صفحه 794 از 1970 نخست ... 29469474478479179279379479579679780484489412941794 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,931 به 7,940 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

ستاره دار (1) hossein88 آواتار ها
    تشکر شده 3,146 بار در 630 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط far نمایش پست ها
    درود دوستان
    گزازش جدید صدار اومد مثل اینکه زیان انباشته کم شده .
    اساتید لطفا نظر بدهند
    دوستان عزیز اگه تحلیل کنید ممنون میشیم

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hossein88 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

باسلام:
    دوست عزیز بنده را شرمنده می کنید .شما و تمام دوستان لطف دارید .در مورد پاسخ ندادن به پیام شما هم شرمنده ام زیرا به تالار سر نزده بودم تا پیام شما را ببینم .در هر صورت به دوستان در تماس تلفنی گفته ام : صدرا و جناب چوبدار و فرمانده محترم قرارگاه در حال رفع مشکل در وثیقه بودن سهام صدرا در بانک ملی هستند و بنده امیدوارم ظرف یک ماه آینده ضمن حل این مشکل آمادگی عرضه سهام صدرا در بورس فراهم شود .الیته بارها پیش بینی ها دچار مشکل شده اند . ولی امیدوارم اینبار برای همیشه مشکل صدرا حل شود و اما در مورد قیمت سهم هنگام باز شدن نماد : دوستان عزیز بنده فقط می توانم نظر خودم را بگویم و به اعتقاد بنده سهم باید در صورت خصوصی شدن برای مدتهای زیادی افزایشی باشد و به قیمتهای رکوردی خودش دست پیدا کند .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد 9998 نمایش پست ها
    حمید اقا دلمان برای نوشته های گرم ات و با محتوا که سرشار از صداقت است تنگ شده ما را تنها نگذار و حداقل یک پستی از خودت بزن حتی اگر نمیخواهی راجع به صدرا چیزی پست کنی .
    انسان با امید زنده است اگرچه من سهم زیادی از صدرا ندارم ولی دل ام به پست های شما خوش بود . صدرا بدون حمید اقا ارزشی ندارد .
    حمید جان : دو بار پیام خصوصی برایتان ارسال کردم و قابل ندانستید جواب بدهید . به هر حال بچه ها را تنها نگذار و اگر خبری هست چه خوب یا بد به ما بده و بگذار ما هم در شادی سود یا غم ضرر با شما شریک باشی . متاسفانه سفته بازان از صدرا خارج شده اند و به همین دلیل است که طرفداران صدرا کم شده و این تاپیک به صفحه سوم منتقل شده است . فقط بگو چقدر دیگر باید انتظار بکشیم تا صدرا باز شود و ایا صدرا ما را خوشحال میکند .

خدایا خودت به دل اقا حمید بیانداز که برای ما خبری پست کند و به این تاپیک سری بزند.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2013/12/22 در ساعت 00:21

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز بنده را شرمنده می کنید .شما و تمام دوستان لطف دارید .در مورد پاسخ ندادن به پیام شما هم شرمنده ام زیرا به تالار سر نزده بودم تا پیام شما را ببینم .در هر صورت به دوستان در تماس تلفنی گفته ام : صدرا و جناب چوبدار و فرمانده محترم قرارگاه در حال رفع مشکل در وثیقه بودن سهام صدرا در بانک ملی هستند و بنده امیدوارم ظرف یک ماه آینده ضمن حل این مشکل آمادگی عرضه سهام صدرا در بورس فراهم شود .الیته بارها پیش بینی ها دچار مشکل شده اند . ولی امیدوارم اینبار برای همیشه مشکل صدرا حل شود و اما در مورد قیمت سهم هنگام باز شدن نماد : دوستان عزیز بنده فقط می توانم نظر خودم را بگویم و به اعتقاد بنده سهم باید در صورت خصوصی شدن برای مدتهای زیادی افزایشی باشد و به قیمتهای رکوردی خودش دست پیدا کند .و من الله توفیق .
    جمید جان دوست ات داریم و دعا گو هستیم . ممنون از پاسخ شما

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

باسلام:
    دوستان عزیز بنده از آنجاییکه خودم را ملزم به خبر رسانی در مورد صدرا می دانم و چون تعداد 379 نفر از سهامداران صدرا به بنده امضا داده اند که پیگیر موضوعات صدرا باشم ناچار باید تمام اخبار و شایعات صدرا را رصد کنم و به سمع و نظر شما برسانم ! فارغ از آنکه این اخبار چه حاصلی و نتیجه ای (مثبت یا منفی) در بر خواهد داشت .
    دوستان عزیز اخیرا شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر اینکه اموال صدرا مانند شناورها -ماشین آلات و غیره را با قیمت نازلی بفروش می رسانند و صدرا در حال نابودی و غیره است .البته ضمن پیگیری موضوع فوق از مراجع و مقامات محترم صدرا و قرارگاه و بورس ، بنده بعید می دانم امکان فروش بدون حساب و کتاب در هیچ شرکتی ، خصوصا صدرا که در این زمان دو آقا بالا سر دارد 1- جناب چوبدار 2- قرارگاه و سپانیر .بعید به نظر می رسد ! کما آنکه هر فروشی و هر جابجایی در اموال شرکت قابل پیگیری است .حتی اگر آن مال به نام صدرا نباشد ! ولی چون با پول و اعتبار صدرا خریداری شده است پس : بی گمان مالک آن صدرا است .
    در هر صورت بنده از بورس و صدرا و قرارگاه درخواست کردم که نسبت به معرفی اموال صدرا به سهامداران اقدامات لازم را مبذول فرمایند .
    شما هم می توانید با شماره شکایات بورس 6375-021 و با دفتر صدرا 83362511-021 و یا با امورسهام صدرا 44444803-021 و یا با فرمانده محترم قرارگاه 88085700-021 تماس گرفته نظر یا پیشنهاد یا درخواستی اگر دارید را به عرض ایشان برسانید . در پایان بنده هیچ جور نمی توانم قبول کنم بالای 25000 میلیارد تومان دارایی صدرا را بتوان به گونه ای نابود کرد که سهامداران از این قیمت هم متضررتر شوند.و من الله توفیق .

