صفحه 992 از 1968 نخست ... 4928929429829899909919929939949951002104210921492 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,911 به 9,920 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 6,780 بار در 680 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    عرض ادب

من یک روز نشستم مفصل روی حفاری کار کردم .

قبلا این را عرض کنم که قبل از عید من نشستم مفصل ذوب را بررسی کردم .
    وقت زیادی گذاشتم .

روز پیک قیمت ذوب را در تیر ماه درآورده بودم .
    که در فروم تالار بورس از اول تیر ماه(خورشید گرفتگی ) مرتب هشدار دادم که شاخص اوضاعش در حال وخامته و حالت تجافی داشته باشید و....

الان تاریخ دقیقش یادم نیست ولی ذوب همزمان با شاخص ، 18 روز بعد از روزی که من درآورده بودم سقوط را شروع کرد .که از هشت ماه قبل 18 روز خطا تلرانس قابل قبولی است

اینکه از اول تیرماه هشدار میدادم از روی نمودار ذوب بود .

الان هم نشستم مفصل حفاری را بررسی کردم

پیک قیمت حفاری را روز 11 فروردین 1400 درآورده ام .

به نظرم شاخص هم تا همان موقع ها امیدی بهش هست .

در هر صورت در این لحظه شاخص کاملا صعودی است و توجه کنید با گذشت زمان شیب صعود زیاد می شود . یعنی قول معروفی که در دهن همه می چرخد که شاخص بین 1/500 تا 1/300 نوسانی است ، را من قبول ندارم .یک دلیلش همین باور همگانی است . توجه کنید که چیزی که همه ی بازار باور کنند هرگز اتفاق نمی افتد .

شاخص یا رشد نمی کند و یا اگر رشد کند سریعتر و هیجان انگیز تر از موج قبلی است ، هرچند فکر میکنم زمان رشد اینبار کوتاه تر است .و اگر برگردد دیگه قاطی باقالیهاست .

این چند روز خبر افزایش سقف بودجه و موافقت مقامات عالی با تامین بودجه از جیب سهامداران را توجه بفرمایید ، بقیه خبر ها هم متناسب با رشد شاخص برجسته خواهد شد و به گوشمان خواهد رسید .

توجه کنید که این اخبار نیستند که شاخص را حرکت می دهند بلکه این شاخص است که تحلیلگران فوندالی قهرمان را به انتخاب اخبار و بر جسته کردن آنها وادار میکند .

ارادت
    عرض ادب

خبر دیگر اینکه شورای نگهبان مصوبه اتمی مجلس را با سه ایراد برگرداند .
    نامه ای هم از سوی معاون اول رئیس جمهور نوشته شده که مجلس از دخالت در این مسئله منع شود و ظاهرن موافقت شده .

در هر صورت شاخص در وضعیتی نیست که مصوبات اینچنینی تصویب بشود .

ارادت

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال

عرض ادب خدمت رهبر تکنیکالیستهای جهان .

حاجی اینکه قضیه ی فوندامتتال روی نوسانات کوتاه مدت بی تاثیر است فقط مخصوص بازار تهران نیست .

من کتاب داخلی نمیخونم .

تمام اون استادهای خارجی بخصوص از روی بازار نیویورک این حرفهارا زده اند .

ضمنا گفته اند که بازار هیچوقت اشتباه نمیکند .

گفته اند که هرموقع خلاف میل شما یا تحلیل یا پیش بینی شما رفتار کرد ، خودتون را اصلاح کنید نه بازار را .

گفته اند که با سهم ازدواج نکنید .

گفته اند که عاشق عجوزه ی هزار داماد صدرا خانم خوشگله نشوید .

این وضعیت گیر کردن در صف حاصل اشتباهات خود ماست وگرنه هیچ عقل سلیمی نمی تواندبه فروشندگان 1 میلیارد سهم صدرا بالای 980 تومن ، نا آگاه و ابله و بی تحلیل و هیجانی بگوید ، بلکه کاملا برعکس .

در هرصورت تاثیر فوندامنتال کند است و چاره ای بجز ملحوظ کردن نیست .

