صفحه 511 از 1970 نخست ... 1141146150150850951051151251351452156161110111511 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,101 به 5,110 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز جناب کدبان باستان عزیز بنده پیش از اینهم ابایی نداشتم که بگویم در برخی موارد نظر شما مورد تایید بنده بوده است و بنده نیز همانند شما تا تمام یک مطلب برایم مورد تایید نباشد تشکر نمی زنم ولی در هرصورت بازهم خدمت شما می گویم که خصوصا امروز بنده تلاش داشتم حداقل نیمی از سخنانم از دیدگاههای شما عزیزان باشد و خیلی هم به دیدگاههای شما و سرسختی شما برای خام نشدن اندیشیدم و در آخر که مطمئن شدم پاسخی در خور حتی برای شما دارم پذیرفتم که بنده اعلام کنم دیگر نیازی به گردهمایی نیست و ما به نتیجه مطلوب برای مذاکرات در سطح قابل قبولی رسیده ایم . و من الله توفیق .

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز جناب کدبان باستان عزیز بنده پیش از اینهم ابایی نداشتم که بگویم در برخی موارد نظر شما مورد تایید بنده بوده است و بنده نیز همانند شما تا تمام یک مطلب برایم مورد تایید نباشد تشکر نمی زنم ولی در هرصورت بازهم خدمت شما می گویم که خصوصا امروز بنده تلاش داشتم حداقل نیمی از سخنانم از دیدگاههای شما عزیزان باشد و خیلی هم به دیدگاههای شما و سرسختی شما برای خام نشدن اندیشیدم و در آخر که مطمئن شدم پاسخی در خور حتی برای شما دارم پذیرفتم که بنده اعلام کنم دیگر نیازی به گردهمایی و ما به نتیجه مطلوب رسیده ایم . و من الله توفیق .
    جناب حمید خان
    درود بر شما
    منظور بنده شخص شما نبود. اتفاقا نظر بنده کسانی بودند که در همین چند صفحه پیش نوشته های متناقض با هم را تایید میکنند.
    از اینکه تلاش داشته اید تا با آمیخته ای از دیدگاه سهامداران حضور داشته باشید ، سپاسگزارم.
    اما هنوز پاسخی که مرا قانع کند نیافتم. باور کنید بارها و بارها نوشته های چند برگه گذشته را مرور کردم. چیزی که نشان دهد ، از بین رفتن پتانسیل شنبه ارزش آن را داشته ، ندیدم.
    صرفا یک مشت حرف و وعده و خوب گویی و بد گویی از سهم بود که همیشه وجود داشته است.
    سخنی که ضمانت اجرایی داشته باشد دیده نشد.
    تمام رفتار ها و اقدامات آتی موکول به چیزهایی شده که میتوانند هزاران اِن قُلت بر آن وارد سازند. حمایت قرارگاه ، تفاهم قرارگاه با بورس و چیزهایی که انجامش خود لابیرنت های مخصوص خود را دارد و در هر لحظه میتوان به بهانه جفت و جور نشدن این پازل ها ، عدم رسیدگی به خواسته سهامداران را توجیه کرد.
    امیدوارم پاسخ پرسش هایی که در نخستین پست پس از بازگشت شما از جلسه داشتم را به زودی از کلام شما بخوانم.
    پیروز و سربلند باشید

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,321 بار در 2,623 ارسال
    دوستان وبزرگواران

اگه در زیر نوشته ای تشکر زده نمیشه دال براین نیست که خود نویسنده زیر علامت سوال میره بلکه نوشته مورد قبول واقع نمیشه نه نویسنده

