صفحه 709 از 1970 نخست ... 20960965969970670770870971071171271975980912091709 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,081 به 7,090 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی 110 آواتار ها
    تشکر شده 114 بار در 29 ارسال
    با سلام
    به هر حال امام حسین هم تا لحظه آخر با آن ظالمین احتجاج کرد
    دیگه کسی در لشکر یزید نمی توانست بگوید من نمی دانستم حسین و یارانش مظلوم هستن
    نمی دانستم حق با حسین است یا یزید
    امام می دانست آنها ظالمینی هستند که اعتقاد ندارند ظاهر متشرعی دارند
    من هم می دانم
    برخی از آقایان چنان شکمشان از حرام پر شده است است که به مال صغیر و کبیر رحم نمی کنند .
    اما این مطالب را می نویسم به دو جهت
    1. عقده های دلم خالی شود
    2. اتمام حجتی کرده باشم
    به هر حال ما اعتقاد داریم پیشگاه عدل الهی دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره
    و مطمئنم آه مظلومان سهامدار صدرا گریبان ظالمین را خواهد گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Moradad نمایش پست ها
    جناب 110
    شما واقعا فكر ميكنيد كه اين شخص و امثالش كه كم هم نيستند ، اصولا اعتقادي به مباني ديني ما دارند ؟؟؟؟؟
    من كه شك ندارم كه ندارند .
    چون اگر ذره اي به اين اصول ديني اعتقاد داشتند كار ملت و سهامداران و اقتصاد و صنعت و ....... به اين جاها نميرسيد.

ياد آن بزرگوار افتادم كه گفت : اگر دين نداريد لا اقل آزاده باشيد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید 110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی sarcheshmehpour آواتار ها
    تشکر شده 913 بار در 223 ارسال
    جمله معروف دکتر بهشتی که می گفت ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت را امروز این آقایون خوب معنی کردند!
    در این بازار اگر سودی ست، با درویش خرسند است، خدایا! منعمم گردان، به درویشی و خرسندی

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sarcheshmehpour از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز سه شنبه 91/10/5 بعد از اذان مغرب جمکران انشاالله نماز مغرب و نماز آقا امام زمان را برای نابودی اسرائیل غاصب و همه ظالمین عالم و مال مردم خور خصوصا کسانیکه چنین ظلمی را بر ما روا داشته اند اقامه می کنیم و درصورت موافقت دوستان شنبه 91/10/9 جلوی تالار حافظ ساعت ده صبح و با هیچکس مذاکره نمی کنیم و فقط یک حرف داریم سهام ما را به میانگین کلاه برداریتان یعنی 3200ريال بخرید تا ما برویم و هر روز از نه صبح تا 2 بعد از ظهر تا حقمان را بگیریم تحصن را نمی شکنیم . و من الله توفیق .
    با سلام خدمت تمام دوستان عزیز و محترم
    قبل از هر چیزی بنده به مدت 9 روزه که در بیمارستان بستری و در سی سی یو بودم و دچار گرفتگی عروق و لخته شدن خون در قلبم شده بودم که با کمک و یاری خدواند بزرگ مشکلم بر طرف گردید و خدا را شاکرم که توانستم باز از پنجره لب تاپ با دوستان مجازی دیدار و گفتگویی داشته باشم .آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه دوستان دارم و هیچکس را در بستر بیمارستان و بیماری نبینم.سلامتی نعمتی است که کسی قدرش را نمیداند و با کوچکترین عارضه ایی متوجه قضیه میگردد .در حقیقت خداوند عمر مجدد به من داده تا بتوانم و فرصت جبران گناهکاری هایی که مرتکب شدم را داشته باشم .و خیلی خوشحال هستم.

جناب آقا حمید ضمن آرزوی سلامتی خدمت شما و خانواده محترمتان ،از زحمات شما بیشمار ممنون و تشکر میکنم .

ولی از اینکه ملتی و کشوری را ستمگر مینامید برایم ناراحت کننده است البته به کاری که 60 سال پیش نیاکان آنها انجام دادند و آن کشور را تصرف و به مالکیت خود در آوردند موضوعی است که خودشان با کشورهای همسایه و ملت فلسطین باید حل کنند. لذا از نظر من و در زمان من غاصب تر از مدیران نالایق و ستمگر صدرا نیست. چیزی که به عیان میبینم را چطور باور نکنم ولی اسراییل را که نمیدانم غاصب بنمامم. دوست عزیز اول از خودمان و کشور خودمان شروع کنیم و اگر وقت و فرصت اضافی بود همسایه واجب است.

