صفحه 265 از 1968 نخست ... 1652152552622632642652662672682753153657651265 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,641 به 2,650 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    شركت فراساحل كيش تو يك درصدي ها
    www.mahak-charity.org

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی lord arshiya آواتار ها
    تشکر شده 915 بار در 85 ارسال
    یکی از ساده ترین چارتهایی که اکثر دوستان الیوت کار با آن برخورد داشتن چارت هفتگی صدرا هست،

چارت بالا به دلیل هارمونی ساده ای که وجود دارد باعث شده خیلی از الیوت کاران به این چارت معتقد باشن و به هیچ وج حاضر نیستن که آن را اصلاح کنن
    به نظر من این چارت دو اشکال خیلی بزرگ داره
    دلیل اولش رو از گفته های استاد گرانقدر هالی که چند ماه پیش بیان کردن انتخاب کردم
    عرض سلام و ارادت دارم خدمت جناب صالحی عزیزم
    تشکر و قدردانی میکنم از نمودارهایی زیباتون و ممنونم که اونها رو به اشتراک گذاشتین ،
    جناب صالحی عزیز ،تمام چند پست اخیر رو با دقت نگاه کردم و لذت بردم منتها با اجازتون از اونجا که احساس میکنم بهم ارتباط دارند پاسخ رو در یک پست تقدیم کنم .
    دوست من ،دو نوع تحلیل و موج شماری عمده برروی تجهیزاتیها میتونیم انجام بدیم که اگر هر نوع رو با دوآلترناتیو بشماریم حداقل 4 جور موج شماری خواهیم داشت ،که همگی قوانین رو رعایت خواهند کرد ،زمانی مامیتونیم بگیم یک موج شماری ایراد داره که ابتدا قوانین ماژور (همون سه قانون معروف )رو رعایت نکنه و یا بعد از عبور از اون سه قانون قوانین مینور رو رعایت نکنه اگر تا اینجا قوانین رعایت بشد دیگه واقعا کسی نمیتونه بگه موج شماری ایراد داره ،میشه گفت من موج شماری خاصی رو به دلایلی ارجح میدونم اما سایر موجشماریها که برمبنای قوانین باشه رو نمیشه رد کرد اما یک درجه سختگیرانه تر هم داریم که بهش گایدلاین میگن ،در تعریف میگن گاید لاینها همون قوانین یا رولها بودند که حداقل یک مورد نقض شده اند ،فرض بفرمایید ما یکی از قوانین مینوری که داریم این هست که موج سوم حداکثر 7 برابر طول موج یک میتونه طول داشته باشه و بیش از اون قابل قبول نیست ،این یک قانون هست ،اما اگه اساتید بزرگ الیوت موردی رو بدست بیارند که این قانون درش نقض بشه و موج شماری هم صحیح باشه ،اون موقع این قانون رو تبدیل به گاید لاین میکنند ،البته این بحث گاید لاین ارتباطی با پست ارزشمند شما نداشت منتها چون میخواستم بحث قانون حداکثر 7 برابر بودن موج سوم نسبت به یک رو مطرح کنم حیفم اومد این موضوع رو عرض نکنم .
    اما عرض اصلی این بود که دودسته عمده موج شماری در مورد تجهیزاتیها داریم ،دسته اول معتقد به اتمام موج اصلاحی هست و فرض رو بر این میگیره ما وارد موج ایمپالسیو بعدی شدیم و دسته دوم معتقد به این هستند که ما هنوز امواج اصلاحیمون تموم نشده و باید کف قبلی یک بار دیگه شکسته بشه ،من شخصا با وجودیکه نوع دوم شمارش رو رد نمیکنم و اون رو به عنوان آلترناتیو دوم میپذیرم ولی موج شماری اولم رو بر اتمام موج اصلاحی و قرار داشتن در ایمپالس قرار میدم ، جنابعالی هم موج شماری صدراتون در این دسته قرار میگیره ، اما این موج شماری اگر صدرا نزولی بیش از 145 یا فاراک نزولی بیش از 152 و فاذر نزولی بیش از 227 داشته باشه نقض خواهد شد و اون زمان موج شماری دیگر به عنوان موج شماری اول مطرح خواهد شد ،البته واضح است که این دید شخصی منه خیلی از دوستان نظرشون اینه که موج شماری اصلاحی آلترناتیو اول و این موج شماری مد نظر من و شما موج شماری دوم هست ،کاملا نظر عزیزان هم محتمل و هم محترم هست و باید با وجودیکه هر دونوع رو در ذهنمون نگه داریم تا درصورت لزوم واکنش مناسب انجام بدیم به تجهیزاتیها هم زمان بدیم تا وضعیت رو روشنتر کنند .
    اگر فرض رو بر موج شماری اول بزاریم که موج شماری صدرا شما از این نوع هست ،باید موج یک ما با موج دومی ریتریس کنه حال فرض جنابعالی ریزش تا میدلاین کانال هست که شاید با فیبو 50٪ هم همتراز شود ،فقط میتونم عرض کنم محتمل هست این سطح همونطور که فرمودین حمایت خوبی میتونه بسازه اما واقعا قطعی نمیشه گفت شاید از بالاتر و شاید پایینتر برگشت داشته باشیم اگر صدرا باز بشه و نحوه قیمت خوردنش مشخص بشه بعد با رسم خطوط فیبو و اندیکاتورها و ........بقیه ابزار شاید بتونیم تا حدودی مشخصتر صحبت کنیم اما در این که این ناحیه حمایت وجود دارد با شما همداستانم ،بقیش رو باید به زمان بسپاریم ،تنها یک نکته در این موج شماری به ذهن میرسه که کاملا رعایت نشه ،اون هم رعایت قانونی که در بالا اشاره کرده بودم ،موج سوم ما در این موج شماری بیش از 7 برابر موج یک هست ،لذا اینجا مشکل نقض قانون مینور داریم به اعتقاد بنده موج پنجم ما یک قله به سمت چپ بیاد و موج سوم در کندلی قرار بگیره که شدوفوقانی بلند داره ،البته میدونم به ذهن میرسه اون موج شماری که جنابعالی میفرمایین منطقیتر و زیباتر باشه ،اما اگر بخوایم کاملا علمی حرکت کنیم چاره ای جز پذیرش این قانون نیست .

