صفحه 968 از 1970 نخست ... 4688689189589659669679689699709719781018106814681968 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,671 به 9,680 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

درود

اول سهم خوب با خاک يکسان شد و بعد افشاي الف اعلام شد
    سال 96 هم همين روند رو داشتيم
    سهم از 1400 تومان تا حدود 560 تومان سقوط آزاد کرد و بعد نامه کليم 250 ميليون دلاري اعلام شد

در هر حال صدرا براي رشد نياز به يه بهانه اي داشت که جور شد و در کوتاه مدت هم رشد خوبي رو تجربه خواهد کرد ( البته اين مورد رو زماني که اون صف فروش کذايي هم بود،نوشتم )

اينکه بگيم ديگه صدرا فلان ميشه و بهمان ميشه و به به و چه چه راه بندازيم،ميشه جوگيري و هميشه اين جوگيري به زيان ما تموم شده و خواهد شد

عقل و منطق و تحليل ميگه که يک رشد مناسب کوتاه مدتي در پيش هست و افت سنگين رخ داده،تا حدودي جبران خواهد شد
    اما ...

چه خوشمون بياد چه نياد،شکست 526 تومان خيلي براي روند آينده سهم گرون تموم ميشه و کار سهم براي ادامه روند صعودي،سخت ميشه

اگر سهم به فرض از 530 برميگشت،سهم همچنان در روند صعودي گذشته بود و موج صعودي بعدي هم ميتونست بسيار قدرتمند باشه
    منتها با اين صف فروشهاي بيخود و بي جهت و افت چندين ماهه،گند زدن به روند اصلي سهم

حکايت صدرا حالا شده مانند يه ظرف چيني با ارزش که متاسفانه با لج بازي شکسته و ديگه ظرف سابق نميشه
    حالا ما بايد ببينيم به زور بند زدن ميشه اين ظرف شبيه روز نخست بشه يا نه ( اما فقط شبيهش ميشه،نه بيشتر )

اول از همه سهم بايد بالاي 526 تومان تثبيت بشه،که به لطف اين افشا و افت چندين ماهه؛ميشه
    اما بعدش بايد تک تک حمايتهاي محکمي که مثل آب خوردن شکوند و حالا شدن مقاومت رو با جون کندن و البته حجم خوردن بشکنه
    و صد البته تا زماني که سهم بالاي 1028 تومان نرفته،ما نميتونيم نام موج کنوني رو موج صعودي بگذاريم

همه اين اما و اگرها و داستانها هم فقط به اين خاطره که جايي که بايد از سهم حمايت ميشد،نشد و فروشنده با ادامه کارش،نه تنها باعث زيان ما شد،بلکه تيشه به ريشه سهم زد

خلاصه کلام اينکه ورود صدرا به روند صعودي گذشته،غير ممکن نيست،اما کار براي سهم الکي الکي سخت شد

بدرود
    ویرایش توسط behnam : 2020/11/30 در ساعت 12:20
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.
    (کوروش بزرگ)

عضو فعال
    تشکر شده 6,780 بار در 680 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    صفای قدمت استاد
    آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ...
    اومدی اینجا رنگ رو گرفت
    خیلی مخلصیم
    عرض ادب

ارادت

3. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط aveen نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان صذزایی و بخصوص تکنیکالر عزیز و دوست داشتنی.... تکنیکالر عزیز من فکر میکنم ه همان اندازه که در شمارش قبلی دچار اشتباه شدی میتوان حتی بیشتر در این مقطع هم اشتباه داشته باشید....نظر شما برای من محترم و تا حدودی تاثیر گذار است ... اما دو پهلو و مبهم است ... شاید برای همین کاربران نام زیبایی بر شما نهادند.... اما غرض از این صحبت ها برای این بود که یگویم تغییرات بزرگ در تحلیل ها نشان شک در روند وارزش وبنیاد سهم است که این خود بزرگترین اسیب در معامله است
    عرض ادب

1- یقین در ارزش بنیادی سهم یعنی پیش بینی 16000 تومن در زمان ملحوظی (برای کسانی که جدیدا ما به جمع ایشان پیوستیم ملحوظی را ترجمه کنم که یعنی زمان نامعلوم تا ابد . در مرتبه ی قبلی در خوشبینانه ترین حالت ملحوظ حدود 7 سال طول کشیده است )

2- به همان اندازه که شمارش قبلی اشتباه بود ، میتوانیم در این مقطع اشتباه کنیم اما "حتی بیشتر " جرم است . اشتباه باید کمتر بشود .
    اشتباه یک مسئله ی پذیرفته شده است . اینکه قیمت به زیر 520 نفوذ کرد، شک و شبهه ای باقی نگذاشت که شمارش قبلی غلط بوده و اصلاح افزایش سرمایه همچنان ادامه دارد .

