صفحه 1079 از 1968 نخست ... 795799791029106910761077107810791080108110821089112911791579 ... آخرین
نمایش نتایج: از 10,781 به 10,790 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال bolinger آواتار ها
    تشکر شده 4,759 بار در 468 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    من نمیدونم مشکلت با صدرا چیه همش آیه یأس و ناامیدی میخونی!!!!!!

هرچند که تا الان هرچقدر جناب طیب دلگرمی به ما دادند اون بازیگر نذاشت آب خوش از گلومون پایین بره!!!

سوی نومیدی مرو امیدهاست

سوی تاریکی مرو، خورشیدهاست

نا امیدی ها به پیش او نهید

تا ز درد بی دوا، بیرون جهید
    سلام از بنده ست

برادر من از مرداد تا الان میشه ۵ ماهه آزگار پول مردمی که یک میلیارد سهم صدرا خریدند نصف شده ،
    شما که قبل از افزایش سرمایه خریدی هم درجا زدی و اعصابت خراب شده و تا دیروز به صمدی بد و بیراه میگفتی .
    استاد بهنام هم که به اشتباه خودش در نگهداری بلند مدت صدرا بارها اعتراف کرده .

حالا با اینهمه ظلم و ستمی که به شما شده ، چهارتا متلک هم بار این از خدا بیخبر ها میکنیم ، شما ناراحت میشی .

شما بیای اینجا با سوز و گداز به صمدی دری وری بگی و توطئه کشف کنی ، مشکلی با صدرا نداری ؟

من بیام چهارتا طنز و متلک بار اینها کنم مردم به ریش اینها بخندند ، ظلمت و رو به تاریکی است ؟

خدا پدر استاد مارا بیامرزد که به شما گفت یک لحظه زیر ۵۰۰ هم معامله میشه و احمق ترین فروشنده زیاد داره .

البته روی ۵۳۰-۵۴۰ یک لحظه اشتباه هم کرد و فکر کرد برگشته ، اما وقتی که روی هزار گفت گندش در اومده، شما ها همه بهش پریدید .

اینجا روی ۶۰۰ گفت احمق ترین فروشنده زیر ۵۰۰ میفروشه ،شما گفتید مشکلت با صدرا چیه ؟حالا هم که می‌بینید افشا تاثیر نداشته بازهم باور نمیکنید .

من بعنوان شاگرد استاد ، مشکلی با صدرا ندارم ، اما اگر بخواهید از شر صدرا خلاص بشوید باید این تعصبات را کنار بگذارید .

فراموش. نکنید که سهمهایی که در سقوط بازار ، نصف شدند از کف ۵۰ درصد اومدند بالا یا کامل سقف قبلی را زدند ،

شما برو زمگسا و وپست را نگاه کن .

این صدرا در رشد اخیر شاخص از ۴۸۰ شد ۶۰۰ ، تازه ۶۰۰ هم چند ثانیه فقط قابل معامله بود ، تا الان هم دوباره برگشته سر جاش ، باز تا براتون شوی انتخاباتی برگزار میکنند ، دعا گو میشوید .

نمی‌خواهید قبول کنید که آشغالترین سهم بازار در ۵ ماه گذشته بوده ؟بعد از اینکه بوده هم قبول نمیکنید ؟ پس چطوری میخواهید و می توانید قبل از اینکه آشغالترین بشود بفروشید ؟(سهم بد و خوب نداریم ، در مقطع زمانی باید ارزیابی بشوند ، در ۵ ماه گذشته صدرا آشغالترین بوده و در ۵ ماه قبل از آن یکی از بهترین‌ها بوده )

در هر صورت میل خودتونه ، بنشینید پای صحبت بوقچی های صدرا و جشن بگیرید و ضرر کنید و فحش بدهید
    یا تعصب روی صدرا را بگذارید کنار .

بیچاره استاد ما ، مثل مرغ داستان بوزینگان کلیله و دمنه هربار گفت بابا کرم شب تاب شما را گرم نمیکند ، گرفتید کشتیدش .

این چه بساطیه که طرف روی سقف ۱۰۰۰ اینجا آی صدرا آی صدرا و کلیم و کشتی و گزارش سه ماهه و سود ۲۵۰۰ تومنی و افشای الف و وای چه حجمی و خریدار بیخود روی هزار نمیخره راه بیاندازد و طمع شما را تحریک کند و نفروشید ، بعد روی ۵۰۰ ازش تشکر و قدردانی بکنید که بهتون دلگرمی میده ؟

من اصراری ندارم ، انقدر این برنامه را تکرار کنید تا یا تعصب شما را زمین بزند یا شما بر تعصب پیروز بشوید

شب خوش
    ویرایش توسط bolinger : 2020/12/23 در ساعت 00:57
    به ما فرمود طیب ، ده دلاری می شود صدرا
    چرا پس می فروشند مفت ، سهم ده دلاری را ؟

2. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید bolinger از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bolinger آواتار ها
    تشکر شده 4,759 بار در 468 ارسال

سلام از بنده ست
    ۱۶ ساله یک قرون سود به کسی نداده اند ، در پیش بینی ضمیمه ی اظهار نظر حسابرس در مورد افزایش سرمایه هم بعد از ۵ سال آینده ۸۰۰ میلیارد تومن زیان انباشته پیش بینی کرده ، بعد اومده میگه میدان رشادت فلان و بیسار .

