صفحه 395 از 1968 نخست ... 2953453853923933943953963973984054454958951395 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,941 به 3,950 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    من نیز مانند تمام مردم ایران ، آرزو میکنم ، حق ما در مسائل هسته ای به رسمیت شناخته شود. همچنین آرزو دیرینه من این است که حق زندگی در آرامش و دور از تنش و افت و خیز های نا بجا و فشار های روز افزون اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی از سوی دولتمردان ایران به رسمیت شناخته شود.
    هر یک از ما تنها یک بار به دنیا می آییم و یک بار از دنیا می رویم.
    انرژی هسته ای حق مسلم ملت ماست.
    اما پیش از هر چیزی زندگی در سایه آرامش ناشی از تدبیر دولتمردان ، حق اساسی و مسلم هر شهروند است.
    حق من و شما این نیست که شب که میخوابیم تهدید بیگانگان روی سرمان باشد. آنهم به سبب که دولتمردان ما دیپلماسی شان بر اساس بد دهانی و گردن کلفتی است.
    سر هر ابرقدرتی را با پنبه هم میتوان برید.
    تاریخ نمونه های فراوانی دارد که شما بهتر از من میدانید.
    دولتمردان ما هنوز در بسیاری از جزمیات سال 57 در جا میزنند. یادم است همواره در گوش ما میخواندند که شاه ملعون نفت و گاز و ثروت ما را میداد اجنبی ها می بردند. شرکت های خارجی در ایران بودند !! و بر این اساس ایران را کشوری رو به سقوط معرفی می کردند. می گفتند ما را وابسته بار آورده اند تا هر زمان خواستند ما را از تکنولوژی و مواد مورد نیاز محروم کنند. حرفهایی که هیچ سندیت علمی نداشت. با این تکنولوژی رو به پیشرفت کدام ، شرکتی است که در شرایط عادی راه های تجاری و درآمد خود را مسدود کند ؟
    ضمن اینکه مگر پس از انقلاب و در شرایط کنونی ، صنایع ما وابستگی به واردات ندارد ؟ مگر همین اکنون ما با دشواری روبرو نشده ایم ؟ مگر خودرو های ما به دلیل نبود قطعات و تحریم در تعمیرگاه ها معطل نمانده اند ؟
    این در حالیست که تبادلات اقتصادی جزو لاینفک حضور در جامعه جهانی است. مگر ایران خودرو در سایر کشور ها کارخانه ندارد ؟ آیا ما در حال استثمار آنها هستیم ؟
    حال در مسائل هسته هم ، واقعیت موجود را به دلیل منافع ایدئولوژیک وارونه جلوه می دهند و همواره مردم ایران را نسبت به واقعیت های موجود بد بین می کنند.
    سخن بنده این است که دانستن واقعیت ها و راست گویی حق مسلم هر ایرانی است.
    آرامش ، آسایش ، رفاه و ثروت حق مسلم هر ایرانی است.
    هر چند ممکن است این چیز ها برای شما اندکی دور از نگر باشد. هر چه باشد خداوند لطفش شامل حال شما شده و نسبت به قشر اکثریت جامعه بی نیاز تر هستید.
    من پیش از آنکه سرمایه گزار باشم ، یک صنعت گر و یک کارگر بوده و هستم. درد و رنج های طبقه پایین را خوب میدانم . با پوست و گوشتم آنها را می بینم و لمس میکنم.
    غرور کاذب شکم هیچ بنی بشری را تا کنون سیر نکرده است.
    هیچ کارگری تا کنون گزارش نشده که شب ، نانی از غرور هسته ای سر سفره اش ببرد و شکم زن و بچه اش را سیر کرده باشد.
    سخن به درازا کشید.
    پرگویی مرا ببخشایید.
    پیروز باشید
    باسلام:
    دوست عزیز تا حالا شده : شنیده باشی به کسی بگویند تو مرد نیستی و اون شخص پاسخ دهد ! این زنم اینهم سه تا بچه پس من مردم ؟ خب استدلال با سفسطه بسیار متفاوت است و البته عرض بنده اینست که انشاالله همه ما به درستی بدانیم که هر چه می کشیم از دست آمریکا است و باید طبق فرمایش امام ره فریادمان را نیز بر سر آمریکا بکشیم . دزد که به خانه شما می آید از دیوار می آید وگرنه شما را چه نیاز به دیوار ! مگر شما می خواهید خود را محدود کنید . البته که نه شما می خواهید دسترسی دزد را به حریمتان را با مشکل مواجه کنید . طبق فرمایش امام ره که بر دست کار گر بوسه زد این نیز یک افتخار برای شماست که می فرمایید کارگر می باشید .و همچنین بنده معتقد هستم بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گهرند .چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار .تو که از محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی .انشاالله همه ما بزودی کاممان به قیمت صدرا شیرین شود که این شیرینی مطمئنا برای شما طعم دیگر دارد . و من الله توفیق .