3- ابهام بخاطر اینست که پارادایم الیوت در اصلاح هیچ چیز معتبری ندارد بجز اینکه اصلاح سه موجی است ، چه رسد به اون سه موجی که از 520 تا 1028 بوده ، که حشتناک و غیر قابل تشخیص است ومن هنوز دارم برای آموزش خودم روی این موج فکر میکنم .
    بنابراین در یک چنین جایی پاردایم الیوت همینطوری مبهم که فرمودید است .

4- بهرحال الیوت چیزی بیشتر از اینکه الان هنوز در اصلاح هستیم در چنته ندارد چرا که اصلاح با مقدار متفاوت می تواند در یک یا دو موج دیگر تکرار بشود و اصلاح پیچ در پیچ مرکب داشته باشیم بطوریکه از 480 پایین تر هم برود که البته فقط امکان است و قطعیتی ندارد .

5- خب یک عده هم می توانند بگویند این رشد ،پول بک به 520 است و من می گویم حتی اگر در اثر افشا ،بالاتر هم باز شود این قیمت پتانسیل اذیت کنندگی دارد .

6- در هر صورت با پارادیم های مختلف الان هنوز نمی شود حکم به شروع روند صعودی داد .

7- این افشای الف اگر سهمی 9 تومن فروش و نه سود است(و باید سالها چشم مالید تا مگر از زیان تسعیر ارزاین قرارداد باد هوایی از سردار مرزونی به سمت سهامداران بوزد یا نوزد ) ، من هم ارجاع میدهم به حفاری که اگر منظور از جمله ی مبهم افشای ب امروزش 47 میلیارد آزاد شدن ذخیره ی مالیاتی باشد ، سهمی 9 تومن معادل افشای الف صدرا سود خالص و نه فروش ، توجه کنید سود خالص به EPS اضافه کرده که سهم امروز منفی بودو 1400 را نتوانست رد کند .بنابراین بنیاد سهم با یک افشای الف تغییری نمیکند و حتی اگر بنیاد زیر و زبر شود قیمت کوتاه مدت سهم بر مبنای بنیاد هیچوقت نبوده و نیست .

8- ما که کاری به بنیاد صدرا خانم نداریم . ما عاشق سینه چاک صدرا خانم خوشگله هستیم و اون عورتی که ما از این عفیفه ی عورتینه دیده ایم با بنیاد و تکنیک قابل توضیح برای بازار نیست .دیدنی و چشیدنی است ، گفتنی و شنیدنی نیست .از این بیر ذات گورمیشم صدرا 15 سال است ما به خاک سیاه نشسته ایم و هنوز داریم ملحوظ میکنیم ، اونوقت شما فکر آسیب در معامله هستی ، فدای چشاش!(یعنی چشمای صدرا خانم خوشگله )

بنابراین آمادگی ذهنی ملحوظ کردن داشته باشید ، اما اگر خوشگله زودتر هم ما را به مراد دلمان رساند که چه بهتر .

ارادت
    ویرایش توسط technicaler : 2020/11/30 در ساعت 13:07

5. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 140 بار در 32 ارسال

ممنونم از باسخ گویی مبسوط تون مثل همیشه استفاده کریم

7. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید aveen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال

عرض سلام وادب

بارها شاهد گزارشات از نوع الف در بعضی از شرکت ها بوده ایم که در زمان بازگشایی 100درصد با افزایش قیمتی بوده و این بدین معنی است که بعضی مطالب مطروحه کاملا اشتباه است

شرکت صدرا از این قائده استثنا نیست البته با این گزارش فعلی همچین انتظاری ندارم ولی با گزارشی که سود مخصوصا پروزه های قدیم و جدید را مشخص خواهد کرد میتونه با بازگشایی خیره کننده ای مواجه بشیم

امواج اصلاحی در الیوت و اون هم در یک روند قیمتی شرکت خاص ؟!!!!!!!! اصلا کاربردی در عرصه های کوچک نداره

خواهشا روح الیوت عزیز را ناراحت نکنید چون روش الیوت در بازارهای بزرگ مثل طلا و سایر فلزات و یا زیاد سخت نگیریم در شاخص کل میتونه کاربرد داشته باشه

تمامی موج ها از فاند نشئت میگیرند .

