صفحه 837 از 1968 نخست ... 33773778782783483583683783883984084788793713371837 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,361 به 8,370 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

باسلام:
    دوست عزیز ، چون شما گل تقدیم کردید ، بنده وظیفه خودم دانستم شما را از اشتباه در بیاورم . اگر به خدا اعتقاد دارید ؟ اون شخص و تمام اشخاصی را که به نام بنده می خوانید : هیچ کدام بنده نیستم . مگر یک انسان آنقدر کم عقل می شود که خودش را اینچنین به شما معرفی کند و بعد بیاید این حرکات زشت را از خودش به نمایش بگذارد ؟ در هر صورت تمام مطالب بنده در این سایت محفوظ است و تنها گناه بنده این است که به سهامداران قدیمی صدرا هشدار دادم که یک جریان نوسانگیری در پیش است و بنده انگشت اتهام خودم را به سمت هیچ کسی نگرفته ام و اعلام کردم خصوصا آقا طیب و آقا پارسا را هم مورد اتهام قرار نمی دهم و فقط این یک هشدار است .و در آخر هم اعلام کردم تمام این اقدامات در ده دلاری بودن صدرا خللی وارد نمی کند و حالا اینکه صدرا دشمن دارد یا ندارد و یا شما خود آن آیدی ها را ساخته اید یا دشمنان ساخته اند ! بنده نمی دانم و فقط می دانم آن کسی که بشدت از تلاشهای بنده در ثابت نگه داشتن صدرا و دور کردن استرس از سهامداران قدیمی و سعی بنده در هماهنگ کردن رشد صدرا با اخبار بنیادی متضرر می شده است ! اکنون بخوبی به هدف خودش رسیده است و هم نوسان قابل توجه گرفته است و هم آب صدرا را گل آلوده کرده است و هم بستر افت قیمت یا رشد هیجانی قیمت را بخوبی ایجاد نموده است و از سر در گمی شما هم سود برده و هم سود بیشتری خواهد برد . بنده به خودم و به شما و به تمام دست اندر کاران صدرا این مصیبت وارده را تسلیت عرض می نمایم و باشد که این افراد بزودی زود در محضر باری تعالی پاسخگوی اعمال زشت خویش باشند . ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط sss1000 نمایش پست ها
    درود جناب احمدی فر
    من نیز از استاد پیروی میکنم.

این گل را تقدیم شما میکنم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز خدمت همه شما که لطف دارید و به بنده زنگ می زنید و اصرار به دانستن نظر بنده می کنید باید عرض کنم : همانطور که قبلا هم گفتم در صدرا فعلا اتفاق خاصی رخ نداده است و توصیه بنده به نگهداری سهم خودتان است و از رفتن به صف خرید پرهیز نمایید . اما صدرا با دید بلند مدت و سال 94 انشاالله سود خوبی را نصیب شما خواهد کرد ولی این موضوع باعث نشود که ایجاد موج نمایید و دوباره سود به جیب عده ای برود و زیان باعث نابودی برخی شود .طبق وظیفه خدمتتان عرض می کنم که بنده هنوز سهام خودم را که بخاطر مخالفت با موج سازان فروخته ام هنوز جایگزین نکرده ام ولی درصورت امکان در قیمتی که دچار زیان نشوم دوباره جایگزین خواهم کرد و اگر چنین کردم حتما خدمتتان عرض خواهم کرد .در هر صورت بنده هرگز به کسی نگفته ام بخرد و نگفته ام بفروشد و تنها بخاطر شما عزیزان تمام تلاش خودم را برای سر بلندی کشور و صدرا انجام داده ام و حالا چه نماینده باشم و چه نباشم ، فرقی نمی کند و بنده یک ایرانی هستم و خودم را موظف به تلاش برای اعتلای کشورم می دانم .در پایان خدمت همه شما عزیزان عرض می کنم منظور بنده از نوسانگیران شخص خاصی نیست و فقط اشاره به بازار دارد .ومن الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/17 در ساعت 16:00

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی salarnight آواتار ها
    تشکر شده 284 بار در 61 ارسال

سلام اقاحمیدازینکه اطلاع رسانی میکنیدازشماممنون وسپاسگذارم من یه سهامدارخارجی صدرا واهل افغانستان میباشم وصدهزارتاصدرادارم وحدود150000تاروبه برادران دلسوزدر100 تومان قبلا واگذارنمودم نوشته های شما به ماارامش وقوت قلب میده امیدوارم باسهام دارشدن دوباره شمادرصدراجمع مامنسجم بمونه وازسودوهیجان صدراباصبر وبردباری لذت ببریم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید salarnight از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یادتان باشد که گفتم مبادا اسیر دست نوسانگیران شوید .ومن الله توفیق .