و دلیل دومی که برای من خیلی محترم است. برابری موج سه و پنج هست که در چارت بالا مشاهده می کنید، وقتی در یک ترند بین سه موج ایمپالس دو تا با هم برابر باشند و موج سوم کوچکتر باشد این نشان دهنده این است که در این ترند هیچ موج extension وجود ندارد که این موضوع از نظر جناب نیلی و سبک نئوالیوت به عنوان یک موج ترند قابل قبول نیست، جناب نیلی از موج extension به عنوان تست لیتموس نام برده که نشان دهند وجود ترند یا کانتر ترند می باشد.
    جناب پریچر هم هرچند چنین قانون سفت وسختی ندارد ولی عنوان کرده که "اکثر موج های ایمپالسی دارای بخشی هست که الیوت آنها extension نام برده، جناب ویلیامز جملاتی مشابه رو در مورد تعریف موج ایمپالسی بیان کرده.
    برای همین بودن یک موج extension در یک ترند برای من حجتی برای پذیرش ایمپالسی بودن آن موج هست، هر چند که خیلی از دوستان الیوتکار شاید به این موضوع اهمیت آنچنانی ندهند.
    سوای تمام این حرفها حرکت ریزشی اخیر صدرا بر اشتباه بودن چارتی که همه آن را پذیرفته اند تاکید دارد.

ریزش پنج موجه اخیر احتمالات را برای پذیرش یک ساختار جدید و مناسب افزایش داده.
    برای همین و با توجه به صحبتهایی که با دوستان تکنیکالیست سایت بورسی انجام دادم به این نتیجه رسیدیم که در یک بلاگ جدا در مورد ساختار صدرا صحبت کنیم تا با بیان تمام آلترناتیوها و بحث کردن در مورد آن به یک نتیجه و یک ساختار درست وثابتی در مورد صدرا برسیم ولی متاسفانه امکان ایجاد وبلاگ جدید به وجود نیامد که در همین تایپیک صدرا این موضوع را بیان کردم.
    به عنوان اولین آلترناتیو که من برای جایگزینی چارت اولی بیان می کنم به قرار زیر هست

