صفحه 832 از 1970 نخست ... 33273278282282983083183283383483584288293213321832 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,311 به 8,320 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

باسلام:
    دوستان عزیز صدرایی و دوستان تالار گفتمان بورس : اگر اجازه بفرمایید بنده به همراه تنی چند از سهامداران حقیقی و .......... محترم هم در جلسه شما شرکت خواهیم کرد .باشد که خداوند رحمان و رحیم به جمع برکت بخشیده و باعث ازدیاد روزی همگان شود . ضمنا خواهش می کنم اصلا به فکر پذیرایی نباشید .و من الله توفیق .

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز خریدار حقوقی شرکت سیمابگون می باشد که امروز 1346000 سهم صدرا خریداری نموده است .ومن الله توفیق .

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی sarcheshmehpour آواتار ها
    تشکر شده 913 بار در 223 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز صدرایی و دوستان تالار گفتمان بورس : اگر اجازه بفرمایید بنده به همراه تنی چند از سهامداران حقیقی و .......... محترم هم در جلسه شما شرکت خواهیم کرد .باشد که خداوند رحمان و رحیم به جمع برکت بخشیده و باعث ازدیاد روزی همگان شود . ضمنا خواهش می کنم اصلا به فکر پذیرایی نباشید .و من الله توفیق .
    به امید دیدار همه دوستان
    در این بازار اگر سودی ست، با درویش خرسند است، خدایا! منعمم گردان، به درویشی و خرسندی

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sarcheshmehpour از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوستان عزیز جلسه دیروز جلسه خوبی بود و بنده به سهم خودم از تمام کسانیکه زحمت کشیدن و این جلسه را برگزار کردن کمال تشکر را دارم . ولی یک نکته بسیار مهم که نگرانی بنده و اکثر سهامداران حقیقی تعداد بالا داشتیم این بود . مراقب سودا گران و کسانیکه از این حرکتهای پاک بهره برداری ناجوانمرادنه نموده و سهم چاق کنی راه انداخته و بدون کمترین هزینه و یا نشان دادن خودشان بیشترین بهره را برده و ظرف یکی دو ماه و با بردن سود فراوان و بدون اینکه اتهامی بر علیه آنان باشد و بدون هرگونه ردی سهم خود را فروخته و ما را با مشکلاتمان تنها می گذارند باشیم . فراموش نکنیم کسی که سر مارا کلاه می گذارند هرگز از ما نیستند و خودشان را هرگز به ما نشان نخواهند داد و در نهایت این ما هستیم که باید بدون هر سود نا حقی ، پاسخگو به کسانی باشیم که نسبت به ما شک بی مورد خواهند برد و آه و نفرین آنها شامل حال ما می شود در حالیکه ما پاک ترین و بی چشم داشت ترین تلاش خودمان را برای بهبود وضع سهامداران حاضر کرده ایم ولی نا خواسته سود مان را به سوداگران ندهیم . همانند دفعه قبل که خودم از همه بیشتر ضرر کردم و در 3748 خریدم و تمام سهم خودم را به 2600ريال به ناچار برای تسویه فروختم . ضمنا همین موضوع را نیز در جلسه هم عنوان کردم .ومن الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/05/31 در ساعت 08:39

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز بنده از این کارهای نا شایست سهم چاق کنی و فروش به عده ای بدبخت خوشم نمی اید و تماو سهام خودم را واگذار کردم.ومن الله توفیق

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

باسلام:
    دوستان عزیز بنده از این کارهای نا شایست سهم چاق کنی و فروش به عده ای بدبخت خوشم نمی اید و تماو سهام خودم را واگذار کردم.ومن الله توفیق
    یعنی چی؟
    کلا همه صدرا هاتون رو فروختین؟
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

