صفحه 405 از 1968 نخست ... 3053553954024034044054064074084154555059051405 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,041 به 4,050 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

دکتر جان این مطالعات حوزوی خود را افزایش دهید

والله خیر حافظ و هو الرحم الراحمین ....................... این دیگه مسافرت به شاخ افریقا نیست قربان ......بله

ماشاء الله این چند وقت پا در گلیم ملای شیرازی کردید

نرو جاییکه پایت را ببندند ........................

سود صدرا 598ریال باید باشد ...........بله ..................البته بوقتش ...........................وقیمت صدرا ربطی به آنارشیگری یه عده ای ندارد

تغییرات بنیادی شرکت صدرا در شرف وقوع میباشد و تغییرات قیمتی هم از این جهت نشئت خواهد گرفت وبس .....بله

خسیس بازی موقوف موقع باز گشایی فاراک از اون پول هاییکه کارت به کارت برات زده اند بخر....................

واما علمیش میشه اینجوری.................قیمت تابعی از عرضه و تقاضاست ومعمولا سود و زیان ما هم تابعی از این قیمت است واینم بله

مهرداد جان این فیندرسکی هم خوب گفته ها .............................بریم آموزش کلاس رقص

چندین مورد حق کلیم تسویه شده ................اینم بله
    ....با سلام فراوان و ارادت بی پایان خدمت سرورم طیب عزیز....
    ....من فعلا مشغول خواندن دروس خارج هستم اون فقره الف مغفول هم از نتایج پست شب هنگام است....دیگه پیری و هزار مصیبت.....
    ...خدارو شکر که فقط پا در گلیم ایشون رفته پا در شلوارشون نکردیم که این مهم هم از نتایج سحر است....
    ..بنده از اون تایمی!!! که صدای زیبا و لهجه شیرین و ارام شما رو شنیدم این دریای ارادت و دوستی من جز بر ساحل بزرگواری شما موج نمیزنه....چه کنم که صخره های هجران و جفا بر این ساحل دل این موج بیتابو میشکافه...وگرنه شوق دیدار تاب و امان از بنده گرفته....
    ....طیب جان 60 تومن پیشکش..6 تومن اعلام کنه یه پیک بزنه تا 255 من اینا رو بدم دست اهلش زحمتو با دوران طلایی و مشعشع این سهم در سنه 94 کم کنم که ایوب هم به ستوه اومد از این انتظار...
    ....طیب عزیز.....این تغییرات بنیادی بنیاد بچه های سهامدارو از جا کند....مساله این نیست که چیزی داره تغییر میکنه....مسکل اینجاست که قرار نیست این تغییرات مثبت به صورت سود خودشو نشون بده....باور کن این نیمچه حمایت خنک و نیمدارم تو رودربایستی اون 4 تا شهید و 6 تا جانباز مجمع (روحت شادو پر فتوح زامبروتا)و اون ایلی که هرروز تو این فروم و سایر فرومها ابا و اجداد بزرگواران رو مالش میدادن انجام میشه....آآآممآآآ...طیب عزیز و برادر بزرگ من....مساله اینجاست.....احساس من میگه که اینبار یه نقطه عطفی خواهد بود و انشالله حداکثر تا تیرو مرداد بچه ها حداقل از ضرر خارج خواهند شد...حالا من مثل خودت نمیتونم بصورت علمی و با تانژانت سینوس نشون میدم ولی جمع بندیش اینه که فعلا سهم تو پاچه امونه....
    ....طیب جان...محبتی کن و بنا به امانت پیغامی رو به تو که میدونم و مطمینم و احساس میکنم و میدونم حس درستیه از بندگان صالح خدا هستی به حسن قلی برسون و فرمایش کنید که مهربان بارها و بارها مطالبتو میخونه....طیب جان....حسنقلی از ذخایر هستش...
    .....ما هم نشستیم پای این نت و چشممون به خبرهای دوستان و بویژه عزیزی مثل تو و دوست فرته مهربونمون حمید یه عالمه عدد هست که هر ازگاهی خودی نشون میدنو خبری از غیب بیرون میارنو میپاشن رو صفحه سایت....وکفی بالله حسیبا....
    ...و طیب عزیز...فارغ از این بالا و پایین شدنها..آقا ارادتمندیم....

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    خبری خوش برای تجهیزاتی ها و قندی ها
    براساس مصوبه دیروز مجلس افزایش سرمایه بنگاه های اقتصادی ناشی از تجدید ارزیابی آنها، طی شروطی از پرداخت مالیات معاف شدند. این خبر که البته می بایست با تحلیلی جداگانه به اثرات آن پرداخت، می تواند برای شرکت هایی که می خواستند از محل تجدید ارزیابی، افزایش سرمایه دهند ولی بخاطر بار مالیاتی زیاد آن از خیر آن گذشته بودند بسیار مفید به فایده باشد. البته باید توجه داشت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی شرکت ها معمولاً اثری عملیاتی بر سودآوری شرکت ها ندارد و فقط به بهبود صورت های مالی انجامیده و قدرت چانه زنی مدیران را برای دریافت تسهیلات و استفاده از منابع مالی خارج از شرکت افزایش می دهد.

