صفحه 848 از 1970 نخست ... 34874879883884584684784884985085185889894813481848 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,471 به 8,480 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول از saeed2 یکی از کاربران صادق و بی شیله پیله تالار همسایه و یکی از سهامداران قدیمی صدرا در خطاب به یک زنا... آقا سعید بد جوری زدی تو خال!!! اما طرفت خودش را زده به کوچه علی چپ که یعنی نگرفته مطلب رو ولی ما و همگی اهل تاپیک گرفتیم چی گفتی!! دمت گرم.

روزی بود روزگاری یکسری ادم ساده (پخمه ) بودند و یک سری ادم تیز و زبر و زرنگ ...ادم ساده ها هم پول داشتند ولی فکر و عقل معاش نداشتند و پولشون را یک کالا می کردند مثلا طلا یا ملک یا دلار یا ....هر کی هر چیزی که می تونست می خرید سرشون تو لاک خودشون بود و زندگشون را بخوبی می کردند ....عوضش ادم زرنگا حواسشون بود چی بخرند و کدوم پخمه چی دارع........اره عزیزای دلم داشتم می گفتم ادم زرنگها با هم بودند و با هم فکر می کردند تو خریداشون تو فروش هاشون توی شایعه پخش کردناشون ...کلا جیک تو جیک بودند...هر روز ثروتشون بیشتر می شد و در عوضش ادم پخمه ها پولشون کم تر و کمتر می شد ...یک روزی ادم ساده های بخودشون گفتند چرا ما هرچی داریم ارزون می شه ؟ چرا هرچی انها دارند گرون می شه ؟چرا ما تا می فروشیم گرون می شه.....؟ نکته داستان من را اگر گرفتی که گرفتی نگرفتی سعی کن مثل درخت فندق باشی ....؟
    ویرایش توسط طیب واقعی : 2014/12/10 در ساعت 00:04

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

باسلام:
    دوست عزیز لطفا به چند نکته توجه فرمایید .اولا از داشتن دوستان بیشتر ، بسیار خوشحال می شویم ولی این خوشحال شدن چند شرط دارد .
    1- به هیچ کس و تحت هیچ شرایطی توهین نمی کنیم .2- با کسی هم جنگ نداریم .
    3- ما سهم خوب شناسایی می کنیم و با تلاش برای بهبود وضع شرکت به سود خوب هم می رسیم.
    4- معمولا هم هر سهمی را که انتخاب می کنیم حداقل یکساله است و در این مدت با روش سکوها و در هر نوبت عرضه بازار سهم اضافه می کنیم نه اینکه نوسان بگیریم . می گویم نوسانگیری نمی کنیم چون : نوسانگیری یعنی کلاه گذاشتن سر رفیق های خودمان که با ما در یک سهم هستند .

شرایط بالا حداقل شرایطی است که باید رعایت شود و اگر شما به این شرایط پایبند هستید به جمع ما خوش آمدید .وگرنه در صورت عدم رعایت هر کدام از شروط شما از دوستان ما نخواهی بود .
    در مورد سهم خریدن هم : فاذر را به هرتعدادی که می خواهی بخر زیرا پس از انجام طرههای در دست اقدام دیگر این قیمتها آرزوی هر سرمایه گذاری خواهد بود و صد البته دست نیافتنی .
    در مورد صدرا هم اگر قرار به اصلاح مدیریت باشد . حتما اعلام خواهم کرد . یک مثال هم برای شما بزنم . شما فاراک را ببین پس از اینکه ما رهایش کردیم ، تا کنون سه برابر شده است و این یعنی کاری در فاراک کردیم که پس از خروج دوستانمان از سهم هنوز هم سهم در حال رشد است . یعنی بنداز دررویی نداریم و با کار بنیادی سهم را رشد می دهیم نه با ..... بماند . لطفا احترام همه افراد موافق یا مخالف را نگه دارید .
    ومن الله توفیق.
    ویرایش توسط ناظر بورسی : 2014/12/10 در ساعت 13:03

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 14 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    نقل قول از saeed2 یکی از کاربران صادق و بی شیله پیله تالار همسایه و یکی از سهامداران قدیمی صدرا در خطاب به یک زنا... آقا سعید بد جوری زدی تو خال!!! اما طرفت خودش را زده به کوچه علی چپ که یعنی نگرفته مطلب رو ولی ما و همگی اهل تاپیک گرفتیم چی گفتی!! دمت گرم.

