صفحه 656 از 1968 نخست ... 15655660664665365465565665765865966670675611561656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,551 به 6,560 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قسمت آخر جمله دوستمان احمد م

صدرا با ارزش است در صورتی که با سرمایه مازاد وارد این سهم شد.

مطمعنا دوستانی که مشکل مالی ندارند و میتوانند نگهداری کنند بهترین بهره و سود را در سال آینده و یا چند سال آینده خواهد برد.

در این مورد شک نکنید که روزی (حداقل یک سال و حداکثر 3 سال ) صدرا در اوج قیمتی خواهد بود.

ولی متاسفانه خیلی از دوستان در ضرر زیاد و مشکلات مالی زیاد و سایر مشکلات بوجود آمده بابت بسته ماندن این لعنتی هستند.

ودر حق دوستانی که داد میزدند با هر قیمتی زودتر باز شود حتی زیر قیمت 150 ،در صورت باز شدن و فروختن البته چند ماه قبل که گزارشات شرکتها ارایه نشده بود

و با کمی جستجو میتوانستند سهام فروخته شده مثلا قیمت بسته مانده را الان به بازدهی 100 درصدی برسانند. به هر حال مدیران صدرا و بورس به این عزیزان خیانت

دو جانبه کرده اند و در کل سهامدار عمده با همراهی تعداد بیشماری در بورس و خاتم و صدرا سهامداران حقیقی را بدون دادن قطره ایی آب با بی رحمانه ترین روش قربانی کردند

گوشت فربانی شدیم که با لذت برای خودشان ذبح کردند ( کشتند ) و با نمکی که روی گوشت هایی کباب شده از ما میریزند بد جوری سوز دارد.

خلاصه نظر بنده بر نگهداری است مگر بر اینکه قیمت بالایی باز شود که غیر ممکن میدانم و محال ؟

البته نظر شخصی بنده است هر کسی تصمیم مال و اموال خودش می باشد.

ضمنا جناب برادران عزیز هیچ گونه تحلیل و اطلاعاتی در این اواخر ارایه ندادند و از جناب کدبان نیز بی اطلاع هستیم که امیدوارم هر دو عزیز سالم و سلامت باشند.

به امید روزی که همه دوستان صدرایی از ضرر خارج شده و لبشان خنده بر چهره را شکوفا نماید.
    ویرایش توسط مسعود 100 : 2012/11/09 در ساعت 12:08

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 188 بار در 35 ارسال
    متاسفانه دراقدامی هماهنگ شده از سوی بورس وخاتم وصدرا در جهت نابودی سهامداران صدرا توافق شده سهام سهامداران درقیمت نازل 100 تومان مورد حمایت از خدا بی خبران قرار گیرد .سهامداران محترم صدرا تا قبل از یک شنبه بایستی تمام تلاش خود را در جهت برخورد با این خائنین به سهامداران وجلوگیری از بزخری سهام ارزنده صدرا انجام دهند بعد از بازگشایی صدرا قطعا سهامداران صدرا دچار چنددستگی شده وپتانسیل اعتراض کم خواهد شد وعده گردهم آیی سهامداران صبور وزجر داده شده صدراتاریخ20/8 /1391 ساعت 10صبح روزشنبه فردا درتالار بورس تهران واعتراض به اعمال خائنین

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mehan1168 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز : جناب مهربان محترم شما فرموده بودید مهندس اعتصام از رفتن نماد خصدرا به بازار پایه فرابورس متعجب شده است و اگر اینطور است طبق قانون ده روز زمان دارد تا به این تصمیم اعتراض کند و اگر نکند معنی آن اینست که خودش هم به دنبال همین خواسته بوده است .و من الله توفیق .
    با سلام و دورد خدمت جناب آقای حمید پرچمدار بی منت سهامداران حقیقی

جناب حمید آقا همگان از زحمات شما آگاه هستند و اگر کسی اعتراضی کرد به حساب سایر دوستان خود نگذارید .بعضی از دوستان مطمعنا دچار مشکلات شدید مالی هستند که زحمات شما زیر سوال می برند و یک شبه از شما انتظار معجزه را داشتند. که این موضوع صدرا با گذشت زمان و درایت سهامداران و همراهی شان و پشت کار جنابعالی مطمعنا به نتیجه دلخواه خواهد رسید.

اما در مورد مطب جناب آقای دکتر مهربان نیز بنده با شما کاملا موافق هستم و صد در صد مطمعنا با هماهنگی همدیگر و ارایه راهکار جدید به این نتیجه پیش خودشان رسیدند و مدیران بورس هم بدون اطلاع سهامدار عمده ،جرات چنین کاری نداشتند و ندارند و نخواهند داشت .کاملا با هم هماهنگ بودند و این یکی از خصایص جناب اعتصام در مورد اطلاع رسانی شان به دوستان و سهامداران متضرر است .دروغ تا چقدر؟

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز از طریق فرد مطلعی با خبر شدیم حمایتی که از آن دم می زنند همان 100تومان است و هنوز هیچ تصمیمی برای قیمت بالاتر گرفته نشده است . و اگر در این قیمت باز شود آنهم در بازار پایه فرابورس عملا موفق به پایمال کردن حق ما شده اند .و من الله توفیق .