برای کسانی که ما تازه به جمعشان پیوستیم مجددا عرض میکنم که هرکس به نیت بالارفتن قیمت سهم و نه مشارکت در تولید و توسعه شرکت و مشارکت در مدیریت شرکت سهم بخرد ، حتی اگر ضرر بکند و موفق نشود نوسانگیر است .

بنابراین ما همه نوسانگیر هستیم .فقط موجش باهم فرق دارد .

هرچه پول بزرگتر باشد ناچار باید روی موج بزرگتر نوسان گرفت . زیرا نه امکان فروش تعداد بالا در قلهی موج کوتاه مدت هست و نه امکان جمع کردن سهم به تعداد بالا در کف نوسان کوتاه مدت .بزرگترین موج ،موج فوندامنتال است که تغییرات کند ،اما زیاد، در طولانی مدت دارد .

بنابراین اگر کسی پول زیادی دارد و روی موج فوندامتال (بلند مدت)نوسان میگیرد ، نمی تواند بقیه بازار را بیسواد و کم بهره از تحلیل خطاب بکند .

کسی هم که پول کم دارد و نوسانگیری نمیکند یک مصالحه ای بین دانش و توانایی و اعصاب و ریسک پذیری خودش با صرف زمان انجام میدهد .(یعنی ملحوظ میکند اما ریسک نمی کند)

بازار محل تضارب افکار ، ایده ها و استراتژس های مختلف است که باهم در حال رقابت هستند .

هرگاه دیدید کسی شما را به سهامداری بلند مدت توصیه کرد معنیش اینست که شما نفروشید تا من سود کنم و واضح است که در رقابت روی تابلو بین سهامداران حرف احمقانه ای است .

ارادت ویژه
    نخست اين لقب مسخره اي که هي تکرارش ميکني رو،تقديم به خودت ميکنم
    حاجي هم خودتي،اينجا جبهه نيست

اما در مورد باقي حرفات ...

کسي که دستکاري در صف فروش و اصرار بر صف فروش رو نميبينه و خودش رو به نديدن ميزنه نه تنها سواد نداره بلکه 100% خودش رو به حماقت زده
    اينجا بازار بورس هست و ما داريم در مورد واقعيتهاي بازار صحبت ميکنيم،نه تيوريهاي بازار
    بهتره قدري در واقعيت زندگي کني
    اين خرد جمعي که ميگي چرا هي اصرار بر سنگين کردن صف داشت ؟؟
    سهم اصلا حجم نميخورد،ولي يهو 50 ميليون به صف فروش اضافه ميشد
    سهم 1 ميل خريد ميشد،خرد جمعيت فوري 2 ميل به صف اضافه ميکرد
    ارتباطت با خرد جمعي،آدم رو ياد ارتباط دوبرره با خرزو خان ميندازه ( بعد از مصرف گرد نخود )

بارها تکرار کردي که بنيادي کشکه و قيمت مستقله و البته خودتم ميدوني که حرفت هيچ پايه و اساس عقلاني و تحليلي و منطقي نداره
    يا ميگي همه نوسانگيرن،و هر کسي بعد هر تايمي سهم بفروشه،نوسانگيره
    مگه کسي هم پيدا ميشه سهمي رو بخره و تا ابد نفروشه ؟؟!!
    تعريف نوسانگير و سهامدار روشنه و کسي هم سهامي رو با قصد رفتن به سفر آخرت نميخره ( شايد خودت خريده باشي )

يادت هست که اصلا افزايش سرمايه رو قبول نداشتي و بعد اعلامش هم چسبيدي به استهلاکش و همون زمان هم بهت گفتم که اين افزايش سرمايه براي گرفتن قراردادهاي جديد لازمه و انجام ميشه
    حالا هم خودت داري ميبني که هم افزايش سرمايه انجام شده و هم شرکت در مناقصه برنده شده
    در مورد کليم هم خيلي اما و اگر مياوردي و خب نامه شرکت و گزارش هاي آتي خودش گوياست و نيازي به توضيح نداره

حالا بازم فکر ميکني بنيادي و افزايش سرمايه و قرارداد کشکه ؟
    اگر جوابت منفيه،نشون ميده نطر گذشته ات از روي بيسوادي و ناداني بوده

اما اگر همچنان روي نظرت پافشاري ميکني ديگه شامل همون مواردي که خودت نام بردي ميشي ( ابله و هيجاني و چيزاي ديگه )
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.
    (کوروش بزرگ)

4. 24 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها

مگه کسي هم پيدا ميشه سهمي رو بخره و تا ابد نفروشه ؟؟!!
    عرض ادب

استاد طیب .