روزی بود روزگاری یکسری ادم ساده (پخمه ) بودند و یک سری ادم تیز و زبر و زرنگ ...ادم ساده ها هم پول داشتند ولی فکر و عقل معاش نداشتند و پولشون را یک کالا می کردند مثلا طلا یا ملک یا دلار یا ....هر کی هر چیزی که می تونست می خرید سرشون تو لاک خودشون بود و زندگشون را بخوبی می کردند ....عوضش ادم زرنگا حواسشون بود چی بخرند و کدوم پخمه چی دارع........اره عزیزای دلم داشتم می گفتم ادم زرنگها با هم بودند و با هم فکر می کردند تو خریداشون تو فروش هاشون توی شایعه پخش کردناشون ...کلا جیک تو جیک بودند...هر روز ثروتشون بیشتر می شد و در عوضش ادم پخمه ها پولشون کم تر و کمتر می شد ...یک روزی ادم ساده های بخودشون گفتند چرا ما هرچی داریم ارزون می شه ؟ چرا هرچی انها دارند گرون می شه ؟چرا ما تا می فروشیم گرون می شه.....؟ نکته داستان من را اگر گرفتی که گرفتی نگرفتی سعی کن مثل درخت فندق باشی ....؟
    من با طیب تالار بورس ارتباطی ندارم غیر از خوندن بعضی از مطالبشون تو تاپیک ...اگه ادم خوبیه برای خودشه اگر نه باز برای خودشه ولی به نظرم شخصیتش توی 2 سال گذشته فرق نکرده زیاد.......منظور من افراد دیگری بودند که بسیار محترم هستند ولی رویه کاملا متفاوتی داند علی رقم زکاوت و اطلاعات بالایی که برخوردارند منافعشون ایجاب می کنه که به هر ترفندی ایجاد اختلاف کنند و تاپیک مسموم باشد .مثل ساختن ایدی های متفرقه با عناوین جعلی....با این کار هر غریبه ای هم که بخواهد صدرا بخره جو متشنج تاپیک را ببینه بی خیال خرید می شه که همون هدف سهامدار عمده یا حقوقی عرضه کننده هست برای جلوگیری از جهش قیمتی و از انجایی که ان حقوقی یا حقیقی های کد شخصی هدفشون اول نگهداری قیمت ودر ثانی ممانت از وارد شدن سهامدار جدید می باشد با این جو پر التهاب با یک تیر دو نشون زده اند ...یا بهتر بگم زده اید ..از طرفی پایین نگه داشتن صدرا برایشان بسیار هزینه دارد...سرمایه ترسو هست .دقیقا وصف کاربر حمید 89 که می خواست بخره اما ....دست دست می کنه که این تعلل باعث ضرر خودش هست و منفعت شما....قدیمی ها یک ضرب المثلی داشتند حرف را بندازی زمین صاحابش پیدا می شه....ولی اون لفظی که اول پستتون بکار بردید((زنا.....)) خیلی بی ادبانه هست .و طیب واقعی بی ادب نیست.من شما را می شناسم.توی تالار بورس پیغام خصوصی هم داشتیم و ای پیتان را هم دارم.

باسلام:
    دوست عزیز طیب خان چرا مغلطه میکنید ؟
    اینکه شما چندین نفر را به بنده نسبت می دهید و برای اثبات حرفهای خودتان ! حرفهای آن افراد غیر از بنده را دروغ اعلام می کنید که ربطی به بنده ندارد . بنده نه عکس از شما دارم و نه شما را تا کنون دیده ام و تنها در ایمیل با هم صحبت کرده ایم . فقط یکبار تلفنی شما با بنده تماس گرفتید و آنهم نه به شماره خودم ! بلکه با شماره آن نماینده خودتان در اولین تجمع و خودتان فرمودید که بدلیل مشکلی که دارید نمی توانید از منزل خارج شوید . البته خودتان می دانید که از همان اول چگونه سعی در پنهان داشتن چهره خود داشته اید . حالا راست و دروغ مطلب به خود شما بر می گردد .نه به بنده .اگر شما چندین نفر هستید و یادتان نمی آید که چه وقت با کدام چهره و اسم چه فرموده اید و اینکه هیچ کسی هنوز شما را ندیده است و یا ترس شما از مردم چیست که خودتان را پنهان نموده اید ! ولی بنده یک چهره دارم و همه بنده را هم دیده اند و هر وقت هم که بخواهند می توانند ببینند . و بنده مسئولیت تمام حرفهایم را می پذیرم و برای اثبات آنها حتی حاضرم در هر محکمه ای حاضر شوم . شما چی ؟ شما حاضری در جمع دوستانه و نه در محکمه حرفهای خودت را ثابت کنی ؟ طیب جان لطفا از تلاش برای دشمن جلوه دادن بنده دست بردارید ! چون موفق نخواهید شد . همانطور که سرمایه گذار67 هم موفق نشد .

