صفحه 1153 از 1970 نخست ... 15365310531103114311501151115211531154115511561163120312531653 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,521 به 11,530 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 6,765 بار در 1,525 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط bolinger نمایش پست ها
    سلام از بنده ست

یک بخشی از این کار را با صدرا هم کردند .

اما آن دوران گذشته است .

صدرا را روی 40 تومن با منت هر کدی 1000 سهم می‌خریدند .

شب خوش
    متاسفانه شاهد هستید که همین الان در عصر اندروید و اینترنت نسل پنجم دارند این کار را با سهامداران این شرکت می کنند .
    ضمنا خیلی ها برای این شرایط عالی منتظرند .

روزهای خوبی داشته باشید

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 949 بار در 203 ارسال

عرض ادب بولینگر یا بابک خان یاهزاررنگ خودمون 680حدضررش آبان1500تا 1700و مقاومتش رو 1700لپارس نزولیه لپارس تا 60000تومن رفت وِِِِِ..... حالا من دودره ام یا....حالا من دو دره ام خوش باش

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید alijalalpour از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,285 بار در 1,258 ارسال

مدیریت محترم سلام علیکم
    عرض ادب و خسته نباشید
    بزرگوار اگر دوست ندارید و به هر دلیل نمیخواید بنویسیم کافیه طی یک پیام اعلام بفرمایید بنده هیچ پستی نمینویسم که موجب مزاحمت شما و برخی کاربران عزیز شما بشود
    پست رو به موقع تایید نمیفرمایید و بدتر از اون ویرایش میکنید و بصورت ویرایش شده چند ساعت بعد یا روز بعد ارسال میکنید در حالی که هیچ توهین یا مطلب غیر قابل قبولی نوشته نشده
    این رویه به نظرم کلا در حد سایت بورسی با این پیشینه و این تعداد کاربر نیست
    لطفا یا محدودیت اکانت بنده رو بردارید یا یک پیام بدید پستی نفرستم
    ممنون از شما
    و من الله توفیق ......

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 850 بار در 151 ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز

جای جناب طیب خالیه از محضرشون تقاضا میشه به نوشتن ادامه بدن و زیاد به حرف افراد توجهی نکنن مخلص همه دوستان عزیز به ویژه دکتر پورنیکدست عزیز .....راستی از آقا بهنام هم خبری نیست.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ali1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی MHMN آواتار ها
    تشکر شده 1,264 بار در 268 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bolinger نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام

مشکل در طمع جنابعالی است .

من با صدرا مشکلی ندارم .

چندبار هم روی ۵۰۰ و ۵۲۰ و ۶۰۰ با خوشبینی فکر کردم برگشت .

منتهی اگر سربازی رفته باشید به سربازانی که هماهنگی و همزمانی آنها با طبل بزرگ زیر پای چپ بهم می خورند و طبل بزرگ زیر پای راستشان می افتد میگویند یک پشت پا به خودت بزن .

من اگر توی اون هیجانات به خودم برای سنکرون شدن با روند پشت پا نمی زدم الان بیست الی چهل در صد پولم از بین رفته بود .

اینجا نشستی ،روی ۱۰۰۰ نمیفروشی ، روی ۷۵۰ نمیفروشی ، روی ۴۸۰ نمیفروشی ، روی ۶۰۰ نمیفروشی ، روی ۴۸۰ هم که حد ضرر را زد هم نمیفروشی ، مدام اینجا دنبال یک بازیگر خبیث که میخواهد به شما ضرر بزند هستی ، به علی دودره که همه میدانند احساساتی است اصرار می‌کنی که افشاگری کند ، بعد خودت هم میبینی این حرفها نتیجه اش ضرر است ، باز به جای پرداختن به خودت از دیگران ایراد میگیری.

برادر من بشین یک استراتژی معاملاتی برای خودت درست کن ، یک مدت نگهداری و یک تارگت تعیین کن ، باسود شیرین خارج بشو.

