صفحه 541 از 1968 نخست ... 4144149153153853954054154254354455159164110411541 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,401 به 5,410 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    با سلام:
    دوستان عزیز همین الان از راه رسیدم خدمتتان عرض کنم :
    همون اول قبل از رفتن به دفتر فرمانده قرار گاه از توی آسانسور با دکتر صالح آبادی ومهندس مالمیر وارد صحبت شدیم و خیلی خلاصه ظرف 2-5دقیقه ضمن تذکر تخلف گسترده صدرا مبنی بر تاخیر در فرستادن گزارشات بر روی کدال از دکتر صالح آبادی که قبل از ورود از بنده پرسید آخرش چی می خواهید بگویید همگی متفق القول گفتیم به قیمت مناسب صدرا را از ما بخرید مارا به خیر وآنهارا به سلامت. جلسه با حضور فرمانده و معاون و چند مشاور قرارگاه خاتم الانبیا ومهندس اعتصام و مهندس قلی پور و یک مهندس دیگر که وقتیکه سخن گفتند معلوم شد از دانش بالایی برخوردار می باشد و دکتر صالح آبادی و دکتر مالمیر و دکتر قالیباف و چهر نفر دیکر از بورس که خیلی هم جانب سهامداران را می گرفتند .وپس از ورود وسخنانی از طرف رییس هیات مدیره جناب خواجه علی که در مجموع همان صحبتهای دائمی مهندس اعتصام بود مضاف بر اینکه میگفت اصلا ما سند نداریم کو بیایید ثابت کنید انگار با دسته ی کورها طرفه و گفت که بما خیلی در گفتمانها بد و بیراه می گویند و ما خیلی مورد اتهام سهامداران هستیم و معلوم بود که کاملا بر جو گفتمانها واقف است و می داند بر علیه آنها چه می گویندو نوعی اعتراض که بنده گفتم شما نباید به افرادی توجه داشته باشید که بی ادب هستند خیلی ها ازجمله خودم از بس از شما تعریف کردم فکر می کنند که بنده کارمند شما هستم . سپس مهندس اعتصام خواست سخنرانی کنه جناب ذکایی گفت همه ی حرفای شمارو ما فوت آبیم اگه خبر خوش داری بگو وگرنه برویم سر بحث قیمت وسهام مارا به همان قیمتهایی که خودتان گفتید وقبول دارید سهام مارا بخریدسپس دکتر صالح آبادی ضمن تذکر اینکه در آخر شکایت هم به آنجا میکشد که سهام شمارا بخرد پس یه قیمتی توافق کنید وسهم را جمع کنید تا این مشکلات حل شود ولی جناب خواجه علی فرمودند طبق قانون بورس خرید سهام از جانب ما تخلف محسوب میشود دکتر صالح آبادی فرمودند اشکالی ندارد با کسانی که حاضر به فروش نمی شوند که میتوانند 5%سهم هم باشد در بازار فرا بورس مورد معامله قرار می دهیم ومشکلی ایجاد نمی شود دوباره جناب خواجه علی فرمودند آخه برخی می گویند ما می خواهیم سهم شان را مفت بخریم ویا خیلی چیزای دیگه و پس از تاکید دکتر صالح آبادی که اشکالی ندارد شما توافق کنید هر کس نخواست نفروشد ودر فرا بورس هروقت خواست معامله کند ولی باز هم اما واگر آوردند وپس از اصرار ما گفتند حالا ما با بالا تری ها هماهنگ کنیم سپس معلوم بود که هرگز تصمیم به توافق بر سر قیمتی نیستند واین باعث شد ابتدا مهندس طالبی یکی از سهامداران که خودش در بورس حسابدار یک شرکت بورسی است و مهندس مالمیر را شاهد گرفت شروع به وارد نمودن ایراداتی به صورتهای مالی گرفت وبا اعداد وارقام ثابت کرد 285 میلیارد تومان تخلف صورت گرفته ویا دیر به بورس گزارش شده است ولی مهندس قلی پور شروع به دفاع کرد وخواست توضیحات بیشتری دهد ولی آقای ذکایی یکی دیگر از سهامداران گفت این حرفها را تا صبح بگویید در گوش ما نمی رود وبعد از آن در مورد زیانهای کشتی ریکمرز و63000تنی صحبت کرد و گفت خرید اجناس آن در آن زمان کیلویی 150 تومان بوده ومن اکنون به کیلویی 750 تومان از شما خریدارم ولی باز هم گفتند به دردت نمیخورد وضرر میکنی ولی آقای ذکایی گفتند اشکالی ندارد وفرماندهان قرار گاه صحبت را تغییر دادند که دو باره مهندس اعتصام صحبت کنه وسپس بنده از کوره خارج شده وشروع به سخن کردم که در ذیل می آورم .ادامه در پست بعد .ومن الله توفیق
    باسلام:
    1. دوستان عزیز: بنده سعی می کنم مطالب را بطور دسته بندی خدمتتان عرض می کنم و امیدوار هستم بتوانم مطلب را همانطور که همه سهامداران گفته اند بیان کنم و از خداوند متعال درخواست یاری دارم .
