صفحه 368 از 1970 نخست ... 2683183583653663673683693703713784184688681368 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,671 به 3,680 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    صدراي به اين عظمت موجودي حسابش از منه بدبخت كمتره....رشد پيش پرداختها نشون ميده يه سري مواد اوليه خريداري شده كه اصلا با انبار شركت همخواني نداره.....شايد معنيش اين باشه مواد اوليه مستقيم وارد خط توليد شده
    سامان یک حالت دیگه هم داره امکان داره پای یک شرکت دیگه هم وسط باشه!!!!یعنی مواد اولیه رو اون شرکت خریده و در اختیار صدرا گذاشته و یه جورایی گزارش رو دور زدن!!!!!!!!
    اخه میدونی که صدرا تو همکاری با شرکتهای مخفی ید طولایی داره البته منظورم شرکتهایی که خود صدرا تشکیل میده مثل یه سری از حقوقیهای عجیب غریبش میدونی که!!!
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز ضمن آرزوی سالی خوب و خوش برای همه شما خدمت رسیدم تا یاد آوری کنم که از سود امسال برای شما قبلا گفته بودم و انتظار همین عدد را داشتیم وبهتر است ضمن پیگیری مطلب (صدار) به انتظار پیش بینی 91 باشیم که امیدوارم خبر های بهتری در راه باشد .البته لحظاتی پیش جناب مهندس اعتصام در فرودگاه بودند که آقا وحید با ایشان تماس گرفت و درخواست عیدی نمود که مهندس فرمودند پیش بینی 91 انشاالله بهتر است .و من الله توفیق .
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده بر حسب وظیفه خدمتتان عرض می کنم : از نظر بنده فرقی در اطلاعات دیروز و امروز وجود نداشت و تنها باید بگم اونهایی که خیلی گیر سود امسال و سال آینده هستند .همان مطلب قبلی است و سود امسال در حد خنثی و سال آینده آغاز رشد .در هر صورت به 10 یا 20 ريال بالا وپایین زیاد گیر ندهید و باقی اطلاعات از نظر بنده همان چشم انداز 94 است . از تمام دوستان پوزش می طلبم و چون خیلی ها از بنده ناراحت بودن و خیلی های دیگه هم اظهار می داشند بنده جو تایپیک را متشنج می کنم از این به بعد دیگر خیلی کم پست ارسال خواهم نمود . و من الله توفیق .
    باسلام:
    دوستان عزیز :الماس را جز در قعر زمين نمي*توان پيدا كرد و حقايق را جز در اعماق فكر نمي*توان يافت.و من الله توفیق .

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    خب با اعلام گزارش 9 ماهه بحث زیان 10 تومنی و 17 تومنی تموم شد
    البته پیش بینی درآمد هر سهم هنوز اعلام نشده
    باید دید همون 53 ریال اعلام میشه یا کمتر
    اما هنوز اصل قضیه که سود امسال(91) هستش باقی مونده
    همین که در گزارش 9 ماهه 10 ریال ساخته و زیان اعلام نکرده یعنی این گزارش اگه تاثیر مثبت نداره،تاثیر منفی هم نخواهد داشت و تقریبا خنثی هست
    بازار هم بیش از این از گزارش 9 ماهه انتظار نداشت
    البته صف خرید 7 میلیونی فاراک و پر نشدن حجم مبنا در معاملات دیروز و امروز نشون میده که صدرا سود خوبی برای امسال اعلام خواهد کرد
    چون هر چی فاراک بالاتر بره،صدرا هم بالاتر باز میشه
    ویرایش توسط behnam : 2012/03/25 در ساعت 17:32

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    جانا سخن از زبان ما می گویی . از شما کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده بر حسب وظیفه خدمتتان عرض می کنم : از نظر بنده فرقی در اطلاعات دیروز و امروز وجود نداشت و تنها باید بگم اونهایی که خیلی گیر سود امسال و سال آینده هستند .همان مطلب قبلی است و سود امسال در حد خنثی و سال آینده آغاز رشد .در هر صورت به 10 یا 20 ريال بالا وپایین زیاد گیر ندهید و باقی اطلاعات از نظر بنده همان چشم انداز 94 است . از تمام دوستان پوزش می طلبم و چون خیلی ها از بنده ناراحت بودن و خیلی های دیگه هم اظهار می داشند بنده جو تایپیک را متشنج می کنم از این به بعد دیگر خیلی کم پست ارسال خواهم نمود . و من الله توفیق .
    باسلام:
    دوستان عزیز :الماس را جز در قعر زمين نمي*توان پيدا كرد و حقايق را جز در اعماق فكر نمي*توان يافت.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    خب با اعلام گزارش 9 ماهه بحث زیان 10 تومنی و 17 تومنی تموم شد
    البته پیش بینی درآمد هر سهم هنوز اعلام نشده
    باید دید همون 53 ریال اعلام میشه یا کمتر
    اما هنوز اصل قضیه که سود امسال(91) هستش باقی مونده
    همین که در گزارش 9 ماهه 10 ریال ساخته و زیان اعلام نکرده یعنی این گزارش اگه تاثیر مثبت نداره،تاثیر منفی هم نخواهد داشت و تقریبا خنثی هست
    بازار هم بیش از این از گزارش 9 ماهه انتظار نداشت
    البته صف خرید 7 میلیونی فاراک و پر نشده حجم مبنا در معاملات دیروز و امروز نشون میده که صذرا سود خوبی برای امسال اعلام خواهد کرد
    چون هر چی فاراک بالاتر بره،صدرا هم بالاتر باز میشه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    حالم از سپاه به هم می خورد یک عده بی سواد ودزد دارند صدرا را اداره می کنند

