صفحه 494 از 1968 نخست ... 3944444844914924934944954964975045445949941494 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,931 به 4,940 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 250 بار در 57 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز پیگیر آن جلسه با مهندس اعتصام هستم .در صورت مشخص شدن ساعت جلسه اطلاع رسانی خواهم کرد.و من الله توفیق .
    با سلام
    hamid672003 عزیز با خسته نباشید خدمت شما
    بهتر نیست از طریق رئیس سازمان بورس صالح آبادی پیگیری انجام شود.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر حسینی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    این بورس دیگه چیزی برای گفتن نداره ....

خودرویی ها با کمک دولت کمی روپا هستن

بانکی ها با این برداشت قبل از عید همه رو ناامید کردن

تجهیزاتی ها هم میسوزن

چشم ها همه بسته هست و کسی در بورس سرمایه گذاری نمیکنه

نیمی نقدم (اوراق مشارکت) و نیمی از سهامم بسته

کمی پول دارم نمیدانم پول برق را بدهم یا به صف خرید مرغ حمله برم ...

خوش به حال شیطان

که اینقدر صادق بود ، دروغ نگفت ، تظاهر نکرد

حتی به قیمت اخراجش از بهشت و مقام فرشتگی...

ولی گاهی دلم برای شیطان می سوزد ....

آدمیان جای او را گرفته اند

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز همانطور که در جریان هستید .بنده پیگیر دو جلسه یکی با مهندس اعتصام و یکی با مهندس مالمیر هستم و انشاالله وقتی زمان مشخص شد همه شما را از طریق همین تالار در جریان خواهم گذاشت .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر حسینی نمایش پست ها
    با سلام
    hamid672003 عزیز با خسته نباشید خدمت شما
    بهتر نیست از طریق رئیس سازمان بورس صالح آبادی پیگیری انجام شود.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما که هپروتی نیستی و مخدر هم تو مغزت فرو نکردن حتما یک پاسخ بیشتر در ذهن شما نیست .پس بیا و صدرای بابیش از 3.3 برابر ارزش اسمی زیان را بپذر و هر چه می خواهی انجام بده شاید روزی از این کردار و گفتار خود پشیمان شوی که دیگر راهی برای بازگشت نداشته باشی .یا علی مدد .از این به بعد این شما و این آقای پشت کامپیوتر نیشین که حتی شبکه جام جمع هم ایمیلش را نخواند پاک می کند . شاید توانستی یک روز بفهمی اتحاد یعنی چه : الان بهت می گویم یعنی افرادی که یک نیت دارند حالا از هر راهی که می توانند برای رسیدن به مقصد تلاش کنند نه اینکه مثل جنابعالی دائما به دنبال کج فهمی خودت بروی و به طبل تفرقه بکوبی در حالی که دائما مثل آمریکا دم از حقوق بشر می زند ولی هیچ فکری جز کسب ثروت ندارد .ولی شما حتی هم درد خودت را هم نمی شناسی .بنده هرگز از دشمن دانا نترسیده ام و همیشه از دوست نادان پرهیز کرده ام .
    اگر صدرا ارزش ندارد پس کسی به شما بابت چیز بی ارزش پول نمی دهد و اگر ارزش دارد چرا ارزش آنرا نمی دانیدچقدر است ؟ . تا وقتی به عقاید هم احترام نگذاریم کوچکترین اتحادی روخ نخواهد داد. خدایا به راه راست هدایت کن کسانی را که دم از اتحاد می زنند ولی خودشان هزار دلیل بی اتحادی با خود دارند . اقای سرمایه گذار 67 عزیز و آقای رامین آرتی محترم شما دیگه چرا از ایشان تشکر می کنید آیا با ایشان هم نظر هستید .آیا شما که بنده را می شناسید نباید به ایشان تذکر دهید که فقط چند نفر هستند که دائما در تلاش هستند تا کاری برای سهامداران خرد انجام دهند و بنده هم هر گز به کسی نگفتم فلان کار را نکنید و بنده در پیش مجمع هم به آن دوستمان گفتم تو یک فهش بده من دوتا می دهم تو یک شیشه بشکن من دوتا بشکنم و الی آخر در آخر جناب کدبان بستان عزیز خودت از همه بی حال تری و فکر هم نکنم بیش از ده هزار تا سهم داشته باشی و اگر عرضه داری قرار بگذار و بیا ببین که بنده اولین نفر می آیم و اگر تو عرضه کبریت کشیدن داشتی بنزینش با بنده .و اگر عرضه نداری پس لطفا دیگه تز نده .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط kadban bastan نمایش پست ها
    درود بر شما
    بزرگترین دلیل این رخوت سهامداران ، مخدر هاییست که برخی کاربران در تالار های گوناگون به افکار سهامداران تزریق کردند و آنها را در هپروت صدرای 10 دلاری و تجدید ارزیابی و افزایش سرمایه و آهن ها ضخیم موجود در صدرا و هزار خزعبلات دیگر فرو بردند.
    ضمیر ناخود آگاه سهامداران بیش از یک سال است با این خرافه های اجرا نشده ، پر شده است و ناخودآگاه بر این باور هستند که این رویداد ها و زیان 142 تومانی یک بازی است. همین مخدر ها رفتار و منش سهامداران را سست کرده و هر روز به خود میگویند ، چند روز دیگر شکیبایی میکنیم ، ممکن است با قیمت های بالا و تجدید ارزیابی و افزایش سرمایه بازگشایی شود .
    ممکن است ، چنین بشود . اما آنچه واقعیت دارد زیاد 142 تومانی نشسته بر کدال است که هر روز به ریش مبارک سهامداران به نیابت از مدیران صدرا ، لبخند میزند.
    چندی زمان خواهد برد تا فشار های فردی ای که فرمودید ، بر زندگی سهامداران افزون شود ، ناگهان از چرت و هپروت بیرون بیایند و متوجه شوند که باید کاری کنند.
    هنوز بسیاری از سهامداران به خود زحمت نامه نگاری نداده اند. اینکه دیگر نیاز به بلند شدن از پشت کامپیوتر را هم ندارد. همان جا که نشستند میتوانند با تمام دنیا ارتباط داشته باشند. اما دریغ از یک حرکت کوچک .
    با این همه من امید دارم که مخدر ها هم مدت زمانی اثر دارند و اندک اندک دارند اثر خود را از دست میدهند. این را از نوشته های تمام دوستان میتوان دریافت.
    وای به وقتی که اثر مخدر های یک ساله ای که اعتصام و دار و دسته اش به واسطه کاربران آگاه یا نا آگاه به خورد بازار دادند ، از میان برود. آن موقع ، کسی جلوی انرژی نهفته این همه سهامدار را نمیتواند بگیرد.
    همه این رویداد ها پیش روست و به روشنی قابل تشخیص و پیش بینی است.
    تنها آرزوی من این است که سهامداران خودشان در پاکسازی افکارشان همت کنند.
    پیروز باشید
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/30 در ساعت 12:18

