صفحه 773 از 1970 نخست ... 27367372376377077177277377477577678382387312731773 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,721 به 7,730 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز خبر خوشی که الان بدستم رسید ! معامله عمده صدرا ظرف حداکثر ده روز آینده انجام خواهد شد . هرچند که تمامی افراد دست اندر کار از گفتن نام خریدار طفره می روند . اما به بنده گفته شد که خودت بهتر از همه خریدار صدرا را می شناسی و از همین رو چون ما خواهان این بودیم که صدرا به کارشناس ترین خریدار واگذار شود ، پس باید منتظر شنیدن نام جناب سلطانپور باشیم . در هر صورت برای همه شما صابرین از خداوند متعال درخواست اجر جلیل (صدرای چند هزار تومانی) را دارم . به نظر بنده اگر جناب سلطانپور موفق به خرید صدرا شود .برای همه ما چندین برابر جناب چوبدار بهتر است .چون ایشان واقعا از مفاخر کشور عزیزمان در این زمینه هستند . و همچنین تشکیل کنسرسیومی از فاذر و صدرا بی گمان چشم اندازی به مراتب بهتر از کل بازار بورس را به نمایش خواهند گذاشت .و من الله توفیق .

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز خبر خوشی که الان بدستم رسید ! معامله عمده صدرا ظرف حداکثر ده روز آینده انجام خواهد شد . هرچند که تمامی افراد دست اندر کار از گفتن نام خریدار طفره می روند . اما به بنده گفته شد که خودت بهتر از همه خریدار صدرا را می شناسی و از همین رو چون ما خواهان این بودیم که صدرا به کارشناس ترین خریدار واگذار شود ، پس باید منتظر شنیدن نام جناب سلطانپور باشیم . در هر صورت برای همه شما صابرین از خداوند متعال درخواست اجر جلیل (صدرای چند هزار تومانی) را دارم . به نظر بنده اگر جناب سلطانپور موفق به خرید صدرا شود .برای همه ما چندین برابر جناب چوبدار بهتر است .چون ایشان واقعا از مفاخر کشور عزیزمان در این زمینه هستند . و همچنین تشکیل کنسرسیومی از فاذر و صدرا بی گمان چشم اندازی به مراتب بهتر از کل بازار بورس را به نمایش خواهند گذاشت .و من الله توفیق .
    استاد بزرگ :
    لطفا کمی در خصوص اقای سلطان پور توضیح دهید چون ما ایشان را نمی شناسیم . بهتر بگویم
    شاید عده ای ایشان را نمی شناسند . اگرچه زحمت است ولی بدوش اساتید می افتد .

خیلی متشکرم

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما به بنده لطف دارید . اما جناب سلطانپور سابقه بسیار درخشانی در صنعت نفت دارند . و تا جاییکه بنده می دانم ایشان گزینه اول وزارت نفت بودند ! و چون ایشان نپذیرفتند ، جناب زنگنه معرفی شدند . همچنین ایشان و خانواده محترمشان از سهامداران عمده فاذر هستند .و در مجمع فاذر نیز تشریف داشتند و دوستانیکه در مجمع بودند هم موفق به هم صحبتی با ایشان شدند . در هر صورت ایشان فرد کارشناسی است که برای صدرا ازحوضه نفتی در عراق و به احتمال زیاد از العین و العماره کاری به ارزش بیش از ده هزار میلیارد تومان خواهد گرفت .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد 9998 نمایش پست ها
    استاد بزرگ :
    لطفا کمی در خصوص اقای سلطان پور توضیح دهید چون ما ایشان را نمی شناسیم . بهتر بگویم
    شاید عده ای ایشان را نمی شناسند . اگرچه زحمت است ولی بدوش اساتید می افتد .