    2. در بورس امکان سود و زیان هست ولی مسئله مهم خبطی است که در بورس و صدرا افتاده است و همه سهامداران بر آن اتفاق نظر دارند و آن اینست که بورس گزارشهایی را در سنوات قبل از صدرا پذیرفته است و اکنون گزارش سال 90 نیز بر روی کدال قرار گرفته که البته با توجه به مرجع قانونی بودن کدال برای سهامداران نباید گزارشات با هم در تناقض باشند زیرا بیانگر تخلف بورس و یا شرکت و یا هر دو می باشد .لازم به ذکر است که زیانهای سنوات قبل به گونه ای در سال 90 گنجانده شده است که نشان دهنده یک تخلف در گذشته یا حال می باشد و این در حالی است که برخی حقیقی ها این سهم را (حدودا 150 میلیون سهم معادل ده درصد شرکت ) را از مهر اقتصاد ایرانیان در مبلغ 4200ريال خریده اند و خود مهر اقتصاد ایرانیان این سهم را در مبلغ میانگین 1700ريال از بازار جمع آوری کرده است و تنها پس از یکی دو ماه اقدام به فروش نموده است .که خوب معلوم است چه مبلغی از جیب سهامداران خارج کرده است و نکته اینجاست که این عمل با مصاحبه هایی از طرف مدیران وقت صدرا وتبلیغ سهم هماهنگ بوده است .
    3. در صورت باز بینی گزارشات منتشره سالهای پیش از صدرا و قرار گرفتن آن برروی کدال به این نتیجه می رسید که زیان انباشته شرکت با تاخیر چند ساله به سهامداران حقیقی اعلام شده و این در حالی است که شرکت باید تمام اطلاعات با اهمیتی را که در قیمت سهم تاثیر گذار می باشند را در اسرع وقت افشا می نموده است .و صد البته زمانی این موضوع اهمیت خود را هویدا می نماید که مقایسه ای با ارزش شرکت داشته باشیم یعنی این مبلغ افشا نشده معادل یک برابرو نیم ارزش ثبت شده شرکت می باشد .یعنی 285 میلیارد تومان ضمن اینکه این مبلغ برای سال 88 فقط 2.6 میلیارد تومان بوده است .حالا به این نکته توجه فرمایید که سهامداران حقیقی سهمی را خریده اند که درسالهای 82 تا 84 هر سهم آن تا مبالغ نجومی پنج هزار تومان در بورس معامله می شده است و هنوز هم برخی از آنان سهامدار هستند و برای سر شکن کردن قیمت تمام شده خودشان و با دیدن تبلیغات صورت گرفته مبادرت به خرید همین سهم در قیمت بالای 320 تومان کرده اند اکنون شاهد هستند که بورس پس از نصف شدن قیمت سهم آنان سهم را در این برهه و نه آن قیمت کذایی که خود جای بحث فراوان دارد متوقف می نمایند و پس از کلی سیاه نمایی توسط مدیران صدرا و دائما کوبیدن بر طبل اینکه این اطلاعات را در جایی مطبوعاتی نکنید و در حالی که چند روز قبل از بسته شدن سهم گزارش نه ماهه خود را مبنی بر سود سالیانه پنجاه ریالی و تحقق 9ريال بر روی کدال گذاشته اند و سهم را با صف خرید بسته است پس از چند ماه خون به جگر سهامداران کرده زیانی تقریبا معادل یک ونیم برابر ارزش ثبت شده شرکت یعنی 1420ريال بابت هر سهم اعلام می نماید و اگر خواسته باشیم این دو اتفاق صورت گرفته را با زیانی که با مهارت در صورتهای مالی گنجانده شده است با هم جمع کنیم به این نتیجه می رسیم که اولا قیمت سهم نصف شده است و دوما یک شبه زیانی معادل 3380ريال به سهامداران تحمیل شده است در واقع سود پنج تومانی تبدیل به زیان دقیقا 3326ريال با جمع سنوات قبل که در سنوات قبل تنها 920ريال بابت هر سهم بود را به یکباره و شاید و اگر با بد بینی به موضوع بنگریم . پس از خروج افراد خاص و یا هر مقصد دیگر بر سهامداران حقیقی تحمیل کرده اند .
    4. تاریخ توضیحات مبلغ اعلام شده
    5. 26 /11/89 اولین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 90 40ريال
    6. 27/1/90 پیش بینی سود هر سهم سال مالی 90 98ريال
    7. 27/1/90 گزارش عملکرد 6 ماهه حسابرسی شده سال مالی 90 9ريال
    8. 18/4/90 عملکرد حسابرسی شده 12 ماهه سال مالی 90 1426-

9. اما حالا برخی از آن افراد منجمله بنده تنها به این می اندیشیم که اینهمه دارایی که ما به چشم خود دیدیم دروغ بوده است .
    10. همانطور که مهندس اعتصام هم فرموده اند ارزش جایگزینی صدرا هزارو پانصد میلیارد تومان است (یعنی ده برابر ارزش اسمی شرکت)و به وقتی حداقل پنج ساله برای تاسیس نیاز دارد . البته ایشان فقط داراییهای روز صدرا را فرموده اند و هیچ نگاهی به ارزش آموزش پرسنل صف و یا صنعت گر یا به قولی فنی و یا پتانسیل موجود که با صرف هزینه از جیب سهامداران صورت گرفته است نکرده اند . و یا ارزش پنج سال زمان غیر قابل خرید لحاظ نشده است و یا تاثیر آن بر کشور عزیزمان از دو منظر داشتن حق کسب و پیشه و یا سرقفلی ها مانند پنجاه سال سر قفلی شرکت کشتی سازی و یا در صورت نبودن صدرا در بخشی که صدرا بعهده دارد تاخیر پنج ساله در برداشت از میادین مشترک نفت و گاز که همه می دانیم اکنون هیچ شرکت خارجی ای در این صنعت فعال نیست نکرده اند .پس در می یابیم ارزش این شرکت خیلی بیش از اینها است ولی خوب حتی اگر ارزش داراییهای فیزیکی مورد قبول مدیران محترم را از زیان انباشته3326ريالی کم کنیم به قیمت هر سهم 670تومان می رسیم.و لازم به ذکر است که وزیر نفت مهندس غلامحسین نوذری در تاریخ 1/9/87 فرمودند : ارزش جایگزینی صدرا پنج میلیارد لار است و باید که حفظ شود .
