صفحه 871 از 1968 نخست ... 37177182186186886987087187287387488192197113711871 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,701 به 8,710 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عصر به خیر...

دوست عزیز جهت اطلاع شما عرایض بنده در خصوص اهداف قیمتی دو سهم پلوله و صدرا که ارائه کرده ام میان مدتی است (4 تا 6 ماه) و نه بلند مدتی! بنده بنا به دلایلی که برایم محفوظ است تمایلی به ارائه نمودار و روشهای محاسبه دستگاه تحلیلی خود در تالار را ندارم!! و به همین دلیل از ارائه اهداف قیمتی بلند مدت در این دو سهم خاص خودداری میکنم!! بهتر این است که اول باید به انتظار نشست و از این اهداف قیمتی یقین حاصل نمود!! سپس به تحلیل ادامه این روند step by step پرداخت!! و الا هیچ قطعیتی در بازار هرگز نبوده و نیست و احتمال اینکه همه آنها fail گردد هم هست!! در تاپیک پلوله زمانی که قیمت 240 تومان بود بنده دو هدف قیمتی در یک پست نیم خطی ارائه نمودم(320 و 700) که اولی روئیت شد و امیدوارم بعد از باز گشایی نماد در بازه زمانی حداکثر چند هفته ای پلوله به دومین هدف قیمتی خود یعنی 700 نیز برسد. اما همانطور که اشاره کردم این تارگتها نهایی نیست!! در بلند مدت (2 الی 3 ساله) شاید این ارقام نجومی ارائه شده توسط بعضی به واقعیت مبدل گردد!! من شخصآ به هدف قیمتی نهایی گازلوله 7000 تومانی و صدرای...!!! بهتر اینه همین جا خفه شوم و چیزی نگویم!!! تا اینکه دوستان من را دیوانه و متوهم خطاب کنند!! اما جهت اطلاع شما اگه به پست های قبلی رجوع کنید! قبلآ گفته بودم که قطعآ بعد از توافق ما شاهد تغییر فاز بازار و اقبال بیشتر سهامداران به این قبیل سهمها خواهیم بود! و احتمال اینکه این دو سهم در مقایسه با سهمهای دیگر بازار رشد شارپ تری را تجربه کنند!! زیاد خواهد بود. به نظرم هنوز زوده که بازار این تغییر فاز را کاملآ درک و حس کنه! اما در ابتدای این مسیر این تغییر فاز از ماه گذشته که هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته!! کم کم داره یه جورایی حس میشه!! و هر دو سهم در مقایسه با سهمهای دیگر بازار رشد قابل توجهی داشته اند!! شما یقین بدانید از آنجایی که این تارگت دادنها هنوز برای کلیت بازار زیاد قابل هضم نیست!! بنابراین شاید بهتر این باشه که فعلآ به اهداف قیمتی بلند مدت فکر نکنیم ...یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد صفایی نمایش پست ها
    سلام جناب i177177
    ضمن تشکراز تحلیلهای جنابعالی در مورد صدرا ، یه سوالی داشتم اونم اینه که آیا شما رشد تاریخی صدرا رو نهایتا حوالی ۷۵۰ می دونید ؟ (با توجه به این اکثرا تو تالارهای بورسی قیمتهای فوق تصوری ارایه می گردد)

باتشکر و سپاس

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

تا 2587 ريال سهمی برای خرید نیست .

نگردید نیست ، گشتم نبود .

یک نفس بگیریم بریم بالاتر ها را هم جمع کنیم .

پر سود باشید .

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

سلام...

آره جون خودت!!! تو گفتی و ما باور کردیم!!! فعلآ که تا 250 برای فروش مچ شده!!! و این دستورهای خرید سرخطی همه خالیه!!! به نظر میاد خوب داری سهم را داغ میکنی تا با درصدی نوسان خارج بشی!!! فقط مراقب باش که نوسان منفی نگیری!! ... یا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    تا 2587 ريال سهمی برای خرید نیست .

نگردید نیست ، گشتم نبود .

یک نفس بگیریم بریم بالاتر ها را هم جمع کنیم .

پر سود باشید .

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 570 بار در 177 ارسال

با سلام
    از دوستان معذرت میخوام که سوالم را تو این تاپیک پرسیدم.
    جناب i177177
    نظرتون در مورد دو سهم فسدید و وسدید چیه؟؟
    با تشکر

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید deh-ab از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

بعد از نیمه شب شما به خیر...

تمام اندیکاتورها در فسدید حاکی از اینه که در معاملات امروز سهم به منطقه اشباع خرید نزدیک شده و اصلاح قیمتش در راهه و به همین دلیل هنوز زمان خریدش نیست!! به احتمال زیاد قیمتش مجددآ به 120 میرسه در بازه زمانی 17 روزه!! اونجا یه پله خریدش بد نیست... در میان مدت سهم مستعد جهش های شارپی بوده و بد نیست درصدی از سبدتون را به این سهم اختصاص دهید از وسدید داده های نموداریم متاسفانه به روز نیست و فعلآ نمیتونم نظری بدم! شرمنده... یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط deh-ab نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان معذرت میخوام که سوالم را تو این تاپیک پرسیدم.
    جناب i177177
    نظرتون در مورد دو سهم فسدید و وسدید چیه؟؟
    با تشکر

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 144 بار در 49 ارسال

سلام و عرض ادب

ممنون از تحلیل دقیق و خوبتون تا همین الان فسدید 8% کاهش قیمت داشته و احتمال به یقین تارگت 120 در مدت زمان 17 روزه در دسترس است, تشکر[
    QUOTE=i177177;621914]بعد از نیمه شب شما به خیر...

