صفحه 516 از 1970 نخست ... 1641646650651351451551651751851952656661610161516 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,151 به 5,160 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 11 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mbs نمایش پست ها
    فکر نکنید با جلسه هایی که گذاشتید کاری انجام دادید بلکه کاری که انها میخواستند شما راضی شدید از اول هم خواسته انها باز کردن سهم در یک قیمت مورد نظر خودشان و خرید از حقیقی حال باید خود را اماده کنید زیر 200 فروشنده هستید 100 یا 150 هر کاری بکنید فعلا باید تسلیم انها باشید همانطور که هر وقت خواستند سهم را باز می کنند و هر وقت خواستند سهم را میبندنند انقدر دل نگران باز شدن صدرا نباشید حتما باز میشود ولی تصمیم فروش سخت است فکر نکنم قیمت بالا بگذارند از بانک ملی 100 تومان خریدنند انهم قسطی بالاخره همه بورس ریزش کرده و هنوز هم دارد ولی سود وخواب سرمایه چه میشود حالا نه صدرا بیشتر سهمها ضرر زده اند اگر بورس خوب بود اینقدر ریزش نداشت هر سهام دار یا سهام بازی را میبینی سرمایه هایشان را از دست داده اند سر را در برف کرده اید و باور کرده اید تحریم ها اثری ندارد روز به روز بدتر میشود و ریال ارزشش را از دست میدهد بازار مسکن هم در رکود فرو رفته انگار همه باید منتظر قحطی و گرسنگی باشیم قیمت مواد خوراکی چند برابر شده همه مسایل اقتصادی را نگاه میکنی انگار ارامش قبل از طوفان است و همه باید در انظار واقعه ای باشیم سر را از صدرا بیرون کنید تا چیزهای دیگر را ببینید
    با نظر شما کاملا موافقم
    ارزاق اصلی و مورد استفاده مردم بیش از 200 یا 300 درصد افزایش قیمت داشته
    آنوقت افزایش حقوق کارمندان چی؟؟؟؟؟؟ هیچ 10 یا 15 درصد من که کارمند نیستم نمیدونم ولی فکر نکنم از این مقدار بیشتر افزایش حقوق داشته باشند
    ماهی چندرغاز پول یارانه ای به مردم میدن بعد اونطوری اجناس رو چند برابر این پول یارانه ای به مردم میندازن
    تازه هنوز بنزین گرون نشده
    طرح تحول مرحله دومش مونده
    اگر قرار باشه ایناهم عملی بشه که واویلاست
    حالا افرادی مثل من که شغل آزاد دارند و سرمایشون هم تو این صدرا گیر کرده که باید سرشون جلوی زن و بچه خم باشه
    چون پولی ندارن که باهاش کار کنند
    همش قرض و قوله از این و اون برای امرار معاش
    آخرشم صدرا باز بشه باید بفروشمو بدهی هامو بدم
    آخه این شد وضع مملکت داری؟ این شد حمایت از مردم؟
    هر وقت انتخاباتی هست مردم مردم می کنند تا مردم رو بکشونند پای صندوق رای!!!!