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز واقعا که آفرین به شما خوب بلدید تفرقه بیندازید .با نبودن بنده دیگه کسی که حال داشته باشد از پشت کامپیوتر خودش بلند بشه نخواهد بود . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين1 نمایش پست ها
    احسنت به شما دوست عزيز جناب كدبان بايد اعتراف كنم از بس اين

مخدرها قوي هستند كه بعضي از اوقات بنده را هم تا يكي دو ساعت

نعشه وبه عالم خيالات ميبرند

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    دوستان به نظر من بجاي اين كه همديگر رو متهم كنيم بهتر نيست با هم متحد بشيم. با شناختي كه من از هر دوي شما بزرگوار ( حميد و كدبان ) دارم ميدونم هدفتون اينه كه حق سهامدارمظلوم رو از مديران نالايق شركت بگيريد پس خواهش ميكنم بجاي دامن زدن به اين بحثها و زدن اتهامات بيهوده به يكديگر كه قطعاً نتيجه اش بغير از ايجاد شكاف بيشتر بين دوستان نيست، بدنبال يه راهكار درست باشيم تا از بلا تكليفي خارج بشيم... باتشكر

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    این قسمت نظرات ایشون مورد تائید بنده بود
    و اینکه در قسمتهای دیگر من برداشتنی بجز برداشت شما داشتم حمید عزیز ....
    <<هنوز بسیاری از سهامداران به خود زحمت نامه نگاری نداده اند. اینکه دیگر نیاز به بلند شدن از پشت کامپیوتر را هم ندارد. همان جا که نشستند میتوانند با تمام دنیا ارتباط داشته باشند. اما دریغ از یک حرکت کوچک .>>

در حال حاضر کسی جز آقا حمید نمیتونه به این قدرت سکان هدایت سهامداران را به دست بگیره .....