وگرنه تا طمع خودت را محدود نکنی یک روز باید دنبال این باشی که مدیر شرکت افشا را نسوزاند ، یک روز دنبال این باشی که اینهمه اخبار مثبت چی شد ، یک روز دنبال مفت نخریدن از شهریار مهستان باشی ، یک روز هم دنبال درز اطلاعات شرکت DOT ، خودت هم میبینی که هیچکدام از اینها نیست و فقط روند نزولی است و مردم خالی میکنند یا هیجان زده می شوند و میخرند و بعد از ده روز ۰/۰۸ درصد مثبت میخوری .

من همان کسی هستم که از ۳۵۰۰ تا مجمع هر روز اینجا نوشتم استادم فرمود : روند صعودی صدرا از ۵۰۰۰ تومن به بالا شروع میشود .

اون روز روند مثبت بود ، امروز نیست .

امروز یک سیگنال کوتاه مدت داد که پسفردا باید تایید بشود وگرنه لنگ صدرا خانم خوشگله همچنان هواست و حضرتعالی باید از علی دودره افشاگری بخواهی و این ماجرا ادامه دارد .

اگر به حرف منه ، ایهاالناس صدرا مثبت است بخرید .

آخه مگر ندیدی که بازار برای حرف سعید محمد تره خرد نکرد و قرارداد رشادت را به تخم مرغش گرفت ؟

حالت خوشه ها !

بجای این حرفها شبی صدبار این سخن درر بار استادم را بمدت ۶ ماه بنویس:

صدرا سهم جا بذار نیست .

اگر یک شب یادت رفت ، ۶ ماه را باید دوباره از اول شروع کنی .

ارادت ویژه

عرض ادب مجددا....
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید........
    دقیق و بجا فرمودید............. بیشتر بنیادی سهم، مدنظر بود و متاسفانه مابقی مسائل فراموش شد... البته یه سفر دو ماهه و دوری از بازار این زیان رو بیشتر کرد ... طمع هم بود.

اما جواب سوالات من این نبود به هر حال از پاسخ دادن یه جورای تفره رفتید.... (جسارتا)

اما
    بنده به افشاگری نیازی ندارم و اگر مطلبی رو هم انتقاد کردم بخاطر یک مشت ادم .... طعم گیلاس، افشاگری جناب جلالپور و .... و کل حرفم به این اقا این بود که از روی هوا و... حرف نزنیم که موجب بشه در تصمیم گیری دیگران تاثییر بگذاریم و خَسِرَ الدُّنْیا وَالاْآخِرَةَ بشیم.

به هر حال ماهم دندون طمع رو کشیدیم و در اولین فروصت بعد کلی سهامداری خارج خواهم شد و حلالیت میگیریم...
    .
    ویرایش توسط MHMN : 2021/01/10 در ساعت 23:24
    الحمد لله الذی جَعَلَ رِزقی فی یَدِهِ وَ لَم یَجعَلهُ فیِ اَیدِی الناسِ

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید MHMN از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,285 بار در 1,258 ارسال