میدان رشادت بخوره تو سرت .

تا ۱۴۰۴ زیان پیش بینی کرده ای .
    شرم و حیا هم خوب چیزیه .

به قول استادم البته، قیمت سهم ربطی به فوندامنتال سهم ندارد و اگر بخواهد برود بالا با زیان هم می رود و اگر نخواهد برود بالا هم با ۳۰۰۰ میلیارد تومن افشای الف هم بمدت یکماه از ۶۰۰ تا۴۸۰ ریزش میکند و صف فروش است . حداقل این چیزی را که دیدید و با پوست و گوشت و استخوان احساس کردید باور کنید .دیدید که افشای الف بی تاثیر بود و سهم ول بود .

فردا معلوم میشه میخواد بره بالا و این سرو شانه ای که زده تحکیمی است یا ادامه دهنده .

البته استاد به ما فرمود ، تحکیمی است و ادامه دهنده نیست ( یعنی منفی ادامه ندارد ) و سهم ۱۰۰۰ را خواهد دید .

شب خوش
    ویرایش توسط bolinger : 2020/12/23 در ساعت 01:22
    به ما فرمود طیب ، ده دلاری می شود صدرا
    چرا پس می فروشند مفت ، سهم ده دلاری را ؟

عضو فعال pournikdast آواتار ها
    تشکر شده 4,259 بار در 460 ارسال

سلام و عرض ادب خدمت ققنوس صفتان صدرایی...

طیب جان ارادت داریم؛ هستیم در خدمت
    دروغ چرا؟؟؟
    از وقتی نفس اماره گولم زد و نصف صدرا رو با دِی عوض کردم؛ کل زندگیم شده جایگزینی همون تعداد صدرایی که فروختم که با گندی که دِی بالا آورد؛ هر روز از این مهم دورتر میشم!
    ----------------------------------------------------------------------
    مخلصِ علی آقای گل
    علی جان اینطور فرض کن که فقط روزی دکتر کلا میره که صدرا اعلام رسمی کنه که جزیره صدرا برای همیشه غرق شده!
    ارادتمند...
    اما یه چیز جالب براتون تعریف کنم :
    یکشنبه شب؛ منشی های کلینیک گفتند یه آقایی زنگ زده گفته به دکتر بگید از طرف خصدرام...
    منو میگی؛ گفتم حتما میخوان بعد 2 سال تلافی شلوغ بازیِ نمایشگاه رو سرمون در بیارن...
    تماس گرفتم یه آقای بسیار محترم و کمی مسن بودند؛ میگفت سالها سهامدار و خواننده تاپیک صدرا بوده ولی هیچ وقت مطلبی نزده؛ از وقتی تالار بورس بسته شده بیخبر مونده از سهم و رفقا؛ گفت یه کاری کنیم یه جای جدید راه بیندازیم که بیخبر نمونیم؛ منم گفتم اتفاقا انجام شده و آدرس سایت بورسی رو دادم...
    خلاصه جناب پوراُ... عزیز امیدوارم سایت رو پیدا کرده باشید؛ خیلی خوش آمدید...
    ----------------------------------------------------------------
    و اما صدرا :
    با اینکه این چند وقت؛ خبر خوب کم نداشتیم اما فکر میکنم بمب خبری احتمالی؛ جدی شدن کاندیداتوری سعید محمد باشه؛ خلاصه هیجان صدرا همیشه سرجاشه...
    شب همه رفقای عزیز بخیر...
    ویرایش توسط pournikdast : 2020/12/23 در ساعت 02:35

عضو فعال
    تشکر شده 4,811 بار در 1,391 ارسال

واقعا سردار محمد می خواهد کانیدای ریاست جمهوری شود اینها چه بلایی سر صدرا آوردند

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 339 بار در 45 ارسال

باسلام اگر بورس ما واقعا بورس درست و حسابی بود امروز باید صدرا را می بست

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید دلخوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    من نمیدونم مشکلت با صدرا چیه همش آیه یأس و ناامیدی میخونی!!!!!!

هرچند که تا الان هرچقدر جناب طیب دلگرمی به ما دادند اون بازیگر نذاشت آب خوش از گلومون پایین بره!!!

