صفحه 276 از 1970 نخست ... 1762262662732742752762772782792863263767761276 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,751 به 2,760 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    مشكل اينه كه ما دوست داريم همه فقط و فقط از سهممون تعريف و تمجيد كنند دوست نداريم يكي بياد بگه اين سهم فلان جاش ميلنگه اگه من الان بيام بگم صدرا ميشه 400 تومن همه برام كف ميزنند اما اگه بگم صدرا به ديد من در بلند مدت تا 90 تومن ميريزه بي حرمتي ها شروع ميشه اره بابا جان اينه مشكل هممون ادعامون ميشه
    شاید مشکل بعضیا باشه ولی مشکل همه نیست
    من به شخصه دوست عزیز مشکلم با حرف بی دلیل و منطقه
    چه کسی که میگه میشه 1000 چه کسی که میکه 100
    اگر کسی میاد یه حرفی راجه به سهم میزنه و یا هدفی رو میده باید با تحلیل بگه و با دلیل نه اینکه همینجوری یه چیزی بگه و بره
    چون ممکنه رو تصمیم یه فرد تازه کار تاثیر داشته باشه و باعث ضررش بشه بالاخره ادم باید احساس مسئولیت بکنه

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    شاید مشکل بعضیا باشه ولی مشکل همه نیست
    من به شخصه دوست عزیز مشکلم با حرف بی دلیل و منطقه
    چه کسی که میگه میشه 1000 چه کسی که میکه 100
    اگر کسی میاد یه حرفی راجه به سهم میزنه و یا هدفی رو میده باید با تحلیل بگه و با دلیل نه اینکه همینجوری یه چیزی بگه و بره
    چون ممکنه رو تصمیم یه فرد تازه کار تاثیر داشته باشه و باعث ضررش بشه بالاخره ادم باید احساس مسئولیت بکنه
    اتفاقا اگه حرف من بخواد به ي سهامدار تازه وارد تاثير بذاره و دنباله صدرا نره و لو غلط بذار تاثير بذاره ميگه عدو شود سبب خير اگه خدا بخواهد 20 ماهه پيش صدرا بوده 400 الان چنده 160 تومن غدير 20 ماهه پيش چند بوده الان چنده مس چند بوده الان چنده انفور ماتيك چند بوده الان چنده و خيلي از سهام ديگه صدرا تو اين مدت نوسان داده ولي به جرات ميتونم بگم كه 80 درصد سهامدارا نتونستن بگيرن

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    بله اتفاقا چون صدرا 400 تومنی شده 160 الان دیگه فروشش جای تامل داره(نمیگم اشتباهه)
    به هرحال بنظرمن که ادم باید درمورد حرفی که میزنه احساس مسئولیت بکنه
    ادامه نمیدم که تاپیک بیشتر منحرف نشه
    موفق باشین

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    بله اتفاقا چون صدرا 400 تومنی شده 160 الان دیگه فروشش جای تامل داره(نمیگم اشتباهه)
    به هرحال بنظرمن که ادم باید درمورد حرفی که میزنه احساس مسئولیت بکنه
    ادامه نمیدم که تاپیک بیشتر منحرف نشه
    موفق باشین
    اتفاقا بنده هم مسوليت پذيرم بابت حرفي كه ميزنم موقعي كه صدرا بود 250 گفتم دنبالش نريد الان 160 تومنه هر كي اون موقع صحبته منو گرفته بود سهمي 80 تومن پايين تر ميتونه بخره

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    خصدرا و الگوي 2 قلو كف ؟؟؟؟؟

اگه بتونه 180 را بشكونه با هدف 210 دوقلو كف ميشه

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید MTZ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

پروژه هاي جديد در انتظار صدرا

پروژههای تازه در انتظار صدرا؟
    ارسال خبر به دوستان

مدیرعامل صدرا آمادگی یارد این شركت در نكا را جهت ساخت شناورها و تجهیزات مورد نیاز پروژههای نفت و گاز دریای خزر اعلام كرد.

مهدی اعتصام كه در پی كشف میدان گازی بزرگ دریای خزر با خبرنگار مارین نیوز گفتوگو میكرد، ضمن ابراز خرسندی از به بار نشستن زحمات چندساله كارشناسان و متخصصان داخلی گفت: انتظار داریم در ادامه این روند، دولت و وزارت نفت در جهت تدمین پیشنیازهای دستیابی به نفت و بهرهبرداری آن بموقع اقدام كنند.