    حالا هم که تا سال بعد که ریاست جمهوریه با مردم کاری ندارن پس بی خیال مردم
    تازه دارند کاری می کنند که ریاست جمهوری هم توسط مجلس انتخاب بشه و دیگه کلا مردمو بی خیال
    به قول شما تازه روز خوشمونه اینطور که اینا پیش دارن میرن قحطی و بدبختی و همه فلاکت ها داره بر سرمون نازل میشه تا جایی که بی خیال صدرا می شیم و فکر یک لقمه نون برای سق زدن
    بخدا من که توی بد وضعیتی گیر کردم و شرمنده زن و بچه شدم
    مسافرت و تفریح و این چیزا بمونه، پیش کش
    بخدا بخدا قسم می خورم تو این وضعیت بی کاری دارم یواش یواش لنگ نون شبم میشم
    ای خدا ازتون نگذره با این وضعیتی که برای من و امثال من درست کردید
    بخدا قسم پول 1 آپارتمان رو آوردم صدرا خریدم بامید اینکه بتونم خونمو بزرگتر کنم ولی چی شد؟
    آپارتمانم 2.5 برابر گرون تر شد و سرمایم نصف
    حالا هم باید سرکوفت همه رو بخورم که چرا این کارو کردم
    خدا لعنتشون کنه که این وضعیت رو برای من و امثال من فراهم کردن و تازه پرو پرو هم می گن تحریم ها بر ما اثر نداشته ، بابا دهن ملت سرویس شده، خودتون مثل نهنگ دارین سرمایه مملکت رو می بلعین خوب نبایدم تحریم ها بهتون اثر کنه چون به چاه نفت وصلین ما چی ؟
    ما به کجا وصلیم؟
    ایشالا که زودتر این سهم باز شه بفروشیم بریم پی کارمون
    نخواستیم پیروی کردن از پیام رهبری رو که تو این 2 سال اخیر با پیروی از ایشون به خاک سیاه نشستیم
    نخواستیم.....نخواستیم....... نخواستیم........
    خدا لعنت کنه شاه رو که نتونست مملکت داری کنه و حال و روز ما به این وضعیت افتاد
    بخدا شاید بگین این یارو دیوانه است که داره این حرفا رو میزنه ولی کارد به استخونم رسیده
    یواش یواش دارم به فکر خودکشی می افتم تا بش از این شرمنده زن و بچه هام نشم
    آقای اعتصام ، آقای صالح آبادی، آقای مالمیر
    شما ها که الان توی خونه ای هستید که استخر و جکوزی و همه رو باهم دارین بخدا ما ها رو با این سیاست مزخرفتون به لجن کشوندین
    بس نیست دیگه؟ اگر خدایی وجود داشته باشه باید آه و نفرین من و امثال من شما ها رو به خاک ذلت بشونه ذلتی که همیشگی و ......
    آخ دیگه داره قلبم تیر می کشه اعصابمم خرد خرد شده برم 1 زیر زبونی بزارم تا سکته نکردم
    ببخشید که سرتونو درد آوردم بخدا خیلی تحت فشارم خیلی......
    بدرود

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید afshin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    تو اون جمعي كه رفتن جلسه بنده دكتر مهربان و دندي رو از نزديك ميشناسم انسانهايي كه دست خير دارند واقعا متاسفم كه از كار و زندگيشان زدند و پيگير اين قضيه شدند هنوز هيچي نشده همه شمشير رو از رو بستند واي به اون روزي كه وعده ها تحقق پيدا نكنه همه طوري ازتون طلبكار ميشن كه ان سرش ناپيدا البته تا بوده همين بوده اين ملت نمك نشناسي هستند كه تو دنيا پيدا نميكنيد سر قضيه پيام و ازمايش خدا اون بالا سر شاهده يه عده افتادن دنبال حق همين ملت سر دادگاه مسئولان پيام و ازمايش يك نفر به عنوان شاكي حاضر نشد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    با نظر شما کاملا موافقم
    آنوقت افزایش حقوق کارمندان چی؟؟؟؟؟؟ هیچ 10 یا 15 درصد من که کارمند نیستم نمیدونم ولی فکر نکنم از این مقدار بیشتر افزایش حقوق داشته باشند
    ماهی چندرغاز پول یارانه ای به مردم میدن بعد اونطوری اجناس رو چند برابر این پول یارانه ای به مردم میندازن
