صفحه 643 از 1968 نخست ... 14354359363364064164264364464564665369374311431643 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,421 به 6,430 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال بیل گیتس آواتار ها
    تشکر شده 9,172 بار در 1,704 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ..چطوری بیلی قیلی ویلی....مطالبتو میخونم خوبه بدکی نیست چی نوشته بودی من نخوندم جوابی هم نداده بودم ....دیدت از بازارو دوست دارم ولی بینی و بین الله اگر میخوای کنار هم باشیم برنامه پارسالو درنیار چاکرتم هستیم...چون اصلا وقت خوبی برا دعوا نیست دوره حجمم دیشب 160 تا پرس پا زدم....
    ...آقا من همینجا اعلام میکنم به میمنت و مبارکی این عید بزرگ من بیلی قیلی ویلی رو چون جان شیرین دوست میدارم...
    ..
    من همیشه و همه جا اعلام کرده ام که با هیچ کس دشمنی ندارم و معمولا در قبل دیگران انعطاف به خرج میدم.
    چرا که این دنیا رو فرصت این کارها نمیدانم.دنیا دنیای ارتباطات است و حتی روزی دشمن تو به دردت خواهد خورد.(البته منظورم به تو نیست).همیشه عقیده داشتم که باید به ادم ها فرصت داد تا فکر کنند.
    دیشب هم به شوخی نوشتم چرا تو این خرتو خری از جون من مایه میذاری.بعد هم نوشتم همین کارارو کردی که صدرا دست از سرت برنداشت.(یه شکلک خنده هم انداختم تنگش).
    بگذریم.به هر حال خوشحالم از اینکه احساست به چیزی که نوشتی تغییر پیدا کرده.
    نگاه من هم همیشه نسبت به بازار همینطور بوده و در عین صداقت ظاهر بسیار بسیار خشنی داره که بعضا باعث میشه صداقتش بره زیر سوال.
    و خودت هم اعتراف میکنی که نگاه من به بازار رو میپسندی.پارسال هم همین بود.الان هم همینه.بعدا هم همین خواهد بود.ولی بازار اتفاقات ناگهانی داره داره که از دست من که هیچ از دست محمود هم خارجه و نمیشه کسی رو مقصر دانست. و این رو هر فردی که میخواد حرفه ای کار کنه باید به عنوان یه اصل بپذیره.دنیا دنیای رقابت فکری و ذهنیه و باید رقابت کنی تا از زندگی بی رحم عقب نمانی.برای همین همیشه از ادم هایی که اشتباهات بدیهی در بازار مرتکب میشوند خیلی خیلی بدم میاد و گاهی باعث میشه که نگارش بسیار خشنی داشته باشم و همین قضیه باعث میشه که خیلی ها فکر کنند که این ادم هیچ رحم و مروتی نداره.برای همین من میگم ادم کم هوش مال بازار سرمایه نیست و نباید توش کار کنه که زندگیش رو به باد بده.لذا به بقیه دوستان هم میگم.اگر کسی در رقابت فکری بازی را به کسی واگذار کند جای هیچ گلایه ای نیست.نمونه بسیار بارزش بازار اتی.بگذریم.صحبت کلی بود.
    .اینقدر سنگین هم پرس سینه نزن.بدنسازی فقط در حد متعادلش برای سلامتی خوبه.
    زیارت هم قبول.مارو هم دعا کن که خیلی خیلی وقته که این تیپ سفر ها نرفتم.
    ویرایش توسط بیل گیتس : 2012/11/02 در ساعت 22:38

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بیل گیتس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad m نمایش پست ها
    ضرر کردن را دوست داشته باشید!