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهرداد آواتار ها
    تشکر شده 1,181 بار در 183 ارسال
    درود بر دوست عزیز نادیده ام «کدبان باستان»

مطلبتان بسیار متین و گیرا وحرف دل بود .

دستهایت را می بوسم .
    خنده بدمستیست در ایام ما هوشیار باش / محتسب بو میکند اینجا دهان بسته را

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده اند:

واما شما دوست عزیزم
    برای شما وبرای تمام مردم کره ی زمین آرزو می کنم شخص پرستی را که نوعی بت پرستیست کنار بگذارید وپیشنهاد می کنم این «هبل » و « لات » 30 ساله تان را دائم برسر این وآن نکوبید . محمد نیز بعد از فتح مکه نسبت به تخریب بتهای « هبل و لات و منات و عزی » همت گمارد . پس دوست من شخص پرستی ممنوع تا از این حصار ساختگی خلاص شوی و فکرو روحت پرواز کند تا بی انتها .

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز جناب کدبان باستان عزیز به کارگر بودن افتخار می کند و بنده به سرباز اسلام بودن . ولی دیدگاه شما هم در نوع خودش جالبه ! خوبه که به این باور رسیدید که رهبر معظم تا حد یک بت مورد قبول خیلیها (حداقل همون 64درصدی که رای دادن) می باشند .پس باید این را در اعمال خود لحاظ فرمایید تا حداقل نان را به نرخ روز بدست آورید .البته بگم بنده حتی در مورد وهابیون که بنده و شما را کلا بی دین می دانند هم پاسخ هایی دارم و اینکه می گویند حتی نباید به زیارت اهل قبور رفت و یا از معصومین و اعمه اطهار نباید توسل جست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب بهتره اقتصادی صحبت کنیم و از حاشیه پرهیز نماییم و تنها خدمتتان عرض کنم بنده بدلیل اینکه دیدم جناب کدبان باستان عزیز نیاز به روحیه دارند سعی در این مهم نمودم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد نمایش پست ها
    واما شما دوست عزیزم
    برای شما وبرای تمام مردم کره ی زمین آرزو می کنم شخص پرستی را که نوعی بت پرستیست کنار بگذارید وپیشنهاد می کنم این «هبل » و « لات » 30 ساله تان را دائم برسر این وآن نکوبید . محمد نیز بعد از فتح مکه نسبت به تخریب بتهای « هبل و لات و منات و عزی » همت گمارد . پس دوست من شخص پرستی ممنوع تا از این حصار ساختگی خلاص شوی و فکرو روحت پرواز کند تا بی انتها .

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    مي ترسم خداي نكرده مدير عامل صدرا با اين همه دست ودل بازي باعث ورشكستگي شركت بشود بهتر نيست مثل پارسال نكنند كه خواب را به چشمان خود حرام كردند وگزارش 98 ريالي دادند وبعد با همت مضاعف و حتما يك 10 تا 12كيلو آب شدن الان به اين نتيجه 3 تا 4 تومان رسيدند يعني 700 ميليارد تومان اجرا قرار داد كلا 5 ميليارد تومان سود غير قابل تقسيم در آمده
    آهان يادم نبود هزينه ماليشان زياد بود وگرنه همت اينها كه كم نبود
    طفلكي ها براي سال 90 كم فشار تحمل كردند كه حالا براي 91 هم مي خواهند به خودشان فشار مضاعف مضاعف بياورند ويك 10 تا 20 توماني اعلام كنند بابا ايول به اين همه غيرت وتلاش وپشت كار
    نوشابه مي خواهيد برايتان باز كنم
    و بدبخت سهامدار صدرا منجمله خودم كه با چه حقه با...طرف هستيم

