صفحه 402 از 1968 نخست ... 3023523923994004014024034044054124525029021402 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,011 به 4,020 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    این خبر را هم من هم شنیدم اما درست و نادرست بودنش را نمیدانم
    ...از این پنجره اتاقم چه نسیمی میاد تو...اوووففف...پول نداریم کولرو را بندازیم...

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 94 بار در 35 ارسال
    آقا خواهشا خبر رو بگين
    راست يا دروغ،موثق يا نا موثق
    گفتن بهتر از نگفتنه
    اينجا بعد حميد خان يكي يكي ميان بچه ها ميگن ما هم شنيديم ولي اصل خبر رو چرا كسي نميگه

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید majidmarmo0oz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    وزیرنفت به منظور بازدید بررسی روند اجرایی فازهای در دست اجرای پارس جنوبی امروز در رأس هیأتی از مدیران نفتی وارد فرودگاه بین‏المللی خلیج فارس عسلویه استان بوشهر شد.

به گزارش مارین نیوز، رستم قاسمی و هیأت همراه در این سفر پس از بازدید از پروژه‏های در دست اجرای پارس جنوبی در نشستی با حضور مدیران، مجریان و پیمانكاران این فازها شركت خواهند كرد.

مدیرعامل شركت ملی نفت ایران برخی مدیران ارشد شركت ملی نفت ایران، نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس، وزیر نفت را در این سفر همراهی می‏كنند.

وزیر نفت، دربدو ورود به فرودگاه خلیج فارس عسلویه، مورد استقبال مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و جمعی از مدیران شركت‏های مستقر دراین منطقه قرار گرفت.

قاسمی درسفر خود به پارس جنوبی، پس از بازدید از فازهای 12، 13، 22و23و24 پارس جنوبی در نشست بررسی روند پیشرفت این فازها كه با حضور مدیران، مجریان و پیمانكاران فازهای در دست اجرا برگزار خواهد شد، شركت می‏كند.
    http://marinenews.ir/?show=news&maj=...wz&catid=12847

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    وزیر نفت از فاز 12 پارس جنوبی بازدید کرد

خبرگزاری فارس: وزیر نفت از فاز 12 پارس جنوبی بازدید کرد.
    خبرگزاری فارس: وزیر نفت از فاز 12 پارس جنوبی بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه رستم قاسمی بعد از ظهر امروز از فاز 12 پارس جنوبی به عنوان بزرگترین فاز در دست احداث پارس جنوبی بازدید کرد و در جریان روند اجرای این طرح و پیشرفت فیزیکی طرح قرار گرفت.

وزیر نفت در این با تاکید بر لزوم سرعت بخشیدن به روند اجرای فازهای در دست احداث، اظهار داشت: در سال تولید ملی باید از همه امکانات و توان موجود برای رشد و توسعه صنعت نفت و اجرای بهتر فازها استفاده کنیم.

رستم قاسمی بیان کرد: صنعت نفت با توان بالای متخصصان داخلی در مسیر رشد و بالندگی در حرکت است و امیدوار هستیم به اهداف مورد نظر برسیم.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی نیز اظهار داشت: تلاش برای رشد و توسعه بیشتر و بهتر پارس جنوبی با شتاب قابل قبولی انجام شده است.

مسعود نصوری اضافه کرد: مهندس قاسمی اشراف کاملی بر طرح های توسعه ای در پارس جنوبی دارد و این امر موجبات موفقیت و پیشرفت بیشتر را فراهم کرده است.

بر اساس این گزارش، وزیر نفت بعد از ظهر امروز همچنین از فاز 13 و فازهای 22 و 23 و 24 پارس جنوبی بازدید می کند و از نزدیک با مشکلات و معضلات موجود آشنا می شود.