من یک مقداری از سرمایه ام در این سهم است ولی برای همین مقدار هم تا آخرین لحظه در کنار شما خواهم بود ....

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز بنده از تمام شما و اینکه این اندازه به بنده لطف دارید تشکر می کنم .و از تماسهای شما بسیار متشکرم .ولی باید کاری صورت دهیم که هم به دوستان خود را ثابت کنیم و هم به غیر دوستان و هم کسانی که به دروغ می خواهند ما را تحریک کنند و بدون اینکه کاری انجام دهند نفع کار دیگران را ببرند !
    بنده به شما بگویم فقط یک قلم آقا وحید این ماه هزینه تلفن چهارصد هزار تومانی صحبت با مهندس اعتصام و مهندس قلی پور و آقایانی که شما حتی نام برخی از آنها را نشنیده اید را به خود تحمیل کرده است و باقی آن بماند .بنده هم که از منت گذاشتن بیزارم چه رسد به اینکه کاری برای خدا بکنم و بخواهم مزد آنرا از بندگان خدا بگیرم .در ضمن بنده با برخی دوستان تصمیم گرفتیم یک قرار بگذاریم تا ببینیم چند نفر مرد عمل داریم .البته خانمها هم تشریف بیاورند تا آنها هم جزء مردان عمل قرار گیرند .
    به نام خداوند بخشنده مهربان .
    با تلاوت سوره نصر باهم اقدامی برای احقاق حق خودمان و اینکه مظلوم نباشیم می نماییم .
    قرار: گردهمایی سهامدارن صدرا برای گفتگویی کاملا مسالمت آمیز .
    شنبه 91/05/14 ساعت ده صبح جلوی سازمان بورس به آدرس میدان ونک اول ملاصدرا شماره 13 دعوت به گردهمایی و نشست با مدیران بورس برای درخواست رسیدگی به وضع صدرا .و اگر نتیجه نگرفتیم از همانجا حرکت می کنیم به سمت ساختمان صدرا واقع در شهرک غرب بلوار دادمان فاز هفت خیابان دکتر دادمان خیابان شفق پلاک 2 .
    خدا یا مارا از همراهی بدگمانان بی نیاز کن .

و من الله توفیق

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    دوستان راه مقابله با این مشکل فقط اتحاد میان سهامداران و حمایت از همدیگر است

مدیران صدرا از خدایشان است که هیچ اتحادی و توافقی در بین سهامداران ایجاد نشود و این مسیر را بدون مشکلی بصورت کج دار و مریض ادامه دهند

دوستان همدیگر را تخریب و محکوم نکنید هر کسی یک ایده ایی و منطقی برای خود دارد .بهتر است از تفکر جمعی استفاده و راه منطقی را انتخاب کنیم.

مذاکرات در سطح دوستانی که در تهران حضور دارند و میتوانند در دفتر اعتصام حضور یابند با تعداد بیشتری و با قاطعیت انجام شود .و در صورت شکست و عدم

نتیجه با اعلام در سایت های بورسی و همچنین در تالارهای بورس کشور مبنی بر تجمع دسته جمعی سهامداران حقیقی صدرا در جلوی ساختمان مجلس یا بورس

در زمان معین و مشخصی اعلام گردد و حداقل یک هفته نیز بابت اطلاع رسانی و آگاهی وقت در نظر گرفته شود.

البته همه این موارد در صورتی امکان پذیر است که متحد شده و دوستانی تهرانی زحمت ادامه این اتحاد را بپذیرند تا از هرج و مرج جلوگیری شود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامین آرتی نمایش پست ها
    این قسمت نظرات ایشون مورد تائید بنده بود
    و اینکه در قسمتهای دیگر من برداشتنی بجز برداشت شما داشتم حمید عزیز ....
    <<هنوز بسیاری از سهامداران به خود زحمت نامه نگاری نداده اند. اینکه دیگر نیاز به بلند شدن از پشت کامپیوتر را هم ندارد. همان جا که نشستند میتوانند با تمام دنیا ارتباط داشته باشند. اما دریغ از یک حرکت کوچک .>>

در حال حاضر کسی جز آقا حمید نمیتونه به این قدرت سکان هدایت سهامداران را به دست بگیره .....