این قانونی است که پرسش ها و بازخوردهای گوناگونی از همه معامله گران در همه جای دنیا داشته است. معامله گران می پرسند :

"منظورتان از اینکه ضرر کردن را دوست داشته باشید جیست؟ آیا دیوانه شده اید؟"

دیوانه نیستم. در حقیقت منظورم این است که اگر در یک معامله ضرر کردید، واقعیت امر را قبول کنید. به سرعت از پوزیشن بازنده خارج شوید. عاشق این باشید که به سرعت و به موقع از پوزیشن ضرر ده خارج شوید.
    این کار در تعداد زیادی از معاملات سرمایه شما را حفظ می کند و از شما معامله گر بهتری می سازد.
    با سلام و درود و تبریک عید غدیر خم

بحث کاملا درستی می فرمایید برای سرمایه گذارانی که در سهمی دچار ضرر میشوند و حد ضرری تعیین میکنند و با عبور از خط قرمز خارج میشوند و با سهام دیگری که مطمعن هست جایگزین نماید. در صورتی که نماد پیوسته باز باشد و بتوان انجام معامله کرد.در شرایط حاضر برای صدرا چنین اتفاقی غیر ممکن است و لی در حالت عمومی کاملا صحت دارد.

بحث صدرا واقعا مجزا از بیشتر سهام موجود در بورس است ؟
    1-شرکت در عرض 3 سال گذشته پروژه نداشته که داشته است
    2-شرکت در این مدت پروژه های خوبی نگرفته که گرفته است
    3-شرکت از نظر حمایت و برخورداری از رانت حمایتی بی بهره بوده که نبوده است در پشت پرده حمایت میشود؟
    4-شرکت توان اجرایی پروژه های سنگین نفت و گاز و کشتی سازی و ...را نداشته که دارد
    5-شرکت نفرات متخصص و کارآمد و دانش فنی و نیروهای مجرب را نداشته که دارد
    6-شرکت تجهیزات سنگین و مرتبط با پروژه های نفت و گاز و کشتی سازی را ندارد که دارد
    7-شرکت توان مالی و ریالی برای ادامه فعالیت پروژه ها را نداشته که بسیار هم زیاد دارد
    8-شرکت از بابت اجرای پروژه ها مطالبات نداشته که دارد
    9 - شرکت از بابت پروژه های تحویل داده شده کلیم نداشته که دارد و حامی مستحکمی هم بابت همین کلیم ها ندارد که دارد
    10-شرکت توان اجرای پروژه جدید را ندارد که دارد و دارای حمایت لازم نیز میباشد
    11-شرکت در سطح کشور با مقایسه دیگر شرکتها اعتبار کمتری دارد که خیلی بیشتر دارد
    12-پروژه های شرکت برای کشور مان از اهمیت کمتری برخوردار بوده که نبوده است تمام پروژه ها در سطح ملی است
    13-شرکت در جنوب و شمال و پایتخت ، املاک به درد بخوری نداشته که دارد
    14-شرکت بابت جزیره صدرا سرمایه گذاری عظیمی نکرده است که کرده است
    15- جزیره صدرا در آینده نزدیک به نام صدرا در نخواهد آمد که خواهد شد ولی نیاز به زمان و وقت دارد ولی خواهد شد
    16-مجموعه و یارد کشتی سازی در شمال ندارد که دارد و در آینده نزدیک پروژه های خاص خودش را خواهد گرفت
    17-شرکت در پروژه های نفتی و گاز در شمال کشور سهمی نخواهد داشت که مطمعنا در صدر خواهد بود
    18-شرکت برای زیر ساختهای خود اقدامات و مطالعات موثری انجام نمی دهد که کاملا انجام شده است
    19-شرکت دارای زیر مجموعه ها و شرکتهایی جهت واگذاری پروژه به زیر مجموعه های خود ندارد که دارد و بعضا هم ردیف خود صدراست
    20-شرکت های زیر مجموعه از سرمایه و توان صدرا تجهیز و مهیا نگردیده اند که تماما با سرمایه و اندوخته های صدرا به این جایگاه رسیدند
    21-شرکت در شرکت پیمانکاری فاذر آب به عنوان سهامدار عمده و دارای حدود 27 درصد سهام نیست که هست
    22-شرکت دارای کشتی های لوله گذار و جرثقیل های سنگین ثابت و متحرک نیست که هست
    23-شرکت دارایی های دارد که ارزش فراوانی دارد که در تجدید ارزیابی تجهیزات و املاک که با هزینه کمتر ولی ارزش افزوده بیشتری دارا می باشد
    24-تجدید ارزیابی دارایی های شرکت در صورت وقوع آن ،مثل ...خبر ساز نمی شود که میشود
    25-و سایر موارد که در حضور ذهن بنده نمی باشد و آیندگان و یا دوستان دیگر بیشتر میدانند
    26-در مقابل این همه پتانسیل های رشد و خبرهای مثبت ،بدهی ساختگی (بخشی)دارد و مشکلات دیگر اعم از سند و غیره هم دارد
    27-شرکت تیم مدیریتی دارد که با تمام سهامداران جزء به مقابله پرداخته و شاید هم سیاست کاری مدیریت برای گرفتن بیشتر امتیاز حتی به نفع سهامداران جزء باشد که این امر با فعالیت و مصاحبه هایی که در طول مدیریت جناب اعتصام انجام شده است فعلا مغایرت دارد و در آینده می توان قضاوت درست را انجام داد