خیلی متشکرم

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    باسلام:
    دوست عزیز شما به بنده لطف دارید . اما جناب سلطانپور سابقه بسیار درخشانی در صنعت نفت دارند . و تا جاییکه بنده می دانم ایشان گزینه اول وزارت نفت بودند ! و چون ایشان نپذیرفتند ، جناب زنگنه معرفی شدند . همچنین ایشان و خانواده محترمشان از سهامداران عمده فاذر هستند .و در مجمع فاذر نیز تشریف داشتند و دوستانیکه در مجمع بودند هم موفق به هم صحبتی با ایشان شدند . در هر صورت ایشان فرد کارشناسی است که برای صدرا ازحوضه نفتی در عراق و به احتمال زیاد از العین و العماره کاری به ارزش بیش از ده هزار میلیارد تومان خواهد گرفت .و من الله توفیق .
    اجرتان با خدا و واقعا ممنون که وقت گذاشتید و زحمت کشیدید .

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز عده ای از شما به بنده زنگ می زنند که سهام صدرا را بفروشند یا بخرند و اضافه کنند یا کم کنند ؟

خداوند خودش شاهد است که بنده هرگز به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نداده ام و اگر کسی هم چنین فکر کرده است ! حتما در اشتباه است !

ضمنا بنده تنها اخباری را که بدستم رسیده است را به شما داده ام و تنها قصدم کمک به هموطنانی است که سهام دار حقیقی کوچک هستند و نمی توانند اخبار را بموقع بدست آورند !
    حالا اگر کسی چه بفروشد یا بخرد ! همیشه بنده گفته ام : سود و زیان شما از آن خود شماست ! پس خودتان تصمیم بگیرید و تنها بنده به شما می گویم در صورت نگهداری سهم با هم متحد باشیم تا حق خودمان را بگیریم .
    همچنین از خداوند می خواهم که همه ما را به راه راست هدایت کند و همچنین به جناب طیب برای بار دیگر عرض می کنم :طیب عزیز جناب رستم دستان من نیستم و ایشان با بنده فرق بسیار دارد : او بسیار ثروتمند است .ولی ثروت من داشتن دوستانی چون شماست .
    او بسیار سهام دارد و من برای حمایت از سهام صدرا ! متاسفانه خرید در 3747ريال و پس از آن در 3400 وپس از آن در 3071 ريال داشتم و هفته گذشته مقداری و امروز هم ناچارا برای تسویه بدهی اعتباری تمام صدرا های خودم را فروختم و تنها 219 سهم صدرا برایم باقی مانده است با زیانی که بهتر است از آن حرفی نزنم .اگر خدا خواست و پولی دستم رسید شاید مجددا صدرا بخرم .ولی شاید هم ناچارا همه شما را به خدا سپردم ولی اگر خبر خوبی بدستم برسد : کوچک همه شما خواهم بود و اطلاع رسانی خواهم کرد .ومن الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2013/10/20 در ساعت 15:48

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 41 بار در 15 ارسال
    سلام آقا حميد
    219 هزار سهم هم اگه صدرا رشد كنه مبلغ زيادي ميشه
    ولي اميدواريم اين مقدار را نفروشيد و همراه ما بمانيد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sockot از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    باسلام:
    دوستان عزیز عده ای از شما به بنده زنگ می زنند که سهام صدرا را بفروشند یا بخرند و اضافه کنند یا کم کنند ؟

خداوند خودش شاهد است که بنده هرگز به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نداده ام و اگر کسی هم چنین فکر کرده است ! حتما در اشتباه است !

