صفحه 315 از 1970 نخست ... 2152653053123133143153163173183253654158151315 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,141 به 3,150 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    خدمت دو ست عزیزم باید بگم بنده بر این باور هستم که کلا سهامداران هنوز هیچ گزینه مسالمت آمیزی را برای بدست آوردن اخبار صدرا طی که نکرده اند که هیچ بلکه کمترین زحمتی بخود نداده اند که خبری بگیرند . حالا عده ای می خواهند با سیاه نمایی به کشور لطمه بزنند و این کار را کلا در بازار بورس دارند پی گیری می کنند وصد البته در بازار طلا و ارز نیز این کار را کرده اند . اگر شما هر قدر اطلاعات از صدرا بخواهید به راحتی در دسترس است بنده که کمترین شما دوستان عزیز هستم براحتی پاسخ هر سوالی را می یابم و این تنها قدری زحمت در پی دارد و در آخر خدمت شما عرض کنم صدرا به روزهای خوش نزدیک است .یک نکته مهم هم اینکه مهندس اعتصام از ناراحتی سهامداران ناراحت شده است وقرار است برنامه ای جهت یک مصاحبه ایجاد شود . ضمنا گزارش نه ماهه خوب است و پیش بینی 91 هم قرار است همراه آن باشد . ارزیابی هم در حال انجام است که البته زمان بر است. همچنین بنده صدرا را شرکتی می دانم که هرگز حساب سازی نکرده است و تمامی گزارشات آن بر اساس واقعیت است ولی دوستان فقط به نکته سود هر سهم توجه دارن ولاغیر .و من الله توفیق .
    ...عجب...ممنون از اینکه صادقانه و شفاف جواب بنده رو دادید....و نظر شما کاملا محترم هست و قابل تامل چون بواسطه مقدار سهام و ارتباط نزدیکتر از ما به اخبار هستید....ولی باز هم نکات غیر شفاف زیادی اینجا باقی مونده که بنظرم باید روشن بشه....دوست عزیز...ممنون میشم پاسخگوی این سوال شخص بنده باشید....منظور جناب خواجه علی از حمایت همه جانبه از سهم و این سهم قیمتش بیش از اینها میارزه همینی بود که ما میبینیم...یا همین قدر هم دارند لطف میکنند...؟؟؟
    ...جناب حمید...شما به سوالاتی که سهامداران در ذهنشون مطرح شده توان پاسخگویی دارید...تا این سیاهنمایی و دودلی برطرف بشه...ممنون از وقتی که میزارید...
    ....پ.ن///...لازم به ذکر این نکته هست که بنده با چند نفر از دوستان درپیام خصوصی در حال هماهنگی برای حضور در یه حرکت اعتراض امیز هستیم....

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز از نظر شرکت . طبق قانون همه سهامدان محترم هستند و البته اخباری که در گذشته فاش شده است و تنها توسط سهامداران به آن توجه نکرده اند . در این موضوع قابل بررسی است و همانطور که می دانید بازدید از شرکت یعنی دیدن چیزهایی که همه قبلا گفته شده است ولی به هر علتی به آن توجه نشده است و صد البته پیشرفتی که تا آن زمان به وقوع پیوسته است و نه بیشتر ولی در مورد گزارش نه ماهه شرکت برآورد بنده سود است و نه زیان وضمنا گزارش 91 خیلی بهتر است . حتی انشاالله در آینده بهتر هم خواهد شد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    خب دوست من شما كه اينقد به اطلاعات اين شركت واقفيد به ما بگيد در گزارش 9 ماهه چقد اي پي اس ميخان اعلام كنن....اون موقع مطمئنم همه به صحت حرفاي شما اطمينان پيدا ميكنن

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز اجازه دهید صریح بگویم بنده هرگز به افراد مختلف کاری ندارم و فقط نظر خودم را که حاصل تلاش بنده است را مطرح می نمایم و در مورد سوال اول شما باید بگویم بنده آینده سهم را در بورس معامله می کنم و در مورد صدرا بنده به سال 94 توجه دارم و پیش بینی بنده برای 94 این است . ارزش یک سهم صدرا 8تا 10 دلار .بنده هم یک سهامدار هستم و برایم فرقی نمی کند که سهامداران دیگر چه فکر می کنند در واقع بنده تنها دو موضوع مد نظرم است یک اطلاع رسانی به شرکایم در صدرا و دوم اینکه در این زمان خاص که دشمنان به جان مملکت عزیز مان افتاده اند اگر بتوانم کمک کنم که اجانب موفق نشوند که بلایی که سر بازارهای موازی آورده اند از این بیشتر سر این بازار هم بیاورند و صد البته به سهم خودم در صدرا . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...عجب...ممنون از اینکه صادقانه و شفاف جواب بنده رو دادید....و نظر شما کاملا محترم هست و قابل تامل چون بواسطه مقدار سهام و ارتباط نزدیکتر از ما به اخبار هستید....ولی باز هم نکات غیر شفاف زیادی اینجا باقی مونده که بنظرم باید روشن بشه....دوست عزیز...ممنون میشم پاسخگوی این سوال شخص بنده باشید....منظور جناب خواجه علی از حمایت همه جانبه از سهم و این سهم قیمتش بیش از اینها میارزه همینی بود که ما میبینیم...یا همین قدر هم دارند لطف میکنند...؟؟؟
    ...جناب حمید...شما به سوالاتی که سهامداران در ذهنشون مطرح شده توان پاسخگویی دارید...تا این سیاهنمایی و دودلی برطرف بشه...ممنون از وقتی که میزارید...
    ....پ.ن///...لازم به ذکر این نکته هست که بنده با چند نفر از دوستان درپیام خصوصی در حال هماهنگی برای حضور در یه حرکت اعتراض امیز هستیم....

