صفحه 526 از 1968 نخست ... 2642647651652352452552652752852953657662610261526 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,251 به 5,260 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 92 بار در 14 ارسال
    با سلام.
    اگر دوستان بزرگوار بتوانند نماینده ای را از طرف رهبری، با خود در جلسه ببرند،میتواند در بهبود کمیت و کیفیت جلسه بسیار تاثیر گذار باشد.
    به امید توفیق روز افزون

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید اینکاره از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    یاسلام:
    دوست عزیز شما هنوز بین نقل قول از آقایان و تفکر بنده را از هم تمیز نمی دهید و دلیل آنهم پستهایی است که می زنید .پاسخ شما در تمام موارد یا توسط دوستان گفته شده است که بنده در زیر آنها تشکر زدم و یا پاسخ دادم و دلیلی نمی بینم بنده جواب تمام پستها را بدهم در حالیکه همه تلاش خودم را در این خصوص کرده ام . وصد البته شما برای اینکه پاسخ صحیح دریافت کنید باید تمامی پستها را مطالعه کنید و از زدن اتهام بپرهیزید و بنده و خودتان را قطره ای از دریا بدانید و شاید در آنصورت توانستید بدون سوال به جواب برسید .ضمنا بنده به هیچ عنوان در پاک شدن پستهای شما نقشی ندارم البته اگر این اتفاق افتاده باشد که بنده بعید می دانم سوالی منطقی شده باشد و مدیر تالار بخواهد آنرا امحا نماید . در هر صورت دوست عزیز لطفا پس از مطالعه دقیق (یعنی اینکه مطلبی نقل قول از هر آقایی است و یا اینکه نظر بنده است توجه کنید).سپس سوال فرمایید : آنگاه بنده وظیفه خودم می دانم در مورد سوال منطقی شما پاسخ دهم هر چند که می دانید بنده چنین تعهدی به کسی نداده ام .و بدانید بنده هیچگاه دو حرف متفاوت نزده ام و این را هرکسی که با دقت مطالبم را دنبال کرده است می داند.در هر صورت پاسخ بنده به اصلی ترین سوال شما اینست که توانستن برای بنده مطرح نیست و تلاش به آنچه که باید مد نظر بنده است و اگر باز هم متوجه نمی شوید باید بگویم بنده به دنبال توافق بر سر قیمت نیستم بلکه باید شفاف سازی صورت گیرد و همه بدانند که باید پاسخگوی عمل خویش باشند و در این راستا مطمئن باشید خداوند متعال همه مارا یاری خواهد کرد .و من الله توفیق .

اولا :اقاي حميد خان بنده بين همه نقل و قولها دوستان خود و نوشته هاي جنابعالي بدان 100% فرق ميدهم

دوما: بنده هرگز در هيچ پستي عنوان نكردم نوشته هاي بنده حذف شده اند نمي دانم اين را از كجا دراوردي

سوما:اينجا يك تايپيك عمومي براي كليه كاربران ميباشد وهر كاربري نسبت به نوشته هاي خود مسول ميباشد لذا

جنابعالي هم وظيفه داريد نسبت به نوشته هاي خود پاسخگو باشيد و اين حق ديگر كاربران است

چهارم:شما مگر نبوديد هفته گذشته تو همين تايپيك اعلام كرديد و گفتيد با اقايان به اين نتيجه رسيده ا يد

كه سهم را در يك قيمت مشخص خريداري نمايند و جلسه اينده كه قرار است بر گزار شود درباره همين موضوع

و توافق بر سر قيمت سهم خواهد بود و گرد همايي را منتفي كرديد

چه شده كه به يك باره ان توافق مهم در جلسه بين شما واقايان 180درجه تغيير و رسالت شما متوجه ماندن صدرا در بورس و

كارمندان صدرا گرديد؟؟؟؟؟؟

بنده از همين جا از كليه كاربران كه عضو اين سايت هستند و چه ان دسته از سهامداران صدرا كه اين تايپيك را

هر روز رصد ميكنند تقاضا دارم به چندين صفحه قبل برگردنند و نوشته هاي حميد را دوباره خوانده و ببينند

كه ايشان درباره اين جلسه و موضوع گفتگو ها قرار بر چه تصميمي داشته اند و امروز باز چه تصميمي

اتخاذ كرده اند. ضمنا خيلي خوشحال هستم كه خود جنابعالي تمام گفته ها و نتجه هاي گرفته شده از جلسه قبلي را

كه در اين مكان عنوان كرديد نقض كرديد و عملا در پاسخ بنده فرموديد كه دنبال تفاهم و توافق بر سر قيمت نبوده ايد و نيستيد

دوست عزيزدرست نيست با نوشته هاي خود كه اصولا پايه و اساس ندارد شعور سهامداران را به بازي

بگيريد شما فكر كرديد هر سخني را ميتوانيد به خورد همه سهامداران صدرا بدهيد شما اگر اينقدر قدرت