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

10 سکوی نیمه کاره در دست صدرا

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با تشریح آخرین وضعیت ساخت و نصب سکوهای دریایی میدان گازی پارس جنوبی، از نیمه کاره ماندن ساخت 10 سکو در مجموعه صدرا خبر داد.

به گزارش مارین نیوز، علی‏اکبر شعبانپور گفت: دومین سکوی فرآورش فازهای 15 و 16 طی چند روز آینده در خلیج فارس نصب و به این ترتیب، این فازها به مراحل راه اندازی کامل نزدیکتر می‏شود.

به گفته وی، این سکو هم اکنون در جزیره کیش است.

وی ادامه داد: سازه فراساحلی فاز 15 پارس جنوبی با ظرفیت تولید روزانه 28 میلیون مترمکعب گاز، منابع برداشت شده از مخزن مشترک گازی با کشور قطر را به پالایشگاه واقع در بخش خشکی عسلویه که در فاصله 115 کیلومتری از موقعیت دریایی قرار دارد، منتقل خواهد کرد.

شعبانپور در مورد آخرین وضعیت بخش دریایی فازهای 17 و 18 پارس جنوبی نیز گفت: هم اکنون دو سکوی اصلی این فازها در دریا در حال راه اندازی است و دو سکوی اقماری آنها نیز توسط شرکت صدرا ساخته خواهد شد.

وی یادآور شد: هم اکنون ساخت 10 سکو از فازهای 13، 17 و 18 و 22 تا 24 پارس جنوبی برعهده شرکت صدرا است که متأسفانه این پروژه‏ها به دلیل مشکلات زیاد این شرکت تقریبا متوقف هستند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به پیشرفت 99.6 درصدی ساخت سکوی 18A فازهای 17و 18 پارس جنوبی اشاره و تصریح کرد: تاکنون عملیات نصب خط لوله و جکت این سکو در دریا بیش از 76 درصد پیشرفت داشته، ضمن آنکه عملیات پیش راه اندازی این سکو نیز از مرز 62 درصد گذشته است و تا اوایل شهریور امسال راه اندازی کامل خواهد شد.

وی با بیان اینکه «کل برداشت گاز ایران از پارس جنوبی 648 میلیارد مترمکعب است»، گفت: تاکنون کشور قطر بیش از یکهزار و 133 میلیارد مترمکعب گاز از این میدان برداشت کرده است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: تا ده روز آینده سکوهای دوم و سوم فاز 12 پارس جنوبی نیز در دریا نصب و بلافاصله راه اندازی این سکوها آغاز خواهد شد.

وی گفت: بر اساس پیش بینی‏ها بودجه مورد نیاز برای توسعه کامل پروژه‏های پارس جنوبی 53 میلیارد دلار است که تاکنون 34 میلیارد دلار آن پرداخت شده است، ضمن آنکه از بودجه 9.2 میلیارد دلاری شرکت نفت و گاز پارس، امسال تنها یک میلیارد دلار آن از محل منابع داخلی شرکت و بقیه آن از سایر منابع تأمین خواهد شد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز یادتان باشد که گفتم مبادا اسیر دست نوسانگیران شوید .ومن الله توفیق .
    سلام
    نمیدونم سهم دارید یا نه، و با فرض صداقت در گفتار شما، که انشا.. همینطوره، شما فعلا سهامدار نیستید.به نظرم اینکه تا مجمع هم سهامدار نشوید از محالات
    فقط خواهش داشتم در صورتی که صلاح دیدید و سهم خریدید، در مجمع فقط یک سهامدار باشید نه بیشتر.
    وقت جلسه کلا دو ساعته،پس باید از ثانیه ثانیه زمان استفاده برد،دوست نداریم این زمان که بعد از یکسال قسمتمون شده، به بیهودگی و حرفای بی فایده و توضیح و تفسیر های الکی هدر بره.به شخصه دوست ندارم، چه خودم، چه هر فرد دیگه ای بی جهت بره منبر و وقت جلسه بگیره
    با تشکر.موفق باشید