    حالا افرادی مثل من که شغل آزاد دارند و سرمایشون هم تو این صدرا گیر کرده که باید سرشون جلوی زن و بچه خم باشه
    تازه دارند کاری می کنند که ریاست جمهوری هم توسط مجلس انتخاب بشه و دیگه کلا مردمو بی خیال
    به قول شما تازه روز خوشمونه اینطور که اینا پیش دارن میرن قحطی و بدبختی و همه فلاکت ها داره بر سرمون نازل میشه تا جایی که بی خیال صدرا می شیم و فکر یک لقمه نون برای سق زدن
    بخدا قسم پول 1 آپارتمان رو آوردم صدرا خریدم بامید اینکه بتونم خونمو بزرگتر کنم ولی چی شد؟
    خدا لعنتشون کنه که این وضعیت رو برای من و امثال من فراهم کردن و تازه پرو پرو هم می گن تحریم ها بر ما اثر نداشته ، بابا دهن ملت سرویس شده، خودتون مثل نهنگ دارین سرمایه مملکت رو می بلعین خوب نبایدم تحریم ها بهتون اثر کنه چون به چاه نفت وصلین ما چی ؟
    ما به کجا وصلیم؟
    نخواستیم پیروی کردن از پیام رهبری رو که تو این 2 سال اخیر با پیروی از ایشون به خاک سیاه نشستیم
    بخدا شاید بگین این یارو دیوانه است که داره این حرفا رو میزنه ولی کارد به استخونم رسیده
    شما ها که الان توی خونه ای هستید که استخر و جکوزی و همه رو باهم دارین بخدا ما ها رو با این سیاست مزخرفتون به لجن کشوندین
    بس نیست دیگه؟ اگر خدایی وجود داشته باشه باید آه و نفرین من و امثال من شما ها رو به خاک ذلت بشونه ذلتی که همیشگی و ......
    آخ دیگه داره قلبم تیر می کشه اعصابمم خرد خرد شده برم 1 زیر زبونی بزارم تا سکته نکردم
    بدرود
    دوست گرامی
    درود بر شما
    درد شما ، درد ماست . درد ما مشترک است. برای همین است که باید این درد مشترک را فریاد بزنیم تا امثال اعتصام و دارو دسته اش لرزه بر اندامشان بیفتد.
    هرگاه رنجنامه دوستانی مانند شما را میخوانم ، درد و رنج شخصی ام به حاشیه می رود و انگیزه بیشتری برای مبارزه با ظلمی که بر سهامداران صدرا روا داشتند پیدا میکنم.
    تا امروز بسیار شکیبایی به خرج دادم که موضوع صدرا را از این زاویه با دوستان مطرح نکنم . ولی رنجنامه شما ، قلب مرا هم به درد آورد. وجدانم نمیگذارد با دوستان در میان نگذارم.
    سرویس های جاسوسی اسرائیل تنها به ترور دانشمندان هسته ای ما اکتفا نکرده اند.
    گویا آنها از طریق نفوذ به سیستم اقتصادی کشور و نقاط حساسی مانند بورس و یا شرکت های بزرگ اقتصادی مانند صدرا ، برنامه ترور سربازان اقتصادی کشور عزیزمان را هم برنامه ریزی کرده اند.

همین که یکی یکی سهامداران ، از اینکه به نامگذاری سال جهاد اقتصادی و حمایت از سرمایه ایرانی اعتماد کردند ، ابراز پشیمانی میکنند ، یعنی اینکه سرویس های جاسوسی اسرائیل و کشور های غربی ، در حال رسیدن به اهداف خود هستند.
    من نمیدانم چرا سرویس اطلاعاتی جمهوری اسلامی نسبت به شناسایی این افراد نفوذی در سیستم اقتصادی کشور همت نمیگمارند ؟
    اگر هم پیگیر هستند چرا مانند تروریست های دانشمندان هسته ای ، این تروریست های اقتصادی دستگیر و ضمن معرفی به مردم ، به سزای اعمالشان نمیرسند ؟
    خون این همه شهید در حال پایمال شدن است. خون جوانانی که برای امن و آسایش همین مردم رنج کشیده به زمین ریخته شد ، در حال از بین رفتن است.
    خدای من شاهد است ، اگر هر چه زودتر با تروریست های اقتصادی و نفوذی سرویس های جاسوسی اسرائیل و کشور های غربی برخورد نشود ، آمار برگشتگان از اعتماد به نظام فزونی خواهد یافت.