ضمنا بنده تنها اخباری را که بدستم رسیده است را به شما داده ام و تنها قصدم کمک به هموطنانی است که سهام دار حقیقی کوچک هستند و نمی توانند اخبار را بموقع بدست آورند !
    حالا اگر کسی چه بفروشد یا بخرد ! همیشه بنده گفته ام : سود و زیان شما از آن خود شماست ! پس خودتان تصمیم بگیرید و تنها بنده به شما می گویم در صورت نگهداری سهم با هم متحد باشیم تا حق خودمان را بگیریم .
    همچنین از خداوند می خواهم که همه ما را به راه راست هدایت کند و همچنین به جناب طیب برای بار دیگر عرض می کنم :طیب عزیز جناب رستم دستان من نیستم و ایشان با بنده فرق بسیار دارد : او بسیار ثروتمند است .ولی ثروت من داشتن دوستانی چون شماست .
    او بسیار سهام دارد و من برای حمایت از سهام صدرا ! متاسفانه خرید در 3747ريال و پس از آن در 3400 وپس از آن در 3071 ريال داشتم و هفته گذشته مقداری و امروز هم ناچارا برای تسویه بدهی اعتباری تمام صدرا های خودم را فروختم و تنها 219 سهم صدرا برایم باقی مانده است با زیانی که بهتر است از آن حرفی نزنم .اگر خدا خواست و پولی دستم رسید شاید مجددا صدرا بخرم .ولی شاید هم ناچارا همه شما را به خدا سپردم ولی اگر خبر خوبی بدستم برسد : کوچک همه شما خواهم بود و اطلاع رسانی خواهم کرد .ومن الله توفیق .
    حمید اقای عزیز :

سلام ایا واقعا فروختید ؟ پس من هم فردا میفروشم فی خرید من 330 تومن است و مدتی هم صبر کردم

سهمی که شما فروخته باشید من هم میفروشم البته من 50 هزارتا بیشتر ندارم .

فقط فردا مثبت بشه تا ضرر کمتری بکنم .

از اطلاع رسانی شما ممنون هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز : از اینکه پاسخ همه شما را در یک پست عرض می کنم ! پوزش می طلبم .

نقل قول نوشته اصلی توسط asef1 نمایش پست ها
    من به سهم خودم از جناب hamid672003 ممنونم و تشکر می کنم هرچند صدرای زیادی ندارم (حدود 10 هزار) با قیمت 160 تومان (البته سال 1391)
    بنده هم از تمام شما عزیزان تشکر می کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    سلام وعلیک !!!!!!!!!!

حاجی کلا 300تا صدرا داشت !................... البته بنده ...................... از ............... میدونستم ............ وتعداد برخی ... را میدونم ..........

ولی مطلب بالارو بنده اطلاعی ندارم ............................. فقط جهت شفاف سازی بود ..........
    سلام مجدد بر طیب عزیز .
    بله درست است بنده تعداد سهام صدرای خودم را به جناب طیب عزیز گفته بودم و همچنین در مجمع هم در حضور کل دوستان در پشت تریبون عرض کرده بودم .تا همه بداند که نه فروشم و نه خریدم تاثیری در بازار نداشته و فقط قصد اطلاع رسانی دارم .و کلیه هزینه های بدست آوردن اطلاعات را از جیب مبارک پرداخت کرده ام .ضمنا با خریدهای اخیر که در قیمتهای 3747 ريال و 3400ريال و 3071 ريال انجام داده بودم ! سهم بنده خیلی بیشتر بود .

نقل قول نوشته اصلی توسط دشتی نمایش پست ها
    نوشته شده توسط hamid672003
    سال 94 ...؟

10 دلار ارزش صدرا ... ؟

خدای ناکرده قصد متلک پرانی مبحث ندارم ولی حمید خان لطفآ خودت شفاف سازی کن !!!!!!!!!!!!!!

نکنه خسته شدی و شیف کردی ............
    دوست عزیز صدرا هنوز هم ده دلاری است .البته منهای سه دلار آن بخاطر کشتی سازی که قبلا دلیل آنرا ذکر کرده ام .

نقل قول نوشته اصلی توسط hangingman نمایش پست ها
    این جناب حمید خان همان روزی که اعلام کرد رو ۳۷۰ تومن صدرا اضافه کرده کل صدراهاشو فروخته بود
    و اما جواب حرف شما : دوست بسیار گرامی ، هنوز کسی به بنده تهمت دروغگویی نزده است .مگر آنکه تهمت او از روی ذهن آشفته خودش بوده باشد .بنده تنها خدمت گزاری نموده ام .

