صفحه 23 از 1968 نخست ... 132021222324252633731235231023 ... آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    خصدرا در نمودار کوتاه مدت، با آپدیت امروز:
    بدون شرح

ویرایش توسط (حجت) : 2011/03/06 در ساعت 22:53
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    با تشکر از دوستانی که تذکر دادند، توضیح اینکه تصویر پست قبل عوض شد، یک اشتباه کوچیک در رسم چنگال (نقطه دوم) پیش آمده بود. در تصویر فعلی اصلاح شده است. ممنون، پر سود باشید.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein نمایش پست ها
    به نظر من صدرا در کوتاه مدت رشد خوبی را خواهد داشت.
    حسین جان نظر های متفاوتی در مورد حرکت آینده صدرا در میان چارتیستها هست گروهی حرکت امروز صدرا رو یک پل بک برای زیر 200 میدونن و گروهی نیز روند رشد کوتاه مدت تا محدوده 255 و
    مقداری استراحت در این محدوده و عبور از آن و دیدن قیمت های بالای 300...باید منتظر خبرایی باشیم تا جهت حرکتش معلوم باشه .. شرایط کلی بازار هم میتونه نقش خبر رو برای صدرا بازی کنه
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال

بنام خدا

در ارتباط با صدرا دوستان زحمت کشیدند و تمام نکات رو گفتند و زیاده گویی بنده جز تصدیع نخواهد بود ،اما از اونجا که دوستان عزیزی امر کردند ،اطاعت میکنم و فقط نظرم رو عرض میکنم

صدرا در کانال صعودی در حرکت هست و امروز بعد از رسیدن به کف کانال در حالیکه هارمونی زمانی رو کاملا رعایت کرده بود صف خریدش جمع شد و حدود 19.6 میلیون سهم معامله شده بود امروز رو به پایان برد ،
    در ارتباط با قدرت حمایت 215 که نزول سهم رو متوقف کرد دلایل متعددی وجود داره که احساس میکنم ذکر اونها زاید باشه اما دلیل قدرت این حمایت همین بس که ریزش سهم رو متوقف کرد .
    بنده شخصا کماکان به معتبر بودن حمایت موجود معتقدم واما میدونیم که اگر بخواد این حمایت بشکنه چندین شرط باید وجود داشته که یکی از آنها نفوذ به حداقل 3% زیر این مبلغ حمایت هست که حدود 207 تومن میشود پس تا سهم بالاتر از این مبالغ معامله میشود میتوان به این تحلیل خوش بین بود .
    اما برای این سهم اهداف کوتاه مدت و میان مدتی رو متصورم که در نمودار زیر مشخص کردم و بدین قرار است:

هدف کوتاه مدت :
    در تصویر فوق علاوه بر کانال صعودی که با خط قرمز مشخص هست ،خطی با خط چین سرمه ایی و قرمز رنگ وجود داره که متاسفانه بعلت کمبود جا نتونستم از ابتدا اونو نشون بدم ،این خط ،خط روند میانی سهم هست
    که از سال 2004 تا کنون بدفعات سهم به اون واکنش نشون داده و به اعتقاد من هدف کوتاه مدت سهم هم خواهد بود که معادل 250-255 تومن میباشد (با تلورانس چند تومن) .

هدف میان مدت و بلند مدت :
    اما اولین تارگت میان مدت تا بلند مدت سهم همانطور که با فلش نارنجی مشخص شده حدود مبلغ 480 تومن میباشد و پس از رسیدن به آن به سمت هدف بعدی سهم در حدود 560 تومن در بلند مدت حرکت خواهد کرد.

