئولين مي خواهيد ما در باره بورس و پارس جنوبي اينجور ي قضاوت نكنيم و بدنبال دلال بازي در ساختمان، دلار، ماشين، سكه و مواد غذايي نرويم با نماد صدرا درست برخورد
    كنيد. با احترام سهامدار حقيقي صدرا
    آيا شما مسئولين اين تو

سهامداران عزیز صدرا صبر کنند به امید اول مسئولین دل سوخته و بعد هم خدا وقتی قلل مرتفع امریکا بدست پرتوان نیروهای اسلام فتح شد و رو سیاهی به استکبار باقی ماند و امریکا ذلیل شد اونوقت ببیند این صدرا در اب های آزاد چه ها که نکند اونوقت هر که هر شب بجان مسئولین دعا میکنید

مسولین بورس در خرید وفروش شرکتهای تجهیزاتی دست کاری می شود

بیشتر دقت کنید متوجه کثافت کاری بعضیها می شوید
    نگذارید بی اعتمادی که صدرا برای بازار سرمایه درست کرده در تمام شرکتها رخنه کند

مسولین بورس خدا وکیلی شفاف عمل کنید
    تا مردم بی اعتماد نشوند

کنتورسازی . این صدرای دوم باید هر چه زود تر از بورس اخراج شود . با ارائه گزارش های کذایی و پوچ روش سال 90 را در پیش گرفته واز تعدیل منفی فرار میکند تا در آخر سال سرمایه مردم را بر باد دهد . آقای ناظر >> چه وقت از خواب زمستانی بیدار میشوید . چرا شفاف سازی واقعی از این شرکتک نمیخواهید ؟؟؟؟

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=79389

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    صدرا را 100تومان خریداریم فکر کنم بد نباشه

به لطف بورس نیوز من صدرای320و فاراک254تومنی دارم امیدوارم خدا خودش جوابشون رو بدهد و به امید اینکه همه دوستان تجهیزاتی ضرر های بزرگ خود را جبران کنند

همه چیز در روز شنبه با برگزاری مجمع فوق العاده صدرا مشخص خواهد شد؟؟ انوقت است که میشود به حرکت تجهیزاتی ها امیدوار شد یا نه؟؟/
    صدرا میاد تو بازار به 200 تومن هم میرسه
    مجمع صدرا یادتان نرود مسولین صدرا زیر فشارند وتمام مسولین نظام به خاتم فشار وارد کرده اند که مشکل را حل کنید اگر دوستان حضور فعال در مجمع داشته باشید به حق خودتان می رسید شاید هم بورس زنده شودو سرمایه گذار اطمینان پیدا کند وسرمایه گذاری انجام دهد

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=79324
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 53 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir184 نمایش پست ها
    شب خوش
    دوست عزیز من صحبتی از قیمت نکردم، گفتم صدرا میخواد بعد از 8 ماه توقف روندی انشاا... مثبت رو ببینه .... ضمنا اگر صدرا میخواد توی بورس بمونه و انحلال شرکت هم فقط در حد حرفه ، پس باید خرید و فروش بشه و این گریزناپذیره ، بهترین حالت بازشدن حدود 280 تومان ( میانگین 2 سال گذشته ) و بعد از فروش دستکم 100میلیون سهمی توسط سهامداران خسته و متضرر ، روند صعودی برای فتح قله هایی که شایسته صدرا باشد آغاز شود.

موفق باشید.
    با سلام
    اینکه سهم صعود میکنه را بحثی ندارم.این که 280 باز بشه منتهای آرزوی خیلیها هست.مطمین باش تو این قیمت باز بشه 300 میلیون میفروشن نه 100 .توی بورس هم نمیمونه این را حداکثر به فاصله دو ماه بعد از بازگشایی بهش میرسی.به بازار پایه منتقل میشه و قله قیمتی در کار هست ولی برای حدود 50 میلیون سهم و احتمالا تابستان سال بعد.ولی نه با روال عادی یک سهم.چون سهامدار عمده کل سهم را میخواد.بنشرت بهترین جا برای خرید سهم 25000 نفر سهامدار کجاست.غیر از اینکه روی تابلو بخره؟در گذر زمان به اینهایی که گفتم میرسی.دیر دیر دو ماه بعد بازگشایی به اولیش یعنی انتقال به بازار پایه

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    دوستان گرامی
    درود بر شما

اردیبهشت ماه امسال در سایت تالار بورس ، مطلبی نوشتم در خصوص اطلاعاتی که از یکی از مدیران رده بالای سازمان گسترش صنایع گرفته بودم. آنجا نوشتم که وی گفته صدرا توسط قرارگاه خاتم الاوصیا خریداری شده است.
    از دوستان خواستم که در این باره بررسی کنند و ببینند نقش قرارگاه خاتم الاوصیا در ماجرای صدرا چیست. خصوصا که در روزهای آخر صف های آنچنانی چیده شد.
    کسی واکنشی نداشت تا اینکه در گفتگوی تلفنی با یکی از دوستان متوجه شدم اعتصام روز 15 مهر در تجمع سهامداران به احتمال و تمایل هبه کردن صدرا به قرارگاه خاتم الاوصیا سخن گفته است.
    خواهش میکنم دوستانی که حضور داشتند شنیده ها را در ذهن مرور کنند و ببینند در آن جلسه سخنی از خاتم الاوصیا شده است ؟ اگر سخنی بوده ، چه گفته اند و چه شنیده اید؟
    اگر چنین باشد ، با توجه به آنچه که در اردیبهشت شنیدم ، رگه های سناریوی کثیف شبه سرداران صدرایی هویدا خواهد شد و با همفکری دوستان میتوانیم ، تحلیل بهتری از رویداد های پشت پرده داشته باشیم.
    پیروز باشید

