صفحه 738 از 1968 نخست ... 23863868872873573673773873974074174878883812381738 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,371 به 7,380 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

کاربر فعال اسطوره آواتار ها
    تشکر شده 1,354 بار در 249 ارسال
    كسي گزارش جديد صدرا رو خونده؟؟؟
    شما نبايد به آنچه بازار فكر ميكندزياد توجه كنيد.شما بايد تحقيقات خودتان را انجام داده و تعيين كنيد كه يك سهام خاص چه ارزشي دارد.در اين صورت اغلب ميتوانيد دانه هاي بلوطي را بيابيد(كه در اينده به درختان تناور بلوط تبديل ميشوند)كه ديگران به هر دليلي فكر مي كنند آنها خطرناك هستند.
    رابرت مپل براون

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسطوره نمایش پست ها
    سلام
    گزارش اصلی صدرا نیست
    منتظر اصلیش باشید که احتمالا از ضرردهی به سود رسیده باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط "heydar" : 2013/04/13 در ساعت 18:52

3. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز لطفا شنبه آینده تشریف بیاورید مجمع آنجا با مادر ایشان آشنا خواهید شد . چون نشاالله ایشان در مجمع حتما صحبت خواهد نمود .البته با قبول زحمت سفر از اصفهان به تهران .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    حمید خان sina100 زنده است, اگه الان یه سری به تاپیک شبندر در تالار گفتمان بزنی متوجه گفته هام میشی, اوون دفعه که هر چی بهت می گفتم این خبر کذب محض است و تو داری اشتباه می کنی ولی گوشت اصلآ بدهکار نبود و حرف حرف خودت بود. ترکمون زدی با این خبر رساندنت, دفعه بعد مواظب باش بازم گول نخوری و حتمآ با بنده یه مشورتی بکنی,این هم مثل خبرهای دیگه ات(صدرای 10 ذلاری) کشک از آب در اومد که؟زرشک.

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز این شرکت یک شرکت تازه تاسیس از زیر مجموعه های صدرا است و سرمایه آن تنها پنج میلیون تومان است و برای هر سهم 71.816 تومان سود ساخته است و در اصل با 50 هزار سهم حدود 3.6 میلیارد تومان سود ساخته است .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط اسطوره نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hey نمایش پست ها
    سلام
    گزارش اصلی صدرا نیست
    منتظر اصلیش باشید که احتمالا از ضرردهی به سود رسیده باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    جناب حمید خان بنده قصد خروج کامل از صدرا را دارم و بنابراین در مجمع شرکت نخواهم کرد, اما از شما تقاضا دارم به جای بنده به مادر سینا 100 تسلیت بگوئید و یه فاتحه هم برای شادی روحش حتمآ بخوانی,فقط یادت نره ها؟ خداییش حرف نداری

9. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز با شناختی که از شما دارم ! ممکن نیست شما از صدرا خارج شوید ! البته شاید منظور شما خروج از ساختمان صدرا باشد نه فروش سهام صدرای شما ! در هر صورت هرجا که باشی شاد و موفق و پیروز باشی .چشم حتما انجام خواهم داد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    جناب حمید خان بنده قصد خروج کامل از صدرا را دارم و بنابراین در مجمع شرکت نخواهم کرد, اما از شما تقاضا دارم به جای بنده به مادر سینا 100 تسلیت بگوئید و یه فاتحه هم برای شادی روحش حتمآ بخوانی,فقط یادت نره ها؟ خداییش حرف نداری

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز با شناختی که از شما دارم ! ممکن نیست شما از صدرا خارج شوید ! البته شاید منظور شما خروج از ساختمان صدرا باشد نه فروش سهام صدرای شما ! در هر صورت هرجا که باشی شاد و موفق و پیروز باشی .چشم حتما انجام خواهم داد .و من الله توفیق .

باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

حاجی خوب شناختی این ...............................

باشناختی که بنده دارم حتی از ساختمون صدرا هم خارج نمیشه .....................

