صفحه 748 از 1968 نخست ... 24864869873874574674774874975075175879884812481748 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,471 به 7,480 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    نقل و قول از دفتردار
    عضو سايت

تاريخ عضويت:
    Dec 2012
    تشکرها: 411 بار در 109 پست
    اعتبار:
    42

باسلام
    گزارش مختصری از مجمع -
    گزارش حسابرس وبازرس شرکت علیرغم نکات منفی مطروحه حائز نکات مثبت وقابل توجه می باشد که درصورت تحقق آنها می توان انتظار تغییرات قابل توجهی در وضعیت مالی شرکت داشت .
    بند 16 گزارش (اظهار نظر مشروط ) مواد منفی را استثنا کرده است وبه اسثنای آنها وضعیت مالی گروه وشرکت صنعتی دریایی وعملکردمال وجریانهای نقدی گروه وشرکت رابرای سال مالی منهی به 30 اسفند ماه 91
    ازتمام جنبه ها بااهمیت وبه نحو مطلوب نشان می دهد.

نکات مثبتی توسط مدیران شرکت درپاسخ به گزارش بازرس ودردفاع ازعملکرد خود وابراز امیدواری به آینده شرکت بر آنها تاکید می شد را می توان در چند مورد مهم واساسی خلاصه کرد.. جزیره صدرا - ساختمان شفق ( بلوار دریا) -بازیابی جکت واخذ خسارت وارده از بیمه که عملیات بازیابی با حضور نماینده بیمه انجام شد وظاهرا مراحل اداری برای پرداخت خسارت درحال انجام است . - اوراق مشارکتی که دراختیار شرکت می باشد.وبافروش وانتقال آن مبلغ قابل توجهی نصیب شرکت می شود. درخصوص ساختمان بلوار دریا اگر شرکت محکوم هم شود بازهم 70 درصد ساختمان متعلق به شرکت هست واگر برنده شود کل 100 درصد ساختمان متعلق به شرکت خواهد شد.
    ودراین مجمع تقریبا با اطمینان اعلام شد که تکلیف ساختمان در سال 92 مشخص می شود.

آقای اعتصام مصاحبه با بورس 24 را در روزهای گذشته تکذیب کرد. وهمچنین بحث مربوط به اینکه اگر کسی بدهی شرکت راقبول نماید ما شرکت را هبه می نمائیم نادرست وناشی از اشتباه برداشت دانستن وبر ارزندگی وآینده دار بودن شرکت اشاراتی داشتن . و در خصوص تسعیر نرخ ارز اشکالی توسط یکی از سهامداران خانم مطرح شد که اندکی سئوال برانگیز وچالشی شد و مدیران شرکت این را ناشی از اشتباه تایپی اعلام کردن .
    نماینده بورس هم به گزارش شرکت طی یکماه دو گزارش متناقض که اولی حکایت از کاهش زیان ودومی حکایت از افزایش زیان دارد ایراد وارد کرد و تلویحا درخصوص اینگونه گزارش دهی به مدیران شرکت تذکر داد.

یکنفر حقیقی ( حمید احمدی فر) برای هیئت مدیره کاندیدا شد که 5/1 درصد رای بدست آورد.
    واعضای هیئت مدیره را 5 شرکت ( شخص حقوقی ) تشکیل می دهند. روزنامه دنیای اقتصاد برای نشر آگهی انتخاب شد.
    درحاشیه جلسه مدیران شرکت درپاسخ به سئوالات سهامداران بر آینده مثبت شرکت تاکید می کردند. واعلام می کردند اگر امید به آینده نبود قطعا ما ( قرارگاه ) دراین شرکت نمی ماندیم .
    واینجانب هم ازآقای اعتصا م خواستم لااقل یک نکته مثبتی راازطریق رسانه ها اعلام نماید تاسهم مثبت باز شود.وایشان باجدیت گفت برای چی باید منفی بازشود.؟ پس مااینهمه چی گفتیم چرامتوجه نمی شوید؟

اینها بخشی ازظاهر قضیه وحرفهائی بود که گذشت اما اینکه درعمل درفکر وذهن آقایان چه می گذرد الله واعلم .