سلام جناب بیکرانهbikarane سوال شما رو در مورد سهم فزرین جواب دادم با یک سوال که البته خودم جوابشو فهمیدم ولی ویرایش شد
    دو زیر مجموعه فزرین گسترش روی ایرانیان با نماد فگستر و صنایع روی خاور میانه با توجه به اینکه تو هر دو مجموعه مشغول به کار بودم بین سال 94-97 به اندازه کافی شناخت دارم
    در مورد مدیریت مجموعه ها و در راس امور جناب ابراهیم جمیلی به نظرم اطلاع کافی داشته باشید
    ایشون در واقع به جرات میشه گفت الان نه تنها در ایران بلکه در منطقه خاورمیانه صنعت روی رو در اختیار خودش داره با مجموعه کیمیا و فزرین و شرکتهای زیر مجموعه در مقابل شرکتهای زیادی که در این زمینه وجود داره
    مدیریت خودشون و مدیران زیر دست ایشون میتونم بگم جزو بهترین مدیریتهایی هست که بنده طی چند سال فعالیتم تو این زمینه دیدم ای کاش کل کشور رو با شیوه و متد این عزیزان اداره میکردن کشور گلستان میشد
    در مورد فزرین با توجه به نبود مشکل در تامین مواد اولیه و کنسانتره (وجود معادن مختلف و انحصاری بودن برخیشون برای این مجموعه) از این نظر هیچ مشکلی حداقل برای این شرکت وجود نداره سایر مواد اولیه هم وارداتی نیستن و تولید داخل هستن و مشکلی نیست با این قیمت جهانی روی هم الان کلیه این شرکتها وضعیت مناسبی رو دارن
    دو تا شرکت زیر مجموعه که فگستر و خاورمیانه هست جزو شرکتهای خوب و مطرح هستن تو زمینه تولید شمش روی مخصوصا خاورمیانه که مساحت خوبی رو داره و سال 1396 از صاحب قبلی جناب عباسی با قیمت 18 میلیارد (تقریبا مفت )خریداری شده اون موقع میگفتن پول چاه عمیقش نیست الان راحت میتونه بالای 1000میلیارد قیمت داشته باشه از طرفی به خاطر مساحت زیاد بر خلاف ایرانیان به راحتی میشه طرحهای توسعه ای از قبیل فراوری سرب و....رو انجام داد که تو واحد تحقیقاتی دارن تو شرکت کیمیا کار میکنن مثل مس و نقره و نیکل و کادمیم و...
    شرکت فگستر هم با وجود کوچک بودن حتی زمانی که بنده بودم بهترین تناژ تولید و راندمان و کیفیت و عیار رو داشت الان حتی بیشتر هم شده روزانه حدود 30 تن که قابل مقایسه با شرکتی مثل فاسمین و فسرب هست و خود شرکت قابل مقایسه با اونها نیست!!!!!!!! از سال 94 حرف ورود به بورسش بود که الان محقق شده
    خلاصه گفتنیها در موردش خیلی خیلی زیاده ولی در کل مشکل خاصی تو این زمینه ها و سود سازی و... وجود نداره
    خود فزرین و سهمش بررسی زیادی نداشتم ولی به نظرم حتی با وجود افت و اصلاح احتمالیش طی روزهای اینده سهم وارد یه صعود خوب میان مدتی شده و با توجه به مارکت فزرین که حدود 2500میلیارد هست به نظرم تا حداقل 5000جا داره و باید بررسی بیشتری داشت در مورد زیرمجموعه های شرکت و درصدی که ازشون در اختیار داره
    سوال خاصی مد نظرتونه هستم خدمتت