9. 24 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب نمایش پست ها
    عرض سلام وادب

بارها شاهد گزارشات از نوع الف در بعضی از شرکت ها بوده ایم که در زمان بازگشایی 100درصد با افزایش قیمتی بوده و این بدین معنی است که بعضی مطالب مطروحه کاملا اشتباه است

شرکت صدرا از این قائده استثنا نیست البته با این گزارش فعلی همچین انتظاری ندارم ولی با گزارشی که سود مخصوصا پروزه های قدیم و جدید را مشخص خواهد کرد میتونه با بازگشایی خیره کننده ای مواجه بشیم

امواج اصلاحی در الیوت و اون هم در یک روند قیمتی شرکت خاص ؟!!!!!!!! اصلا کاربردی در عرصه های کوچک نداره

خواهشا روح الیوت عزیز را ناراحت نکنید چون روش الیوت در بازارهای بزرگ مثل طلا و سایر فلزات و یا زیاد سخت نگیریم در شاخص کل میتونه کاربرد داشته باشه

تمامی موج ها از فاند نشئت میگیرند .
    عرض ادب

غرض فقط و فقط عرض ارادت ویژه است .

ارادت ویژه

پ.ن

استاد یک مقداری جنگ زرگری راه بیاندازیم چهارتا مشتری جمع کنیم .
    خیلی کساده

ارادت ویژه ی مجدد .

11. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pournikdast آواتار ها
    تشکر شده 4,264 بار در 462 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز با احساس ، بامرام و فراموش نشدنی صفحه استثنایی خصدرا در تالار بورس

حقیقاتا احساس میکردم یک قبیله یا طایفه از آشنایان خودم را گم کرده ام .

عزیزانی که بجز عکس پر هیبت و نه چندان لطیف دکتر پورنیکدست دوستداشتنی با آن قلب مهربان و آرین و asus و حاج فاتح شاهرودی بقیه را اصلا ندیده بودم .

حدود 10 روزی می شد که با این سایت برای ثبت نام دست و پنجه نرم میکردم تا اینکه بالاخره گویا یک پدر آمرزیده ای مشکلات را به مدیران این انجمن اطلاع داد و مشکل ارسال کد تایید حل شد .

برای با شما بودن در خلال صف فروش سنگین صدرا لحظه شماری میکردم .گاهی از دلتنگی عکس نوشته ی Hadiam روی برف بالای قله ،که یک tecnichaler نوشته و زیرش والعاقبته للمتقین است را که روی دسکتاپ save کرده بودم نگاه میکردم و حسرت روزهای خوش گذشته را میخوردم .فحش‌ها ،انکارها ،هارت و پورت ها ،منم منم ها ،دعواها ،آشتی ها ،بحثهای سیاسی و فرهنگی....
    آخ....
    فیزیک کوانتوم
    انفجار آبی گازی
    اسلاوانکا دراکولیچ
    برست لی تفسک
    حاج محسن وقتشه .
    تا پایان دی تکلیفی تا پایان سال قانونی .....

آخ آخ آخ آخ ....

از کلیه دوستانی که در نبود اینجانب ذکری از حقیر سراپا تقصیر کردند مخصوصا دکتر عزیزم پورنیکدست ، بیکرانه ، دودو ، سرکار خانم بلفی ، آرین عزیز ، ali454 ، پایش سهام ، سهامدار خرد ، حاج سید موشه هاراتونیان یهودی اصل اورشلیم لولوی بازار و دوستان گرامی دیگری که در خاطرم نیست صمیمانه تشکر و قدردانی میکنم .(اسامی چند صفحه آخر که تونستم بخوانم )

وقتی دکتر پورنیکدست با آن هیبت اما کلام استغاثه وار فرمود : تکنیکالر بیا دیگه ....
    میخواستم مانیتور را خرد کنم و هر طور شده در خدمتگزاری حاضر بشوم که البته تا این لحظه به تعویق افتاد .

ولی حالا خودمونیم ، قبلا چند بار عرض کرده بودم که ما که باهم جرو بحث و گاهی جنگ و دعوا و فحش و فضیحت میکنیم ، اگر مدتی دور بیافتیم دلمان برای هم تنگ می شود و الحق که شد .