امیدوارم تمام دوستان تکنیکالیست در رد یا پذیرش این موج شماری یا بیان آلترناتیو های دیگه مشارکت داشته باشند/
    البته رسیدن به یک چارت درست و یک شمارش درست نه تنها می تونه مشکلات دوستانی که در صدرا گیر کردن را برطرف کند بلکه با این که صدرا لیدر بازار ماست می تواند در مشخص کردن مسیر درست بازار ما کمک بسیاری کند.
    او گفت: "بیا لبه پرتگاه"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها آمدند
    او هل داد
    آنها پرواز کردند.
    "Guillaume Appolinaire"

6. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید lord arshiya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال s_hashem54 آواتار ها
    تشکر شده 622 بار در 149 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر2309 نمایش پست ها
    شركت فراساحل كيش تو يك درصدي ها
    این یهو از کجا پیدا شده چرا فلش سبز نداره ، نکنه باز این سایت بهم ریخته مثل اون دفعه .
    ;آنکس که بخواهد کاری انجام دهد راهش را و آنکه نخواهد انجام دهد بهانه اش را پیدا می کند !!

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید s_hashem54 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر2309 نمایش پست ها
    با سلام
    چرا اين بازار كف نداره ؟ چرا خبرهاي مثبت بي اثر ولي خبرهاي منفي تا مدتها تاثير مي زارن؟
    آيا فروش در اين قيمت توجيه داره اونهم با ضرر سنگين؟؟؟ با كدامين تحليل؟؟؟آيا رسيدن به قيمت 120 در صدرا واقعيت داره؟آيا صدرا آدمها رو دچار پيري زودرس مي كنه؟ در كلام آخر آيا اميدي به بازار هست؟
    يكي از دوستانم كه عشق صدرا بود كلا از بورس خارج شد و رفته دنبال ارز و طلا
    من نمي دونم درسته يا نه ولي اينو مي دونم اگه اطمينان به عدم جنگ يا فروپاشي باشه ميشه تو قيمت هاي خوب سهماي دي پي اس دار خريد و سود خيلي خوبي برد(مثلا رايان ساپا ) و اگر هم اطمينان نداشته باشيم همون ارز و طلا خوبه؟
    واقعا ديگه اين قلي و پور و درا دسته اش ظلم بزرگي در حق سهامدران جز كردن بنظرم من مظلوم تر از سهامدارن صدرا و وفادار تر در هيچ سهمي نيست اگه تو سهامهاي ديگه يكمي از وفاداري سهامدارن صدراو داشتن ديگه غمي نداشتن ؟
    نمي دونم من امروز حداقل فكر مي كردم براي يك روزه هم شده صف خريد باشه؟
    آيا واقعا حق سهامدارهاي صدرا اينه ؟ آيا خريد صد ميليون سهم صدرا توسط قرارگاه بطوريكه مشخص باشه اينقدر سخته؟
    آيا گريه سهامدارن و ناراحتي آنها را در مجمع نديد؟
    چرا كاري نمي كنيد؟
    یعنی به اندازه ما که رو 2700 باما خریدیم وفادارید؟