لابي گري داشتيد نمي گذاشتيد ان زيان از دل شركت اعلام شود نه اينكه حالا ميخواهيد شركت را مجاب

به پس گرفتن زيان اعلام شده نماييد شايد اين نوشته ها براي دوستان شما و هواداران شما خوشايند

نباشد ولي واقعيتي است كه نميشود انكار كرد و ضمنا بايد به شما افرين گوييم كه طوري نوشتيد كه بنده در مقطع زماني

كوتاه متاسفانه حرفهاي شما را باور داشتم دوست عزيز تا زماني كه بتوانم در اين تالار پست بزنم بنده

اجازه نخواهم داد با شعور من كاربر بازي نماييد و كار به ديگر كاربران در تايپيك نخواهم داشت شايد همه انها

موافق نوشتن شما باشند ولي بنده هرگز

ضمنا بايد عرض كنم بنده با اين دوگانه صحبت كردن شما و هر روز يك سخن شنيدن از

شما به اصل قضيه يعني خود جلسه مضنون شدم كه ايا اصلا جلسه ا ي انجام شده است يا

انجام خواهد گرفت !!!!!!!!!!

لذا از تمامي مشاهده كنندگان اين تايپيك خواهشمند هستم نسبت به انجام اين جلسه

حتما با امور سهام شركت تماس بگيرند و از واقعي و يا جعلي بودن ان اطمينان حاصل نمايندو يا سازمان بورس
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 81 بار در 18 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين نمایش پست ها
    حميد خان همچنان منتظر پاسخ شما براي روشن شدن ذهن خود و اذهان بعضي از

سهامداران صدرا هستم و خواهم بود
    جناب آقاي خوشبين،
    با خواندن پستهاي دوستان، تمام مطالب براي ذهن اينجانب روشن است.
    براي من سهامدار كه دستم به هيچ كس نميرسد، اهداف جناب حميد خان، در شرايط كنوني مثمر ثمر تر است.
    اگر شما اهداف كاربردي تري را ارائه ميداديد، قطعا از شما هم حمايت ميشد.
    بهتر است همچون اكانت با مسمايتان، خوشبين باشيد.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Tavakkol از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tavakkol نمایش پست ها
    جناب آقاي خوشبين،
    با خواندن پستهاي دوستان، تمام مطالب براي ذهن اينجانب روشن است.
    براي من سهامدار كه دستم به هيچ كس نميرسد، اهداف جناب حميد خان، در شرايط كنوني مثمر ثمر تر است.
    اگر شما اهداف كاربردي تري را ارائه ميداديد، قطعا از شما هم حمايت ميشد.
    بهتر است همچون اكانت با مسمايتان، خوشبين باشيد.
    با درود

كاربر محترم بنده بسيار به اين گفتگوها خوشبين بودم ودر جند پست اگر ملا حضه فرماييد حمايت

خود را از حميد اعلام كردم ولي ايشان اينقدر سريع حرفها و گفته هاي خود را عوض ميكند و چند جوره

صحبت ميكند كه بنده به اصل جلسات شك كردم دوست عزيز همين طور كه بارها نوشتم مگر

هفته پيش ايشان نيامدندو تجمع را لغو و اعلام كردنند كه همه چيز به خوبي پيش رفته و قرار شده است در جلسه

اينده برسر قيمت سهام با سازمان بورس و خاتم و صدرا به نتيجه برسيم . اما ايشان باز پست ميزنند و

ميگويند ما رسالتهاي مهمتر منجمله كارمندان صدرا را در پيش داريم ودر جواب بنده پست زدن دو عنوان كرده كه ما

اصلا بر سر قيمت صحبتي نكرده ايم و قرار نبوده صحبت شودحا ل شما باشيد بدبين نميشويد

دوست عزيز بدان و اگاه باش كه اين پست را در زمان خودش بالا خواهم اورد تا به همگان ثابت شود

اين كاربر همه ما را سر كار گذاشته است ولا غير

در مورد راه كار همان گردهمايي مسالمت اميز بدون هر گونه تنش ودر راستاي روشن شدن

وضعيت صدرا و سهامداران زيان ديده ان ميتواند بهترين و اخرين راه كار براي ما سهامداران باشد

در غير اين صورت نماد مثل ساختمان اصفهان و ديگر نمادهاي مشابه بسته خواهد ماند و زيان سال 91 هم دو برابر خواهد شد

و از بورس هم با تمام قدرت هم خارج خواهد شد((( حا ل صلاح كار خويش خسروان دانند)))

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    ((( قابل توجه بازديدكنندگان محترم تايپيك صدرا :

به خاطر ادعا هاي بعضي از كاربران مبني برحضور در جلسات گوناگون با حضور سازمان بورس و خاتم الانبيا و مدير عامل

صدرا با خود جهت تعيين تكلف شركت صدرا تا كيد ميشود فردا در اول ساعات اداري با تلفنهاي سازمان بورس و قرارگاه خاتم و شركت صدرا