    11. اگر قدری به مصاحبه مهندس اعتصام توجه کنیم و ببینیم ایشان زمانیکه قیمت هر سهم 280تومان بود ایشان مصاحبه نمودند و فرمودند ارزش این سهم یعنی صدرا بیش از این اعداد و ارقام است به چه می رسیم ؟ البته که از نظر سهامداران حقیقی در آن زمان تعبیر ارزشمندی و خرید سهم بوده است و حالا پس از آنهمه نشست و گفتگو به این نکته می رسیم که اکنون نا مهربانانه قصد بیرون کردن ما جهادگران با مال خویش را از سهم صدرا دارند و یا مهربانانه قصد جلوگیری از زیان بیشتر ما را دارند.و هنوز هم هیچ سهامداری به خود اجازه نمی دهد که بگوید که خبط در گذشته بوده است و یا در حال صورت گرفته است و جز با طرح سوال از مدیران قبلی شاید نشود به این پاسخ رسید .
    12. حالا سوال اینجاست ! سهامداران حقیقی کجای کار اشتباه کرده اند ؟ بنده سعی می کنم با توجه به نظرات دوستان به این سوال پاسخ دهم . در سالی که جهاد اقتصادی نام گرفت و در امسال که حمایت از سرمایه ایرانی ازمحورهای اصلی می باشد و در حالی که رهبر معظم انقلاب با استفتاعاتی که از ایشان شده است بطور صریح به سرمایه گذاری در بانک هرگز توصیه ای نکرده اند ولی در مورد بورس حتی حمایت هم نموده اند سهامداران حقیقی بر مدار ولایت مداری در مملکت اسلامی به بورس جمهوری اسلام اعتماد کرده اند و در بورس به قرارگاه خاتم الانبیا (ص)اعتماد کرده اند و در بین صنایع بورسی به صنعت نفت و گاز . در حالی که تمام دشمنان ما و میهن عزیزمان برکشور عزیزمان فشار وارد می کنند و حتی قطر فقط از یک میدان نفتی مشترک روزانه پانصد هزار بشکه نفت از ما به غارت می برد و حتی در زمانیکه بازار سکه و ارز داغ بوده و هست ما سهامداران حقیقی با مال خویش جهاد کرده ایم و وارد سهام صدرا شدیم تا پشت سر رهبرعزیز و بورس و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) وبا سرمایه گزاری در صنعت صد در صد نیازمند سرمایه گزاری در نفت و گاز باشیم . شاید این منطقی ترین پاسخ باشد که این عمل ما اشتباهی گزافی است و چنین تقاصی را باید از ما بگیرند تا دیگر کسی فکر وطن پرستی به سرش نزند .
    13. شاید بفرمایید این اثر تحریمها است و باید تحمل کرد .سهامداران حقیقی می پرسند ؟ آیا مقام معظم رهبری نفرمودند تحریم نعمت است . آیا رئیس جمهور نفرموده اند : تحریم کاغذ پاره است . یا مگر وزیر اقتصاد جناب شمس الدین حسینی نفرموده اند : تحریم فرصت شغلی ایجاد می کند و یا جناب غضنفری وزیر صنایع نفرموده اند تحریم ما را به سمت خود کفایی می برد .و حتی معاون رئیس جمهور جناب رحیمی هم همین یک ماه پبش فرموده اند تحریم رحمت الهی است . پس تکلیف ما سهامداران چیست ؟که باید اینچنین به خاک سیاه بنشینیم .
    14. در پایان بنده نظر خودم را اعلام می کنم و باید بدانید که تمام مطالب بالا مورد تایید اکثریت سهامدارن حقیقی می باشد در مورد صدرا نظر بنده اینست در هر صورت چه با دید ارزشمندی صدرا و چه با دید قبول زیان صدرا این شرکت پنهان کاری گسترده ای را لحاظ کرده است و اگر بپذیریم حالا با ما رو راست هستند باید بپذیرند در گذشته ظلم فراوانی بر سهامداران نموده اند و اگر بفرمایند در گذشته هیچ ظلمی مرتکب نشده اند پس ناچارا باید بپذیرند اکنون در حال به ظلمت کشاندن سهامداران حقیقی هستند . ولی در کل صدرا شرکتی است که در پیشانی سازندگی صنعت نفت وگاز وکشتی سازی قرار دارد و همچنین لیدر بورس است و در صورتیکه به کمک سهم نشتابیم غیر از صدمه دیدن 30 هزار سهامدار و هفت هزار پرسنل باعث فروریختن بورس و بی اعتمادی به این دما سنج اقتصادو ایجاد بازار کاذب دلار و سکه و در نهایت خدایی ناکرده صدمه به کشور عزیزمان خواهد شد . که هم اکنون نیز این تاثیرات قابل مشاهده است .
    15. ضمنا استدعا دارم توجه داشته باشید خیلی از سهامداران با توجه به بسته بودن شش ماهه سهم به پولشان نیاز دارند و خواهان باز شدن سهم به بالاترین قیمت و خرید سهم از ایشان هستند تا شاید ضرر ایشان جبران شود . و در نظر داشته باشید برخی از سهامداران در شرف از هم پاشیدن زندگیشان قرار گرفته اند.