    به قول علی بن ابیطالب : الفقر موت الاکبر
    فقر از مرگ هم بزرگتر است.
    این جاسوسان و دست آموزان سرویس های جاسوسی دارند ، زندگی مردم را به خاکستر تبدیل میکنند.
    عده ای فریب خورده و نا آگاه نیز ، بدون در نظر گرفتن ماهیت راستین این فریبکاران ، همکاری و همدستی با اینها میکنند.
    همین چند هفته پیش بود که وزیر محترم اطلاعات در سخنرانی ای اعلام کرد دستهایی در پشت پرده در سطح مسئولین و مدیران هستند ( نقل به مضمون ) که تلاش میکنند مشکلات کشور را به گردن رهبری بیندازند.
    من نمیدانم با توجه به چنین مسئله مهمی که وزیر محترم بیان کردند ، چرا هیچ اقدامی در این باره نمی شود ؟
    مگر نشانه های آن را نمیبینند ؟
    مگر نمی بینند در همین صدرای خودمان یکی یکی سهامداران از اینکه به سال جهاد اقتصادی و سال حمایت از سرمایه ایرانی و فرمایشات مقام معظم رهبری اعتماد کردند ، در حال ابراز پشیمانی هستند ؟
    چرا دستگاه های امنیتی ، نسبت به شناسایی تروریست های اقتصادی و صنعتی که در بزرگترین شاهراه های اقتصادی کشور مانند بورس و یا شرکت های بورسی بزرگ نفوذ کرده اند و اعمال و تصمیمات خود ، هر روز موجبات بدگمانی مردم و سهامداران را نسبت به نظام و انقلاب بیشتر میکنند ، اقدامی نمیکنند ؟ چرا این ها را مانند تروریست های دانشمندان هسته ای کشور به سزای اعمالشان نمی رسانند ؟
    اگر تروریست های دانشمندان عزیز هسته ای کشورمان ، چند نفر را در چند نوبت ترور کردند ، تروریست های اقتصادی هر روز شمار فراوانی انسان بیچاره را ترور میکنند و موجبات بدگمانی آنها را پدیدار میکنند.
    همه ما میدانیم که تششعات این ترورهای اقتصادی بسیار فراتر از ترورهای سیاسی و هسته ای است. زیرا این ترور ها از درون مانند موریانه ، مردم را دچار سستی و نارضایتی میکند.
    من هیچ کسی را متهم به چیزی نمیکنم. زیرا در تخصص من نیست. اما همه ما از شواهد امر با اندک عقلی که داریم متوجه می شویم ، نفوذی های سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی اسرائیل در سیستم اقتصادی کشور ما نفوذ کرده اند و نخستین جا هم بورس و تابلوی اقتصادی کشور است . و در این تابلوی اقتصادی بزرگ هم ، نخستین نماد و لیدر این بازار بزرگ ، یعنی صدرا را نشانه رفته اند.
    امیدوارم ، سهامدارن به قدرت خود آگاه باشند و بدانند ، همانگونه که با آوردن سرمایه خود به بورس و تزریق آن به اقتصاد و صنعت کشور ، جهاد کردند ، این بار نیز در بیرون راندن این مفسدان و تروریست های اقتصادی باید پشتیبان انقلاب و نظام باشند.
    درخواست میکنم شما دوست گرامی هم به خود مسلط باشید. دست در دست هم ، همه این خیانتکاران را به دست عدالت خواهیم سپرد.