تماس گرفته واز ماهيت جلسات و واقعي بودن انها اطلاع دقيق پيدا نمايند تا بازيچه دست بعضي از كاربران قرار نگرفته باشيم

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز اولویت اول ما اثبات ارزشمندی صدرا است و تا جای ممکن بر دو تصمیم پا فشاری می کنیم .یک ماندن در بورس و دوم اینکه باید تخلف صورت گرفته را بپذیرند و گزارشات اصلاح و زیان هر سال به سال خودش برگردد و مدیر وقت پاسخگو باشد .و من الله توفیق .
    با سلام بدوستان گرامی لازم دیدم یک نکته را یاداوری نمایم که مسئولان صدرا و خاتم و سلسله مراتب بالا در منافع و مضرات مشترکند و خروج پر سر و صدای صدرا از بورس یعنی تسلیم و پذیرش شکست. اینکه یکنفر این قضیه را عنوان نموده یعنی محک زدن من و شمای ساده . اتفاقا من جای شما باشم تاکید بر خروج از بورس مینمایم تا ببینیم چه کسی مجری این حرکت میگردد . پس لطفا وقت گرانبهای جلسه را به موضوعات جدی تر اختصاص دهید .

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين نمایش پست ها
    ((( قابل توجه بازديدكنندگان محترم تايپيك صدرا :

به خاطر ادعا هاي بعضي از كاربران مبني برحضور در جلسات گوناگون با حضور سازمان بورس و خاتم الانبيا و مدير عامل

صدرا با خود جهت تعيين تكلف شركت صدرا تا كيد ميشود فردا در اول ساعات اداري با تلفنهاي سازمان بورس و قرارگاه خاتم و شركت صدرا

تماس گرفته واز ماهيت جلسات و واقعي بودن انها اطلاع دقيق پيدا نمايند تا بازيچه دست بعضي از كاربران قرار نگرفته باشيم
    بنده شخصا با سازمان تماس داشته ام و نشست تاييد شده است خيالتان از اين بابت راحت باشد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

13. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز امروز جلسه ای بین سهامداران حقیقی صدرا که هر کدام به نمایندگی از طرف عده ای دیگر در جلسه حاضر بودند برقرار شد و نتایج آن به عرض دوستان خواهد رسید.البته بنده ناچار شدم این اطلاع رسانی را انجام دهم و از دوستان بخواهم موضوع را رسانه ای نکنند تا جلسه اصلی برقرار شود .مگر تمام اطلاع رسانی ها با در نظر گرفتن امنیت و در ایمیل نبود . و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/07 در ساعت 22:47

15. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    درود:
    امروز جلسه ای برای معرفی 3 نفر برای جبسه هفته آینده با سازمان و خاتم برگزار شد که 3 نفر انتخاب شدند و چون تعداد بیشتری از دوستان مایل به حضور در این جلسه بودند 2 نفر هم به عنوان علی البدل اگه اسمشو بشه گذاشت قرار شد اگه تونستن در جلسه هم حضور داشته باشند. آقا حمید 2- یکی از دوستان برای امور مالی و حسابرسی 3-یک حاج آقائی که با رهبر و قرارگاه از نزدیک آشنائی دارند.
    نکته دیگر به نظرم با این بازار توهمات قیمتی بعضی از دوستان بود که حتی به 250 در این جلسه هم راضی نیستند و قیمتهای بالای 300 مد نظرشون هست که البته بنده با این طرز تفکر مخالف بودم.شاید دوستان دلایل خود را دارند ولی واقعیت بازار حتی با 40-50 پیشبینی سود و بدون زیان انباشته 333 تومنی هر سهم به نظرم چیز دیگری است.در هر صورت اگر توافقی ضورت بگیرد در قیمت خاص در مجمع فوق العاده باید به تصویب برسد
    شخصا نظرم تمرکز به روی قیمت توافقی و باز شدن سهم در اولین فرصت و خروج افرادی که فروشنده هستند است و افرادی که فکر میکنند سهم بیشتر میآرزد میتوانند سهم خود را نگه دارند.به نظرم 80% سهامداران بین 200-250 فروشنده باشند.بهتره من دیگه سکوت کنم چون تو جلسه هم به من ایراد قیمت پائین گرفته شد چون میانگین بنده حدود 200 است. فقط امیدوارم هر چه زودتر باز بشه تا ببینید چطور خیلی از دوستان که مخالف هستند قبل از طلوع آفتاب تو صف زنبیل میزارن

17. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال سلطان زمان آواتار ها
    تشکر شده 769 بار در 160 ارسال
    خيلي از همين كار بران كلي گوي كه در سايت همسايه تبليغ صدراي چندين هزار دلاري رو ميكردن و در جواب كاربران كه چرا صدرا اين قدر مي ارزد جوابي جز كلي گوييو وحيد و حميد و ... اينجوري ميگه نداشتند چي شده الان شدن حامي سهامداران جز معذرت از كاربران اگه دخالت شد
    هميشه 20 درصد نقد جهت نوسان و كنترل قيمت سبد
    پر سود باشيد و سالم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)