صفحه 451 از 1968 نخست ... 3514014414484494504514524534544615015519511451 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,501 به 4,510 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    يك سوال ساده فرض كنيم شركتي قراردادي براي ساخت وسيله اي ببندد بعد مواد اوليه را خريداري كند وهزينه ها را انجام دهد وبه حساب سهامدار بزند اما بنا به دلايلي قرارداد فسخ گردد آيا آن شركت صاحب آن مواد اوليه خريداري شده است و ميزان ساخت روي وسيله هست يا خير؟؟؟؟؟
    متاسفانه اين بحث محاسبه نقدي وسريع هزينه در حساب ها بدون در نظر گرفتن اينكه اصل قرارداد سود ساز بوده است در آنجا كه نياز به درآوردن سهام از دست حقيقي است مشكل ايجاد مي كند
    البته اين را هم اضافه كنيد كه تورم در اين كشور گل وبلبل باعث شده كه حتي اگر انبارداري هم شركتي بكند كلي سود آيدش شود و حالا اينكه شركتي در اين اوضاع ضرر ده شده است بايد گفت ياللعجب
    در تفسير اين گزارش همين بس كه اگر در شركت را تخته مي كرده اند وبه جاي حقوق دريافتيشان دو برابر مي گرفتند و خرج خوش گذراني هايشان را در كشور خارجي هم ميداديم كمتر ضرر به ناممان ميخورد
    ضمنا مدتها است كه سركاريم دوستان لطف كنند دوباره دنبال سر كار گذاري ما نباشند

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    ضمنا اين گرگ ها را كه ميبينم مطمئن مي شوم كه در خيلي قسمتها دروغ مي گويند منجمله سود ساز نبودن كشتي سازي
    بله در تعداد اندك شايد به صرفه نباشد ولي وقتي شما كارگاه وهزينه هاي اوليه را انجام دادي در موارد بعدي بسياري از هزينه ها كاهش مي يابد وگرنه اينها عاشق چشم وابرو ما نيستند كه از جيب خودشان كشتي براي دولت و يا ...بسازند

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    طیب جان چطوری ؟ این دوستان حرفهای بنده را جدی نمی گیرنند ! اگر چند تا از اسامی کاربری قدیمی خودم در دیگر تالار ها را بدم اونوقت می شود قضیه ( آستین نو بخور پلو ).ولی بنده دوستانی می خواهم که بصیرت داشته باشند و حرف و عمل خوب و بد را از هم تشخیص بدهند .وگرنه بنده به ندرت خودم را با نام کاربری تطبیق می دهم و چهره رو می کنم ولی یک چیز را می گویم شاید برخی توانستن بنده را شناسایی کنند : بنده همانی هستم که در مجمع سرمایه گذاری بانک ملی به مدیر عامل وقت گفتم شما با خرید سهام صدرا هم خودتان و هم صدرا را به ورطه نابودی سوق داده اید . البته ایشان در آنزمان بعلت اینکه سهمش در 15600ريال به مجمع رفته در جیک جیک مستون بود و به بنده بی محلی کرد و کلی با سهامداران دیگه خوش و بش کردو در پایان گفت تازه اول کار ماست و جایگاه سهام ما خیلی بالاتر از اینها است و هزار خزعبلات دیگه و البته که پس از چندین سال می بیند که سهمش هرگز از آن بالاتر نرفت و تا 850 ريال هم پایین رفت و الان هم به قیمت حالش نمی ارزد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها

دکتر جان کم پیدایی

شیرینی ببرید
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/10 در ساعت 11:36

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    بهتر بشناسيم
    http://www.danayanpars.com/index.html

عضو فعال
    موسسين شرکت سهامي عام شهريار مهستان و سرمايه گذاري اعتماد مبين گروه بهمن است که داراي 50 هزار سهامدار بوده و هر چند 48 درصد از سهام آن در اختيار تعاوني سپاه است

عضو فعال
    از ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزاد
    پرش به: ناوبری, جستجو

شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان (سهامی خاص) یکی از شرکتهای زیر مجموعه موسسه مالی و اعتباری مهر، وابسته به نیروی مقاومت بسیج میباشد.[۱][۲] تا آبان ۱۳۸۸ این شرکت ۱۰۰۰ میلیارد تومان در بازار سرمایه ایران سرمایهگذاری کرده بود.[۳]
    محتویات
    [نهفتن]

* ۱ سهام شرکتها
    * ۲ مزایده معدن انگوران
    * ۳ صندوق مهر ایرانیان
    * ۴ منابع

سهام شرکتها [ویرایش]

علاوه بر سهام خرد شرکتها، مهر اقتصاد ایرانیان سهام عمده برخی شرکتهای موجود در بورس تهران را دراختیار دارد. اسامی این شرکتها به شرح زیر است:[۴]

* آلومینیوم ایران
    * صدرا
    * تایدواتر خاورمیانه
    * توسعه معادن روی
    * تراکتورسازی ایران
    * سرمایه گذاری توس گستر
    * ریخته گری تراکتورسازی ایران
    * لوله و تجهیزات سدید
    * داروسازی جابربن حیان
    * فرآوری مواد معدنی
    * سرمایه گذاری توسعه آذربایجان

مزایده معدن انگوران [ویرایش]

در۱۱ مردادماه ۱۳۸۸ مزایدهای برای خرید سهام معدن روی و مس انگوران واقع دراستان زنجان برگزار شد «شرکت توسعه معدن روی» که عمده سهام آن متعلق به مهر ایرانیان است با پرداخت ۱۸۶ میلیارد تومان این معدن را خریداری کردید.[۵] ولی استاندار زنجان به نقل از وزیر صنایع اعلام کرد که مزایده به دلیل ایرادهای قانونی سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات ابطال شدهاست.[۶] همچنین سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات اعلام می نمایند که ارزش واقعی معدن حدود هزار میلیارد تومان می باشد.[۷] جمشید انصاری عضو اصلاح طلب کمیسیون اقتصادی مجلس نیز با اعلام اینکه دیوان محاسبات کشور مزایده رابه دلیل تبانی ابطال کردهاست به نقل از این دیوان افزود: سه شرکت شرکت کننده در مزایده (توسعه معادن روی ایران، پاسارگاد و بازرگانی روی ایران)آنقدر ناشیانه تبانی کردهاند که حتی فرمهای درخواست مزایده با یک خط نوشته شدهاست.[۸]
    صندوق مهر ایرانیان [ویرایش]

درسال ۱۳۸۸ مدیرعامل «شرکت تامین سرمایه نوین» اعلام کرد که با همکاری مهر اقتصاد ایرانیان یک صندوق سرمایه گذاری به نام «صندوق مهر ایرانیان» تأسیس خواهد شد.[۹]

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مهرداد آواتار ها
    تشکر شده 1,181 بار در 183 ارسال
    آقا یه موضوع دیگه به ذهنم رسید اینکه این کشتی هائی که موضوع دعوا بین شرکت صدرا وشرکت ریکرمز آلمان هستش بالاخره یه قیمتی داره دیگه . باید بگم اینا قسمت اعظم بهای تمام شده ساخت اونو به حساب ذخیره کاهش ارزش موجوی منظور کردند ولی منظورم اینه که حداقل نصف قیمت که می شه به یه بدبختی فروختش اینو جدی عرض می کنم .

موضوع جالبتر اینه که اون طرف آلمان چه مغز خری خورده که سفرش ساخت کشتی رو به صدرائی داده که می دونه تحریمه .

به هر حال من به این موضوع خوشبینم که این زیان نمی تونه تا این حد باشه . واز اونجا که اینا تو صورت مالی ریز نشدن که بگن قیمت ساختش چقد بوده وچقدرشو به حساب زیان کاهش ارزش منظور کردن وباقی ماجرا - جای ابهام داره

من به این عدد
    روند 135میلیارد تومن خیلی مشکوکم . ازاین اعداد روند که معمولا شرکتها برای فرار از مالیات ویا بنا به دلایل دیگه اینجوری هزینه می کنن من تو صورتهای مالی شرکتها زیاد دیدم . حال باید ببینیم هدف صدرا از این کار چیه .
    شاید سودای رساندن سهم به قیمت های زیر 100 تومن وایجاد فضای رعب ووحشت نزد سهامدار جز وسپس جمع کردن سهم واجرای دوباره سناریوی3 سال پیش رو دارن .