نشست بررسی وضعیت فازهای در دشت اجرا نیز عصر امروز با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت در پارس جنوبی برگزار می شود.
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910228000484

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    این خبر را هم من هم شنیدم اما درست و نادرست بودنش را نمیدانم
    خصدرا گزارش 91 را 2 مرتبه به به بورس اعلام کرده اما بورس قبول نکرده مرتبه اول 70 ریال مرتبه دوم 145 ریال که قبول نکرده فکر کنم بورس شدیدا گیر داده و تا شفاف سازی نشه نماد باز نمیشه خصدرا تصمیم داشت که 70 ریال را اعلام کند و در چند مرحله به محدوده 400 ریال برسد اما بورس گیر داده

نماد تا گزارش حسابرسی 12 ماه که اخر شهریور است باز گشایی نمیشود اما قبل از مجمع نماد باز گشایی میشود
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    خصدرا گزارش 91 را 2 مرتبه به به بورس اعلام کرده اما بورس قبول نکرده مرتبه اول 70 ریال مرتبه دوم 145 ریال که قبول نکرده فکر کنم بورس شدیدا گیر داده و تا شفاف سازی نشه نماد باز نمیشه خصدرا تصمیم داشت که 70 ریال را اعلام کند و در چند مرحله به محدوده 400 ریال برسد اما بورس گیر داده

نماد تا گزارش حسابرسی 12 ماه که اخر شهریور است باز گشایی نمیشود اما قبل از مجمع نماد باز گشایی میشود
    سلام
    ???

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز از اینکه دیر پاسخ دوستان عزیز را می دهم پوزش می طلبم ولی دو دلیل برای پاسخ ندادن داشتم اول اینکه چون نمی خواستم تا پنج روز دیگر در این مورد صحبت نمایم و دوم اینکه از روز چهار شنبه بعد از ظهر تاکنون که ظهر جمعه است را در کارهای دیگر مشغول بودم و به تالارها سر نزده بودم و البته انشاالله قصور بنده را می بخشید ولی خدمتتان عرض کنم آقا وحید طی تماسی با بنده به بنده خبر دادند که دوستان در تالار بی تابی می نمایند و می خواهند از کم و کیف موضوع از زبان بنده باخبر شوند وخب باید خدمتتان بگویم در پست ما قبل آخر نکاتی را گفته بودم که گمان می کردم دوستان به آن مراجعه کنند و حدود خبر دستشان آید . در هر صورت چند نکته را از زبان آقا وحید برایتان عرض می نمایم تا خودتان جمع بندی نمایید البته برخی نکات آن از نظر بنده کمی بیش از واقعیت است ولی آقا وحید چنین اعتقادی دارد . ضمنا از دوستان عزیز مجددا پعلت تاخیر پوزش می طلبم .و من الله توفیق .
    اخبار قوی ای از صدرا بگوش می رسد که در حال رخ دادن است 1- تا چند روز آینده قراردادهای جدیدی با دوشرکت حفاری شمال و دریا نوردی منعقد خواهد شد 2- توافق با بانکها برای سند زدن دارایهای صدرا تا در هنگام سند زدن دست بر روی آن نگذارند و صدرا بتواند از محل آنها افزایش سرمایه دهد در حدود 500% البته همان تجدید ارزیابی داراییها و صد البته شما همه می دانید که شش ماه است کارشناسان دادگستری در این زمینه فعال هستند .3- بازدید ریاست جمهوری یا معاون او از راه اندازی جرثقیل دروازه ای و به آب اندازی کشتی افراماکس و گرفتن امتیاز از کار گروه حمایت از تولید 4- وام 500 میلیون دلاری 5- اعلام سود بالای 20 تومان و بازگشایی سهم در قیمتهای مناسب و البته بنده از ایشان در خواست کردم تا مبلغ نگوید چون خودتان می دانید که بعد از آن عده ای چگونه برخورد خواهند نمود .6- حمایت خوب حقوقی سرمایه گذاری نفت از سهم تا شهریور ماه بعلت افزایش سرمایه و استمهال بدهی ها و بخشودگی جرائم بانکی بر اساس مصوبه دولت در مجلس .ضمنا بسته شدن فاذر و افزایش سرمایه و تاثیر آن بر صدرا را نیز فراموش نفرمایید .

