صفحه 428 از 1970 نخست ... 3283784184254264274284294304314384785289281428 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,271 به 4,280 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,986 بار در 19,075 ارسال
    صدرا اگه باز بود منفی خوردن بازار رو مینداختن روی دوش صدرا و ملت باز فحش میدادن اعتصام رو ........... پس به نفع اعتصام و بازاره که فعلا صدرا باز نشه ............. مسلما صدرا اگه باز بود قیمتش الان بیشتر از قیمت فاراک نبود .......... چه بسا که کمتر از اون هم میبود .................پس بهتره که نماد بسته باشه فعلا ........... همتون هم میدونید که صدرا با کوچکترین خبری صف فروش میشه قطعا اگه تو این بازار باز بود قیمتش زیر 100 هم میرفت .........
    البته دلیل افتش همین دلیلی میبود که بقیه سهم ها دارن و سهامدارا هر روز دارن میفروشن و خارج میشن یا نقد میکنن خلاصه سهامدارای صدرا شجا تر از سهامدارای فولاد یا مپنا یا فاراک یا سایر سهامدار نیستن .........
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/06/25 در ساعت 11:49
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال فری زبل آواتار ها
    تشکر شده 4,577 بار در 835 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    جناب فری به نظرم لازم نیست شما به خودتون زحمت بدید وثابت کنید که بنده همه حرفهام اشتباه هست وبیایید چند تا تحلیل از بنده رو بگید اونم بعد گذشت چند مدت از تحلیل ..

اینجا تاپیک چی چرا هست که تمام پستهای بنده اونجا موجود هست ...هر کی اونجا رو ببینه پی میبره بنده چیزی از تحلیل بلد نیستم وفقط داریم برا خودم میبافم ..

تاپیک شما در همین سایت وهم بورکس موجوده وسوابق سهام پیشنهادی شما...

وبه نظرم اصلا کار زیبایی نیست این حرکت...بر بار دوم دارم این حرکت رو از شما می بینم ...

دوستی فرمودن صدرا اله ...نظرش رو گفت...بنده هم گفتم صدرا بله...نظرم رو گفتم..

ایا نظر بنده چون خلاف نظر ایشون بود باید شما اینطوری برخورد میکردی...

سعی کنیم تحمل نظرات دیگران رو داشته باشیم...وگرنه صدرا بخواد 1000 هم باز بشه مطمئن باشید از دست من کاری بنخواهد اومد وبا حرف من صدرا نمیاد 100 باز بشه...

حرف من وشما در بورس هیچ تاثیری نداره بیخود خودتون رو اذیت نکنید..فقط یک نظر گفتم همین..
    پرریسک پرریسک
    قثابتو یادت هست یا نه توآراد (رو 430 گفتی حالا چطوری میخوان ملت فرار کنن همون جا گفتم فعلا بالا داره رفت تا 700)
    حتوکا یادت هست یا نه (حتوکا رو گفتی 335 ما گفتیم بالا داره گفتی به قول خودت بله که تایم خفن منفی داره با جو بازار کم کرد ولی برعکس جو اومد و 520 رو هم زد)
    علی الحساب این دوتا رو داشته باش اگه بخوای باز ترشم میکنم
    بحث سر این نیست که کی تحلیل میکنه کی نمیکنه
    بحثی که من هر جا میرم مینویسم میگم داداش من گل من عسل من آدرس اشتباه نده به مردم نمیدونی نگو چیزی نمیشه
    آقا مگه صدرا داری ؟
    نداری یعنی انقدر وقتت زیاده که میای تحلیلش میکنی و میگی بله تو جواب رفیقمون که میگه اله

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فری زبل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فری زبل نمایش پست ها
    پرریسک پرریسک
    قثابتو یادت هست یا نه توآراد (رو 430 گفتی حالا چطوری میخوان ملت فرار کنن همون جا گفتم فعلا بالا داره رفت تا 700)
    حتوکا یادت هست یا نه (حتوکا رو گفتی 335 ما گفتیم بالا داره گفتی به قول خودت بله که تایم خفن منفی داره با جو بازار کم کرد ولی برعکس جو اومد و 520 رو هم زد)
    علی الحساب این دوتا رو داشته باش اگه بخوای باز ترشم میکنم
    بحث سر این نیست که کی تحلیل میکنه کی نمیکنه
    بحثی که من هر جا میرم مینویسم میگم داداش من گل من عسل من آدرس اشتباه نده به مردم نمیدونی نگو چیزی نمیشه
    آقا مگه صدرا داری ؟
    نداری یعنی انقدر وقتت زیاده که میای تحلیلش میکنی و میگی بله تو جواب رفیقمون که میگه اله
    بنده با شما دیگر هیچ صحبتی ندارم..

اگر وقت شما گرانبهاست پس خواهشا دیگر هیچ پستی از بنده نقل قول نفرمایید..تا سایت وفضای اروم اون به مشکل نخوره...

اینجا یک فروم ازاد هست وبنده هم مثل همه حق اظهار نظر دارم ...حالا درست یا غلط ..شما هم نظر خود وتحلیلتان رو بفرمایید ..

در ضمن بنده بر بیسوادی خود مهر تایید زدم لازم نیست وقت گرانبهای خود رو صرف اثبات بیسوادی بنده کنید...

من بیسواد حق اظهار نظر دارم...البته اگر به بعضی دوستان برنخوره..

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

ناظر کل سایت مدیر نظارت آواتار ها
    تشکر شده 3,548 بار در 174 ارسال
    درود

بی احترامی به اظهار نظر دیگران پسندیده نیست و به لحاظ اخلاقی در شان کاربران این تالار نمی باشد

لذا

تقاضا میشود از هرگونه بحث و جدلی که موجب انحراف موضوع از مسیر اصلی میشود خودداری فرمایید.