به هر حال من 400هزار تا سهم دارم وبه این راحتی ها هم نمی فروشم . نمی دونم چرا یه حسی بهم می گه این یه سناریوی کثیف از پیش طراحی شدست . اینجوری با قیمت پایین جمعش می کنند بعد نماد رو می بندند برای ارائه سود سال 91 وبعدش 2 برابر قیمت بسته شدن بازش می کنن .

به هر حال باید نشست ومنتظر بود .

پیروز و پرسود باشید
    خنده بدمستیست در ایام ما هوشیار باش / محتسب بو میکند اینجا دهان بسته را

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    با سلام ..هر کی به حد ضرر ها عمل کرده الان تو سوده ...
    نه تو ضرر 20 درصد...

بازار دو ماه پیش الارم خروج داده شما تازه منفی امروز می بیند ..برید تو تاپیک چی چرا الارم های نزول رو میبیند ..

در ضمن هر کی زرنگ بوده از گروه پترو بالای 30 درصد نوسان مثبت گرفته ...ببینم این صدرا چه می کنه ..

در ضمن بینادی به این سهم اعتقاد ندارم وگرنه سهام افتابه سازی هم با سفته بازی نوسان توپی میده...

همین صدرا با سفته بازی رفت رو 400 خیلی ها رو به خاک سیاه نشوند..البته سهام مثل صدرا زیادن ...

امیدوارم اونقدر بسته بمونه تا گروه تجهیزات وقتی قیمتش دو برابر شد بازش کنن...

بازم سهامدارهای صدرا برنده نخواهند بود ..فکر نکن صدرا میشه 300 فاراک میشه 90.....قرار بر رشد باشه باهم میرن بالا ...فعلا که همگروههاش دارن با مخ میرن پایین..
    باز هم صدرا بیشترین ضرر رو به سهامداران خود زد ...

کل بازار الان داره بازدهی میده اونوقت صدرا...
    همگروهیهاش هم راهشون رو از این جدا کردن....

فاراک بالای 130 اومد روند صعود گرفت وامروز 3 میل صف خرید ....

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    طیب جان چطوری ؟ این دوستان حرفهای بنده را جدی نمی گیرنند ! اگر چند تا از اسامی کاربری قدیمی خودم در دیگر تالار ها را بدم اونوقت می شود قضیه ( آستین نو بخور پلو ).ولی بنده دوستانی می خواهم که بصیرت داشته باشند و حرف و عمل خوب و بد را از هم تشخیص بدهند .وگرنه بنده به ندرت خودم را با نام کاربری تطبیق می دهم و چهره رو می کنم ولی یک چیز را می گویم شاید برخی توانستن بنده را شناسایی کنن : بنده همانی هستم که در مجمع سرمایه گذاری بانک ملی به مدیر عامل وقت گفتم شما با خرید سهام صدرا هم خودتان و هم صدرا را به ورطه نابودی سوق داده اید . البته ایشان در آنزمان بعلت اینکه سهمش در 15600ريال به مجمع رفته در جیک جیک مستون بود و به بنده بی محلی کرد و کلی با سهامداران دیگه خوش و بش کردو در پایان گفت تازه اول کار ماست و جایگاه سهام ما خیلی بالاتر از اینها است و هزار خزعبلات دیگه و البته که پس از چندین سال می بیند که سهمش هرگز از آن بالاتر نرفت و تا 850 ريال هم پایین رفت و الان هم به قیمت حالش نمی ارزد .و من الله توفیق .

باسلام وعرض ادب

خوبم حاجی خیلی خوب

گذشت زمان ثابت خواهد کرد که دکتر عزیز باید شیرینی همراه گل ببرد والبته صبر دکتر ما مثل بنده زیاده

دکتر جان حاجی ما کاردرسته و یکی از تحلیگران تمام حرفه ای بازار وبسود های خیلی زیاد علاقه شدید داره وصد البته پیشبینی اتی براش عین اب خوردنه

حاجی اون یکی ایدی هاتو رو کنم؟ =d>

میدونم اجازه ندارم و............. بماند بوقتش البته با اجازه شما

حاجی گزارش سود 91همراه با 3ماهه دیدنی میشه

حاجی این کشتی های افراماکس رو شنیدم تحویل میدن و البته توسط کسیکه باید کارارو درست کنه خیلی هم باید ممنون باشه که همچین فرصتی میدن تا براش و بقیه ......