قصدم از این همه عرایض طولانی این بود که ارزش صدرا خیلی بیش از اینهاست که بعضا دوستان کسانی را که طرفداری سرسخت از صدرا مینمایند را توهمی و مجنون مینامند .همه موارد فوق را اکثرا دوستان میدانند ولی مشکلات مالی گریبانگیر و دردسر ساز است .و به قول استاد عزیز جناب آقای طیب دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. به خاطر همین است که میگویند صدرا میتواند ره صد ساله را یک شبه طی کند .هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.با آرزوی به سود رسیدن تک تک افرادی که از صدرا ضرر دیدن و منتظر شکوفایی صدرا و سرمایه خود هستند که اینشاالله به زودی اتفاق افتد و ضمنا تا همینجا هم نباید از زحمات جناب آقای حمید غافل باشیم که بر تک تک سهامداران حق گذاشتند و پیگیری می فرمایند ،آرزوی موفقیت و سلامتی برای خودشان و خانواده محترمشان دارم.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    طرح های مهر ماندگار در پارس جنوبی

نخستین عرشه سکوی فازهای 17 و 18 پارس جنوبی نصب شد

تهران - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از انجام عملیات نصب نخستین عرشه سکوی فازهای 17 و 18 به عنوان نخستین سازه دریایی طرح های مهر ماندگار در پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش ایرنا از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی ایران (شانا)، ˈموسی سوریˈ افزود: همزمان با گرامیداشت عید سعید غدیرخم، با تلاش شبانه روزی متخصصان و کارشناسان صنعت نفت کشور ، عرشه عملیاتی دو هزارو 320 تنی طرح توسعه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی موسوم به A17 در موقعیت دریایی این طرح بزرگ، در آبهای خلیج فارس با موفقیت نصب شد.

سوری، مدت زمان ساخت این سازه دریایی، شامل انجام مراحل مهندسی، ساخت و نصب را 51 ماه اعلام کرد.

وی اظهارداشت: در ساخت این عرشه تولیدی که با ظرفیت تولید 500 میلیون فوت مکعب معادل 14 میلیون متر مکعب گاز در روز طراحی شده، دو میلیون نفر ساعت کار تخصصی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت نفت گاز پارس چنوبی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط شرکت نفت و گاز پارس به عنوان کارفرمای این پروژه، با انجام مراحل تکمیلی نصب، پیش راه اندازی و راه اندازی، این سکوی عملیاتی طی سه ماه آینده در مدار تولید و بهره برداری قرار می گیرد.

وی اظهارکرد: به منظور تکمیل مراحل آماده سازی بخش دریایی فازهای 17 و 18 پارس جنوبی، لوله گذاری بخش فراساحلی این طرح ملی به طول 220 کیلومتر خطوط لوله 32 اینچ و نیز 220 کیلومتر خطوط لوله جانبی 4 اینچی انجام گرفته و آماده بهره برداری است.

