صفحه 703 از 1970 نخست ... 20360365369370070170270370470570671375380312031703 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,021 به 7,030 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز نماد خصدرا در بازار پایه فرابورس امروز 91/09/26 ساعت 15:00 به قیمت 1000ريال باز و بطور نمایشی ده هزار سهم معامله شد و احتمالا نماد آماده باز شدن باشد و هر دوستی که می خواهد بفروشد ! می تواند بفروشد و اگر نگه می دارد فقط با مسئولیت خودش نگه دارد و اگر نگه داشت و با ما بود بنده در خدمت هستم تا شکایت و ............ .انشاالله به حق خودمان خواهیم رسید .و من الله توفیق .
    من به خدا قسم سودهایم را صدرا میخرم الان هم 425610عدد دارم{به قول قدیمیها اگرهم میخواهی به سرخودت سنگ بزنی یک سنگ بزرگ بزن} و باز قسم میخورم ناراحتم که چرا سهام یک بنده خدائی را میخرم که کلی زجر این سهم را کشیده ولی چاره نیست اگر من وامثال من نخریم اون شکم گونده که دهنش هم بوی تعفن میده چون صبح تا شب دروغ میگه میخره.وبعد هم به ریش نداشتمون میخنده.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    از این پس به جای واژه سخیف اعتصام بگویید مدیر عامل صد تومنی
    من به بهشت وجهنمی که این مسلمانها میگویند اعتقاد ندارم ولی یک چیز را خوب فهمیدم وتجربه کردم که دنیا دار مکافت میباشد و اگر هر بدی و یا خوبی بکنی نتیجه اش را در همین دنیا مبینی.این جهان هستی با این نظم وترتیب همه چیزهایش حساب کتاب دارد به قول شادمهر عقیلی هرکی زدورفت و شکست یه روز یه جا کم میاره.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    گشایش نماد صدرا در بازار پایه فرابورس
    نماد شرکت صدرا بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت در روز عرضه اولیه به روش گشایش نماد، بازگشایی و قیمت پایانی معاملات بر اساس میانگین موزون قیمتهای معامله شده در همان روز تعیین میشود. این در حالی است که از روز پس از گشایش، دامنه نوسان قیمت به میزان 5 درصد قیمت پایانی روز معاملاتی قبل تعیین خواهد شد.
    نماد معاملاتی شرکت 1500 میلیارد ريالی صنعتی دریایی ایران، چهارشنبه 29 آذرماه جاری در بازار پایه فرابورس بازگشایی می شود.

به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، با توجه به احراز شرایط درج شرکت صنعتی دریایی ایران، با سرمایه 1500 میلیارد ریال و تعداد یک میلیارد و 500 میلیون سهم، در بازار پایه فرابورس ایران و در راستای اجرای ماده 3 "دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پایه فرابورس ایران"، نماد معاملاتی سهام این شرکت، در بازار عادی بازگشایی می شود.

براساس این گزارش، نماد شرکت صدرا بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت در روز عرضه اولیه به روش گشایش نماد، بازگشایی و قیمت پایانی معاملات بر اساس میانگین موزون قیمتهای معامله شده در همان روز تعیین میشود. این در حالی است که از روز پس از گشایش، دامنه نوسان قیمت به میزان 5 درصد قیمت پایانی روز معاملاتی قبل تعیین خواهد شد.

لازم به ذکر است که استفاده از کد معاملات به صورت گروهی (ددد) در معاملات بازار پایه ممنوع بوده و معاملهگران برخط نیز مجاز به ثبت سفارش نیستند. کارگزاران می بایست دسترسی مشتریان برخط خود را در بازار پایه فرابورس ایران مسدود کنند.

همچنین با توجه به درج نماد معاملاتی شرکت صنعتی دریایی ایران در بازار پایه فرابورس ایران و محدودیتهای موجود در اساسنامه صندوقهای سرمایهگذاری مشترک، این صندوقها مجاز به ثبت سفارش در نمادهای این بازار نیستنند. مقتضی است آن دسته از صندوق هایی که دارای ایستگاه معاملاتی مجزا هستند، نباید از ایستگاه معاملاتی خود برای ثبت سفارش خرید در این نماد معاملاتی استفاده کنند.

بر اساس این گزارش جدول زمانی اجرای معاملات در بازار پايه فرابورس ايران پس از گشایش نماد، به شرح ذيل است:

این در حالی است که از تاریخ گشایش نماد در بازار پایه فرابورس ایران از هر کد معاملاتی در هر روز 10 هزار سهم از سوی بازارساز و کارگزار بازارساز به قیمت اسمی یک هزار ریال خریداری میشود و در هر ماه در مجموع به میزان معادل مبلغ 100 میلیارد ریال سهام از سهامداران جمعآوری میشود.