    و من الله توفیق .
    . اما حالا برخی از آن افراد منجمله بنده تنها به این می اندیشیم که اینهمه دارایی که ما به چشم خود دیدیم دروغ بوده است .
    16. همانطور که مهندس اعتصام هم فرموده اند ارزش جایگزینی صدرا هزارو پانصد میلیارد تومان است (یعنی ده برابر ارزش اسمی شرکت)و به وقتی حداقل پنج ساله برای تاسیس نیاز دارد . البته ایشان فقط داراییهای روز صدرا را فرموده اند و هیچ نگاهی به ارزش آموزش پرسنل صف و یا صنعت گر یا به قولی فنی و یا پتانسیل موجود که با صرف هزینه از جیب سهامداران صورت گرفته است نکرده اند . و یا ارزش پنج سال زمان غیر قابل خرید لحاظ نشده است و یا تاثیر آن بر کشور عزیزمان از دو منظر داشتن حق کسب و پیشه و یا سرقفلی ها مانند پنجاه سال سر قفلی شرکت کشتی سازی و یا در صورت نبودن صدرا در بخشی که صدرا بعهده دارد تاخیر پنج ساله در برداشت از میادین مشترک نفت و گاز که همه می دانیم اکنون هیچ شرکت خارجی ای در این صنعت فعال نیست نکرده اند .پس در می یابیم ارزش این شرکت خیلی بیش از اینها است ولی خوب حتی اگر ارزش داراییهای فیزیکی مورد قبول مدیران محترم را از زیان انباشته3326ريالی کم کنیم به قیمت هر سهم 670تومان می رسیم.و لازم به ذکر است که وزیر نفت مهندس غلامحسین نوذری در تاریخ 1/9/87 فرمودند : ارزش جایگزینی صدرا پنج میلیارد لار است و باید که حفظ شود .
    17. اگر قدری به مصاحبه مهندس اعتصام توجه کنیم و ببینیم ایشان زمانیکه قیمت هر سهم 280تومان بود ایشان مصاحبه نمودند و فرمودند ارزش این سهم یعنی صدرا بیش از این اعداد و ارقام است به چه می رسیم ؟ البته که از نظر سهامداران حقیقی در آن زمان تعبیر ارزشمندی و خرید سهم بوده است و حالا پس از آنهمه نشست و گفتگو به این نکته می رسیم که اکنون نا مهربانانه قصد بیرون کردن ما جهادگران با مال خویش را از سهم صدرا دارند و یا مهربانانه قصد جلوگیری از زیان بیشتر ما را دارند.و هنوز هم هیچ سهامداری به خود اجازه نمی دهد که بگوید که خبط در گذشته بوده است و یا در حال صورت گرفته است و جز با طرح سوال از مدیران قبلی شاید نشود به این پاسخ رسید .
    18. حالا سوال اینجاست ! سهامداران حقیقی کجای کار اشتباه کرده اند ؟ بنده سعی می کنم با توجه به نظرات دوستان به این سوال پاسخ دهم . در سالی که جهاد اقتصادی نام گرفت و در امسال که حمایت از سرمایه ایرانی ازمحورهای اصلی می باشد و در حالی که رهبر معظم انقلاب با استفتاعاتی که از ایشان شده است بطور صریح به سرمایه گذاری در بانک هرگز توصیه ای نکرده اند ولی در مورد بورس حتی حمایت هم نموده اند سهامداران حقیقی بر مدار ولایت مداری در مملکت اسلامی به بورس جمهوری اسلام اعتماد کرده اند و در بورس به قرارگاه خاتم الانبیا (ص)اعتماد کرده اند و در بین صنایع بورسی به صنعت نفت و گاز . در حالی که تمام دشمنان ما و میهن عزیزمان برکشور عزیزمان فشار وارد می کنند و حتی قطر فقط از یک میدان نفتی مشترک روزانه پانصد هزار بشکه نفت از ما به غارت می برد و حتی در زمانیکه بازار سکه و ارز داغ بوده و هست ما سهامداران حقیقی با مال خویش جهاد کرده ایم و وارد سهام صدرا شدیم تا پشت سر رهبرعزیز و بورس و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) وبا سرمایه گزاری در صنعت صد در صد نیازمند سرمایه گزاری در نفت و گاز باشیم . شاید این منطقی ترین پاسخ باشد که این عمل ما اشتباهی گزافی است و چنین تقاصی را باید از ما بگیرند تا دیگر کسی فکر وطن پرستی به سرش نزند .
    19. شاید بفرمایید این اثر تحریمها است و باید تحمل کرد .سهامداران حقیقی می پرسند ؟ آیا مقام معظم رهبری نفرمودند تحریم نعمت است . آیا رئیس جمهور نفرموده اند : تحریم کاغذ پاره است . یا مگر وزیر اقتصاد جناب شمس الدین حسینی نفرموده اند : تحریم فرصت شغلی ایجاد می کند و یا جناب غضنفری وزیر صنایع نفرموده اند تحریم ما را به سمت خود کفایی می برد .و حتی معاون رئیس جمهور جناب رحیمی هم همین یک ماه پبش فرموده اند تحریم رحمت الهی است . پس تکلیف ما سهامداران چیست ؟که باید اینچنین به خاک سیاه بنشینیم .