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianoush نمایش پست ها
    دوستان فروش هيچ حقيقي و حقوقي در اينده اين سهم هيچ نقشي نداره ...براي اين سهم برنامه هاي بزرگي تدارك ديدن و اينده بسيار درخشاني در انتظار ان است
    جناب کیانوش عزیز : بنده دقیقا با شما موافق هستم . هر چند که باید بدانید : بنده امروز دچار مشکل حادی بودم .اول آنکه فاذر بسته بود .دوم آنکه رمپنا صف فروش بود . سوم آنکه بدهی یا همان خرید اعتباری بنده . بدلیل نبودن اعتبار در کارگزاری ، چاره ای جز فروش برایم نگذاشته بود .

نقل قول نوشته اصلی توسط sockot نمایش پست ها
    سلام آقا حميد
    219 هزار سهم هم اگه صدرا رشد كنه مبلغ زيادي ميشه
    ولي اميدواريم اين مقدار را نفروشيد و همراه ما بمانيد
    با عرض شرمندگی خدمتتان عرض کنم تنها 219 عدد سهم .

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد 9998 نمایش پست ها
    حمید اقای عزیز :

سلام ایا واقعا فروختید ؟ پس من هم فردا میفروشم فی خرید من 330 تومن است و مدتی هم صبر کردم

سهمی که شما فروخته باشید من هم میفروشم البته من 50 هزارتا بیشتر ندارم .

فقط فردا مثبت بشه تا ضرر کمتری بکنم .

از اطلاع رسانی شما ممنون هستم.
    دوست عزیز شما به بنده لطف دارید .ولی از شما خواهش می کنم خودتان تصمیم بگیرید که سهامتان را نگه دارید یا بفروشید .بنده ناچار به فروش شدم .شاید هم با باز شدن فاذر یا مناسب شدن رمپنا دوباره تعداد صدرای خودم را زیاد کردم .ولی اکنون نمی دانم چه خواهد شد.والبته در صورت داشتن هر خبری اطلاع رسانی خواهم کرد .و من الله توفیق .

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 41 بار در 15 ارسال
    اميدوارم دوباره سهامتان را خريداري كنيد
    اين سهم جداي از سود ويا ضررش هم صحبتي و كنار هم بودنمون خيلي صفا داره
    تاپيك صدرا از خودموني ترين تاپيك هاست
    افرادي كه خيلي وقته كنار هم هستند و با همديگه مشورت ميكنند
    بنده واقعا ناراحت هستم
    اميدوارم هميشه كنار دوستان باشيد
    و از خدا ميخواهم ياري تان كند

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sockot از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    طیب عزیز : این مطلب شما کاملا صحت دارد ولی بنده جای کس دیگری دارم حساب پس می دهم وخودت هم می دانی . اگر یادت باشد روزی می گفتن بند ه همان آقا وحید هستم که اکنون همه شما او را با نام hooh می شناسید و افرادی هم می گفتند - سهران است و برخی هم در کمال نا باوری می گفتند ایرتان هستم و چندین نفر دیگر که البته هیچکدام صحیح نیست و صد البته که بسیاری از شما بنده را از نزدیک دیده اید ولی نمی دانم چرا هنوز هم شک دارید . ضمنا یادی هم از دوست بسیار گرامی خودمان جناب کدبان بستان کنیم. هر کجا باشد انشاالله در سایه حق باشد . چون انقدر همت داشت که از مشهد به تهران آید تا برای هدف خودش تلاشی کرده باشد .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    باسلام:

خداوند خودش شاهد است که بنده هرگز به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نداده ام و اگر کسی هم چنین فكر کرده است ! حتما در اشتباه است !

باسلام وعرض ادب

حاجی و خرید اعتباری و متضرر شدن!!!!!!!!!!! عجب ............ پس درزی هم در کوزه افتاد ....

@@4

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)