صفحه 1171 از 1970 نخست ... 17167110711121116111681169117011711172117311741181122112711671 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,701 به 11,710 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

ستاره دار(3) دودو آواتار ها
    تشکر شده 5,139 بار در 1,167 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط bolinger نمایش پست ها
    سلام از بنده ست

هیچی !

شب خوش
    عرض ادب و احترام
    استاد من خوشبینم
    این گزارشات عالی۹ ماهه باید کاری بکنه
    ارادت
    ✓✓✓امضا را ویرایش کردم و شش ماه به تاریخ موعود اضافه کردم!
    ✓✓✓ مثلاً مذاکره کردیم اما جنگ میشود! البته جنگی محدود با هدف از بین بردن تاسیسات هسته ای ج.ا با مشارکت اسراییل آمریکا و احتمالا شرکای غربی و چراغ سبز روسیه و چین! این اتفاق بنظرم تا قبل از دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد✓✓✓

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

سلام از بنده ست

گزارش بازار ، نوزدهم ژانویة الحرام 2021

امروز شاخصِ یک میلیون و صد و پنجاه هزارتایی بازار تهران تحت تاثیر جنبش سعادت آباد استریت بمیزان 400 ممیز 28 صدم واحددر شترگلویی زیر سوراخ کف شاخص کل متوقف شد .

ناظران بین المللی بر این باورند که ارتباط شاخص کل اینروزهای بازار تهران به تخم مرغ گندیده ،می تواند در زمره ی دستاوردها و ابزارهای نوین بازار های مالی قرار گرفته و سبب گشایش فصل جدیدی در مناسبات معامله گران بازار بورس و کاو ش های محققان دنیای اقتصاد گردد .

ناظران همچنین عقیده دارند که بشکند قلم آنان که ننویسند در ششماه گذشته بر سهامداران بورس تهران چه گذشت . سهامدارانی که قبل ازاین هر از گاهی از خجالت ملک و مسکن و دلار و موبایل و خودرو در می آمدند و هرچه بود و نبود در پایان معاملات ، یک کامودیتی در دست داشتند که به خانواده توضیح دهند که پول عزیز تر جان را صرف چه چیزی کرده اند ، امروز اما با یک جمله ی قرمز رنگ در نرم افزار آن لاین تدبیر پرداز یا رایان هم افزا مواجهند که صد البته هیچ بقالی در جهان کرونا زده ی امروز که نان خوردن در حکم جهاد فی سبیل الله است ، یک کاسه ماست بابت آن نمی پردازد .

از دیگر سو نماد شرکت معظم صدرا ، آرامکوی ثانی خاور میانه که آبستن صدها ، بلکه هزاران انفجار آبی و گازی و حتی بادی است پس از توقف دوروزه بمنظور افشای قرار داد ترک تشریفاتی ساخت پنج شناور به همت مدیران توانمند شرکت تا تاریخ سیزدهم بهمن ماه سال جاری تعلیق شد و مفت خری سهام شهریار مهستان در هاله ای از ابهام قرار گرفت .

تعلیق 13 روزه ی صدرا در بازار تخم مرغی و نه چندان مثبت ، تحلیلگران برجسته ی فوندامنتال این سهم را در برزخ این پرسش قرار داد که تلاش مدیریت صدرا برای بسته نگه داشتن سهم در بازار منفی سنخیتی با تحلیل قبلی آنها ندارد و در حکم شل کن ، سفت کن بنیادی قرار می گیرد .

به هر روی سهامدران بازار تهران امیدوارند که به مدد شانه های تخم مرغ ، روزهای آینده شاهد تعادل در بازار تهران باشند تا شاید بتوانند از این منجلاب خود خواسته راه نجاتی بیابند و اِلا فلا ...

خبرنگار افتخاری بازار

پرویز رنگارنگ

شب خوش

پ.ن

شتر گلو لوله ی U شکل زیر سوراخ چاه توالت یا سینک ظرفشویی یا مشابه آن است که در اثر تجمع آب مانع از خروج بوی فاضلاب می گردد .

شب بخیر
    سلام از بنده است
    عالی بود
    ارادت
    ✓✓✓ مثلاً مذاکره کردیم اما جنگ میشود! البته جنگی محدود با هدف از بین بردن تاسیسات هسته ای ج.ا با مشارکت اسراییل آمریکا و احتمالا شرکای غربی و چراغ سبز روسیه و چین! این اتفاق بنظرم تا قبل از دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد✓✓✓

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 375 بار در 60 ارسال

سلام از بنده ست

قبلاً عرض کردم که هرکس به اندازه ای که هزینه میکند می تواند به مدت محدود بازار را دستکاری کند .