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم سهم دارید یا نه، و با فرض صداقت در گفتار شما، که انشا.. همینطوره، شما فعلا سهامدار نیستید.به نظرم اینکه تا مجمع هم سهامدار نشوید از محالات
    فقط خواهش داشتم در صورتی که صلاح دیدید و سهم خریدید، در مجمع فقط یک سهامدار باشید نه بیشتر.
    وقت جلسه کلا دو ساعته،پس باید از ثانیه ثانیه زمان استفاده برد،دوست نداریم این زمان که بعد از یکسال قسمتمون شده، به بیهودگی و حرفای بی فایده و توضیح و تفسیر های الکی هدر بره.به شخصه دوست ندارم، چه خودم، چه هر فرد دیگه ای بی جهت بره منبر و وقت جلسه بگیره
    با تشکر.موفق باشید
    سلام و درود
    تاریخ مجمع؟
    نظرت چیست؟چطور ارزیابی میفرمایید؟
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

سلام آقا میثم
    فعلا منتظرم ببینم اصلا تشکیل میشه یا نه
    تا الان که عزمی از سمت سهامدار عمده برای شرکت در مجمع ندیدم، ووقتی سهامدار عمده شرکت نکنه، یعنی جلسه رسمیت نخواهد یافت.
    اگر برخی از دوستان جلسه به تشنج نکشن(که مطمئنم این کار میکنن)، جلسه خوبی خواهد بود به نظر من.
    فعلا نظرم اینه جلسه تشکیل نمیشه...

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات و صورتهای مالی 12 ماهه منتهی به 1392/12/29 (حسابرسی شده)
    http://codal.ir/Reports/InterimState...VlJM1uBA%3d%3d
    ============

زیان محقق شده برای سال 92 مبلغ:2944 ریال

زیان انباشته به ازای هر سهم با افزایش 43 درصدی نسبت به سال قبل از ان به ازای هر سهم حدود 975تومان
    ======

یکسال دیگر گذشت و همانطور که قبلا هم گفته شد در هر گزارشی طی این سالها تنها شاهد زیاد شدن زیان بودیم.

جالب اینجاست که الان 5 6 سال است که برخی هر سال اعلام میکنن این دیگه اخرین گزارش منفی شرکت است و فقط هدف دراوردن سهم از چنگ سهامداران خرد است و بزودی متحول خواهد شد و فقط صبر کنید و بلند مدت فکر کنید!!

5 6 سال گذشته و هر سال این حرفها تکرار میشه حالا معلوم نیست این بلند مدت!چه زمانی فرا میرسه

اینکه بالاخره ممکنه یک زمانی اوضاع شرکت خوب بشه یک بحثه ولی مهمتر از اون زمان است.
    =======

این سهم معمولا محل فعالیت سفته بازان بوده و اخیرا هم سهم رو فقط با سفته بازی از 160 به بالای 300 بردند اونهم در چند روز بدون اینکه خبر خاصی باشه!

البته الان خوشبختانه افراد کمی در این سهم فعال هستند. یک زمانی این سهم به اصطلاح لیدر بود و همه چشم بازار به این سهم بود. هرروز یه شایعه ای اعلام و تا ظهر تکذیب میشد!عده ای ان زمان رو این سهم انقدر تعصب داشتند که اگر کسی کمترین انتقاد میکرد انگار کفر گفته و تیکه پارش میکردن!ولی الان حداقل خوشحالم که اکثرا متوجه شه اند که این سهم فقط دروغ و فریب بوده.