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    سلام جناب بیکرانهbikarane سوال شما رو در مورد سهم فزرین جواب دادم با یک سوال که البته خودم جوابشو فهمیدم ولی ویرایش شد
    دو زیر مجموعه فزرین گسترش روی ایرانیان با نماد فگستر و صنایع روی خاور میانه با توجه به اینکه تو هر دو مجموعه مشغول به کار بودم بین سال 94-97 به اندازه کافی شناخت دارم
    در مورد مدیریت مجموعه ها و در راس امور جناب ابراهیم جمیلی به نظرم اطلاع کافی داشته باشید
    ایشون در واقع به جرات میشه گفت الان نه تنها در ایران بلکه در منطقه خاورمیانه صنعت روی رو در اختیار خودش داره با مجموعه کیمیا و فزرین و شرکتهای زیر مجموعه در مقابل شرکتهای زیادی که در این زمینه وجود داره
    مدیریت خودشون و مدیران زیر دست ایشون میتونم بگم جزو بهترین مدیریتهایی هست که بنده طی چند سال فعالیتم تو این زمینه دیدم ای کاش کل کشور رو با شیوه و متد این عزیزان اداره میکردن کشور گلستان میشد
    در مورد فزرین با توجه به نبود مشکل در تامین مواد اولیه و کنسانتره (وجود معادن مختلف و انحصاری بودن برخیشون برای این مجموعه) از این نظر هیچ مشکلی حداقل برای این شرکت وجود نداره سایر مواد اولیه هم وارداتی نیستن و تولید داخل هستن و مشکلی نیست با این قیمت جهانی روی هم الان کلیه این شرکتها وضعیت مناسبی رو دارن
    دو تا شرکت زیر مجموعه که فگستر و خاورمیانه هست جزو شرکتهای خوب و مطرح هستن تو زمینه تولید شمش روی مخصوصا خاورمیانه که مساحت خوبی رو داره و سال 1396 از صاحب قبلی جناب عباسی با قیمت 18 میلیارد (تقریبا مفت )خریداری شده اون موقع میگفتن پول چاه عمیقش نیست الان راحت میتونه بالای 1000میلیارد قیمت داشته باشه از طرفی به خاطر مساحت زیاد بر خلاف ایرانیان به راحتی میشه طرحهای توسعه ای از قبیل فراوری سرب و....رو انجام داد که تو واحد تحقیقاتی دارن تو شرکت کیمیا کار میکنن مثل مس و نقره و نیکل و کادمیم و...
    شرکت فگستر هم با وجود کوچک بودن حتی زمانی که بنده بودم بهترین تناژ تولید و راندمان و کیفیت و عیار رو داشت الان حتی بیشتر هم شده روزانه حدود 30 تن که قابل مقایسه با شرکتی مثل فاسمین و فسرب هست و خود شرکت قابل مقایسه با اونها نیست!!!!!!!! از سال 94 حرف ورود به بورسش بود که الان محقق شده
    خلاصه گفتنیها در موردش خیلی خیلی زیاده ولی در کل مشکل خاصی تو این زمینه ها و سود سازی و... وجود نداره
    خود فزرین و سهمش بررسی زیادی نداشتم ولی به نظرم حتی با وجود افت و اصلاح احتمالیش طی روزهای اینده سهم وارد یه صعود خوب میان مدتی شده و با توجه به مارکت فزرین که حدود 2500میلیارد هست به نظرم تا حداقل 5000جا داره و باید بررسی بیشتری داشت در مورد زیرمجموعه های شرکت و درصدی که ازشون در اختیار داره
    سوال خاصی مد نظرتونه هستم خدمتت
    درود
    آقا آرین عزیز از وقتی که گذاشتید و اطلاعات خوبتون بسیار ممنونم.
    پ ن:جناب تکنیکالر در خصوص داده های مربوط به فیلتر باید عرض کنم چون حجم معاملات نسبت به چند ماه گذشته کاهش داشته از فاکتور حجم خریدار با مشخصاتی که عنوان فرمودید استفاده کردم.
    ارادت
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,535 بار در 783 ارسال

خداییش تاپیک صدرا بدون استاد طیب ناقصه
    امیدوارم هر چه زودتر شاهد پست های زیبا و تحلیل های زیباشون باشیم

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pournikdast آواتار ها
    تشکر شده 4,264 بار در 462 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ali4547 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

جای جناب طیب خالیه از محضرشون تقاضا میشه به نوشتن ادامه بدن و زیاد به حرف افراد توجهی نکنن مخلص همه دوستان عزیز به ویژه دکتر پورنیکدست عزیز .....راستی از آقا بهنام هم خبری نیست.
    سلام و عرض ادب...
    مخلص
    علی آقای گل لطف دارید...
    درست میفرمایید به هر حال هر کس سلیقه و نگرشی داره؛ به شخصه و سوای مباحث بورسی یکی از دلایل حضورم در تاپیک؛ لذت همصحبتی با دوستان عزیز و دلنشینی چون
    جناب طیب نازنین هست؛ امیدوارم برگردند و مثل همیشه با قدرت حضور داشته باشند...
    ------------------------------------------------------------------------------------
    سلام و عرض ادب...
    جناب تکنیکالر عزیز؛ بزرگوارید؛ درس پس میدیم...
    -----------------------------------------------------------------------------------
    سلام و عرض ادب...
    جناب بامبوی عزیز بنده با سایت آسان بورس کار میکنم...
    بلاگهایی آماده در تمام زمینه ها از بنیادی و تکنیکال و تابلوخوانی داره و کار کردنش باهاش از آب خوردن آسونتره؛ یک نگاهی بیندازید به نظرم ضرری نداره...
    آسان بورس
    ----------------------------------------------------------------------------------
    سلام و عرض ادب...
    جناب مارس عزیز نظر لطف شماست...
    بله همان طور که عرض کردم توی بک تست این فیلتر در بازه های یکماهه تقریبا بدون ضرر بوده و حدود 10 درصد هم حداقل سود داده...
    فعلا هم که ثشاهد و حکشتی خراب نکردن...
    ----------------------------------------------------------------------------------
    جناب آرین عزیز ممنون از لطفت؛ متاسفانه خودم هنوز جرات خرید با فیلتر رو پیدا نکردم و امروز با تعداد کمتر مجدد تک سهم صدرا شدم؛ امیدوارم اشتباه نکرده باشم و بیشتر از این ضرر ندیم!
    عذرخواهی دوستان پرگویی شد؛ شبتون بخیر...
    ویرایش توسط pournikdast : 2021/01/11 در ساعت 00:13