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    جزئیات برنامه جدید قاسمی برای افزایش تولید نفت با درخواست 50 میلیارد دلار
    خبرگزاری فارس: وزیر نفت برنامه پیشنهادی خود را برای افزایش تولید نفت در برنامه پنجم به دولت و مجلس ارائه کرد که بر اساس آن سالانه به ۵۰ میلیارد دلار سرمایهگذاری در بالادست صنعت نفت نیاز خواهد بود؛ که تامین این منابع اصلیترین چالش برنامه پیشنهادی قاسمی محسوب میشود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، وزیر نفت چندی پیش از ارائه برنامهای به دولت و مجلس برای افزایش تولید نفت و گاز در کشور خبر داد. این برنامه، در واقع همان نتیجه جمعبندی برنامههای شرکتهای اصلی تولید کننده نفت است که چندی پیش به درخواست وزیر نفت و با فرض وجود منابع کافی برای سرمایهگذاری ارائه شده بود.
    بر این اساس وزیر نفت قریب به یک ماه و نیم پیش از مدیران همه شرکت های تولیدکننده نفت از جمله مناطق نفتخیز جنوب، نفت فلات قاره و نفت مناطق مرکزی خواسته بود که برنامههای خود را برای افزایش ظرفیت تولید نفت در شرکتهای متبوع خود ارائه کنند. با ارائه این برنامهها و برآورد سرمایهگذاری مورد نیاز، وزارت نفت این برنامهها را جمع بندی کرده و قاسمی آن را در قالب برنامهای به مجلس و دولت ارائه کرده است.
    بر پایه این برنامه، وزارت نفت باید ظرفیت تولید خود را در ۵ سال آینده به جای ۴.۸ میلیون بشکه به ۵.۱ میلیون بشکه در روز برساند. چنانکه در چنین وضعیتی احکام برنامه پنجم توسعه هم در این باره تغییراتی خواهد کرد. تولید فعلی نفت کشور بر اساس اعلام منابع رسمی ۳ میلیون و ۹۲۰ هزار بشکه در روز است.
    بر این اساس صنعت نفت سالانه به ۵۰ میلیارد دلار سرمایهگذاری در بالادست نفت و گاز کشور نیاز خواهد داشت. قاسمی پیش از این هم از نیاز کلی ۳۰۰ میلیارد دلاری صنعت نفت برای سرمایهگذاری در برنامه پنجم توسعه خبر داده بود.
    بر پایه این گزارش منابع تامین مالی این برنامه از محل وام و فاینانس، صندوق توسعه ملی، منابع بانک مرکزی، تسهیلات بانکی داخلی و اوراق صکوک ارزی و اوراق مشارکت تامین خواهد شد.

*برنامه شرکتهای اصلی تولیدکننده نفت برای افزایش تولید

به گزارش فارس، در حال حاضر تولید نفت کشور بر اساس اعلام مدیران ارشد نفت ۳ میلیون و ۹۲۰ هزار بشکه در روز است که از این میزان ۳ میلیون بشکه در روز توسط مناطق نفتخیز جنوب تولید میشود و در کنار آن شرکت تولید نفت اروندان 160 هزار بشکه در روز، مناطق مرکزی 160 هزار بشکه در روز و شرکت نفت فلات قاره 600 هزار بشکه در روز نفت تولید میکند.
    بر اساس این گزارش در برنامه پیشنهادی وزیر نفت که بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط مدیران شرکتهای تولیدی شکل گرفته است، سرمایهگذاری مورد نیاز شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب که اصلیترین تولید کننده نفت کشور است در برنامه پنجم برای افزایش ۲۳۶ هزار بشکهای تولید نفت و همچنین فرآیند مهم نگهداشت تولید در میادین قدیمی تحت مدیریت این شرکت قریب به ۲۰ میلیارد دلار برآورد شده است.
    بر این اساس دومین تولید کننده بزرگ نفت کشور یعنی شرکت نفت فلات قاره با تولید فعلی ۶۰۰ هزار بشکه در روز، برای رساندن تولید نفت خود به بیش از ۱ میلیون بشکه در روز در طول ۴ سال آینده به ۳۷ میلیارد دلار منابع برای سرمایهگذاری در توسعه میادین تحت مدیریت این شرکت نیاز خواهد داشت.
    این گزارش حاکی است بر اساس برآورد این برنامه، ظرفیت تولید نفت شرکت نفت مناطق مرکزی که عملا کوچکترین تولیدکننده نفت کشور محسوب میشود(شرکت نفت اروندان عملا مدیریت میادین زیادی را بر عهده ندارد و حوزه کاری محدودی دارد)، تا پایان سال ۹۴ به ۴۳۳ هزار بشکه در روز افزایش خواهد یافت. این برنامه تولید واقعی نفت این شرکت را در سال ۹۴ قریب به ۴۱۱ هزار بشکه در روز برآورد کرده است.