ن.پ
    فقط دوستان خاتم الانبیاء را با خاتم الاوصیا اشتباه نگیرند. در اردیبهشت ماه هم که مطلب نوشتم ، بسیاری دوستان این دو را با هم اشتباه گرفتند.
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,496 بار در 550 ارسال

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_or51 نمایش پست ها
    با سلام
    اینکه سهم صعود میکنه را بحثی ندارم.این که 280 باز بشه منتهای آرزوی خیلیها هست.مطمین باش تو این قیمت باز بشه 300 میلیون میفروشن نه 100 .توی بورس هم نمیمونه این را حداکثر به فاصله دو ماه بعد از بازگشایی بهش میرسی.به بازار پایه منتقل میشه و قله قیمتی در کار هست ولی برای حدود 50 میلیون سهم و احتمالا تابستان سال بعد.ولی نه با روال عادی یک سهم.چون سهامدار عمده کل سهم را میخواد.بنشرت بهترین جا برای خرید سهم 25000 نفر سهامدار کجاست.غیر از اینکه روی تابلو بخره؟در گذر زمان به اینهایی که گفتم میرسی.دیر دیر دو ماه بعد بازگشایی به اولیش یعنی انتقال به بازار پایه

طبق فرمايش شما اگر اقايان به دنبال تصاحب كل سهام شركت هستند پس بايستي با قيمت بالاسهمو باز كنن
    تا سهامداران ازفرط خوشحالي تمام سهام خود را خالي كنند و همان صف 300ميليوني درسته ولي اگر قيمت پايين بازشود گمان نميكنم انچنان فروشنده اي داشته باشه و اين بنا بر گفته شما با خواسته مديران شركت تناقض داره به دليل اينكه به هدفشان كه همان تصاحب
    كل سهام است نخواهند رسيد
    ویرایش توسط اسمان : 2012/10/25 در ساعت 13:39

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسمان نمایش پست ها
    طبق فرمايش شما اگر اقايان به دنبال تصاحب كل سهام شركت هستند پس بايستي با قيمت بالاسهمو باز كنن
    تا سهامداران ازفرط خوشحالي تمام سهام خود را خالي كنند و همان صف 300ميليوني درسته ولي اگر قيمت پايين بازشود گمان نميكنم انچنان فروشنده اي داشته باشه و اين بنا بر گفته شما با خواسته مديران شركت تناقض داره به دليل اينكه به هدفشان كه همان تصاحب
    كل سهام است نخواهند رسيد
    با سلام و درود

مدیریت کنونی صدرا و اطاق فکر شان تمام جوانب قیمتی را می سنجند و تمام افکار را سبک و سنگین می نمایند و برای اینکه از اهداف خود دفاع کنند و سخنان خود را به کرسی بنشانند به هیچ وجه با قیمت بالا باز نمیکنند و کک شان هم نمیگزد که سهامداران حتی با قیمت بالای 600 هم در ضرر آنچنانی هستند و در مقایسه با سهام دیگر و سقوط پی در پی ریال و بی ارزش شدن سرمایه های راکد شده سهامداران به خاطر سیاست مدیران صدرا و همراهی مدیریت بورس در دو سال گذشته (به غیر از چند ماه گذشته که مدیریت بورس و کارشناس مربوطه متوجه اشتباه خود شدند و در دفاع از سهامداران بر آمدند ) توانستند نیات خود را به جلو ببرند .حال نیات این اطاق فکر در جهت راستای پیشرفت کشور بوده و یا در جهت منافع خاتم بوده ،باید در آینده و آیندگان داوری کنند ،ولی در هر دو حالت بازنده فقط و فقط سهامداران صدرا بودند که حدود سه سال با امید واری و اعتماد به مدیران صدرا و خاتم نسبت به نگهداری سهم اقدام نمودند و هر تهمتی را به جان خود خریدند.؟؟؟که شایسته چنین رفتاری نبودند .و مدیریت صدرا و خاتم نیز شایسته چنین برخوردی با سهامداران صدرا نیستند که پس از سه سال صبوری نیز حاضر به شفاف سازی و اعتماد سازی نیستند. این نامردی و بی انصافی و ...است.دنبال کدام امتیاز و امتیازات دیگر هستید ،آیا ارزش این امتیازات از حق الناس فراتر است و توان جوابگویی آن را خواهید داشت .آیا حسابرسی توان جوابگویی در آن زمان را برای شما خواهد داشت و میتوانید به فبولانید ؟؟؟

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    کسی که این سهم را هنگام دلار 1000 تومانی 400 تومان خریده در وضعیت الان حتی اگر 400 تومان باز شود مانند آنست که سرمایه اش یک چهارم شده است
    حالا اگر 200 تومان باز شود مثل آن است که سرمایه اش یک هشتم شده است و....
    حتی اگر این سهم 10000تومان هم باز شود آسیبی که به قسمتهایی از ارکان اعتقادیم به قسمتهای از نظام زد تا ابد با من شخصا می ماند
    باعث خجالت برای مدیران این سهم
    خدا از کسانی که باعث و بانی این مشکلات مالی و فکری برای ما شده اند نگذرد و روزشان مانند شب شان گردد آمین

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)