وی ادامه داد: شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی به عنوان پیمانکار ساخت و نصب سازه های دریایی این فاز گازی، پیش از این عملیات نصب چهار پایه سکو، سه پایه و مشعل بخش A17 را اجرا کرده است.

سوری همچنین از پیشرفت بیش از 90 درصدی عرشه سکوی دوم موسوم به A18 خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این بخش از سازه دریایی با ظرفیت تولیدی سکوی نخست طرح فازهای 17 و 18 (تولید500 میلیون فوت مکعب معادل 14 میلیون متر مکعب گاز در روز) در موقعیت دریایی این فاز نصب خواهد شد.

وی افزود: مراحل حفاری 22 حلقه چاه تولیدی بر روی سکوهای A17 و A18 هر کدام به تعداد 11 حلقه چاه بیش از 78 درصد پیشرفت داشته و پیش بینی می شود طی دو ماه آینده با تکمیل 15 حلقه چاه از این بسته عملیاتی، امکان تولید یک هزار میلیون فوت مکعب گاز در روز در این بخش از میدان محقق شود و به تدریج سایر چاه ها نیز در مدار بهره برداری قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در طرح توسعه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی، حفاری 44 حلقه چاه تولیدی با طراحی دو سکوی عملیاتی اصلی و دو سکوی عملیاتی اقماری پیش بینی شده است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس تصریح کرد: این شرکت طی سال جاری برنامه ریزی سیستمی و بسیار فشرده ای را جهت شتاب دهی اجرای طرح توسعه فازهای 12، 15 و 16، 17 و 18 که در قالب طرح های مهر ماندگار تعریف شده اند، در دستور کار خود قرار داده است.

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    اولین شناور تدارکاتی سکوهای نفتی والفجر

اولین شناور تدارکاتی سکوهای نفتی شرکت کشتیرانی والفجر 18 آبان ماه جاری فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل کشتیرانی والفجر با بیان این مطلب گفت : این شرکت به منظور مقابله با اثرات تحریم و تنوع دهی بیشتر به فعالیتهای خود دور جدید فعالیت خود رادر زمینه فراساحل آغاز می کند.

حمزه کشاورز افزود: اولین شناور تدارکاتی سکوهای نفتی و دکل های حفاری این شرکت 18 آبان ماه جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. وی تصریح کرد: فعالیت این شناور تحت قراردادی 3 ساله با یکی از شرکتهای مهم فعال در این زمینه آغاز خواهد شد که نقطه عطفی در فعالیتهای شرکت در این زمینه محسوب می شود.

مدیر عامل کشتیرانی والفجر در خصوص جابه جایی مسافر در هفت ماهه سال جاری اظهارداشت: این شرکت در جابه جایی مسافر نیز رشد قابل ملاحظه ای داشته است به گونه ای که تعداد مسافرهای جابه جا شده توسط شش فروند کشتی مسافری این شرکت در هفت ماه سال جاری بالغ بر 353 هزار و 119 نفر بوده است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 58 درصد افزایش نشان می دهد.