یک زمانی 2 سوال مطرح کردم ولی کسی پاسخی نداد و دوباره مطرح میکنم:

1. چه زمانی قرار است اوضاع صدرا خوب بشه؟حدودش هم گفته بشه قبول هست

2.سوال دیگه برفرض مثبت بودن سوال 1 و بهبود اوضاع این بهبود چه میزانی خواهد بود؟اینهم حدودش گفته بشه قبول هست. یعنی حدود سودبیان بشه و به عبارات کلی که قرار است متحول شود و .... که زیاد شنیدیم اکتفا نشه.
    ان موقع گفتم وقتی هر دو مورد این سوال مجهول هست خرید و نگهداری چنین سهمی توجیه منطقی ندارد.
    =====

البته بازهم میگم احتمال اینکه بهبود اوضاع رو در اینده داشته باشیم دور از ذهن نیست و چه بسا گزارش 3 ماهه خوب باشه که من بی خبرم و اطلاعی ندارم ولی اونچیزی که در این سالها بوده غیر از فریب و تبلیغات دروغین چیزی نبوده حالا بعد از 5 6 سال اوضاع خوب بشه یک بحث دیگر است.

امیدوارم کسی از مطلب ناراحت نشده باشه و فقط بیان بخشی از واقعیت بود.اون چیزی که ادمو ازار میده و به نوعی توهین به مخاطب هست صحبت از 10 دلاری بودن سهم و یا اینکه سهم صدها برابر قیمت فعلی رشد خواهد کرد!و عدم اعتراض سهانداران به اینگونه حرفهاست.اعلام تارتگتهای نسبتا غیر بعید باعث یک حرفه منتها اعلام رشد به عبارات صدهابرابر شدن قیمت سهم و....!فقط در این سهم میبینیم!

به امید تحول اوضاع این سهم و شاد بودن سهامدارانش.
    چه بسا اگر روزی تغییرات محسوسی ایجاد شد خودم این سهم رو هم خریدم.
    ویرایش توسط وحید 20 : 2014/07/20 در ساعت 13:26

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

مشکلات صدرا به‏زودی کم می‏شود

رئیس هیأت مدیره شرکت صدرا با بیان اینکه «طی سه ماه گذشته این شرکت با مسؤولان دولتی برای حل مشکلات خود به اندازه دو سال گذشته جلسه داشته است»، گفت: در این میان پیگیری و تلاش وزارت نفت نسبت به دیگر وزارتخانه‏ها چشم افساست.

به گزارش مارین نیوز، قباد چوبدار در گفت‏وگو با پایگاه اطلاع‏رسانی وزارت نفت افزود: طی سه ماه گذشته شرکت صدرا جلسه‏های زیادی با وزیر نفت، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر راه و شهر سازی، معاون اول رئیس جمهوری و ... داشته است؛ به نظر می‏رسد با توجه به سیاست دولت برای حمایت از بخش خصوصی، به‏زودی مشکلات این شرکت کاهش یابد.

رئیس هیأت مدیره شرکت صدرا به توقیف اموال این شرکت همچون، شناورها و جرثقیل‏ها به دلیل شکایت طلبکاران دولتی و خصوصی از این شرکت اشاره کرد و گفت: با همکاری مسؤولان دولتی همچون، دادگستری استان بوشهر تاکنون برخی از این تجهیزات با رعایت حقوق قانونی مدعیان به دلیل فعالیت در پروژه‏های ملی رفع توقیف شده است.

رئیس هیأت مدیره شرکت صدرا با اشاره به ساخت ١٠ سکوی فازهای در حال توسعه میدان مشترک پارس جنوبی در این شرکت گفت: هم اکنون با دستور وزیر نفت کالاهای مورد نیاز این پروژه‏ها با ضمانت شرکت نفت و گاز پارس از گمرک خارج می‏شود.

وی از تخصیص بودجه توسط شرکت نفت و گاز پارس برای خرید کالاهای دو سکوی اقماری فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی به دستور بیژن زنگنه، وزیر نفت، خبر داد و گفت: با توجه به گشایش‏های مالی انجام شده در ماههای اخیر، روند نصب جکت‏های فازهای جدید پارس جنوبی نیز شتاب گرفته، به طوری که هم اکنون آخرین جکت‏های فازهای ٢٤ و ١٣ به ترتیب در حال نصب و بارگیری است.

چوبدار تأکید کرد: با توجه به تمهیدات وزارت نفت به نظر می‏رسد نصب و راه اندازی سکوهای اقماری فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی بر اساس برنامه ریزی انجام شده تیرماه سال آینده انجام شود.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)