ارادت

پ.ن

بازار بورس جبهه نیست اما جنگ هست ، روی قیمت .

اون چیزهایی هم که راجع به افزایش سرمایه عرض کردم جبران اطلاعات غلط اغراق آمیزی بود که اینجا مطرح می شد . کل سال 97 هم دیدید که افزایش سرمایه درکار نبود .منتهی اسفند مشخص شد .از سال 95 تا سال 99 مردم برای افزایش سرمایه ملحوظ کردند . بارها خبر آمد نامه در راه است در صورتیکه وقتی در هیات مدیره ساعت 10 صبح تصویب شد ساعت 2 بعد از ظهر مصوبه ی دستنویس روی کدال بود و من تاریخ نامه را گذاشتم و توضیحات را دادم که حتی معطل تایپ نکردند . بعد از کدال هم ششماه فرصت خرید بود .اگر باعث شدم مردم 4 سال علاف نشوند افتخار میکنم .

اینجا هم چند روز گذشته عرض کردم که منتظر انفجار در اثر این افشا ها نباشید که بحمدالله درست درآمد .

در هر صورت من تعدیل اغراقها را راجع به صدرا کماکان انجام میدهم و قضاوت با خواننده است .

قیل از مجمع هم خیلی داریه دمبک زده شد که جزیره سند خورده ، اما در مجمع دیدید که مرزونی فرمود لنگ جزیره دقیقا بدلیل 35 درصد سهامدار غیر نظامی(یعنی حضور من و شما) روی هواست و مشغول فکر دیگری برای دور زدن قانون هستند .

من مکرر عرض کردم و استدلال کردم که مدیریت صدرا قلبن دنبال منفی شدن صدرا نیست اما بلد نیستند . در سالن مجمع مرزونی در حلقه ی سهامداران فرمود علت غیر شفاف بودن صدرا ایسنت که اگر همه ی اخبار منتشر شود سهم سقوط میکند و به استخدام وکیل و برگرداندن حکمهای دادگاهی که به ضرر صدرا بوده و افشا نشده اشاره کرد .

من تنها کسی بودم که عرض کردم سود 1500 تومنی و 2500 تومنی سال 97 و 98 درکار نیست و نبود . و مکررشمارا به پیش بین 5 ساله صدرا در ضمیمه ی اظهار نظر حسابرس راجع به افزایش سرمایه ارجاع دادم که البته با قرارداد های جدید این پیش بینی تعدیل خواهد شد .

خریدارن باید از این چیزها مطلع باشند .و البته هستند .

حیف که اینجا سوابق سالهای گذشته نیست که بشود استناد کرد ، لاف در غربت هم مانند پرورش گوزن در بازار مسگرها آسان است .

ارادت مجدد
    ویرایش توسط technicaler : 2020/12/02 در ساعت 15:09

6. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,532 بار در 782 ارسال

عرض ادب

خبر دیگر اینکه شورای نگهبان مصوبه اتمی مجلس را با سه ایراد برگرداند .
    نامه ای هم از سوی معاون اول رئیس جمهور نوشته شده که مجلس از دخالت در این مسئله منع شود و ظاهرن موافقت شده .

در هر صورت شاخص در وضعیتی نیست که مصوبات اینچنینی تصویب بشود .

ارادت
    این مصوبه مجلس یک سیاسی کاری بود برای انتخابات ریاست جمهوری آینده تا وضع مملکت و معیشت مردم یکوقت با بازگشت امریکا به برجام تغییر نکنه و محافظه کارها یکی از خودشون رو بیارن سر کار، غرض کمک به رفع مشکل نبود بلکه سنگ اندازی بود و الان وضعیت کشور و ملت اونقدر بده که رهبری چنین ریسکی نمیکنه، بنظر من کلا در مجلس رو ببندند و اینها رو بفرستن خونشون بنفع کشوره،

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال

عرض ادب

استاد طیب .