بورس نیوز

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز خبر خوش باید این باشه که بورس معتقد به ارزش بالای صدرا دارد و می بایستی اون اخبار را که بنده و آقا وحید و شاید برخی دوستان دیگر در اختیار کارشناس صدرا یی بورس قرار دادیم واضح و روشن یا تکذیب کند که غیر ممکن است یا تایید .ضمنا در این مدت چند روز اخیر اخبار خوش از مصوبات مجلس و پیشرفت کارها و در کل انتظارات بازار به قدری زیاد است که بنده هم در آمار گیری آن دچار مشکل شده ام و دیگر نمی توانم یک برآورد نهایی بدست آورم و فقط به یک نتیجه می رسم که صدرا می خواهد به امید خدا و انشاالله همه را شگفت زده نماید . و من الله توفیق .

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    گزارش مپنا هم آمد.91 اولین پیش بینی 50 تومان
    دیگه واقعا دور تجهیزات شروع شد.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز این خبر عالی وعده خود مهندس اعتصام است و امیدوارم بوقوع بپیوندد .دقیقا ایشون فرمودند بعلت شنود وسیله مورد تماس از گفتن خبر معذور هستند و انشاالله تا چهار یا پنج روز دیگر همه با خبر می شوند .راستی جناب خصدار قدم رنجه فرمودید .و من الله توفیق .
    ارادتمندم جناب حميد خان يه مدت بورس رو كنار گذاشته بودم و دنبال نميكردم، جهت بازيابي آرامش اعصاب اما بسوزه پدر اعتياد، دوباره در خدمتم اميدوارم بتونم از اين محيط مجازي دوستانه كمال استفاده رو ببرم...

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    یکی از خصوصیاتی که از کودکی بر ذهن ما تحمیل شده است نوعی زیرکی و ناقلائی است. کودک وقتی احساس ترس و فشار و خطر می کند مجبور است مدام فکر کند تا راه دفاعی بیندیشد بنابراین فکر خود به خود برای او کیفیت یک ابزار کار گشا و نقشه کشی و دفع شر پیدا می کند و خواه ناخواه زیرک و ناقلا می شود. وقتی ذهن زیرک شد رفته رفته تمام خصوصیت ها و کیفیت های او هم که برای تحقق زیرکی و زرنگی لازم می آید در خود می پروراند. از جمله خصوصیتی که لازمه زیرکی است این است که ذهن به بازیهای ذهنی از قبیل استدلال _ منطق سازی و بحث های لفظی تحلیلی و توجیه گری و نظایر اینها تبحر کافی بهم بزند.

داند آنکو نیکبخت و محرم است ---- زیرکی زابلیس و عشق از آدم است

زیرکی چون باد کبر انگیز توست ---- ابلهی شو تا بماند دین درست

دم بجنبانیم زاستدلال و مکر ---- تا که حیران ماند از ما زید و بکر ---- ( مولانا )

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز این خبر عالی وعده خود مهندس اعتصام است و امیدوارم بوقوع بپیوندد .دقیقا ایشون فرمودند بعلت شنود وسیله مورد تماس از گفتن خبر معذور هستند و انشاالله تا چهار یا پنج روز دیگر همه با خبر می شوند .راستی جناب خصدار قدم رنجه فرمودید .و من الله توفیق .
    نسخه چاپيارسال به دوستان
    فارس گزارش میدهد
    تفاهمنامه توسعه 3 میدان نفتی امروز امضا میشود

خبرگزاری فارس: تفاهم نامه توسعه 3 میدان نفتی توسن، آلفا و بند کرخه امروز با حضور وزیر نفت امضا می شود.
    خبرگزاری فارس: تفاهمنامه توسعه 3 میدان نفتی امروز امضا میشود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با حضور وزیرنفت امروز بعد از ظهر تفاهم نامه توسعه سه میدان نفتی توسن، آلفا و بند کرخه امضا می شود.

این گزارش حاکی است توسعه میدان نفتی توسن که در جنوب جزیره قشم و میدان نفتی آلفا که کوچکترین میدان نفتی در حوزه لاوان محسوب می شود میان قرارگاه خاتم الاوصیا و شرکت ملی نفت ایران امضا خواهد شد.

براساس این گزارش میدان دیگری که قرار است امروز تفاهم نامه آن میان شرکت ملی نفت با یک شرکت خصوصی دیگر امضا شود میدان نفتی بند کرخه است که در 20 کیلومتری شمال غربی اهواز واقع شده است.
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    انشاالله همیشه آرامش داشته باشید و موفق باشید و پر سود. مشتاق دیدار دوست عزیز .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط خصدرا نمایش پست ها
    ارادتمندم جناب حميد خان يه مدت بورس رو كنار گذاشته بودم و دنبال نميكردم، جهت بازيابي آرامش اعصاب اما بسوزه پدر اعتياد، دوباره در خدمتم اميدوارم بتونم از اين محيط مجازي دوستانه كمال استفاده رو ببرم...

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

مالمیر در مورد نماد صدرا هم که از 21 اسفند سال گذشته تاکنون بسته است ، توضیح داد: نماد این شرکت در شرایطی به علت عدم ارائه اطلاعات مالی و غیرمالی بسته شده که حسابرس آن در مورد صورت های مالی 6ماهه میاندوره ایی اظهار نظر مردود کرده است.

مالمیر در خاتمه گفت : بنابراین تا زمانی که شرکت های بورسی با اظهار نظر مردود حسابرس مواجه باشند ، امکان گشایش نماد معاملاتی را نخواهند داشت.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910302000270
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

زمزمه هایی از افزایش سرمایه 100 درصدی می آید ......
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)