سوء استفاده از کد معاملاتی اشخاص برای خرد کردن تعداد سهام سهامدارانی که بیش از 10 هزار سهم دارند به منظور کاهش دوره فروش سهام به بازارساز تخلف محسوب شده و موضوع به مرجع رسیدگی به تخلفات ارجاع داده می شود.

بازارساز هیچ گونه تعهدی برای خرید بیش از مقادیر یاد شده، در هر روز از هر کد معاملاتی ندارد و سهام عرضه شده از سوی سهامداران حقیقی در بازه زمانی حداکثر تا پایان سال 1391 از قرار هر سهم یک هزار ریال، توسط سهامدار عمده خریداری میشود. پس از اتمام دوره بازار سازی، کمیته عرضه فرابورس ایران با توجه به وضعیت شرکت و تعداد سهامداران نسبت به تعیین نوع مکانیسم معاملات سهام این شرکت حراج یا صرفاً توافقی تصمیمگیری خواهد کرد.

همچنین خرید سهام توسط بازارساز و کارگزار بازارساز به قیمت اسمی یک هزار ریال و حمایت از سهامداران حقیقی فقط شامل سهامدارانی است که در مقطع کنونی قبل از بازگشایی نماد، سهامدار شرکت صنعتی دریایی ایران است و شامل کسانی که بعد از بازگشایی نماد اقدام به خرید سهام کنند، نمی شود.
    ویرایش توسط ahmad m : 2012/12/17 در ساعت 10:15
    بعضی اعداد همچون فرشته های خیر و خوشبختی اند و بعضی شرور و نحس
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    بنده به شخصه 45000 سهم روی قیمت 100 تومان خریدارم و تا 120 تومان رقابت میکنم. برای روند کردن تعداد سهامی که دارم.
    بعضی اعداد همچون فرشته های خیر و خوشبختی اند و بعضی شرور و نحس
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    فرابورس خبر داد:

گشایش نماد صدرا چهارشنبه در بازار پایه

نماد شرکت صدرا بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت در روز چهارشنبه 29 آذرماه به روش گشایش نماد، بازگشایی و قیمت پایانی معاملات بر اساس میانگین موزون قیمتهای معامله شده در همان روز تعیین میشود. این در حالی است که از روز پس از گشایش، دامنه نوسان قیمت به میزان 5 درصد قیمت پایانی روز معاملاتی قبل تعیین خواهد شد.

نماد معاملاتی شرکت 1500 میلیارد ريالی صنعتی دریایی ایران، چهارشنبه 29 آذرماه جاری در بازار پایه فرابورس بازگشایی می شود.
    به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، با توجه به احراز شرایط درج شرکت صنعتی دریایی ایران، با سرمایه 1500 میلیارد ریال و تعداد یک میلیارد و 500 میلیون سهم، در بازار پایه فرابورس ایران و در راستای اجرای ماده 3 "دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پایه فرابورس ایران"، نماد معاملاتی سهام این شرکت، در بازار عادی بازگشایی می شود.

براساس این گزارش، نماد شرکت صدرا بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت در روز عرضه اولیه به روش گشایش نماد، بازگشایی و قیمت پایانی معاملات بر اساس میانگین موزون قیمتهای معامله شده در همان روز تعیین میشود. این در حالی است که از روز پس از گشایش، دامنه نوسان قیمت به میزان 5 درصد قیمت پایانی روز معاملاتی قبل تعیینخواهد شد.

لازم به ذکر است که استفاده از کد معاملات به صورت گروهی (ددد) در معاملات بازار پایه ممنوع بوده و معاملهگران برخط نیز مجاز به ثبت سفارش نیستند. کارگزاران می بایست دسترسی مشتریان برخط خود را در بازار پایه فرابورس ایران مسدود کنند.

همچنین با توجه به درج نماد معاملاتی شرکت صنعتی دریایی ایران در بازار پایه فرابورس ایران و محدودیتهای موجود در اساسنامه صندوقهای سرمایهگذاری مشترک، این صندوقها مجاز به ثبت سفارش در نمادهای این بازار نیستنند. مقتضی است آن دسته از صندوق هایی که دارای ایستگاه معاملاتی مجزا هستند، نباید از ایستگاه معاملاتی خود برای ثبت سفارش خرید در این نماد معاملاتی استفاده کنند.