شما هزار تا سهم صدرا را می توانی زیر قیمت در حال معامله بفروشی و چند صدم ثانیه و به میزان هزینه کردن همان مقدار ضرر ارزان فروشی هزار سهم ،صدرا را دستکاری کنی.

اما بلند مدت سهم ( باز اینجا زمان نسبی است و بستگی به هزینه ای که دستکاری کننده می پردازد دارد ) قابل دستکاری نیست و بازار مکانیسم خود تصحیح کنندگی دارد و امواج پیچ در پیچ اصلاحی در خودش بوجود می آورد .

در همین صدرا وقتی از ۲۲۸۰ سرازیر شد ، سهامدار عمده حدود یکماه روی ۱۴۵۰ دست و پا زد که سهم افت نکند اما سر انجام در اسفند تجمع سهامداران در شرکت و جلسه با دهقان باعث شد که گند لغو افزایش سرمایه در بیاید و سهم به ۱۰۰۰ تومن سقوط کند اما در غالب امواج پیچ در پیچ اصلاحی ناشی از تنفس مصنوعی روی ۱۴۵۰ .

اگر پای کلاس می نشینید ، حداقل حواستون به درس باشه !

امسال دولت هزینه زیادی روی بورس کرد ، که تا الان دارد این هزینه را پرداخت میکند .

امروز ندیدید چه بساطی در حکومت بود ؟

ننگ حرام خواری و تعیین کف ۱۶۰۰ و استعفای دو مدیر در یکسال و تاراج پول صندوق توسعه و آخرش هم جنبش سعادت آباد استریت و هزار هزینه ی امنیتی و سیاسی بابت مثلاً ۳۵همت برداشت پول . اصلا شما بگو ۱۰۰ همت ، بازهم نمی ارزید .

به اندازه ی این هزینه ی بی پایان که من به شما قول میدهم به این سادگی ها قابل کنترل نیست و تازه سر گنده ش زیر لحاف است ، دولت بازار را دستکاری کرد .

معلوم است که هیچ عاقلی چنین هزینه ی هنگفتی را برای این مقدار سود ناچیز نسبی انجام نمی دهد .

حالا یک عده دیوانه پیدا شدند و این کار را کردند به من چه مربوط است .

وقتی میگوییم بازار قابل دستکاری نیست ، پیش فرض اینست که با یک عده عاقل سرو کار داریم که هزینه - فایده ی اقدامات شأن را محاسبه می کنند وگرنه حماقت که قابل فرمولیزه کردن نیست .

البته می بینید که قدرت ترمز کردن برای شاخص که باید به مسیر طبیعی خودش برگردد و دارد بر میگردد را هم ندارند و گند کار در آمده است . یعنی دستکاری شاخص برای بلند مدت بطور مطلق حتی توسط یک عده دیوانه هم وجود ندارد .

همین الان باز هم قاطعانه عرض میکنم که امکان شاخص سازی به مدت طولانی وجود ندارد و هرسیاستمداری این حماقت را انجام بدهد فقط هزینه به خودش و دولتش و حکومتش و دینش و ایدئولوژیش تحمیل کرده است .

قبول نداری ؟

باش و نگاه کن .

فقط توجه کن که وظیفه عالم و متخصص و ویژه کار و کف بازاری اینست که قبل از اینکه یک اتفاقی بیافتد و تبدیل به بحران بشود به احمق ها اطلاع بدهد . حالا اگر احمق پند نگرفت و اقدام کرد دیگه بعهده ی متخصص نیست و می شود آنچه که باید بشود .

شب خوش
    سلام و عرض ادب
    خدمت استاد گرانقدر
    بسیار سپاسگذارم که اجازه فرمودی مجدد سر کلاس حاضر شیم
    استاد این سوالات بخاطر هواس پرتی و فشار های روانی وارده است
    گرچه که حضرتعالی با بزرگواری و متانت همیشگی اقدام به راهنمایی بی منت دوستان میکردین
    پس استاده همانطور که با شاهد مثال عنوان کردید دستکاری برای کوتاه مدت امکان پذیره و و تو بلند
    مدت عملا شدنی نیست البته اگه طبق معمول اشتباه متوجه نشده باشم!!؟
    راستی استاد بین دیوانه ها اگه کسی عاقلانه رفتار کنه بهش میگن دیوانه همینطور بین احمق ها
    غرض عرض ارادت بود خدمت حضرتعالی

ارا ت

تو بازاری که یه تریدر بمانند استاد باشه و یکی هم لنگه من همین میشه دیگه
    بدو بدو اومده دو ماهه میلیونر شه ،نکرده حداقل از چهار تا خبره بپرسه
    حالا داره گریه میکنه من مامانمو میخام
    بعضی اوقات ادم فکر میکنه چرا مسولین ما اینجورین
    بعد میبینه به مردموممون میان
    البته که خودمو عرض کردم دور از جون بزرگواران حاضر در جمع