باجلسه امروز من این سهم را باهیچ سهم دیگری جایگزین نخواهم کرد.این سهمی هست برا ی نگهداری نه می فروشم و نه نوسانگیری می کنم .فقط نگهداری ولاغیر .
    29/4/92
    دو سهم در شگفتهای بورس خواهد ماندو دیگر تکرار نخواهد شد ....صدرا ...پلوله

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 111 بار در 26 ارسال
    باسلام وعرض ادب

لطفا مثل بنده با اعداد وارقام بنویسید

زیان اصلی صدرا چقدره؟

قیمت ساختمان شفق چقدره ؟

بانک صنعت ومعدن و بانک تجارت چقدر مطالبات از صدرا دارند

کشتی افراماکس دوچرخه سازی .................. نیست ...................... لطفا بی جهت و بدون اطلاع از این پروژه کشتی سازی ادعایی نداشته باشیم برامون بهتره ...........

چندین بار در این تاپیک عرض کرده ام یکنفر بنیادی کار پیدا بشه و میزان اصلی بدهی های صدرا رو محاسبه کنه و قیمت به روز ساختمان شفق را ...........

واستفاده از اصل مصوبه مجلس بر بخشودگی جرائم بانکی را توضیح بده ............... ولی گشتیم .. نیافتیم

طبق اطلاعاتی که بنده دارم وقبلا هم عرض کرده بودم سند ساختمان صدرا هیچ مشکلی نداره وبا فروش این ساختمان شفق کل بدهی های صدرا تسویه میشه ..........

متاسفانه تحلیلگران هنوز هم به اصل بدهی ها توجهی نداشته اند!!!!!!!!!!!!!!

کل بدهی صدرا با قاطعیت عرض میکنم حدودا 850میلیارد تومانه و مابقی جرائم بانکیست که با پرداخت اصل این جرائم بخشوده خواهد شد .

عرض کرده بودم که هم گزارش صدرا و هم مجمع متفاوت با سال های قبلی خواهد بود ............ که بود

وعرض کرده بودم صدرا در اوج خود شاهد تغییرات مدیریتی خواهد بود.................... که خواهیم دید

در گزارشات صدرا پیام هایی مثبت بر افزایش حقوقی صاحبان سهام و موجودی نقدی که با فروش اوراق مشارکت بیشتر هم خواهد شد و با تحویل کشتی های افراماکس که یکی از انها بزودی تحویل خواهد شد تحولاتی بنیادی بوجود میاید

تحولات در اوج تضاد ها بوجود می اید و این یکی از اصول علمیست

از نظر بنده قبلا هم عرض کرده بودم تا 3ماه دیگه شاهد رشد قیمتی خیلی خوب صدرا خواهیم بود

توافقات در عرصه سیاسی موجب صف خرید های میلیونی صدرا خواهد شد

همیشه بر متغیرات تاکید داشتم ودارم

نوشته شده توسط طيب

با تشکر از طیب عزیز و روشن ساختن اذهان سهامداران حقیقی

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mehrdad1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    خدا را شکر دوست گرامی مطالب لازم را بیان نموده اند .ضمنا اعداد و ارقام مهم را هم در صفحه قبل و هم بارها بنده اعلام نموده ام .و من الله توفیق .

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 20 بار در 5 ارسال
    سلام راجع به زمان بازگشایی سهم توضیح بدین ممنون

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید reza4661 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک نکته مهم که بنده را وادار به ننوشتن می کند اینست که : تمام شرکت کنندگان در مجمع بجز کمتر از بیست نفر همه کارکنان صدرا بودند ولی حالا صدها نفر در سایتهای مختلف در مورد مجمع صحبت می کنند ! ونکته جالبتر اینکه حتی یک خبرنگار بی نام و نشان هم در مجمع نبود . بنده را ببخشید که ناچارم بگویم به این همه همت و پشتکار خودتان احسنت بگویید .می دانید چرا ؟
    چون اگر می بودید و فقط تشریف می داشتید ! حضورتان باعث می شد اتفاقات بسیار بهتری بیفتد و با نبودنتان تمام زحمات را بر باد دادید!
    بنده بسیار متاسفم که افرادی حتی از راههای بسیار نزدیک هم نیامدند و اگر تنها حضور داشتید !!!
    خوب است که افرادی در برخی تالارها بدون حضور در مجمع به خودشان اجازه می دهند چه تراوشات ذهنی ای را از پشت کامپیوترشان بیان نمایند. و خودشان را بدون کمترین زحمتی و تلاشی در حد دادن نظریات کارشناسی می دانند .
    از خودتان بپرسید چه تحقیقی انجام دادید که نظریه پردازی می نمایید .و من الله توفیق .

