صفحه 774 از 1968 نخست ... 27467472476477177277377477577677778482487412741774 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,731 به 7,740 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال soroush آواتار ها
    تشکر شده 1,286 بار در 468 ارسال
    بنده فکر کنم بیشتر دو یا یکسال و نیم دارای سهام صدرا هستم(کمه تعداد در حد وسعم)
    همیشه دوستان از خرید این سهم بنده را بیم دادند اما خلاف ان وارد شدم و از روزی که اومدم ضرر کردم یکسال که که اخراج شد و تا الان که و پایه معامله می شود :دی
    مهم سود ضرر نیست مهم اینه که سلامت باشید و خوشحال از زندگی باشید بنده به بلند مدت صدرا بسیار خوشبینم البته نظر شخصی است
    جناب حمید خان خداوند بهت سلامتی بده ایشاا... یک روز باهم از سهامدارای عمده بشیم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید soroush از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 824 بار در 221 ارسال
    باسلام صدرایهای عزیز منم اول سال یه مقدارصدرای 70تومنی(مفت)خریدم ولی بانظر یکی ازبچه های تالاربورس که حالا میفهمم از نیت بغض وحسادت حرفایی زد که زود ازسهم خارج شدم جالب اینکه خودشم سنگین این سهمو داره که هرگز نخواهم بخشیدش وانشا.الله بزودی دوباره وارد سهم میشم وباهاش سهامداری کرده وتاآخرش باهاش میمونم تا کور شود آنکه نتواند دید.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید چاردیواری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی salarnight آواتار ها
    تشکر شده 284 بار در 61 ارسال
    سلام آقاحمیدعزیزازاطلاع رسانی مخلصانه شما دررابطه باصدراکمال تشکروامتنان رادارم من حدودصدهزارتاصدرادارم باقیمت های زیرهزارتومان فروشتده نخواهم بوددوستان دراینده هرسودی بکنندبعلت تلاش شما دراطلاع رسانی درسودمعنوی شون شریک هستیدوخواهیدبودمن شخصاازجناب عالی سپاسگذارم وشماروشریک خودم میدونم ازخداوندبراتون سلامتی وموفقیت ارزومیکنم

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید salarnight از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

خبری خوش برای صدرایی های عزیز

سلام خدمت همه عزیزان
    امروز خبر معامله بلوکی صدرا رسید
    خودم با چشم هام نامه ارسالی به کارگزاری خاورمیانه را برای معامله بلوکی و واگذاری آن دیدم.
    خیلی دلم میخاست نامه رو آپلود کنم ، چون خیلی محرمانه بود و از طرف قرارگاه بود،معذوریت داشتم.اما برای اطمینان میتونید از کارگزاری خاورمیانه بپرسید که امروز وکالتنامه عرضه بلوکی به دستشون رسید یا نه
    من خودم شخصا به سبدم 70000 تای دیگه اضافه کردم.
    انشا.. همگی در کنار صدرای چهار رقمی شاد و پرسود باشیم

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال
    جناب جمید خان لطفا شفاف سازی کنید
    شما بعنوان سهامدار صدرا در زمستان90 از جزیره صدرا بازدید کردین.اون موقع چند تا سهم صدرا داشتین که از شما دعوت کردن یرین جزیره؟فک نمیکنم با 219 تا سهم برای شما دعوت نامه فرستادن که برین.
    اگه اون موقع سهام زیادی داشتین پس چرا در طول این دو سال که این همه از سهم تعریف کردین شده 219 تا!!!!!

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز شما لطف دارید .بنده از شما و همه دوستان تشکر می کنم .و همچنین آقای provo لطفا چند پست قبلی را مطالعه فرمایید ! پاسخ شما را دقیقا توضیح داده ام . می ترسم اگر دوباره توضیح دهم باعث ناراحتی دوستان شوم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط salarnight نمایش پست ها
    سلام آقاحمیدعزیزازاطلاع رسانی مخلصانه شما دررابطه باصدراکمال تشکروامتنان رادارم من حدودصدهزارتاصدرادارم باقیمت های زیرهزارتومان فروشتده نخواهم بوددوستان دراینده هرسودی بکنندبعلت تلاش شما دراطلاع رسانی درسودمعنوی شون شریک هستیدوخواهیدبودمن شخصاازجناب عالی سپاسگذارم وشماروشریک خودم میدونم ازخداوندبراتون سلامتی وموفقیت ارزومیکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط provo نمایش پست ها
    جناب جمید خان لطفا شفاف سازی کنید
    شما بعنوان سهامدار صدرا در زمستان90 از جزیره صدرا بازدید کردین.اون موقع چند تا سهم صدرا داشتین که از شما دعوت کردن یرین جزیره؟فک نمیکنم با 219 تا سهم برای شما دعوت نامه فرستادن که برین.
    اگه اون موقع سهام زیادی داشتین پس چرا در طول این دو سال که این همه از سهم تعریف کردین شده 219 تا!!!!!