جناب احمدی فر میشه شفاف سازی کنید؟؟؟؟؟بنده دیروز هم انتقادهای زیادی به حرفاتون داشتم،هم حرفای دیروز و هم حرفای گذشته،اما ترجیح دادم صحبتی نکنم به احترام سن و سال شما.
    شما اگر نظرتون این بوده ، چرا دیروز اینقدر از سهم حمایت کردید، دیروز جز شما که قیمت 10 دلاری برای سهم دادی، کی حرف از قیمت سهم زد؟؟؟کسی قیمت چاق نکرد!!
    شما نبودی دیروز فرمودین تمام قد به حمایت از سهم و جناب پارسا ادامه میدم!!؟؟؟؟هنوز 24 ساعت نشده!؟؟ شما نبودی دیروز میگفتی سرمایه گذاری من در صدرا، یه حرکت ملی و حمایت ملی؟؟؟؟شما نگفتی 60 درصد با دید ملی سهم میخرم، 40 درصد با نگاه سود شخصی؟؟؟؟؟
    میشه بفرمایید چه اتفاقی افتاده که جناب احمدی فر حامی دیروز، امروز اینچنین شدند!؟الان کی قیمت داد!؟؟دوستان فقط گفتند 250 جمع کنید که این اتفاق افتاد!!
    حرفا و رفتارتون تناقض داره ، وناخواسته افکاری تو ذهن پدیدار میکنه...
    دیروز تو جلسه هم گفتم،الان هم میگم،دلیل این همه پشت پرده صحبت کردن ها، مخفی کارها، در لفافه حرف زدن توی صدرا و بین سهامداراش چیه؟؟؟؟
    شما اگر چیزی میدونی، و ادعا میکنید که طرفدار سهامدار حقیقی هستید، خب خیلی راحت و رک صحبت کنید تا ما هم با کمک شما دوست از دشمن بشناسیم! اما این حرکت شما اصلا دید مثبتی به ما نمیده....
    در هرصورت شما که ادعا میکردید حالا حالا سهم نمیفروشم،اما فروختید، انشا.. هرجا هستید پرسود باشید
    ویرایش توسط creator_65 : 2014/05/31 در ساعت 11:17

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 162 بار در 45 ارسال

ببخشید اون 40درصد و 60درصدی که دیروز تو تالار زیتون فرمودید را یادتونه
    باسلام:

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید far از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز بنده در همان جلسه دیروز هم خدمتتان عرض کردم . اما دوباره توضیح می دهم : بنده در نوبت قبل که سهم تا 3747 بالا رفت به پیشنهاد خیلی از شما ها در صف خرید سهم بودم و در چشم بهم زدنی ، سهمی که در مدت کوتاهی از 70 تومان تا 3747 بالا آمده بود را چنان فروختند که حکایت آن شده است که دیدید .و کسی در این مدت پاسخگوی این عمل خودش نبود و هیچکس آنها را نمی شناخت وخیلی ها به بنده زنگ می زندند و فکر می کردند که یا بنده یا افرادی با همکاری بنده تصمیم به این کار داشته ایم و کلاه عده زیادی را برداشته ایم و........ در حالیکه خودم بارها در تالار بیان کردم که یکی از متضررین آن عرضه های دوستان نا رفیق بودم و آن روزها قرار بود صدرا به قیمتهای ........... دست پیدا کند ولی همیشه هستند کسانیکه از این حرکتهای انسان دوستانه سو استفاده می کنند و چون آن افراد ناشناخته هستند ! سوء ظن بسمت افراد شناخته شده است .و حالا با دیدن معاملات امروز متوجه همان حرکت شدم که صلاح دیدم بجای بدست آوردن سود یا بهتر بگویم : جبران ضررهای گذشته از سهم خارج شوم و اکنون حتی یک سهم هم ندارم و با وجود ضررهای فراوان و امکان رشد سهم تا قیمتهای بالا خودم را از این اتهام مبرا کنم . چرا صبر کنم سهم بعنوان مثال 500 تومان شود و من اعلام خروج کنم و عده ای بیایند بگویند تو سهم را چاق کردی و با سود صد یا 200 درصدی از سهم خارج شودی . همین الان از سهم خارج شدم و خودم را از هر اتهامی مبرا کردم و سهم و سودش بماند برای کسانیکه قصد سفته بازی دارند .
    هم خدا شاهد است و هم هر کس شما که آزاده اندیش است . بنده تا کنون هیچ اطلاعات دروغی به شما نداده ام ولی بدانید با افرادی که قصد موج سواری دارند هیچ ارتباطی ندارم و قبلا بگویم روی حرف من نه جناب طیب عزیز است نه جناب پارسا و نه جناب ................ و انگشت اتهام من به سمت هیچ کس نیست و فقط به سمت بازار بورس است که آگاهانه بدنبال فریب سهامداران است . از همه شما حلالیت می طلبم و همه شما را به خدای بزرگ می سپارم ضمنا دوباره عرض می کنم صدرا ده دلار می ارزد (به دلیل ارزش جایگزینی)ولی بنده با حرکتهای ناجوانمردانه سهم چاق کنی و بنداز و دررویی مخالفم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    جناب احمدی فر میشه شفاف سازی کنید؟؟؟؟؟بنده دیروز هم انتقادهای زیادی به حرفاتون داشتم،هم حرفای دیروز و هم حرفای گذشته،اما ترجیح دادم صحبتی نکنم به احترام سن و سال شما.
    شما اگر نظرتون این بوده ، چرا دیروز اینقدر از سهم حمایت کردید، دیروز جز شما که قیمت 10 دلاری برای سهم دادی، کی حرف از قیمت سهم زد؟؟؟کسی قیمت چاق نکرد!!
    شما نبودی دیروز فرمودین تمام قد به حمایت از سهم و جناب پارسا ادامه میدم!!؟؟؟؟هنوز 24 ساعت نشده!؟؟ شما نبودی دیروز میگفتی سرمایه گذاری من در صدرا، یه حرکت ملی و حمایت ملی؟؟؟؟شما نگفتی 60 درصد با دید ملی سهم میخرم، 40 درصد با نگاه سود شخصی؟؟؟؟؟
    میشه بفرمایید چه اتفاقی افتاده که جناب احمدی فر حامی دیروز، امروز اینچنین شدند!؟الان کی قیمت داد!؟؟دوستان فقط گفتند 250 جمع کنید که این اتفاق افتاد!!
    حرفا و رفتارتون تناقض داره ، وناخواسته افکاری تو ذهن پدیدار میکنه...
    دیروز تو جلسه هم گفتم،الان هم میگم،دلیل این همه پشت پرده صحبت کردن ها، مخفی کارها، در لفافه حرف زدن توی صدرا و بین سهامداراش چیه؟؟؟؟
    شما اگر چیزی میدونی، و ادعا میکنید که طرفدار سهامدار حقیقی هستید، خب خیلی راحت و رک صحبت کنید تا ما هم با کمک شما دوست از دشمن بشناسیم! اما این حرکت شما اصلا دید مثبتی به ما نمیده....
    در هرصورت شما که ادعا میکردید حالا حالا سهم نمیفروشم،اما فروختید، انشا.. هرجا هستید پرسود باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط far نمایش پست ها
    ببخشید اون 40درصد و 60درصدی که دیروز تو تالار زیتون فرمودید را یادتونه

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_em نمایش پست ها
    یعنی چی؟
    کلا همه صدرا هاتون رو فروختین؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/05/31 در ساعت 13:35

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

ببخشید، ولی من اصلا توجیه نشدم!!
    اون زمانی که شما اعلام کردین سهم فروختم، حدود سه میلیون سهم معامله شده بود، این اتفاق روزهای قبل هم افتاده بود!!! دقیقا چه معامله عجیبی شما رو متحیر کرد!!؟؟از دیروز هم معلوم بود معاملات امروز بالا خواهد بود، چون برخی از دوستان مثل بنده ، میخاستند جلسه برگذار شه، ببینند با چه کسانی رو برو هستند، آیا قابل اعتماد هستند یا خیر ، که شکر خدا این اتفاق افتاد، مخصوصا با حضور رییس هیئت مدیره صدرا، پس اتفاق عجیبی نیفتاد
    در ضمن شما خیلی راحت میتونستید بگید این خبره یا آن خبر!!میتونسید بگید دارن فلان کار میکنند، یا آقای ... دارن خالی میکنن یا سهم چاق میکنند!!اون موقع کسی انگشت اتهام به سمت شما نمیگرفت....دلیل برای فروش سهم و این صحبت ها نبود!
    ویرایش توسط creator_65 : 2014/05/31 در ساعت 14:02

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)