ارادت

پ.ن

بازار بورس جبهه نیست اما جنگ هست ، روی قیمت .

اون جیزهایی هم که راجع به افزایش سرمایه عرض کردم جبران اطلاعات غلط اغراق آمیزی بود که اینجا مطرح می شد . کل سال 97 هم دیدی که افزایش سرمایه درکار نبود .منتهی اسفند مشخص شد .

اینجا هم چند روز گذشته عرض کردم که منتظر انفجار در اثر این افشا ها نباشید که بحمدالله درست درآمد .

در هر صورت من تعدیل اغراقها را راجع به صدرا کماکان انجام میدهم و قضاوت با خواننده است .

حیف که اینجا سوابق سالهای گذشته نیست که بشود استناد کرد ، لاف در غربت هم مانند پرورش گوزن در بازار مسگرها اسان است .

ارادت
    اگه فکر ميکني من کاربر طيب هستم،بايد بگم که گرد نخود زيادي زدي و بدجور حالت بد هست

آره خب،حرفت رو قبول دارم در مورد جنگ روي قيمت

سال 97 من هيچ اصرار و اغراقي در مورد افزايش سرمايه نداشتم و تا اونجايي که يادمه اصلا کاري با اينجا و تالار بورس نداشتم
    سهم اون زمان از 2280 تا 1060 پايين اومد و به قول خودت تابلو بود افزايش سرمايه اي در اون زمان،در کار نيست

اين مورد رو باز هم تکرار ميکنم،قبل از پاييز 94 اگر هر کسي صدرا خريده،به کل اشتباه کرده،فرقي هم نداره من باشم،خودت باشي يا هر نفر ديگه اي ( چون روند اصلي نزولي بوده )

قبل از اينکه در اين سايت بنويسي،نوشتم که با شکست 526 تومان،روند اصلي سهم به گند کشيده شد و کار سهم براي بالا رفتن خيلي سخت تر از قبل شد
    و بعدش هم نوشتم که تا زماني که 1028 شکسته نشده باشه،وارد روند صعودي سابق نخواهد شد
    نظرم هنوز همونه که قبل از جمع شدن صف فروش بود
    سهم يه برگشت خوبي خواهد داشت و بخشي از ريزش سنگينش،جبران خواهد شد

اين مواردي که برات نوشتم واقعيتهاي سهم هست که به وقوع پيوسته

صدرا اگه 3 تا افشاي ديگه هم ميزد،بالاي 1028 باز نميشد،اگرم 1% ميشد،باز ريزش ميکرد
    بالا رفتن سهم بدون حجم خوردن مفت نميارزه

بحث سر قيمت بازگشايي نيست
    بحث سر عجله در بازگشايي و صف فروش چيدن براي سهم هست
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.
    (کوروش بزرگ)

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,204 بار در 1,237 ارسال

عرض ادب

من تمام سخنم اینست که صدرا را کسی صف فروش نکرد .

کسی منتظر نماند که 480 بشود بعد افشا رو کند .

کسی روی 480 تومن ، 370 میلیون سهم را جمع نکرد .
    کسی 600 تومن باز نکرد .

من آخرین باری که تابلو را دیدم 25 میلیون سهم روی 600 میخریدند .منظور شما به نظرم از 35 میلیون همان تقاضا روی 600 است .

حالا چه 25 میلیون و چه 35 میلیون ، در آن لحظه خرد جمعی بازار روی 600 توافق کرد .

الان خرد جمعی تصور میکند که پایینتر هم میشود خرید .

بنابراین 80 میلیون میفروشند ولی خریدارها نمی خرند .

این مبنای تکنیکال است .

بدون این اعتقاد ، روی نمودار نمی شود کار کرد ، نتیجه این میشود که تحلیل تکنیکال درست انجام می شود اما بر مبنای آن جرات معامله پیدا نمی شود چرا که یک بازیگر خیالی هر لحظه میتواند همه ی رشته ها را پنبه بکند و ما مکرر دیدیم که چنین بازیگری وجود ندارد .

تمام حرف من اینست :

ذهن خودتان را از افکار غلط راجع به بازار، آزاد کنید .