با این حالم نمی خواستم چیزی بنویسم ولی طاقت نیاوردم که این مدیران با مردم و سهامدار چکار کردند .تعداد سهام من را شما میدانید و تعدادی نیز که مشکل مالی شدید داشتند در زمان بسته بودن با قیمت خرید خودشان برداشتم که در حدود 7 میلیون تومان است و به اسم خودشان نیز فعلا می باشد. قرض از این همه عرایض این آقایون همه چیز را به فنا دادن ،و میدانم که هیچ ارزشی برایشان ندارد که مردم در چه معیشتی قراردارند و معنویات هم به اندازه نوک سوزنی ارزش ندارد مگر برای کلاه برداری؟

این دنیا ارزش خوردن حق مردم را ندارد. اعتصام نا محترم من هم مهندس این مملکت و فعال در جامعه هستم ولی خودم را در جایگاه کارگری هم بالاتر از شما میدانم و تا به حال حق الناس را سعی کردم رعایت کنم و تا پای مرگ هم رفتم ولی لطف خداوند و خانواده ام بود زنده برگشتم ولی شما را بعید میدانم چنین اتفاقی بیفتد و از نفرین این همه مردم در امان باشید .از همه دوستان عذر خواهی میکنم و مجددا خیلی خوشحالم که توانستم از این پنجره به دوستان محترم سلام و عرض ادب کنم.

6. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 33 بار در 8 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز نظر اکثر دوستان تجمع جلو سازمان بورس است .پس قرار ما سه شنبه 91/10/5 اذان مغرب جمکران و تجمع شنبه ده صبح جلو سازمان بورس (ونک ملاصدرا) . اما همه دوستان در جریان باشند که یک تجمع مسالمت آمیز و در خواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا است و ما با هیچ شخصی یا ارگانی خصومتی نداریم . ضمنا با تماسی که با بورس داشتم پرونده صدرا در چهار حوضه 1-تخلف از استانداردها 2-خوداری از دادن اطلاعات 3- دستکاری قیمتی 4- بحث زمین . در حال پیگیری است و نتایج خوبی هم در بر داشته است و پرونده در حال ارسال به دادگاه می باشد .ومن الله توفیق .تناقض گویی در کلام حمید خان(بالار حافظ یا تالار ونک)

- - - Updated - - -

باسلام:
    دوستان عزیز نظر اکثر دوستان تجمع جلو سازمان بورس است .پس قرار ما سه شنبه 91/10/5 اذان مغرب جمکران و تجمع شنبه ده صبح جلو سازمان بورس (ونک ملاصدرا) . اما همه دوستان در جریان باشند که یک تجمع مسالمت آمیز و در خواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا است و ما با هیچ شخصی یا ارگانی خصومتی نداریم . ضمنا با تماسی که با بورس داشتم پرونده صدرا در چهار حوضه 1-تخلف از استانداردها 2-خوداری از دادن اطلاعات 3- دستکاری قیمتی 4- بحث زمین . در حال پیگیری است و نتایج خوبی هم در بر داشته است و پرونده در حال ارسال به دادگاه می باشد .ومن الله توفیق .تناقض گویی در کلام حمید خان(بالار حافظ یا تالار ونک)

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehrdad77 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال
    آقا مسعود امیدوارم که به سلامتی کامل برسین.
    سلامتی واقعا بزرگترین نعمت هست .این روزها خیلی از سهامداران صدرا با توجه به وضع موجود مخصوصا این که میبینن بازار صعودی صعودی است خیلی خودخوری میکنن و از نظر روانی واقعا به هم ریخته هستن.
    متاسفانه همگی ما تو این سهم اسیر شدیم و واقعا هم نمیدونیم آینده چی میشه.ولی نباید سلامتی خودمون را به خطر بندازیم.صدرا ما را از نظر مالی نابود کرد دیگه نباید بذاریم سلامتی هم ازمون بگیره.اگه دوستان قصد دارن سهام صدراشون را نگه دارن بهترین کار اینه که اصلا به بازار بورس و اخبار اون نگاه نکنن و چند وقتی فاصله بگیرن.
    تحلیل بنده:سهامدار عمده فعلا 30 میلیارد تومان میخواد سهم بخره.یعنی 300 میلیون.بعدش هم احتمالا افزایش سرمایه از آورده.برای این افزایش سرمایه هم اکثر ما ها حتی جرأتش هم داشته باشیم پولش را نداریم.پس بیشتر حق تقدم ها هم از چنگ سهامدارانی که طاقت آوردن در میاره.با این اوصاف تا اون موقع بیشتر از 90 درصد سهم دست خودشونه.و اونموقع دیگه مجانی عرق نمیریزن و به هدفشون میرسن.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز نظر اکثر دوستان تجمع جلو سازمان بورس است .پس قرار ما سه شنبه 91/10/5 اذان مغرب جمکران و تجمع شنبه ده صبح جلو سازمان بورس (ونک ملاصدرا) . اما همه دوستان در جریان باشند که یک تجمع مسالمت آمیز و در خواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا است و ما با هیچ شخصی یا ارگانی خصومتی نداریم . ضمنا با تماسی که با بورس داشتم پرونده صدرا در چهار حوضه 1-تخلف از استانداردها 2-خوداری از دادن اطلاعات 3- دستکاری قیمتی 4- بحث زمین و ساختمان شهرک غرب . در حال پیگیری است و نتایج خوبی هم در بر داشته است و پرونده در حال ارسال به دادگاه می باشد .ومن الله توفیق .