*محدودیت بازپرداخت وامهای کلان؛ پاشنه آشیل برنامه پیشنهادی قاسمی

بر پایه این گزارش یکی از نقاط مثبت این برنامه تلاش وزیر نفت برای باز کردن پای بخش خصوصی داخلی به توسعه میادین نفت و گاز کشور است. به همین منظور بر اساس این برنامه تلاش خواهد شد سالانه ۵ میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه میادین نفت و گاز به بخش خصوصی داخلی اختصاص بیابد.
    اما از سوی دیگر کارشناسان و حتی بعضی مسئولان ارشد نظام در این برنامه نقطه ضعف مهمی را رصد کردهاند. این نقطع ضعف نیز به مشکل اصلی سالهای اخیر صنعت نفت کشور یعنی تامین منابع مالی باز میگردد. در برنامه پیشنهادی وزارت نفت سالانه به ۵۰ میلیارد سرمایهگذاری در بالادست نفت و گاز کشور اشاره شده است که اغلب آن از محل وامها و فاینانسهای مختلف تامین خواهد شد. این در حالی است که کارشناسان معتقدند سالانه حداکثر امکان تامین ۳۰ میلیارد دلار منابع مالی در بالادست نفت و گاز کشور وجود دارد چنانکه بر اساس اعلام رسمی مسئولان نفتی در ۶ ماهه نخست سال جاری تنها ۱۰ میلیارد دلار منابع مالی به پروژههای مختلف شرکت ملی نفت ایران اختصاص یافته است.
    پس از دریافت وامهای مختلف در حجم بالا در یک مقطع زمانی، وزارت نفت و دولت در آینده نزدیک منابعی برای بازپرداخت این وامها نخواهد داشت و کاملا در این زمینه قفل خواهد شد. چنانکه حتی در زمینه انتشار اوراق مشارکت نیز پیش از این چنین هشداری از سوی کارشناسان داده شده بود
    فشار تامین درآمد کشور در وزارت نفت باعث شده است که اولویتهای اعلام شده قاسمی تحت تاثیر قرار بگیرند. واقعیت آن است که منابع مالی و توان پیمانکاری کشور در صنعت نفت هنوز هم بسیار محدود است و چارهای جز متمرکز کردن آن روی پروژههای اولویتداری چون میادین مشترک یا میادین بزرگ و در آستانه پیری وجود ندارد. این در حالی است که در این برنامه، شرکتهای تولید کننده نفت همه میادین کوچک و بزرگ خود را برای توسعه و افزایش تولید معرفی کردهاند و هدفگذاری تولید حتی در حد ۲ یا ۳ هزار بشکه در روز در بعضی میادین کوچک دیده شده است. به این شرایط، این نکته را نیز باید اضافه کرد که دولت در ۶ سال گذشته منابع محدودی را در اختیار صنعت نفت گذاشته است و از سوی دیگر امکانات جذب سرمایههای عمومی مردم از سطح جامعه نیز امکانات محدودی است.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,429 بار در 255 ارسال
    شرکت پتروگوهر فراساحل کیش از زیرمجموعه های شرکت معروف صف میباشد که از رقیبان مهم صدرا بشمار میاد که سر بلوک آذراب هم باصدرا مشکل داشتند.حالا چرا اومده سهامدار صدرا شده به نظر من میتونه نشانه خوبی از حل اختلافات باشه .

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید amir3236 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_hashem54 نمایش پست ها
    این یهو از کجا پیدا شده چرا فلش سبز نداره ، نکنه باز این سایت بهم ریخته مثل اون دفعه .
    سلام
    دوست عزیز سایت درسته / سهامداری که تازه وارد یک سهم میشود فلش سبز ندارد .اگر امروز خرید کند امشب فلش سبز میشود

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lord arshiya نمایش پست ها
    یکی از ساده ترین چارتهایی که اکثر دوستان الیوت کار با آن برخورد داشتن چارت هفتگی صدرا هست،

چارت بالا به دلیل هارمونی ساده ای که وجود دارد باعث شده خیلی از الیوت کاران به این چارت معتقد باشن و به هیچ وج حاضر نیستن که آن را اصلاح کنن
    به نظر من این چارت دو اشکال خیلی بزرگ داره
    دلیل اولش رو از گفته های استاد گرانقدر هالی که چند ماه پیش بیان کردن انتخاب کردم