نکته :
    شما می دانید که اگر یک کلمه دروغ یا اشتباه بتوان به قرآن نسبت داد . براحتی می توان کل قرآن را باطل اعلام کرد .

در مراحل پایین تر اگر یک کلمه دروغ از کسی ثابت شود ، می توان گفت آن شخص می تواند دروغهای زیادی بگوید .

حالا بنده از شما یک سوال دارم ؟ آیا شما طیب هستی ؟ اگر نیستی چرا چنین نامی بر خود نهاده اید .
    اگر جواب سوال اول بله است و شما طیب هستی ! پس حتما رستم دستان هم نیستید !
    قضاوت با دوستان عزیز .
    ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب نمایش پست ها

باسلام وعرض ادب

جناب لیالی عزیز .....شما دیگه چرا؟

ایا نوشته های انتقالی فرد مورد نظر صحت دارد ؟ آیا بنده حالا شدم رستم دستان؟ و قبلا پارسا و طیب یکی بود و یا زمانی و طیب یکی هستند ؟ ویاشایان و طیب وووووووووو سایر کاربران محترم و یا شاید یه چند وقت دیگه لیالی وطیب یکی باشند؟!!!!!!!! یعنی از نظر شما به مطالب سراسر کذب یه فرد ..............باید اهمیت داد و تشکر کرد؟

یه زمانی میگه طیب پاش میلنگه !!!!!!!!! یه زمانی میگه یه کپی ازعکس لگن خاصره بنده داره و بنده در نشستن مشکل دارم واگه ادم خوبی باشم بنده رو میفرسته به عمل به خارج از کشور .....یعنی از نظر شما این نوع موارد باید تشکر هم داشته باشه؟!!!!!!! یعنی این موارد تحلیلی است ؟!!!!! و راستگویی ؟!!!!!!

کسیکه این همه دروغ گفته .............اصلا میشه گفت که انسان است؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/12/10 در ساعت 11:53

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,696 بار در 26,711 ارسال

درود

از پرداختن به مسایل حاشیه ای و توهین و... که ارتباطی با این سایت ندارد خودداری کنید.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز از همه شما عذرخواهی می کنم . اما برخی از خود شما دوستان عزیز در تماس تلفنی از بنده خواسته اید که پاسخ محکم به شایعات بدهم و حداقل اعلام کنم که تمام شایعات دروغ است .بنده هم اطاعت کردم و اکنون با درخواست شما دیگر پاسخی به آنها نمی دهم . چون الان شما چنین خواسته اید .
    بر می گردیم به تالار فاذر .
    ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    درود

از پرداختن به مسایل حاشیه ای و توهین و... که ارتباطی با این سایت ندارد خودداری کنید.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 19,323 بار در 2,624 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز طیب خان چرا مغلطه میکنید ؟
    اینکه شما چندین نفر را به بنده نسبت می دهید و برای اثبات حرفهای خودتان ! حرفهای آن افراد غیر از بنده را دروغ اعلام می کنید که ربطی به بنده ندارد . بنده نه عکس از شما دارم و نه شما را تا کنون دیده ام و تنها در ایمیل با هم صحبت کرده ایم . فقط یکبار تلفنی شما با بنده تماس گرفتید و آنهم نه به شماره خودم ! بلکه با شماره آن نماینده خودتان در اولین تجمع و خودتان فرمودید که بدلیل مشکلی که دارید نمی توانید از منزل خارج شوید . البته خودتان می دانید که از همان اول چگونه سعی در پنهان داشتن چهره خود داشته اید . حالا راست و دروغ مطلب به خود شما بر می گردد .نه به بنده .اگر شما چندین نفر هستید و یادتان نمی آید که چه وقت با کدام چهره و اسم چه فرموده اید و اینکه هیچ کسی هنوز شما را ندیده است و یا ترس شما از مردم چیست که خودتان را پنهان نموده اید ! ولی بنده یک چهره دارم و همه بنده را هم دیده اند و هر وقت هم که بخواهند می توانند ببیند . و بنده مسئولیت تمام حرفهایم را می پذیرم و برای اثبات آنها حتی حاضرم در هر محکمه ای حاضر شوم . شما چی ؟ شما حاضری در جمع دوستانه و نه در محکمه حرفهای خودت را ثابت کنی ؟ طیب جان لطفا از تلاش برای دشمن جلوه دادن بنده دست بردارید ! چون موفق نخواهید شد . همانطور که سرمایه گذار67 هم موفق نشد .