یک سلام و احترام ویژه ی خاص هم خدمت یگانه سمبل پایداری و استقامت در روزهای سخت ، بنیانگذار تحلیل سهام به روش فیزیک کوانتوم ، عارف کامل ، سالک واصل ،سردار رشید صدرا حاج شیخ طیب اولوالعزم ادام الله سیگناله والذین هم محسنون و حداقل دو ادمین باوفایش هم اون جوانتره و هم اون عصبانیه عرض کنم که ما حقیقتا از نعمت وجود پر برکت ایشان محروم بودیم که ما عرفناک حق معرفتک .

در پایان برای آماده شدن مجلس ، خودم و شما را به رعایت تقوای الهی توصیه میکنم که از کامنت بعدی بروم سر اصل مطلب ...

رفتم بالای منبر جدید ،دیگه هرگلی زدید به سر خودتون زدید !

آخیییییییییششششش !
    راحت شدم

ارادت
    بابک رنگارنگ .
    سلام و عرض ادب خدمت تکنیکالر نازنین دوست بامعرفت و بزرگوارم...
    وقتی چنین روح لطیف و قلم زیبایی دارید مگر میشود دلتنگ نشد؟؟؟
    بنده هم مثل شما و سایر دوستان در بسته بودن تاپیک؛ حقیقتا انگار گم کرده ای داشتم...
    اما الان که جمع دوستان و اساتید عزیز تقریبا در حال کامل شدنه؛ بنده هم میتونم با قلبی سرشار از آرامش؛ کشکِ خود را سایش بدم...
    اما گفتی چرا نصفه شب دکتر بیدار نیست؟؟؟
    راستش اونموقع با رویای خرید یک آلونک تو شمال؛ شبها نشئه میکردم...
    اما بعد از افت صدرا و فروش نیمی از آن و کلی ضرر تو خریدهای بعدی؛ الان تهِ رویا تا آخر سال شده؛ خرید یک دستگاه ضبط و باند کارکرده برای سایناخانم که البته برای خانم هم هست!
    فرصت برای درد و دل زیاده؛ همین که رفقا هستند یعنی امید هم هست...
    عرض خوش آمد مجدد؛ ارادتمند شما و تمام دوستانِ عزیزم...
    ویرایش توسط pournikdast : 2020/11/30 در ساعت 15:10

13. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید pournikdast از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 509 بار در 51 ارسال

سلام خدمت رفقای جان
    دلتنگتون بودم.
    خدا وکیلی اینبار که صدرا از ۱۰۰۰ رسید به ۵۰۰، آخ هم نگفتم. نامه هم به هیچ ارگان و خبرگزاری‌ای ننوشتم
    یه کم نقاشی کشیدن بلد شدم. در واقع ۴ تا مقاومت، حمایت کشیدم، زبیناها رو توی پیک فروختم، تا خرخره توی منفی ۵ روز شنبه خصدرا خریدم. بالاخره همنشینی با یه مشت نوسانگیر گنجشک روزی، عاقبتی بهتر از این نداشت!

15. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید ASUS-Pooya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pournikdast آواتار ها
    تشکر شده 4,264 بار در 462 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ASUS-Pooya نمایش پست ها
    سلام خدمت رفقای جان
    دلتنگتون بودم.
    خدا وکیلی اینبار که صدرا از ۱۰۰۰ رسید به ۵۰۰، آخ هم نگفتم. نامه هم به هیچ ارگان و خبرگزاری‌ای ننوشتم
    یه کم نقاشی کشیدن بلد شدم. در واقع ۴ تا مقاومت، حمایت کشیدم، زبیناها رو توی پیک فروختم، تا خرخره توی منفی ۵ روز شنبه خصدرا خریدم. بالاخره همنشینی با یه مشت نوسانگیر گنجشک روزی، عاقبتی بهتر از این نداشت!

بَه بَه سلام خوش تیپ؛ دکتر پویای بااخلاق و عزیز؛ خیلی خوش آمدید قربان...
    باز خوبه تو این مدت یه 2 تا حرکت خوب زدی؛ من هنوز داشتم سود سکوها رو حساب میکردم!

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید pournikdast از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 509 بار در 51 ارسال

دکتر پورنیکدست گل
    خداوکیلی نمی تونی یه مدت بیخیال خرید و فروش آنلاین بشی؟ کلا در حال خرابکاری هستی.
    شما منو یاد پاندای کونگ‌فوکار می‌اندازی

19. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید ASUS-Pooya از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)