ارادت
    عرض ادب
    این مطلب شما رو من با جون و دل قبول دارم حتی بیشتر از شما
    تا حالا دیدین دنبال خبر از سهمی باشم ؟؟؟اخبار رو میخونم ولی ملاک نیست برام و اهمیت خاصی برام نداره مخصوصا بعد از گندی که پارسال زدم با اون همه خبر
    در کل برای اثباتش به دیگران هم اصرار ندارم و سعی نمیکنم ما که اخوند نیستیم به زور همه رو با خودمون ببریم بهشت
    ولی عرضم اینه که یکمی شارژ (به آذری:میزلَمَک )لازمه برای برچیدن صف فروش و فروختن رو 600

پ.ن1:حجم رو من فکر میکردم 35 هست حالا یا 35 یا 25 فرقی نمیکنه
    پ.ن2:بیخیال
    ارادت

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    اگه فکر ميکني من کاربر طيب هستم،بايد بگم که گرد نخود زيادي زدي و بدجور حالت بد هست

آره خب،حرفت رو قبول دارم در مورد جنگ روي قيمت

سال 97 من هيچ اصرار و اغراقي در مورد افزايش سرمايه نداشتم و تا اونجايي که يادمه اصلا کاري با اينجا و تالار بورس نداشتم
    سهم اون زمان از 2280 تا 1060 پايين اومد و به قول خودت تابلو بود افزايش سرمايه اي در اون زمان،در کار نيست

اين مورد رو باز هم تکرار ميکنم،قبل از پاييز 94 اگر هر کسي صدرا خريده،به کل اشتباه کرده،فرقي هم نداره من باشم،خودت باشي يا هر نفر ديگه اي ( چون روند اصلي نزولي بوده )

قبل از اينکه در اين سايت بنويسي،نوشتم که با شکست 526 تومان،روند اصلي سهم به گند کشيده شد و کار سهم براي بالا رفتن خيلي سخت تر از قبل شد
    و بعدش هم نوشتم که تا زماني که 1028 شکسته نشده باشه،وارد روند صعودي سابق نخواهد شد
    نظرم هنوز همونه که قبل از جمع شدن صف فروش بود
    سهم يه برگشت خوبي خواهد داشت و بخشي از ريزش سنگينش،جبران خواهد شد

اين مواردي که برات نوشتم واقعيتهاي سهم هست که به وقوع پيوسته

صدرا اگه 3 تا افشاي ديگه هم ميزد،بالاي 1028 باز نميشد،اگرم 1% ميشد،باز ريزش ميکرد
    بالا رفتن سهم بدون حجم خوردن مفت نميارزه

بحث سر قيمت بازگشايي نيست
    بحث سر عجله در بازگشايي و صف فروش چيدن براي سهم هست
    عرض ادب

استاد ما هم بخاطر همین دوستت داریم .

رهبر تکنیکالیستهای جهان هم اغراق نیست .

باورکن .

ارادت ویژه

13. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

عرض ادب

سالها پیش، یکبار از شیراز سوار هواپما شدیم بیاییم تهران .

فکر میکنم ساعت 11 شب بود .

وقتی حرکت کرد ، مهماندار به مسافرانی که از اینجا به بعد به این پرواز پیوستند خوشامد گفت .

یک مقدار از اینکه هواپیما خالی نبوده و ما سوار شدیم تعجب کردیم ، بعد پرس و جو کردیم دیدیم که پرواز ترانسفر بوده و از جنوب آمده شیراز مارا سوار کرده و مقصدش اصفهان است و بعد از اونجا می آید تهران .

در اصفهان هم به مسافران جدید که به ما پیوستند خوش امد گفت .

خلاصه سفری که ماباید در ساعت 12 شب به مقصد می رسیدیم ، ساعت 4 صبح رسیدیم .

الان وضعیت ما در اینجا هم ترانسفری است .

بعضی خاطرات را باید برای کسانی که ما جدیدا بهشون پیوستیم ، تعریف کرد .

اینهم یک تجربه ای است .