سپاس

8. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید مدیر نظارت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال
    با سلام
    به نظرم یکی از عوامل تنش در تاپیک های صدرا در سایتهای مختلف صحبتهای احساسی است که در هنگام رشد یا افت وجود دارد.
    مثلا اینکه عنوان بشه صدرا قرار است 10دلار شود!! اگر دلار مرجع هم بگیریم قیمت صدرا 12هزارتومان به بالا میشود!! خب اینگونه صحبتهای غیر منطقی را نمیشه اسمش رو اعلام نظر نامید و بیشتر شبیه رویا پردازیست.

با تشکر
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    تکبر عبارت است از خودبینی باضافه جهل. در بازار شاید آنچه را که ما نمی دانیم باعث زیانمان می شود. هر زمان که دچار خودبینی می شویم زیان می بینیم زیرا هنگامی که تکبر بی مورد داریم خیال می کنیم آنچه را که نمی دانیم بی ارزش است. ما از تکبر برای پنهان ساختن جهالتمان استفاده می کنیم. این امر زمانی که در خصوص شرکتی چون صدرا به بحث و تبادل نظر می نشینیم به چشم می خورد. بعضی معمولآ تلاش می کنند در میان مباحث جار و جنجال راه بیندازند و لاف بزنند و گنده گویی کنند. واضح است که نمی داننذ از چه چیز سخن می گویند.

دید و لاف خفته می ناید به کار -- جز خیالی نیست دست از وی بدار
    خفته را گر فکر گردد همچو موی -- او از آن دقت نیابد راه کوی( مولانا )

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 2 ارسال
    با عرض سلام دوستان خبری از تاریخ مجمع صدرا کسی نداره.و ایا نمادش با این احوال در تیر ماه بازمیشه یا نه

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ebi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 245 بار در 42 ارسال
    اواسط سال 83تااوائل سال84بودوبازاربورس دقیقا همانندوضعیت حاضربه شدت منفی بود ودوستان بورسی به شدت نگران سرمایه
    خودکه روزبه روزآب می گردیدبودندومدام به دنبال تحلیل بازارونقطه بازگشت بازاربودنددرحالی که بزرگان بازارسرمایه خودرا ازبازار
    خارج کرده وبیشترنظاره گربودند ... علت رکودشدیدبازارچیزی نبودجزسال آخربودن دوره دولت وقت بود... سنتی درمملکت باب گردیده
    که دولتها درسال آخر زمامداری خود نسبت به وظایف خودبی تفاوت گشته وامورجاری رابه حال خودرهامی نمایند واین شامل حال
    بازارسرمایه هم می گردد شرایط ویژه کشوروتحریم هاومشکلات شدیداقتصادی ودرگیری جناحی و... راهم به موضوع فوق اضافه
    نمایید شایدبتوان دلیل منفی بودن بازاررادرک نمود ...البته امیدوارم این تحلیل اشتباه باشد

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کورش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 2 ارسال
    با سلام بدوستان صدرایی
    دوستان بنده دوساله که با این سهمم بخاطر اینکه خودم در منطقه عسلویه در پتروشیمی های زیادی در طول 8 سال سابقه ام کار کردم و از نزدیک با پروزههای صدرا پارس جنوبی که در دست صدراست اشنا هستم و میدونم اگه هر شرکتی این پروزه ها رو داشت سود خوبی رو عاید سهامداراش میکرد امیدوارم مدیریت صدرا به فکر حقوقه سهامداراش باشه و امسال بخاطر حمایت وزیر نفت از این صنعت سهام صدرا ارزش واقعی خودش رو بدست بیاره .با ارزوی سود برای صبوران این سهم

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ebi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1400 نمایش پست ها
    با سلام بدوستان صدرایی
    دوستان بنده دوساله که با این سهمم بخاطر اینکه خودم در منطقه عسلویه در پتروشیمی های زیادی در طول 8 سال سابقه ام کار کردم و از نزدیک با پروزههای صدرا پارس جنوبی که در دست صدراست اشنا هستم و میدونم اگه هر شرکتی این پروزه ها رو داشت سود خوبی رو عاید سهامداراش میکرد امیدوارم مدیریت صدرا به فکر حقوقه سهامداراش باشه و امسال بخاطر حمایت وزیر نفت از این صنعت سهام صدرا ارزش واقعی خودش رو بدست بیاره .با ارزوی سود برای صبوران این سهم
    دوست عزیز یکی از دوستان من در بوشهر پارسال میگفت صدرا سه شیفت کار میکنه و شبانه روز مشغوله ولی تا جایی که من اطلاع دارم مشکل از شخص مدیر عامل است بدون هیچ شکی حتی 100%مدیر عامل صدرا فقط اون چیزی که بهش گفته میشه رو میگه همین و هر وقت سکاندار صدرا اعلام کنه حرکت شروع میشه و این حرکت فوق طوفانی است شاید در طول تاریخ بورس ایران چنین حرکتی دیگه تکرار نشه ود رکل این دوران منفی بازار سرمایه بهترین فرصت برای حقوقیهای فعال بازار بوجود امده که نظیر ان به عمر ما دیگه ممکنه پیش نیاد پس بنابراین این روزها که ما به شدت نگران بازاریم حقوقیها با دمشون گردو میشکنن ...این روزها ما پول گم میکنیم و انها پول پارو میکنند
    ویرایش توسط felfel : 2012/06/27 در ساعت 00:57

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)