وی همچنین به حمل خودرو توسط این شرکت در مدت مذکور اشاره کرد و گفت : تعداد خودروهای وارداتی و ترانزیتی حمل شده توسط شرکت هم در این دوره باحدود هشت درصد افزایش به ده هزار و 683 دستگاه رسید که با راه اندازی اخیر خط منظم دبی به بندرلنگه و استقبال تجار داخلی و خارجی انتظار می رود که افزایش بیشتری را در این زمینه تجربه کنیم.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز اجازه دهید امروز جلسه را با حاج آقا دهقان برگزار کنیم و نتیجه را بررسی کنیم و در صورت نیاز، با دوستان دیگر هم به همین نتیجه رسیدیم که یک تجمع دیگر داشته باشیم. ضمنا نتایج بدست آمده در مورد پیگیری طومارها قدری تلخ و غیر قابل گفتن در فضای مجازی است ولی امیدواریم همین نتایج تلخ باعث باز شدن سهم بالای 2500ريال شود .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin666 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان متاسفانه از باز شدن نماد خبری نیست. فعلا هم که نه مجمعی دیگه در کاره نه خبری جدید.اگر کسی از دوستان در تالار بورکس بورسی عضو هست یه پیام برای آقا حمید یا سایر دوستان اون تالار هم بزنه ببینیم چه کار باید بکنیم؟( من خواستم عضو اون تالار بشم نشد)آقا حمید قبلا زحمت هماهنگی تجمع رو کشیده بود ولی شاید به دلایلی یا به اجبار دیگه نتونه این کارو بکنه. از ایشون بخواید که اگه اینطوره حد اقل یه خبر به ما بده تا شاید خودمون با سایر دوستان هماهنگ کنیم و یه فکری بکنیم.اگر منتظر باشیم مطمئن باشید آقایون کاری برای بازکردن نماد نمیکنند. تنها راه ممکن تجمعی دیگه بصورت آرام هست بلکه از ترس خودشون اقدامی بکنند.من در تمام مجامع و تجمعات اخیر بودم و الانم هر جا لازم باشه حضور دارم. بسته بودن نماد و بلوکه شدن پولمان خیلی به ما ضربه زده. خواهش میکنم دوستان نظرشونو بدند .

10. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز اجازه دهید امروز جلسه را با حاج آقا دهقان برگزار کنیم و نتیجه را بررسی کنیم و در صورت نیاز، با دوستان دیگر هم به همین نتیجه رسیدیم که یک تجمع دیگر داشته باشیم. ضمنا نتایج بدست آمده در مورد پیگیری طومارها قدری تلخ و غیر قابل گفتن در فضای مجازی است ولی امیدواریم همین نتایج تلخ باعث باز شدن سهم بالای 2500ريال شود .و من الله توفیق .
    با سلام و درود خدمت جناب آقای حمید

اینشاالله که پیگیری های جنابعالی نتایج مثبت گرانبهایی داشته باشد و تعدادی از سهامداران متضرر را بتوانی با سود بدرقه نمایی ، و سهامداران نیز در اولین مجمعی که بر گزار گردد از جنابعالی به جای اعتصام تقدیر و قدر دانی نمایند و شما را به عنوان نماینده حقیقی ها در هیات مدیره انتخاب نمایند.امیدوارم همیشه سر بلند و موفق باشید و صدرا را در اوج قله های پیشرفت قیمتی و اجرایی و ملی نظاره گر باشیم.اینشاالله

و باعث تاسف است که بگویم با اینکه اعتصام و هیات مدیره و تیم مدیریتی صدرا زحمت کشیده و تلاش نموده است ولی در حق سهامداران حقیقی ظلم نموده اند و این امر را میتوانند با مطالعه در تک تک تالار ها مشاهده نمایند . و کمتر شرکت بورسی است که در مدت سه سال همیشه در حق سهامداران حقیقی خود چنین ظلمی را ادامه دار اجرا نمایند.آیا همه سهامدار حقیقی باید از سیاست و امتیازات گیری شما آگاه باشد و چشم به دست شما باشند ؟؟؟؟ به هر حال این روش خیانت بزرگی در حق سهامداران حقیقی بود؟؟؟

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال dpi آواتار ها
    تشکر شده 1,711 بار در 502 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    با سلام و درود خدمت جناب آقای حمید

اینشاالله که پیگیری های جنابعالی نتایج مثبت گرانبهایی داشته باشد و تعدادی از سهامداران متضرر را بتوانی با سود بدرقه نمایی ، و سهامداران نیز در اولین مجمعی که بر گزار گردد از جنابعالی به جای اعتصام تقدیر و قدر دانی نمایند و شما را به عنوان نماینده حقیقی ها در هیات مدیره انتخاب نمایند.امیدوارم همیشه سر بلند و موفق باشید و صدرا را در اوج قله های پیشرفت قیمتی و اجرایی و ملی نظاره گر باشیم.اینشاالله