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    با توجه به اشتباه فاحش سازمان بورس در ارائه اطلاعات غلط صدرا در سایت کدال ؛اکنون جهت سرپوش گذاشتن این اشتباه وخفه کردن صدای سهامداران صدرا ؛نماد سهم را در بازار پایه انداخته تا نماد پربیننده ترین سهم بورس تهران به بازار پایه منتقل شده وهیچ گونه اطلاع رسانی درمورد قیمت وعرضه وتقاضا انجام نشود.وبا این اقدام سازمان بورس خود را ازخاتم وصدرا در حق سهامدراران ونابودی آنها مقصرتر نموده واعتراضات سهامداران ونوک پیکان اعتراضات باید متوجه بی لیاقتی سازمان بورس وشرکت بورس باشد.درنقش مدافع سهامداران ودرعمل نابودکننده سهامداران صدرا

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mehan1168 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تاریخ گردهم آیی 1391/08/20 اصلاح میگردد ساعت 10 صبح مقابل تالار حافظ بنا براعلام حاج حمید

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehan1168 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بیل گیتس آواتار ها
    تشکر شده 9,172 بار در 1,704 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز از طریق فرد مطلعی با خبر شدیم حمایتی که از آن دم می زنند همان 100تومان است و هنوز هیچ تصمیمی برای قیمت بالاتر گرفته نشده است . و اگر در این قیمت باز شود آنهم در بازار پایه فرابورس عملا موفق به پایمال کردن حق ما شده اند .و من الله توفیق .
    مهم اینه که چه قیمتی از شما بخرن.چه اهمیتی دارد که در چه بازاری باز شود.بازار دوم.بازار فرابورس.بازار پایه فرابورس.بازار سیاه دم دفتر صدرا.بازار سیاه پشت دفتر صالح ابادی.
    انرژیتون و بیخود نذارید رو اینکه کجا باز بشه.اصلا خبر مرگش باز نشه.چه اهمیتی داره.
    مهم اینه که سهم رو با قیمت خوب بخرن ازتون.رو این انرژی بذارید.مسیر غلط نرید که همتون خسته بشید.
    به امید روزی که سهامدار جزئ شاهد این کثافت کاری ها در بورس نباشد و اینطور با فکر و روان و سرمایه اش یک سال تمام بازی نشود.که چه طبعاتی برای 10 سال برایشان دارد و قطعا بی اعتمادی حاصله دامن بقیه فعالین بورس رو هم خواهد گرفت و هم محتاط تر خواهد کرد.
    ویرایش توسط بیل گیتس : 2012/11/09 در ساعت 13:18

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بیل گیتس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز بنده کی گفتم فروشنده ام که خودم در جریان نیستم . ضمنا بارها گفته ام پول برام مهم نیست برام مظلوم بودن قابل قبول نیست . اگر شنبه هرکس هم نیامد و در روزهای بعد از آنهم باز هرکس نیامد .بنده هرگز دست از سر آقایان بر نمی دارم و در داخل و خارج کشور و حتی اگر ستاره سهیل شوند همه را به دست قانون به مجازاتشان خواهم رسانید .حتی اگر مقام معظم رهبری هم نتواند و یا اگر در هر دادگاهی در این کره خاکی هم نتوانیم حق خودمان را بگیریم .بنده بازهم کوتاه نمی آیم و بنده در این سهم با خدا معامله کرده ام و در دادگاه عدل الهی به دنبال حق خودم متوسل خواهم شد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط بیل گیتس نمایش پست ها
    مهم اینه که چه قیمتی از شما بخرن.چه اهمیتی دارد که در چه بازاری باز شود.بازار دوم.بازار فرابورس.بازار پایه فرابورس.بازار سیاه دم دفتر صدرا.بازار سیاه پشت دفتر صالح ابادی.
    انرژیتون و بیخود نذارید رو اینکه کجا باز بشه.اصلا خبر مرگش باز نشه.چه اهمیتی داره.
    مهم اینه که سهم رو با قیمت خوب بخرن ازتون.رو این انرژی بذارید.مسیر غلط نرید که همتون خسته بشید.
    بع امید روزی که سهامدار جزئ شاهد این کثافت کاری ها در بورس نباشد و اینطور با فکر و روان و سرمایه اش یک سال تمام بازی نشود.که چه طبعاتی برای 10 سال برایشان دارد و قطعا بی اعتمادی حاصله بقیه فعالین بورس رو هم محتاط تر خواهد کرد.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/11/09 در ساعت 13:14

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بیل گیتس آواتار ها
    تشکر شده 9,172 بار در 1,704 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز بنده کی گفتم فروشنده ام که خودم در جریان نیستم . ضمنا بارها گفته ام پول برام مهم نیست برام مظلوم بودن قابل قبول نیست . اگر شنبه هرکس هم نیامد و در روزهای بعد از آنهم باز هرکس نیامد .بنده هرگز دست از سر آقایان بر نمی دارم و در داخل و خارج کشور و حتی اگر ستاره سهیل شوند همه را به دست قانون به مجازاتشان خواهم رسانید .حتی اگر مقام معظم رهبری هم نتواند و یا اگر در هر دادگاهی در این کره خاکی هم نتوانیم حق خودمان را بگیریم .بنده بازهم کوتاه نمی آیم و بنده در این سهم با خدا معامله کرده ام و در دادگاه عدل الهی به دنبال حق خودم متوسل خواهم شد .و من الله توفیق .