بتمامی نطرات باید احترام گذاشت

باسلام:
    دوست عزیز با تشکر از حضور شما با مطلب شما موافق هستم ولی در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی بنده با شما مخالف هستم که بحث آن نیز قبل از تشریف فرمایی شما توسط بنده و مخالفت با دو دیدگاه بورس . که یکی ای پی اس مداری بورس بود که بعدا توضیح کامل می دهم (البته با آوردن مثالی از شرکتهای تو خالی ولی با ای پی اس و شرکتهایی با ارزش بسیار و بدون ای پی اس همراه بود)و دومی دلیل لزوم افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی با رویکرد تبدیل منابع غیر مولد به منابع مولد و اینکه بنده به دیدگاههای مهندس مالمیر واقف هستم و قبلا نیز در مجمع فاذر از نماینده بورس خواستم که گزارشی مبنی به اشتباه بودن دیدگاه شما به شما اطلاع رسانی کند و در جا توضیحاتی دادم که ظاهرا مهندس نمی خواست بپذیرد ولی کاملا مشخص بود که ایشان با توجه به ذکاوی که دارند متوجه نارسایی دانسته خود نسبت به این موضوع شده اند و بنده مطمئن هستم در اینمورد حتما مطالعه و تحقیق بیشتری خواهند نمود .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط armin777 نمایش پست ها
    درود:
    دوستان من به همراه دیگر دوستان امروز ظهر در جلسه سازمان بودم.اول بگم من بنام دندی 71 در بورکس مطلب میزنم.خودم سهامدار صدرا هستم و مقدار کمی صدرا ندارم.اول از یک دلی سهامداران تشکر کنم و این کار تاریخی رو به سهامداران هم دل صدرا تبریک بگم.انتظار هم ندارم بعضی از دوستان چه سهامدار و چه غیر که مخالف این تجمع بودن به قول معروف الان موش بدوونن.از سهامدارانی که در تالارهای مختلف پست های زیادی میزنن ولی موقغ عمل عقب میکشن تقاضا میکنم چیزی نگن چون خود ما با هم که هماهنگ بشیم راحت میتونیم از پس این کار در بیائیم.نمونه اون امروز بود که بنده ودیگر دوستان بدون هماهنگی با هم وارد جلسه شدیم هر چند بنده دیر تر رسیدم ولی در پایان با یک عملکرد قابل قبول و مقتدرانه از سازمان خارج شدیم.
    در مورد افزایش سرمایه بگم که کاری رو پیش نمیبره و زیان شرکت رو کم نمیکنه و فقط چون سرمایه شرکت بالا میره و زیانش از نصف سرمایه کمتر میشه از 141 بیرون میآأ که فقط میتونه وام بگیره که این در مورد صدرا صدق نمیکنه چون صدرا در لیست سیاه بانکها است.من به آقا وحید قبلا گفته بودم و آقای مالمیر هم عین جملات من رو به ایشون گفت.حتی در صورت قبولی اون شناور سهم زیاد میشه.شما فرض کن 300% از تجدید ارزیابی انجام بشه.قیمت سهم میشه 0+0+0+154=154.154 تقسیم بر 4=حدودا 38.5 تومن یا 385 ریال.شناور سهم هم اگه 500 میلیون باشه میشه 2 میلیاردسهم.فقط به درد وام میخوره که صدرا به علت در لیست سیاه بانک مرکزی بودن هیچ بانکی بهش وام نمیده.
    بنده به آقای مالمیر در چندین نوبت اصرار به باز شدن نماد هر چه زود تر کردم که ایشان قول داد که پس از مجمع هفته آتی قبول حمایت از طرف فرار گاه هر چه زود تر سهم رو باز میکنن که البته صدرا هم باید گزارش رو بده.
    در کل از نظر این حقیر فعلا به خواسته اول خودمون رسیدیم و به دنبال باز شدن سهم در قیمت هر چه بالاتر که هدف دوم است خواهیم رسید.با باز شدن سهم در قیمت معقول هر کسی دوست داشت سهم رو میتونه بفروشه و هر کسی فکر میکنه قیمتهای نجومی خواهد دید میتونه با سهم بمونه.
    یه صحبت آخری هم بکنم و تمام.بنده حتی به آقای مالمیر و جناب مستشار که سمت روابط عمومی سازمان رو دارن گفتم .این آقا حمید ما تا قبل از گزارش زیان 124 تومنی از مدافعان مدیریت صدرا بود و پس از آن گزارش کذائی به نیروهای مخالف پیوست که البته خود حمید میدونه که قصد و غرضی در کار نبود.
    ببینید دوستان اگه شنب تجمعی جلوی سازمان صورت بگیره سازمان بورس دیگه از در مقابل شرکت صدرا حمایت نخواهد کرد و حتی ممکنه دیتوراتی از مقامات غیر بورسی و حکومتی دریافت کنن که گره مشکل دیگه بدست شازمان حل نشه و اوضاع و مسئول حل اون طرفدار ما نباشه و سهم مدت زیادی بسته باشه.الان آقای مالمیر با هماهنگی ما و خاتم و سازمان پس از توافق میتونه سهم رو باز کنه ولی اگه از بالا به ایشون دستور بسته ماندن سهم را بدهند دیگر ایشان نمیتوانند سهم را باز کنند و یا با رسانه خارجی شدن اوضاع قرارگاه میتونه از خرید سهم تفره بره و چیزهای دیگر که به نفع ما سهامداران نیست.ما اولین قدم و اولین سنگ رو از جلو مون برداشتیم خواهشا شما که 6 ماه صبر کردید 1-2 هفته هم روش تا بهانه به دست کسی ندهیم.راهکار وانتقاد آری ولی تفرقه و تجمع قبل از جلسه با نمایندگان خاتم و سازمان و خودمون و تجمع قبل از جلسه خیر .خواهشا همکاری کنید. با تشکر

7. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

ناظر کل سایت مدیر نظارت آواتار ها
    تشکر شده 3,548 بار در 174 ارسال
    درود

رعایت ادب و ادبیات مناسب در پیامها و نیز رعایت حرمت کاربران اصلیترین هدف سایت بورسی میباشد و هرگونه بی احترامی یا تمسخر در شان کاربران این سایت نمی باشد،

ضمنا

انتقاد منفی و مغرضانه از ساير انجمنها و اشخاص حقیقی و حقوقی ممنوع است.

سپاس

عضو عادی
    تشکر شده 477 بار در 132 ارسال
    تشکر و سپاس از همه عزیزان که روز پنجشنبه بر ما منت نهادند و پیگیر وضعیت سهامداران صدرا شدند و امیدواریم که هرچه زودتر ختم به خیر شود ، ما هم به تصمیم عزیزان احترام میگذاریم و علیرغم بی اعتمادی که به اعتصام و مدیران سازمان بورس داریم ولی امیدواریم اگر برای یکبار هم که شده خلاف آن ثابت شود و ما اشتباه کرده باشیم بنده روز شنبه که مرخصی گرفته بودم و قرار بود از اراک به تهران بیایم را کنسل میکنم و منتظر قول آقای اعتصام و مالمیر میمانیم تا ببینیم ما را از این مهلکه صدرا نجات میدهند ؟ به والله قسم به این ماه عزیز قسم داریم مشکل خانوادگی پیدا میکنیم بنده نزدیک 70 درصد پس اندازم را در این باطلاق سرمایه گذاری کردم و شدیدا گیر افتاده ام با 2 تا دانشجوی دانشگاه آزاد و تورم لجام گسیخته و درامد از محل شرکتی که بواسطه تحریمهای کمرشکن در حال تعطیل شدن هست مانده ایم که چه کنیم .
    از مدیران و ناظر محترم هم که جو را آرام کردن و سعه صدر بخرج میدهند به سهم خود تشکر میکنم .

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi9990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    حمید اقا ضمن قدردانی به جهت دلسوزی شما از سهامداران حقیقی که بی وقفه و بدون منت و تمام وکمال وقت گرانبها یتان را صرف نمو دید به سهم خودم تشکر ویزه دارم انشالله در این ماه مبارک هر چی از خداوند متعا ل میخواهید بر اورده شود که هیچ عبادتی بهتر شاد کردن دل یک انسان نیست در پایان در صورت امکان منتظر اخبار مهم جلسه امروز هستیم با تشکر