    پیروز باشید.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    با نظر شما کاملا موافقم
    ما به کجا وصلیم؟
    بدرود
    دوست عزیز رنج نامه شما،رنج نامه بیشتر سهامداران صدراست.رنج نامه تمام کسانی است که در این چند سال سرمایه و عمر خود را در بورس به امید نامگذاریها این سالها از دست دادند.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی بی خیال آواتار ها
    تشکر شده 220 بار در 41 ارسال
    سلام اقای نظری

ما هم از زحمات دکتر مهربان و دندی و بقیه دوستانی که دلسوزانه دنبال حل کردن مشکل سهامداران صدرا هستند قدردانی میکنیم.و اگه انتقادی به حضورشون در جلسه پنجشنبه میشه فقط برای اینکه قبلا جناب اعتصام امتحان خودش رو پس داده و دیگه نباید گول عوام فریبی اون رو خورد و این انتقادها صرفا برای بهتر و زودتر به نتیجه رسیدن میباشد یعنی یه نوع همفکری.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بی خیال از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 92 بار در 14 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    تو اون جمعي كه رفتن جلسه بنده دكتر مهربان و دندي رو از نزديك ميشناسم انسانهايي كه دست خير دارند واقعا متاسفم كه از كار و زندگيشان زدند و پيگير اين قضيه شدند هنوز هيچي نشده همه شمشير رو از رو بستند واي به اون روزي كه وعده ها تحقق پيدا نكنه همه طوري ازتون طلبكار ميشن كه ان سرش ناپيدا البته تا بوده همين بوده اين ملت نمك نشناسي هستند كه تو دنيا پيدا نميكنيد سر قضيه پيام و ازمايش خدا اون بالا سر شاهده يه عده افتادن دنبال حق همين ملت سر دادگاه مسئولان پيام و ازمايش يك نفر به عنوان شاكي حاضر نشد

جناب نظری، خیلی فاز منفی میدی برادر.
    یه مقداری به بچه های مال باخته حق بده،شرایط عصبی خوبی ندارن،اگرم حرفی میزنن باید به حساب زجری که در این سه ساله کشیدن بزاری.
    پیروز باشی داداش گلم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اینکاره از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اینکاره نمایش پست ها
    جناب نظری، خیلی فاز منفی میدی برادر.
    یه مقداری به بچه های مال باخته حق بده،شرایط عصبی خوبی ندارن،اگرم حرفی میزنن باید به حساب زجری که در این سه ساله کشیدن بزاری.
    پیروز باشی داداش گلم.
    ببينيد دوست عزيز بحث فاز منفي نيست يك حساب دو دوتاي سادست يك سري دوستان رفتند جلو خب دوحالت پيش مياد يا نتيجه ميگيرن يا نميگيرن گرفتن كه هيچ نگرفتن صد درصد تجمع برگزار ميشه ولي اينهايي كه الان ادعا دارن بايد پس فردا بيان ليدر اون تجمع بشن نه پشت پرده با اسم مجازي قائم بشن توقع داشته باشن يكي مثل مهربان و دندي با هويت واقعي بيفتن جلو اينو كه قبول داريد؟
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 40 بار در 7 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    همه زحمت کشیده اند ولی قدرتی ندارند فکر نکنم با این تعداد سهام کسی بنواند داخل شرکت شود و آچار بی ارزشی از انجا بردارد رفتن به سازمان و گوش به حرف انها دادن کاری ندارد نهایتا 2 حرف تحلیلی هم بزنند و خودشان را راضی کنند آیا انها از وضع شرکت خودشان خبری ندارند و شما دارید انها را اگاه میکنید یک راه حلی هست که بسیار کار ساز است و کسی ان را مطرح نکرده و احتمال جواب گرفتن زیاد است

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    برخی چنان دم از لیدر میزنند که گویی قرار است انقلاب شود.
    نه جان من . قرار نیست انقلابی انجام شود.
    تجمع با آدمهای واقعی شکل میگیرد.

هر کس هم با آدمهای واقعی کار دارد ، هر زمان تجمع بود ، خودش بیاید ، مشکلش را حل کند. اینقدر هم با واسطه برای سهامداران در تالار ها پیغام و پس پیغام نفرستند.
    اینهمه تاکید بر هویت و لیدر و این چرت پرت ها ، هر کودکی هم میفهمد این نوشته ها از کجا آب میخورد.