وی افزود: در این زمینه سرمایهگذاری جدی برای ساخت انواع كشتیهای نفتكش، تجهیزات، شناور ذخیره و فرآوری نفت (fpso)، بارجهای ذخیره نفت (fso) و ابزارهای نقل و انتقال فرآوردهها ضروری است.

مدیرعامل صدرا با بیان اینكه «مجموعه این شركت در نكا آمادگی كمك به دولت و وزارت نفت را دارد»، تصریح كرد: یارد صدرا در شمال كشور مجموعهای یكتاست و با توجه به اجرای پرژههای بزرگی مانند سكوی نیمهشناور ایران-امیركبیر و شناورهای كاسپین، آمادگی، توان و تجربه لازم را از بعد سختافزاری، نرمافزاری و نیروی انسانی متخصص در اختیار دارد.

وی افزود: در این جهت از دولت انتظار داریم با توجه به ظرفیتهای خالی یارد نكا و زیرساختهای موجود در جهت تعریف پروژه، اقدام كند كه در این زمینه، رییسجمهوری هم در سفر این هفته خود به استان مازندران، قول مساعد دادهاند.

اعتصام درعینحال افزود: اگر برای تعریف همه پروژههای مورد نیاز اقدام شود؛ یارد نكا هم كفاف آن را نخواهد داد و باید ظرفیتهای خود را توسعه دهیم.

مدیرعامل صدرا درباره روند ساخت حوضچه خشك 70 هزار تنی صدرا در نكا نیز گفت: این پروژه تعطیل نشده؛ اما سرعت خوبی ندارد.

وی با بیان اینكه «قرار بود شركت نفت خزر جهت تأمین منابع مالی ساخت حوضچه مساعدتهایی داشته باشد»، افزود: این امر صورت نگرفت و به همین دلیل، روند كار كُند شده است.

اعتصام یادآور شد: با توجه به نیاز سكوی امیركبیر و شناورهای كاسپین به تعمیرات ادواری و نیز ساخت سازهها و شناورهای جدید، قطعا به افزایش ظرفیت حوضچه نیاز داریم كه امیدواریم با توجه به كشف میدان گازی، شاهد مساعدت و سرمایهگذاری جدی در این بخش باشیم.

مدیرعامل شركت صدرا در پاسخ به این پرسش كه «با توجه به قول احمد قلعهبانی، مدیرعامل شركت ملی نفت ایران، در مراسم آباندازی شناور كاسپین 3 مبنی بر تعریف پروژههای جدید برای یارد نكا آیا اقدامی در این جهت صورت گرفته است؟»، گفت: با وجود گذشت حدود 6 ماه، نه پروژهای تعریف شده و نه قول دیگر آقای قلعهبانی مبنی بر تخصیص پاداش به صدرا تحقق یافته است.

وی درعین حال افزود: مجموعه مدیران نفتی كشور تا قبل از اكتشاف اخیر بهنوعی درباره چشمانداز فعالیتها در دریای خزر ناامید شده بودند و به همین دلیل، انگیزه چندانی برای سفارش و تعریف پروژههای جدید وجود نداشت كه امیدواریم از این پس، شاهد پروژههای جدیدی باشیم.مدیرعامل صدرا درباره برخی اخبار منتشرشده مبنی بر برنامه شركت نفت خزر برای ایجاد یارد مستقل ساخت و پشتیبانی تجهیزات دریایی در شمال كشور گفت: من در جریان این موضوع نیستم.

و[COLOR="#FF0000"]ی درعین حال تصریح كرد: موضع ما در صدرا این است كه ابتدا ظرفیتهای خالی محتمع نكا پر شود و سپس برای سرمایه گذاریهای جدید اقدام شود تا هزینه های بیهوده برای بیت المال به وجود نیاید. [/COLOR]

شنبه 26 آذر 1390

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    صدرا هر بار روی کف قیمتی پرحجم معامله شده یک برگشت قوی و پرسرعت داشته
    هدف کوتاه مدت سهم 220 تومن
    ولی سهم تا پایان سال اهداف به مراتب بالاتری داره
    به شخصه منتظر افزایش سرمایه سهم هستم
    شاید یک بار دیگه صدرای 400 تومنی رو ببینیم
    البته در بازه زمانی 3-2 ماهه