و باعث تاسف است که بگویم با اینکه اعتصام و هیات مدیره و تیم مدیریتی صدرا زحمت کشیده و تلاش نموده است ولی در حق سهامداران حقیقی ظلم نموده اند و این امر را میتوانند با مطالعه در تک تک تالار ها مشاهده نمایند . و کمتر شرکت بورسی است که در مدت سه سال همیشه در حق سهامداران حقیقی خود چنین ظلمی را ادامه دار اجرا نمایند.آیا همه سهامدار حقیقی باید از سیاست و امتیازات گیری شما آگاه باشد و چشم به دست شما باشند ؟؟؟؟ به هر حال این روش خیانت بزرگی در حق سهامداران حقیقی بود؟؟؟
    دوستان از سازمان پیگیری کنید سازمان موظف است به علت دادن اطلاعات خلاف واقع از صدرا شکایت کند.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید dpi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    این شعر زیبا را یکی از دوستانم برایم ارسال کرده

ياد دارم در غروبی سرد سرد می گذشت از کوچه ما دوره گرد

داد می زد: کهنه قالی می خرم دسته دوم، جنس عالی می خرم

کاسه و ظرف سفالی می خرم گر نداری، کوزه خالی می خرم

اشک در چشمان بابا حلقه بست عاقبت آهی کشيد، بغضش شکست

اول ماه است و نان در سفره نيست ای خدا شکرت ولی اين زندگيست

بوی نان تازه هوشش برده برد اتفاقا مادرم هم روزه بود

خواهرم بی روسری بيرون دويد گفت: آقا سفره خالی می خريد...
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز در مورد جلسه امروز خدمتتان عرض کنم که دو نماینده مقام معظم رهبری با هم دیدار داشتند و بنده نیز در خدمت ایشان بودم به نتایج خوبی رسیدیم که قول گرفتیم انشاالله حاج آقا دهقان با جناب مظفری و سردار جعفری فرمانده کل سپاه و جناب سعیدی نماینده مقام معظم رهبری در سپاه موضوع را پیگیری کنند و انشاالله مشکل را حل نماینده و ضمنا برخی از صحبتهای حاج آقا دهقان را نیز خدمتتان عرض می کنم : 1- ایشان فرمودند از سابقه بیش از پنجاه سال صدرا با خبر هستند 2- فکر سردار قاسمی بوده است که سهام صدرا را خریداری کند 3- دولت به تعهدات خودش عمل نکرده است و اگر می کرد الان وضع خیلی فرق می کرد 4- در جمع قرارگاه و صدرا هیچکس طالب وضع موجود نیست و رفتار نامناسب نیز غیر عقلانی است 5- تجمع کار صحیحی نیست خصوصا مقابل قرارگاه 6- مدیریت عالمانه وضع موجود باید صورت گیرد و مطالبه حق سهامداران حق قانونی آنها است 7- اصلا علاقه نداریم صدرا در اختیار ما باشد چون سپاه نباید بازاری باشد و به هر دلیلی که این اتفاق افتاده است ، باید یک راهکار صحیح پیدا کنیم 8- یک راه حل مشکل می تواند از راه فروش و یا تهاتر سرمایه بلقوه صدرا باشدو نامه هم در این مورد به حاج آقا سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه زده شده است و باید جلو لطمه خوردن به اعتبار قرارگاه را گرفت 9- باید برای صدرا تصمیم گیری شود و ضمنا فرمودند به اعتقاد ما هرکس در خط مقدم سازندگی است یک پاسدار است حالا چه واقعا پاسدار باشد یا سهامدار باشد که با پول خودش در خدمت سازندگی است .
    مطالب بالا که توسط حاج آقا دهقان فرموده شد و مطالبی هم در قبل و بعد از صحبت ایشان یک مقام عالی فرمودند که اجازه ندارم اسم ایشان را ببرم و بنده هم که اکثر مطالبم را در مورد داراییها و ارزش ذاتی صدرا را شما دوستان می دانید ولی باید خدمتتان عرض کنم که دو پیشنهاد هم به مطالبم اضافه کردم 1- باید هرچه سریعتر برای جلو گیری از دست تنگی سهامداران نماد در اسرع وقت باز شود 2- قیمت سهام هرچند که شما تصمیم گیرنده نهایی هستید و در هر قیمتی که می خواهید می توانید باز کنید و یا حمایت بکنید یا نکنید ولی بدانید بنده معتقدم که برای جلوگیری از این حوادث اخیر و نارضایتی سهامداران قیمت در مبلغ معقولی باشد که اتفاقا این مبلغ معقول برد خریدار را در پی خواهد داشت و آن یکی بخر صد تا ببر خواهد بود و در واقع اگر قرارگاه هر سهم را 2500ريال خریداری کند با یک حساب سر انگشتی پول یک سهم را که ده دلار است را ده سنت پرداخت کرده است و این مهم با توجه به جلوگیری از بدبینی سهامداران به خاتم الانبیا(ص) یک خرید سراسر سود خواهد بود و البته برخی از داراییهای صدرا را برای ایشان نام بردم و ایشان به زیان قبلی صدرا اشاره کرد و باز هم خدمت ایشان توضیح دادم که هر جور حساب کنید ساختمان تهران صدرا از پس تمام بدهیهای صدرا بر می آید و مابقی داراییها به رایگان خواهد ماند .و ادامه دادم در صورتیکه هر سهم را بین 2500ريال تا 3000 ريال خریداری کنید شاید سهامداران حقیقی حدودا بیست درصد حاضر به فروش نشوند و اگر چنین شد می توانید با آن الباقی به توافق بنشیند و آنها هم مدارک خودشان را رو خواهند کرد و شما می توانید با شنیدن حرف آنها به گونه ای که زیاد دچار ضرر نشوند سهام آنها را در قیمتهای بالاتر خریداری کنید و بنده حاضرم ضمن دادن سهامم برای کشورم و رهبرم جانم را هم بدهم و دریغی ندارم .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/11/04 در ساعت 18:25

18. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 87 بار در 15 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز در مورد جلسه امروز خدمتتان عرض کنم که دو نماینده مقام معظم رهبری با هم دیدار داشتند و بنده نیز در خدمت ایشان بودم به نتایج خوبی رسیدیم که قول گرفتیم انشاالله حاج آقا دهقان با جناب مظفری و سردار جعفری فرمانده کل سپاه و جناب سعیدی نماینده مقام معظم رهبری در سپاه موضوع را پیگیری کنند و انشاالله مشکل را حل نماینده و ضمنا برخی از صحبتهای حاج آقا دهقان را نیز خدمتتان عرض می کنم : 1- ایشان فرمودند از سابقه بیش از پنجاه سال صدرا با خبر هستند 2- فکر سردار قاسمی بوده است که سهام صدرا را خریداری کند 3- دولت به تعهدات خودش عمل نکرده است و اگر می کرد الان وضع خیلی فرق می کرد 4- در جمع قرارگاه و صدرا هیچکس طالب وضع موجود نیست و رفتار نامناسب نیز غیر عقلانی است 5- تجمع کار صحیحی نیست خصوصا مقابل قرارگاه 6- مدیریت عالمانه وضع موجود باید صورت گیرد و مطالبه حق سهامداران حق قانونی آنها است 7- اصلا علاقه نداریم صدرا در اختیار ما باشد چون سپاه نباید بازاری باشد و به هر دلیلی که این اتفاق افتاده است ، باید یک راهکار صحیح پیدا کنیم 8- یک راه حل مشکل می تواند از راه فروش و یا تهاتر سرمایه بلقوه صدرا باشدو نامه هم در این مورد به حاج آقا سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه زده شده است و باید جلو لطمه خوردن به اعتبار قرارگاه را گرفت 9- باید برای صدرا تصمیم گیری شود و ضمنا فرمودند به اعتقاد ما هرکس در خط مقدم سازندگی است یک پاسدار است حالا چه واقعا پاسدار باشد یا سهامدار باشد که با پول خودش در خدمت سازندگی است .
    مطالب بالا که توسط حاج آقا دهقان فرموده شد و مطالبی هم در قبل و بعد از صحبت ایشان یک مقام عالی فرمودند که اجازه ندارم اسم ایشان را ببرم و بنده هم که اکثر مطالبم را در مورد داراییها و ارزش ذاتی صدرا را شما دوستان می دانید ولی باید خدمتتان عرض کنم که دو پیشنهاد هم به مطالبم اضافه کردم 1- باید هرچه سریعتر برای جلو گیری از دست تنگی سهامداران نماد در اسرع وقت باز شود 2- قیمت سهام هرچند که شما تصمیم گیرنده نهایی هستید و در هر قیمتی که می خواهید می توانید باز کنید و یا حمایت بکنید یا نکنید ولی بدانید بنده معتقدم که برای جلوگیری از این حوادث اخیر و نارضایتی سهامداران قیمت در مبلغ معقولی باشد که اتفاقا این مبلغ معقول برد خریدار را در پی خواهد داشت و آن یکی بخر صد تا ببر خواهد بود و در واقع اگر قرارگاه هر سهم را 2500ريال خریداری کند با یک حساب سر انگشتی پول یک سهم را که ده دلار است را ده سنت پرداخت کرده است و این مهم با توجه به جلوگیری از بدبینی سهامداران به خاتم الانبیا(ص) یک خرید سراسر سود خواهد بود و البته برخی از داراییهای صدرا را برای ایشان نام بردم و ایشان به زیان قبلی صدرا اشاره کرد و باز هم خدمت ایشان توضیح دادم که هر جور حساب کنید ساختمان تهران صدرا از پس تمام بدهیهای صدرا بر می آید و مابقی داراییها به رایگان خواهد ماند .و ادامه دادم در صورتیکه هر سهم را بین 2500ريال تا 3000 ريال خریداری کنید شاید سهامداران حقیقی حدودا بیست درصد حاضر به فروش نشوند و اگر چنین شد می توانید با آن الباقی به توافق بنشیند و آنها هم مدارک خودشان را رو خواهند کرد و شما می توانید با شنیدن حرف آنها به گونه ای که زیاد دچار ضرر نشوند سهام آنها را در قیمتهای بالاتر خریداری کنید و بنده حاضرم ضمن دادن سهامم برای کشورم و رهبرم جانم را هم بدهم و دریغی ندارم .و من الله توفیق .
    سلام اقا حمید
    انشالله که خداوند خیر این دنیا و آن دنیا را به شما عطا کند
    امیدوار حضرات به حرف خود عمل کنند. تمام سهم حقیقی های بازار اگر 300 تومان برای هر سهمی حساب کنید میشه 150 میلیارد تومان که از یک طرف در مقابل داراییهای شرکت صدرا هیچ است و از طرف دیگر برای سپاه این پول ها چیزی نیست که ارزش این را داشته باشد که به اعتبار سپاه ضربه بزند.
    من نمی دونم چرا دارن ما رو سر می دوانن جلسه با فرمانده سپاه؟ یکم عجیبه که خود اقای مظفری برای این موضوع کوچک و به قول شما سود آور برای قرار گاه، نیازی به جلسه با فرمانده سپاه رو داشته باشه!!!! خدا کنه که راست بگن؟ ما امیدواریم.
    الخیر فی ما وقع
    هر موقع شما بگی حاضریم برای گرفتن حقمون تجمع کنیم نه یک بار حتی بیشتر.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hsh_it از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)