    ضمن اینکه مخالفین برهم زدن گردهم آیی هم با تمام مخالفت ، بی خیال شده اند ، اما هنوز کاسه های داغتر از آش که هیچ پیوندی هم با ماجرای صدرا ندارند ، دنبال تحریک و دامن زدن به اختلافات سهامداران هستند.
    المنافقون و المنافقات ، بعضهم من بعضهم یامرون
    از مدیران محترم درخواست میکنم ، برای اینکه از تشنج و رنجش سهامداران جلوگیری شود در این باره فکری نمایند.
    عجیب است کسی که سهامدار صدرا نیست چرا باید بیاید و سایر سهامداران را به پرسش بکشد ؟ مگر قرار است کسی اینجا به کسی بازجویی پس بدهد ؟

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    با سلام و شب به خیر:
    دوست عزیز, ما جمعیت اقلیت نیستیم,بلکه یقین بدانید در اکثریت قاطع هستیم, دوستانی که به نمایندگی بعضی از سهامداران وبه مدعای خود کل سهامداران به ملاقات اعتصام و مالمیر رفتند به نظر شما نماینده چند نفر می باشند؟مگه چه تعداد از سهامداران حقیقی صدرا برای جستجوی اخبار صدرا وارد تالارهای گفتمان می شوند؟100 نفر؟یا بیشتر از این تعداد؟خیلی خوشبینانه بخواهیم فرض کنیم 1000 نفر و نه بیشتر,آیا به نظر شما کل سهامداران حقیقی صدرا که 510 میلیون حجم شناوری صدرا را در اختیار دارند در همین تعداد خلاصه می شوند ؟یا اینکه نه, خیلی بیشتر از این تعدادند؟ خیلی احمقانه و ساده اندیشی است که همه سهامداران حقیقی را بخواهیم در این تعدادی که در این تالار به گفتگو و بحث و تبادل نظر می نشینند خلاصه کنیم. برای مثال فقط بنده که البته ادعایی ندارم اعتراف می کنم که شخصآ نماینده 35 نفر از سهامداران صدرا در تهران و کرج می باشم که تا آنجایی که اطلاع دارم هیچکدام از آنها در تالارهای گفتمان نه تا به حال ثبت نام و ورود کردنده اند ونه حتی نگاهی به تاپیکهای صدرا می اندازند,و اصلآ در این وادی نیستند, که در بین آنها از کارگر و فرهنگی بازنشسته و بازاری گرفته تا جانباز و آزاده و مذهبی و غیر مذهبی و... همه را شامل می شوند که جمعآ 1% کل سهام صدرا و یا به عبارتی3% سهام شناوری صدرا را در اختیار دارند,از 2 روز پیش بنده یک شکوایه و طوماری را تهیه کرده بودم که به امضای تک تک این عزیزان رسیده بود , و قرار بر این بود که فردا در روز تجمع تقدیم سازمان بورس کنم که متاصفانه به دلیل دو دستگی و اختلاف نظر پیش آمده از ادامه این کار منصرف شدم,و قول وقرار تجمع فردا را بنا به ملاحظاتی و به خاطر دیگر سهامداران حاضر به اجبار با این عزیزان کنسل کردم , همه حرفها و نکات ظریف را هم دوست عزیز و گرانقدرمان جناب کدبان بستان تمام و کمال تشریح کرده اند, واتمام حجت ها نیز شده و دیگر نکته ای باقی نمانده که شرح و بیان نگردیده باشد ,بنده هم مثل ایشان تسلیم مصلحت وخواست و اتفاق نظر دوستان می شوم, منتظر میمانیم و باز صبر می کنیم تا به نتیجه مطلوب و دلخواهمان برسیم,انشالله
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين نمایش پست ها
    جناب سرمايه گذار 67 جاي پستهاي شما در اين برهه از زمان در اين مکان بسيار خالي است

ما جمعيت اقليت منتظر شما خواهيم بود
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/08/04 در ساعت 00:03

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)