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    دوست من حميد جان بيخيال قبلا هم تو تالار از اين نوشته ها زياد ديديم سال ٩٤ كه هيچ ببين سال ٩١ اصلا شركتي باقي ميمونه يا نه صدرا با مديريتش فاسد ترين شركتي هست كه توبورس ايران وجود داره خودشون از جيب سهامدار نوسان ميكيرن

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز خواهشا فقط صحبت از صدرا .بنده حاضر نیستم وارد حاشیه بشم . شما هم نظرتان را بفرمایید بنده می خوانم .قبلا از حسن خلق شما کمال تشکر رادارم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط Fmoradi نمایش پست ها
    دوست من حميد جان بيخيال قبلا هم تو تالار از اين نوشته ها زياد ديديم سال ٩٤ كه هيچ ببين سال ٩١ اصلا شركتي باقي ميمونه يا نه صدرا با مديريتش فاسد ترين شركتي هست كه توبورس ايران وجود داره خودشون از جيب سهامدار نوسان ميكيرن

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز خواهشا فقط صحبت از صدرا .بنده حاضر نیستم وارد حاشیه بشم . شما هم نظرتان را بفرمایید بنده می خوانم .قبلا از حسن خلق شما کمال تشکر رادارم .و من الله توفیق .

من كه راجع صدرا نوشتم شما چي خونديد

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز از نظر شرکت . طبق قانون همه سهامدان محترم هستند و البته اخباری که در گذشته فاش شده است و تنها توسط سهامداران به آن توجه نکرده اند . در این موضوع قابل بررسی است و همانطور که می دانید بازدید از شرکت یعنی دیدن چیزهایی که همه قبلا گفته شده است ولی به هر علتی به آن توجه نشده است و صد البته پیشرفتی که تا آن زمان به وقوع پیوسته است و نه بیشتر ولی در مورد گزارش نه ماهه شرکت برآورد بنده سود است و نه زیان وضمنا گزارش 91 خیلی بهتر است . حتی انشاالله در آینده بهتر هم خواهد شد . و من الله توفیق .
    نگا كنيد چرا بحثو ميپيچونيد....شما ادعا ميكنيد كه بقيه به خودشون زحمت نميدن برن دنبال اطلاعات و ادعا ميكنيد كه از شركت اطلاعات داريد و اينو تو اون قسمت قرمز رنگ نشون دادم .....گزارش يا با رويكرد مثبته يا با رويكرد منفي حالا شما معتقديد رويكرد مثبته خب اين كه يه پيشبيني معموليه.....شما كه به اطلاعات واقفيد از شما انتظار ميره اطلاعات به ريز و جزيي تري در اختيار ما بزاريد وگرنه تمام اين پستايي كه شما زديد رو ما خودمونم ميدونيم....از تجديد ارزيابي بگير برو تا آخرش......كلي گويي فايده نداره يه ذره وارد جزييات بشيد
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...فرامرز چطوری...حمید جان فرمایش شما زیبا و لایق توجه ولی اصلا منو قانع نکرد....

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    صدرا یکی از پر حاشیه ترین و بدنام ترین های بورس ایران است

این لیدر بازار واقعا" جز ضرر برای فاذر و فاراک و حتی مپنا عاید دیگری در برنداشته است

اصلا" جای سوال است که چگونه می شود شرکتی اینقدر قدرت داشته باشد که الان که داریم به شروع ماه 12 نزدیک می شویم هنوز گزارش 9 ماهه اش را ارائه نکرده باشد

اگر گزارش 9 ماهه مثبته چرا برای تعدیل بسته نمیشه ؟
    اگر منفیه هم چرا بسته نمیشه ؟
    اگر عادیه پس چرا اطلاع رسانی نمیشه؟

آخه ظلم به سهامدارهای خرد و حقیقی چقدر؟

بسیاری زندگی خود را سر این سهم باخته اند

خیلی از کارکنان صدرا هم بهع این درد دچار شده اند

اعتراض اینجانب به سازمان بورس است که چرا اطلاع رسانی در مورد گزارش 9 ماهه نمی نماید؟

وگرنه هر فردی مسئول تصمیم گیری خرید و فروش خود می باشد؟

واقعا" در این بورس ایران چه کسی جوابگوست؟

عرضه های اولیه را به بعضی ها می دهند و به بعضی ها نمی دهند!!

بعضی از سهمها را با سلیقه به گره می برند و بعضی دیگر را خیر!

بعضی از سهمها را جهت افشای اطلاعات می بندند و برخی دیگر را خیر

اطلاعات بعضی از سهمها را فورا" قبول می کنند و بعضی تعدیلها را خیر

سهامدارهای حقوقی با کد های حقیقی سهم خرید و فروش می کنند؟ چه کسی جوابگوست؟

واقعا" در بورس ایران چه کسی پاسخگو است؟

18. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    .
    جناب مهربان؛ لطفا پیام خصوصی را چک فرمائید. با سپاس

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید jimbo از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)