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما قدم رنجه فرمودید و بنده از شما متشکرم .با توجه به منطقه آزاد شدن جزیره صدرا به میزان 2700 هکتار و سند 100 تا 130 هکتاری صدرا ، امیدوارم باز گوشایی خوبی داشته باشیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط اسفند89
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    باسلام:
    دوستان عزیز یک نکته مهم که بنده را وادار به ننوشتن می کند اینست که : تمام شرکت کنندگان در مجمع بجز کمتر از بیست نفر همه کارکنان صدرا بودند ولی حالا صدها نفر در سایتهای مختلف در مورد مجمع صحبت می کنند ! ونکته جالبتر اینکه حتی یک خبرنگار بی نام و نشان هم در مجمع نبود . بنده را ببخشید که ناچارم بگویم به این همه همت و پشتکار خودتان احسنت بگویید .می دانید چرا ؟
    چون اگر می بودید و فقط تشریف می داشتید ! حضورتان باعث می شد اتفاقات بسیار بهتری بیفتد و با نبودنتان تمام زحمات را بر باد دادید!
    بنده بسیار متاسفم که افرادی حتی از راههای بسیار نزدیک هم نیامدند و اگر تنها حضور داشتید !!!
    خوب است که افرادی در برخی تالارها بدون حضور در مجمع به خودشان اجازه می دهند چه تراوشات ذهنی ای را از پشت کامپیوترشان بیان نمایند. و خودشان را بدون کمترین زحمتی و تلاشی در حد دادن نظریات کارشناسی می دانند .
    از خودتان بپرسید چه تحقیقی انجام دادید که نظریه پردازی می نمایید .و من الله توفیق .

جناب احمدی فر عرض سلام و ادب

من دیروز از شهرستان اومدم مجمع و با 500 هزار سهم به خودتون رای دادم

گواه من هم نشونه ای که در پیام خصوصی عرض کردم......

وقتی اخبار مجمع شتران را شنیدم که سهامدار ، هیات مدیره را نشونده سر جاش ، به حال سهامدار صدرا تاسف خوردم و حس کردم که از ماست که برماست در مورد سهامداران صدرا کاملا صادقه .........

به هر حال امیدوارم دوستان صدرایی به حق و حقوقشون برسن

ضمنا اوضاع بازگشایی سهم را چطور می بینید ؟

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی sarcheshmehpour آواتار ها
    تشکر شده 913 بار در 223 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    حمید خان بنده هم با توجه به تماس تلفنی که قبل از مجمع با شما داشتم، قصد حضور داشتم ولی متاسفانه با توجه به موقعیت جغرافیایی محل مجمع، نتومستم خودم را برسونم ولی اگر می دونستم شما می خواهید به نمایندگی از دوستان کاندید شوید حتما به هر قیمتی بود خودم رو میرسوندم، چراکه قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. هرچند بجای صدرا به مجمع آرین رفتم و آنهم جز اعصاب خوردی و دعوا چیزی عایدمان نشد. و فردا هم باید به مجمع ضلع سوم مثلث برمودای بورس ایران، بیمه دی بروم آخه هرچی سهام نفرین شده هست تو سبد من جا خوش کرده!موفق وپیروز باشید.
    در این بازار اگر سودی ست، با درویش خرسند است، خدایا! منعمم گردان، به درویشی و خرسندی