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز جناب کدبان باستان عزیز به کارگر بودن افتخار می کند و بنده به سرباز اسلام بودن . ولی دیدگاه شما هم در نوع خودش جالبه ! خوبه که به این باور رسیدید که رهبر معظم تا حد یک بت مورد قبول خیلیها (حداقل همون 64درصدی که رای دادن) می باشند .پس باید این را در اعمال خود لحاظ فرمایید تا حداقل نان را به نرخ روز بدست آورید .البته بگم بنده حتی در مورد وهابیون که بنده و شما را کلا بی دین می دانند هم پاسخ هایی دارم و اینکه می گویند حتی نباید به زیارت اهل قبور رفت و یا از معصومین و اعمه اطهار نباید توسل جست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب بهتره اقتصادی صحبت کنیم و از حاشیه پرهیز نماییم و تنها خدمتتان عرض کنم بنده بدلیل اینکه دیدم جناب کدبان باستان عزیز نیاز به روحیه دارند سعی در این مهم نمودم .و من الله توفیق .
    بوی باران تازه می آید / نکند بوی چشم تر باشد
    نکند پرده چون فرو افتد / داستان داستان زر باشد
    زیر این نیم کاسه های قشنگ / نکند کاسه ای دگر باشد
    دختر گلفروش ما نکند / یار لات سر گذر باشد
    نکند قصه ی گل و بلبل / همه پایینتر از کمر باشد
    نکند آنکه درس دین می داد از خدا پاک بی خبر باشد
    نکند نان به نرخ روز شود / چامه کبریت بی خطر باشد .

ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی / این ره که تو می روی به ترکستان است

آرزومندم روزی برسد که خود بتان آدمی ساخته را بشکنی واشخاص را بت نکنی وبه خودت والائی بیشتری بدهی .

ارادتمند شما
    مهرداد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز تا حالا شده : شنیده باشی به کسی بگویند تو مرد نیستی و اون شخص پاسخ دهد ! این زنم اینهم سه تا بچه پس من مردم ؟ خب استدلال با سفسطه بسیار متفاوت است و البته عرض بنده اینست که انشاالله همه ما به درستی بدانیم که هر چه می کشیم از دست آمریکا است و باید طبق فرمایش امام ره فریادمان را نیز بر سر آمریکا بکشیم . دزد که به خانه شما می آید از دیوار می آید وگرنه شما را چه نیاز به دیوار ! مگر شما می خواهید خود را محدود کنید . البته که نه شما می خواهید دسترسی دزد را به حریمتان را با مشکل مواجه کنید . طبق فرمایش امام ره که بر دست کار گر بوسه زد این نیز یک افتخار برای شماست که می فرمایید کارگر می باشید .و همچنین بنده معتقد هستم بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گهرند .چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار .تو که از محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی .انشاالله همه ما بزودی کاممان به قیمت صدرا شیرین شود که این شیرینی مطمئنا برای شما طعم دیگر دارد . و من الله توفیق .
    دوست عزیز واضح است که بخشی از مشکلات کشور مربوط به سیاستهای امریکا و متحدینش در برابر انقلاب 57 ملت ایران است اما نباید همه مشکلات را به بیرون مرزها ربط داد. مدیریت ناکارآمد و اتوبوسی و فامیلی و بی عرضه گی بسیاری از مسئولین کشور در طی این 33سال ،خصوصا در این 7 سال اخیر بلا یی ویرانگر بر سر کشور بوده که امروز همه مردم را به زحمت انداخته و چرخ اقتصاد و سیاست را از نفس انداخته است . با سفسطه بازی و سر دادن شعارهای تکراری و نخ نما شده و دشمن دشمن کردن نمیشود یک ملت را به سعادت و خوشبختی رساند. امروز کشورهایی که در رابطه با جامعه جهانی توانسته اند یک رابطه معقول و همرا ه با تعامل دوجانبه برقرار کنند موفقترند . نمونه آن هم کشورهایی مانند کره جنوبی ، مالزی ، اندونزی ،ترکیه ، لبنان و ......