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید pournikdast از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bolinger آواتار ها
    تشکر شده 4,759 بار در 468 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط pournikdast نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب...
    مخلص
    علی آقای گل لطف دارید...
    درست میفرمایید به هر حال هر کس سلیقه و نگرشی داره؛ به شخصه و سوای مباحث بورسی یکی از دلایل حضورم در تاپیک؛ لذت همصحبتی با دوستان عزیز و دلنشینی چون
    جناب طیب نازنین هست؛ امیدوارم برگردند و مثل همیشه با قدرت حضور داشته باشند...
    ------------------------------------------------------------------------------------
    سلام و عرض ادب...
    جناب تکنیکالر عزیز؛ بزرگوارید؛ درس پس میدیم...
    -----------------------------------------------------------------------------------
    سلام و عرض ادب...
    جناب بامبوی عزیز بنده با سایت آسان بورس کار میکنم...
    بلاگهایی آماده در تمام زمینه ها از بنیادی و تکنیکال و تابلوخوانی داره و کار کردنش باهاش از آب خوردن آسونتره؛ یک نگاهی بیندازید به نظرم ضرری نداره...
    آسان بورس
    سلام و عرض ادب...
    جناب مارس عزیز نظر لطف شماست...
    بله همان طور که عرض کردم توی بک تست این فیلتر در بازه های یکماهه تقریبا بدون ضرر بوده و حدود 10 درصد هم حداقل سود داده...
    فعلا هم که ثشاهد و حکشتی خراب نکردن...
    جناب آرین عزیز ممنون از لطفت؛ متاسفانه خودم هنوز جرات خرید با فیلتر رو پیدا نکردم و امروز با تعداد کمتر مجدد تک سهم صدرا شدم؛ امیدوارم اشتباه نکرده باشم و بیشتر از این ضرر ندیم!
    عذرخواهی دوستان پرگویی شد؛ شبتون بخیر...
    سلام از بنده ست

دکتر جون غیر ممکن است که شما بتوانی یک فیلتر ۱۰۰ درصد پیدا کنی .

مادرش هنوز نزاییده.

این فیلتر یک کمک برای محدود کردن انتخابها برای بررسی است .

یعنی شما بجای کل بازار ، تعداد محدودی سهم را بررسی کنی‌.

همین .

من یک مقدار حال و حوصله ندارم وگرنه می‌ نشستم چند تا ایده که از کتابها سراغ دارم در می آوردم پیاده میکردم .

مثلاً استادم فرمود بهترین سهم بازار سهمی است که ۹ سال نزولی بوده ، بعد یکسال است که صعودی شده .

استادم فرمود این سهم را بخر ، یک پاکت تخمه هم بخر بشین پای تابلو لذت ببر یا برو به کارهای دیگه ت برس ، هر ششماهی بیا ببین چقدر سود کردی .

شب خوش
    ویرایش توسط bolinger : 2021/01/11 در ساعت 00:49
    به ما فرمود طیب ، ده دلاری می شود صدرا
    چرا پس می فروشند مفت ، سهم ده دلاری را ؟

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید bolinger از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)