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sarcheshmehpour از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز کاملا حق با شماست که می فرمایید: قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود .
    متاسفانه حکایت ما برعکس شده قطره قطره ها پرکنده شده اند و دریای سهامداران حقیقی خشک شده است و همه یا به امید بنده نشسته اند یا در بهترین حالت چشم به اقدام دیگران بسته اند . و باید خدمتتان عرض کنم هرگز با این وضعیت متفرق بودند به حق خودمان نخواهیم رسید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط sarcheshmehpour نمایش پست ها
    حمید خان بنده هم با توجه به تماس تلفنی که قبل از مجمع با شما داشتم، قصد حضور داشتم ولی متاسفانه با توجه به موقعیت جغرافیایی محل مجمع، نتومستم خودم را برسونم ولی اگر می دونستم شما می خواهید به نمایندگی از دوستان کاندید شوید حتما به هر قیمتی بود خودم رو میرسوندم، چراکه قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. هرچند بجای صدرا به مجمع آرین رفتم و آنهم جز اعصاب خوردی و دعوا چیزی عایدمان نشد. و فردا هم باید به مجمع ضلع سوم مثلث برمودای بورس ایران، بیمه دی بروم آخه هرچی سهام نفرین شده هست تو سبد من جا خوش کرده!موفق وپیروز باشید.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک نکته که توسط دوستان فراموش شده که بیان شود ، را خدمت شما عرض می نمایم :در مجمع بنده اعلام کردم خریداران زیادی برای سهم صدرا هستند و با برخی از آنها هم بنده تماس داشته ام .و حتی فرموده اند که سهام صدرا را باشرایط متفاوت و با قیمت متفاوتی می خرند . اما حاضر نیستند با قرارگاه سر شاخ باشند و سهام صدرا را حتی با زیان هر سهم 600 تومانی خریدارند . اما به شرطها و شروطها .بعنوان مثال دق دقه شرکت بعد از خرید کار باشد و نه جنگ با قرارگاه و یا اینکه کارها و قراردادها به صورت رسمی به شرکت منتقل شود و غیره ............البته که خود قرارگاه نیز در جریان است .و من الله توفیق.

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    متاسفانه بعضی از تحلیلگران!!!!! ارزش گذاری یک سهم را بوسیله روش DDm محاسبه میکنند وفقط eps و Dps را در نظر میگیرند که کاملا اشتباه هست
    چون به دارایی ها و تجهیزات و نوع صنعت و تولیدات و مشتری ها و جایگاه و خود شرکت توجه نمیکنند

چرا بنده همیشه تاکید بر متغیرات دارم ......................

چون ارزش هدفی دائما متغیر است که با تغییر دریافت ها بصورت نسبی کاهش و یا افزایش پیدا میکند (تاثیرات متقابل)

زمانیکه نیرویی از منبعی ساطع میشود هم بر خود وهم در محیط پیرامونش تاثیر میگذاره ودر صورتیکه این به اوج سرریزی

برسد نقش تعیین کنندگی پیدا میکنه ..................

دستور بانک مرکزی به بانک ها برای تقسیط بدهی های واحد های صنعتی را هم در نظر بگیریم

بخشودگی جرائم بانکی در صورتیکه بدهی ها تسویه شود را در نظر بگیریم

از 3 طبقه ساختمان مرکزی صدرا استفاده میشود ومابقی بلا استفاده است ............ در نظر بگیریم

میزام مطالبات صدرا را که برای هر سهم بیش از 400تومان است را در نظر بگیریم که حتی با وصول نصف این مطالبات میتونه تحولات عظیمی را بنمایش بگذاره .............. در نظر بگیریم

استراتژیک بودن شرکت صدرا را در نظر بگیریم

در صورتیکه بدهی ها تسویه شود حاسیه سود شرکت اصلی و زیر مجموعه ای بنام دات را در نظر بگیریم

شرکت صدرا برای پروژه های پارس جنوبی چقدر سود در نظر گرفته است ؟!!!!!!!!!!!!

بافزایش قیمتی قراردادها حاشیه سود صدرا چقدر میتونه افزایش پیدا کنه ؟

ایا در گزارشات از حق کلیم مبلغی را مشاهده میکنید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که حق مسلم شرکت های پیمانکاریست .........

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)