نمیدونم دوست عزیز اینقدر مبهم گفتید که من نفهمیدم.اولا که جمله من معنی فروشنده بودن نداشت.
    ولی اگر داشت مگه اتهام قتل بهتون زدم.خب سهم نخریدید که ترشی بندازید.صحبت های کلیشه ای هم جز اینکه به خودتان اسیب بزنید کاری از پیش نخواهید برد.اگه اصلا سهم را برای نوادگان خریده اید که خب خودش یه روزی بالاخره باز خواهد شد.
    ولی من میگم این نیست.اگر سهم رو با قیمت خوب بخرند منی هم که ندارم خواهم فروخت و در خواهم رفت.زیاد در پی شعار نباشید.عمل مهم است.البته که زحمت میکشید ولی هدف اول باید مادی باشد نه معنوی.
    مخلص کلام:
    هم از حق معنوی تان دفاع کنید و هم مادی.ولی اولویت با مادی باشد و اگر مادی جواب داد مابقی ماجرا بالاسری وجود دارد.شما به جای او قضاوت نکنید و تصمیم نگیرید.
    به امید رسیدن به حق معنوی و مادی تمام سهامداران صدرا.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بیل گیتس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    کشتی صدرا به گل نشست/حکم اخراج از بورس

خبرگزاری فارس: با افزایش مشکلات و زیان انباشته صدرا، این شرکت از بورس حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل شد تا بیش از 27 هزار سهامدار و سرنشین این کشتی با چالش تازه ای در دریای بازار سهام مواجه شوند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، شرکت صنعتی دریایی ایران یا همان صدرای معروف که زمانی یکی از مهمترین و مطرح ترین شرکت های حاضر در بورس بود بعد از 11 سال حضور از بورس اخراج و به بازار پایه فرابورس منتقل شد.

این اتفاق ناگهانی و دور از انتظار به دلیل مشکلات عدیده و مرتفع نشدن مسائل آن در سال های اخیر آن هم به رغم تغییر مالکیت و حضور قرارگاه خاتم در ترکیب سهامداری رخ داد به طوری که به رغم مصوبه اردیبهشت 89 کارگروه ویژه حمایت از صنایع مبنی بر حل مشکلات از طریق اقداماتی چون تخصیص 500 میلیارد تومان تسهیلات، بدهی ها و جرایم بانکی صدرا سال به سال افزایش یافت تا اینکه بعد از حدود 9 ماه توقف نماد در بورس ، نگرانی های بیش از 27 هزار سهامدار در 8 آبان سال جاری قطعی شد.

چرا که در جریان برگزاری مجمع فوق العادهای ، سهامداران ناخواسته رای به مشمول شدن صدرا به ماده 141 قانون تجارت به دلیل افزایش زیان انباشته و عدم توان این زیان دادند. به این ترتیب این شرکت که از آذر 80 در بورس حاضر بود و با قیمت های حدود 5 هزار تومانی و معامله 407 میلیارد تومانی 34 درصد سهام در سال 82 و داشتن عنوان بزرگترین خصوصی سازی کشور و غیره مورد توجه ویژه سهامداران واقع شده بود، بعد از فراز و نشیب های متعدد در چند سال اخیر و تناقص هایی در سود و زیان ، از بورس اخراج و به بازار پایه فرابورس منتقل شد.
    در این رابطه محمدرضا عربی معاون شران و اعضاء بورس شرکت بورس اعلام کرد: براساس مصوبه 14 آبان هیئت پذیرش، شرکت صدرا به دلیل نداشتن حداقل شرایط حضور در بازار دوم بورس تهران لغو پذیرش شد.این شرکت به دلیل داشتن زیان انباشته و مشمولیت ماده 141 قانون تجارت به بازار پایه فرابورس منتقل شده و معاملات آن پس از بازگشایی در این بازار از سر گرفته می شود. به گفته وی براساس مذاکرات انجام شده، سهامدار عمده شرکت صدرا طی یک برنامه حمایتی تعهد کرده سهام سرمایه گذاران حقیقی را خریداری کند.همچنین با هماهنگی به عمل آمده با مسئولان فرابورس ایران، نماد صدرا در اولین فرصت در بازار پایه فرابورس قابل معامله خواهد شد.
    به این ترتیب این شرکت که طی دو سال اخیر با نوسان قیمت هر سهم از 34 تومان به بیش از 120 تومان و سپس تا 420 تومان و بعد با ریزش قیمت تا 150 تومان همراه بود از بورس اخراج شد اما باید منتظر آینده این شرکت و واکنش سهامداران و مسئولان به این اتفاق مهم بازار سهام بود.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 39 مهمان ها)