من یک مقداری از سرمایه ام در این سهم است ولی برای همین مقدار هم تا آخرین لحظه در کنار شما خواهم بود ....
    نقل قول نوشته اصلی توسط خصدرا نمایش پست ها
    دوستان به نظر من بجاي اين كه همديگر رو متهم كنيم بهتر نيست با هم متحد بشيم. با شناختي كه من از هر دوي شما بزرگوار ( حميد و كدبان ) دارم ميدونم هدفتون اينه كه حق سهامدارمظلوم رو از مديران نالايق شركت بگيريد پس خواهش ميكنم بجاي دامن زدن به اين بحثها و زدن اتهامات بيهوده به يكديگر كه قطعاً نتيجه اش بغير از ايجاد شكاف بيشتر بين دوستان نيست، بدنبال يه راهكار درست باشيم تا از بلا تكليفي خارج بشيم... باتشكر
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/30 در ساعت 16:59

16. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال
    نوشته شده توسط rezastok

اینکه مهمترین پیمانکار عسلویه وپارس جنوبی واخیرا نفتکش ساز بزرگ خاورمیانه را در سال حمایت از تولید ملی و جهاد اقتصادی به خاک ذلت نشاندند بسیار مشکوک است. خصوصا که مقام معظم رهبری هم اخیرا بازدید داشتند از پارس جنوبی وتاکید کردند بر انجام امور.صرفنظر از اینکه مدیریت صدرا سهامداران را با اعلام زیان 142 تومانی در پاسخ نقره داغ کرده اند ویا مالمیر وتیم مدیریتی فعلی بورس (گرچه ریاست از فارغ ا لتحصیلان خارجی نیستند.احتمالا دانشگاه امام صادق ص باشند.)از افزایش سرمایه سهم (و رفع نزول بدهی ها )جلوگیری می کنند. و یا هرعامل تخریبی و بازدارنده دیگری ......عملا کاری را می کنند که دشمنان قسم خورده ایران هم خوابش را نمی دیدند.ویترین اقتصادی کشور و پربیینده ترین نماد بورسی کشوررا بحرانی ومتزلزل رو به ورشکستگی نشان دادن .. اکنون متاسفانه حادث شده....ا و.لذا ورود دایره اقتصادی قوه قضاییه و وزارت اطلاعات الزامی بنظر میرسد..

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rezastok از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده از تمام شما و اینکه این اندازه به بنده لطف دارید تشکر می کنم .و از تماسهای شما بسیار متشکرم .ولی باید کاری صورت دهیم که هم به دوستان خود را ثابت کنیم و هم به غیر دوستان و هم کسانی که به دروغ می خواهند ما را تحریک کنند و بدون اینکه کاری انجام دهند نفع کار دیگران را ببرند !
    بنده به شما بگویم فقط یک قلم آقا وحید این ماه هزینه تلفن چهارصد هزار تومانی صحبت با مهندس اعتصام و مهندس قلی پور و آقایانی که شما حتی نام برخی از آنها را نشنیده اید را به خود تحمیل کرده است و باقی آن بماند .بنده هم که از منت گذاشتن بیزارم چه رسد به اینکه کاری برای خدا بکنم و بخواهم مزد آنرا از بندگان خدا بگیرم .در ضمن بنده با برخی دوستان تصمیم گرفتیم یک قرار بگذاریم تا ببینیم چند نفر مرد عمل داریم .البته خانمها هم تشریف بیاورند تا آنها هم جزء مردان عمل قرار گیرند .
    به نام خداوند بخشنده مهربان .
    با تلاوت سوره نصر باهم اقدامی برای احقاق حق خودمان و اینکه مظلوم نباشیم می نماییم .
    قرار: گردهمایی سهامدارن صدرا برای گفتگویی کاملا مسالمت آمیز .
    شنبه 91/05/14 ساعت ده صبح جلوی سازمان بورس به آدرس میدان ونک اول ملاصدرا شماره 13 دعوت به گردهمایی و نشست با مدیران بورس برای درخواست رسیدگی به وضع صدرا .و اگر نتیجه نگرفتیم از همانجا حرکت می کنیم به سمت ساختمان صدرا واقع در شهرک غرب بلوار دادمان فاز هفت خیابان دکتر دادمان خیابان شفق پلاک 2 .
    خدا یا مارا از همراهی بدگمانان بی نیاز کن .

و من الله توفیق
    سهامدارا حقیقی مدیون اقا حمید هستند.

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید rezastok از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)