    20. در پایان بنده نظر خودم را اعلام می کنم و باید بدانید که تمام مطالب بالا مورد تایید اکثریت سهامدارن حقیقی می باشد در مورد صدرا نظر بنده اینست در هر صورت چه با دید ارزشمندی صدرا و چه با دید قبول زیان صدرا این شرکت پنهان کاری گسترده ای را لحاظ کرده است و اگر بپذیریم حالا با ما رو راست هستند باید بپذیرند در گذشته ظلم فراوانی بر سهامداران نموده اند و اگر بفرمایند در گذشته هیچ ظلمی مرتکب نشده اند پس ناچارا باید بپذیرند اکنون در حال به ظلمت کشاندن سهامداران حقیقی هستند . ولی در کل صدرا شرکتی است که در پیشانی سازندگی صنعت نفت وگاز وکشتی سازی قرار دارد و همچنین لیدر بورس است و در صورتیکه به کمک سهم نشتابیم غیر از صدمه دیدن 30 هزار سهامدار و هفت هزار پرسنل باعث فروریختن بورس و بی اعتمادی به این دما سنج اقتصادو ایجاد بازار کاذب دلار و سکه و در نهایت خدایی ناکرده صدمه به کشور عزیزمان خواهد شد . که هم اکنون نیز این تاثیرات قابل مشاهده است .
    21. ضمنا استدعا دارم توجه داشته باشید خیلی از سهامداران با توجه به بسته بودن شش ماهه سهم به پولشان نیاز دارند و خواهان باز شدن سهم به بالاترین قیمت و خرید سهم از ایشان هستند تا شاید ضرر ایشان جبران شود . و در نظر داشته باشید برخی از سهامداران در شرف از هم پاشیدن زندگیشان قرار گرفته اند.
    و من الله توفیق .
    باسلام:
    دوستان عزیز یک اتفاق جالب هم افتاد وقتی بنده چنان توفنده مشتی اطلاعات را بر سر ایشان ریختم و گفتم شما تخلفات گسترده ای دارید و باید بپذیرم که قبلی ها هم اینگونه بودند و داغ دل آقا سجاد را تازه کردم بیاید می دیدید که آقا سجاد چه روضه ای خواند و گفت در این شب عزیز نام همه شما را یکی یکی در چاه جمکران می اندازم و بدانید پاسخ شما با صاحب من و من سید هستم و خیلی حرفهای دیگه مانند اینکه من از خودت در مجمع پارسال پرسیدم صدرا هایم را چکار کنم گفتی نگه دار و از مهندس اعتصام پرسیدم و ایشان هم فرمودند قیمتش از این بالاتر است و غیره و سپس زد زیر گریه جناب خواجه علی چنان ترسید که گفت تو دیگه هیچی نگو من امشب پول تو را می دهم و برو و بنده فکر کردم شاید هنوز هم ترس از خدا در ایشان وجود داشته باشد و دیدم آقای ذکایی گفت مال منم بخر و طالبی هم گفتم منم می فروشم و بنده گفتم خب اگر خریداری که حرفی نیست بنده 510 میلیونش را برات دارم یکجا چند و به من گفت تو برو پنج هزار تومان بفروش ومنم به ایشان گفتم شما آن 510 میلیون را بخر سهم من برای شما می چرخانم دور سر رهبر عزیزم که به حرفش اعتماد کردم و سهم شما را خریدم و سرخودت و می بخشم به شما و رهبر عزیز .ولی دیگه کم آورد و هیچی نگفت ولی دوستان همین قدر هم نتوانست به حرفش عمل کند و به آقا سجاد که پس از خاتمه جلسه ایستاد تا پول سهمش را بگیرد گفت برو برگه سهمت را بیار و تقاضا بنویس تا بفرستمت حسابداری . شما فکر می کنید سهم آقا سجاد را بخرد .اگر بخرد که خوب کدام شما و بنده با پولی غیر زحمت کشی سهم صدرا گرفتیم و یک مدرک خوب برای دادگاه داریم .و اگر نخرد خوب همین دلیل تصمیمات عجولانه و ............. .ومن الله توفیق .
    باسلام:
    دوست عزیز نه چیز بدی نگفته بودم ولی در این قسمت از حرفها بنده یک مقدار تند شدم و بدجور گوشم اذیت می کرد و هی نا خداگاه صدام می رفت بالا چون صدای خودم را نمی شنیدم (به دلیل 27 درصد کاهش شنوایی ) به همین دلیل اون قسمت را با این جمله بندی نگفتم ولی تقریبا همین مطلب را گفتم چون از قبل آماده کرده بودم و کپی نوشته همراهم بود و در ضمن قیمتها را نگفتم چون دوستان خیلی در این تالار و اون تالار فرموده بودند توهمی و غیره برای همین از گفتن قیمتها صرف نظر کردم ولی نوشته آن چون از قبل در کامپیوترم بود و کپی پیست کرده بودم گفتم بهتره پاک کنم که خوب شما خوب تیز عمل کردید و اینجوری شد ضمنا بله شما درست می فرمایید ولی تا آنجا که بنده فهمیدم شدیدا از توهین های داخل فروم ها شاکی هستند شاید دلیل عدم همکاری آنها هم همین باشد و این در حالی است که خودشان را خدمتگذار می دانند و هزاران کار کرده را بدون تشکر می بینند ولی خوب از نظر ما سهامداران این نتایج در نهایت برای ما ضرر داشته است وصد البته بنده فکر نمی کنم توهین به هر کسی صحیح باشد .و من الله توفیق .