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    باسلام:
    دوستان عزیز نظر اکثر دوستان تجمع جلو سازمان بورس است .پس قرار ما سه شنبه 91/10/5 اذان مغرب جمکران و تجمع شنبه ده صبح جلو سازمان بورس (ونک ملاصدرا) . اما همه دوستان در جریان باشند که یک تجمع مسالمت آمیز و در خواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا است و ما با هیچ شخصی یا ارگانی خصومتی نداریم . ضمنا با تماسی که با بورس داشتم پرونده صدرا در چهار حوضه 1-تخلف از استانداردها 2-خوداری از دادن اطلاعات 3- دستکاری قیمتی 4- بحث زمین . در حال پیگیری است و نتایج خوبی هم در بر داشته است و پرونده در حال ارسال به دادگاه می باشد .ومن الله توفیق .
    باسلام:
    دوست عزیز تناقض گویی ای در کار نیست ! محل تجمع از تالار حافظ به مقابل سازمان بورس تغییر یافته است ودلیل آن هم درخواست اکثر دوستان بوده است .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad77

باسلام:
    دوستان عزیز نظر اکثر دوستان تجمع جلو سازمان بورس است .پس قرار ما سه شنبه 91/10/5 اذان مغرب جمکران و تجمع شنبه ده صبح جلو سازمان بورس (ونک ملاصدرا) . اما همه دوستان در جریان باشند که یک تجمع مسالمت آمیز و در خواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا است و ما با هیچ شخصی یا ارگانی خصومتی نداریم . ضمنا با تماسی که با بورس داشتم پرونده صدرا در چهار حوضه 1-تخلف از استانداردها 2-خوداری از دادن اطلاعات 3- دستکاری قیمتی 4- بحث زمین . در حال پیگیری است و نتایج خوبی هم در بر داشته است و پرونده در حال ارسال به دادگاه می باشد .ومن الله توفیق .
    تناقض گویی در مکان تجمع حمید خان (تالار حافظ یا تالار ونک) لطفا اظهار نظر کنید!!!!!!!

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 15 ارسال
    امیدوارم نتیجه گیری من اشتباه باشه

اما تاریخ عضویت و تعداد پستهای جنابعالی به خوبی نشون میده که پشت پرده ی این شناسه ی کاربری چیست!

یکی از بزرگترین و در عین حال پیش پا افتاده ترین اقدامات دشمن در ایجاد افتراق و چند دستگی، تخریب چهره های شناخته شده هست.
    همونطور که به وضوح مشخص بود، منظور آقا حمید و دلیل تغییر محل در صفحات قبل اومده.... حتی اگر تناقض وجود داشت، تنها دلیلش خطای معمول انسانی(حافظه،مشغله و ..) میتونست باشه

تابحال که هرکاری برای چند دسته کردن سهامداران صدرا انجام دادید. این 400-300 نفر باقیمانده ، دست شما را خوانده اند!

اگر عده ی کثیری از سهامداران، مظلوم مغضوب خداوند(بدلیل ترسو بودن و عدم اقدام برای احقاق حق) هستند، حداقل اینقدر درک و شعوردارند که فریب بازی با کلمات را نخورند.

باز هم تکرار میکنم که امیدوارم صرفا خطا کرده باشید و منظور دیگری از این اقدام نداشتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad77 نمایش پست ها
    باسلام:

- - - Updated - - -

باسلام:

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید EMONEYCENTRE از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال
    فقط میتونم بگم ای خدا ای خدا ای خدا

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    دوستان از سرمایه گزار67 از روز بازگشایی خبری نیست. نگران شدیم. شاید هم تشریف بردند قونیه مراسم بزرگداشت مولانا

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)