فقط میخره ................. واسه خاطر خدا ...................واونم چه خریدی

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    باسلامی مجدد وبا احترام وافر

دوست بزرگوار برای بنده صدرای 50تومانی و یا 500تومانی فرقی ندارد چون به اهداف خیلی بالا معتقد هستم طبق تحلیل خودم ..............

و همیشه در تمامی عرصه ها تاکید بر متغیرات داشته ام و با مثال ها و روند هایی طبق اصول علمی

چه متغیراتی موجب فراوری 7300تومانی به 98تومان شد؟ و کاما از 8700تومان به 2187ریالی شد ؟؟؟؟؟ متغیرات

چه متغیراتی موجب اکنتور 72تومانی به 1800تومان شد و شبندر و ذوب و پالایشگاه تبریز و شپنای 400تومانی و پتروشیمی شیراز 220تومانی که با

تحلیل در تاپیک اتقاقات بورسی معرفی کرده بودم

چه متغیراتی موجب شدوص 150تومان به 1000 و ............................. ده ها مثال میشه آورد

متغیراتی که موجب تحولات بنیادی صدرا خواهد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ..................

وصول مطالبات

تسویه بدهی ها

تنظیم اسناد جزیره صدرا و ساختمان صدرا که یحتمل تا حالا حد اقل ساختمان باید انجام شده باشه

افزایش سرمایه

باوجود استراتژیک بودن شرکت صدرا که انجام قراردادها برای کشور عزیزمون ایران حیاتی محسوب میشود آیا موارد فوق الذکر بوقوع نخواهد پیوست؟

در تحولات بنیادی فراوری با وجود زیان 200تومانی یکسال قبلش و اعلام سود 10تومانی به 680تومان رسید .....از 98تومان و.....................

اونم یک شرکتی که استراتژیک نبوده ونیست ...................... یا شرکت های قندی از 100تومان به ............چند .............استراتژیک هم نیستند

و فقط با متغیرات افزایش قیمتی داشته اند ........................... و ...........................

و صدرا هم طبق اصول علمی با وقوع متغیراتی با وجود استراتژیک بودن فراتر از تصورات رشد خواهد کرد و به همین دلیل صدرای 50تومانی و یا 500

تومانی برای بنده تفاوتی نداشته و نخواهد داشت ..........................

در تحلیل های بنیادی تحلیلی اگر بر فروضاتی که میتونه بوجود آید ( پیشبینی آتی) تکیه نکند فاقد اعتبار بوده و اصلا تحلیل محسوب نمیشود

نوع روند با توجه به متغیراتی که میتوانند بوقوع بپیوندند و ایجاد تحولاتی گردند .................

امیدوارم بتونم ............................ کرده باشم .......طبق وظیفه

فقط جهت یاد آوری ....................این مطالب را هر از گاهی بالا میاورم ..........طبق وظیفه

خب شاهد وقوع اولین تغییر در زیر مجموعه صدرا هستیم ...........................متغیراتی که تاکید داشتم ودارم

صدرا تا حالا هیچ گزارشی از زیر مجموعه ها نداشته و حالا شروع شده ................................. و ادامه دار خواهد بود

متغیرات مثبت و تغییر روند خیلی وقت پیش آغاز شده ولی میترسند یکجا رو کنند .........................

در کدام دادگاه تجدید نظررسیدگی به حکم دادگاه بدوی به این قدر زمان نیاز دارد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

مطالبات ............................. یعنی هیچکدام وصول نشده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاهد خوایم بود که چه متغیراتی بوجود آمده ...............نزدیک است

15. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    دوشنبه 26 فروردین(فراخوان شماره 2)

فراخوان مشاور برای ساخت 4 شناور در دریای خزر

شرکت نفت خزر نظارت و مهندسی بر طراحی و ساخت دو فروند شناور چندمنظوره و دو شناور آلاینده‏ روب را از طریق مناقصه به واجدان شرایط واگذار می‏کند.