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز مطلب زیر قابل توجه و مورد تایید است . از شما کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی منصوری نمایش پست ها
    جنگ جدید نفت ، انرژی و خلیج فارس
    آیا جهان با جنگ جهانی سومی به نام جنگ نفت مواجه هست؟
    آمارهای رسمی نشان ازآن دارد که نفت انگلیس تا پنج سال سال آینده و نفت آمریکا تا ده سال آینده تمام می شود.

تاریخ پایان ذخایر نفت جهان به زودی در خارج از خلیج فارس سر می رسد و درحقیقت طی ده سال آینده تمام صنعت جهان متکی به نفت و گازخلیج فارس خواهد شد.

ولی این مساله نه تنها ازهمین الان احساس می شود بلکه شروع هم شده است. طی ده سال آینده نفت هفت کشور جهان به مرور کاهش می یابد به طوری که تولید نفت جهان را با کاهشی برابر بیست و سه میلیون بشکه نفت در روز مواجه خواهد کرد و این هفت کشور بزرگ جهان که نفتشان بزودی تمام می شود، در جدول زیر مشخص شده اند.

لذا جهان صنعتی غرب به ویژه آمریکا و انگلیس باید برای جایگزینی آن فکری بکنند.

چند راه حل وجود دارد:

1-راه حل جایگزینی انرژی های دیگر به جای نفت

مطالعات و پژوهشها نشان می دهد که طی ده سال آینده که نفت کشورهای مورد نظر تمام می شود هیچ نوع انرژی جایگزین برای آن وجود ندارد. تنها انرژی جایگزین گاز طبیعی است که آن هم درمنطقه خلیج فارس و روسیه وجود دارد. که با بالارفتن مصرف روسیه گاز آنها بیشتر در داخل کشورشان مصرف خواهد شد و لذا تنها منطقه ای که گاز طبیعی فراوان دارد که می تواند جایگزین نفت شود همین منطقه خلیج فارس خواهد بود و قدرتهای جهانی که بیشترین سهم صنایع جهان را در اختیار دارند به خلیج فارس وابسته خواهند بود ، بنابراین نبض جهان طی ده سال آینده در خلیج فارس خواهد زد که این موضوع فرصتها و تهدیداتی را برای خلیج فارس در بر خواهد داشت.بستگی به رفتار قدرتهای بین الملل منطقه خلیج فارس حوادثی را شاهد خواهد بود.

2-راه حل استعماری

اگر خوی استعماری غرب دوباره تحریک شود به سوی راه اندازی یک جنگ نفت خواهند رفت. متاسفانه علائمی که درمنطقه دیده می شود حکایت ازاین راهکار دارد. درگیری در بحرین و تحریم ایران و برخورد با سوریه وپیاده کردن نیرو درسرزمین لیبی شروع این جنگ نفتی جدید با شیوه های دمکراتی منش انهم ازنوع اوبامایی ان است.آمریکا اگر بخواهد به سبک نئومحافظه کاران و آقای بوش وارد سرزمینها منطقه شود توانایی نظامی واقتصادی لازم را ندارد. باید ازدیگران بهره برداری کند. مثلا از مردم ناراضی بهره برداری کند و یا بیداری اسلامی را درجهت منافع خود مصادره کند و یا ازعربستان در اشغال بحرین و یا از ترکیه دراشغال سوریه استفاده نماید . با این روشها چند فایده مهم را می برد:

1- کمبود نیروی نظامی خودرا جبران می کند. 2- از اتهام مستقیم دوری می جوید. 3-ازتلفات انسانی مشابه عراق وافغانستان پرهیز می کند.

آخرین بخش این سناریو سرنگونی دولت اسلامگرای ترکیه وپایان دادن به خاندان ال سعود در عربستان است . متاسفانه دوستان ما در عربستان وترکیه متوجه نقشه اروپا وامریکا نیستند. ودر دام آنها گرفتار شده اند.