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید jalili از ایشان تشکر کرده اند:

صدرا که فعلا بسته است ولی بازار راه خودش را می‌ره بنظرم روزهای خوبی را بازار پیش رو داره انتخاب هوشمندانه هم شرطه

اما دوستانی که دنبال سهام خوب بنیادی و مطمئن هستند میخوام سهمی را پیشنهاد بدم که اتفاقا هم دوستمون بهنام هخامنشی روش نظر مثبت داره ( در تاپیک خودش بهش اشاره کرده) و هم جناب تکنیکالر عزیز خودمون نیمچه تاییدی فرمودند( در پاسخ به پرسش من در تاپیک پتایر )

این سهم پاسا است که قیمتش امروز( همون دیروز) ۲۴۵۶ تومان و صف فروش بود ! ! سهمی که نه ماهه ۲۰۵ تومان ساخته و احتمالا سود امسالش به ۲۷۵-۳۰۰ میرسه

الان یادم اومد جناب طیب هم روی پاسا نظر مثبت داشت و توی همین تاپیک بهش اشاره کرد
    خلاصه خیلی حرفه این ۳ نفر یک جایی به یک نقطه مشترک برسند مگر نه بولینگر عزیز؟
    ویرایش توسط دودو : 2021/01/20 در ساعت 01:32

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 747 بار در 263 ارسال

#خصدرا با شناسایی عدد عجیب 8871 میلیارد ریالی در سایر هزینه ها 9 ماهه به سود 18 ریالی رسیده است.

بتاسهم

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید danielbarooni از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

#خصدرا
    اطلاعات و #صورت‌های_مالی_میاندوره‌ا? ? #دوره_9_ماهه منتهی به 1399/09/30 (حسابرسی نشده) شرکت صنعتی دریائی ایران

▪️ شرکت صنعتی دریائی ایران در دوره 9 ماهه منتهی به 1399/09/30 به ازای هر سهم 18 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 64% افت داشته است.

▪️ «خصدرا» با سرمایه ثبت شده 26,221,057 میلیون ریال طی عملکرد 9 ماهه منتهی به 1399/12/30 مبلغ 481,560 میلیون ریال سود محقق کرده است.
    ...Helping hands are more valuable than praying lips

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

درود
    معلوم نیست تو این شرکت خراب شده چه خبره!
    یکی از احتمالات در خصوص سایر هزینه ها شاید خرید سهم شهریار مهستان و سگ خور کردن حق و حقوق سهامدار باشه...
    البته پیوست را باید بررسی کرد!
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,293 بار در 1,259 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    #خصدرا
    اطلاعات و #صورت‌های_مالی_میاندوره‌ا? ? #دوره_9_ماهه منتهی به 1399/09/30 (حسابرسی نشده) شرکت صنعتی دریائی ایران

▪️ شرکت صنعتی دریائی ایران در دوره 9 ماهه منتهی به 1399/09/30 به ازای هر سهم 18 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 64% افت داشته است.

▪️ «خصدرا» با سرمایه ثبت شده 26,221,057 میلیون ریال طی عملکرد 9 ماهه منتهی به 1399/12/30 مبلغ 481,560 میلیون ریال سود محقق کرده است.
    درد نکند انشالله

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 850 بار در 151 ارسال

با سلام
    این گزارش میاندوره ای به نظرم نشانه خوبی است برا سعود سهم از گزارشات و قراردادهای متعدد که خیری ندیدیم....

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ali1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

سلام

یعنی چه اتفاقی افتاده که کلی قرار داد دلاری بسته میشه و کلی اضافه کاری دلاری گرفته میشه و بدهی دلاری به نحوی رشد می کنه که زیان تسعیر اینطور قابل ملاحظه افزایش پیدا می کنه. چطور ممکنه آخه. شرکت بسته بشه مقرون به صرفه تر نیست؟

سود ناخالص نسبت به کل سال 98 به میزان 149 درصد رشد داشته اونوقت زیان عملیاتی داشته تو 9 ماهه اول یعنی هرچی سود کرده بابت زیان تسعیر از بین رفته. یعنی چی؟ یعنی چی؟ دردمونو به کی بگیم؟

آفرین به فعالان بازار که گول افشاهای زیبا و دهن پرکن و وعده های پوچ مدیریت شرکت در مجامع رو نمی خورن و سمت این سهم با اینهمه سواستفاده و حسابسازی و سهامدار غیر قابل اعتماد نمیرن

اشتباه از من ساده بود که همیشه به سپاهی ها بی اعتماد بودم ولی سهمی رو خریدم که سهامدار اصلیشن.

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)