به گزارش مارین نیوز، این شرکت در دو آگهی فراخوان مشاوره خود اعلام کرده که این شناورها طی مدت 18 ماه در یکی از کارخانه‏ های ساخت شناور در دریای خزر ساخته خواهند شد.
    اواخر سال گذشته با امضای قراردادی ساخت این شناورها به شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) سپرده شد.

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    دوشنبه، 26 فروردین 1392 - 09:56
    خجسته مهر خبر داد
    سرمایه گذاری ۲۸۰ میلیارد دلاری در بسته اجرایی نفت/ ظرفیت تولید را حفظ میکنیم
    نفت نیوز: برای عملیاتی کردن بسته اجرایی وزارت نفت در برنامه پنجم کل سرمایهگذاری مورد نیاز با در نظر گرفتن بازپرداختها چیزی حدود 280 میلیارد خواهد بود.
    به گزارش نفت نیوز به نقل از فارس ؛ محسن خجستهمهر گفت: براساس ماده 217 قانون برنامه پنجم بستههای اجرایی و عملیاتی باید به شکل همگرا دیده شود و همه فعالیتها هدف واحدی را دنبال کنند.

وی اضافه کرد: در ماده 217 که بسته اجرایی وزارت نفت براساس آن تدوین شده است، طرحهایی معرفی میشود و برای هر یک بودجهای در نظر گرفته شده است. وزارت نفت نیز بسته را به طور کامل ارائه کرده که جزئیات آن به تصویب هیئت وزیران رسیده است.

معاون برنامهریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت افزود: بودجه سنواتی صنعتی نفت را براساس این بسته اجرایی عملیاتی پیشنهاد میکنیم و بودجه شرکتها براساس آن پیشنهاد میشود.

وی با بیان اینکه مهمترین نیاز کشور به منابع در صنعت نفت در پخش بالادست احساس میشود، اظهار داشت: به دنبال آن هستیم که در راستای اجرای برنامه پنجم ظرفیت تولید نفت خودمان را حفظ کنیم و متناسب با استراتژیهای تولید، نفت تولید کنیم.

خجستهمهر گفت: برای عملیاتی کردن بسته اجرایی وزارت نفت در برنامه پنجم کل سرمایهگذاری مورد نیاز با در نظر گرفتن بازپرداختها چیزی حدود 280 میلیارد خواهد بود.

وی توضیح داد: بخشی از بازپرداختهای اوراق مشارکت و فاینانسها در طول برنامه پنجم اتفاق خواهد افتاد و بخشی نیز به برنامه ششم خواهد رسید.

به گزارش فارس، بسته اجرایی وزارت نفت با جزئیات در طول برنامه پنجم در زمستان گذشته به تصویب هیئت وزیران رسید و ابلاغ شد.

بر این اساس برای اولین بار است که وزارت نفت برنامهای تصویب شده با این جزئیات و ذکر ارقام مشخص و با پرهیز از کلیگویی در اختیار دارد. در این برنامه به تفکیک سالهای اجرای برنامه پنجم اهداف عملیاتی در هر پروژه به صورت کمی و با اعداد مشخص ذکر شده است.

با این وجود نقطه ضعف اصلی این برنامه ذکر نشدن ریز ارقام مربوط به نیاز پروژههای مختلف به منابع مالی و سرمایه گذاری و محل تامین این منابع است.

گفته میشود در برنامه اولیه تدوین شده در وزارت نفت ارقام مورد نیاز برای سرمایهگذاری در نفت وجود داشته است اما این ارقام به منظور جلوگیری از ایجاد تعهد برای دولت در معاونت برنامهریزی رئیسجمهور حذف و به هیئت وزیران ارائه شده است.

در سالهای اخیر یکی از مشکلات مهم صنعت نفت ایران در همه حوزهها به خصوص در بالادست این صنعت که تولید نفت و گاز را بر عهده دارد، کمبود منابع برای تامین مالی پروژهها بوده است.

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)