    سهامداران صدرا اينبار تجمع مسالمت آميز فقط بايد با هماهنگي كامل آنهم قبل از اجلاس سران در تهران جلوي قرار گاه خاتم ويا فرماندهي سپاه باشد ودر صورت عدم پاسخ گويي مناسب اين افرادي كه نام سپاه را بدنام كرده اند بايد قرار بعدي را جلوي رياست جمهوري وبعدي را هم جلوي بيت رهبري قرار دهيم شايد خدا بخواهد فرجي شود
    ضمنا اگر خواجه علي اين مطلب را مي خواني بدان اگر تو به علت جايگاهت مي خواهي مردم ضعيف واقع شده را اذيت و آزار دهي ،چرخ زمانه سريع مي چرخد و گهي زين به پشت و گه پشت به زين ،اميدوارم گروهي درستكار در اطلاعات سپاه پرونده هاي سابق ايشان را با دقت چه در زمان جنگ و چه بعد از آن بازبيني نمايند و درآمد خود وخانواده شان را طي اين سال ها بررسي كنند
    دوستان جمع كردن اينها فقط توسط اطلاعات سپاه ممكن است ولا غير اگر آدرسي يا پست الكترونيكي مي دانيد بگذاريد
    ضمنا اگر كل دنيا را هم دولت فعلي به اين مديران بدهد جز ضرر هيچ چيز از اين شركت در نمي آيد واينان بازهم برخلاف نظرات مولا ومقتدايمان قدم بر مي دارند

موارد بالا براي سايت هاي صدا وسيما وسايت جناب دكتر لاريجاني و سايت جناب دكتر مطهري و جناب دكتر قاليباف شهردار محترم تهران ارسال گرديد

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    به دنبال درخواست سهامداران و در گفتگو با مدیر عامل صدرا مشخص شد:
    ملاقات سازمان بورس و قرارگاه خاتم الانبیاء برای بازگشایی نماد صدرا
    یکی از سهام های پرحاشیه بورس سهامی نیست جز "خصدرا" با توجه به اینکه صدرا در گروه تجهیزاتی فعال بوده و سهامداران خرد بسیاری نیز دارد، همواره با انتشار یک خبر اثر گذار بر سهام این شرکت، نوسان قیمتی زیادی به خود می گیرد، اما نماد معاملاتی این شرکت از 20 اسفند ماه سال 90 برای شفاف سازی فعالیت های حسابرسی از سوی ناظر بازار متوقف شده و با گذشت شش ماه از زمان توقف نماد آن، خبری از بازگشایی آن به گوش نمی رسد.
    در بازار سهام همواره با انتشار اخبار جدید برخی گروه ها و صنایع حاشیه ساز شده و در مقابل چشمان تیزبین سهامداران و سرمایه گذاران بیش از پیش خودنمایی می کنند.
    براساس گزارش بورس نیوز، یکی از سهام های پرحاشیه بورس سهامی نیست جز "خصدرا" با توجه به اینکه صدرا در گروه تجهیزاتی فعال بوده و سهامداران خرد بسیاری نیز دارد، همواره با انتشار یک خبر اثر گذار بر سهام این شرکت، نوسان قیمتی زیادی به خود می گیرد، اما نماد معاملاتی این شرکت از 20 اسفند ماه سال 90 برای شفاف سازی فعالیت های حسابرسی از سوی ناظر بازار متوقف شده و با گذشت شش ماه از زمان توقف نماد آن، خبری از بازگشایی آن به گوش نمی رسد. در جدول زیر روند گزارش دهی سود هر سهم و روند قیمتی سهام این شرکت آورده شده است.
    نحوه اطلاع رسانی سود هر سهم و نوسانات قیمتی سال گذشته "خصدرا"

البته پیش از این مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران در گفتگو با خبرنگار ما از ارسال گزارش نهایی حسابرس مستقل به سازمان بورس برای برگزاری مجمع عادی سالیانه سخن گفت و بازگشایی نماد را به نظر سازمان بورس اوراق بهادار وابسته دانست.
    حاشیه های بی پایان "خصدرا"
    مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام صدرا نیز 27 تیر ماه امسال برگزار شد، اما به نظر می رسد داستان حاشیه سازی این نماد بورسی هیچگاه به پایان نمی رسد. چرا که از زمان برگزاری مجمع آن نیز مدتی می گذرد، ولی نماد آن هنوز مورد بازگشایی قرار نگرفته است!
    این میان سهامداران این شرکت تجهیزاتی بارها و بارها موضوع را از خود شرکت و نیز اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار پیگیر شده و حتی برخی سهامداران این شرکت از اقدام برای تجمع گروهی جلوی درب سازمان بورس به نشانه اعتراض سخن به میان می آورند. ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاری در این شرکت از یک سو و بلوکه شدن سرمایه سهامداران از سوی دیگر موجب آزرده خاطری آنها و ارایه بیان ملتمسانه در بخش ارسال نظرات کاربران سایت بورس نیوز برای بررسی موضوع توقف طولانی مدت نماد معاملاتی صدرا شده است.
    در همین راستا بر آن شدیم تا موضوع را از مسئولان شرکت صنعتی دریایی ایران جویا شویم تا شاید گره کوری که بر سر راه بازگشایی این نماد خورده، هرچه سریع تر باز شود.