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بله مطلب شما را چند روز پیش مطالعه نمودم و پیگیر آن شدم ولی باید خدمتتان عرض کنم این نام برایم هنوز مشخص نیست که تغییر نام است ویا از اول چنین بوده است ولی در هر صورت برخی مطالب بگونه ای است که بنده نمی توانم آنها را از هم تشخیص دهم زیرا همان اعمال قبلی منتهی با دسته بندی جدید می باشند بصورتی که یک سری کار را مجددا در پوشه جدید قرار داده باشند . در هر صورت بازهم پیگیری خواهم کرد و اگر به مطلب قابل عرضی رسیدم چشم حتما در میان با شما و دوستان قرار خواهم داد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    حمید خان شایعه ورود یا تمایل ورود قرارگاه خاتم الاوصیا میتواند صحت داشته باشد ؟
    در این باره تاکنون چیزی شنیده اید ؟
    سپاس

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز شما فکر می کنید ایشون از کی شنیده ؟ بنده که فکر کنم از ................ بگذریم و بخندیم . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad 22 نمایش پست ها
    بر طبق آخرین خبری که ار خصدرا شنیدم این شرکت قرار است که گزارشش را به بازار ارسال کند و خبرها حاکی ار آن است که این شرکت تعدیل منفی وحشتناکی در انتظارش هست.فکر کنم با اینخبری که شنیدم اگه صحت داره باید کمتر 1000 ریال باز شه.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 41 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز از اینکه دیر پاسخ دوستان عزیز را می دهم پوزش می طلبم ولی دو دلیل برای پاسخ ندادن داشتم اول اینکه چون نمی خواستم تا پنج روز دیگر در این مورد صحبت نمایم و دوم اینکه از روز چهار شنبه بعد از ظهر تاکنون که ظهر جمعه است را در کارهای دیگر مشغول بودم و به تالارها سر نزده بودم و البته انشاالله قصور بنده را می بخشید ولی خدمتتان عرض کنم آقا وحید طی تماسی با بنده به بنده خبر دادند که دوستان در تالار بی تابی می نمایند و می خواهند از کم و کیف موضوع از زبان بنده باخبر شوند وخب باید خدمتتان بگویم در پست ما قبل آخر نکاتی را گفته بودم که گمان می کردم دوستان به آن مراجعه کنند و حدود خبر دستشان آید . در هر صورت چند نکته را از زبان آقا وحید برایتان عرض می نمایم تا خودتان جمع بندی نمایید البته برخی نکات آن از نظر بنده کمی بیش از واقعیت است ولی آقا وحید چنین اعتقادی دارد . ضمنا از دوستان عزیز مجددا پعلت تاخیر پوزش می طلبم .و من الله توفیق .
    اخبار قوی ای از صدرا بگوش می رسد که در حال رخ دادن است 1- تا چند روز آینده قراردادهای جدیدی با دوشرکت حفاری شمال و دریا نوردی منعقد خواهد شد 2- توافق با بانکها برای سند زدن دارایهای صدرا تا در هنگام سند زدن دست بر روی آن نگذارند و صدرا بتواند از محل آنها افزایش سرمایه دهد در حدود 500% البته همان تجدید ارزیابی داراییها و صد البته شما همه می دانید که شش ماه است کارشناسان دادگستری در این زمینه فعال هستند .3- بازدید ریاست جمهوری یا معاون او از راه اندازی جرثقیل دروازه ای و به آب اندازی کشتی افراماکس و گرفتن امتیاز از کار گروه حمایت از تولید 4- وام 500 میلیون دلاری 5- اعلام سود بالای 20 تومان و بازگشایی سهم در قیمتهای مناسب و البته بنده از ایشان در خواست کردم تا مبلغ نگوید چون خودتان می دانید که بعد از آن عده ای چگونه برخورد خواهند نمود .6- حمایت خوب حقوقی سرمایه گذاری نفت از سهم تا شهریور ماه بعلت افزایش سرمایه و استمهال بدهی ها و بخشودگی جرائم بانکی بر اساس مصوبه دولت در مجلس .ضمنا بسته شدن فاذر و افزایش سرمایه و تاثیر آن بر صدرا را نیز فراموش نفرمایید .

حاج حمید، ضمن تشکر از شما، اینکه شد چند خبر، پس کو اون تک خیر عالی؟

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید shilshil2002 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 44 مهمان ها)