و دلیل دومی که برای من خیلی محترم است. برابری موج سه و پنج هست که در چارت بالا مشاهده می کنید، وقتی در یک ترند بین سه موج ایمپالس دو تا با هم برابر باشند و موج سوم کوچکتر باشد این نشان دهنده این است که در این ترند هیچ موج extension وجود ندارد که این موضوع از نظر جناب نیلی و سبک نئوالیوت به عنوان یک موج ترند قابل قبول نیست، جناب نیلی از موج extension به عنوان تست لیتموس نام برده که نشان دهند وجود ترند یا کانتر ترند می باشد.
    جناب پریچر هم هرچند چنین قانون سفت وسختی ندارد ولی عنوان کرده که "اکثر موج های ایمپالسی دارای بخشی هست که الیوت آنها extension نام برده، جناب ویلیامز جملاتی مشابه رو در مورد تعریف موج ایمپالسی بیان کرده.
    برای همین بودن یک موج extension در یک ترند برای من حجتی برای پذیرش ایمپالسی بودن آن موج هست، هر چند که خیلی از دوستان الیوتکار شاید به این موضوع اهمیت آنچنانی ندهند.
    سوای تمام این حرفها حرکت ریزشی اخیر صدرا بر اشتباه بودن چارتی که همه آن را پذیرفته اند تاکید دارد.

ریزش پنج موجه اخیر احتمالات را برای پذیرش یک ساختار جدید و مناسب افزایش داده.
    برای همین و با توجه به صحبتهایی که با دوستان تکنیکالیست سایت بورسی انجام دادم به این نتیجه رسیدیم که در یک بلاگ جدا در مورد ساختار صدرا صحبت کنیم تا با بیان تمام آلترناتیوها و بحث کردن در مورد آن به یک نتیجه و یک ساختار درست وثابتی در مورد صدرا برسیم ولی متاسفانه امکان ایجاد وبلاگ جدید به وجود نیامد که در همین تایپیک صدرا این موضوع را بیان کردم.
    به عنوان اولین آلترناتیو که من برای جایگزینی چارت اولی بیان می کنم به قرار زیر هست

امیدوارم تمام دوستان تکنیکالیست در رد یا پذیرش این موج شماری یا بیان آلترناتیو های دیگه مشارکت داشته باشند/
    البته رسیدن به یک چارت درست و یک شمارش درست نه تنها می تونه مشکلات دوستانی که در صدرا گیر کردن را برطرف کند بلکه با این که صدرا لیدر بازار ماست می تواند در مشخص کردن مسیر درست بازار ما کمک بسیاری کند.
    دوست عزیز شما در نمودار در سمت چپ فقط یک کندل را بعنوان موج چهار اصلاحی در نظر گرفتی از قیمت حدود 160 تومان تا 110 تومان از لحاظ بحث زمانی ایا یک کندل یک موج میشود بتنهایی در مقایسه با موجهای یک و دو وسه شما این یک موضوع

شما میگویید موج سه نمیتواند از هفت برابر موج یک بیشتر باشد قبول هر چند بنده جایی ندیدم و قاعده نیست اما شما موج اصلاحی بی خود را به اندازه تقریبا یک موج کامل خود در سمت چپ در نظر گرفتی ایا موج بی اصلاحی اینقدر بزرگ میشود

در نظر گرفتن اینهمه ربز موج وقتی راحت میشود انها را به دسته های بزرگتر تقسیم کرد و راحتر دسته بندی نمود هم خطا را زیادتر میکند هم نمودار را شلوغ تر بهتر است اصل ساده تحلیل کردن را همیشه در تحلیل خود رعایت کنیم

شما تمامی موج های ا بی و سی خود را پنج موجی در نظر گرفتی ایا بنظر خودتون درست و صحیحه و هیچ ترکیب سه ریط موج نباید در انها یافت

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ATP آواتار ها
    تشکر شده 359 بار در 116 ارسال
    کاملا تابلوه که صدرا رو دارن به زور بالا نگه میدارن!!!!!
    منو دو دل کرده که بخرم یا که نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اوست خدای بزرگی که به هر کس که بخواهد بدون حساب روزی دهد!!

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ATP از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)