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده تنها اخبار را خدمت شما عرض می کنم و تصمیم گیری با خود شماست !
    دوستان زیادی تماس می گیرند که نامه واگذاری صدرا زده شده است و یا ...........!
    هر چند بنده هم مانند شما منتظر این اتفاقات خوب در صدرا هستم و حتی بدنبال جلسه ای با جناب عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه !
    اما هنوز هیچ خبری جدیدی نیست . و دوم اینکه اگر قرار باشد صدرا واگذار شود .باید ! اولا با بانک ملی برای خارج کردن سهم از وثیقه اقدام شود و دوما نامه به بورس از طریق امور سهام شرکت صدرا باشد .و خود قرارگاه هرگز نمی تواند راسا اقدام نماید .سوما بنده هنوز هیچ خبر تایید شده ای در مورد واگذاری صدرا نشنیده ام (این نشنیدن را به این دلیل می گویم که برخی گمان نکنند که کتمان حقیقت می کنم)و همچنین جناب چوبدار هم نصفه و نیمه در صدرا رفت و آمد می نماید .
    باز هم تاکید می کنم صدرا در صورت خصوصی شدن ارزش بسیاری دارد ولی ماندن در دست قرارگاه فقط روند قبلی را دنبال خواهد کرد .
    و تاکید دیگر بنده اینست که سود و زیان شما از آن خود شماست ،پس خودتان تصمیم بگیرید .و من الله توفیق .

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نامه واگذاری صدرا

دوستان عزیز من گفتم نامه وکالت شرکتها سهامدار عمده،یعنی پترو پایدار،پترو تدبیر،...به کارگزاری خاورمیانه جهت اینکه معامله بلوکی این سهم انجام بشه ارسال شد.
    نگفتم صدرا میخاد سر خود بدون اجازه بورس معامله کنه یا از این حرفا
    اون نامه مقدمه معامله بلوکیه
    شرکتهای سهامدار عمده صدرا،تقریبا 85 درصد سهم در اختیار دارن،و همه زیر مجموعه قرارگاه هستن،به نظر شما اگه قرار باشه دست خود قرارگاه بمونه و خصوصی نشه،وکالت عرضه بلوکی برا چی لازمه؟؟؟؟سهم ک دست خود قرارگاه هست....
    سعی میکن برای بیشتر شدن موضوع نامه روهم براتون بزارم در اسرع وقت

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی دشتي آواتار ها
    تشکر شده 141 بار در 47 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من گفتم نامه وکالت شرکتها سهامدار عمده،یعنی پترو پایدار،پترو تدبیر،...به کارگزاری خاورمیانه جهت اینکه معامله بلوکی این سهم انجام بشه ارسال شد.
    نگفتم صدرا میخاد سر خود بدون اجازه بورس معامله کنه یا از این حرفا
    اون نامه مقدمه معامله بلوکیه
    شرکتهای سهامدار عمده صدرا،تقریبا 85 درصد سهم در اختیار دارن،و همه زیر مجموعه قرارگاه هستن،به نظر شما اگه قرار باشه دست خود قرارگاه بمونه و خصوصی نشه،وکالت عرضه بلوکی برا چی لازمه؟؟؟؟سهم ک دست خود قرارگاه هست....
    سعی میکن برای بیشتر شدن موضوع نامه روهم براتون بزارم در اسرع وقت
    ================================================== ====
    خوب دلیل پافشاری عوامل مدیریت و مدیر عامل صدرا در چند سال اخیر بر عدم رشد قیمت سهم و زیانده بودن صدرا در معامله بلوکی اخیر است ؛ جیب به جیب کردن سهم ؛ خوب علی القاعده معامله در قیمت پائین و عمده و بدون سرو صدا که به جهت زیان کذائی کسی جرات نزدیک شدن به آن و رقابت در خرید را ندارد خیلی راحت تر و به مراتب کم هزینه تر ( به جهت مالی ، سیاسی ) خواهد داشت ؛ اگر این فرضیه را قبول داشته باشیم به نظر شما بعد از این معامله در کوتاه مدت روند تغییر میکند ؟ آیا به نظر شما یک حقیقی مثل چوبدار در سال 88 میتوانست خریدار بلوک صدرا باشد ؟ خیلی دشوار نیست : گرفتن قریب 4 میلیارد دلار پروژه و پس از آن واگذاری .......

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط دشتي نمایش پست ها
    ================================================== ====
    خوب دلیل پافشاری عوامل مدیریت و مدیر عامل صدرا در چند سال اخیر بر عدم رشد قیمت سهم و زیانده بودن صدرا در معامله بلوکی اخیر است ؛ جیب به جیب کردن سهم ؛ خوب علی القاعده معامله در قیمت پائین و عمده و بدون سرو صدا که به جهت زیان کذائی کسی جرات نزدیک شدن به آن و رقابت در خرید را ندارد خیلی راحت تر و به مراتب کم هزینه تر ( به جهت مالی ، سیاسی ) خواهد داشت ؛ اگر این فرضیه را قبول داشته باشیم به نظر شما بعد از این معامله در کوتاه مدت روند تغییر میکند ؟ آیا به نظر شما یک حقیقی مثل چوبدار در سال 88 میتوانست خریدار بلوک صدرا باشد ؟ خیلی دشوار نیست : گرفتن قریب 4 میلیارد دلار پروژه و پس از آن واگذاری .......
    دوست عزیز من جیب به جیب کردن نگرفتم چی شد؟؟از جیب کی به کی؟؟؟سهم دست قرارگاه، دیگه جیب به جیب نداره
    به نظر من رها شدن این سهم از دست قرارگاه طناب نجاتش، داستانی که به نوعی برای فاذر اتفاق افتاد....
    در هر صورت امیدوارم بهترینها، برای سهامداراش پیش بیاد

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)