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    طبق اخبار رسيده صدرا كشيده تو كار پروژه هاي نظامي
    دوست عزیز دیشب در پاسخ به این مطلب شما که بدون ذکر منبع و بر اساس شایعه است مطلبی زدم که شما بر چه اساسی این خبر رو اعلام کردین و شما در جواب مباحث حاشیه ای مطرح کردین که هر کس از صدرا خوب بگه مثبت میگیره و هر کس بد منفی و .......... انصافا حداقل در این فروم بنا بر بیان مطالب تحلیلی و بدور احساس و بر پایه احترام به نظر دیگران گذاشته شده و همین دیشب دوست عزیز جناب کیوان با تحلیل اعلام کردن که به نظرشون صدرا تا 145 و شاید 130 افت داشته باشه و نه تنها کسی معترض نشد بلکه تشکر هم به مطلب ایشون داده شد .
    اما اینکه شما میان و یه خبر رو بدون پایه و اساس مطرح میکنید حتما باید مورد اعتراض قرار بگیرید .
    شما هم در جوابتون اصلا دلیلی برای مطلبتون ارائه نکردین و فقط از سهم بدگوئی کلی کردین .
    اینکه صدرا خوبه یا بد و افت میکنه یا رشد چه ارتباطی با خبر شما داره ؟ شما دلیل بیان این خبر و یا منبع اون رو لطفا ذکر کنید .
    اصلا فکر کردین صدرا که تخصص کار در پروژه و سازه های دریایی رو داره چه کمکی میتونه در تجهیزات نظامی داشته باشه ؟
    و آیا اگر یک پروژه نظامی رو به صدرا بدن این نشونه منفی میتونه باشه یا مثبت ؟ حتما جای بحث داره .
    و مورد آخر اگر صدرا به صورت علنی وارد کمک به ساخت تجهیزات نظامی بشه که همه از اون مطلع باشن که اصلا نه تنها ایرادی نداره و بلکه میتونه مثبت هم باشه ولی اگه بصورت مخفی و سری وارد فاز نظامی شده باشه که فکر میکنم منظور شما هم همین باشه در این صورت آیا فکر میکنید به همین سادگی این خبر درز پیدا میکنه ؟؟
    در ارائه هر تحلیل امکان خطا و محقق نشدن وجود داره و اگه تحلیلگر بدون حب و بغض و صرفا بر اساس دانستهاش تحلیل بزنه حتی اگه خلافش هم پیش بیاد حداقل پیش وجدان خودش آسوده است ولی شما چی اگه کسی بر اساس این خبر سهامش رو در ضرر فروخته باشه در صورت رشد آیا دچار عذاب وجدان نخواهید شد ؟
    از اینکه این مطلب طولانی شد عذر خواهی میکنم ولی فکر میکنم لازم بود یک مرتبه برای همیشه تکلیف تحلیل با خبر بی پایه و اساس مشخص بشه .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    بنده اعلام نكردم كه چون من به بچه هاي بالا وصلم چيزي من ميدونم كه شما نمي دوني خبري بود بنده از جايي شنيده بودم همون رو هم اعلام كردم حالا شما اومدي جبهه ميگيري خيلي از كاربرا ميان قيمتايي رو ميدن بعد كه نمي رسه ميگن فيلد شد به همين راحتي هيچ كسي هم حقه اعتراض نداره اگر هم كسي اعتراض كرد مي گن كه مي خواستي نخري اجباري نبوده به همين سادگي بنده همين خبر را در رابطه با فاراك شنيده بودم پارسال امسال هم همين خبر را شنيدم در مورد صدرا رفتم از ي عده اي پرسو جو كردم گفتند بالاي 95 درصد درسته همين را هم اينجا گذاشتم به هتم گفتم يك مقدار قضيه رو از بالا نگاه كني درسته خيلي از مسايل رو نميشه اينجا بازگو كرد روزي كه كرج موشك تركيد اولش چي گفتن گفتن پمپ گاز تركيده بعد گفتن نه داشتيم مهماتو جابجا مي كرديم از دستمون سر خورد تركيد مقصرشم سرباز بوده بعد گفتن نه داشتيم موشك ميساختيم اين جوري شد بيشتر از اين نمي تونم برات مسيله رو باز كنم

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    بنده اولين پستمو با صدرا شروع كردم اينجا گفتم اقا دنباله اين نريد همون موقع يك عده گفتند تو جا موندي تو حسادت ميكني خب چي شد صدرا 230 شد 160 تومن پس من تا به الان پيش وجدانم راحتم كه تونستم يكي رو از دام اين صدرا نجات بدم كاربرايي هستند كه بالاي 20 ميليون سي ميليون ضررند تا ديروز كه صدرا منفي بود پيدات نبود حالا كه امروز تو اين بازار صف خريد شده پيدات شده كه اره من تازه مطلبتو خوندم چرا همون ديشب نيومدي بحث رو باز كني

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)