3- راه حل دموکراتیک و انسانی

غرب وقدرتهای بین المللی منطقه را به حال خود رها کنند کشورهای بزرگ منطقه به خصوص ایران وترکیه وعربستان ومصر مشابه پیشگامی فرانسه والمان درتشکیل اتحادیه اروپا با بقیه کشورها دیگر منطقه یک اتحادیه اسلامی درمنطقه بوجود اورند. این کشورها برنامه ای تحت عنوان صلح وتوسعه وعدالت به ابادانی وپیشرفت منطقه بپردازند وبه تمامی درگیریها خاتمه دهند. مردمسالاری را به صورت مسالمت امیز درکشورهایشان پیاده کنند وازکشتار مردم خود بپرهیزند وبرصدور نفت وگاز هم نظارت کنند. که با قیمت عادلانه به تمام دنیا وبراساس قواعد بازار مبادله شود.

این راهکار به نفع تمام دنیا ازجمله ملتهای امریکا واروپا هم خواهد بود. البته این کا رمی تواند به یک نهضت بینالمللی تحت عنوان نفت وصلح هم تبدیل شود.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    حالا که صدرا این گونه است امید وارم کل شرکت با یک بمب اتم با خاک زیر ورو شود خاک بر سر سپاه خاک بر سر اعتصام

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز مطلب زیر قابل توجه و مورد تایید است . از شما کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .
    با سلام:
    دوست عزیز مطلب شما اصلا قابل تائید نیست و اگه شما ادعا میکنید باید ثابت کنید تا همه متوجه بشوند نه اینکه از نوشته شخصی تائیدیه بیارید.من فقط 4 خط مطلب شما رو خوندم و اونقدر مغرضانه بود که ادامه ندادم و جوابیه میفرستم.برای اطلاع شما منابع نفتی آمریکا در آلاسکا دست نخورده است و نمیدونم اون 5 یا 10 سال رو از کجا آوردید وآیا میدانید ذخایر نفتی امریکا مکزیک و ونزوئلا چقدر است ؟لطفا جواب بدید. در ضمن الماس شما کربن از آب در آمد.گزارش 3 ماهه 27 ریال 6 ماهه 18 ریال و 9 ماهه 10 ریال .شما به این میگین الماس؟شما اگه میخواهید با سهم ازدواج کنید لازم به توجیه شما نیست .بازار خودش تصمیم میگیره.اون 140 میل یورو چی شد انبار های مملو از جنس چی شد و چرا تو گزارش خبری ازش نیست؟ فقط منتظر گزارش 91 باشید و اگه میتونید بدون ضرر خارج بشید این نصیحت منه.الماس هم بمونه برای اونائی که با سهم عهد بستن که امیدوارم صد سال به پای هم پیر بشن. جناب طیب هم که لیست 20 سئوالی جلوی بنده گذاشت میتونه جواب هاشو پیدا کنه.
    عید همگی مبارک و ایام به کام

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    با سلام و عرض ادب
    خوب بالاخره گزارش نه ماهه صدرا هم آمد و به تمام شابعات مثبت و منفی پایان داد .
    بنده از مطالب دوستان استفاده کردم و چند نکته به نظرم میرسد که بیان میکنم .
    در این که پوشش سود برای نه ماهه کم و ناچیز بوده اصلا تردیدی نیست ولی با این نظر برخی از دوستان که این گزارش موجب افت بیشتر قیمت از محدوده حمایتی تاریخی خواهد شد موافق نیستم در واقع سئوال این است که قیمت سهم از 280 تومان تا 145 تومان به چه دلیل کاهش داشته است ؟ اگر قرار بودصدرا پیش بینی سود سال 90 رو محقق کندکه قیمت تا این محدوده کاهش نداشت.
    به عبارت دیگر این گزارش قبلا تاثیر منفی خود را بر سهم گذاشته و اتفاقا شاید به دلیل شایعه زیان ساختن گزارش نه ماهه بازار قیمت سهم را بیش از حد هم کاهش داده باشد .
    ضمن اینکه نکات مثبتی نیز در گزارش وجود دارد مانند افزایش 63 درصدی سود عملیاتی وهمچنین افزایش 59 درصدی فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل .
    همچنین افزایش قیمت 100 تومانی فاذر طی چند ماه گذشته که صدرا سهامدار عمده آن است میتواند بر قیمت اثر مثبت داشته باشد .
    بطور خلاصه به نظر گزارش نه ماهه اثری منفی بر قیمت نخواهد داشت زیرا بازار انتظار بیشتری از گزارش نه ماهه نداشته است همچنین بازار را بلاتکلیفی و شایعات ضد و نقیض که اثر منفی بیشتری بر قیمت داشت خلاص خواهد کرد .
    ویرایش توسط baradaran : 2012/03/25 در ساعت 22:17
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    روند معاملاتي صدرا رو گزارش اوليه سال 91 معلوم خواهد كرد بايد ديد چه خوابي براي سهامداراش ديدن اميدوارم گزارش خوبي بدن تا دوستان از زيان خارج شن

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)