تا اینجا بنده نظرم رو عرض کردم ،اما بیایید از منظر دیگری به سهم بنگریم :

به نمودار زیر دقت بفرمایید ؛

این نمودار (نمودار صدرا در تایم فریم هفتگی) مثال زیبایی از پترن جناب دریک هابز عزیز است با نام Triple Crown Zone که به آن به اختصار پترن TCZ هم میگویند و خلاصه این پترن این است که اگر ریتریسمنت AD را رسم کنیم و نقاط 50% و 61.8% آن را علامت بزنیم سپس ریتریسمنت CD را نیز رسم کنیم و 78.6% آن را علامت بزنیم در صورتیکه این نسبت آخر بین دونسبت قبل باشد ما پترن TCZ را داریم و طبق این پترن نمودار باید از منطقه ایی که در برگیرنده این سه نسبت است بازگشت نماید و سپس به هدف برسد ،که این منطقه حداقلش 1919میباشد یعنی اگر به تمام مفروضاتی که در بالا عرض شده بود توجه نکنیم و صرفا بخواهیم بر مبنای این پترن سهم را بررسی کنیم نهایت افت 192 تومن خواهد بود ،
    (که این برگشت قبلا دقیقا در نسبت 78.6%انجام شده و در حال حاضر منتظر رسیدن به تارگت هستیم)

اولین هدف این پترن :
    اولین هدف این پترن معادل 127 %ریتریسمنت خارجی نقطه CD میباشد که معادل همان 480 تومنی است که قبلا محاسبه شده بود و برای هدف دوم آقای هایز پیشنهاد میکند نصف پوزیشن را ببیندیم و نصف دیگر را برک ایون کنیم و سپس .........

اما برای دوستانی که متمایل به دیدن تصویر اصلی پترن هستند ...........

به دلیل طولانی شدن پست و رسیدن ساعت به 2.40 دقیقه بامداد از دوستان اجازه میخوام تحلیل زمانی رو به وقت دیگه موکول کنیم البته هدف کوتاه مدت که مشخص شد فقط زمان رسیدن به هدف میان مدت و بلند مدت باقی مانده که اون رو هم در آینده تقدیم خواهم کرد .

با آرزوی توفیق برای دوستان

8. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    هولی جان واقعا خسته نباشی عزیزبه این میگن یه تحلیل درست وحسابی کلی صفا کردم باتحلیلت همه چی تمام بودپرسودباشی.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط کاشف نمایش پست ها
    هولی جان واقعا خسته نباشی عزیزبه این میگن یه تحلیل درست وحسابی کلی صفا کردم باتحلیلت همه چی تمام بودپرسودباشی.
    ممنونم کاشف عزیز ،من هم برای شما آرزوی سلامت و سود دارم
    ارادتمندم دوست من

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال farhad.fathi آواتار ها
    تشکر شده 1,318 بار در 249 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    ممنونم کاشف عزیز ،من هم برای شما آرزوی سلامت و سود دارم
    ارادتمندم دوست من
    به به
    گلي به جمالت holy جان

مرسي
    yahoo messenger: farhad.farhad1360 تبادل اطلاعات

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad.fathi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,429 بار در 255 ارسال

نمایی دیگر ازصدرا

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amir3236 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد نمایش پست ها
    به به
    گلي به جمالت holy جان

مرسي
    ارادتمندم فرهاد جان ، من هم از نمودارشما ممنونم.
    موفق باشی دوست من،

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 276 بار در 46 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    در ارتباط با صدرا دوستان زحمت کشیدند و تمام نکات رو گفتند و زیاده گویی بنده جز تصدیع نخواهد بود ،اما از اونجا که دوستان عزیزی امر کردند ،اطاعت میکنم و فقط نظرم رو عرض میکنم

صدرا در کانال صعودی در حرکت هست و امروز بعد از رسیدن به کف کانال در حالیکه هارمونی زمانی رو کاملا رعایت کرده بود صف خریدش جمع شد و حدود 19.6 میلیون سهم معامله شده بود امروز رو به پایان برد ،
    در ارتباط با قدرت حمایت 215 که نزول سهم رو متوقف کرد دلایل متعددی وجود داره که احساس میکنم ذکر اونها زاید باشه اما دلیل قدرت این حمایت همین بس که ریزش سهم رو متوقف کرد .
    بنده شخصا کماکان به معتبر بودن حمایت موجود معتقدم واما میدونیم که اگر بخواد این حمایت بشکنه چندین شرط باید وجود داشته که یکی از آنها نفوذ به حداقل 3% زیر این مبلغ حمایت هست که حدود 207 تومن میشود پس تا سهم بالاتر از این مبالغ معامله میشود میتوان به این تحلیل خوش بین بود .
    اما برای این سهم اهداف کوتاه مدت و میان مدتی رو متصورم که در نمودار زیر مشخص کردم و بدین قرار است:

هدف کوتاه مدت :
    در تصویر فوق علاوه بر کانال صعودی که با خط قرمز مشخص هست ،خطی با خط چین سرمه ایی و قرمز رنگ وجود داره که متاسفانه بعلت کمبود جا نتونستم از ابتدا اونو نشون بدم ،این خط ،خط روند میانی سهم هست
    که از سال 2004 تا کنون بدفعات سهم به اون واکنش نشون داده و به اعتقاد من هدف کوتاه مدت سهم هم خواهد بود که معادل 250-255 تومن میباشد (با تلورانس چند تومن) .

هدف میان مدت و بلند مدت :
    اما اولین تارگت میان مدت تا بلند مدت سهم همانطور که با فلش نارنجی مشخص شده حدود مبلغ 480 تومن میباشد و پس از رسیدن به آن به سمت هدف بعدی سهم در حدود 560 تومن در بلند مدت حرکت خواهد کرد.

تا اینجا بنده نظرم رو عرض کردم ،اما بیایید از منظر دیگری به سهم بنگریم :

به نمودار زیر دقت بفرمایید ؛

این نمودار (نمودار صدرا در تایم فریم هفتگی) مثال زیبایی از پترن جناب دریک هابز عزیز است با نام Triple Crown Zone که به آن به اختصار پترن TCZ هم میگویند و خلاصه این پترن این است که اگر ریتریسمنت AD را رسم کنیم و نقاط 50% و 61.8% آن را علامت بزنیم سپس ریتریسمنت CD را نیز رسم کنیم و 78.6% آن را علامت بزنیم در صورتیکه این نسبت آخر بین دونسبت قبل باشد ما پترن TCZ را داریم و طبق این پترن نمودار باید از منطقه ایی که در برگیرنده این سه نسبت است بازگشت نماید و سپس به هدف برسد ،که این منطقه حداقلش 1919میباشد یعنی اگر به تمام مفروضاتی که در بالا عرض شده بود توجه نکنیم و صرفا بخواهیم بر مبنای این پترن سهم را بررسی کنیم نهایت افت 192 تومن خواهد بود ،
    (که این برگشت قبلا دقیقا در نسبت 78.6%انجام شده و در حال حاضر منتظر رسیدن به تارگت هستیم)

اولین هدف این پترن :
    اولین هدف این پترن معادل 127 %ریتریسمنت خارجی نقطه CD میباشد که معادل همان 480 تومنی است که قبلا محاسبه شده بود و برای هدف دوم آقای هایز پیشنهاد میکند نصف پوزیشن را ببیندیم و نصف دیگر را برک ایون کنیم و سپس .........

اما برای دوستانی که متمایل به دیدن تصویر اصلی پترن هستند ...........

به دلیل طولانی شدن پست و رسیدن ساعت به 2.40 دقیقه بامداد از دوستان اجازه میخوام تحلیل زمانی رو به وقت دیگه موکول کنیم البته هدف کوتاه مدت که مشخص شد فقط زمان رسیدن به هدف میان مدت و بلند مدت باقی مانده که اون رو هم در آینده تقدیم خواهم کرد .

با آرزوی توفیق برای دوستان
    ضمن تشكر وافر از شما دوست عزيز و من باب برپايي اين سايت پربار و تحليل هاي زيبايتان
    خيلي جالبه كه منهم در تاريخ 14 بهمن 89 به نتيجه مشابه شما براي بلند مدت 475 تومن تا حدوداي انتهاي فروردين و اوايل ارديبهشت 90 (2.5 ماه كاري از آن تاريخ) رسيدم كه اونو تو سايت وزين بوركس هم زدم
    منتظر تحليل بعدي شما با اشتياق هستم

20. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید مراليخ از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)