زیاد گیر ندن .................................

خب میریم با صدرای بدون زیان برای امسال

اشکشون درمیاد و...........................

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز : جانا سخن از زبان ما می گویی (البته در مورد یکی شدن و اقدام موثر).و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    چرا واقعا یه نفر از افرادی که حسابداری بلدند پیدا نمیشه بگه چه اتفاقی افتاده؟چه چیزی باعث شده سود 1تومنی 9ماهه بشه زیان 142تومنی در 12ماهه؟
    کسی حسابداری بلد نیست؟
    یکی جک میگه،یکی دیگه بازی "من گفتم من گفتم" در آورده ،یکی دیگه ناراحتی روحی روانی داره اومده سهامداران صدرا رو ناراحت کنه.
    واقعا از سهامداری صدرا که بگذریم،چی بر سر این مردم اومده که نمیتونه روی یه چیز کوچولو اتفاق نظر داشته باشند؟
    510میلیون سهم دست سهامداران حقیقی هست ولی هیچکس حاضر نیست با اون یکی سر یه چیز کوچولو به توافق برسه ،هرکی یه حرف جدی میزنه یکی از اون ور آیه یاس میخونه اون دیگری جک میگه ،اون یکی مطلب بیجا میزنه.واقعا این مردم چی بر سرش اومده؟
    بابا اونهایی که تو تهران هستند تعداد زیادی سهم دارن ،یه نماینده برای 34درصد سهم دست حقیقی انتخاب کنند،یه حرکتی یه تکاپویی.
    هیچ کس یه تکونی بخودش نمیده.به ولله من اگر تهرانی بودم و تعداد زیاد داشتم حتما یه اقدامات قانونی میکردم،اخه گفتن تو مملکت حساب و کتاب نیست ولی اگه بخواهیم میتونیم جلوش رو بگیریم.
    الان زیان 142تومنی اعلام کرده همه سهامداران حقیقی بفکر این هستند که مثلا زرنگ بازی دربیارن روز بازگشایی سر همدیگر رو کلاه بذارند بفروشند،واقعا ایرانی تا این حد غیرت و شجاعتش اومده پایین؟
    فقط تصمیم دارین روز مجمع برید اونجا و هوار داد کنید مثلا اعتصام رو بگیرین بکشین همه چیز درست میشه؟
    چرا بفکر این نیستید که نماینده ای برای 34درصد تو هیت مدیره داشته باشیم که بر گزارشات شرکت نظارت کنه؟
    چرا نمیخواهیم همدل و یکدل باشیم مقابل هیت مدیره و مدیرعامل نالایق بایستیم البته با اقدامات قانونی.
    ولله من زیاد ندارم ولی این دلیل نمیشه بی تفاوت باشم ولی افسوس میخورم بر دوستانی که میگن ما تعداد زیاد داریم،خب دوستان عزیز به نهادها و سازمان های نظارتی شکایت کنید،مستندات ارائه بدید،چرا سهم وقتی 280تومن بوده این مدیر عامل بر ارزندگی سهم مصاحبه داشته و وقتی 145تومن شده زیان 142تومنی اعلام میکنه؟
    مصاحبه های پر از تناقض ایشون رو برای مراجع قانونی بفرستید،گزارشات مالی پر از دروغ رو ارائه بدین،بجای اینکه هی انتطار بکشید یه نماینده توانمند انتخاب کنید تا کارها رو ردیف کنه.
    بخدا خجالت داره این همه سهامدار روی یه چیز کوچولو نمیتونند اتفاق نظر داشته باشند.
    هنوز هم دیر نیست .اونایی که دستی تو کارها دان و سهامدار هستند دریغ نکنند.هنوز هم دیر نیست
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/10 در ساعت 13:16

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)