سوی نومیدی مرو امیدهاست

سوی تاریکی مرو، خورشیدهاست

نا امیدی ها به پیش او نهید

تا ز درد بی دوا، بیرون جهید
    عرض سلام وادب واحترام

ایشون از ۲۷۰تومان خروج احمقانه را ترویج کرده اند کارشون فقط تحریک سهامداران بفروش است وظیفه اش همین است کاری باش نداشته باشید

ارادت

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال

مواظب رفتار آبدارچی های بازیگران باشید

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی MHMN آواتار ها
    تشکر شده 1,264 بار در 268 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bolinger نمایش پست ها
    سلام از بنده ست

برادر من از مرداد تا الان میشه ۵ ماهه آزگار پول مردمی که یک میلیارد سهم صدرا خریدند نصف شده ،
    شما که قبل از افزایش سرمایه خریدی هم درجا زدی و اعصابت خراب شده و تا دیروز به صمدی بد و بیراه میگفتی .
    استاد بهنام هم که به اشتباه خودش در نگهداری بلند مدت صدرا بارها اعتراف کرده .
    ...

شب خوش
    سلام
    بنده تا همین الان هم هیچ اعتمادی به صمدی ملعون و سعید محمد ندارم و لایق بدترین الفاظ میدونم....

متاسفانه یه مشت فعال ریز و درشت بازار دست دادن به دست هم و شدن اون بازیگر صدرا و هر چه خواستند کردند و متاسفانه حقوقی سهم هم دست گذاشت روی دست ... حالا شما فکر کن توهم توطئه زدم..

توانایی صدرا فوق العادست و همین امر باعث شد من سال 97 با یه جمله جناب طیب قبل از اربعین ( در جشن هفته بعد دوستان صدرایی نیستم و عازمم، هفته بعد جشن صدرا است) فاذر رو 270 فروختم و صدرای 2000 تومن گرفتم... حالا هم میگم توانایی صدرا فوق العادست اما یه مشت پوفیوز برای سهامداران صدرا نقشه ها دارند تا کجا.... الله واعلم

استادتون تو قیمت 700 تومن نوید برگشت دادند و دلگرمی بودن برای سهامداران با جمله معروف شاخص منفی و صدرا مثبت.... اما صدرا نه تنها این 5 ماه بلکه تو این 5 سال هم همه رو عذاب داد. اما این دفع همه چیز فرق میکنه به امید خدا...
    ویرایش توسط MHMN : 2020/12/23 در ساعت 11:20
    الحمد لله الذی جَعَلَ رِزقی فی یَدِهِ وَ لَم یَجعَلهُ فیِ اَیدِی الناسِ

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید MHMN از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,811 بار در 1,391 ارسال

به نظرم افراد در تلگرام و سایر گروهها باید توانایی های صدرا را به سایر افراد گوشزد کنند

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 850 بار در 151 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط pournikdast نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت ققنوس صفتان صدرایی...

طیب جان ارادت داریم؛ هستیم در خدمت
    دروغ چرا؟؟؟
    از وقتی نفس اماره گولم زد و نصف صدرا رو با دِی عوض کردم؛ کل زندگیم شده جایگزینی همون تعداد صدرایی که فروختم که با گندی که دِی بالا آورد؛ هر روز از این مهم دورتر میشم!
    مخلصِ علی آقای گل
    علی جان اینطور فرض کن که فقط روزی دکتر کلا میره که صدرا اعلام رسمی کنه که جزیره صدرا برای همیشه غرق شده!
    ارادتمند...
    اما یه چیز جالب براتون تعریف کنم :
    یکشنبه شب؛ منشی های کلینیک گفتند یه آقایی زنگ زده گفته به دکتر بگید از طرف خصدرام...
    منو میگی؛ گفتم حتما میخوان بعد 2 سال تلافی شلوغ بازیِ نمایشگاه رو سرمون در بیارن...
    تماس گرفتم یه آقای بسیار محترم و کمی مسن بودند؛ میگفت سالها سهامدار و خواننده تاپیک صدرا بوده ولی هیچ وقت مطلبی نزده؛ از وقتی تالار بورس بسته شده بیخبر مونده از سهم و رفقا؛ گفت یه کاری کنیم یه جای جدید راه بیندازیم که بیخبر نمونیم؛ منم گفتم اتفاقا انجام شده و آدرس سایت بورسی رو دادم...
    خلاصه جناب پوراُ... عزیز امیدوارم سایت رو پیدا کرده باشید؛ خیلی خوش آمدید...
    ----------------------------------------------------------------
    و اما صدرا :
    با اینکه این چند وقت؛ خبر خوب کم نداشتیم اما فکر میکنم بمب خبری احتمالی؛ جدی شدن کاندیداتوری سعید محمد باشه؛ خلاصه هیجان صدرا همیشه سرجاشه...
    شب همه رفقای عزیز بخیر...

سلام
    دکترجان ببین چقدر طرفدار داری ..
    ------------------------------------------------------------

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ali1230 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 46 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 46 مهمان ها)