تمام اندیکاتورها در فسدید حاکی از اینه که در معاملات امروز سهم به منطقه اشباع خرید نزدیک شده و اصلاح قیمتش در راهه و به همین دلیل هنوز زمان خریدش نیست!! به احتمال زیاد قیمتش مجددآ به 120 میرسه در بازه زمانی 17 روزه!! اونجا یه پله خریدش بد نیست... در میان مدت سهم مستعد جهش های شارپی بوده و بد نیست درصدی از سبدتون را به این سهم اختصاص دهید از وسدید داده های نموداریم متاسفانه به روز نیست و فعلآ نمیتونم نظری بدم! شرمنده... یا حق[/QUOTE]

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سنگر تک درخت از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم

ظهور یک طیب جدید از آنگولا!

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

همین یک قلم را کم داشتیم!

آیا کسی این فرد معلوم الحال را میشناسد؟

و من الله توفیق

نوشته شده توسط طیب آنگولا

بازار هرگز اشتباه نمیکند! اما مردم چرا...

بنده به عنوان یک معامله گر, به دنبال کنترل ریسک هستم. و همه ما بخوبی میدانیم که هرگز نمی توان عکس العمل های بازار را کنترل نمود, کنترل ریسک بزرگترین نقطه قوت معامله گران موفق است. و کسی که نمیداند روی چه چیزی ریسک می کند, در حقیقت روی همه چیز ریسک کرده! سه هفته پیش که بنده یک تنه تمام اردرهای فروش صدرا در قیمهای 190 نا 200 را جمع میکردم! به واقع درک میکردم که روی چه چیزی دارم ریسک میکنم! اما شما... (نظر شخصی)

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بعد از ظهر شما و سایر دوستان به خیر...

صرفآ جهت اطلاع شما طیب واقعی عزیز! تا آنجا که من به یاد دارم! و نیز آمار دقیقی که از خریدهای یک عده در رنج قیمتی 190 تا 200 تومان با خبر هستم!!! 90% خریدها تو این محدوده قیمتی توسط گروه سوم که قبلآ درباره آنها مختصری شرح داده بودم صورت گرفته و دیروز از کانال دوستان مرتبط با این گروه در تالار کرج با خبر شدم که لیدر این گروه یعنی آقای ع - ک یا همان سرمایه گزار... به هم گروهی های خود پیشنهاد فروش یک پله در محدوده قیمتی 250 به بالا را به دوستان داده!!! و به احتمال یقین این کاربرجدید(طیب آنگولا) همان معامله گر قدیمی در صدرا یعنی سرمایه گزار... می باشد!!! بگذریم ... صدرا امروز 265 را زد و احتمال داره از همین امروز پول بک کنه برای اصلاح قیمت!!! و با تارگتی که من قبلآ خدمت دوستان ارائه داده بودم 5 تومان تلورانس داشته!! فردا به احتمال قوی کلیت بازار منفی است و صدرا میره برای تکمیل این الگو با هدف قیمتی 220 الی 215 که ممکنه تا آخر همین هفته این تارگت را ببینه و بعد واسه همیشه با این قیمتها بای بای خواهد کرد!! همانطور که قبلآ خدمت دوستان عرض کرده بودم! صدرا با قیمت 200 برای همیشه خداحافظی کرده و هفته های گذشته آخرین بوسه را به این قیمت زد... یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

ظهور یک طیب جدید از آنگولا!

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

همین یک قلم را کم داشتیم!

آیا کسی این فرد معلوم الحال را میشناسد؟

و من الله توفیق

نوشته شده توسط طیب آنگولا

بازار هرگز اشتباه نمیکند! اما مردم چرا...

بنده به عنوان یک معامله گر, به دنبال کنترل ریسک هستم. و همه ما بخوبی میدانیم که هرگز نمی توان عکس العمل های بازار را کنترل نمود, کنترل ریسک بزرگترین نقطه قوت معامله گران موفق است. و کسی که نمیداند روی چه چیزی ریسک می کند, در حقیقت روی همه چیز ریسک کرده! سه هفته پیش که بنده یک تنه تمام اردرهای فروش صدرا در قیمهای 190 نا 200 را جمع میکردم! به واقع درک میکردم که روی چه چیزی دارم ریسک میکنم! اما شما... (نظر شخصی)

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 570 بار در 177 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    بعد از نیمه شب شما به خیر...

تمام اندیکاتورها در فسدید حاکی از اینه که در معاملات امروز سهم به منطقه اشباع خرید نزدیک شده و اصلاح قیمتش در راهه و به همین دلیل هنوز زمان خریدش نیست!! به احتمال زیاد قیمتش مجددآ به 120 میرسه در بازه زمانی 17 روزه!! اونجا یه پله خریدش بد نیست... در میان مدت سهم مستعد جهش های شارپی بوده و بد نیست درصدی از سبدتون را به این سهم اختصاص دهید از وسدید داده های نموداریم متاسفانه به روز نیست و فعلآ نمیتونم نظری بدم! شرمنده... یا حق
    با سلام
    از تحلیلتون ممنونم.

با تشکر

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید deh-ab از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 144 بار در 49 ارسال

با سلام و عرض ادب و احترام

جناب i177177 نظرتون در باره معاملات امروز صدرا چیست؟ در ساعات پایانی بازار برتری قدرت خریداران بر فروشندگان کاملآ نمایان بود. فردا را چطور پیش بینی میکنید؟ ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)