    ذره بین تیم کارشناسی بر اطلاعات مالی

در این رابطه مهدی اعتصام، مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: شرکت با تمام توان پیگیر است تا نماد معاملاتی سهام صدرا هرچه زودتر به تابلوی معاملات باز گردد. اما اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار برای بررسی مجدد حساب های سال مالی 90 و نیز تمرکز بیشتر این نهاد روی برنامه های اعلام شده برای سال مالی 91 "خصدرا" در صدد بوده تا با تعیین یک تیم کارشناسی، گزارش ها و اطلاعات این شرکت را مورد بازبینی و بررسی بیشتر قرار دهد.
    وی با تأکید بر اینکه شرکت از این اقدام اداره نظارت بر ناشران استقبال می کند، افزود: حسابرس مستقل شرکت که مورد اعتماد سازمان است، اطلاعات مالی را بررسی و تأیید کرده و به نظر ما مشکلی در اطلاعات وجود ندارد. اما این اقدام به این دلیل در نظر گرفته شده تا با توجه به تغییرات چشمگیر صورت گرفته در عملکرد سال مالی 90 نسبت به پیش بینی های آن سال مالی، برآوردهای سال مالی جاری صدرا نیز مجدد بررسی شود تا مشخص گردد که آیا این پیش بینی ها نیز همانند سال مالی اخیر دستخوش تحول می شود و یا خیر؟
    مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران خاطر نشان کرد: شرکت در راستای بازگشایی نماد تمامی موانع را در گزارش های مالی رفع کرده و با اقدامات صورت گرفته نظریه مردود حسابرس برای عملکرد سال مالی اخیر مورد بازبینی قرار گرفته و برای آن نظریه مشروط ارایه شده است.
    وی در خاتمه سخنان خود در ارتباط با اجرای پروژه ها و طرح های در دست اجرای شرکت گفت: پس از به آب اندازی کشتی بزرگ و اقیانوس پیمای نفتکش افراماکس، ساخت و نصب جکت های مورد نیاز در فازهای مختلف پارس جنوبی در دست اجرا است.
    این میان مراحل نصب جکت فاز 17 و 18 با 100 و 90 درصد پیشرفت کاری در حال انجام است و هر دوی آنها تا یک ماه آتی حمل و نصب خواهند شد.
    ساخت سکوهای لایه نفتی پارس جنوبی (Top site) نیز از سرعت مناسبی برخوردار بوده و مراحل ورود کالا و حمل آن در جریان است. بطوریکه نیمه دوم امسال حجم کاری صدرا بسیار زیاد خواهد بود.
    حضور سهامداران عمده صدرا در سازمان برای بازگشایی نماد
    در همین رابطه محمودرضا خواجه نصیر، مدیر امور بورس ها و بازارهای سازمان بورس و اوراق بهادار درباره زمان بازگشایی نماد معاملاتی این سهم به خبرنگار ما گفت: زمان دقیق بازگشایی این نماد مشخص نیست، اما سازمان بورس و اوراق بهادار در نظر دارد با برگزاری یک جلسه مشترک با حضور نمایندگان قرارگاه خاتم الانبیاء به عنوان سهامدار عمده و نیز مدیران این شرکت بورسی، شرایط را برای بازگشت این نماد به تابلوی معاملات بورس فراهم کنند که این جلسه طی روزهای ابتدایی هفته جاری برگزار خواهد شد.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز بنده چی بگم آقایان دوتا حرف دارند یک می گویند به ما در تالارها بورس بدترین حرفها را می زنند و می گویند که پیشنهاد تغییر مدیر عامل را می دهند و می گویند قرار گاه بی عرضه است و باید صدرا را از دستشان بگیریم و دوم اینکه می خواهند مارا بندازند جلو تا امتیاز بگیرند و بنده وقتی جناب خواجه علی فرمودند دولت پای قول و قرار خودش نمانده و به هیچ کدام عمل نکرده است و ما حاضریم قرارگاه را هبه کنیم گفتم یا علی شما صدرا را به بنده دهید و بنده پای تمام تعهدات شما می ایستم و حتی پس از سه سال ا40 میلیارد شما را هم می دهم و جناب خواجه علی خطاب به دکتر صالح آبادی فرمودند در بورس انجام دهید .که خوب البته نباید فکر کرد اینها حرف و عملشان یکی است . ضمنا دوست عزیز این مطالب را در جلسه گفتم که حالا دارم برای شما باز گو می کنم.و من الله توفیق .
    حمید خان درود بر شما
    به شما و تمام دوستانی که پاکدلانه در این جمع حضور داشتند ، خسته نباشید عرض میکنم.
    در مورد پیشنهاد سهامداران در تالار های بورسی مبنی بر برکناری مدیرعامل ، گفتگویی به میان آمد ؟ واکنش آنها چه بود ؟
    سپاس

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز دیروز خیلی صریح به تمام حاضرین جلسه گفتم صدرا با کسی شوخی ندارد و بی شک لیدر بازار است و اگر شما به تعداد سهم در دست سهامداران توجه کنید به میانگین هر نفر 20هزارعدد می رسید و این در حالی است که این 25500 سهامدار هرکدام بیش از ده سهم در سبد خود دارند و در صورت بی مهری شما به صدرا و از دست دادن اعتماد سهامداران خواهید دید هرگز موفق به جمع کردن بازار نخواهید شد مگر آنکه نقشه شما ریختن بازار باشد تا بهره برداری مناسب را انجام دهید .که در آنصورت پس از رشد دیگر خریداری برای سهم جمع آوری شده نخواهید داشت .راستی وقتی آقایان دیدند بنده کوتاه نمی آیم تا بتوانند موضوع را جمع کنند و جلسه را خاتمه دهند مثل برخی دوستان همین تالار خودمان به بنده اولش می گفتند تو مگر روزه نیستی که اینچنین پر انرژی صحبت می کنی و در آخر هم فرمودند نه تو روزه نیستی و بنده در پاسخ گفتم این لب ترک خورده بنده بیا جلو ببین ولی از طرف 30 هزار نفر مسئولیت دارم و باید به وظیفه خودم عمل کنم .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/12 در ساعت 08:57

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز خدمتتان عرض کنم زمانی که ناچارا مجبور شدیم تحدید به شکایت کنیم و از ماده 46 مجازات بورس گفتیم : جناب خواجه علی فرمودند هر کاری که می خواهید بکنید و ما از سازمان بورس در همانجا درخواست پیگیری موضوع را کردیم و دکتر صالح آبادی فرمودند ما در مورد یکی از شرکتهایی که( بنده مثال زده بودم که نمی خواهم نام ببرم )شما هم نام بردید ما پیگیری های لازم را انجام دادیم و الان مدیر عاملش متواری است ولی در مورد صدرا هم پیگیری ما با ارائه گزارش به دولت انجام خواهد شد .