ارادت

15. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,204 بار در 1,237 ارسال

هر روز که دیتای سهم اپدیت میشه چارتش واضحتر میشه و بهتر میشه تحلیل کرد بعد از افزایش ریخته بود بهم
    سهم تا 510 با تلورانس 5 تومن خواهد رفت
    اینم رد کنه که خدا نکنه و رد نمیکنه (ربطی به 482 نداره) میتونه تا 350 هم بره پایین ولی احتمال رد شدنش زیر 5درصده (درصد نمی گیرم خخخ ولی عدد پایین میدم یعنی اینکه پایینه احتمال )
    فقط چارت تعدیل شده رو در نظر بگیریم بعد از دیدن کف 510 مقاومت 634-660 رو داره بسته به مدت زمانی که طول بکشه از کف برگرده
    اگر زودتر برگرده این عدد نزدیک به 634 خواهد بود تا نزدیک 660 (اختلاف چندانی هم ندارن )
    بعد میرسه به محدوده 870-925
    بعدش کار راحتی داره تا حدوود 1800 تا عید یا یک ماه اونور تر
    این مقاومت سقف قیمت 1050 اینا رو بریزید دور که مزخرفی بیش نیست که عساتید عنوان میکنن
    سهم اینقد تا اون موقع حجم میخوره که این عدد دیده نشه
    رشد از 1800 تا 2500-3200رو میتونه تو چند روز اخر بازار انجام بده و صد البته هیچ قطعیتی هم نداره نمیشه روش قسم خورد
    بازار بریزه بهم این قبلش پیشواز میره و می ریزه بهم
    .
    این تحلیل چارت صدرا حالا اساتید هر روز10 تا عدد میدن و آسمون ریسمون میکنن اخرشم درست در نمیاد فقط برای فان خوبه
    وقتی بالای 900 حرف از 525 میزدیم همین عساتید شکلک خنده میزاشتن الانم همینه
    اعداد گفته شده رو یادتون باشه بقیه حرفا رو بیخیال شین
    دیگه خود دانید

17. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    هر روز که دیتای سهم اپدیت میشه چارتش واضحتر میشه و بهتر میشه تحلیل کرد بعد از افزایش ریخته بود بهم
    سهم تا 510 با تلورانس 5 تومن خواهد رفت
    اینم رد کنه که خدا نکنه و رد نمیکنه (ربطی به 482 نداره) میتونه تا 350 هم بره پایین ولی احتمال رد شدنش زیر 5درصده (درصد نمی گیرم خخخ ولی عدد پایین میدم یعنی اینکه پایینه احتمال )
    فقط چارت تعدیل شده رو در نظر بگیریم بعد از دیدن کف 510 مقاومت 634-660 رو داره بسته به مدت زمانی که طول بکشه از کف برگرده
    اگر زودتر برگرده این عدد نزدیک به 634 خواهد بود تا نزدیک 660 (اختلاف چندانی هم ندارن )
    بعد میرسه به محدوده 870-925
    بعدش کار راحتی داره تا حدوود 1800 تا عید یا یک ماه اونور تر
    این مقاومت سقف قیمت 1050 اینا رو بریزید دور که مزخرفی بیش نیست که عساتید عنوان میکنن
    سهم اینقد تا اون موقع حجم میخوره که این عدد دیده نشه
    رشد از 1800 تا 2500-3200رو میتونه تو چند روز اخر بازار انجام بده و صد البته هیچ قطعیتی هم نداره نمیشه روش قسم خورد
    بازار بریزه بهم این قبلش پیشواز میره و می ریزه بهم
    .
    این تحلیل چارت صدرا حالا اساتید هر روز10 تا عدد میدن و آسمون ریسمون میکنن اخرشم درست در نمیاد فقط برای فان خوبه
    وقتی بالای 900 حرف از 525 میزدیم همین عساتید شکلک خنده میزاشتن الانم همینه
    اعداد گفته شده رو یادتون باشه بقیه حرفا رو بیخیال شین
    دیگه خود دانید
    عرض ادب

به نظرم در ماه بهمن سنگین وارد بشیم بد نیست .

ما به کم قانعیم !گنجشک روزی هستیم .

از بهمن تا خرداد یک دویست درصدی توش خوابیده !

خدا برکت .

ارادت

19. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)