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 11 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi9990 نمایش پست ها
    تشکر و سپاس از همه عزیزان که روز پنجشنبه بر ما منت نهادند و پیگیر وضعیت سهامداران صدرا شدند و امیدواریم که هرچه زودتر ختم به خیر شود ، ما هم به تصمیم عزیزان احترام میگذاریم و علیرغم بی اعتمادی که به اعتصام و مدیران سازمان بورس داریم ولی امیدواریم اگر برای یکبار هم که شده خلاف آن ثابت شود و ما اشتباه کرده باشیم بنده روز شنبه که مرخصی گرفته بودم و قرار بود از اراک به تهران بیایم را کنسل میکنم و منتظر قول آقای اعتصام و مالمیر میمانیم تا ببینیم ما را از این مهلکه صدرا نجات میدهند ؟ به والله قسم به این ماه عزیز قسم داریم مشکل خانوادگی پیدا میکنیم بنده نزدیک 70 درصد پس اندازم را در این باطلاق سرمایه گذاری کردم و شدیدا گیر افتاده ام با 2 تا دانشجوی دانشگاه آزاد و تورم لجام گسیخته و درامد از محل شرکتی که بواسطه تحریمهای کمرشکن در حال تعطیل شدن هست مانده ایم که چه کنیم .
    از مدیران و ناظر محترم هم که جو را آرام کردن و سعه صدر بخرج میدهند به سهم خود تشکر میکنم .
    سلام دوست عزیز
    غصه نخور همه ما مثل همدیگر هستیم بنده در تالار بورس با نام کاربری elisadri می نویسم و اصولا اهل زیاد نوشتن نیستم
    اما مطلبی که گفتید مبنی بر مورد اعتماد نبودن سازمان و اعتصام کاملا مورد تایید است
    اعتصام را که همه می شناسیم الان می گوید قیمت سهم در 280 تومان برای صدرا ناچیز است و بعد تا 147 تومان افت می کند و می گوید ما سود خوبی در پروژه ها کرده ایم و بعد زیان 1426 ريالی تحویل ما می دهد
    اما در مورد سازمان بورس و مالمیر و شخص مستشار ، آنها از همه غیر اعتمادتر هستند
    در تاپیک با بزرگان در تالار بورس خدمت جناب طیب هم گفتم که اینها به راحتی آب خوردن تمام صحبت هایی که کرده اند را منکر خواهند شد و فقط باید از آنها مستندات دریافت کرد
    چنانچه دوستان ما که در این جلسه حضور داشته اند نامه ای مکتوب از سوی سازمان مبنی بر قول مساعدت جهت رفع مشکل سهامداران حقیقی صدرا دریافت کرده باشند که فبها
    در غیر اینصورت این جلسه ترفندی بیش نبوده برای کنسل شدن تجمع روز شنبه سهامداران که به زحمت پای ریزی شده بود و به راحتی کنسل شد
    امیدوارم این بار من در مورد این آقایان بورسی اشتباه کرده باشم و آنها حداقل برای 1 بار هم که شده صداقتشان را به سهامداران ثابت کنند
    بدرود

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید afshin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    جناب حمید خان
    درود بر شما
    منظور بنده شخص شما نبود. اتفاقا نظر بنده کسانی بودند که در همین چند صفحه پیش نوشته های متناقض با هم را تایید میکنند.
    از اینکه تلاش داشته اید تا با آمیخته ای از دیدگاه سهامداران حضور داشته باشید ، سپاسگزارم.
    اما هنوز پاسخی که مرا قانع کند نیافتم. باور کنید بارها و بارها نوشته های چند برگه گذشته را مرور کردم. چیزی که نشان دهد ، از بین رفتن پتانسیل شنبه ارزش آن را داشته ، ندیدم.
    صرفا یک مشت حرف و وعده و خوب گویی و بد گویی از سهم بود که همیشه وجود داشته است.
    سخنی که ضمانت اجرایی داشته باشد دیده نشد.
    تمام رفتار ها و اقدامات آتی موکول به چیزهایی شده که میتوانند هزاران اِن قُلت بر آن وارد سازند. حمایت قرارگاه ، تفاهم قرارگاه با بورس و چیزهایی که انجامش خود لابیرنت های مخصوص خود را دارد و در هر لحظه میتوان به بهانه جفت و جور نشدن این پازل ها ، عدم رسیدگی به خواسته سهامداران را توجیه کرد.
    امیدوارم پاسخ پرسش هایی که در نخستین پست پس از بازگشت شما از جلسه داشتم را به زودی از کلام شما بخوانم.
    پیروز و سربلند باشید
    با سلام ودرود:

دو ست گرامي بنده هم سو ا لات زيادي فكرم را درگير كرده است كه به جواب دلخواه از طرف دوستان نرسيدم

جناب كدبان مرور زمان همه چيز را ثابت خواهد كرد الان من وشما و تعداد اندكي از سهامدارن اگر

در مورد نتايج جلسه امروز انتقادي هم داشته باشيم جز اينكه صبر كنيم تا نتيجه اين گفتگوها روشن شود

كار ديگه اي نميتوان كرد ولي اين را بدانيد اين جلسه هم جز سر كار گذاشتن سهامدارن صدرا و قول هاي بيهوده

از طرف اقايان به دوستان مذاكره كنندگان امروز چيز ديگري در بر نخواهد داشت حا لا بعضي از كاربران ميخواهند از اين

نوشته بنده خوششان بيايد يا بدشان بنده حرفم را خواهم زد صبر ميكنيم تا براي خود اين دوستان هم

نيت همه اقايان روشن شود اينها اگر قرار بود كاري انجام بدهند وبه فكر سهامدار جز بودند ان زيان را بر

روي كدال نمي فرستادند انها اگر قراد بود اين كارها ( كه در جلسه توسط دوستان اعلام شده) را براي سهامدار صدرا انجام دهند

اصرار به خارج شدن صدرا از بورس در پنج ماه گذشته نداشتن . دوست عزيز يك چيز اينجا جور در نمي ياد و نخواهد امدو

بسيار مبهم است و يك جاي كار ميلنگد و بنده تا دو هفته ديگر زبان به دندان خواهم گرفت و بيان نخواهم كرد.

كدبان عزيز ما كه دو سال است به پاي اين سهم صبر كرديم اين دو هفته هم روش اميدوارم

و ارزوي قلبي بنده است كه نتيجه نشت اين دوستان به بار بنشيند و ميوه خود را به ثمر برساند

و اميدوارم حداقل اقايان وحضرات حرمت و اعتبار اين تيم مذاكره كننده امروز را در جلوي سهامداران

حفظ كرده و ابرو و اعتبار اين عزيزان را بازيچه گفتار و رفتار خود نكنند انشالله
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده ضمن داشتن تشکر فراوان از لطف جنابعالی و تمامی دوستان باید همانطور که دیروز هم خدمتتان عرض کردم : عرض کنم در جلسه با مهندس حدود بیست نفر بودیم و به علت اینکه ممکن است نتوانم نام تمامی این عزیزان را بخاطر آورم .نام آنها را نمی برم ولی از همه آنها کمال تشکر را دارم و در مورد نشست با مهندس مالمیر و مهندس مستشار خدمتتان عرض کنم .بنده که اعتقاد دارم و از خداوند متعال می خواهم که توان خدمت رسانی را عطا نماید .و اما اصل مطلب اینست که فراموش نفرمایید آقا وحید و مهندس خلبان با نام آقا (محمود) در جلسه بودیم و جناب armin777 عزیز هم به ما پیوستند .که بنده از شما دوستان خواهش می کنم آگاه باشید که این دوستان کمتر از بنده تلاش نکردن که هیچ بنده اعتقاد دارم ایشان بسیار با درایت تر و پخته تر از بنده سخن فرمودند و نتیجه این جلسه هم مدیون این بزرگواران است . و فقط بنده جز تشکر از دستم بر نمی آید و امیدوارم توانسته باشم از ایشان کمال تشکر را بنمایم . در آخر عرض کنم هر کس به صدرا می اندیشد با ماست .و هرکس به ایران آباد می اندیشد با ماست و هر کس بر مدار ولایت فقیه است با ماست . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
    حمید اقا ضمن قدردانی به جهت دلسوزی شما از سهامداران حقیقی که بی وقفه و بدون منت و تمام وکمال وقت گرانبها یتان را صرف نمو دید به سهم خودم تشکر ویزه دارم انشالله در این ماه مبارک هر چی از خداوند متعا ل میخواهید بر اورده شود که هیچ عبادتی بهتر شاد کردن دل یک انسان نیست در پایان در صورت امکان منتظر اخبار مهم جلسه امروز هستیم با تشکر
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/03 در ساعت 09:25

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)