    دوستان عزیز با توجه به هم اندیشی با دوستان : ختم کلام ما باید از بورس و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) با تنظیم یک طومار شکایت کنیم و این طومار در پنج نسخه ارسال شود به مسئولین 1- بیت رهبری 2- ریاست جمهوری 3- مجلس شورای اسلامی 4-سازمان بازرسی کل کشور 5- نسخه در دست ما سهامداران برای پیگیری لازم .
    یا علی مدد . باید دست لشگر نامرئی شیطان بزرگ را رو کنیم . و من الله توفیق .

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام:
    دوستان عزیز هر سخن جایی وهر نکته مکانی دارد .با توجه به اینکه آقایان حاضر نشدند سهم رادر 150-160 هم جمع کنند پس خیلی ساده لوحانه بود که فکر کنیم آقایان اصلا قصد خرید سهم داشته باشند واین را بنده پس از گزارش حسابرسی شده ی صدرا متوجه شدم ولی گفتنش کار صحیحی نبود ومیبایستی حتما این محک در این جلسه که بر گزار شد انجام میشد واکنون به جایی رسیدیم که اقدامات قانونی از حقوق مسلم ماست .ضمنا دوستان می توانند مطالبی را که نمی خواهند در تالار عنوان کنند به ایمیل بنده ارسال کنند . ومن الله توفیق.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 23 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    با سلام:
    دوستان عزیز هر سخن جایی وهر نکته مکانی دارد .با توجه به اینکه آقایان حاضر نشدند سهم رادر 150-160 هم جمع کنند پس خیلی ساده لوحانه بود که فکر کنیم آقایان اصلا قصد خرید سهم داشته باشند واین را بنده پس از گزارش حسابرسی شده ی صدرا متوجه شدم ولی گفتنش کار صحیحی نبود ومیبایستی حتما این محک در این جلسه که بر گزار شد انجام میشد واکنون به جایی رسیدیم که اقدامات قانونی از حقوق مسلم ماست .ضمنا دوستان می توانند مطالبی را که نمی خواهند در تالار عنوان کنند به ایمیل بنده ارسال کنند . ومن الله توفیق.
    از قبل هم معلوم بود که این جماعت انصاف در مرامشان نیست
    ازموده را ازمودن خطاست

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید naeim از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوستان اگر فرض کنیم جناب خواجه علی مرد راستگویی است و حداقل بر روی حرفی که زده می ایستد . و این کار را با خرید سهم آقا سجاد بخواهد اثبات کند پس باید سهم خاتم را هم به بنده هبه کند .چون در جلسه پس از اینکه جناب خواجه علی اعلام کردند ما حاضریم صدرا را هبه کنیم : بنده اعلام آمادگی تحویل گرفتن صدرا را کردم و ایشان به دکتر صالح آبادی فرمودند : بله در بورس انجام دهید و دکتر صالح آبادی هم به ایشان خندیدند . وبنده هم برای محکم کاری گفتم پس سه سال 130 یا 140 میلیارد شما را هم خواهیم داد . پس منتظر باشید بنده بزودی صدرا را تحویل بگیرم .اگر ایشان راستگو باشند . و من الله توفیق .

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز آمادگی داشته باشند که یک جلسه هم اندیشی بزودی در یکی دو روز آینده بگذاریم و از سرد شدن موضوع جلو گیری کنیم . پیشنهاد بنده فردا دوشنبه است و مکان و زمان آنرا در مسنجر می گذاریم .ضمنا مراقب باشید که اگر دیر بجنبید به دنبال اعلام زیان 1126 میلیاردتومانی هستند یعنی نزدیک به هفت برابر ارزش اسمی شرکت و آقایان فکر گرفتار شدن به مکافات ایجاد شده توسط خودشان نیستند واین تجربه را زمانی جدی خواهند گرفت که با اقدام ملت شهید پرور ایران دیگر راهی برای بازگشت نخواهند داشت و نخواهند توانست کارشکنی ها مصاحبه های خود را پاسخ دهند و فکر می کنند در پشت همان میزی که ملت در اختیارشان گذاشته قرار است بنشینند و پاسخ دهند .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/12 در ساعت 10:33

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    اقا حميد دوست من حالا متوجه شدي با چه ادم هاي با ايماني طرف هستي خواهشن ايندفعه كمي بينديش
    از طرفي تجمع خواسته خاتمي ها است بنابراين شايد فعاليت در رسانه ها راه بعتري در بي بد نام كردن باشد

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)