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    باسلام:
    با ضریب چند حساب کردید که شده 64% ؟
    این عدد 64 هم تازگیها مقدس شده و در سوریه و روسیه هم با این عدد رابطه خوبی برقرار شده است!!!!!!
    ولی بت پرستی به هر شکل ممکن حرام اندر حرام اندر حرام است . و حیف است انسانی را که خداوند آزاد افریده است ، آزادی و آزادگیش را ارزان و مفت بفروشد . و در حد یک برده خود را سقوط دهد.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده خوب می دانم که دارم با عده ای دلشکسته صحبت می کنم و تقریبا تمامی دوستان در ضرر هستند و آنهم میلیونی و حتی می شناسم دوستی را که میلیاردی در ضرر است و هرگز سخنی در این تالار نگفته است .پس شما نیز بدان بنده مجبورم با توجه به اطلاعاتم که بدون رانت بدست آورده ام به گونه ای سخن بگویم که باعث ناراحتی دوستان نشوم و بلکه شاید امیدی را هم بشود در دلشان رشن نمود .و دیگر نکته که باید بدانید اینست که عده ای بسیار به بنده لطف دارند و در ازای این اطلاع رسانی از هر آنچه که لایق خودشان است در پیام خصوصی وغیره نسبت به بنده دریغ ندارند . در هر صورت بماند بنده از کسی توقعی ندارم به راهی می روم که خودم صلاح می دانم ضمنا بنده شیعه خالص هستم و به ارکان دینم مسلط و افتخار ........... بماند . دوستان عزیز شما حتی اگر همان 10 ريال اعلام شده را در نظر بگیرید یعنی که سال 90 صدرا 510 ريال ساخته است و برای سال 91 هم اگر 100ريال را مد نظر قرار دهید یعنی اینکه 600ريال در آمد پیش بینی کرده است . سوال : این ارقام برای شما با توجه به درامد های سالهای گذشته چه مفهومی برای شما دارد .خود دانید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط zafar3000 نمایش پست ها
    مي ترسم خداي نكرده مدير عامل صدرا با اين همه دست ودل بازي باعث ورشكستگي شركت بشود بهتر نيست مثل پارسال نكنند كه خواب را به چشمان خود حرام كردند وگزارش 98 ريالي دادند وبعد با همت مضاعف و حتما يك 10 تا 12كيلو آب شدن الان به اين نتيجه 3 تا 4 تومان رسيدند يعني 700 ميليارد تومان اجرا قرار داد كلا 5 ميليارد تومان سود غير قابل تقسيم در آمده
    آهان يادم نبود هزينه ماليشان زياد بود وگرنه همت اينها كه كم نبود
    طفلكي ها براي سال 90 كم فشار تحمل كردند كه حالا براي 91 هم مي خواهند به خودشان فشار مضاعف مضاعف بياورند ويك 10 تا 20 توماني اعلام كنند بابا ايول به اين همه غيرت وتلاش وپشت كار
    نوشابه مي خواهيد برايتان باز كنم
    و بدبخت سهامدار صدرا منجمله خودم كه با چه حقه با...طرف هستيم

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز قبلا از مشکلات صدرا گفتم و فکر نکنم به صلاح باشه در این زمان از مشکلات صحبت کرد و گرنه اگر بنده بیشتر ندانم کمتر هم نمی دانم .و فقط نمی خواهم نعل وارونه بزنم و دوستان را در رفتن به درون یک غم بدون چاره راهنمایی کنم .ولی یکبار دیگر به شما تاکید می کنم آن مثال در درخت تنومند را دوباره مرور فرمایید تا شما را به آینده سهم راهنمایی نماید .و من الله توفیق .

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)