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 41 بار در 15 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده از آنجاییکه خودم را ملزم به خبر رسانی در مورد صدرا می دانم و چون تعداد 379 نفر از سهامداران صدرا به بنده امضا داده اند که پیگیر موضوعات صدرا باشم ناچار باید تمام اخبار و شایعات صدرا را رصد کنم و به سمع و نظر شما برسانم ! فارغ از آنکه این اخبار چه حاصلی و نتیجه ای (مثبت یا منفی) در بر خواهد داشت .
    دوستان عزیز اخیرا شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر اینکه اموال صدرا مانند شناورها -ماشین آلات و غیره را با قیمت نازلی بفروش می رسانند و صدرا در حال نابودی و غیره است .البته ضمن پیگیری موضوع فوق از مراجع و مقامات محترم صدرا و قرارگاه و بورس ، بنده بعید می دانم امکان فروش بدون حساب و کتاب در هیچ شرکتی ، خصوصا صدرا که در این زمان دو آقا بالا سر دارد 1- جناب چوبدار 2- قرارگاه و سپانیر .بعید به نظر می رسد ! کما آنکه هر فروشی و هر جابجایی در اموال شرکت قابل پیگیری است .حتی اگر آن مال به نام صدرا نباشد ! ولی چون با پول و اعتبار صدرا خریداری شده است پس : بی گمان مالک آن صدرا است .
    در هر صورت بنده از بورس و صدرا و قرارگاه درخواست کردم که نسبت به معرفی اموال صدرا به سهامداران اقدامات لازم را مبذول فرمایند .
    شما هم می توانید با شماره شکایات بورس 6375-021 و با دفتر صدرا 83362511-021 و یا با امورسهام صدرا 44444803-021 و یا با فرمانده محترم قرارگاه 88085700-021 تماس گرفته نظر یا پیشنهاد یا درخواستی اگر دارید را به عرض ایشان برسانید . در پایان بنده هیچ جور نمی توانم قبول کنم بالای 25000 میلیارد تومان دارایی صدرا را بتوان به گونه ای نابود کرد که سهامداران از این قیمت هم متضررتر شوند.و من الله توفیق .

دستت درد نكنه آقا حميد
    ممنون از پيگيري و اطلاع رساني شما بزرگوار
    فكر كنم تا خون ما رو تو شيشه نكنن مارو ول نكنن
    عجب گيري كرديما
    اين همه مسخره بازي ديگه چيه
    اگه ميخوان شركت رو ورشكسته كنن بابا اينكارو بكنن و خلاص ديگه
    يا اينكه اول ميخوان همه چيش رو بفروشند و بعد بگن ورشكست شديم و به سهامدار هيچي نرسه!
    خدا لعنتشون كنه

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sockot از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال

مدتها ست كه ميگويم همه سهمها از همه گروها رشد خواهد كرد لذا سرمايه گذاران شاهد رشد گروهاي مختلف بورسي و فرابورسي و بازار پايه هستيد منتهي رشد صدرا و گازو لوله متمايز از همه اين گروهاست البته شواهدي از تعديل گازولوله به چشم ميخورد كه از زيان خارج شده به سود دهي رسيد دير يا زود صدرا نيز اخبار خوب صدرا به بارار سرمايه خواهد امد ..
    دو سهم در شگفتهای بورس خواهد ماندو دیگر تکرار نخواهد شد ....صدرا ...پلوله

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال

صدرا راه خود را خواهد رفت چه بسته باشد چه باز باشد.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

صدرا نامه اش به بورس رفت، در صورتی که مشکل پیش نیاد دوشنبه یا چهارشنبه سهم باز خواهد شد.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 849 بار در 254 ارسال

creator_65............چیییییییییییییییی میییییییییگی ...........صدرا ! بورس ! باز شدن !.............من فکر میکردم نوه هام هم باز شدن سهم رو نبینند

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Mesbah68 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

خبر رفتن نامه به بورس کاملا موثقه،اما اینکه بورس چه برخوردی میکنه من نمیدونم.
    ما با دوستان نیت کردیم اگه خوب باز شد امون ندیم، شما هم حواستون جمع باشه،که هم جا نموینین،هم هوای سهم داشته باشین

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)