بر اساس این گزارش جدول زمانی اجرای معاملات در بازار پايه فرابورس ايران پس از گشایش نماد، به شرح ذيل است:

این در حالی است که از تاریخ گشایش نماد در بازار پایه فرابورس ایران از هر کد معاملاتی در هر روز 10 هزار سهم از سوی بازارساز و کارگزار بازارساز به قیمت اسمی یک هزار ریال خریداری میشود و در هر ماه در مجموع به میزان معادل مبلغ 100 میلیارد ریال سهام از سهامداران جمعآوری میشود.

سوء استفاده از کد معاملاتی اشخاص برای خرد کردن تعداد سهام سهامدارانی که بیش از 10 هزار سهم دارند به منظور کاهش دوره فروش سهام به بازارساز تخلف محسوب شده و موضوع به مرجع رسیدگی به تخلفات ارجاع داده می شود.

بازارساز هیچ گونه تعهدی برای خرید بیش از مقادیر یاد شده، در هر روز از هر کد معاملاتی ندارد و سهام عرضه شده از سوی سهامداران حقیقی در بازه زمانی حداکثر تا پایان سال 1391 از قرار هر سهم یک هزار ریال، توسط سهامدار عمده خریداری میشود. پس از اتمام دوره بازار سازی، کمیته عرضه فرابورس ایران با توجه به وضعیت شرکت و تعداد سهامداران نسبت به تعیین نوع مکانیسم معاملات سهام این شرکت حراج یا صرفاً توافقی تصمیمگیری خواهد کرد.

همچنین خرید سهام توسط بازارساز و کارگزار بازارساز به قیمت اسمی یک هزار ریال و حمایت از سهامداران حقیقی فقط شامل سهامدارانی است که در مقطع کنونی قبل از بازگشایی نماد، سهامدار شرکت صنعتی دریایی ایران است و شامل کسانی که بعد از بازگشایی نماد اقدام به خرید سهام کنند، نمی شود.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad m نمایش پست ها
    بنده به شخصه 45000 سهم روی قیمت 100 تومان خریدارم و تا 120 تومان رقابت میکنم. برای روند کردن تعداد سهامی که دارم.
    به نظر من هم ما سهامدارها تا جائی که امکان دارد خودمان بخریم بهتراست بنا به دلایل مختلف1-شرکتی با این همه دارائی با قیمت هر سهم 100تومان مفت میباشد{دارائی شرکت مواد فاسد شدنی نیست که بگیم در طول زمان از بین میرود بلکه ملک و املاکی میباشد که روز به روز به قیمت ان افزوده میشود }2-ازهمه مهمتر مشت محکم بر دهان قرارگاه میزنیم و با این کار به قول خودشان درس خوبی به استکبار میدهیم.3-تجربه و تاریخ ثابت کرده که ظلم پایدار نیست.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 33 بار در 8 ارسال
    اعتصام=اعتصاب

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehrdad77 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز : بنده به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نه هرگز داده ام و نه هرگز خواهم داد . ولی هرکس که خواست سهمش را بفروشد . می تواند 10 یا 100 سهم صدرا نگه دارد و اگر هم خواست می تواند برای تمام اعضای خانواده اش 10 یا 100 سهم بخرد . حتی اگر کسی هست که بخواهد از سهامداران صدرا حمایت کند نیز می تواند 10 یا صد سهم بخرد و نام و نام خانوادگی و شماره تماس و کد سهامداری و تعداد سهم خودشان را به بنده با شماره 09192274571 و یا ایمیل hamid672003@yahoo.com ارسال نمایند و در شکایت از صدرا با ما باشد و ما تا آخر برای شکایت از صدرا و مدیران آن در رابطه با ورشکستگی به تقصیر و تاخیر در دادن گزارشات و ............... غیره که قبلا ذکر کرده ام خواهیم بود .و من الله توفیق .

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال
    من این سهم را با میانگین 250 تومان دارم.اون موقع دلار 1100 تومان بود.اعتصام گفت سهم ارزشش را داره و منم سهامم را نفروختم.
    الان میخوان با منت و تهدید و ایجاد استرس سهم را 100 تومان بخرن.اون هم با دلار 3000 تومان.
    یعنی اینکه سرمایه من و امثال من نابود شده.من دیگه چیزی واسه از دست دادن ندارم که بخوام 100 تومان بفروشم.دیگه 100 تومان و 50 تومان و حتی قیمت 200 تومان هم واسه من با صفر فرقی نمیکنه.
    نمیدونم اعتصام از اینکه صدها شاید هم هزاران نفر را بدبخت کرد چه حسی داره .اما بدبختی خودم را هزاران بار به پول های کثیف اعتصام ترجیح میدم.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    با توجه به قيمت فاذر فاراک صدرا بياد خيلي سريع خودش را ميبره بالا.
    انشالله همه دوستان از ضرر و زيان خارج بشند.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)