نکته :
    شما می دانید که اگر یک کلمه دروغ یا اشتباه بتوان به قرآن نسبت داد . براحتی می توان کل قرآن را باطل اعلام کرد .

در مراحل پایین تر اگر یک کلمه دروغ از کسی ثابت شود ، می توان گفت آن شخص می تواند دروغهای زیادی بگوید .

حالا بنده از شما یک سوال دارم ؟ آیا شما طیب هستی ؟ اگر نیستی چرا چنین نامی بر خود نهاده اید .
    اگر جواب سوال اول بله است و شما طیب هستی ! پس حتما رستم دستان هم نیستید !
    قضاوت با دوستان عزیز .
    ومن الله توفیق .

باسلام نه عليك

انقدردروغگویی كرده اي كه حتي ارزش جواب دادن هم نداری ...................

ولی بنا بدلایلی چند خطی مینویسم اون نه برای شما ......وفقط برای کاربران محترم

در همین سایت بنده دوستان زیادی دارم که همدیگر رو از نزدیک میشناسیم و باهم صحبت میکنیم وجلساتی هم داشتیم وداریم وکوه میریم و ووووو
    سالیان زیادی است که این دوستی ادامه داره ...................

ولی چون شما نا محرم هستید بنده با شما ارتباط نزدیکی نداشته ام و حتی تماس تلفنی که یکبار تاکید داشته اید و هم اشاره کرده اید دروغی بیش نیست مثل سایر دروغگویی های شما ..................

واما اولین بار کسیکه موجب شد تا بنده به شما به دیده شک بنگرم و تحقیق کنم آقای محسن نظری بود که در بورکس ماهیت شمارو افشا کرد و بنده در همین جا از این بزرگوار سپاسگزارم

وفرد دومی جناب قنبری بود که فهمید شما چندین ایدی در سایت تالار بورس دارید و گزارش کرد و برهمگان حیله گری شما هویدا شد و شمارو مسدود کردند .......... وبازهم از این بزرگوار سپاسگزارم که موجب شده چهره زشت شما بر همگان مشخص شود

=============================

درود

کاربر گرامی،

تقاضا میشود ضمن نپرداختن به مباحث حاشیه ای، چنانچه در ارتباط با مدیران انجمن مطلبی دارید در پیام خصوصی مطرح فرمایید.

با احترام - مدیر نظارت

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز در مورد صدرا : لطفا بجای تماس با بنده با شماره 83362548 امور سهام شرکت صدرا و یا با 83362057 امور حسابداری شرکت تماس بگیرید .بنده نه صدرا دارم و نه علاقه ای به صحبت کردن در مورد صدرا . ضمنا از آقا طیب هم بخاطر این همه لطفی که به بنده دارند تشکر می کنم و از خداوند منان آرزوی سلامتی و بهروزی را برای ایشان خواهانم . هر چند که از جانب بنده هیچ محدودیتی نبوده است و همیشه در خدمت بوده ام ولی امیدوارم ایشان روزی ما را قابل دانسته و شاید تجربیات گذشته و آنچه که منبعد تجربه می کنیم را مرور کردیم .
    ومن الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/12/14 در ساعت 12:43

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    ومن الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/12/31 در ساعت 11:52

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوستان عزیز بنده چندبار خواستم بنویسم و ننوشتم و حتی یکبار نوشتم و پاک کردم و باعث شد خیلی از شما دوستان تماس تلفنی بگیرید ، ناچارا بصورت خلاصه می گویم .همانطور که همیشه گفته ام چاره کار صدرا در خصوصی سازی با یک مدیریت قوی و متخصص است . که انشاالله اتفاق خواهد افتاد .

ضمنا بنده هرگز راضی نیستم که کسی بخاطر طرفداری از بنده ، یا به هر عنوان دیگر کسی را ناراحت نماید ! گفته های بنده همان مطالبی است که تا کنون گفته ام .
    ومن الله توفیق .

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)